opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 32
    • 33
    • 34
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    09.11.2022 12:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.11.2022 14:10

    Pracownik

    Nie mamy grupy zawodowej. Zakład budżet zmienił się w spółkę handlową której właścicielem jest miasto. Pracownicy miasta podlegają pod budżetówkę ale my jesteśmy pracownikami spółki i jesteśmy bezgrupowi.
    ReviewUserIcon
    Nikodem

    07.11.2022 22:05

    Pracownik

    Kierowca autobusu potrącił pieszego któremu nic się praktycznie nie stało i otrzymał 2500 zł mandatu i 15 pkt karnych do kolekcji na 24 mce. Nadal uważacie że zarobki w granicach 4300 są imponujące? Wynajem za ponad 3 tys i można żyć! Hahaha
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.11.2022 13:01

    Pracownik

    Tak wszystko jest OK, bez względu czy podobają nam się przepisy czy nie mamy obowiązek je przestrzegać. Dyspozytor nie ma prawa z tobą dyskutować na temat dlaczego masz opóźnienie na trasie, powinien napisać raport na ciebie skoro ma uwagi, ty wtedy możesz wnioskować o monitoring z wykonywanej pracy i o komisyjne ustalenie czy ma rację. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Biegły

    09.11.2022 09:58

    Pracownik

    Ale bajki. Ostatni wypadek ze śmiercią pieszego gdzie była wina kierowcy był na pętli Nowe Bemowo 2021-07-07 kiedy kierowca miał pieszą na wprost kabiny od kilku sekund.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    09.11.2022 07:58

    Pracownik

    Panowie jak w praktyce moge wykonac przerwy ustawowe jezeli np. zaczynam prace o godz. 14.15 jade na okraglo do godz 20.30 i zrobilem tylko dwie przerwy po 3 min na wc.
    ReviewUserIcon
    Wasyl

    09.11.2022 08:17

    Pracownik

    Ja robię tak, kładę się na trawie i czekam aż do mnie centrala się zgłosi. Mówię że jestem zmęczony i nie mam siły. Zawsze mówią żebym sobie odpoczął, kiedyś kierownikowi powiedziałem że jeżdżę tu hobbystycznie jako miłośnik i mnie nie ukarał, prosił mnie żebym się nie zwalniał tylko.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.11.2022 08:37

    Pracownik

    Praktycznie to zostaniesz ukarany mandatem karnym przez ITD. Twoim obowiązkiem jest wykonać ustawowe przerwy. Zgłaszasz do Centrali Ruchu że czas postoju na pętli musisz wykorzystać na wykonanie przerwy w pracy, jeszcze nie było przypadku żeby CR odmówiła wykonania przerwy. Jeżeli podczas wykonania przerwy wyminie ciebie brygada CR wykonuje tobie " skrót" tak byś ponownie wszedł w pozycję brygady.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    08.11.2022 09:03

    Pracownik

    Kierowca autobusu na ul.Brackiego potrącił dziecko na przejściu dla pieszych, dziecku nic się nie stało kierowca dostał mandat 2500zł .Koleżanki i koledzy nogą z gazu a o rozkład niech się martwi ZTM
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.11.2022 23:53

    Pracownik

    Xxx,(usunięte przez administratora)Typie mam nadzieję że uzbierasz sobie 24 punkciki
    ReviewUserIcon
    Krokodylek77

    08.11.2022 23:54

    Były pracownik

    W takich Niemczech przejście dla pieszych może występować tylko na drodze która ma limit prędkości 50 km/h i mniej oraz nie może przebiegać przez więcej niż 1 pas ruchu (w jedną stronę), wszędzie indziej jest albo "fuhrt" czyli "sugerowane przejście" lub sygnalizacja świetlna (obowiązkowa! Obowiązek nakładany odgórnie na zarządców dróg) A u nas? Raport GDDKIA (poprawcie mnie jeżeli pomyliłem organ) mówił o tym, że 80+% przejść jakie mamy jest albo skrajnie niebezpieczna, albo odbiega standardami od obecnych przepisów, co robimy w odpowiedzi na taki raport? Stwierdzamy że budżet za dużo płaci za (usunięte przez administratora) potrącanych na pasach, więc przerzucamy odpowiedzialność za (usunięte przez administratora) na kierowców a koszt leczenia na ubezpieczalnie === profit. I tak to się żyje. Państwo ma ludzi za tak niesamowicie (usunięte przez administratora) że nawet nie daje im możliwości zadecydować czy mogą przejść przez przejście dla pieszych, nawet tam muszą mieć jakąś ochronę prawną na wszelki wypadek jakby niewiem wbiegli prosto pod autobus. Czysta paranoja.
    ReviewUserIcon
    Sqwer

