opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 28
    • 29
    • 30
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kierowca

    29.12.2022 17:47

    Pracownik

    Mam pytanko do kierowców atencjuszy .Czy wy po za pracą i ciągłym siedzeniu w internecie ,na portalach itd i ciągłym wstawianiu głupot z waszego codziennego nudnego życia nie ma Cię nic innego pozytywnego do roboty ? Kogo obchodzi wasze prywatne życie? Co ugotowałaś, gdzie byłaś czy masz doła czy sra.sz czy (usunięte przez administratora) wie jeszcze co . Pozdrawiam etencjuszy i atencjuszki środkowym palcem .
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.12.2022 21:35

    Pracownik

    I wielka podnieta, miłośnik jeden z drugim informuje na fb, jutro będę jeździł 510, ależ ja uwielbiam tą linie a wczoraj miałem 152 też było miło. No glupole nic więcej
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.01.2021 01:25

    Pracownik

    Wraca temat sprzątania autobusów dla kierowców 2 zmiany. Niby ma być dodatek + 1 nadgodzina. Ciekawe jak to będzie technicznie wyglądać. Podobno mają pomysł i ma to wejść od 1 kwietnia. Teoretycznie tylko dla chętnych ale jak znam firmę to za kilka miesięcy będzie obowiązkowe.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.12.2022 20:55

    Inne

    Ok
    ReviewUserIcon
    Osteobus

    28.12.2022 19:23

    Pracownik

    Www.Osteobusy.pl
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.12.2022 13:47

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    RRR

    27.12.2022 16:26

    Pracownik

    Szanowny Panie Antoni Odkąd jest pan kierownikiem na r4 czuję się dowartościowanym kierowcą. Mogę wreszcie poskarżyć się na kolegów i czuję się wysłuchany. Dziękuje Panie Kierowniczku.
    ReviewUserIcon
    Un

    28.12.2022 13:50

    Pracownik

    No ale ja jeżdżę w zm A i B i nawet mam wóz z serii 11..
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    26.12.2022 14:24

    Pracownik

    Przeczytajcie jakie zarobki oferują Lidl itp… I niech mi ktoś powie że praca kierowcy mza to rarytas. Chorym systemem przeszeregowania nie zachęcicie ludzi do pracy. Nie dość że kierowcy traktowani są jak intruzi przez państwo (usunięte przez administratora) to jeszcze wy dokładacie do pieca swoimi regulacjami. Brawo dla ludzi odpowiedzialnych za stworzenie chorego systemu. Wasza zmowa obniżająca pensje kierowcom już wkrótce wyjdzie wam bokiem. Przeczytajcie sami. „…stawki dla kasjerów wzrastają do poziomu od 4600 do 5350 zł brutto po 12 miesiącach pracy i po kolejnym roku do 4600-5600 zł brutto.   Pracownicy centrów dystrybucyjnych na początku mogą liczyć na stawki od 4800 do 5250 zł brutto, po roku widełki wzrastają do poziomu od 5050 do 5500 zł brutto, natomiast po dwóch latach wynoszą od 5300 do 5800 zł brutto.” Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/praca/news-podwyzki-dla-kasjerow-jakie-zarobki-od-2023-r-w-sklepach-bie,nId,6493308#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=safari
    ReviewUserIcon
    Pawel

    28.12.2022 10:20

    Pracownik

    Jazda w kółko przez osiem godzin czy siedzenie na kasie jest bardziej męczące? Przerwy tu i tu są takie same. Ba. Słyszałem jak CR kazała kierowcy robić 15 min przerwy 5 minut przed zjazdem na zajezdnie. I co KM to żłobek? W pewnym sensie masz rację bo będziecie musieli jeździć w pieluchach jak dzieciaki.
    ReviewUserIcon
    Ferdek nie z Kiepskich

    28.12.2022 11:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.12.2022 21:58

