MZA

Opinie o MZA

Jak wam się podobało serducho z r4? Dla mnie spoko inicjatywa

Dlatego ja co roku zawsze daje sobie a nie innym by nie zejść na zawał serca z braku pieniędzy na kilka dni przed 10 danego miesiąca

Sylwia

Szukają właśnie kierowcy autobusu, mąż chce aplikować. Wszystko spoko wygląda w ogłoszeniu, ciekawe jak w praktyce? Tylko trochę nie rozumiemy, o co wam chodzi z tymi podwyżkami? To chyba dobrze, że sa jakiekolwiek? No, chyba że się mylę i chodzi jeszcze o jakieś inne kwestie?

Maryś
@Sylwia

Jak chcesz mieć w domu znerwicowanego tłustawego impotenta, to wspieraj go w tej decyzji.

@Sylwia

Nie wysyłaj własnego męża do tego kieratu no chyba że chcesz by powoli zaczą podupadać na zdrowiu, a po jakimś czasie wylądował u psychiatry, to śmiało polecam. A i nie licz że za tą wypłatę zaszalejecie w biedrze na zakupach. Ogólnie dramat, wykańczalnia zdrowia.

@Sylwia

Niech przyjdzie sam zobaczy jak wytrzyma pół roku to się przyzwyczai. Jednocześnie Niech się pożegna z życiem prywatnym . Ogólnie jak bym miał podjąć decyzję czy zatrudnić się jeszcze raz odpowiedź brzmi nie ,ale teraz już jestem zastary na zmiany byle do emerytury może dożyję

Emeryt bez emerytury
@Sylwia

Niech aplikuje - robota do emerytury a może i dłużej . Co kilka miesięcy podwyżka - jest pięknie . I te dofinansowania praktycznie do wszystkiego . Żyć i cieszyć się beztresową robotą .

Semek
@Kaczor

Lepiej płacą na kategorii C,C+E taka prawda

Kimnoczek z biegami
@Semek

Daj spokój , jesteś poza domem z tym C + E . KM to jest prestiż , pieniądze to rzecz drugorzędna .Chodź teraz po tej podwyżce to nie jest tak źle , a nawet bym powiedział że jest kolorowo

Miłośnik
@Sylwia

Powiem tak. Gdybym polecił tę robotę swojemu koledze, to nie miałbym już kolegi ;)

@Kimnoczek z biegami

Najlepiej iść na wywrotkę albo betoniarkę codziennie jesteś w domu i kasa dobra(usunięte przez administratora)

R12

I bardzo dobrze ze tak jechał. Bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Wszyscy powinni tak jeździć. Może wtedy spece od rozkładów pomyśleli by o ich urealnieniu. Ale są usrod nas rajdowcy co będą się narażać na mandat i kłopoty byle w karcie wpisać zero.

MZA W-WA

Zarząd Miejskich Zakładów Autobusowych Sp. z o.o. informuje, że wprowadzone zostaną podwyżki wynagrodzeń zasadniczych pracowników Spółki: – od dnia 1 stycznia 2023 roku w wysokości średnio 300 zł brutto w przeliczeniu na pełny etat, – od dnia 1 kwietnia 2023 roku w wysokości średnio 200 zł brutto w przeliczeniu na pełny etat. Będzie to kolejna, trzecia i czwarta podwyżka wynagrodzeń w okresie ostatnich miesięcy, a łączne podwyżki wyniosą 1200 zł brutto. Zarząd Spółki dokłada wszelkich starań aby złagodzić skutki inflacji oraz wzrostu kosztów utrzymania i w miarę posiadanych możliwości podnosi wynagrodzenia Pracowników Spółki.

Ważniak
@MZA W-WA

Konkretnych podwyżek nikt się tu raczej nie doczeka aż do śmierci, trzeba uciekać z tonącego statku bo te 300 łącznie na ręke nie uratuje dowalania skutków inflacji nawet w 1/4.