    08.11.2022 12:28

    Pracownik

    Jak jest gigantyczne opóźnienie i i tak wiesz, że większość postojów odpadło, jedź wolniej, a nie szybciej! Pełen spokój, relaks, precyzja, komfort! :D
    ReviewUserIcon
    Sqwer

    08.11.2022 14:37

    Pracownik

    Na krańcu idziesz do WC, wpisujesz w kartę WC. Wyprzedzają Cię inne brygady i jedziesz na pusto :D
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.11.2022 16:11

    Inne

    Wszystko robisz przed robotą - ewentualnie po
    ReviewUserIcon
    Ukryty Geniusz

    08.11.2022 06:53

    Pracownik

    Tak więc, wiem jak pokonać ubiera i terenów oraz patentuje silnik benzynowy z elektrycznym bez baterii, wystarczy zwykły akumulator a spalanie ok 1 l benzyny w mieście przy 2l jednostce, były szofer, pozdro
    ReviewUserIcon
    Wafelek

    07.11.2022 12:02

    Pracownik

    Kiedy będą jakieś podwyzki czy ZZ coś w tym temacie robią już brakuję od 10 do 10
    ReviewUserIcon
    Qwe

    07.11.2022 22:21

    Pracownik

    Oj uważaj, sarkazm czy ironia są czasami ciężkie do wychwycenia w komentarzach :D
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    08.11.2022 04:45

    Inne

    Aaaa oraz Staszek poza firmą oraz poza 4 tyś zł
    ReviewUserIcon
    Meg

    07.11.2022 21:29

    Były pracownik

    Rzuca wam cokolwiek jak psu kosc.
    ReviewUserIcon
    wojtek

    03.11.2022 18:57

    Kandydat

    jakie sa obowiazki kierowcy tankowanie sprzatanie oc ,czy mozna zostac wyslany na trase ktorej sie nie zna czyli pomylenie trasy pominiecie przystanku itp czy na umowie zlecenie mozna jezdzic na jednej trasie tylko po poludniu przynajmniej na razie do czasu zlapania praktyki pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zleceniobiorca

    07.11.2022 15:13

    Pracownik

    Z jaką ręką w nocniku jak nie idzie wziąć żadnej linii bo mają kąplet.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.11.2022 17:44

    Pracownik

    Trwają prace nad ustawą że od przyszłego roku za zatrudnianie emeryta firma dostanie 1800 zł. Według mnie normalnie myślący emeryt będzie chciał działkę od firmy że go zatrudnia, a nie żeby zysk firma miała że daje mu dorobić do emerytury
    ReviewUserIcon
    Solaris

    07.11.2022 16:20

    Kandydat

    Kolega aaa dobrze pisze gdy podjęłam pracę w mza to był szok dla mnie bo ostatni raz w Warszawie byłam jak kończyłam szkołę średnią po 25 latach stolica się zmieniła i to bardzo.ale chciałam mieć wkoncu pracę porządną .Ale gdy zaczynałam nie jadłam nie spałam każda wolna chwila po pracy to obieżdżałam linie każdy miesiąc kolejny to płacz i nerwy bo ciągle nowe linie w grafiku były chwile zwontpienia ale teraz jest ok i każdy kto nie jest z Warszawy podejrzewam że miał podobne przejścia .W tej chwili gorszym problemem jest wynagrodzenie za tak odpowiedzialną pracę i wysokość mandatu
    ReviewUserIcon
    analny Marian

    07.11.2022 17:04

    Pracownik

    Żartujesz pisząc,, porządna praca ", prawda? Mało nie spadłem z fotela ze śmiechu.
    ReviewUserIcon
    Solaris

