opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    25.05.2023 12:22

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Baaa

    26.05.2023 01:47

    Pracownik

    O tym że gowork filtruje treści tutaj wstawiane to już wiemy. Nikt nie bierze tego co tutaj jest napisane na poważnie. Wiadomo tylko że działają na rzecz spółki a i tak wszyscy wiedzą jak jest, a nawet jak nie wiedzą to po przyjęciu się do spółki szybko się dowiadują i się zwalniają. Jak to mawiają: prawda sama się obroni.
    ReviewUserIcon
    JBB

    24.05.2023 01:48

    Pracownik

    Wyrzuciłem dziś z wozu dwóch pedalarzy, bo były wózki. I wysiedli. Jakaś matka mówi: mnie rower nie przeszkadza. A ja na to: ale prokuratorowi będzie przeszkadzał. Jakby rower uderzył dziecko to zaraz adwokat by jej doradził pozew cywilny wobec kierowcy. Nie pozwalajcie jeździć (usunięte przez administratora) z wózkami, bo będę pisał skargi jak zobaczę.
    ReviewUserIcon
    Groover

    21.05.2023 16:20

    Pracownik

    Nie wiem czy wiecie, ale nasz internetowy gwiazdor "młodziak za sterem Solarisa" napisał donos na kierowcę linii 120 gdy ten odjechał z przystanku 3 minuty przed czasem
    ReviewUserIcon
    Kolo

    21.05.2023 20:08

    Pracownik

    I słusznie zrobił. Jesteście dla pasażerów a praca w KM to służba. Ktoś mógł nie zdążyć na pociąg. Ja też piszę jak nie włączają klimy albo łamią przepisy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.05.2023 06:36

    Inne

    Pan Piotr B..... najlepszy dyspozytor Na zakładzie , w firmie ,w Polsce a może i na świecie . Takie są fakty i nic nie zmieni te wasze oszczerstwa .
    ReviewUserIcon
    RomanczyRomek

    22.05.2023 00:03

    Pracownik

    Nie, dla przychodzenia z wolnego i zamian dnia w grafiku. Zero nadgodzin z rezerwy. Dopóki nie zrównają stawki nie ma mowy żebym się na cokolwiek zgodził poza grafikiem. Niech dzwonią do tych co są na najwyższych stawkach. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Bbbbb

    20.05.2023 09:47

    Pracownik

    Witam Chyba bardzo cisną dyspozytorów o plan bo na R3 co chwila ktoś inny siedzi na okienku i najlepsi dyspo co można z nimi pogadać załatwić sprawy się zwalniają
    ReviewUserIcon
    R-3 mały ale byk

    20.05.2023 18:51

    Pracownik

    Możesz sobie pornosa wysłać. Większość tak jeździ i ch.ci.do tego drogi kolego. Jak nie chcesz mieć przerwy tylko dyskusję z frachtem lub CR to sobie siedź i czekaj. Ponadto ciulku tam nie masz nakazu i możesz włączyć się na pas środkowy gdyż tam jest linia przerywana która nie ogranicza ci wjazdu z prawego na pas środkowy. Tak to jest gdy numerek masz taki jak na pigalu czyli powyżej 6000 i kabelkowanie modne w formie gróźb i donosów-sygalizator jego raz
    ReviewUserIcon
    R-3 kiero

    20.05.2023 20:46

    Pracownik

    To przeczytaj pismo na R3 że będą wyciągane kąsekwencje i że masz strzałkę i nie możesz jechać tam na wprost. I przestań nam szkodzić. Zgłaszasz opóźnienie na CR i po sprawie. Urzędnicy w zajezdni napisali pismo i są czyści, a ty szkodzisz nam kierowcom jeżdżącym przepisowo
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.05.2023 01:00

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JBB

    20.05.2023 11:46

    Pracownik

    Znowu usunęli, że przez całą zmianę wdychamy pyły pm 2,5 z klocków hamulcowych, jak też cząstki azotu, sadzy, tlenek węgla, benzopiren i metale ciężkie. A wieczorami jeżdżą te zamiatarki które ten (usunięte przez administratora) rozrzucają. No i grzyby z klimatyzacji.
    ReviewUserIcon
    trzym puche

