opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 29
    • 30
    • 31
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Młody

    09.12.2022 13:51

    Pracownik

    Firma super. Polecam każdemu. Prwcuję od ponad roku. Dzisiaj przyszła pensja ponad 10 tyś ... Podstawa i dodatki i 46nadgodzin i prezes i godzinówka... A za kilka dni wpadnie karpiowe. A wy dalej się użalajcie na zakładzie, że mało kasy, nie będziecie jeździć z wolnego...
    ReviewUserIcon
    Java_junior

    13.12.2022 01:07

    Pracownik

    Nie jestem po polonistyce a po informatyce. Jak już się czepiasz mądralino, to nie pisz po szkole a Akademii Technik Komputerowych PJATK. Zaglądam tutaj i mam do tego prawo. Zabronisz mi? Jesteś typem typowego egoisty prowadzącego monolog z samym sobą. Ty wiesz wszystko najlepiej i ty masz zawsze rację. Nie chciałbym cię znać w realu. Żałosny jesteś
    ReviewUserIcon
    Stary

    13.12.2022 11:14

    Pracownik

    Szczere gratulacje, że udało Ci się tyle zarobić. Jednak trzeba pamiętać, że to raz do roku i z praktycznie wyłączeniem wolnego (około 4 dni wolne na cały miesiąc). Też czasami myślę, że fajnie byłoby dostać taką wypłatę, ale jak weźmiemy pod uwagę koszt dla swojej psychiki, swojego ciała, rodziny i znajomych, jest to spore wyzwanie. W moim przekonaniu nie warto aż tak się eksploatować, ale rozumiem, jak ktoś ma duże wydatki, kredyty, itp., musi tyle tyrać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.12.2022 00:25

    Pracownik

    W 2023 damy 800+ i 15 emeryturę, wprowadzimy certyfikowanych obserwatorów liczenia głosów i tak nas.r.amy targowicy do czerwonych, plugawych ryjów, że będzie większość konstytucyjna. (usunięte przez administratora) będzie rządzić co najmniej do 2050 r.
    ReviewUserIcon
    Driver

    09.12.2022 18:46

    Kandydat

    Kierowca zwrócił uwagę na brak kagańca i dalej poszło… https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Kierowca-autobusu-stracil-prace-po-ataku-na-pasazerke-n173491.html
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    12.12.2022 20:37

    Pracownik

    Przestać mnie blokować bo IP u mnie pod dostatkiem. Odnośnie psa wszystko zależy od werdyktu Sądu. Jeżeli Sąd uzna że kierowca zaniechał swoich obowiązków jesteś udupiony
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    12.12.2022 22:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)bo on jest tu winowajcą ( Szkoda słów na właściciela tego czworonoga )
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.12.2022 20:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Łysy

    12.12.2022 20:48

    Pracownik

    A co cię to obchodzi co robię ze swoim czasem, lubię oglądać tv na R3 i komentować a jak tobie c.to w koralach coś nie pasuje to wypad
    ReviewUserIcon
    Kiero

    12.12.2022 15:41

    Pracownik

    Jak to jest 2 nagroda z rzędu a nie dostałem przeszeregowa nia będzie to liczone od miesiąca grudnia trzeba podanie pisać ktoś wie jak to się odbywa
    ReviewUserIcon
    srututupęczekdrutu

    12.12.2022 17:29

    Pracownik

    Kiero- podaj swój numer służbowy, bo dostać drugi raz z rzędu nagrodę to jak wygrać w Milionerach. Weź stuknij publicznie numerek, będziemy Cię pokazywać młodym> patrzcie jest jednak taki któremu się udało wygrać z systemem. I dostał bierzcie z niego przykład a na wam się uda. To taki książkowy przykład, można? można. Cześć i chwała Bohaterom-podaj cegłę podaj cegłę zbudujemy nowy dom, to taka propaganda lat pięćdziesiątych, wystarczy pokazać marchewkę. Są też inne tricki z tamtych lat np,samokrytyka i przeżyjesz
    ReviewUserIcon
    Polo