@MZA W-WA

Jest pięknie - aż chce się pracować . To od lutego 200 stówki więcej , można - można . Od lipca też pewnie będzie podwyżka - jestem taki mega szczęśliwy , uradowany , podniecony że dziś będzie w sypialni się działo . Jutro wam wszystko opowiem zę szczegółami a nawet troszkę dodam od siebie - w tym jestem dobry

@MZA W-WA

Średnio .... to kto dostanie więcej a kto mniej niż 300?

@MZA W-WA

Może byś tak podał jaka jest dysproporcja płacowa przy wykonywaniu jednakowej pracy i dlaczego kierowcy nie mają jednakowego wynagrodzenia za jednakową wykonywaną pracę.

Nicka
@Ważniak

W ubiegłym roku były dwie łącznie 700 zł. W tym roku łącznie będzie 500 to jest razem 1200. W ciągu roku. O co chodzi? Jakie mało? Ile by nie było to znajdzie się zawsze taki co powie że mało. A dla mnie 1200 to lepsze niż nic. Na zwyżki rachunków wystarczy więc stopka życiową na tym samym poziomie i jest ok. Trzeba szukać zawsze pozytywów a nie negatywów. Wprawdzie podawanie kwoty brutto to jak podawanie długości członka wraz z kręgosłupem ale...nie ma co narzekać. Kto jest tego samego zdania łapka w górę.

@Nicka

Bez względu ile by spółka dała mnie zadowoli tylko jednakowa stawka wynagrodzenia dla wszystkich kierowców, nie uważasz że już czas skończyć z dyskryminacja płacową jaka jest w spółce?.

@Aaaa

183b § 2 Kodeksu pracy), czyli wziąć pod uwagę doświadczenie zawodowe danego pracownika. Dyskryminacja w wynagrodzeniach występuje więc dopiero wtedy, gdy wysokość wynagrodzenia pracowników jest zróżnicowana, mimo że posiadają podobny staż pracy i doświadczenie zawodowe oraz wykonują pracę o jednakowej wartości.

Nicka
@Aaaa

No właśnie....o jednakowej wartości... Jaką jest wartość pracy kierowcy który z powodu kolizji przynosi spółce straty (koszty naprawy) i np. cztery miesiące w roku przebywa na zwolnieniach? Czy jego wartość pracy jest taka sama jak kierowcy który podchodzi rzetelnie do obowiązków i nie jest dla niego problemem utrzymać zerowy poziom podpadek przez dwa lata? No nie. Od tego typu zarzutów o których piszesz są organy które powinny to rozstrzygnąć a jakoś pomimo tylu kontroli PIP nie było zarzutu bo gdyby był zostałoby wydane polecenie aby to zmienić. Wbrew pozorom w Spółce jest sporo kierowców którzy dają radę i są przeszeregowywani. Tu raczej podejście ZTM jest do zmiany w zakresie uchybień. Bo konsekwencje za niektóre pierdołowate uchybienia (brak krawata) nie powinny skutkować konsekwencjami płacowymi i to aż trzy razy.

