opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Albercik

    19.07.2023 12:57

    Pracownik

    Mam 43lata i jest to pierwsza moja praca z której się zwolniłem od tak poprostu . Ostatnio dzwonili z kadr bo chciałem dorobić na zleceniu i usłyszałem coś o czym zapomniałem odkąd nie pracuje w MZA a te słowa to "problematyczne" "skaplikowane" "Nie da się " "Zły podpis ,zdanie itd " nie polecam wrogowi
    ReviewUserIcon
    Pato

    19.07.2023 10:35

    Kandydat

    Witam zrobiłem prawo jazdy kat D oraz przewóz osób chciałbym się dowiedzieć jaką zajezdnie państwo polecacie jestem z legionowa
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.07.2023 12:48

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Elektro

    18.07.2023 09:06

    Pracownik

    Kto się boi ten ma problem ja jadę na Marymont żadnego przystanku nie opuszczam i z trasy też nie zjeżdżam
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    16.07.2023 16:30

    Pracownik

    Skończcie z tymi zmianami po ponad 10 godzin w weekendy!!!!! Już nie pamietam kiedy ostatni raz w weekend miałem zmiane mniejszą niż 10h To że wam brakuje ludzi to nie znaczy że musicie nam ustalac takie zmiany. Myslicie że w weekendy ruch jest mniejszy? Wrecz przeciwnie czasem w weekend przy tych rozkładach co są to bardziej sie czlowiek umeczy niż w tygodniu. A jak zmiana jest ponad 10 godzin to masakra!!!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.07.2023 22:12

    Pracownik

    Pedalarze to małpy z twmpym wyrazem na ryju pedałując w obcisłych damskich laikrach
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.07.2023 17:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zakręcona

    13.07.2023 21:19

    Pracownik

    To jakbyś o Belce pisał dosłownie w punkt. Dodaj tylko że łysych i grubych.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.07.2023 21:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    terefere

    13.07.2023 20:03

    Pracownik

    no tak pewnie R-3. No bo tylko tam lasują umysły by za wszelką cenę, nawet bezpieczeństwa innych, zabierać rowery. Nie bo nie rower to pojazd brak uchwytów deprecjonuje to urządzenie z listy przedmiotów. Pojazd to pojazd dostał homologację dopuszczająca zatem niech jeździ po jezdni lub ścieżce rowerowej nie po autobusie. Koniec kropka Kierowca jak chce być dobrym niech zgłosi się na 1 piętro i zaoferuje swoja pracę za 1/2 stawki godzinowej, może tak? raczej nie i niech to przemyśli. Gdyż tworzy niebezpieczny precedens dla innych
    ReviewUserIcon
    Marek

    11.07.2023 12:41

    Pracownik

    W mza na umowie zleceniu jest ok 600 emerytów. Jak oni nie będą mogli pracować po 01 stycznia.To się dopiero będzie działo. Oj będzie się działo.
    ReviewUserIcon
    Www

    11.07.2023 20:47

    Pracownik

    Gdzie można znaleźć taka informacje że nie będą mogli pracować emeryci
    ReviewUserIcon
    Kolo

    13.07.2023 20:01

    Pracownik

    Zatrudnianie na zlecenie jest bezprawne bo to są znamiona stosunku pracy i w sądzie można by wywalczyć ekwiwalent za brak urlopu
    ReviewUserIcon
    Malgoska

    11.07.2023 10:17

    Pracownik

    To nie jest rozwiazanie zmuszac kierowce do pracy z wolnego, jestem przemeczona pracujac grafikowe godziny. Wynagrodzenie za prace w km nie nadaza za drozyzna w sklepach.
    ReviewUserIcon
    Tom

