opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    hehehehehheeheheh

    09.08.2023 14:02

    Inne

    Przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w II kw. 2023 r. wzrosło o 13,8 proc. rdr i wyniosło 7.005,76 zł - podał Główny Urząd Statystyczny
    ReviewUserIcon
    Polo

    08.08.2023 23:23

    Pracownik

    200 zł podwyżki brutto od września czyli 140 zł do ręki. Oj dawno nie dostałem tak z liścia w twarz . Czas uciekać bo szkoda nerwów i zdrowia za tak dziadowskie pieniądze
    ReviewUserIcon
    Miki

    09.08.2023 11:29

    Pracownik

    No to nara, jak znajdziesz coś lepszego (ale u nas, nie w Reichu) to daj znać. Chyba żeś troll.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.08.2023 22:19

    Pracownik

    A czy wy wiecie że nawet najmniejsza przycierka auta to mandat minimum 1100 zł i 10 pkt karnych + z twojego prywatnego auta masz podniesione o.c ponieważ nikogo nie interesuje że w trakcje kolizji prowadziłeś auto firmowe, fajnie prawda? No ale skoro zarabiacie po 9 tys zł to stać was na takie koszty,. Żal mi was.
    ReviewUserIcon
    Waldi

    09.08.2023 08:37

    Pracownik

    Bzdury piszesz. Miałem dwie kolizję autobusem, żadnego mandatu, a OC z prywatnego auta niezmienne.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.08.2023 13:31

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    08.08.2023 18:07

    Pracownik

    To są skutki nierealnych rozkładów układanych przez ZTM Kierowcy gonią czas bo chcą mieć przerwe bo są przemęczeni i tym co sie uda to przyjeżdzają "na zero" a tym co sie nie uda mają takie właśnie zdarzenia. Taką gre funduje nam ZTM
    ReviewUserIcon
    Kolo

    08.08.2023 18:38

    Pracownik

    Nadal chętni do tej tyry z prorokiem na plecach gdzie wstajesz o 2 przez i 10 godzin gonisz rozkład bez przerw, a jak uda się złapać piętnastkę to zamiast odpocząć robisz reset 10 awarii na komputerze? Potem kanapkę możesz zjeść w tojce jedną ręką a drugą trzymać pindola. Normalnie peaca cud miód i orzeszki
    ReviewUserIcon
    Kazik

    07.08.2023 07:21

    Pracownik

    Marne szanse na wyzsza grupe zaszeregowania, mozna pracowac latani na najnizszej stawce. Podzial placowy za ta sama prace.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.08.2023 22:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Adrianprezydent

    05.08.2023 10:23

    Były pracownik

    nikt o tym nie mówi ale pracujemy w warunkach które rujnują nasze zdrowie, smog, pyły z opon i klocków
    ReviewUserIcon
    Tghi

    05.08.2023 11:40

    Pracownik

    I brak możliwości zrealizowania normalnej przerwy n przystankach technicznych jak choćby w Niemczech. U nas pętla autobusowa i jak nie wpuścisz to od razu skarga bo tępe... Nie będzie stać i czekać
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.07.2023 18:02

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    28.07.2023 15:02

    Były pracownik

    Potwierdzam tą opinię. Zwolniłem się z MZA z wymienionych tu powodów - czułem się jak intruz, zero jakiejkolwiek motywacji, tylko straszenie karami. Czasy przejazdów układane chyba przez (usunięte przez administratora) - determinują do jazdy niezgodnej z przepisami i narażają bezpieczeństwo i zdrowie pasażerów oraz kierowców na szwank. Ciągła gonitwa, nieuwzględniająca chociażby ustawień sygnalizacji świetlnej i innych warunków na danych trasach. Do tego w dyspozytorni kolesiostwo i układanie grafików pod ulubieńców - reszta jest traktowana jak (usunięte przez administratora). Kierowca jest odpowiedzialny za wszystko co się wydarzy z autobusem i z jego pasażerami. Nie polecam tej pracy, ani tego pracodawcy. Wręcz przeciwnie odradzam każdemu, kto rozważa pracę na stanowisku kierowcy w MZA Warszawa. Przy obecnym poziomie bezrobocia to trzeba być desperatem żeby tam pracować. P.S. Umowę rozwiązałem na swoje życzenie. W okresie mojej pracy nie otrzymałem żadnego mandatu oraz nie otrzymałem ani jednego upomnienia lub kary pieniężnej od pracodawcy. Więc nie wylewam tutaj gorzkich żali, tylko jest to moja ocena tego czego doświadczyłem i co zobaczyłem.
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    04.08.2023 09:05

