opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    MLODY

    03.05.2023 15:13

    Kandydat

    Jak obliczyc dniowke w KM? Czy mozna tak przyjac: 4200 zl wyplata miesieczna netto podzielic przez 21 dni pracujacych to wyjdzie 200 zl dziennie netto?
    ReviewUserIcon
    Kolo

    03.05.2023 16:39

    Pracownik

    Policz na dni robocze średnio 22 dni w miesiącu. Średnio kierowca na etacie zarabia 4800 na rękę więc daje to 218 zł dniówki.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.05.2023 22:14

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Szkodliwe warunki

    02.05.2023 15:04

    Pracownik

    To akurat prawda. Widziałem ostatnio kierowcę kuternogę na rencie po wszczepie endoprotezy kolana. Przyszedł w odwiedziny na zajezdnię. Pewnie nudzi mu się w domu i nie ma co robić. Kolega, który go znał powiedział mi, że często z wolnego przychodził. Poza spalinami o wiele bardziej szkodliwe dla zdrowia są pyły gumy oraz z klocków hamulcowych. Ogólnie szkodliwa robota. Kto już tu pracuje, to niech sobie pracuje, ale osobom zainteresowanym pracą bym nie polecał, a nawet przestrzegał przed zatrudnieniem się.
    ReviewUserIcon
    Racja

    03.05.2023 01:54

    Pracownik

    Okazuje się, że prawie połowa zanieczyszczeń PM10 generowanych przez pojazdy to drobiny z klocków hamulcowych i opon oraz kurz wzniecany podczas jazdy. Badania pokazują, że pyły hamulcowe mogą być groźniejsze od spalin. Pyły z klocków zawierają na przykład struny aluminiowe lub aramidowe, również klasyfikowane jako CMR, czyli substancje rakotwórcze lub też mutagenne. Jak widać drobiny pyłów z klocków hamulcowych, to bardzo niebezpieczny składnik smogu. Nie możemy całkowicie wyeliminować tego czynnika z naszego życia, ale mamy szansę ograniczyć jego pojawianie się i oddziaływanie na nasze zdrowie. Warto to robić. Warto zmienić pracę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.05.2023 21:49

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kolo

    02.05.2023 04:21

    Pracownik

    A co do wysokiego wynagrodzenia to nigdy go nie będzie dla kierowców, bo to zawód nie wymagający żadnego wykształcenia. Tu idą życiowi przegrańcy - rozbitkowie, autystyczni niedostosowani do współpracy w zespole, albo ci którym po prostu nie chciało się uczyć. Dziś w byle biurze masz elastyczny czas pracy, pracę zdalną, kartę fitness, po co się pchać na kierowcę?!
    ReviewUserIcon
    Zafiksowanieccccc

    02.05.2023 10:31

    Inne

    Jesteś w błędzie , ja jestem człowiekiem spełnionym życiowo oraz finansowo . KM to jest służba i ja się w tej służbie spełniam . Uwierz mi ,mnie ta robota po prostu kręci . To praca marzeń - wszystkim polecam pracę w KM . Robota do emerytury a może i dłużej .
    ReviewUserIcon
    Optymista