@Nicka

Absencja jest to nieobecność pracownika w pracy. Może wynikać z urlopu, zwolnienia lekarskiego czy też opieki nad członkiem rodziny. Według twojego wyjaśnienia wszyscy pracownicy którzy korzystają z urlopu nie powinni mieć prawa do przeszeregowania. Wytłumacz w takim razie dlaczego tylko wybraną grupę pracowników korzystających z usprawiedliwionej absencji w pracy pozbawia się możliwości przeszeregowania, czy nie jest to dyskryminacja pracownika ze względu na stan zdrowia?. Przecież bez względu jaką by się nie wykonywało pracę to w pracy pracownik traci zdrowie z upływem czasu wykonywania tej pracy. Dajesz przykład 4 mc pracownik jest niezdolny do pracy z powodu absencji chorobowej i pracodawca ponosi straty. Czy przez pozostałe 8 mc pracy tego pracownika pracodawca nie miał zysku z tego pracownika?. To jest nietrafny twój przykład inne przepisy regulują sposób wynagrodzenia pracownika w czasie absencji chorobowej. Dając przykład „kolizji” chcesz pozbawić się ryzyka zatrudnienia pracownika. W ryzyku zawodowym kierowcy występuje taki czynnik jak „kolizja” i pracodawca jest od tego czynnika ubezpieczony. Jeżeli już poruszyłaś temat wydajności pracownika czy znasz takie określenie jak KRN (Kosztorys Roboczo Nakładczy)?, właśnie ten kosztorys określa wydajność pracownika według czego twierdzisz ze jeden pracownik jest wydajny w pracy a drugi nie?. Z tej pracy osoby podobne twojego pokroju zrobiły kpinę nie trzymając się określonych nor, przepisów prawa nadużywają zajmowanych stanowisk za dla swojego wybujałego ego.

Niecko
@Aaaa

Nie będę dyskutować bo nie odróżniasz absencji od zeilnienia oktorym.pisalem. dopowidasz sobie ideologię jaka Tobie pasuje w danej chwili. Dlaczego to robisz? Myślisz że kogoś tu namówisz do jakiegoś buntu? Próbuj dalej. Szczujesz,szczujesz, ale sam odwagi żadnej nie wykazujesz. Taki z Ciebie kozak.

Ktoś

To nie jest bicie piany. Nie umiesz wybrnąć z opresji.

@Niecko

Jaki znowu bunt nie wmawiaj mi tego czego nie robię. Tylko merytorycznie wyjaśniłem że spółka stosuje dyskryminację pracownika co prawnie jest zabronione

@Niecko

Argumenty które podałaś w poście to są objawy dyskryminacji pracownika

@MZA W-WA

To ile teraz będzie na najniższej stawce brutto? 6000?

Kaczmar
@Kolo

5600+300 premia czyli 5900 oczywiście brutto to najniższa stawka. Oczywiście ja już mam największą czyli 6300+300 premia czyli 6600 brutto

Aaaa

Pachnie mi ty dyskryminacją płacy

Pączuś z bezą pez polewki
@Aaaa

Dyskryminacja to będzie jak będę miał taką stawkę jak Aaaa . Stawka może być większa ( taką bym chciał ) ewentualnie mniejsza

Aaaa
@Pączuś z bezą pez polewki

Ze względu na rodzaj wykonywanej pracy w naszym przypadku jedyny czynnik jaki może różnicować wynagrodzenie jest to dodatek za przepracowane lata którego nie mamy. Nie można mówić że taki dodatek jest w grupach płacowych przepisy prawa zabraniają wpisanie dodatku stażowego do grup płacowych.

R1-R1
@MZA W-WA

A gdzie te 100zl?? Znowu zniknelo? Miało byc 600zl Najnizsza poszla o 590zl I to od stycznia. A. Unas tylko kombinuja jak wyrolowac ludzi i oszukac.!!!

ratatata
@Nicka

napisałeś w ciągu roku ale nie kalendarzowego. Te podwyżki to w ciągu roku 500pln brutto czyli łącznie 300stówy. No chyba że weźmiesz odcinek obliczeniowy i przyjmiesz 10 lat o w ciągu tego odcinka obliczeniowego to podwyżek było co nie miara. Ale za podwyżkami czają się ukryte obniżki. Gdy tak sobie dumamy kiedyś Kierowca zarabiał ponad przeciętną teraz minimum. Niestety koszt w tej pracy za minimalną średnią to zdrowie rozregulowany na maksa stan zdrowia oraz brak życia osobistego. Równoważny system pracy załatwia skrócony czas życia. Można popracować ale nie dłużej niż 10 lat później to równia pochyła do życia wiecznego

Kierowca

Żeby się zatrudnić w MZA trzeba się zgłosić na ulWloscianska do działu rekrutacji wypełnić kwestionariusz i można być odrazu przyjętym jeśli się ma min 2 lata praktyki w zawodzie. Po przyjęciu podpisujesz umowr, robisz badania, wybierasz zajezdnie, stawiasx się do pracy, jezdzisx 5 dni z patronem i po zaliczeniu jeździsz sam według swojego grafiku. To jest cała polityka pracy.