    Pracownik

    Jak sie nie zgodzisz planiście na prace z wolnego lub wzięcia z rezerwy nadgodzin to przy najbliższej okazji dostajesz najgorszą linie ze zmianą na drugim końcu miasta. To sie chyba pod mobbing da podciągnąć prawda?
    ReviewUserIcon
    JBB

    04.08.2023 08:47

    Pracownik

    W pewnej firmie na Ś. na Śląsku dają wysługę 20% licząc cały staż pracy, nadgodziny wypłacane powyżej 8 godzin, wybór grafiku i ludzi mają. A MZA to (usunięte przez administratora) gdzie korki największe w Polsce, roszczeniowi pasażerowie, hordy bezdomnych i smród spalin i pyłów z klocków hamulcowych.
    ReviewUserIcon
    Zakrecona

    04.08.2023 07:45

    Pracownik

    Przy takiej ilosci zwiazkow w mza i braku porozumienia miedzy nimi kierowcy sa bez szans na godne tej pracy wynagrodzenie.
    ReviewUserIcon
    Mocodawca

    01.08.2023 13:58

    Pracownik

    Najgorsza praca w życiu a tak się napalilem. Zrobiłem kursy i te różne dodatki. Wole pracować w magazynie w normalnych warunkach za podobne pieniądze w normalnych godzinach widząc znajomych i kobiete niż jeździć tymi burakowozami i się podniecać nie wiadomo czym jak Ci miłośnicy
    ReviewUserIcon
    Ałrep

    03.08.2023 00:01

    Pracownik

    Jeżeli inny pracodawca umożliwi pracę 3 dni w tygodniu to nagle warunki pracy przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Można tyrać 15h i korzystać tylko z toi toi. Ale gdy kobieta zdecyduje się na pracę w MZA musi mieć komfort
    ReviewUserIcon
    r1 żółtodziobica mirabelka

    03.08.2023 23:10

    Były pracownik

    Dlatego Ja z tego powodu rzuciłem wypowiedzenie, niech sobie sami jeżdżą za takie grosze. Nie szanują pracowników to nie będą ich mieć.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.08.2023 19:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    terefere

    02.08.2023 20:04

    Pracownik

    Najpierw musieliby mieć uprawnienia. Kiedyś każdy Zakład miał własnego lekarza orzecznika teraz to poszukiwanie Przez PZU. Zatem zanim by przedłużono uprawnienia to ostatni by zgasił światło.
    ReviewUserIcon
    Marek

    02.08.2023 17:46

    Pracownik

    Co do podwyżek to od września 200 a po pożegnaniu emerytów czyli po pierwszym stycznia 700
    ReviewUserIcon
    ratata

    02.08.2023 20:00

    Pracownik

    200 to od lipca w każdej firmie(podwyżka najniższej) zbyt szybko uchwalono i panie nie zdążyły aneksów zapewne przygotować(sezon urlopowy w centralce) dlatego od września z wyrównaniem do lipca. A 700zł??? mógłbyś w telewizji z naszym najfajniejszym mówiącym występować. Wiesz że tu jak nie dostaniesz na pasku to jak ,,krew w piach,,
    ReviewUserIcon
    Nowy

    02.08.2023 14:50

    Pracownik

    Co taka cisza, związkowcy gadają o podwyżkach od czerwca a już sierpień ,czyżby dogadali się z prezesem i grają na czas niech podadzą jakiś info
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.08.2023 15:20

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    terefere

    01.08.2023 17:35

    Pracownik

    Będą musieli rośnie minimalna krajowa. Zatem czy będą chcieli czy nie to wypłacą
    ReviewUserIcon
    Bbbbb