    Pracownik

    Dziś było tak : Pierwszy dzień bez patrona, podniecenie sięga zenitu, myślę sobie będę sam sobie królem w koronie, może nawet elektryka dostanę? Zasnąć nie mogłem a na pierwszą zmianę trzeba wstać o 2 w nocy, myślę sobie dam radę przecież sporo płacą za tak odpowiedzialną robotę. Oczywiście zasnolem około północy cały najarany ze będę królem Warszawy. Pobudka za dwie godz, ledwo wstałem nieprzytomny, już przeklinałem ale przypomniałem sobie o super kasie którą się tu zarabia. Po 6 godzinach jazdy spałem i kierowałem, byłem wykończony i nie zatrzymałem się na czerwonym świetle, uderzyłem w auto które stało przede mną. Przyjechała policja dostałem 1500zł mandatu i 10 punktów karnych, od jutra jestem chory a za kilkadziesiąt dni składam wypowiedzenie. (usunięte przez administratora) pracować dwa tygodnie na mandat I jeszcze te 10 punktów karnych. Nienormalne to jest.
    ReviewUserIcon
    Stary Man.

    27.12.2022 22:08

    Pracownik

    Jak jesteś Mameja to idź ulice zamiataj. Chociaż to też może być zbyt skomplikowane. Załatw sobie rentę.
    ReviewUserIcon
    Tomasz R-4

    27.12.2022 21:41

    Pracownik

    Zapraszam wszystkich na FB na swojego bloga .Moim moderatorem ba tym blogu jest Kaczmar . Za każdy zły komentarz będzie ban . Zapraszam tylko pozytywnych miłośników.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.12.2022 13:09

    Pracownik

    Wreszcie się doczekałem, najpierw prawo jazdy kat D na pośredniaku a od stycznia do wymarzonej pracy. Być kierowcą w komunikacji miejskiej w Warszawie to ogromny prestiż oraz szacunek wszystkich ludzi. Wiem bo widzę jak są kierowcy szanowani i jak swoim znajomym mówię że będę kierowcą w komunikacji miejskiej to każdy mi zazdrości. A jak jeszcze I'm dodaje że zarobię napewno 4 tys to już są czerwoni że śmiechu. Hahahahaha
    ReviewUserIcon
    Życzliwy

    24.12.2022 20:57

    Pracownik

    Z okazji świąt chciałbym życzyć wszystkim kierowcom-miłośnikom wysokich mandatów oraz dyscyplinarnego zwolnienia z pracy.
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    27.12.2022 13:00

    Pracownik

    Mam nadzieję że rok 2023 będzie rokiem bez Kaczmara, Tomeczka i jemu podobnych
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.12.2022 20:59

    Pracownik

    Czy wy o chlebie i wodzie żyjecie przez cały miesiąc, bo nie wierzę że wystarcza wam na normalne życie z tego wynagrodzenia? No chyba że ktoś u mamy mieszka i nie ma rodziny.
    ReviewUserIcon
    Solaris

    26.12.2022 20:00

    Kandydat

    Kolego Un są lepsi i gorsi i to na każdej zajezdni a to towarzystwo o którym piszesz niestety nic z tym nie zrobimy bo ci co głośno mówili o tym musieli zmienić zajezdnię, bo konfidentów mamy wielu
    ReviewUserIcon
    POPIS Land

    26.12.2022 10:09

    Były pracownik

    TO CO TERAZ DZIEJE SIĘ W SN TO WINA SKUNDLAŁEGO DUDY KTÓRY ZAWETOWAŁ NAJLEPSZE USTAWY REFOR SN (2017). DZIWNE ŻE NIKT O TYM NIE MÓWI GŁOŚNO O ZDRADZIECKIM DUDZIE I JA NA NIEGO GŁOSOWAŁEM NA ZDRAJCE I jeszcze tvn POdpisał zdrajca
    ReviewUserIcon
    POPIS Land

    25.12.2022 09:08

    Były pracownik

    Wyborcy (usunięte przez administratora) na co liczyli PINOKIO TO CZŁONEK BANDY PŁO RYŻEGO FOLKSDOJCZA Polski ład teraz wydoi jak russki mir bandere
    ReviewUserIcon
    Antyzwiązkowiec