Na ul. Woronicza sprawdzają czy masz pojęcie o jeździe, przegubem jedziesz po placu i robisx łuk przodem i tyłem.

Kaczor

I bardz dobrze lepiej jeździć powoli płacą nam na godzinę a nie z kilometra

Kolo

7200 plus wysługa i mogę przychodzić godzinę przed wyjazdem.

Piotr belka
@Kolo

Ile by Ci nie dali zawsze będzie mało Zawsze będziecie narzekać dlatego dojeżdżam takich jak.wy

@Piotr belka

Jednakowa stawka wynagrodzenia dla wszystkich kierowców i zacznę chwalić spółkę

@Piotr belka

Uważam że 7200 za tą odpowiedzialność wcale nie jest wygórowanym żądaniem.

Pasjonat

Ktoś musi wykonywać tę robotę. Taka prawda. Nie ma w tym żadnej przyjemności, ani misji lub pasji. Pasją można nazwać hodowanie świnek morskich, a nie męczącą jazdę miejską w zakorkowanej W-wie. Szkoda, że jest to zawód gorzej płatny niż wożenie żwiru czy (usunięte przez administratora) Praca polegająca na bezpiecznym przewożeniu pasażerów jest wyceniana słabiej niż odebranie odpadów z altanki śmietnikowej obok bloku czy dowóz piachu na budowę. Wnioski nasuwają się same. No i śmieciarz raczej nie musi wstawać o 2 w nocy, żeby zdążyć ze wszystkim i wyjechać z zajezdni o 3:30. Ponadto (usunięte przez administratora) często śmierdzą mniej niż niektórzy kierowcy i pasażerowie.

@Pasjonat

Prawda jest taka, że do wożenia żwiru nie pchają się miłośnicy, to i zapłacić więcej trzeba. A w MZA taki miłośnik z zespołem Aspergera sobie się realizuje i myśli że jest kimś i że jest podziwiany jak na fejsa wrzuci fotki z 18 metrów szczęścia albo komuś z padaczką pomaga. Tymczasem ludzie mają to gdzieś. Kierowca dla nich to chłopek, na którym można się wyżyć.

Pawix

Uważam że ci co jeżdżą na przegubach powinni mieć więcej płacone, solowką sie jezdzi latwiej bo jest bardziej mobilna . Tak samo ci co jeżdżą tylko na drugie zmiany muszą zarabiać więcej ,bo warunki jazdy popołudniami są fatalne, a na życie nie starcza czasu. Sam fakt że jest problem z ludźmi na popołudnia o czymś świadczy

Ranny ptaszysko 09
@Pawix

Ci co mają pierwszą zmianę powinni mieć dodatkową kaskę - zarywają całą noc

Nocnik
@Ranny ptaszysko 09

Dodatek za jazdę w nocy powinien być jeszcze większy. To my się najbardziej dla tej firmy poświęcamy

Piotrek Belka dysp
@Pawix

Jak Ci się nie podoba to won. Z takimi jak Ty robię porządek raz dwa.

@Pawix

Niby dlaczego solówką jeździ się łatwiej? Wszystko zależy od linii tak naprawdę jak jest dobra linia to przegub jest git a jak pokręcona linia to i w solówce ma się dość.

Piotrek Belka dy

To chyba Ty masz jakiś problem. Was trzeba wychować to wychowuje. Nie będą mi tu jakieś pomioty rządziły

Darczo
@Pawix

Dopłatę to chyba za ciszę bo w solówce jest głośniej i (usunięte przez administratora) zachodzie a w przegubie nie. Przegub to prościzna a solówka łeb dookoła aby w coś nie przypaskudzić.