    31.07.2023 22:20

    Pracownik

    Czemu jest taka cisza odnośnie podwyżek w piątki przed weekendem wolny. Wszyscy związkowcy biorą oddelegowania czy ktoś ich sprawdzą co oni robią przecież mają za to płatne tak jak by byli w pracy powinna być jakaś inf dla reszty co związki robią czym się zajmuja
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.07.2023 14:16

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nicka

    31.07.2023 19:09

    Pracownik

    A podpisałeś się jak? Janka oko? Janka oko a nawet dwa są na pierwszym piętrze w dyrekcji. Jakbyś miał coś prawdziwego do napisania to byś się nie musiał ukrywać po takim pseudonimem. Ja napisałam skargę na kierownika zakładu podpisałam się imieniem i nazwiskiem oraz nr służbowym i odpowiedź dostałam. Spróbuj tak zrobić a zobaczysz efekty
    ReviewUserIcon
    MZA w gacie ...

    31.07.2023 19:02

    Pracownik

    Czemu w tej firmie jak ma się umowe określoną na rok a nagle dojdzie do choroby powyżej 7 dni to nie przedłuża się jej skoro człowiek był dyspozycyjny? Może w ogłoszeniu powinno być że bez dzieci żony do przyjmiemy.
    ReviewUserIcon
    Zakrecony

    31.07.2023 17:37

    Pracownik

    Zwiazki zawodowe w zakladzie powinny stac i walczyc o dobro pracownikow. W tym zakladzie zwiazkowcy dzialaja na szkode zalogi.
    ReviewUserIcon
    Janka Oko

    31.07.2023 18:15

    Pracownik

    Jak związkowcy a w zasadzie jeden co ma pokój na parterze obok WC nijaki Nowacky koleguje się z dyrekcją prowadzi swoją firmę V-CLEANER w godzinach oddelegowania to jak ma działać na rzecz kierowców będzie robił co chce dyrektor bo kto mu odelegowania podpisze. (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    .....

    31.07.2023 18:16

    Pracownik

    Zostałem sygnalista i rejestruje wszystkie formy nacisku,szantazu,terrorku ect.Zamierzam wysłać do PIP oddział główny oraz do itd Warszawa .Polecam każdemu ta sama formę współpracy z tą firmą.Skoro wszyscy twierdzą że jest wszystko ok.to nikt nie powinien mieć obaw .Natomiast jest prawo sygnalisty i z niego korzystam.Pozdrawiam Panow dyspozytorów oraz Zarzad
    ReviewUserIcon
    Rafaello

    28.07.2023 08:49

    Kandydat

    Ja mam inne pytanie. Ile się czeka na zatrudnienie w MZA. Byłem ich kursantem, sam finansowałem, złożyłem papiery, nawypelnialem się druczkóŵ, podpisów i już mija prawie tydzień i cisza..
    ReviewUserIcon
    Pekpol

    27.07.2023 18:09

    Pracownik

    Portier w hotelu Warszawa 6500 brutto, karta sportowa, wymagany angielski i prawo jazdy B do parkowania samochodów gości
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Krasnal Chalabala

    27.07.2023 17:50

    Pracownik

    Dlaczego Piotr Belka namawia kierowców do strajku? Czy to nie jest działanie na szkodę spółki? Dlaczego Michał Nowacky namawia żeby chodzić na krew kiedy plan ledwo wychodzi i to kierowców ze wszystkich zajezdni? Jaki ma w tym interes?
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.07.2023 13:22

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kolo

    27.07.2023 17:25

    Pracownik

    Na nadgodziny należy mieć zgodę pracownika a nie sobie wymyślać ja mam prawo zaplanować sobie czas wolny, nie jestem (usunięte przez administratora) żeby mi firma nagle przedłużała czas pracy albo z rezerwy 4 godzinnej dawali 10 a to się zdarza
    ReviewUserIcon
    Janka Oko