    12.12.2022 20:31

    Pracownik

    Od nowego roku Tobie wyrównają za dwa miesiące
    ReviewUserIcon
    Solaris

    12.12.2022 15:57

    Kandydat

    Kiero sprawdź jaką stawkę masz na pasku jeśli się nic nie zmieniło to rano dzwoń na włościańską
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.12.2022 12:24

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    X

    11.12.2022 14:21

    Pracownik

    Skoro kraby są takie dobre to po co rząd kupuje takie same armatohałbice k9 od Koreańczków.Zamiast promować nasz pszemysł zbrojeniowy.Krab i k9 to dokładnie to samo
    ReviewUserIcon
    Paweł

    10.12.2022 00:03

    Inne

    Jesteście jedną z najgorzej ocenianych grup społecznych. Jeździcie niezgodnie z przepisami. Dzisiaj przy zachodnim stalem z kamerką. Każdy kto jechał po zebrze prosto z centrum prawym pasem w kierunku Popularnej będzie miał szansę obejrzeć się na Waliców. Będzie więcej takich akcji. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Swat

    10.12.2022 22:24

    Pracownik

    I ty jesteś kierowcą autobusu? Znaki pionowe znasz? A jak śnieg spadnie to już na szkoleniu z biura pracy nie uczyli które znaki obowiązują? Rozumiem program był okrojony.
    ReviewUserIcon
    Misiek

    11.12.2022 06:27

    Inne

    Misiek pracuje u prywaciarza P.... a tu jest gościnne
    ReviewUserIcon
    Solaris

    10.12.2022 20:44

    Kandydat

    Z tego co mi wiadomo to premia godzinowa : każdy ją dostaję tylko u każdego z nas jest inaczej liczona ,tzn inna stawka za godzinę bo ci co mają 100proc frekwencję w pracy mają zapłacone złotówkę za każdą godzinę wyjeżdżona razem z nadgodzinami , a ci co mają nie obecności w pracy i nie chodzili z wolnego dodatkowo będą mieli sporo mniej bo wtedy to nie jest złotówka za godzinę tylko mniej , a jeszcze podobno jest jakiś bonus doliczany dla tych co ???? wyjeździł ale tego nie ma na pasku może pani na włościańskiej jest w stanie to ci wyliczyć ile za co dostałeś , jeżeli czegoś nie dopisałam lub pomyliłam to przepraszam niech mnie ktoś lepiej poinformowany poprawi .
    ReviewUserIcon
    Lolek

    10.12.2022 22:16

    Pracownik

    Nie każdy ją dostaje. Dostają Tylko ci którzy byli poniżej miesiąca na zwolnieniu lekarskim.
    ReviewUserIcon
    Marek

    10.12.2022 16:56

    Pracownik

    Jakie są warunki otrzymania premi godzinowej?
    ReviewUserIcon
    Bambi

    09.01.2022 13:51

    Inne

    Wasze biletomaty są do kitu, wieczne problemy z płatnosciami. Naprawcie sobie serwery bo zanim wydrukuje sie bilet trzeba czekac na autoryzacje i stac jak (usunięte przez administratora) przy tej maszynie. Dzis nie przyjeło mi karty, pozniej blika a za 3 razem dopiero mozna bylo zaplacic po dlugim oczekiwaniu, jestem ciekawa czy dane karty platniczej sa w takich sytuacjach bezpieczne, bo szczerze to mam ogromne wątpliwosci. O chamskich kierowcach nie wspomne.
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    12.01.2022 12:33

    Pracownik

    O chamskich i roszczeniowych pasażerach też nie wspomnę.
    ReviewUserIcon
    Pasażer

    10.12.2022 11:13

    Inne

    Pasażerowie nie zakrywający nosa i ust roznoszą zarazę.
    ReviewUserIcon
    Solaris

    09.12.2022 13:13

    Kandydat

    Tak są paski i tak powinny wyglądać co miesiąc,super.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.12.2022 15:18

