opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 30
    • 31
    • 32
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kiero.

    02.12.2022 19:57

    Pracownik

    NIE TO MIEJSCE! NIE TA PRACA! NIE TE PIENIADZE!
    ReviewUserIcon
    Dfd

    02.12.2022 21:34

    Pracownik

    Wszystko można wytrzymać. Ale nie za te pieniądze. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Janek

    05.12.2022 01:15

    Pracownik

    Jak bym miał wykształcenie wyższe niż podstawowe to bym ani jednego dnia dłużej tu nie pracował. Dziwię się młodym pięknym wykształconym że tu pracują. Kierowca to sobie lubi w nosie podłubać, splunąć przez okno no bo przecież nie na podłogę.
    ReviewUserIcon
    Solaris

    04.12.2022 19:53

    Kandydat

    Wszystko co jest złego na wozie to nasza wina ,ostatnio na Wiatracznej naćpany byk chciał mi się wbić do kabiny bo go wysadziła i nie pozwoliłam mu zostać w autobusie ,ale to już norma myślą że z kobietą mogą wszystko ale nie u mnie ,w końcu zgłosiłam na centrale koleś w końcu wyszedł ale szokiem było to że na drugim końcu instruktor czekał na mnie z alkomatem bardzo było mi przykro ,,,i zawiodłam się bardzo
    ReviewUserIcon
    szambelan czajka

    11.11.2022 23:12

    Inne

    49 fabrycznie nowych mercedesów będzie obsługiwało 11 linii w Bydgoszczy z początkiem nowego roku. Firma Mobilis nie ma jeszcze pełnej obsady tych autobusów, ale zapewnia, że sobie poradzi. Receptą ma być m.in. rekrutacja obcokrajowców, w tym Hindusów. Mobilis wygrał przetarg na dziewięcioletnią obsługę 11 linii autobusowych w Bydgoszczy Niedługo także i u was Fast & Furious ???? Pakistan Hindu ciapaland edycja Po zakończonej zmianie będzie można zadupczyć pasące się na zajezdni kozy gdyż dyrekcja multikuliti POKO loco tęczą świecąca zadba o komfort kozojebców
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.12.2022 01:23

    Pracownik

    wiadomo że od Nowego 560 netto dla wszystkich. Nawet związki przekazały. I zmiany w kk. Warto zostać.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    02.12.2022 22:42

    Pracownik

    Chyba sobie żarty robocie że ja będę babrał się w t brudzie i smrodzie, ganial busa po mieście na drugiej zmianie, wysłuchiwał pretensji ludzi, ryzykował utratę prawa jazdy i wzwyzki o.c auta prywatnego podczas kolizji, wstawał w środku nocy, lub wracał do domu w środku nocy, pracował Świątek, piątek i niedziela za ponad trochę więcej niż 4 tys zł. To są żarty?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.12.2022 00:49

    Pracownik

    To są świńskie żarty,
    ReviewUserIcon
    Prawdziwy wodzirej 6

    03.12.2022 08:15

    Inne

    To nie są żarty - nikt nikogo na siłę tu nie trzyma . Idź do ochrony - tam się nie napracujesz a kasa podobna .
    ReviewUserIcon
    R-3

    02.12.2022 21:27

    Pracownik

    Czemu nasz kierownik dziś pracował na oc?. Dokładne na myjni. ?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.12.2022 12:51

    Pracownik

    No i jak tam milosnocy, wczoraj kierowca autobusu miejskiego potrącił piesza na pasach, kobieta w bardzo ciężkim stanie w szpitalu. Dalej jesteście zafascynowani wynagrodzeniem do ponoszonego ryzyka w tej super pracy??
    ReviewUserIcon
    Solaris

    01.12.2022 20:03

    Kandydat

    Witam ,karpiowe w zeszłym roku było wypłacane tydzień po wypłacie więc w tym roku prawdopodobnie będzie taki sam termin, pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.12.2022 21:30