    06.11.2022 16:23

    Kandydat

    Do wiadomości dla nowego kierowcy na waronicza mają największe zapotrzebowanie na kierowców więc tam będą chcieli cię przydzielić ale jeśli chcesz inną zajezdnię to musisz składać podanie . A co do grafików jeżeli nie masz wozu przydzielonego to w grafiku jest wszystko krótkie ,długie i nieszczęsne elektryki
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.11.2022 15:08

    Pracownik

    Masz talent zachęcania ludzi do pracy muszę przyznać. Z praktyki mogę dodać że kiedy w pierwszym miesiącu pracy dostałem w grafiku 18 linii to zapominałem jak się nazywam i jaka linią jeździłem poprzedniego dnia.
    ReviewUserIcon
    r4

    07.11.2022 16:45

    Pracownik

    Czasy się zmieniły, mamy obecnie ogromną pomoc w postaci smartfona. Mapy google lub apka "jak dojadę" i lecimy na linię której nie znamy. Tylko dzień wcześniej trzeba przed kompem sprawdzić czy trasa w apkach pokrywa się w 100% z tą faktyczną. Nigdy nie objeżdżałem nowych linii dzień przed jako pasażer aby je ogarnąć - zawsze navi z fona i do przodu. Tylko bez pisania że nie mogę patrzeć w smartfona. Mogę. Filmu nie oglądam jak jeden nocny głuptas.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    30.10.2022 01:41

    Pracownik

    No i ujadaliście, że nie ma ludzi, że braki, a tymczasem na Haloween pełna obsada, cmentarne obsadzone, a normalne też częściej jeżdżą. Nie ma żadnego problemu z obsadą, a nawet był nadmiar chętnych..
    ReviewUserIcon
    raV

    06.11.2022 23:09

    Pracownik

    Jesteś pewien, że wszystko wyjechało? A był jeszcze do tego zapas dyżurujących? Dopiero wtedy można powiedzieć, że jest pełny komplet ;)
    ReviewUserIcon
    Oleg

    06.11.2022 23:14

    Pracownik

    Do nie dzwonili czy przyjdę na 1 listopada. Powiedziałem, że mogę i za 600 netto przyjdę. Powiedział, że nie może tyle zapłacić bo są stawki itd więc powiedziałem, że nie przyjdę. Wszystko w temacie.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    04.11.2022 14:15

    Pracownik

    Szanowni związkowcy szanowna Dyrekcjom. My pracownicy zaczynamy głodować zaczyna brakować na podstawowe żeczy niezbędne do życia. Inflacja 18% a żywność jeszcze więcej. CHYBA NAJWYŻSZY CZAS NA KONKRETNE PODWYŻKI WYNAGRODZENIA DOSYĆ UPOKARZANIA PRACOWNIKÓW
    ReviewUserIcon
    Kulfon

    04.11.2022 17:35

    Były pracownik

    Szanowny panie kolego Zmartwiony zmartwię Cię ale prędzej wsadzą Ci ręce do majtek, gardła, byle gdzie by tylko ukarać Cię za najmniejszą pierdołę niż dać godziwą podwyżkę.
    ReviewUserIcon
    raV

    06.11.2022 22:59

    Pracownik

    Tu tego nie załatwisz :D
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    06.11.2022 10:07

    Kandydat

    A ja mam takie pytanie. Czy jak mieszkam na Sadybie to jest szansa że przydzielą mnie na Woronicza czy istnieje też opcja np. R4 i jeżdżenia głównie po Targówku, Białołęce i Pradze? Czy jest jakaś rejonizacja zajezdni względem miejsca zamieszkania? I czy macie jakichś kilka linii którymi jeździcie najczęściej czy wypada grafik też z codziennie inną linią? No i jak wam się jeździ elektrykiem? Pozdrawiam i życzę wszystkim miłej niedzieli :)
    ReviewUserIcon
    Harry80

    06.11.2022 11:04

    Pracownik

    Każdy nowoprzyjęty kierowca wkłada Tiarę Przydziału. Ja liczyłem na przydzielenie do Gryffindoru a muszę pracować na Stalowej
    ReviewUserIcon
    qwer

    06.11.2022 22:35

    Pracownik

    Obecnie przyjmą gdzie chcesz (a przynajmniej kilka tygodni temu gwarantuję, że tak było).
    ReviewUserIcon
    szambelan czajka