    Pracownik

    Obecnie stawka godzinowa to około 30 zł brutto. Pytanie jaki % stawki godzinowej wynosi godzinowa i mi ciuly japy nie otwieraj
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.12.2022 17:38

    Pracownik

    Co jest już radość z premi godzinowej minęła kiedy wyszło że wynosi ona zaledwie 40% stawki godzinowej ?
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    09.12.2022 11:52

    Pracownik

    Są paski!
    ReviewUserIcon
    AAAaa

    09.12.2022 02:24

    Pracownik

    Czemu jak do Mroczka się idzie, zawsze jest tam jakiś ktoś którego nie wyprasza a przy tym typie karzę mówić o tych twoich prywatnych sprawach a rano i w południe ten sam typ jest na dyspozytorni i słucha i zgaduje was, (usunięte przez administratora) z siwym wąsem. Nie ogarniacie ilu frajerów macie.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.12.2022 10:25

    Pracownik

    To ty chodzisz do kierownika opowiadać o rodzinie ?, sądziłem że do kierownika chodzi się w sprawach służbowych.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.12.2022 10:48

    Inne

    Ze wszystkich chodzi się do kierownika , kierownik wysłucha , doradzi
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    08.12.2022 23:35

    Pracownik

    Info z ostatniej chwili. Spółka nie ma pieniędzy na wypłaty.
    ReviewUserIcon
    Kaczor

    09.12.2022 07:53

    Pracownik

    To niech weźmie chwilówke my kierowcy tak co mieśąc przed dziesiątym robimy
    ReviewUserIcon
    terefere

    09.12.2022 09:38

    Pracownik

    Oczywiście mówisz o firmach prywatnych. Nasza jest spółką miejską i nie ma problemu z finansami. Jak coś to Miasto wspomoże. Zatem spoko loko bez paniki. Co innego to może być u Ajenta
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    08.12.2022 10:03

    Pracownik

    Czy to prawda że są przymiarki abyśmy nie byli przypisani do zajezdni tylko będziemy latać po całym mieście jak te k@@@y ?
    ReviewUserIcon
    Zakochaniec

    08.12.2022 23:05

    Pracownik

    Ja mogę nawet robić zmianę popołudniową w Piasecznie, mieszkam w łomiankach, jestem napalonym miłośnikiem i przejechanie całej Warszawy nie stanowi dla mnie problemu. Oczywiście jestem ubrany w firmowy garnitur i zawsze mam legitymację służbową zawieszona na smyczy. Niech ludzie widzą w jakiej prestiżowej firmie udało mi się zatrudnić. Jestem jeszcze bardziej ważny niż Kanary na wozie. Krawat zawsze obowiązkowo zakładam. Allleluja i do przodu..
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.12.2022 02:03

    Pracownik

    Cóż to nam nie grozi, rozpoczynając pracę w innym mieście niż jest siedziba spółki byśmy musieli otrzymywać delegacje i z tym związane ustawowe dodatki.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.12.2022 22:17

    Pracownik

    Jestem pod wrażeniem, cudo nie praca, odpoczywasz sobie siedząc 8 czy tam 10 godzin, chodujesz sobie hemoroidy elegancko. Bardzo miło, przyjemnie i zapach z fotela kierowcy też jest miły. Jestem zakochany w tej robocie. Nawet (usunięte przez administratora) w weekend odpoczywa po całym tygodniu baletu i chlania a ja w te weekendy ich wożę a powinienem odpoczywać skoro przerobiłem uczciwie cały tydzień. Jestem szczęśliwy i zadowolony..
    ReviewUserIcon
    Wredny

    08.12.2022 18:04

    Pracownik

    Jechałem dzisiaj wozem który na codzień ma na stanie jeden z miłośników. Kupiłem w żabce 6 jajek i poukrywałem je w różnych trudno dostępnych miejscach w pojeździe. To będzie taka bomba z opóźnionym zapłonem.
    ReviewUserIcon
    Miłośnik na zleceniu