    Pracownik

    A co kasy brakuje?
    ReviewUserIcon
    R1-r1

    02.12.2022 06:38

    Pracownik

    Bylo wyplacone 17. 12.2021????
    ReviewUserIcon
    Jarek

    24.11.2022 22:44

    Pracownik

    Dis miałem kolizję, podczas hamowania tył autobusu zniosło mi na lewy pas, zarysowałem osobówkę. Przyjechała psiarnia i zapłaciłem 1500 zł, dopisali też mi 10 punktów razem mam już 18 pktow. To jest poprostu przegięcie, tyram jak murzyn a oni zabierają mi prawie połowę pensji. Podobno mówili że te punkty są teraz na dwa lata.
    ReviewUserIcon
    C, C+E

    01.12.2022 19:41

    Pracownik

    Spoko teraz czekaj na kolejne czyszenie portfela jak Ci za te punkty dowalą OC z kosmosu. Albo osobówkę przepisz na Teścia lub teściowa.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    01.12.2022 22:06

    Pracownik

    A jeżeli mam dwa auta prywatne to na dwa auta stracę zniżki oc za spowodowanie kolizji autem firmowym?? Dlaczego tak? Niech firma sobie płaci a nie jeszcze mnie z kasy czyścić, przecież tu się i tak grosze zarabia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.11.2022 12:12

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dawwq

    01.12.2022 18:53

    Kandydat

    dda
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    01.12.2022 05:37

    Pracownik

    Witam Ktoś wie, kiedy karpiówkę wyplacą??
    ReviewUserIcon
    R-1

    01.12.2022 08:23

    Pracownik

    jak uzbierają na karach ;)
    ReviewUserIcon
    Bbbbb

    30.11.2022 17:25

    Pracownik

    Witam 29 .11 odbyło się spotkanie związków z zarządem w sprawie podwyżek coś wiadomo więcej co ustalono Podobno tramwajarze od stycznia 300 zł dostali podwyzki czy związki prowadzą jakieś rozmowy odnośnie podwyżek
    ReviewUserIcon
    R1r1

    01.12.2022 07:20

    Pracownik

    W tej firmie, wszystko jest tajne. Brak przepływu informacji. Brak logistyki
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.11.2022 22:02

    Pracownik

    Smród, bród, milion zarazków i spory stres za ogromne wynagrodzenie. Polecam wszystkim zainteresowanym, spróbować. Jest ryzyko, jest sporo kasy do zarobienia. Hi hi hi. A ci co ciagle narzekają na tą pracę to nieudacznicy którzy nawet prawka nie mają.
    ReviewUserIcon
    Marek

    30.11.2022 20:58

    Pracownik

    Od stycznia sto brygad mniej na mieście
    ReviewUserIcon
    Stolec

    29.11.2022 22:37

    Pracownik

    Polecam wszystkim pracę w komunikacji miejskiej, ja tu jestem od 23 lat a czuje się jak bym dopiero pracował tydzień czasu, jedt cudownie, praca lekka, łatwa i przyjemna, siedzisz non stop, kręcisz sobie fajerą jesteś królem i Panem, mówisz pedalarzom żeby robili wyjazd z pokładu bo matka z dzieckiem wchodzi, jak Pan i władca. Najważniejsze to to że kasa zawsze jest na czas i to nie mała. Ja jeżdżę zawsze nowym autem i po roku sprzedaje, mam trzy mieszkania na wynajem. To wszystko z tej sporej wypłaty, nie wierzycie to się zatrudnijcie, sami się przekonacie i juz nigdy nie pomyślicie i innej pracy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.11.2022 13:11

    Pracownik

    Może to Ciebie zdziwi, ale zgodzę się z Tobą, tylko może byś tak jeszcze wyjaśnił nowo przyjętym kierowcą dlaczego twoje zarobki są wyższe o tyś zł, od ich jakie dostaną, co odebrał Regulamin Wynagrodzenia co jednak Ty w wynagrodzeniu posiadasz.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    28.11.2022 20:14

    Pracownik

    Górnicy wywalczyli dodatek inflacyjny tylko 6000zł . Panowie związkowcy bierzcie z nich przykład
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.11.2022 23:15