    13.12.2022 20:46

    Pracownik

    Zauważyłem że znaczna większość szeregowych członków ZZ zwraca się z prośbą o pomoc jedynie gdy przychodzi czas aby się zwolnić z firmy. Nie łudźcie się że firma pójdzie wam na rękę. A i związkowcom wcale nie zależy aby stracić płatnika składek.
    ReviewUserIcon
    Mobilisssek

    15.12.2022 20:31

    Inne

    U nas od stycznia 2 tyś zł - dla pierwszych 100 osób dodatkowo 500 zł
    ReviewUserIcon
    on

    25.12.2022 06:01

    Inne

    nie gadaj glupot podwyzka to 3,30zl bruttox (Srednio168h) = 554zl wiec nie wiem gdzie to 800zl 3 zwiazki podpisaly a 4 nie ciekawe dlaczego ?? moze dlatego ze przewodniczacy to osoba ktora jezdzi na co dzien a nie siedzi na stolku jestem kierowcą z gdanska
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    23.12.2022 23:17

    Pracownik

    Prowadzę firmę transportową i powiem szczerze chciałbym mieć tak tanich i zdyscyplinowanych kierowców jak wy. Jeśli ktoś chce zmienić warunki pracy na lepsze oraz wypłatę na większą to zapraszam do kontaktu. Praca tylko w dni pracujące, wypłata na czas oraz składki ubezpieczenia w wysokości od zarobków. Pracujemy 8 godz dziennie od 7 do 15 lub od 15 do 2 3.
    ReviewUserIcon
    Miłośnik 7

    24.12.2022 11:43

    Inne

    Nigdzie się nie ruszę za żadne pieniądze , możesz proponować co chcesz ale nic nie jest w stanie bym podjął decyzję o zmianie pracodawcy . Moje 18 metrowe elektryczny szczęście
    ReviewUserIcon
    analny Marian

    24.12.2022 14:09

    Pracownik

    Jerzy to kłamca, nie ma lepszych warunków pracy i lepszej kasy niż w komunikacji miejskiej. Tu jest wspaniale, kasa zawsze na czas, urlop, I składki ZUS od zarobków, nigdzie więcej nie ma takich dobrodziejstw. Nigdy się nie zwolnię, tylko powożenie w mieście 18 metrów daje mi radość i czuje ten respekt i podziw na mieście. Hahaha.
    ReviewUserIcon
    G b b b

    24.12.2022 09:05

    Były pracownik

    Reforma sądownictwa nie wyszła ale Polski ład wyszedł skubanie ludzi z hajsu I mandatów na drodze
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.12.2022 15:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracuś Jacyś 007

    23.12.2022 16:49

    Pracownik

    Tak Ty na L4 a ja 3 dni z wolnego - można , można
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    23.12.2022 20:56

    Pracownik

    Ale od czego są miłośnicy komunikacji. Przyjdą pracować nawet wtedy gdy nikomu innemu nie pasuje. Jeszcze się będą cieszyć bo mogą wstawiać zdjęcia na faceboka
    ReviewUserIcon
    Solaris

    19.12.2022 09:37

    Kandydat

    Dzwoniłam na włościańską czy zapomnieli o naszym,, karpiowym,, ale miła pani odpowiedziała że już się robi i niedługo będzie;oby przed 24 pozdrawiam*
    ReviewUserIcon
    Mlody

    20.12.2022 14:44

    Pracownik

    Karpik 1200.00
    ReviewUserIcon
    Garwolin i okolice

    23.12.2022 18:41

    Pracownik

    Ja miałem 1300 karpiowego a kolega 1100. Czyli kazdemu placili inaczej?
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.12.2022 00:15

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gogulski

    23.12.2022 16:58

    Pracownik

    Polsat to takie samo kłamstwo jak TVP. Wychwalanie (usunięte przez administratora) idzie tam całą dobę.
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    20.12.2022 18:34