    20.05.2023 01:28

    Były pracownik

    Świeża opinia. Jak ktoś się tu przyjmuje do pracy (już z wyrobioną kat. D+przewóz osób). Uważam, że w komunikacji miejskiej, samochodowej, MZA jest najlepszym pracodawcą.. - nie będziecie traktowani ulgowo, że dopiero się przyjęliście (wszystkie linie mają być obcykane). Ja dostałem na start dwa razy po 11 godzin linie, na których nawet nie jeździłem z patronem, na autobusach, których nie wiedziałem nawet jak obsłużyć. - dojazdy na drugi koniec miasta, na drugą zmianę, trwające godzinę lub lepiej (zależy jak zmiana się ułoży) - początkujący kierowca na pewno będzie się przejmował rozkładem jazdy i opóźnieniami. Opóźnienie to jest norma w tej pracy. Na niektórych liniach nawet godzina nie robi wrażenia. Dbajcie o swoje przerwy. Należą się wam. - zawsze trzeba być asertywnym. Nie wpuszczać chłopa z rowerem jak nie ma miejsca.
    ReviewUserIcon
    Prezes

    18.05.2023 17:21

    Pracownik

    Czytam komentarze z dużą ulga iż zrobiłem kategorie c+e a moje wypowiedzenie już zostalo złożone. Nie wiem jakim szokiem będzie ,gdy u nowego pracodawcy będę mógł słuchać radia a i do toalety nie będę bral stopera. Przerwa pół godziny ? Tu się nauczyłem jeść podczas stania na światłach więc cala przerwa będzie na sen.godziny od 7 do 15.codzienny parking na bazie. Mza to powolny samobój .Szkoda mi was
    ReviewUserIcon
    Wydziergany

    19.05.2023 11:05

    Pracownik

    W Stolicy wszędzie tak jest. U Ajentów także.(usunięte przez administratora)ze stoperem,jedzenie kanapek podczas postoju na światłach-wypisz,wymaluj jak na 159 czy 220.
    ReviewUserIcon
    R-3 Kiero

    18.05.2023 13:46

    Pracownik

    A co powiecie na przepuszczanie pieniędzy?? A tak na prawdę chodzi o defraudację związkowych składek ... tak tak dobrze czytacie !!!! Związkowych Waszych składek. Jak to możliwe ?? A mianowicie Pan Przewodniczący jednego ze Związków Zawodowych w MZA robił swoje prywatne zakupy za Wasze pieniądze składkowe na rzecz Związku. Niech chłop zdrowieje bo kupę kasy ma do zwrotu..Ciekawe rzeczy w tych Związkach się dzieją...jak nie podpierdalacze, to złodzieje i opierdalacze... Totalna porażka Szanowni Państwo. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    19.05.2023 03:35

    Pracownik

    Jedni degradują inni dorabiają się na oddelegowaniach. Zastanawiam się czy zarząd czyta te wpisy. Czemu nie sprawdzą dlaczego dyspozytorzy nagrywają odprawy i udostępniają nagrania innym ,dlaczego nie zrobią z tym porządku. Dlaczego dyspozytor wynosi informacje dotyczące spółki i nikt z tym nic nie robi? Dlaczego przewodniczący związku pracuje w trakcie oddelegowań w swojej prywatnej firmie i nasyła kontrolę? Dlaczego związkowcy robią co chcą i nie można nic im zrobić? Dlaczego dyspozytor który działa na szkodę spółki nadal tu pracuje? Bo co bo pan przewodniczący przyjaźni się z panem dyrektorem (sam o tym głośno mówi)to dyspozytor może wyśmiewać się z miłośników i ludzi którzy lubią pracę, dlaczego pan przewodniczący jest tak serdecznie goszczony przez dyrekcję? Czy komuś jest na rękę ,że tak się dzieje ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.05.2023 16:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kaemeł