    08.12.2022 19:20

    Pracownik

    Powinni cię zwolnić dyscyplinarnie. Ja wożę swój spray do kokpitu i najpierw zamiatam i dezynfekuje kokpit, a potem jeszcze czyszczę sprayem. Na pętlach wyrzucam też (usunięte przez administratora) z przestrzeni pasażerskiej.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.12.2022 20:26

    Pracownik

    Zwolnienie dyscyplinarne w tej firmie w tych czasach, synu o czy ty piszesz, hahaha.
    ReviewUserIcon
    Solaris

    08.12.2022 15:05

    Kandydat

    ,,Każdy niech pilnuje swoich zabawek i siedzi w swojej piaskownicy,, ja przyjęłam się do mza bo lubię duże zabawki a jak mi się znudzi albo jak mnie ludzie zdenerwują to pójdę na ciężarówki dla mnie w tym kraju roboty nie zabraknie. Tak oczywiście są przyjęcia wszędzie metro czy tramwaj ale ja kretem nie chce za bardzo lubię słońce a tramwaj dziękuję wystarczy mi jazda po moście gdzie mamy wspólna droge .pozdrawiam ludzi z metra i tramwaje wszyscy powinniśmy zarabiać więcej wtedy nie było by problemów z ekipą do pracy.
    ReviewUserIcon
    Solaris

    08.12.2022 13:19

    Kandydat

    Panie i panowie jutro dzień,,matki boskiej pieniężnej,,ta wypłata powinna być taka co miesiąc.
    ReviewUserIcon
    ratatata

    08.12.2022 14:51

    Pracownik

    Skoro jesteś dobrym (hahaha) Pracownikiem to może nie starczy ci kieszeni. Jeżeli jesteś średni to się nie zdziwisz. Tyle ile wypracowałeś na umowę tyle dostaniesz . Ja bym się nie podniecał. Obiecanki macanki tylko uległemu się podnosi.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Marek

    07.12.2022 11:40

    Pracownik

    Co do ludzi dobiegających do autobusu. To czytałem jakiś czas temu artykuł chyba w halo warszawa. Jaka to nie przyjemna sytuacja spotkała panią w autobusie. pani narodowości nie będę podawał. Bo nie wiem po co ona podawała. Biegła do autobusu. Kierowca na nią poczekał bo napewno był za wcześnie. To łaski nie robił. A gdy już weszła i się usadowiła to kierowca przez interkom powiedział. Dziękuje nic nie kosztuje. Hamstwo tego człowieka przekroczyło wszelkie dopuszczalne normy.
    ReviewUserIcon
    Jakiś osioł z tego kierowcy

    08.12.2022 12:43

    Pracownik

    Sam pozbawił się przerwy. Bo tu poczeka, to go złapie światło, z poprzecznej ulicy wyjadą dwa autobusy i będzie musiał obsługiwać przystanki na trzeciego. I z 6 minut przerwy w szczycie B na linii przez 3/4 miasta robi się 0, a nawet minus. Nie ma czekania, bo to jest okradanie siebie z postoju i nieuczciwość wobec tych, którzy byli na przystanku. Za "dziękuję" odpoczynku sobie nie kupię.
    ReviewUserIcon
    Solaris

    08.12.2022 10:11

    Kandydat

    Mam nadzieję że to żart ,jeszcze niech nas wyślą na kurs przyspieszony obsługi metro lub tramwaj skoro za nich jeździmy
    ReviewUserIcon
    Xyz

    07.12.2022 15:01

    Pracownik

    Czy związkowcy prowadzą jakieś rozmowy z pracodawcą na temat wyrównania inflacyjnego dla pracowników zaplecza?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.12.2022 23:32

    Pracownik

    Czyli od kogo ? możesz bardziej szczegółowo wyjaśnić?. Od ZZ które dbają o dobro pracodawcy czy od ZZ które dbają o dobro pracownika?.
    ReviewUserIcon
    Planista