    Pracownik

    W Biedroce od stycznia 2023 podwyżki 500-700 zł brutto. A u nas związki nic nie wywalczą ???
    ReviewUserIcon
    Marek

    23.12.2022 16:35

    Pracownik

    Nie wiesz że od 01 stycznia 300 zł brutto na etat
    ReviewUserIcon
    Fidel

    23.12.2022 16:43

    Kandydat

    300 zł brutto? wow! co za idealnie motywujący do pracy "ochłap"
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.12.2022 22:49

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ZłyMikołaj

    23.12.2022 08:37

    Pracownik

    W snach i to z wolnego z zadyszką i możliwym zawałem serca
    ReviewUserIcon
    ehziuta

    23.12.2022 10:59

    Pracownik

    6500brutto no i owszem ale w ZTM
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.12.2022 18:10

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    22.12.2022 19:47

    Pracownik

    W Polsce liczy się tylko Solaris w koronie
    ReviewUserIcon
    Kaczor

    23.12.2022 08:49

    Pracownik

    Do tego wszystkiego doprowadził rząd Kaczyńskiego .Szkoda tylko Polski
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.12.2022 18:27

    Pracownik

    4,500 zł netto (dla ograniczonych to jest kasa na łapkę) to ja mam za przewóz pracowników na dwie firmy, jazdy to jest ze 4 godz reszta odpoczynek a praca ogólna na dobę to 8 godz. Śmiech mnie ogarnia że wy się godzicie za taką samą kasę bujać po mieście w komunikacji miejskiej. Może za 8 tysia to bym i poszedł na miejskie ale nie mniej. Narka
    ReviewUserIcon
    R-1

    17.12.2022 10:47

    Pracownik

    A więc jednak brawo związki, jeszcze raz brawo . Podwyżka od stycznia dla wszystkich kierowców 600 brutto ,a więc do wypłaty 450 złotych. Można?? Można jak się chce . Dziękuję chociaż za tyle
    ReviewUserIcon
    R1-r1

    22.12.2022 11:53

    Pracownik

    Jaka podwyżka? To nie jest nawet do inflacji wyrowanie!! A właśnie gdzie wrescie podwyżka? Bo wszedzie dają jakoms kasę, tylko nie unas.
    ReviewUserIcon
    Krzywy Joe

    22.12.2022 17:25

    Pracownik

    U nas Zvviąski Zavvodofe to są takie pasożyty, vvrzodu na dvpie. A najgorsze są Solidaruchy i ich pociotki... Gdy inne zz chciały podwyżkę to (usunięte przez administratora) z s pisali żeby poczrkać bo firma jest biedna (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    21.12.2022 19:31

    Pracownik

    Nie powiem kto w koralach za sterem solarisa
    ReviewUserIcon
    Gjvbbb

    21.12.2022 14:30

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomasz R-4

    20.12.2022 19:48

    Pracownik

    ZAPRASZAM WSZYSTKICH POZYTYWNYCH MIŁOŚNIKÓW DO OBSERWOWANIA MOJEGO BLOGA NA ,,FB" KTÓREGO ZAŁOŻYŁEM CAŁKIEM NIEDAWNO .OPISUJE TAM NASZĄ PEŁNĄ WRAŻEŃ PRACĘ KTÓRĄ BARDZO LUBIĘ .
    ReviewUserIcon
    Boluś R-1

    15.12.2022 01:02

    Pracownik

    Od 1 stycznia 2023 podwyżki o 400 brutto .
    ReviewUserIcon
    Nowy

    16.12.2022 16:42

    Pracownik

    Gdyby nie emeryci to nasza wypłata zupełnie inaczej by wyglądała , firma musiała by podnieść zarobki żeby zachęcać kierowców do pracy.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    20.12.2022 17:16

    Pracownik

    I niby do kąd pójdą do ochrony gdzie 14 zł na rękę bez ZUS i urlopu? Na C+E większość nie nadaje się bo to miękkie faje. Nie mają wyboru i będą kolana wycierać o pracę z wolnego. A podania nowych cały czas idą
    ReviewUserIcon
    Janusz