    11.07.2023 11:22

    Pracownik

    Większość ludzi się już buntuje. Przerwy na krańcach mocno okrojone. Jeździ się prawie non stop. Piszcie kartki że nie chcecie a jak się nie dostosują to centrala ruchu i zjazd na bazę. Nie bójcie się nic wam nie zrobią. W tej firmie zawsze była polityka zastraszania i wymuszania ale wkrótce to się skończy.
    ReviewUserIcon
    Młody

    04.07.2023 08:41

    Pracownik

    Witam wszystkich. Od sierpnia zaczynam pracę w R1 Woronicza. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jaka mają politykę odnośnie przydzielania linii nowym kierowcom na czas jazdy z patronem i następnie na okres samodzielnej jazdy. I co możecie mi powiedzieć o tej zajezdni...Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    terefere

    04.07.2023 18:41

    Pracownik

    Polecenia to bierz na piśmie. nic na gębę. Szczególnie dopytaj się czy twoje zarobki będą takie ja w reklamie?
    ReviewUserIcon
    Michał

    10.07.2023 18:57

    Pracownik

    Wszystko zależy od tego jakiego ''patrona" ci los przydzieli. - Tydzień z patronem - jezdzisz według jego grafiku na tych liniach , które on ma w grafiku .Nie masz w tym czasie swojej karty drogowej , tylko jesteś dopisany do patrona. Może to być każda linia ,którą aktualnie obsługuje zajezdnia R-1 ( głównie południe Warszawy ale nie tylko)
    ReviewUserIcon
    Zakrecona

    10.07.2023 09:30

    Pracownik

    W kazdym autobusie lodowka dla kierowcy, upaly a ja na zmianie 10 godzin.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.07.2023 21:07

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jan

    07.07.2023 09:01

    Pracownik

    I bardzo dobrze bo pisze donosy do dyrektora gdzie mija się z prawdą. I może w końcu nie będzie się dorabiał na niczego nieświadomych młodych kierowcach od których ciągnie kasę za przysługi. Większość kierowców na niego narzeka.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    05.07.2023 12:46

    Pracownik

    Skoro nie dostajemy ekwiwalentu za pranie, to trzena chodzić w brudnych, niepranych ciuchach. Woda, prąd i proszek kosztują.
    ReviewUserIcon
    Romek

    05.07.2023 16:11

    Pracownik

    Podziękuj związkom zawodowym bo to one podpisały parę lat temu iż ekwiwalent za pranie zostaje włączony w stawkę podstawową. A to że inflacja na przełomie lat wciągnęła ekwiwalent to widocznie tak miało być.
    ReviewUserIcon
    Kaczor

    03.07.2023 17:41

    Pracownik

    Prawda jest taka że jeśli nie dadzą konkretnych podwyżek to jeszcze rok dwa i KM w Warszawie będzie tylko na papierze
    ReviewUserIcon
    Hehe

    04.07.2023 11:34

    Pracownik

    W innych miastach kierowców brakuje i nikt tym się nie przejmuje. Dlaczego Warszawa ma być dużo lepsza. Zrobią jak w Poznaniu Lublinie Bydgoszczy Łodzi czy Szczecinie - cięcia na liniach i tyle. Miasta mają z tego jeszcze oszczędności. Nie muszą płacic za paliwo naprawę taboru i pensje kierowców.
    ReviewUserIcon
    Jola

    03.07.2023 08:54

    Pracownik

    I co myślicie o tych 200 złotych więcej do premii od od tego miesiąca? 500 zł zamiast 300 zł. Będzie co zabierać nie .:)
    ReviewUserIcon
    Bbbbb

    15.06.2023 22:26

    Pracownik

    Witam Czy coś wiadomo odnośnie podwyżek od lipca czemu związki siedzą cicho nic nie negocjują najniższa krajowa idzie w górę budżetówka dostała podwyzki a u nas cicho związki potrafią tylko składki pobierać i oddelegowania brać w piątki przed weekendem wolny czy ktoś panuje nad tymi związkami czy rzeczywiście oni się spotykają czy tylko dodatkowy dzień wolny sobie robią Wynagrodzenie to jest taka bryndza
    ReviewUserIcon
    Elektro