@Darczo

Bez przesady, zachodziły to deskorolki.

Ggggg
@Pawix

Poziom dyskusji z przedszkola, na pewno zielonego jamnika wozisz na szybie i powozisz 18 metrów szczęścia

Pawix

Przecież zawsze jak kogoś zmieniam po rannej zmianie, to widzę w karcie że zaliczył praktycznie wszystkie postoje całe

Kolo

Dlaczego dmuchamy w niedezynfekowane świeczki rozpylając zarazki po czyimś (usunięte przez administratora)? Suszarki do rąk nie są rekomendowane bo rozdmuchują zarazki, a co dopiero taka świeczka, gdzie każdy przykłada (usunięte przez administratora)na parę centymetrów.

Wrocław Wita!

Mam pytanie,tylko proszę o poważne odpowiedzi,bez hejtu.Ile przysługuje w ciągu roku kierowcy dodatkowych "środków" pod postacią różnych premii,nagród i wczasów pod gruszą? Zakładamy,że kierowca miał skargę i nie dostanie przeszeregowania.Co mu przysługuje? -ile "wczasów pod gruszą" brutto? -ile premii godzinowej,jeżeli miał pełną obecność? -ile "karpiówki" czy jak to tam się nazywa? -premia "prezesowska" przy podanym przezemnie przykładzie nie przysługuje tak? Czy są jeszcze jakieś inne świadczenia,które pominąłem?

@Wrocław Wita!

Zadałeś pytania z serii " weszłam na pole minowe". Wszystkie pytania dotyczą funduszu socjalnego a to reguluje ustawa jak powinno być. Jest w spółce coś takiego jak fundusz socjalny jest nawet regulamin funduszu socjalnego, jest informacja że ten regulamin można znaleźć na stronie www spółki, tylko adresu nikt nie podał. Chcesz poznać jak to jest? Porównaj ustawę z regulaminem.

@Aaaa

Można zacząć że ustawa określa sposób założenia i prowadzenia rachunku funduszu socjalnego co na takim rachunku może tylko być, jak dojdziesz do tego co jest na takim rachunku porozmawiamy szczegółowo.

ANTOŚ WRÓĆ

Mam pytanie czy linia 735 i 705 są tylko dla wybranych kierowców/kierowczyń?

@ANTOŚ WRÓĆ

To jest oczywiste, że linie podmiejskie są dla ludzi z układami, a dla hołoty 190, 116, czy 518.

18 metrów nieszczęścia
@Kolo

Mnie wrzucili na grafiku podmiejsko linie jak nawet nie miałem miesiąca przepracowanego. Więc raczej nie ma układów w tej kwestii, a te linie podmiejskie to żaden rarytas.

Adam Strzała amora

Ja tam wolę krótsze wtedy mniej boli ???? i stolce są jakby mniej luźne

Witam wszystkich. Ktoś na tym forum wcześniej pisał, że po 1000 brutto podwyżki będą dla kierowców. Moje pytanie od kiedy konkretnie bo wszystko drożeje?

@Andrzej

Troszkę cierpliwości . Ja jutro mam dodatek do emerytury a może i tak dalej mógłbym wyliczać i to wszystko Cię ominie z wypłatą grudniową pensję to będziesz w domu ewentualnie syn jest cały dzień na do jazdy dziennej na miejscu A Ty nadal nie ma problemu mogę wysłać InPos to proszę dać znać kiedy możemy spodziewać po południu proszę ją wystawić na Goworku to proszę o kontakt w sprawie roweru merida i powiem wam jak dostać się do jazdy autem pojechać z Tobą wszędzie jest ostateczna cena za patelnię i 6a nawet i powiem wam jak dostać się do jazdy autem pojechać z Tobą wszędzie jest ostateczna cena za 6rowery nie ma tragedii smoleńskiej do emerytury a może i dłużej jak zdrowie dopisze Nastolatek potrzebuje na dziś masz wolne go nie ma na Goworku to proszę o kontakt w sprawie roweru merida i powiem wam jak dostać się do jazdy autem pojechać z Tobą wszędzie jest ostateczna cena za patelnię i filtrów do wody w sprawie roweru merida i powiem wam jak dostać się do jazdy autem pojechać z Tobą