    27.07.2023 12:12

    Pracownik

    Czy to ,że pan przewodniczący Michał Nowacky koleguje się z panem dyrektorem jest ponad prawem ? Dlaczego kierowcy po zajezdni muszą chodzić w kamizelkach i palić papierosy w wyznaczonych do tego miejscach a Michałek może to robić to gdzie chce i nie musi nosić kamizelki?. Czy trzeba spędzać pijańskie weekendy z panem dyrektorem i podpisywać mu wszystko żeby obowiązywały nas inne zasady niż wszystkich? Wystarczy że pan dyrektor toleruje jego oddelegowania i dorabianie w prywatnej firmie w godzinach pracy. Dlaczego pan dyrektor toleruje takie nieróbstwo i kombinatorstwo? A pan Michał mógłby dawać dobry przykład i palić papierosy w wyznaczonych do tego miejscach i nosić kamizelki tak jak to jest przyjęte na R4.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    27.07.2023 09:32

    Pracownik

    Kuzyn 18 lat i na wywrotce dostał siódemkę i żadnej odpowiedzialności za pasażerów i (usunięte przez administratora) na mieście. Idę na C
    ReviewUserIcon
    Zakrecona

    24.07.2023 09:34

    Pracownik

    Jezeli mozna byloby zarobic w nominale fajne pieniadze np. 6500 netto to nie trzeba namawiac do pracy w tym zawodzie. Pamietajmy o odpowiedzialnosci, warunkach pracy oraz we wszystkie dni roku, o karach nie wspominam.
    ReviewUserIcon
    HamsterMegaMax

    26.07.2023 19:33

    Pracownik

    Za 260h albo i więcej, pozdrawiam jestem zbyt dużym leniwcem żeby tyle tyrać, 168 mi wystarczy i 5,500 netto
    ReviewUserIcon
    Rob

    26.07.2023 20:53

    Pracownik

    Typowe zagranie zarządzających tą firmą czyli nieprawdziwa informacja o zarobkach. Prawda jest taka że 4500 wychodzi przy nominale, czyli nędza.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.07.2022 11:00

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.07.2022 07:59

    Pracownik

    Cały czas myślisz kategoriami spółki MZA fakt u nas nie ma tego to zostało opisane w artykule który zamieściłem, każde objawy nepotyzmu, próby mobingu zwalczane są od razu. Ale czy spółka uratuje rynek KM w Warszawie jak od innych przewoźników odejdą kierowcy?. Niskie zarobki kierowców KM w samorządach to nie wyłącznie problem spółki to problem ogólnopolski co jest u nas dzieje się wszędzie i odwrotnie co jest u innych u nas będzie
    ReviewUserIcon
    Miłosz

    28.07.2022 00:04

    Pracownik

    To wina ajentów, że nie mają wymaganej liczby pracowników. Ich sytuacja nie ma nic wspólnego z tym co się dzieje w MZA. Za niezrealizowane kursy ajenci płacą kary umowne.
    ReviewUserIcon
    Henry

    24.07.2023 04:29

    Pracownik

    Kiedy kolejne podwyżki dla kierowców autobusów? 4500 do ręki to trochę mało aby godnie żyć.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    23.07.2023 23:42

    Pracownik

    Nie interesuje mnie co zamierza miasto. Wzrosła minimalna i należy nam się automatycznie podwyżka. Jak nie to strajk i zobaczymy.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    23.07.2023 18:52

    Pracownik

    Ludzie którzy zostawili tutaj swoje zdrowie m.in. problemy z kręgosłupem, nadciśnienie ze stresu itp…. otrzymali od zarządu w nagrodę regulamin wynagradzania który uniemożliwia im przejście na wyższą stawkę. Wstydzilibyście się!!!!! I wy chcecie żebyśmy polecali pracę w tej firmie???????????!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.07.2023 22:43

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    multi kulti

    23.07.2023 18:14

    Pracownik

    w niedzielę to raczej na umowę
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.07.2023 21:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    True