    Pracownik

    Komunikacja miejska nie jest tak ważnym sektorem gospodarki jak górnictwo. Nikogo tak naprawdę nie obchodzimy. A Kaczmar i inni miłośnicy pierwsi wyjada na miasto w dniu strajku by wspomóc firmę w trudnych czasach
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.11.2022 21:42

    Pracownik

    Jest dobrze płachta wykonanych kursów jest tak skreślona jak by ekspedytor w totka grał, oby tak dalej.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.11.2022 15:31

    Pracownik

    Zostań Kierowcą autobusu w Miejskich Zakładach Autobusowych Sp. z o.o. Warszawa. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę miesięczne wynagrodzenie zasadnicze już od 5 600 zł brutto oraz inne składniki wynikające z Regulaminu Wynagradzania i Kodeksu pracy To już na dzień dobry otrzymuje się 5600 zł brutto?
    ReviewUserIcon
    Kolo

    29.11.2022 12:36

    Pracownik

    Ale możliwość prowadzenia 18 metrów szczęścia jest bezcenna. Nie chciałbym być magazynierem.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.11.2022 13:23

    Pracownik

    Chwila roztargnienia, nieuwagi i przestaniesz mieć możliwość wykonywania pracy jaką lubisz (ryzyko zawodowe), będziesz wykonywał pracę która kasę da.
    ReviewUserIcon
    Stach

    29.11.2022 12:50

    Pracownik

    Sytuacja kierowcy zawodowego km po wprowadzeniu nowego taryfikatora kodeksu drogowego bardzo sie zmienila. Ryzyko utraty prawa jazdy jest bez porownania wieksze jak przed wrzesniem tego roku. Dodatkowo trzeba jeszcze zrozumiec ze rownoczesnie kierowca zawodowy traci zawod-mozliwosc wykonywania zawodu. W niektorych sytuacjach bedzie trudno sie przekwalifikowac.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    29.11.2022 11:47

    Pracownik

    Na Gocławiu w ekspedycji tak wali szczochami, że myślałem, że puszczę pawia. Już byłem blisko.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    29.11.2022 09:30

    Pracownik

    Pedalarstwo nadal aktywne i wjeżdża na pełnej na przejścia. Nawet w śnieżyce jeżdżą. A tak z 15 lat temu nikt nie jeździl na rowerach.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.11.2022 09:53

    Pracownik

    15 lat temu też pedalaże byli tylko nikt wtedy nie odważył się w pedałować przed nadjezdzajacy pojazd bo było by to wymuszenie przez pedalaża a teraz tak im wyprano te puste głowy że mają zawsze i wszędzie pierwszeństwo gdy pedałują i teraz są tego skutki że kierowca zawsze jest winien a pedalaż to święta krowa
    ReviewUserIcon
    Stolica

    29.11.2022 07:50

    Pracownik

    Jazda w stolicy to koszmar, bardzo latwo zlapac punkty karne.
    ReviewUserIcon
    Kiedyś może Stolica

    29.11.2022 09:17

    Inne

    Wszędzie można dostać punkty - nawet w takim Pipidówku .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Wafelek

    23.11.2022 12:34

    Pracownik

    Czy to prawda co mówią związki zawodowe na oddziałach że od nowego roku ma być podwyżka 300 zł brutto dla każdego czy to tylko plota aby zaspokoić załogę
    ReviewUserIcon
    maderfu

    28.11.2022 11:18

    Pracownik

    porzućcie nadzieję podwyżki to może realnie od maja. Już Warszawa przebiera nogami by podnieść ceny biletów lub dać w Komunikacji podwyżkę. Jeżeli nie wiecie to liczcie na to co macie w garści czyli niewiele minus inflacja
    ReviewUserIcon
    Aąaa

    28.11.2022 19:38

    Pracownik

    300 brutto. Śmiechu warte.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    28.11.2022 17:22

    Były pracownik

    A W TRAMWAJACH PODOBNO OD NOWEGO ROKU PO 300 BRUTTO ...PONOC MAJA DOSTAWAC,MOZNA???
    ReviewUserIcon
    Stach

    28.11.2022 13:20

    Pracownik

    Ustawy, paragrafy, przepisy a kierowcy km sa rozstawiani jak dzieci w piaskownicy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.11.2022 14:04