    01.07.2023 10:21

    Pracownik

    Prezes chce dać 200zl do premii , więc będzie 500 ale to nie podwyżka tylko premię podniosą żeby mieli co zabierać,podobno to ma nas bardziej zmobilizować do pracy.
    ReviewUserIcon
    Karol

    01.07.2023 11:43

    Pracownik

    Prezes to już pokazał co potrafi. Za jego kadencji firma została doprowadzona do ruiny. Chory system wynagradzania. Zakupione elektrozłomy, bociany i solbusy. Teraz tylko czekać aż to zacznie się sypać. Zresztą ciekawe kto zechce tym w przyszłości jeździć i narażać siebie na poważne konsekwencje.
    ReviewUserIcon
    Obecnie C+E

    30.06.2023 19:52

    Pracownik

    Hej Jakie teraz zarobki na dodatkach , bo od dwóch lat śmigam po europie i chcę wrócić ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    29.06.2023 21:51

    Pracownik

    Teraz w MZA najbardziej opłaca się być kierowcą zasilającym. Dostajesz najlżejsze linie i zmiany najbliżej zajezdni bo taki zasilak nie przyjdzie na ciężką linie lub na zmiane gdzieś daleko więc planiści chcąc wyrobić plan dają im te najlepsze linie,a zwykły kierowca na etacie dostaje te najgorsze ze zmianami na drugim końcu miasta itp
    ReviewUserIcon
    R-1

    28.06.2023 07:56

    Pracownik

    I co myślicie o podwyżkach od 1 lipca 2023 na etat dlaa kierowców po 400 brutto ? Liczyłem na więcej, ale dobre to niż nic.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.06.2023 07:08

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kolega74

    27.06.2023 10:22

    Inne

    Mam tak samo, do tego po zmianie nie mam na nic już siły bo jestem wyciśnięty niczym pomarańcza.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Prezes

    26.06.2023 17:21

    Pracownik

    W mza nie ma planow podwyzki zarobkow w tym roku.
    ReviewUserIcon
    MPK w Krakowie

    26.06.2023 14:36

    Inne

    UMOWA O PRACĘ 6 590–7 410 zł brutto / mies. UMOWA ZLECENIE 40,50 zł brutto / godz.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    21.06.2023 13:08

    Pracownik

    Nie obwiniajcie Miasta za obecny regulamin wynagradzania bo w ZTMie wysługa jest nadal. Tylko ten obecny Zarząd z „ inteligentnym” prezesem wraz ze związkami zawodowymi przyczynili się do wprowadzenia czegoś co tak naprawdę szkodzi tej firmie bo pracownicy odchodzą i ludzi będzie coraz bardziej brakować.
    ReviewUserIcon
    Guest

    25.06.2023 15:20

    Inne

    Jako osoba z zewnątrz mogę wam powiedzieć że jesteście odbierani przez społeczeństwo jako nieuprzejmi, wymuszający pierwszeństwo. O inteligencji nawet nie wspomnę bo nie chcę was obrażać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.06.2023 15:47

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    20.06.2023 14:06

    Pracownik

    Napisz, gdzie można tyle zarobić w takich godzinach?
    ReviewUserIcon
    Aąaa

    22.06.2023 11:26

    Pracownik

    Trolu uwzględnij koszty uzyskania uprawnień i odpowiedzialność za to co się robi. Jakaś konkretna kasa się należy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.06.2023 14:22

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Autobusik

    19.06.2023 12:33

    Pracownik

    Pisałem przecież, że 400 brutto od lipca 2023 na etat dla kierowcy . Porozumienie związków i zarządu już podpisane w tej kwestii. Wychodzi 290 do ręki do pensji. Dobre to niż nic
    ReviewUserIcon
    Kierownik wycieczki