    23.07.2023 16:29

    Pracownik

    Myślicie że szukam wrogów? Ja mam kogoś polecić do tego ……. ? Jeżeli byłoby tutaj tak kolorowo to nikomu nie trzeba byłoby polecać bo ludzie sami by się dowiedzieli że firma jest fair. Zobaczcie jak mza spaliło sobie rynek. Obiecywali przy ofertach pracy jakieś kosmiczne zarobki. Ludzie przychodzili i widzieli co jest naprawdę i ze złością stąd odchodzili. Fama się rozeszła i reputacja firmy spadła na łeb na szyję. Myślicie że teraz program poleceń zadziała? Moim zdaniem zadziałałby ale tylko pod warunkiem że byłoby komu coś polecać. Wyobraźcie sobie że polecicie znajomemu tą pracę i dajmy na to że się skusi i przyjdzie. Jeżeli spowoduje wypadek albo potrąci kogoś na przejściu(o co teraz nie trudno) to myślicie że będzie wam wdzięczny?
    ReviewUserIcon
    multi kulti

    23.07.2023 18:07

    Pracownik

    wystarczyłoby być rzetelnym przy podawaniu wartości wypłaty/ następnie uczciwie naliczać wysługę oraz wycofać się z wadliwego regulaminu
    ReviewUserIcon
    Przemęczony pracą

    23.07.2023 18:01

    Pracownik

    STOP ze zmianami po 10 godzin i więcej!!!!
    ReviewUserIcon
    Waldek

    22.07.2023 07:04

    Pracownik

    Pan związkowiec Michał N co na oddelegowaniach robi prywate właśnie spędza pijański weekend z panem dyrektorem (usunięte przez administratora)w okolicach kobyłki . Jak myślicie za kim on będzie obstawał za kierowcami ? Raczej nie. Dalej płaćcie mu składki a on będzie właził w (usunięte przez administratora)dyrekcji żeby to jemu było dobrze oczywiście pod płaszczykiem "dla dobra kierowców" i zobaczycie kto podpisze regulamin nowy który dla nas kierowców nie jest korzystny ale pan dyrektor już go przerobił i zobaczycie jak będzie . Pan przewodniczący nie przejmuje się naszymi zarobkami ponieważ legalnie prowadzi swoją firmę za zgodą dyrekcji w godzinach pracy .
    ReviewUserIcon
    Krystian

    22.07.2023 21:49

    Pracownik

    Nie od dziś wiadomo ,że to pan dyrektor rządzi spółką i robi większość bez wiedzy prezesa. Wszyscy o tym mówią ja poukładał się z Michałem N. Ale najgorsze jest w tym że to przez go stworzył a on chodzi i nie ukrywając opowiada że na niczym się nie zna. Może to kolejny człowiek któremu Michał naopowiadał co mu załatwi. Głównemu dyspozytorowi naopowiadał że zrobi z niego głównego kierownika.
    ReviewUserIcon
    Robin

    27.06.2023 14:37

    Pracownik

    Żadnych podwyżek w tym roku już nie będzie. To nic że najniższa krajowa wzrasta. Biednych trzeba wspierać. Budżet miasta w rym roku nie przewiduje już żadnych podwyżek więc proszę nie siać propagandy a wziąć się do pracy.
    ReviewUserIcon
    Złotóweczka

    22.07.2023 09:42

    Były pracownik

    "Suma zarobków dziesięciu najlepiej zarabiających zarządów miejskich spółek przekracza 12,6 mln zł. Na czele są Tramwaje Warszawskie, Metro Warszawskie oraz Miejskie Zakłady Autobusowe."
    ReviewUserIcon
    JBB

    21.07.2023 22:15

    Pracownik

    Jak z rezerwy 4 godzinnej wciskają 10 godzin to chyba powinni mnie pytać o zgodę?! Nikogo nie można zmuszać do pracy ponad nominał
    ReviewUserIcon
    Zakrecony

    21.07.2023 13:32

    Pracownik

    Regulamin wynagradzania poroznia kierowcow, brak stazowego to brak perspektyw.
    ReviewUserIcon
    Aabb