    08.12.2022 09:37

    Pracownik

    Jest masa chętnych do pracy ludzi + zleceniobiorcy, którzy dzwonią i proszą się o robotę. Możecie sobie poprotestować, że wam kobita źle wam gada ociosała, albo że zupa była za słona.
    ReviewUserIcon
    Buszdziennik

    08.12.2022 09:03

    Pracownik

    A ja kocham tę robotę zwłaszcza moją ukochaną zajezdnię Kleszczowa, ale mnie wykopali bo zamiast chwalić w mediach Spółkę i nowe elektryki pod niebiosa to nażekałem na czas pracy i że elektryki się rozładowują.
    ReviewUserIcon
    Deparchator

    08.12.2022 09:09

    Pracownik

    Ale na Kleszczowej nie ma elektryków, więc coś ściemniasz gościu
    ReviewUserIcon
    Nierozsądny

    08.12.2022 00:34

    Pracownik

    Sprostujcie mnie jeśli będę pisał nieprawdę. Pracownik który jest oddelegowany do zadań związkowych ma w ramach etatu 60 godzin, które ma ten czas poświęcić właśnie na te zadania. Czyli np. zamiast jeździć 160 godzin jeździ jedynie 100. Zamiast jeździć to siedzi, piję kawę i dywaguję co zrobić by żyło się lepiej wszystkim.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.12.2022 05:16

    Pracownik

    Nie mylisz się. Taka jest prawda.
    ReviewUserIcon
    Tak róbcie

    07.12.2022 13:04

    Pracownik

    Nie czekajcie na dobiegających jak jesteście o czasie, a już absolutnie w przypadku opóźnienia. Nie zatrzymujcie się na żądanie jak nie machają, nawet jak jest zimno i to ostatni kurs. Nauczcie tą tłuszczę moresu.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.12.2022 15:01

    Pracownik

    Minusa zapodał kierowca miłośnik. Trzeba uważać na takich typów bo oni(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kolo

    08.12.2022 01:12

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bogobojny

    07.12.2022 16:54

    Pracownik

    No i ta babka nie przeżyła spotkania z autobusem 131 na przejściu dla pieszych. Współczuć tylko rodzinie i kierowcy, o ile nie był ukraińcem. Wiadomo z jakiej zajezdni był kierowca?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.12.2022 21:28

    Pracownik

    Nie my kierowcy wprowadziliśmy "wyścig szczurów", słodkie słówka nic nie pomogą.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    08.12.2022 01:11

    Pracownik

    Szkoda chłopa, zawiasami się pewnie nie wykręci, tylko będzie (usunięte przez administratora) i pewnie ze 100 tysięcy dla rodziny.
    ReviewUserIcon
    Solaris

    07.12.2022 15:17

    Kandydat

    Ten tekst,, dziękuję nic nie kosztuje bardzo fajny dotej pory krzyczałam ,,a może by tak wypadało dziękuję powiedzieć,,niestety grochem o ścianę udają że nie słyszą . Oczywiście czekam tylko wtedy jak jestem na plusie bo mnie z GPS sprawdzą i trzeba będzie raporty pisac
    ReviewUserIcon
    Kolo

    08.12.2022 00:58

    Pracownik

    Jeden srarszy gość podszedł dziś aż od trzecich drzwi i powiedział dziękuję. Ale młody nigdy nie powie, tylko od razu ryja w smartfon.
    ReviewUserIcon
    Wiem co mówię

    07.12.2022 19:10

    Pracownik

    Jaki bilans zysków i strat? 2mln Ukraińców pracuje w Polsce ale że 4mln Polaków wyjechało to nikt nie mówi. Brawo wy
    ReviewUserIcon
    Solaris

    07.12.2022 10:47

    Kandydat

    Takich akcji po trasie są dziesiątki dziennie i ja to samo ,nie machane nie jechane! Stoi 10 osób na przystanku wszyscy w tel grzebią oczywiście na żądanie nikt nie macha więc ogień i rura poszedł , ale są pojedyńcze jednostki w których ten odruch nie zaginął i umieją machać , z rok temu trafił mi się chłopiec z 10 lat wszedł pierwszymi drzwiami i dzień dobry powiedział Boże jaki to było przyjemne zrobił mi robotę na cały dzień , miód na serce poprostu aż go pochwaliłam ...
    ReviewUserIcon
    Solaris