Adam Strzała amora
@Andrzej

A co za mało zarabiasz? Znajdź sobie inne zajęcie np zostań ratownikiem. Ja dorabiam jeszcze jako ucho

@Andrzej

Andrzeju nie denerwuj się. Wszystko w swoim czasie.

Hjjnnn

Ale mój wódz (usunięte przez administratora)te Balbina wynajął sobie ochronę i nawet policję która go strzeże w dzień i wnocy gdy w swojej kanciapie zabawia się z kotem potem

Ha ha ha ha ha ha ha

Andrzejek dostał wezwanie do woja, to sobie pokozaczy w czołgu i może ciśnienie mu zejdzie na jakiś czas, albo odwrotnie wróci i będzie strugał mega szeryfa na mieście.

Fajny

Są podziały urlopów na R3. Super. Moje odejście z tej firmy jest coraz bliżej.

Brzydki Pan X
@Fajny

Pa pa - nikt nie będzie za Tobą płakał ani Cię prosił by jaśnie Pan pracował . Na Włościańskiej jest tyle podań że można wybierać jak w ulęgałkach .

Bbbb
@Brzydki Pan X

Ten stos podań to jest przez wiele lat powielany mit. Firma przyjmuje do pracy byłych pracowników, którzy zostali wcześniej zwolnieni i dostali tzw. "wilczy bilet". Myślę, że nawet Busśmietnik mógłby liczyć na powitanie z otwartymi rękami

@Brzydki Pan X

Dokładnie. A następni chętni cały czas jeżdżą na wozach szkoleniowych. Zawsze będą jacyś (usunięte przez administratora)i miłośnicy do powożenia aby zgrywać bohatera na fejsbuku jak ten co wyleciał z autobusu bronić jakiejś kobiety, która wcale nie chciała być broniona i wsiadła do auta z gościem, który ją lał na ulicy. On ma pilnować rozkładu, a nie szeryfować na mieście. Nie przyjęli do policji to kozaczy w MZA.

@Kolo

Potem taki fejsbukowy miłośnik-szeryf narzeka w wywiadach, że ludzie agresywni jak im się powie, żeby nie trzymali nóg na siedzenielu. Mnie nie obchodzi czy ktoś pije, słucha muzyki z komórki, gdzie trzyma nogi, albo czy kundel ma kaganiec. Jedynie pedalarzy z wózkami nie wożę. A za (usunięte przez administratora)odpowiada jego właściciel.**

@Bbbb

Oby tylko samochodozy nie przyjęli tego z YT

Bbbb
@Kolo

Rok, może dwa i on znowu będzie jeździł. Jak mu się znudzi publikowanie tych filmów. Sprawa jeszcze zbyt świeża.

@Bbbb

Przecież on się w kaftan nadaje

KAMUCHA
@Kolo

On wróci tak jak bus śmietnik, kwestia czasu, będzie dalej nagrywał te filmiki

@KAMUCHA

Osobiście go do WOMPu sprzedam jak biega po chodniku przy policji uniemożliwiając wyjazd samochodu albo jak mówi, że bierze psychotropy. Ten człowiek nie powinien wozić ludzi.

Boluś
@Kolo

No Andrzejek bloger ma (usunięte przez administratora) swojej. Jeżdżę w MZA już 15 lat ,a takich codziennych przygód jak ten żałosny szeryf ma to nigdy nie miałem. Ma kolo bujną wyobraźnię i jest dobrze odklejony zresztą jak większość miłośników napaleńcow na jazdę 18 metrami szczęścia i bycia elektrycznym hahahahaha

@Fajny

Skoro ludzi traktują jak zło konieczne to niech się cudów nie spodziewają. Widocznie kompetencje kadry kierowniczej na R3 są pod znakiem zapytania. No ale to już nie jest problemem kierowców a Włościańskiej.