    18.06.2023 22:04

    Inne

    Ostatnio wpadł mi głupi pomysł do głowy, aby wrócić do MZA. I się przeraziłem...: 1. Prawo jazdy na autobus zrobione w MZA. 2. Kwalifikacja też w MZA 3. prawie 7 lat doświadczenia w kierowaniu autobusem MZA po Warszawie. Nie pracuję w MZA od listopada 2022. ODPOWIEDŹ z MZA: Wiemy że ma Pan doświadczenie, ale musi musi Pan zdać test wiedzy i jazdę autobusem po placu i mieście. Parodia....
    ReviewUserIcon
    Hehe

    19.06.2023 08:25

    Pracownik

    Dobrze, że przy przyjmowaniu do pracy wszystkich traktują jednakowo. A jazdę z patronem też masz?
    ReviewUserIcon
    Wypowiedziany

    19.06.2023 09:18

    Były pracownik

    Wracaj ,wracaj... tylko weź pampersy ,nerwosol,positivum i popijaj melisą, bo tu się wytrzymać już nie da.Ja robilem na drugiej zmianie i chciałem przejść na pół etatu ale dostałem odnowę więc się zwolniłem. Jak mieli minus 40 codziennie tak ja dołączyłem jako 41 i pozdro.
    ReviewUserIcon
    Młodziak za sterem

    15.06.2023 15:32

    Pracownik

    Byłem na urlopie po roku pracy i nie płacze ze mnie nie stać nawet na wyjazd na Mazury za pensje z komunikacji. Jak pisałem pensja jest u mnie sprawa trzeciorzędną. Na pierwszym miejscu miłość do solarisa na drugim miłość do pasażerów a na trzecim z bólem serca pieniądze
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.06.2023 16:59

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JBB

    15.06.2023 00:43

    Pracownik

    Tam masz cząstki azotu i sadzy, tlenek węgla, a w pyle z klocków hamulcowych benzopiren.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.06.2023 17:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kaczor

    09.06.2023 08:20

    Pracownik

    Ja miałem 32 godz dodatkowo najwyższa stawka i 6650 netto żadnych potrąceń więc nieściemniaj że za 2 dni z wolnego masz 7000
    ReviewUserIcon
    Kiedyś grzesznik 4 a dziś ?

    13.06.2023 15:53

    Inne

    Może i ma ale 700 zł
    ReviewUserIcon
    UNIA EUROPEJSKA

    12.06.2023 10:01

    Pracownik

    Kochana przez 99, 9% Polakow Unia planuje od 2024 wprowadzić przymusowe badania lekarskie, psychologiczne i egzamin z jazdy na dla osób powyżej 65+ uprawnienia będą na 2 lata. Powyżej 75+ badania, testy i egzamin co roku.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    12.06.2023 08:08

    Pracownik

    Najgorsza robota jaką do tej pory miałem jako kierowca. Totalna porażka, (usunięte przez administratora) i nic więcej.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.06.2023 21:33

    Pracownik

    Dziś się zagapiłem i zmieniając pas zarysowałem ubera, dostałem 1500 zł mandatu i 10 pkt, w sumie przez dwa lata mam od teraz 26 pkt, zabrali mi prawko, bardzo fajna jest praca kierowcy autobusu w Warszawie, ubezpieczenie też mnie skaleczyło i podwyższyli mi oc prywatnego auta o 900 zł. Polecam wszystkim, urokliwa przygoda.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.06.2023 20:46

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.06.2023 06:37

    Pracownik

    4600 zł to bardzo dobra kasa za tą leniwą pracę, miłośnicy i napaleńcy nawet za 3 tysie by jeździli,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Leń

    10.06.2023 17:00

    Inne

    Faktycznie, tylko same lenie wstają o 01 w nocy do pracy i jeżdżą do 16 bądź zaczynają o 14 a kończą przed 01 w nocy będąc w domu po 02. Lenie przez duże L i to za gigantyczne 4600-...
    ReviewUserIcon
    JBB