    20.12.2022 13:46

    Pracownik

    Witam serdecznie. Czy może ktoś wie jaki jest los słynnego gołębnika na R 4...? Czy już służy gdzieś pod Mińskiem ? Czy będzie otwarcie ,pokazy ,przejazd zabytkowym autobusem ,płomienne przemowy pana A? Występy błaznów .
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.12.2022 17:40

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Balon

    20.12.2022 12:07

    Były pracownik

    Fakt, zabrali nam 13 ale nie swoim, zrobili oszczędności na pracownikach zaplecza i serwisie, zmniejszyli nagrody finansowe dla pracowników, ściskają rozkłady jazd jak anorektyczka pośladki dokładając wysokość kar za byle przewinienie...cóż za buta i arogancja - można rzec kwintesencja peo i sorry pendejo ale taki mamy klimat traktowania szaraczków.
    ReviewUserIcon
    Kaczor

    20.12.2022 12:57

    Pracownik

    Zgadzam się z Tobą u nas też należy zrobić porządek i stworzyć sprawiedliwy regulamin płac, przywrócić dodatek stażowy i 13 nastke.
    ReviewUserIcon
    Mądry Marcie

    19.12.2022 13:24

    Pracownik

    Pamiętajcie NIE BYŁO PRZYMUSU BY ZOSTAĆ KIEROWCĄ AUTOBUSU
    ReviewUserIcon
    R12

    19.12.2022 16:28

    Pracownik

    Nie dramatyzuj. Miasto nie stanie to tylko myślenie życzeniowe. Już widzę ta kolejkę do kadr z podaniami o zwolnienie. Będą zasuwać jeszcze więcej z wolnego by nadrobić wydatki na święta.
    ReviewUserIcon
    Kaczor

    19.12.2022 20:08

    Pracownik

    Najlepiej by było zostać politykiem p.i.s tam nawet skończony (usunięte przez administratora) zostaje prezesem albo ma stołek w radzę nadzorczej.Zobaczcie jak sprzedali lotos za bezcen teraz w Polsce zabraknie paliwa do diesla bo araby zamkną rafinerie
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.12.2022 10:02

    Były pracownik

    Jeżeli ktoś z was potrzebuje dobrego psychiatry który was wysłucha odnośnie problemów w pracy, lub może jesteście niezadowoleni z wynagrodzenia lub chcecie zmienić proszki to zapraszam do kontaktu
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.12.2022 12:21

    Inne

    Wiem wiem że sam potrzebuje potrzebuje dobrego lekarza , wystarczy poczytać moje opinie na Goworku . Pozdrawiam piękny Aaaa
    ReviewUserIcon
    Przypał

    17.12.2022 12:33

    Pracownik

    Dla tych którzy uważają że pracujemy za dobre pieniądze polecam zapoznać się (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.12.2022 14:26

    Pracownik

    Robota bezstresową, nieodpowiedzialna i wszystkie święta i weekendy wolne. Haha a wy dalej tyrajcie Świątek piątek i niedziela, noc i dzień.
    ReviewUserIcon
    Obierak

    18.12.2022 14:03

    Pracownik

    Jak to bezstresowa? Trzeba bardzo uważać by nie zostawić oczek w ziemniakach. Poza tym trzeba je obierać bardzo szybko i często kilkaset kg w trakcie jednej zmiany. Po kilku miesiącach powiesz sobie dość albo sam zmienisz się w ziemniaka
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.12.2022 20:27

    Pracownik

    Co nas kierowców czeka kiedy jedziemy niesprawnym autobusem. Z jadącego z otwartymi drzwiami autobusu wypadł jeden z pasażerów. 19-letni pasażer nie potrzebował pomocy lekarskiej, gdyż autobus jechał powoli. Pasażer na miejsce zdarzenia wezwał patrol policji, który ukarał kierowcę mandatem karnym. Jednakże kierowca nie przyjął mandatu.Sprawa więc trafi do sądu.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.12.2022 19:40