    05.12.2022 22:44

    Kandydat

    Święta prawda tragedia z latającym autobusem na moście grota nic nie zmieniła ,no chyba że z alkomatem więcej nas ganiają ale to jest żałosne : a najlepszy tekst jak instruktor do kolizji przyjeżdża to zadaję najśmieszniejsze pytanie,, która to godzina pracy i ile lat człowieku pracujesz bo na koniec roku w klaksoniku mają o czym pisać statystyki podliczają,masakra poprostu.
    ReviewUserIcon
    Anal

    06.12.2022 17:32

    Pracownik

    Marna wypłata? No proszę cię nie grzesz, 4 tys zł to sporo kasy jak na warszawskie warunki i charakter tej pracy. Siedzisz sobie 8 czy 10 godzin w pachnącym, nowym wozie, ludzie się do ciebie uśmiechają, dzień dobry mówią, dziękują za podróż, odpoczywasz co około 40 minut, jest czas na wszystko. Czego więcej potrzeba? A i jeszcze fotkę można sobie zrobić z kubkiem kawy w dłoni podczas kierowania. Same superlatywy. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Atmosfera w pracy jest bardzo miła i sympatyczkia a ty marudzisz że 4 tysie to mało? To idź do ochrony napewno nie zarobisz mniej ;-) i tam jest sporo większą odpowiedźialność i stres.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    07.12.2022 07:34

    Pracownik

    Kiedyś zatrzymałem się na żądanie mimo że laska była po drugiej stronie ulicy i widać było że chce zdążyć. Oczywiście nie podziękowała. Teraz zamykam drzwi tym raszplom wywłokom
    ReviewUserIcon
    Solaris

    06.12.2022 21:44

    Kandydat

    No właśnie i w tym cały ambaras ,bo gdyby te towarzystwo na pace było przyjemniejsze i mówiło dziękuję jak czekasz na delikwenta bo on zdążyć nie umie ,ale nie ludzie już zapomnieli te magiczne słowa proszę , dziękuję itp gdyby chociaż raz dziennie coś przyjemniejszego się trafiło to i ta robota by była przyjemniejsza ale jest wręcz przeciwnie ludzie są chamscy i my bardziej nerwowi bo odpowiedzialność ogromną a kasa po dziesiątym zaraz znika z kąta ale pracować gdzieś trzeba
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.12.2022 23:11

    Pracownik

    Pracować trzeba ale nie w (usunięte przez administratora) smrodzie i (usunięte przez administratora) za parę groszy. Ludzie zacznijcie się szanować. Jesteście fachowcami a nie robolami.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    07.12.2022 07:32

    Pracownik

    Dlatego zamykam drzwi i dobiegający jest pasażerem następnego kursu. Najwyżej wpiszę sobie w kartę sytuację jako odpowiedź na ewentualną skargę.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    07.12.2022 07:25

    Pracownik

    Od rana pada deszcz ze śniegiem i nieprzyjemnie wieje, ale pedalarze zasuwają stwarzając zagrożenie na przejściach. Może potrzeba minus 20 żeby wreszcie ta hołota przestała pedałować.
    ReviewUserIcon
    Solaris

    06.12.2022 23:54

    Kandydat

    Tak każdy musi swoją stawkę wypracować przez długie dwa kolejne lata ,ale jest kurde ciężko przetrwać bez choroby,kolizji lub niepunktualny czas,i nieodpowiedni strój firmowy z każdej strony jesteśmy narażeni na utratę premii
    ReviewUserIcon
    Solaris

    06.12.2022 23:44

    Kandydat

    Tak kolego heheszek konto bankowe dziękuję że mnie poprawiłeś ,????
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    06.12.2022 22:55