    18.05.2023 18:34

    Pracownik

    By zdobyć to musisz pojeździć na solówce kilka lat, mieć szefa który będzie cię szanował, Tak musisz się czuć jak Kierowcy KMŁ którzy mieli porządnego Prezesa który szanował, nie karał i nie stawiał do pionu byłym normalny zatem ludzie pracowali latami.. Kierowca jeżeli ma możliwość awansu chociażby podwyżki bezwarunkowe to łączy swoją karierę z Pracodawcą. I tu jak widać po przykładzie KMŁ w Łomiankach pokazało że dobry Kierowca to ten który jest weteranem. Przy rotacji jak u nas to można zapomnieć o zwycięstwach
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.05.2023 15:19

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jacek

    12.05.2023 10:42

    Pracownik

    Płacicie składki dzięki temu pan przewodniczący może być na oddelegowaniu i w trakcie oddelegowania prowadzić swoją firmę a spółka mu pensyjkę wypłaca. Czyżby jakiś kolega ze związku który go broni? Bo dla mnie to jest oszustwo i wyłudzenie. I zastanawia mnie tylko jedno dlaczego dyrekcja to toleruje wiedząc co on wyprawia. Może po prostu jest to komuś na rękę? Bo dla mnie to nic innego jak kombinator i aferzysta który działa na szkodę spółki.
    ReviewUserIcon
    Męczyslaw Koniobij

    18.05.2023 17:20

    Inne

    Mnie wciąż szokuje ilu w tej robocie jest licencjatów i magistrów. Uczyli się chyba dla siebie i rozwoju osobistego, marnują czas i kasę na jakieś dziwne akademie, po których nie mieli roboty i mza im życie uratowały.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.05.2023 16:27

    Pracownik

    Ciągle brakuje mi pieniędzy do następnego miesiąca, muszę brać chwilówki, zwolnię się jak tak dalej będzie. Nie pozdrawiam. To nawet nie jest śmieszne by zarabiać takie grosze za tak ciężką i odpowiedzialną pracę.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    18.05.2023 07:36

    Pracownik

    Dlaczego dwóch dyspozytorów Belka i Koń nagrywają odprawy a potem nagrania przekazują panu Nowackyemu? Dlaczego Belka udostępnia innym karty informacyjne z CR i dlaczego bierze linie za inne zajezdnie kiedy u nas plan ledwo wychodzi ?
    ReviewUserIcon
    Gitarzysta

    18.05.2023 13:16

    Pracownik

    Łysy to konfident. Donosił na Kleszczowej donosił na Ostrobramskiej i tu też donosi komu trzeba tym dorabia do alimentów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.05.2023 21:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Romek

    17.05.2023 21:31

    Pracownik

    Zgadzam się z tobą kolego. Jak napisałem o tym że swoim regulaminem wynagradzania spółka traktuje swoich pracowników jak traktuje to od razu zmienione zostało na anonim. I tak nie będę przychodził z wolnego i zamieniał dni na życzenie planistów dopóki firma mza nie będzie równo traktowała swoich pracowników. Niech dzwonią do tych co są na najwyższych stawkach. A na tą stronę szkoda czasu żeby zaglądać bo usuwane są wpisy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.05.2023 15:57

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Romek

    17.05.2023 15:59

    Pracownik

    Albo dajcie jedną stawkę dla wszystkich i wtedy możemy rozmawiać. A tak to szukajcie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JBB

    17.05.2023 12:39

    Pracownik

    Warszawiacy, którzy codziennie podróżują komunikacją miejską mają dość! Twierdzą, że komunikacją nie da się normalnie podróżować. Coraz więcej bezdomnych wsiada do autobusów i tramwajów i wnosi ze sobą robactwo. - Widziałam na własne oczy, jak skaczą po nim rożne robale. Przecież w takich warunkach nie da się normalnie podróżować- mówi oburzona pan Ewa. Problem insektów, pluskiew, czy wszy, pojawia się w komunikacji miejskiej co roku. Zazwyczaj przypada to w zimie. - Pluskwy do komunikacji miejskiej przynoszą ludzie.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    17.05.2023 09:32