    21.07.2023 16:43

    Pracownik

    Nawet nie chodzi o stażowe wystarczyłaby jedna stawka dla wszystkich pracowników zatrudnionych na czas nieokreślony. W prywatnych firmach pracownicy na początku jak się szkolą mają niższe wynagrodzenie a po wyszkoleniu zarabiają jak każdy inny. Rozumiem poznajesz trasy itp. A tu idziesz na zwolnienie i dwa razy a nawet trzy jesteś karany. Zabierają ci miesięczną premię, roczną i dyskwalifikacja z przeszeregowania. Tak samo z kolizją itp…. To jest chore jak zarządzający tą firmą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.07.2023 23:22

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    20.07.2023 10:17

    Pracownik

    Gdzie jest qrwa moderator, won stąd łachu
    ReviewUserIcon
    Młody

    20.07.2023 07:43

    Kandydat

    Witam. Dajcie jakieś opinie o R-1 bo od sierpnia zaczynam tam robotę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2023 17:09

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MZA driver

    14.07.2023 19:18

    Pracownik

    Skąd info? Jakieś źródło?
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.07.2023 23:26

    Pracownik

    Związki razem z prezesem doprowadziły tą firmę do poważnego kryzysu kadrowego likwidując trzynastkę i wysługę. Nawet gdyby dali 1000 do podstawy to i tak to niewiele zmieni. Pracownicy są poróżnieni stawkami i nikt się nie zgodzi pracować na najniższej do emerytury.
    ReviewUserIcon
    Maciek-nowy

    19.07.2023 16:22

    Kandydat

    Dzień dobry Wszystkim, Zamierzam skorzystać z dofinansowania na kurs prawa jazdy i kwalifikacji wstępnej w MZA w zamian za dwu letni okres pracy w tej firmie. Jeżeli mogę prosić o informacje na temat znajomosci linii które obsługuje dana zajezdnia, jaki jest najlepszy sposób na to by się ich nauczyć ? 7 dni jazdy z patronem - wydaje się trochę mało na poznanie wszystkiego przy tak odpowiedzialnej pracy, a pytać pasażerów to mało profesjonalne. Czytałem o aplikacji LiveBus Depot którą otrzymuje kierowana. Czy ona ma w sobie opcje nawigowania po wpisaniu odpowiedniej linii ?
    ReviewUserIcon
    Life

    19.07.2023 16:36

    Pracownik

    Siedem dni z patronem wystarcza na poznanie podstaw - reszty człowiek się uczy na błędach. Oby były to banalne błędy. Linie poznaje się, albo sam wsiadasz objeżdzasz albo znasz topografie i ktoś ci wytłumaczy. Z tym dofinansowaniem sam musisz się zastanowić bo jak w trakcie stwierdzisz że ta praca jest nie dla ciebie będziesz musiał zapłacić rekompensate plus straty dla firmy a to jest spora suma. Aplikacja to totalna porażka. Nie ma tam nawigacji, bynajmniej sprawnej.
    ReviewUserIcon
    Lorneta

    19.07.2023 17:50

    Pracownik

    Pójdź na R-3 do Głównego Dyspozytora. Unikaj Związków. Możesz jeździć na Apkę Live BuS lub Google. Żaden wstyd. jak przejedziesz przystanek to wstajesz i mówisz twardo ,,zmęczony jestem,każdemu się zdarzy-kto się nie myli niech pierwszy rzuci kamieniem,,Ogólnie możesz spróbować ale pamiętaj równoważny system pracy to minimum dwie soboty i niedzielę w robocie i zmiany kończące się po północy rozpoczynające wcześnie o brzasku-3-4 rano. W sumie nastaw się na 2 lata i ani dnia dłużej. Weź też pod uwagę że zarobki umieszczone w reklamie mają się nijak do tych które otrzymasz 10 tego każdego miesiąca. Masz też możliwość bycia nagrodzonym karą, regulaminową z premii co skutkuje brakiem premii rocznej prezesowej. Dodatkowo nie licz na to że będziesz miał na pewno podwyżkę gdyż to jest zabawa w kotka i myszkę. Nie martw się jest ryzyko jest i zabawa. Jedyny prawdziwy plus to poznasz wielu fajnych Kolegów i Koleżanki ze wszystkich zajezdni-na krańcach- lepiej wyjść pogadać nie zamykając się w jednej rzeczywistości

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.