    02.05.2023 16:33

    Pracownik

    Takie ogłoszenie na OLX zamieścił pan Michał Nowackyy . Swoją działalność prowadzi w trakcie oddelegowań które służą do pracy na rzecz związku zawodowego za które płaci mu nasza spółka. Czy godzicie się na to ? Człowiek który mówi jak to firma nas wykorzystuje jaki to on jest dobry i szlachetny wykorzystuje oddelegowania które ma dzięki nam ludziom którzy płacą mu składki. Dlaczego nikt nie rozlicza go z czasu pracy? Dlaczego rozwija swoją firmę w trakcie oddelegowań. Nie powiecie mi że robi to po godzinie 16:00 Czy w wolne weekendy. Niech ktoś zrobi z tym porządek. A może dyrekcja korzysta z jego usług? Poniżej zamieszczam ogłoszenie Zależy Ci na fachowym skręceniu mebli, montażu żyrandola czy kranu, drobnych naprawach w domu, mieszkaniu? Wystarczy, że zadzwonisz i się umówisz na dogodny dla siebie termin. Zakres usług: (Hydraulik, Elektryk, Stolarz) Montaż mebli Składanie mebli i ich naprawa Montaż karniszy, rolet, uchwytów i półek. Malowanie ścian i sufitów. Elektryk. Montaż i naprawę oświetlenia kuchennego Wymiana żarówek, świetlówek, halogenów Montaż żyrandoli, plafonów i kinkietów Naprawa mebli biurowych, kuchennych, pokojowych Montaż i naprawa gniazdek elektrycznych Hydraulik, wymiana syfonów, spłuczek, baterii itp. Instalacja sprzętu AGD i RTV. OKNA regulacja, wymiana uszczelek. Serwisujemy też rowery(czyszczenie, regulacja, naprawa, wymiana części) u nas lub u klienta. Poniżej zamieszczam link do konta na OLX https://www.olx.pl/oferty/user/1JjoX/ Dalej płacicie im składki niech się dorabiają na Was .To jest skandal. Jesteście zdziwieni ,że mało zarabiamy ? Przez takich kombinatorów jest jak jest. I On ma czelność mówić głośno ,że działa dla naszego dobra? Dla naszego dobra bawi się w trakcie oddelegowań za związkowe pieniądze w knajpach "Karpiku"? Dla naszego dobra nasyła kontrole PiP i inne ? Dla naszego dobra wysyła ludzi do telewizji ? Nie bądźcie naiwni. Robi to tylko dla swojego interesu. Robi szum ,żeby odwrócić uwagę od siebie. Nasyła ludzi którzy straszą odpowiedzialnością karną ale za co ?Za pisanie prawdy? Czy wy zdajecie sobie sprawę kto tutaj pisze? Czy wiecie kto wyzywa was od nieudaczników. Piotr belka który sam jest nieudacznikiem podszywa się pod Staszka, Aaaa,JBB i inni. To dyspozytor który jest sfrustrowany do pomocy ma Michała nowackyego i próbują niszczyć wszystko co jest przeciwko nim. Ale ich rychły koniec jest już blisko. Mam nadzieję ,że po ich odejściu będziemy mogli wspólnie odbudować dobry wizerunek firmy. Pozbywając się ludzi którzy w ten sposób nie bójmy się tego powiedzieć (usunięte przez administratora) firmę bo jak określić człowieka który zamiast nam służyć załatwia sobie swoje prywatne interesy z których czerpie korzyści majątkowe w godzinach pracy i bierze pieniądze od spółki,Jego " adwokaci" jeszcze mają czelność pisać że to jest uczciwe i to mu się należy bo jest obrotny. Przez takich obrotnych lawirantów nie ma pieniędzy na podwyżki. Nie pozwólmy się okradać. Bo to my pracujemy żeby on mógł mieć oddelegowania i nas reprezentował a nie prowadził v cleaner i złotą rączkę. Kiedy zrozumiecie jak on działa? Przejrzyjcie na oczy. Drogi zarządzie najwyższa pora oddzielić ziarna od plew .
    ReviewUserIcon
    Optymista