    Były pracownik

    Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) rok. Byłem na akademii i zarabiałem około 4000 tysiące złotych. Zmiany po 10 godzin i brak zycia prywatnego. Ganianie za autobusem na zmianach B. A jak spróbowałem zmiany A pobudka o 2;40 w nocy. Brak snu , rozregulowanie i wieczny stres aby gonić tak aby się chociaz odlać na przerwie.
    ReviewUserIcon
    Marek

    17.05.2023 10:56

    Pracownik

    Co to znaczy byłem na akademi?
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.05.2023 20:50

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Waldek

    17.05.2023 07:55

    Pracownik

    Masz rację. W żadnej innej pracy nikt mi tak nie naubliżał każdego dnia bezpodstawnie jak tu :)
    ReviewUserIcon
    JBB

    17.05.2023 01:09

    Pracownik

    Oprócz służbowych ubrań powinniśmy dostawać służbowy pokrowiec na fotel, a nie siadać na zapoconym fotelu gdzie wsiąka pot z pleców, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). I tak samo grzyby chorobotwórcze.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.05.2023 00:40

    Pracownik

    Minimum 10 minut postoju na każdym krańcu bez względu na opóźnienia. Nie dajmy się wyzyskiwać!
    ReviewUserIcon
    Qrcze

    16.05.2023 01:33

    Pracownik

    Popieram! To jedna z najgorszych i najbardziej wypalających pracowników kwestii. Np na papierze mamy 60 minut jazdy i 20 min przerwy, jedziemy przez miasto prawie 1,5h, czyli już na powrocie jesteśmy w plecy, a na drugim krańcu 8-10 min planowej przerwy... Czyli łącznie mamy ponad 2,5h jazdy i brak perspektywy na przerwę w najbliższym czasie. Tu zaskoczę, bo rozumiem też ztm. Jak ustalimy normalne przerwy, czasem będzie ich za dużo jak będzie luźniej, będą zapchane autobusami gigantyczne krańce, więcej pracowników i autobusów potrzebne.. Swoją drogą- chyba czas na wielką rewolucję w komunikacji, bo nie powinno być tak, że np od 50 lat linia ma podobną trasę- jedzie przez całe miasto. A przede wszystkim- TU TEGO NIE ZAŁATWIMY! ????
    ReviewUserIcon
    zxcvb

    16.05.2023 09:44

    Pracownik

    Wmawia się nam, że bezpieczeństwo najważniejsze, nie patrz na rozkład i podobne brednie, a potem nie można nawet chwili odpocząć. Jazda w mieście, gdzie często co 50 metrów jest przejście dla pieszych, pełno jeżdżących pedalarzy, hulajnóg i innego badziewia jest absorbująca i wymagająca ciągłego skupienia, co potrafi nieźle zmęczyć. Jadąc tirem to możesz na tempomacie 300km przejechać na luzie nawet nie dotykając nogą pedałów, słuchając sobie muzyczki. Poza tym tacho na tirze rzecz święta i w miejskim autobusie też powinien być. Bo nawet jak uda Ci się odbyć przerwę na krańcu to i tak ludzie pakują się do autobusu albo musisz podciągać autobus na początek przystanku, więc to jest za przerwa?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.05.2023 08:43

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Enduro 2

    13.05.2023 16:55

    Były pracownik

    5 tysięcy?Bardzo dużo jak na Warszawę.Bez żartów to są tragiczne pieniądze.Tylko jak policzysz sobie 5800 brutto plus 300 brutto premii i te śmieszne dodatki to nie ma opcji,że wyjdzie z nominału 5k do ręki.
    ReviewUserIcon
    Enduro 2

    14.05.2023 10:16

    Kandydat

    Skoro mówisz,że wychodzi 5k do rączki przy najniższej stawce,to ile wychodzi przy najwyższej?
    ReviewUserIcon
    JBB

    14.05.2023 02:24

    Inne

    Uważajcie na pedalarzy, bo dziś w lusterku bydlaka nie widziałem, bo był nieoświetlony, a wyprzedzał jak wyjeżdżałem z przystanku. Patrzyłem na auta z tyłu, a w martwym punkcie był nieoświetlony pedalarz. Na szczęście zdążył wyprzedzić o włos nim wyjechałem z przystanku.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    03.05.2023 19:12