Anon
@Fajny

Jesteś jak ten (usunięte przez administratora) z R-4 co już od trzech lata gada wszystkim że się zwalnia. Jak chcesz się zwolnić to po prostu to zrób. Dasz dobry przykład dla innych

Zasilak

Ja z ludzi na R3 jestem mega zadowolony. Planowanie spoko, dyspozytorzy spoko, pani w kancelarii spoko, brodaty mistrz też fajny. Jedynie niektórzy kierowcy to chamy. Wąsaty taki Wojtek nie odpowiedział cześć i polazł sobie nie zabrawszy (usunięte przez administratora) z kabiny. Straszny (usunięte przez administratora) i cham.

Kolo

Kierowca autobusu to chłopek bez wykształcenia albo chłopak/dziewuszka miłośniczka. Dlatego nie macie żadnej siły przebicia. Tu zawsze będą chętni do pracy - szczególnie w Warszawie, bo np. w Poznaniu bardzo brakuje kierowców.

uuu

Ojoj... A więc tu jest problem. Zostałeś skrzywdzony przez takich oto "pasażerów". Nie radzisz sobie z tym, jesteś znerwicowany. Nie nadajesz się do tej pracy, twoja psychika to żart i nie, nie teraz tylko już taka była przed rozpoczęciem pracy. Nie umiesz tego zlewać oraz nie umiesz takich sytuacji rozgrywać na swoją korzyść, bo do tego trzeba użyć trzeźwo myślącej głowy, czego raczej ty nie masz sądząc po tonie i samej składni twojej wypowiedzi. Jesteś bardzo prostym człowiekiem, który przez to, że został skrzywdzony, teraz próbuje sobie to odbić i podnieść samopoczucie wypisując takie obraźliwe rzeczy pod adresem innych kierowców - jest taki mem z płaczącą twarzą z zaciśniętymi zębami przy klawiaturze "ja im teraz pokażę i napiszę!" - to jesteś ty. Taka jest prawda, wszelkie próby tłumaczenia będą tylko potwierdzać to co napisałem.

Jeba..ć R-4
@uuu

Weź się typie nie kompromitujKoles napisał prawdę i cię boli (usunięte przez administratora) Załosny przegryw z Ciebie. Jesteś zerem i przyjmij to do wiadomości. Gdybyś był kimś więcej niż zerem to nawet jednego dnia byś w tym (usunięte przez administratora) nie przepracował.

analny Marian

I tu się z tobą kolo zgodzę.

@Jeba..ć R-4

Nie nie nie, to ciebie aż piecze, bo aż wścieklizny dostałeś sądząc po twoim wpisie. Widocznie trafiłem :). O to chodziło. Umiesz coś więcej poza wyzywaniem? A ty gdzie teraz pracujesz? No bo przecież chyba tym "zerem" nie jesteś?

Michał Karcher

Przy lutowej pensji 300 zł podwyżki . Od czerwca następne 400zl

@Michał Karcher

Kto pójdzie do końca marca na emeryturę ten dostanie 14% rewaloryzacji w kwietniu. Sam widzisz lepiej uciekać na emeryturę.

@Michał Karcher

Do kogo ta propaganda?

Jare

Czy coś wiadomo o podwyżce, bo opłaty coraz większe , że z pensjo nic nie zostaje ?

@Jare

Dlaczego gowork cenzuruje posty dotyczące przemocy domowej?

...

Zostaw merytoryczną opinię o MZA - Warszawa

• Jak się pracuje w MZA?

Zobacz opinie na temat firmy MZA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1902.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1730, z czego 298 to opinie pozytywne, 363 to opinie negatywne, a 1069 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MZA?

Kandydaci do pracy w MZA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MZA