    06.11.2022 00:11

    Były pracownik

    Nawet 100 kierowców autobusów zatrudni od zaraz spółka MPK Poznań. Problemy kadrowe powodują, że w Poznaniu z rozkładów jazdy codziennie wypada pewna część kursów. Zarząd Transportu Miejskiego na razie nie ma planów wprowadzenia zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej. MPK Poznań jest jednym z wielu przedsiębiorstw komunikacyjnych, które borykają się z problemami kadrowymi. Ciekawe dlaczego :) NA początek kierowca otrzyma 4760 zł brutto (w tym premia)
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    06.11.2022 10:01

    Inne

    Człowieku A co nas to interesuje co się dzieje w pięknym Poznaniu . Aaaa poza firmą oraz poza Poznaniem
    ReviewUserIcon
    r4

    06.11.2022 18:03

    Pracownik

    Ty nie powinieneś być "Szambelan czajka" tylko "Szambolan zrzut przy Tarchominie"
    ReviewUserIcon
    Vjnbbbb

    06.11.2022 10:40

    Były pracownik

    11. 11. 2022 warszawka rondo Dmowskiego godzina 14:00
    ReviewUserIcon
    vhkcgik

    06.11.2022 17:58

    Pracownik

    Będzie Jaszczur z Ludwiczkiem? A nie, sorry... lol XD
    ReviewUserIcon
    Solaris

    06.11.2022 17:43

    Kandydat

    Pojeździsz trochę to zobaczysz które wozy będą ci pasować do wszystkiego dojdziesz sam ja osobiście nie lubię solówek a elektryki są różne niektóre mają problem z ładowaniem i trzymaniem baterii ale są to nowe wozy i masz luksus w kabinie a co grafiku to ja wolę codziennie inną linie bo monotonność nie jest dobra ale są i tacy co cały miesiąc chcieli by jeździć to samo ale to jest chore
    ReviewUserIcon
    Solaris

    06.11.2022 17:25

    Kandydat

    Grafik jest robiony pod wóz ale zdarza się że są i elektryki i krótkie w grafiku ale to znikoma ilość ponieważ w weekendy jeździ tabor solówki a w tygodniu przeguby i to samo dotyczy elektryków a także ZTM w ciągu miesiąca też zmieni wozy i sądzę że na wszystkich zajezdniach jest tak samo jeżeli to ma mieć ręce i nogi to znajdź zmiennika i poproście o wóz bo to jest ważne
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.11.2022 23:33

    Pracownik

    Społeczny Inspektor Pracy jest to osoba która zamiast wykonywać swoje normalne obowiązki w godzinach pracy siedzi i popija sobie herbatkę. Jego funkcja polega na udawaniu. Udawaniu że cokolwiek się poza piciem herbaty robi. 90% pracowników słyszy o tej funkcji jedynie gdy przychodzi czas wyborów. A mimo to taka osoba pobiera normalne wynagrodzenie i dodatek funkcyjny.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.11.2022 07:59

    Pracownik

    Masz rację, skoro odzialowemu SIP R1 dano zarzuty nie wywiązywania się z obowiązku może tak zakładowy SIP pochwali się co wykonuje i jakie zadania pracy dał do wykonania oddziałowym SIP należącym do jego ZZ
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.11.2022 08:33

    Pracownik

    ..... Jedynym zarzutem przedstawionym odzialowemu SPI R1 jest że był chory i lekarz nie dopuszczał go do pracy. Załóżmy że był chory 180 dni co równa się 6 mc. Miesięczny ryczałtowy czas wykonywania oddziałowego SIP to 30 godzin, wychodzi że 6 miesięcy choroby daje miesiąc pracy. Skoro mamy 10 miesiąc roku mam pytanie: jakie działania wykonał zakładowy SIP przez 9 mc!!!!!
    ReviewUserIcon
    Bolesna obstrukcja

    05.11.2022 01:14

    Pracownik

    Dzięki wypocinom, które można na tym zacnym forum przeczytać, wszelkie dolegliwości gastryczno-jelitowe przeszły jak ręką odjął! Te wpisy marianów, aaaa, bbbb i tak dalej spowodowały, że treść jelitowa sama zaczęła szukać ujścia z mojego ciała! Dziękuję! Od lat miałem z tym problemy, ale teraz to przeszłość. Polecam każdemu na zatwardzenie!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.11.2022 23:11