    Pracownik

    Ja nie jestem żadnym Belką ani Michałem Nowackyym, ktoś tu ma obsesję. Po prostu mówię jak jest. MZA jest pracodawcą, który kierowcom płaci najlepiej. Można zarobić w turystyce 8 tys. zł, ale będzie się 20 dni poza domem, a tylko 10 w domu. W MZA codziennie jestem w domu.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    12.05.2023 23:45

    Pracownik

    Warto zauważyć, że kolejna podwyżka płacy minimalnej czeka nas już 1 lipca 2023 roku. Wówczas kwota wynagrodzenia minimalnego zostanie podniesiona do 3600 zł. Oznacza to wzrost o 590 zł i 19,6 proc. w stosunku do minimalnego wynagrodzenia obowiązującego w roku ubiegłym. Od 1 lipca 2023 roku wzrośnie także minimalna stawka godzinowa. Ma ona wynosić 23,50 zł. To o 3,80 zł więcej niż w roku poprzednim. Wzrost płacy minimalnej o 590 zł, My dostaniemy 200zł. Pytanie kto przyjdzie pracować za minimalna kwotę którą niedługo osiągniemy?
    ReviewUserIcon
    Qwe

    14.05.2023 01:44

    Pracownik

    Ja tam jestem za, ale jako jedynie odrobinę myślący wiem jakby to wyglądało od strony pracodawcy- nagle znalazłoby się multum kierowców, którym się totalnie nie spieszy (usunięte przez administratora) Ciężko o idealne rozwiązanie, ale nie może tak być, że zawsze jesteśmy minimum kilka minut w pracy za free :(
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.05.2023 19:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    13.05.2023 20:09

    Pracownik

    Przecież to nie były zawody dla najlepszych kierowców. Tylko zawody dla najlepszych atencjuszy. Nikt przypadkowo w tych zawodach nie wystąpił
    ReviewUserIcon
    Biurwy srają wam do ryjów

    13.05.2023 01:59

    Pracownik

    Jakaś wesz co ma ból odbytu doniosła, że kierowcy z R3 na rondzie Mościckiego z pasa do skrętu w prawo jadą na wprost, korzystając z przerywanej linii. Co zrobiło MZA? Napisało, że strzałka w prawo służy do skrętu w prawo i że będą wyciągane kąsekwencje wobec łamiących przepisy. Dlatego nie podkładajcie się - róbcie opóźnienia na 520 i 514 ile wlezie i róbcie 15 na Marysinie opóźniając odjazd. Dość traktowania nas jak kozły ofiarne. Urzędasy chcą być czyste i zrzucają winę na kierowców. To przestańcie gonić ten rozkład. Niech autobusy stoją.
    ReviewUserIcon
    Poprawny

    13.05.2023 08:34

    Pracownik

    By łamać przepisy za tak śmiesznie niskie wynagrodzenie i z tak olbrzymią odpowiedzialnością to trzeba być kompletnie niespełna rozumu.
    ReviewUserIcon
    Wiesław Paleta

    13.05.2023 01:37

    Pracownik

    Potrzebowałem sprawdzić trasę pewnej linii na filmie na kanale YT pewnego miłośnika. Typ swoim elektrykiem znacząco przekraczał 50 i tym samym (usunięte przez administratora)we własne gniazdo, bo dzięki takim (usunięte przez administratora)to ZTM skraca czasy przejazdu - to po pierwsze. Po drugie to nie są czasy kiedy pasażerowie i prokurator trzymali sztamę z kierowcami. Po (usunięte przez administratora)wy przekraczacie 50 by w karcie wpisać 0? Nie czytaliście pisma na R3? Będą wyciągane kąsekwencje wobec kierowców jadących na wprost ze strzałki w lewo na Rondzie Mościckiego, bo właściciele SUVów i elektrycznych Tesli mają ból odbytu, że autobus wjedzie pierwszy. Więc stójcie w korku do jazdy na wprost i wpisujcie opóźnienia przeciągajcie odjazdy by zrobić 15-kę, przestańcie się podkładać, bo żaden urzędas za was tyłka do bicia nie nadstawi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.05.2023 13:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Boloy