    02.05.2023 12:47

    Pracownik

    Takie ogłoszenie na (usunięte przez administratora)zamieścił pan Michał Nowackyy . Swoją działalność prowadzi w trakcie oddelegowań które służą do pracy na rzecz związku zawodowego za które płaci mu nasza spółka. Czy godzicie się na to ? Człowiek który mówi jak to firma nas wykorzystuje jaki to on jest dobry i szlachetny wykorzystuje oddelegowania które ma dzięki nam ludziom którzy płacą mu składki. Dlaczego nikt nie rozlicza go z czasu pracy? Dlaczego rozwija swoją firmę w trakcie oddelegowań. Nie powiecie mi że robi to po godzinie 16:00 Czy w wolne weekendy. Niech ktoś zrobi z tym porządek. A może dyrekcja korzysta z jego usług? Poniżej zamieszczam ogłoszenie Zależy Ci na fachowym skręceniu mebli, montażu żyrandola czy kranu, drobnych naprawach w domu, mieszkaniu? Wystarczy, że zadzwonisz i się umówisz na dogodny dla siebie termin. Zakres usług: (Hydraulik, Elektryk, Stolarz) Montaż mebli Składanie mebli i ich naprawa Montaż karniszy, rolet, uchwytów i półek. Malowanie ścian i sufitów. Elektryk. Montaż i naprawę oświetlenia kuchennego Wymiana żarówek, świetlówek, halogenów Montaż żyrandoli, plafonów i kinkietów Naprawa mebli biurowych, kuchennych, pokojowych Montaż i naprawa gniazdek elektrycznych Hydraulik, wymiana syfonów, spłuczek, baterii itp. Instalacja sprzętu AGD i RTV. OKNA regulacja, wymiana uszczelek. Serwisujemy też rowery(czyszczenie, regulacja, naprawa, wymiana części) u nas lub u klienta. (usunięte przez administratora) Dalej płacicie im składki niech się dorabiają na Was .To jest skandal. Jesteście zdziwieni ,że mało zarabiamy ? Przez takich kombinatorów jest jak jest. I On ma czelność mówić głośno ,że działa dla naszego dobra? Dla naszego dobra bawi się w trakcie oddelegowań za związkowe pieniądze w knajpach "Karpiku"? Dla naszego dobra nasyła kontrole PiP i inne ? Dla naszego dobra wysyła ludzi do telewizji ? Nie bądźcie naiwni. Robi to tylko dla swojego interesu. Robi szum ,żeby odwrócić uwagę od siebie. Nasyła ludzi którzy straszą odpowiedzialnością karną ale za co ?Za pisanie prawdy? Czy wy zdajecie sobie sprawę kto tutaj pisze? Czy wiecie kto wyzywa was od nieudaczników. Piotr belka który sam jest nieudacznikiem podszywa się pod Staszka, Aaaa,JBB i inni. To dyspozytor który jest sfrustrowany do pomocy ma Michała nowackyego i próbują niszczyć wszystko co jest przeciwko nim. Ale ich rychły koniec jest już blisko. Mam nadzieję ,że po ich odejściu będziemy mogli wspólnie odbudować dobry wizerunek firmy. Pozbywając się ludzi którzy w ten sposób nie bójmy się tego powiedzieć (usunięte przez administratora) firmę bo jak określić człowieka który zamiast nam służyć załatwia sobie swoje prywatne interesy z których czerpie korzyści majątkowe w godzinach pracy i bierze pieniądze od spółki,Jego " adwokaci" jeszcze mają czelność pisać że to jest uczciwe i to mu się należy bo jest obrotny. Przez takich obrotnych lawirantów nie ma pieniędzy na podwyżki. Nie pozwólmy się okradać. Bo to my pracujemy żeby on mógł mieć oddelegowania i nas reprezentował a nie prowadził v cleaner i złotą rączkę. Kiedy zrozumiecie jak on działa? Przejrzyjcie na oczy.
    ReviewUserIcon
    Mlody

    02.05.2023 09:47

    Pracownik

    Jaka jest dniowka netto do reki za dzien pracy w KM?
    ReviewUserIcon
    Marek

    02.05.2023 08:27

    Pracownik

    A ja dziś idę z wolnego. Wolne mam za święto to z 500 zł wpadnie.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.05.2023 17:48

    Pracownik

    Od stresu w tej robocie nie mam już wzwodu od kilku miesięcy i nic mnie nie cieszy. Zaczynam popadać w depresję, boję się pomyśleć co będzie dalej. Psychiatra, prochy i obłęd.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.04.2023 17:09

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Optymista

    30.04.2023 09:28

    Pracownik

    Ale co piszą ? :-))) A czy to jest kłamstwo co Michałek robi na oddelegowaniach? To jest nieprawda że prowadzi swoją firmę? Czy myślisz że ktoś by to pisał nie mając na to dowodów? Dawajcie te pisma wysyłajcie. Co Ty chcesz zastraszyć kogoś? Czy myślisz że ktoś się będzie bał jakiegoś belki? Przecież są na to dowody że tu pisze jedna góra dwie osoby. Myślisz że twojego IP nie można sprawdzić? To nieprawda że nasyła kontrolę na spółkę? To nieprawda że załatwił pijakowi przeniesienie? To nieprawda że w godzinach pracy i na zwolnieniach lekarskich prał dywany i tapicerki? ludzie sobie mówią różne rzeczy. I koledzy związkowi za dużo mówią. Michałek też niedługo dostanie pisemko razem z Belką. Chciałbym wtedy zobaczyć ich wyraz twarzy. Co wy myślicie obsrance ,że możecie robić co chcecie bo macie ochronki związkowe ,pisać i mówić i jesteście bezkarni ? Świt jest mały a pan złota rączka dając ogłoszenie na OLX powinien sobie zdawać sprawę że ktoś może będzie chciał się bliżej przyjrzeć co robi w trakcie oddelegowań. I wyszło szydło z worka. I przyjdzie taki moment że ludzie dowiedzą się jakim naprawdę On jest człowiekiem i skończą się oddelegowanka. A teraz panie belko szybciutko zakładać pampersika bo zaraz będą pełne gacie i szkoda żeby się pobrudziły.
    ReviewUserIcon
    Optymista