    Pracownik

    Skoro wewnętrzne sprawy załatwiamy we własnym gronie może być, i tak sentymentów nie mam
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.11.2022 23:32

    Pracownik

    Ja jestem zadowolony z pracy. Na 1 listopada dzwonili i powiedziałem 400. Odpowiedział ze sie nie da to nie poszłem. Ogulnie jest git jak dorabiasz. Bilety kturych nie ma i najeazniejszer to paliwo na krańcach.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    R5

    05.11.2022 12:19

    Pracownik

    Ja wiem o pracy jedno. Jak ci się nie podoba to ją zmień ????
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.11.2022 13:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pasztet

    05.11.2022 04:33

    Były pracownik

    Tylko pan Jarosław i jego ekipa ma dziś sens, chwalmy pana!
    ReviewUserIcon
    Zmartwiony

    04.11.2022 15:17

    Pracownik

    Do wypłaty jeszcze kilka dni, a ja po raz pierwszy w życiu musiałem wziąć chwilówkę by zrobić podstawowe zakupy. Wypłata za październik też będzie licha bo ani razu nie przyszedłem z wolnego. Mimo ze kilka razy w tej sprawie dzwoniłem. Teraz nikt nawet nie chce odebrać ode mnie telefonu
    ReviewUserIcon
    analny Marian

    04.11.2022 22:06

    Pracownik

    Przestańcie narzekać na wypłatę jest spora przecież na Chleb z masłem wystarczy a kto ma większe wymagania niech zmieni zawód lub pracodawcę. Ja nawet bym jeździł za 2500 zł aby tylko zadawać szyku w koszuli i krawacie na warszawskich ulicach a jak jeszcze założę sobie na szyję smycz z plastikową kartą pracownika to pięknie wyglądam i się też tak czuje.
    ReviewUserIcon
    Nos

    01.11.2022 23:27

    Pracownik

    Nie dziwię się, że jest tylu sfrustrowanych, przepracowanych, unikających pracy kierowców. Pomyśleć, że wystarczyłoby jedynie zadbać o minimalny komfort.. Choćby nie wiem co się działo, jak jedzie się powiedzmy powyżej 60 min, powinno przysługiwać 10 min przerwy. Często wsiadamy za kółko o 14 i przerwa jest po 20! Olbrzmia odpowiedzialność, łeb non stop lata, staramy się jak najsprawniej przebić przez miasto i dojeżdżamy na rozkładową godzinę odjazdu. Widać, że wszystko jest obliczone tak, by się wyzerowało, ale bez przerwy dla pracownika. Niech związki zawodowe się za to wezmą...
    ReviewUserIcon
    Warszawiak

    04.11.2022 11:09

    Pracownik

    Bo my jeździmy taxi, człowieku myślisz że warszawiak z pokolenia na pokolenie, będę jeździł komunikacją miejską???
    ReviewUserIcon
    Warszawiak

    04.11.2022 11:12

    Pracownik

    Wy macie ludzi do fabryk rozwozić i tyle
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.11.2022 20:49

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kolo

    04.11.2022 03:44

    Pracownik

    A mówiłeś, że robisz w ochronie 24 na 48, a tymczasem nadal zasuwasz w Spółce. Tyraj więc pokornie i trzymaj mordę przy ziemi.
    ReviewUserIcon
    Trzeba być wdzięcznym

    01.11.2022 08:40

    Pracownik

    MZA mase ludzi wyciągnęło z urzędów pracy z bezrobocia i uratowało od alkoholizmu, od braku składek ZUS na emeryturę. Zamiast tyrać w ochronie po 48 godzin bez L4 tu mają pełny ZUS, L4 i jeszcze jest urlop. A nawet wczasy pod gruszą.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    02.11.2022 22:27

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza Ekipą
    ReviewUserIcon
    ANaImięMuByłoWacek