    11.05.2023 13:57

    Pracownik

    Ponoć 200 od lipca do pensji więcej
    ReviewUserIcon
    Jacek

    09.05.2023 16:01

    Pracownik

    Czy może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego pan Michał Nowacki wykonywał podczas pracy związkowej (oddelegowanie )pracę zarobkową w postaci drobnych napraw remontowych? Dlaczego nie zajmuje się tym czym powinien . Przez przypadek to wyszło bo wykonywał usługę mojej znajomej i w dodatku usługa nie była wykonana prawidłowo i nie spełniała oczekiwań. Panie Michale może niech pan zacznie naprawę od siebie. Czemu zarząd to toleruje. Przecież wszyscy doskonale wiedzą co się dzieje. Czy to jest uczciwe wobec nas? Jedni biorą pieniądze za nic a my musimy pracować po 11 godzin bez wody i toalety. Może z tym trzeba iść do telewizji? Może z telewizji się dowiemy kto i jak kontroluje związkowców na oddelegowaniach i dlaczego prowadzą własne firmy w godzinach pracy zamiast jeździć kiedy są takie braki kierowców .
    ReviewUserIcon
    Konik polny

    10.05.2023 09:04

    Pracownik

    Bo pan Michał chodzi i wszystkim opowiada jakie ma dobre kontakty z panem dyrektorem nawet chwiali się że są po imieniu,może dlatego nikt go nie kontroluje.
    ReviewUserIcon
    nowy

    09.05.2023 17:28

    Kandydat

    Sa gdzies dostepne na necie pytania do certyfikatu ztm
    ReviewUserIcon
    Boluś

    08.05.2023 16:49

    Pracownik

    Dzisiaj na R-3 na drugą zmianę brakowało 14 kierowców. W którym kierunku to zmierza ?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    08.05.2023 18:16

    Pracownik

    W którym kierunku to idzie? Odpowiedź jest prosta. Teraz zatrudniają jak najwięcej na umowy zlecenia a od 2025 roku mają wszystkim pracownikom zatrudnionym na umowę o pracę podsuwać do podpisania umowe b2b. Czyli każdy kierowca bedzie na własnej działalności . Hak nie podpiszesz to żegnamy. Tak było przy zmianie regulaminu wynagradzania. Podsunęli aneksy i albo się zgadzasz albo droga wolna. Chcieliśmy zachodu to go mieć będziemy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.05.2023 18:52

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Adwokat

    03.05.2023 19:16

    Inne

    Za ten stalking Dyspozytora i Przewodniczącego zapadną wyroki bezwzględnego więzienia. Zawiadomienie już zostało złożone. Dodatkowo będą procesy cywilne o zniesławienie i o zadośćuczynienie finansowe. Dosyć tego oczerniania
    ReviewUserIcon
    Optymista

    08.05.2023 12:46

    Pracownik

    O kuhwa najwyżej co możesz mi wypolerować żarówkę. To idźmy na całość podaj jeszcze tych co stalkują Kaczmara i młodziaka z solarisa.
    ReviewUserIcon
    Firma

    07.05.2023 15:23

    Kandydat

    Czy jestescie za jedna stawka dla kierowcow km?
    ReviewUserIcon
    JBB

    07.05.2023 16:42

    Pracownik

    Jestem za tym by każdy kierowca miał indywidualnie ustaloną stawkę w zależności od stażu i oceny pracy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.05.2023 11:02

    Pracownik

    Od lat piszę .... jednakowa stawka wynagrodzenia + wysługa (czyt. dodatek stażowy) dla wszystkich kierowców. U nas czynnikiem motywującym kierowcy jest, nie korzystanie z przywilejów jakie daje pracownikowi KP, dobry stan zdrowia pracownika, dyspozycyjność. Zgodze się ze ocena pracy pracownika ma wpływ na wynagrodzenie ale od tego jest premia regulaminowa.
    ReviewUserIcon
    Optymista