    30.04.2023 10:09

    Pracownik

    Gościu Oddelegowanie służy do pracy związkowej za które płaci spółka a nie do dodatkowej pracy z której się czerpie korzyści.majatkowe I nie ciskaj się tak bo ci ciśnienie skoczy. Zniesławienie i znieważenie. Cały już się trzęsę dorzućcie jeszcze jakieś nagrania :-))) kolo A jak myślisz Michałek płaci podatki czy nie? Bo chyba jak się ma firmę to trzeba płacić wszystko i rozliczać się zgodnie z prawem nawet jak firma jest zarejestrowana na żonę. Zobacz jaka piękna pogoda idź na spacer szkoda się tak denerwować.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.04.2023 19:54

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Katorżnik

    29.04.2023 21:17

    Były pracownik

    Pozytywne strony tej pracy: - szybciej się przekręcisz (co i tak jest nieuniknione) Negatywne strony tej pracy: - szkodliwe środowisko i stanowisko pracy - nieprzyjemni kierownicy i niektórzy współpracownicy. Brak możliwości dogadania niektórych spraw z kierownictwem po zatrudnieniu. Przed zatrudnieniem było wszystko cacy. Czyli obiecanki-cacanki. - niskie wynagrodzenie jak na stolicę - odpowiedzialność co najmniej jakbyś papieża woził (przy każdym wydarzeniu drogowym jest najpierw brana pod uwagę twoja wina) - brak ekspedycji na krańcach (w większości plastikowe, zapyziałe toy-toy'e) - zmiany po 11 godzin, czasem wyjdzie więcej (przy takich zmianach lepiej na tira iść, naprawdę!) - użytkownicy drogi nagminnie zajeżdżający drogę autobusowi z pasażerami na pokładzie - ubranie robocze szyte z najtańszych materiałów. Nawet pies, który się z natury nie poci, w tym się gotuje - nieoświetlone przystanki oraz niedostosowane autobusy do jazdy po zmroku. Szczerze mówiąc ja jadę na oślep jak przychodzi zmierzch. Dobrze, że niektórzy na przystankach machają podświetlonymi komórkami na przystankach na żądanie. Starajcie się unikać komunikacji miejskiej, jeżeli macie taką możliwość. Wynagrodzenie jest słabe, czepiają się o wszystko, kierownictwo tkwi w PRL i sprzyja władzy. Nie chodzi mi o PO czy (usunięte przez administratora) To są oportuniści, dbający o swoje stołki, mający kierowców - sól, tego zakładu - głęboko gdzieś. Nie bez powodów te ogłoszenia o pracę tkwią wiekami, a kierowców jest wiecznie brak. Dobrzy kierowcy, myślący ludzie, pracują w turystyce, a jak tam nie ma zajęcia, to na przewozach liniowych. Dla ludzi nie potrafiących jeździć, nie znajdujących swojego miejsca w tym świecie jest komunikacja miejska. Która oczywiście też jest potrzebna i podziękowania dla ludzi wykonujących ten zawód. -
    ReviewUserIcon
    Bobo

    29.04.2023 23:31

    Pracownik

    Święte słowa , myślałam że tylko ja nic nie widzę w nocy na nie oświetlonych przystankach i jeżeli nie zaświeci tel to niestety nie pojedzie, pozdro.
    ReviewUserIcon
    Zielony jamnik