    Pracownik

    Skoro są osoby które tak lubią to jest wyłącznie ich problem
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.11.2022 15:54

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.11.2022 16:57

    Inne

    To nie czas i miejsce na tego typu opinie .
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.11.2022 12:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.11.2022 16:16

    Pracownik

    To teraz się głosuje czy chce się posiłki regeneracyjne?. Przecież to ustawa określa kiedy pracownikowi się należą.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.11.2022 20:33

    Pracownik

    W myśl art. 232 Kodeksu pracy pracodawca jest zobowiązany zapewnić pracownikom zatrudnionym w warunkach szczególnie uciążliwych odpowiednie posiłki i napoje, jeżeli jest to niezbędne ze względów profilaktycznych. Posiłek regeneracyjny należy się pracownikom, którzy wykonują pracę związane z wysiłkiem fizycznym: - powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 2000 kcal (8375 kJ) u mężczyzn i powyżej 1100 kcal (4605 kJ) u kobiet, - powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i powyżej 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, wykonywane w pomieszczeniach zamkniętych, w których ze względów technologicznych utrzymuje się stale temperatura poniżej 10°C lub w których wskaźnik obciążenia termicznego służący do oceny średniego wpływu oddziaływania ciepła na człowieka w okresie reprezentatywnym dla jego pracy (WBGT) wynosi powyżej 25°C, - powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i powyżej 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, wykonywane na otwartej przestrzeni w okresie zimowym; za okres zimowy uważa się okres od dnia 1 listopada do dnia 31 marca,
    ReviewUserIcon
    Twój przyjaciel rowerzysta

    26.11.2022 10:21

    Pracownik

    Cześć, tak nagadujecie na rowerzystów, stałem się nim z waszej winy! Jeździłem komunikacją ale odkąd brakuje kierowców jeżdżę rowerem bo na autobusy nie można liczyć, jeździcie jak chcecie, nie przyjeżdżacie na czas i często z rozkładu po 2 czy 3 kursy nieprzyjezfzacie a następnie jadą 2 czy 3 na raz!!
    ReviewUserIcon
    kierowcy autobusów

    26.11.2022 11:26

    Pracownik

    Jesteśmy wielce rad, że jeździsz teraz rowerem. Wąskiej drogi i flaka w oponie!
    ReviewUserIcon
    Wacek

    26.11.2022 11:27

    Pracownik

    Powiedz mi jak mamy jeździć inaczej jeśli śmieszny rozkład jazdy, który wręcz pluje nam w twarz daje przelot w korkach 2-3 minuty między trzema przystankami a stoi się tam 10 lub 40 minut? wiedz jedno szanowna osobo - to nie jest NASZA wina tylko główno dowodzących, którzy to takie g#wno zatwierdzają i uznają, że wszystko jest perfecto.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.11.2022 16:00

    Pracownik

    Zastanawiam się kogo się tak boicie, że strajku nie robocie??? Miłośnicy i zakochańce 18 metrów wami rządzą ha, ha, ha
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.11.2022 01:41

    Pracownik

    Mamy specyficzną sytuację, wykonywanie pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami jest bardziej wpływowe niż strajk.
    ReviewUserIcon
    Marek

    24.11.2022 20:46

    Pracownik

    Poco robić strajk. Jak możesz zmienić pracę na lepiej płatną.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2022 14:50

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    24.11.2022 18:04

    Pracownik

    Czy to prawda że za spowodowanie wypadku można dostać 10 pkt karnych i aż 1100 zł mandat,? Chyba kłamiesz? Przecież w Warszawie jeżdżąc takim dużym autobusem to można bardzo łatwo uzbierać przez rok 24 punkty, masakra a mandat to przecież, wypłaty nie wystarczy. Olewam to
    ReviewUserIcon
    KsiądzChełmska

    24.11.2022 19:30

    Były pracownik

    Jaki rok? Wystarczą dwie zmiany pechowe, czyt. dwa dni pracy po 10 godzin, zmęczenie, błąd... i masz pozamiatane odnośnie blankietu i odnośnie dalszej jakże to wykwintnej kariery powożącego.
    ReviewUserIcon
    Stolica