    Były pracownik

    Powiem Wam tak delikatnie że zwiazki Was d(usunięte przez administratora). Wmawiają że to dzięki nim macie podwyżki. A ja Wam powiadam że (usunięte przez administratora)prawda! Sytuacja wymusiła na pracodawcy podwyżkę bo nie mieli by załogi do obsługi tych elektrozłomów itp…. Związki powinny stanąć murem za regulaminem wynagradzania na korzyść pracownika a co podpisały???! Teraz przejeżdzisz 2 lata bez żadnego szwanku? Wątpie w to, ale to już nie moja sprawa. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.11.2022 13:42

    Pracownik

    Jak podaje Monitor Rynku Pracy Instytutu Badawczego Randstad, 13 proc. pracowników dorabia dzięki nadgodzinom, a co piąta osoba zdecydowała się na pracę dodatkową, żeby zwiększyć swoje zarobki. Dlaczego nam kierowca przepisy zabraniają wykonywać innej pracy, musimy przestrzegać norm czasu odpoczynku?. Kiedy płacą kierowcy zostanie zrównana do warunków na rynku pracy !!!!!
    ReviewUserIcon
    Kolo

    05.12.2022 21:21

    Pracownik

    Nic nikomu do tego czy w swoim odpoczynku nie pracujesz np. w warsztacie. Chodzi o czas pracy jako kierowca.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.12.2022 21:45

    Pracownik

    Jestem za, tylko operatorzy komunikacji miejskiej są przeciwko i mają większą siłę przebicia niż ja.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.12.2022 13:27

    Pracownik

    To się nazywa "ryzyko zawodowe" Autobus linii 131 zjeżdżał z ul. Gagarina w Czerniakowską. Z nieoficjalnych informacji wynika, że piesza miała zielone światło. Uderzona z wielką siłą kobieta padła na asfalt. W miejscu wypadku widać było ślady krwi. Jej serce stanęło. Przybyli na miejsce ratownicy zaczęli reanimację. Karetka pilnie zabrała ją do szpitala. Nie wiadomo, czy uda jej się przeżyć. Od razu po tym szokującym zdarzeniu policja przebadała kierowcę miejskiego autobusu. Był trzeźwy. Wykonuj pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami !!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.12.2022 18:36

    Pracownik

    Zgodził bym się z tobą gdybym jeździł według karty drogowej, karta drogowa służy mi do sprawdzenia czy nie mam przyśpieszenia. Jeżdżę według zegarka.
    ReviewUserIcon
    Tragedia

    05.12.2022 20:57

    Pracownik

    To efekt konieczności zachowania szczególnej ostrożności przez 10 godzin w gęstym ruchu miejskim gdzie auta, hulajnogi, pedalarze i piesi wpatrzeni w smartfony, a na wozie 2 wózki na raz i niepełnosprawny.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.11.2022 06:38

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Daro

    03.12.2022 14:40

    Pracownik

    Na R-3 biorą 6 dych
    ReviewUserIcon
    Bo nie wiem

    05.12.2022 16:53

    Pracownik

    Ale komu dawac?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    03.12.2022 21:12

    Pracownik

    Te przerwy to jakiś żart? 15 minut na 141 i ja mam się wyrobić na przerwę zgodnie z przepisami? Skoro przyjeżdzam za każdym razem 5-10 min opóżniony? I co miasto dba o bezpieczeństwo pasażerów? Kierowcy przemęczeni i jeszcze przerwy im się ogranicza? Brawo zarząd ZTM i MZA!!!
    ReviewUserIcon
    Kolo

    05.12.2022 12:16

    Pracownik

    Ale co to za problem, normalnie robisz piętnastkę i odjeżdżasz 5 minut opóźniony. Wpisujesz w kartę przerwa ustawowa. Jeżeli opóźnienie miałoby przekroczyć 5 minut zgłaszasz na CR.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.12.2022 12:18

    Pracownik

    5 minut i CR głowę chcesz zawracać?. Zgodnie z instrukcją zgłoszenie dokonuje się kiedy opóźnienie przekracza więcej niż 60 minut.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.