    03.11.2022 11:14

    Pracownik

    Mnie średnio wyciągnęło. Raczej bardziej wciągnęło w kłopoty zdrowotne. Jak na polskie warunki MZA ogółem płacą jako tako (na Podlasiu to może nawet robić wrażenie taka robotnicza pensja). Jak na warszawskie to średnio. Obrotna ukrainka wyciągnie więcej w mniej niż tydzień na odpowiednich ulicach.
    ReviewUserIcon
    18m szczęścia

    03.11.2022 08:55

    Pracownik

    Wczorej na popołedniowej zmianie przejmowałem pojazd od kierowcy. Z pewnym zaciekawieniem połączonym z dozą nieufności zauważyłem, że nie miał on założonego pokrowca na fotel. W kabinie kierowcy unosił się delikatny fetór, a na siedzeniu zauważyłem brązową draskę - wyglądającą niczym muśnięcie pędzla przez znanego historii sztuce akwarelistę z Austrii. Nie jestem osobą asertywną niestety. Nie zwróciłem kierowcy uwagi i po prostu na pozostawione przez niego nieczystości nałożyłem swój pokrowiec, umieściłem nr służbowy w okienku i z pełną rozkoszą pełniłem ponad 10h służbę do godziny prawie pierwszej w nocy. Jestem niepocieszony, ponieważ pokrowiec nosi zapach kierowcy z pierwszej zmiany mimo uprania go w wysokiej temperaturze z opcją dodatkowego płukania.
    ReviewUserIcon
    Gjbbbbb

    02.11.2022 00:10

    Były pracownik

    Byłem ostatnio u Prezesa. Po seksie powiedział, że naród niewdzięczny. Putin nie dożyje przyszłorocznych wyborów w Polsce więc trzeba uciekać do Łukaszenki. Areszt Śledczy na Ciupagi nie pasuje. a jeszcze 3 tygodnie temy mię kochau i muwił że będzie wszystko OK. Co się stało? to ta opozycja?
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.11.2022 10:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    hy hy hy

    01.11.2022 20:38

    Pracownik

    Znasz szczegóły wybuchu? Okoliczności? Nie? No to wiesz co masz włożyć w kubeł. Pytanie: Kiedy Aaaa wreszcie umrze i przestanie marnować zasoby tej planety?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.11.2022 23:08

    Pracownik

    Z przykrością muszę ciebie poinformować że jestem jak tow. Lenin " wiecznie żywy" :)))))
    ReviewUserIcon
    Planista

    01.11.2022 00:21

    Pracownik

    I dzwonią do mnie te (usunięte przez administratora)żebrając o przyjście z wolnego albo zleceniobiorcy a ja mówię won, mamy pełną obsadę wreszcie. Jeszcze będziecie kurę przynosić i bimber, tudzież worek kartofli, żeby tylko wam dać z wolnego pojeździć.
    ReviewUserIcon
    Run

    01.11.2022 21:44

    Pracownik

    Po co zwiększać ilość autobusów skoro i tak po tym mieście nie da się jeździć? Tutaj się stoi nie jeździ!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.11.2022 23:05

    Pracownik

    Mleko się wylało nie zadzwoni teraz to problem władz miasta i ZTM ile autobusów będzie w ruchu a nie planistów.
    ReviewUserIcon
    Aspirant

    31.10.2022 16:23

    Kandydat

    Ważny wyrok: kierowca ma ustępować w Polsce pieszemu, który ma "zamiar" przejść To orzeczenie roznosi w pył twierdzenia, że pieszy ma tylko pierwszeństwo, gdy wystawia nogę nad krawężnikiem lub że jak się pieszy zatrzymuje przed pasami, to nie jest "wchodzącym". Sąd ukarał kierującą, która nie przepuściła czekającej przed pasami pieszej. "Każde zachowanie pieszego zdradzające zamiar wejścia na przejście dla pieszych kierujący pojazdem musi odebrać jako sytuację »wchodzenia na przejście«" — podkreślił sąd.
    ReviewUserIcon
    Sierżant 555

    31.10.2022 20:58

    Inne

    Wszystko ładnie pięknie ale to nie dotyczy kierowców KM . KM żądzi się swoimi prawami A pieszy w okolicy pasów to intruz .
    ReviewUserIcon
    Znawca tematu