    24.11.2022 16:59

    Pracownik

    Bardzo trudne warunki jazdy, latwo stracic prawo jazdy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.11.2022 13:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kolo

    24.11.2022 11:20

    Pracownik

    2,80 za kawkę to jak za darmo, a na zakładzie po 1,80
    ReviewUserIcon
    Xyz

    24.11.2022 14:44

    Pracownik

    Kim ty jesteś?Zawsze jak mowa o podwyżkach to ty zmieniasz temat . Napewno nie jesteś kierowcą
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    24.11.2022 10:27

    Kandydat

    Spadł śnieg, i jak pedalarze nadal pchają się do wozów?
    ReviewUserIcon
    Krzysio ZTM

    23.11.2022 21:32

    Pracownik

    Niewiarygodne co ten kierowca wyprawia, zobaczycie to konieczne!!! Ledwo co się zmieścił lol!!! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.11.2022 20:04

    Pracownik

    Naprawdę, jest mi was żal że tak tyrację za takie marne grosze. Dlaczego dajecie się tak wykorzystywać?
    ReviewUserIcon
    Miłośnik

    23.11.2022 18:13

    Pracownik

    Wiadomo kiedy będzie podwyżka? Moja nowa żona z Ukrainy jest bardzo wymagająca finansowo. Chętnie daje, ale tylko gdy przynoszę odpowiednio dużo pieniążków. Nie wiedziałem przed ślubem, że to takie materialistki. Gorsze od Polek.
    ReviewUserIcon
    Solaris

    23.11.2022 14:51

    Kandydat

    Aaaa dobrze piszesz
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.11.2022 12:55

    Pracownik

    Można działać tylko zgodnie z przepisami, masz rację jesteśmy przemęczeni może dojść do katastrofy w ruchu lądowym, ale bez dobrej woli władz miasta, spółki nic zrobić nie można. Zawsze się słyszy przepisy na takie działania pozwalają. Wrocławska tragedia sprawiła że wszczęto kontrolę czasu pracy kierowcy, przecież można było wcześniej to wykonać stałe mówimy jesteśmy przemęczenie nie mamy zaplanowanego czasu w dniu pracy żeby wykonywać przerwy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.11.2022 14:07

    Pracownik

    Trudne sprawy - które każdy zna ale woli milczeć
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    23.11.2022 14:10

    Inne

    Aaaa poza firmą - graj sobie dalej sam ze sobą .
    ReviewUserIcon
    Nowy

    22.11.2022 15:31

    Pracownik

    Inflacja rośnie realne zarobki spadają u nas ok 13% w dół a związki i zarząd siedzą cicho ?
    ReviewUserIcon
    Kaczor

    23.11.2022 12:07

    Pracownik

    Dadzą ale sobie
    ReviewUserIcon
    Kolo

    22.11.2022 13:48

    Pracownik

    Kaczmarku pozytywny miłośniku czy wziąłeś ze sobą majteczki na zmianę? I wytrzyj tą białą plamę na spodniach bo wygląda to komicznie
    ReviewUserIcon
    Tomeczek

    22.11.2022 18:23

    Pracownik

    Już o to nie martw się. Użyczę mu swoich majteczek i zlikwiduję wszystkie plamy w taki sposób o jakim inni mogą sobie tylko pomarzyć
    ReviewUserIcon
    Atencjusz

    22.11.2022 20:28

    Pracownik

    Tomeczek ,Kaczmarek ,bracia Koral,atencjuszka z R-3 która publicznie ogłasza, że wraca po pół roku zwolnienia tak jakby przynajmniej ktoś się za nią stęsknił i wielu innych podobnych atencjuszy pozdrawiam was środkowym palcem
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    22.11.2022 12:50

    Kandydat

    Witam czy ktoś zna stawki dyspozytorow? Jakie maja wynagrodzenie? Bo kierowców są jawne A dyzpozytorow ukrywane!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.01.2021 22:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Banko

    23.06.2022 23:06

    Pracownik

    Szkoda komentować to coś.
    ReviewUserIcon
    Szofer

    22.11.2022 10:19

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.