    08.05.2023 00:25

    Pracownik

    Takie ogłoszenie na OLX zamieścił pan Michał Nowackyy . Swoją działalność prowadzi w trakcie oddelegowań które służą do pracy na rzecz związku zawodowego za które płaci mu nasza spółka. Czy godzicie się na to ? Człowiek który mówi jak to firma nas wykorzystuje jaki to on jest dobry i szlachetny wykorzystuje oddelegowania które ma dzięki nam ludziom którzy płacą mu składki. Dlaczego nikt nie rozlicza go z czasu pracy? Dlaczego rozwija swoją firmę w trakcie oddelegowań. Nie powiecie mi że robi to po godzinie 16:00 Czy w wolne weekendy. Niech ktoś zrobi z tym porządek. A może dyrekcja korzysta z jego usług? Poniżej zamieszczam ogłoszenie Zależy Ci na fachowym skręceniu mebli, montażu żyrandola czy kranu, drobnych naprawach w domu, mieszkaniu? Wystarczy, że zadzwonisz i się umówisz na dogodny dla siebie termin. Zakres usług: (Hydraulik, Elektryk, Stolarz) Montaż mebli Składanie mebli i ich naprawa Montaż karniszy, rolet, uchwytów i półek. Malowanie ścian i sufitów. Elektryk. Montaż i naprawę oświetlenia kuchennego Wymiana żarówek, świetlówek, halogenów Montaż żyrandoli, plafonów i kinkietów Naprawa mebli biurowych, kuchennych, pokojowych Montaż i naprawa gniazdek elektrycznych Hydraulik, wymiana syfonów, spłuczek, baterii itp. Instalacja sprzętu AGD i RTV. OKNA regulacja, wymiana uszczelek. Serwisujemy też rowery(czyszczenie, regulacja, naprawa, wymiana części) u nas lub u klienta. Poniżej zamieszczam link do konta na OLX https://www.olx.pl/oferty/user/1JjoX/ Dalej płacicie im składki niech się dorabiają na Was .To jest skandal. Jesteście zdziwieni ,że mało zarabiamy ? Przez takich kombinatorów jest jak jest. I On ma czelność mówić głośno ,że działa dla naszego dobra? Dla naszego dobra bawi się w trakcie oddelegowań za związkowe pieniądze w knajpach "Karpiku"? Dla naszego dobra nasyła kontrole PiP i inne ? Dla naszego dobra wysyła ludzi do telewizji ? Nie bądźcie naiwni. Robi to tylko dla swojego interesu. Robi szum ,żeby odwrócić uwagę od siebie. Nasyła ludzi którzy straszą odpowiedzialnością karną ale za co ?Za pisanie prawdy? Czy wy zdajecie sobie sprawę kto tutaj pisze? Czy wiecie kto wyzywa was od nieudaczników. Piotr belka który sam jest nieudacznikiem podszywa się pod Staszka, Aaaa,JBB i inni. To dyspozytor który jest sfrustrowany do pomocy ma Michała nowackyego i próbują niszczyć wszystko co jest przeciwko nim. Ale ich rychły koniec jest już blisko. Mam nadzieję ,że po ich odejściu będziemy mogli wspólnie odbudować dobry wizerunek firmy. Pozbywając się ludzi którzy w ten sposób nie bójmy się tego powiedzieć (usunięte przez administratora) firmę bo jak określić człowieka który zamiast nam służyć załatwia sobie swoje prywatne interesy z których czerpie korzyści majątkowe w godzinach pracy i bierze pieniądze od spółki,Jego " adwokaci" jeszcze mają czelność pisać że to jest uczciwe i to mu się należy bo jest obrotny. Przez takich obrotnych lawirantów nie ma pieniędzy na podwyżki. Nie pozwólmy się okradać. Bo to my pracujemy żeby on mógł mieć oddelegowania i nas reprezentował a nie prowadził v cleaner i złotą rączkę. Kiedy zrozumiecie jak on działa? Przejrzyjcie na oczy. Już czas oddzielić ziarna od plew.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.05.2023 00:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.05.2023 14:50