    01.11.2022 10:41

    Były pracownik

    W zasadzie zgadzam się z sądem, ja takiego pieszego przepuszczam. Ale niedawno na jednym z portali o bezpieczeństwie ukazał się artykuł o pytaniach egzaminacyjnych na prawo jazdy zatytułowany "Zakwestionowane przez BRD24 pytania usunięte z egzaminów na prawo jazdy". Jeśli się komuś chce niech znajdzie i zobaczy filmy, które jeszcze niedawno były w pytaniach egzaminacyjnych. Już zostały usunięte z tych pytań. Są sprzeczne z wyrokiem sądu. Tylko co z tymi, którzy dostali prawo jazdy w okresie gdy obowiązywały?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    29.10.2022 20:57

    Pracownik

    Postanowiłem podzielić się z wami moimi przeżyciami, dotyczących pracy jako szofer. Godz. 1.20 w nocy pobudka, na 3.00 rano jestem w pracy. O 3.35 skanowanie, przelot linii 45min i 40 przystanków w jednym półkursie. Krzywe i dziurawe przystanki, drogi, jazda po warszawsku, codzienne wyzwiska i chamstwo na drodze. Pasażerowie jeżdżący po szoferze jak po burej suce, bezdomni suszą sobię skarpetki na grzejniczkach. Godz. 8.00 zapałki w oczach i spanie podczas jazdy, nerwowość ciągłej jazdy w korkach, brak czasu na odpoczynek. Godz. 13.15 koniec pracy. 14.50 jestem w domu, jem obiad, drzemie do 17.00 do 19.00 surfuje w internecie. Jem kolację o 20.00 myje się i idę spać. O 1.20 pobudka i tak 2 tyg
    ReviewUserIcon
    Seba

    31.10.2022 18:03

    Inne

    Ja po trzech latach z 82 kg wjeżdżam już na 103... Huehuehue Ponoć jakieś żarcie w proszku odchudza. Macie jakiś sposób na to??? Jak tak dalej pójdzie, to któregoś dnia mi miech wywali na lewym kole osi sterującej...
    ReviewUserIcon
    analny Marian

    31.10.2022 19:05

    Pracownik

    Jest jeden bardzo dobry sposób, zmień pracę i wprowadź więcej ruchu w swoje życie.
    ReviewUserIcon
    rudy

    31.10.2022 01:26

    Inne

    4,5 tys za prace w komunikacji miejskiej w stolicy??? Serio??? Przy tej inflacji?!!! Za wynajem kawalerki chcą 3 tys to w takim razie zostaje 1,5 tys. Łał, rewelacja! Już wiem co mam o was myśleć. Hahaha……
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.10.2022 22:57

    Pracownik

    Projekt ustawy skracającej tygodniowy wymiar etatu z 40 do 35 godzin trafił już do Sejmu. Skrócenie norm czasu pracy nie powoduje zmian w wysokości wynagrodzenia, co oznacza, że nie będzie ono niższe niż dotychczas otrzymywane.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.10.2022 12:44

    Pracownik

    Kodeks Pracy reguluje że nominał miesięcznych godzin pracy ustala ustawa. Skoro ustawa zmniejszy nominał pracy tygodniowy tym samym ulegnie zmniejszeniu miesięczny nominał czasu pracy. Z uwagi że prace wykonujemy w systemie ciągłym zakład pracy w każdym miesiącu ma do wykonania określoną " stałą" ilość godzin pracy. Skoro miesięczny nominał godzin pracy dla pracownika zostanie skrócony, zakład pracy będzie miał do dyspozycji albo zwiększenie ilości kierowców lub ZTM ograniczy ilość wystawianych autobusów do ruchu. Będzie ciekawa sytuacja kierowców ubywa i czas pracy pracownika się zmniejsza.
    ReviewUserIcon
    C+E

    29.10.2022 15:06

    Pracownik

    Chcą nas wykończyć to ja będę 3 dni pracował i 4 dni pił. Co tu robić z taką ilością czasu wolnego.
    ReviewUserIcon
    Aspirant