    Pracownik

    Kupił bym to gdybym nie sprawdzić co było naprawiane przed dopuszczeniem autobusu do ruchu, zgadnij co ?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.12.2022 20:27

    Pracownik

    Przecież na tym warsztacie pracuje zakładowy SIP i on też nie wie co się dzieje jak przebiega naprawa autobusów?
    ReviewUserIcon
    Rob

    16.12.2022 18:07

    Pracownik

    Co z karpiem ,bo jeszcze nie dostałem
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.12.2022 19:31

    Pracownik

    Co jazda ma wspólnego ze stanem technicznym autobusów dopuszczanych do ruchu?. Chce z nas kierowców zrobić się morderców dopuszczając do ruchu niesprawne autobusy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.12.2022 19:39

    Pracownik

    Kolejne zdarzenie gdzie autobus jedzie z otwartymi drzwiami i odmawia się kierowcy oficjalnego zgłoszenia zajścia to lekka przesada nie wszystko można pod dywan zamieść
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.12.2022 14:37

    Pracownik

    Podczas wjazdu na przystanek w autobusie doszło do rozerwania gumowego fartucha łączącego dwie części autobusu. Wskutek tego do wnętrza pojazdu dostały się duże ilości śniegu. Pojazd został unieruchomiony a na miejsce przyjechał Nadzór Ruchu oraz Pogotowie Autobusowe MZA. Proszę proszę cuda lat 90 zdarzają się i dziś, gdzie są mechanicy czyżby i ich też było brak że na miasto wraki się wysyła
    ReviewUserIcon
    rararara

    16.12.2022 12:16

    Pracownik

    podstawowa zasada gdy ruszamy z przystanku to nie zatrzymujemy się bo biegnie gdzieś pasażer, Tylko ogień i dym.Jeżeli ktoś ma serce to może mieć drugi autobus w duxie
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.12.2022 18:25

    Pracownik

    Loteria kto zginie pierwszy trwa nadal !!!!!! Kolejny autobus z otwartymi drzwiami przez ulice miasta gna.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.12.2022 10:33

    Pracownik

    Czy ktoś może podać aktualna stronę do aplikacji livebus mza. Aplikacja przestała działać
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    16.12.2022 17:33

    Pracownik

    https://livebus.pl
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.12.2022 12:38

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    rararara

    16.12.2022 12:19

    Pracownik

    napisz coś o Lotosie. Aramco nam będzie sprzedawało LNG? a Lotos ,kto ma nad nim kontrolę mój ty mysiu pysiu hany bany???
    ReviewUserIcon
    Jozin_z_Bazin

    15.12.2022 15:54

    Pracownik

    Wpłynął karp. 1200 zł.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    14.12.2022 21:47

    Pracownik

    Uwielbiam wstawać o 2 lub 3 godz w nocy. Czuję się taki wartościowy i wiem że gdybym się zwolnił i zaczął pracować w normalnej firmie to przecież nie byłoby komu wozi moich ukochanych pasażerów. Allleluja i do przodu,.Właściwie to trzyma mnie ta spora wypłata i szacunek ludzi na mieście. P. S dziś nie brałem proszków.
    ReviewUserIcon
    L4

    11.12.2022 19:55

    Pracownik

    Bylem 4 miesiace na L4 ale osiem miesiecy przepracowalem, dlaczego nie dostalem godzinowki za przepracowany czas?
    ReviewUserIcon
    Choroba

    13.12.2022 14:05

    Pracownik

    Czy pracodawca płaci za l4? za 33 dni niezdolności do pracy (osoby po ukończeniu 50 roku życia – 14 dni) – w tej sytuacji wynagrodzenie wypłaca pracodawca, od 34 albo 15 dnia zwolnienia lekarskiego – wówczas zasiłek chorobowy finansowany jest ze środków Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.12.2022 15:00

    Pracownik

    Nie podał ile ma lat więc założyłem że pracodawca płacił miesiąc chorobowego.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.