    Pracownik

    Nie ma co się stresować, przecież powtarzam od dawna że ta robota to smród, bród i ogromny stres za grosze.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    05.05.2023 18:47

    Pracownik

    Uważam, że należy wygaszać oczekiwania. Gdyby każdy kierowca dostawał po zakończeniu zmiany 10 batów, to byłby szczęśliwy gdyby któregoś dnia zmniejszyli ich liczbę do 8. A tak nieważne ile podwyżki byście dostali to i tak będzie dla was mało
    ReviewUserIcon
    Optymista

    05.05.2023 14:36

    Pracownik

    Jest piątek piąteczek piątunio a pan przewodniczący jak to na piątek przystało co ? ODELEGOWANIE. W piątek tylko (usunięte przez administratora) pracuje . Stop nieuczciwym związkowcom. Stop ł(usunięte przez administratora)dyspozytorom. Dlaczego nikt nie rozlicza pana Michała co robi w trakcie oddelegowań. Dlaczego Belka sprzedaje mu informację spółki ? Dlaczego się podszywa pod różnych ludzi ? Dlaczego rozsiewa różne nieprawdziwe i formacje?
    ReviewUserIcon
    Kolo

    05.05.2023 00:08

    Pracownik

    Aaaa i inni małorolni wieszczyli brak rąk do pracy, a kierowców w Warszawie jest nadmiar. Trwają przepychanki o przyjście w majówkę itp. Warszawa płaci to ma. W Poznaniu nawet 5 tysi brutto nie dają mimo bliskości Niemiec to i autobusy im nie wyjeżdżają.
    ReviewUserIcon
    Nadmiarowy kierowca

    05.05.2023 11:02

    Pracownik

    Jest taki nadmiar, że na stronie urzędu pracy wystawione jest ogłoszenie przez MZA ze 100 wakatami dla kierowców. Faktyczna ilość jest pewnie jeszcze większa.
    ReviewUserIcon
    MLODY

    04.05.2023 09:00

    Kandydat

    Moze i dla emeryta 200 netto dniowki wystarczy w KM. Jak ma sie rodzine i niepelnoletnie dzieci to brakuje kasy.
    ReviewUserIcon
    JBB

    04.05.2023 11:31

    Pracownik

    Nie zapominaj o rakotwórczych pyłach PM10 i PM 2,5 z opon i klocków hamulcowych jak też o cząstkach sadzy, azotu i tlenku węgla z rur wydechowych. Grzyby z klimatyzacji przy tym to pikuś.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    03.05.2023 14:40

    Pracownik

    Jak ktoś narzeka na płace w MZA to nie wie i czym mówi. U Janusza zarabia się 240-300 zł dniówki i śpi po hotelach. W Niemczech 2 tys euro na pierwszej klasie podatkowej to max. A w MZA 40-47 zł za godzinę brutto przy umowie zleceniu. Codziennie w domu. Ja jestem bardzo zadowolony i nigdzie indziej na kierowcę nid pójdę.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    03.05.2023 22:50

    Pracownik

    Niby gdzie kłamie? W weekend stawka na zleceniu to 47 brutto co daje 470 zł za 10 godzin. Który Janusz da taką stawkę? Jeśli da, to będzie z wzięciem autobusu o 5 rano, jazda z grupą cały dzień, odstawienie i sprzątnięcie autobusu, łącznie 16-18 godzin. Więc w sumie wyjdzie niższa stawka godzinowa. Zamiast ględzić pokaż mi jedno ogłoszenie z dniówką 500 zł netto.
    ReviewUserIcon
    Polo

    04.05.2023 05:39

    Pracownik

    47zł masz w weekend i na podwójnych dodatkach. Normalna stawka to 40zł. Poza tym nie każdy może podpisać umowę zlecenie. A teraz każdy janusz już wie że jak nie będzie płacił to nikt mu do pracy nie przyjdzie
    ReviewUserIcon
    Emzetkowiec

    03.05.2023 19:37

    Inne

    Ta praca jest super,mogę pracować za darmo,ale chcę elektryka który ma problemy z ładowaniem,oraz każde dni świąteczne i weekendy pracujące bo kocham autobusy.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.