    28.05.2023 01:32

    Pracownik

    Cisnę w podłogę, wóz dymi, jadę 65-70 km/h, z opóźnienie rośnie. Innym razem jadę se 40-45 i czas zgodny. O co chodzi?
    ReviewUserIcon
    Hehe

    01.06.2023 09:15

    Pracownik

    Jeździć zgodnie z przepisami i tyle nigdy nie wiesz czy POLICJA nie jedzie za Tobą... A teraz przejazd bez zatrzymania na zielonej zielonej strzałce jest 6 punktów nie mówiąc przejazdach autobusów na czerwonym 15 punktow. Spiesyc się by mieć 3 minuty przerwy głupota.
    ReviewUserIcon
    Ordynator autobusu

    02.06.2023 16:45

    Pracownik

    Przecież wiadomo, że policja przymyka oko na kierowców autobusów. Sam miałem sytuację, że pomyliłem trasę i w porę się zorientowałem. Skręciłem po ciągłej z pasa ze skrętu w prawo na wprost przed samym radiowozem i jeszcze mnie wpuścili, więc nie przesadzajcie.
    ReviewUserIcon
    AAA

    30.05.2023 12:45

    Pracownik

    Witam Czy coś wiadomo odnośnie podwyżek od Lipca ??? Plotki chodzą ze ma być 200 zł brutto
    ReviewUserIcon
    srutututu

    30.05.2023 21:43

    Pracownik

    Wiadomo idą podwyżki 200pln czynszu we Warszawie
    ReviewUserIcon
    Jarek

    01.06.2023 16:26

    Pracownik

    Wyższa płacą minimalna , to jasne że nam firma da podwyżkę. Tak działa ten mechanizm
    ReviewUserIcon
    Młodziak za sterem solarisa

    01.06.2023 10:40

    Pracownik

    Uwielbiam te prace i codziennie czekam na kolejna zmianę. Pieniądze są ważne , ale najważniejsze jest dobro naszych pasażerów
    ReviewUserIcon
    JBB

    01.06.2023 02:04

    Kandydat

    Na wyprawkach zauważyłem zamiast linii i brygady PZ. Czyli rozumiem że praca zdalna?
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.05.2023 12:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    srutututu

    30.05.2023 21:46

    Pracownik

    oj Młody, Młody od wieków wiadomo że króliczka się gania nie zaś łapie. Ogarniasz o co mi chodzi? Pracę należy szanować i nie wybiegać przed szereg. Praca dobrze płatna jest wtedy gdy wykonuje się ją z odpowiednim szacunkiem dla czasu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.05.2023 15:17

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ryś

    30.05.2023 17:33

    Pracownik

    Belka on woli kobiety a Ty młodych chłopaczków bo z kobietami Ci nie wychodzi. Zazdrościsz mu ,że jest szczupły i miły dla ludzi w przeciwieństwie do Ciebie łysy grubasku. Ile w tym miesiącu wziąłeś za grafiki i jaką działkę odpaliłeś GD?
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    24.05.2023 11:40

    Pracownik

    I co dalej ufacie w zwiazki? Oni biorą kasę od was a pozniej co pan przewodniczący... pożycza sobie.... bahahaha .... część oddal a gdzie reszta.... brawo płacić dalej a pan benio sie smieje z was.. kolejny niby dobry kochający a robi (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ryś

    30.05.2023 11:27

    Pracownik

    Mikrusek pożycza pieniążki a na R-4 Michałek siedzi na zwolnieniu bo sezon na pranie tapicerek samochodowych się rozpoczął jest ciepło więc biznes trzeba kręcić dalej. Benio zdefraudował pieniążki i wielki szum się zrobił w MZa a Michałek dorabia się na oddelegowaniach i na zwolnieniu lekarskim pracuje i cisza. A dlaczego? dlatego że Michałek chodzi i się chwali Jak to dobrze że jest panem dyrektorem.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.