    28.10.2022 15:48

    Kandydat

    Kierowcy w strachu. Stają przed przejściami, nawet gdy mają zielone światło. To groźne Polscy kierowcy popadli ze skrajności w skrajność? Przez 30 lat głównie ignorowali pieszych na przejściach, a po zmianie prawa tak przejęli się obserwacją okolicy "zebr", że zatrzymują się nawet tam, gdzie mają zielone światło, a piesi czekają na czerwonym. To zaskakuje innych i czasem — jak widać na nagraniach z dróg — prowadzi do kolizji.
    ReviewUserIcon
    Priest Simulator

    28.10.2022 20:45

    Pracownik

    Tak jak Pan Jezus powiedział :-] Ament.
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    27.10.2022 23:07

    Pracownik

    0.9 promila tyle wydmuchał dziś rano 53-letni kierowca z zakładu R-4 Stalowa. Wiedziałeś gałganie, że rano będziesz musiał dmuchać, a mimo to przyszedłeś wczorajszy. Mam nadzieję, że już nigdy więcej nie wsiądziesz za kierownicę autobusu
    ReviewUserIcon
    Jarek

    28.10.2022 14:28

    Pracownik

    Sam z nim piłeś i mu polewałeś, a teraz świętu się znalazł. Uratowała cię tylko zmiana dwie godz później. Kto wie, może robiłeś to celowo, żeby pozbyć się kolegi
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    28.10.2022 14:50

    Pracownik

    Ja po 4 piwach powiedziałem dość. On jeszcze wziął sobie ćwiartkę na drogę.
    ReviewUserIcon
    Szeregowy

    27.10.2022 14:17

    Pracownik

    Czy grafiki to w końcu będą? Nie mogę ustalić sobie godzin jazd z kat ce. Na przyszły miesiąc. Chciałbym zakończyć kurs do końca listopada. Każdemu polecam rzucenie pracy w mza. Obecnie przy pracy 8 9godz wolne weekendy codziennie w domu to do ręki 6000.kurs na c ce to wydatek 5500
    ReviewUserIcon
    Elddddorrrradddo

    27.10.2022 22:14

    Inne

    10 pęknie jak nic ale to można odbić w miesiąc a później eldorado
    ReviewUserIcon
    Szeregowy

    28.10.2022 13:59

    Pracownik

    Ośrodek mza kat c jeżeli masz kat D 2000 zł. To żeś troszeczkę przepłacił.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    26.10.2022 21:29

    Pracownik

    Wy macie chore głowy. Czy to ta robota tak was wypaczyła? Nie dziwię się, Świątek, piątek i niedziela, do roboty wstawanie w środku nocy, powroty z roboty w środku nocy za te całe 4 tysie zł, to ja też bym zwariował że tak daje się wykorzystywać.
    ReviewUserIcon
    Aspirant

    26.10.2022 13:51

    Kandydat

    Jak jest z punktami karnymi dla kierowcow zawodowych, pytam bo teraz latwo stracic prawo jazdy.
    ReviewUserIcon
    Spaślak

    26.10.2022 16:41

    Inne

    Chyba śnisz...Kolega, który najechał na pieszego na pasach na pewnej pętli dostał 2 i pół koła w pln-ach oraz dużo pkt karnych za jednym strzałem, inny dostał 10 pkt i ponad 6 stów za jazdę na wprost z nie swojego pasa tkzw."cwaniakowanie" i brak zapiętych pasów. Jeśli tak według Ciebie wyglądają pouczenia to spoko tam masz :)
    ReviewUserIcon
    Komendant

    26.10.2022 20:47

    Pracownik

    Nie pitolcie głupot, chłopy ciężko pracują. Ci co ukarali szofera polecą z roboty. KM jest uprzywilejowana i macie im ułatwiać pracę a nie utrudniać, bo wy na emeryturze będziecie tam jeździć a obiecuje wam że po słodkiej pracy w drogówce nie przepracuje cię tam 2tyg
    ReviewUserIcon
    Aspirant

    26.10.2022 17:36

    Kandydat

    Wlasnie slyszalem ostatnio ze za wjechanie z lewego pasa do jazdy na wprost przez prawy w zatoke przystankowa dali 10 punktow.
    ReviewUserIcon
    Gradulla

    26.10.2022 18:48

    Inne

    Źle słyszałeś - kierowcy pracujący w KM żądzą się swoimi prawami . Z lewego na prawy w zatokę to przecież tak się pomyka codziennie

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.