    29.04.2023 18:54

    Pracownik

    Wiecie, że trudniej zatrudnić się jako ładowacz (usunięte przez administratora) na śmieciarkę niż jako kierowca autobusu? Nie ma przyjęć na to stanowisko. Byłem zainteresowany, rozmawiałem ze znajomym, pytałem w MPO. Znajomy mówi, że nawet znalezione w śmieciach fanty wystawia na portalach aukcyjnych, sprzedażowych i ma niezły dodatek do pensji, bo ludzie wywalają co popadnie i nie chce im się z tym bawić. Powiedział, że jak jest sprawna ekipa to nawet wcześniej śmietniki ogarną na rejonie i fajrant. Tymczasem, my za wdowi grosz tyramy, a część z nas lub może większość nawet, już ze swoimi babami nie śpi, bo pobudka o 3 lub powrót o 2 nie sprzyja pożyciu małżeńskiemu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.04.2023 12:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jacek

    26.04.2023 15:17

    Pracownik

    Możesz po cichu dać Pioterowi kasę i grafik będzie piękny on zbiera na alimenty i bierze od wszystkich.
    ReviewUserIcon
    Roman

    27.04.2023 23:24

    Pracownik

    A ja się wypisałem i zaoszczędzę rocznie 600 zł i kupie dzieciakom worek cukierasów. A ty dostaniesz paczke za 80 zł i wspierasz przeciwników pracownika. Donoszą na swoich jak kanapkę ugryziesz w czasie jazdy. Gdyby nie było związków pewnie byłyby stare zasady, m.in. wysługa i jedna stawka, trzynastka itp.
    ReviewUserIcon
    Optymista

    27.04.2023 13:08

    Pracownik

    Takie ogłoszenie na OLX zamieścił pan Michał Nowackyy . Swoją działalność prowadzi w trakcie oddelegowań. Czy godzicie się na to bo ja nie. Człowiek który mówi jak to firma nas wykorzystuje jaki to on jest dobry i szlachetny wykorzystuje oddelegowania które ma dzięki nam ludziom którzy płacą mu składki. Dlaczego nikt nie rozlicza go z czasu pracy? Dlaczego rozwija swoją firmę w trakcie oddelegowań. Nie powiecie mi że robi to po godzinie 16:00 Czy w wolne weekendy. Niech ktoś zrobi z tym porządek. A może dyrekcja korzysta z jego usług? Poniżej zamieszczam ogłoszenie Zależy Ci na fachowym skręceniu mebli, montażu żyrandola czy kranu, drobnych naprawach w domu, mieszkaniu? Wystarczy, że zadzwonisz i się umówisz na dogodny dla siebie termin. Zakres usług: (Hydraulik, Elektryk, Stolarz) Montaż mebli Składanie mebli i ich naprawa Montaż karniszy, rolet, uchwytów i półek. Malowanie ścian i sufitów. Elektryk. Montaż i naprawę oświetlenia kuchennego Wymiana żarówek, świetlówek, halogenów Montaż żyrandoli, plafonów i kinkietów Naprawa mebli biurowych, kuchennych, pokojowych Montaż i naprawa gniazdek elektrycznych Hydraulik, wymiana syfonów, spłuczek, baterii itp. Instalacja sprzętu AGD i RTV. OKNA regulacja, wymiana uszczelek. Serwisujemy też rowery(czyszczenie, regulacja, naprawa, wymiana części) u nas lub u klienta.
    ReviewUserIcon
    Załamany

    27.04.2023 18:06

    Pracownik

    To do tego służą oddelegowania. Jutro się wypisze ktoś się będzie dorabiał a ja będę pracował po 11 godzin.
    ReviewUserIcon
    Żona

    27.04.2023 20:56

    Inne

    Polecam fachowca! Dobrze wyczyścił mi komin, w czasie gdy mąż był w pracy.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    24.04.2023 17:11

    Pracownik

    Dlaczego kierowca w tej firmie zarabia najmniej.
    ReviewUserIcon
    Miłośnik pasjonat

    24.04.2023 17:47

    Pracownik

    Kierowca jest w 7. kategorii zaszeregowania na 12. możliwych. Więc najmniej nie zarabia. Taki jest fakt. Inna sprawa, że zarabia relatywnie mało, w porównaniu do innych stanowisk z tej samej grupy. Spójrzmy. W tej samej kategorii zaszeregowania co kierowca autobusu wg. regulaminu wynagradzania MZA są np.: rozmaici inspektorzy od właściwie nic nie robienia (BHP, informatyka, ds. pracowniczych), pracujący od 8-16 od pn-pt.. Stanowisk jest łącznie w spółce 144. Kierowca zajmuje zaszczytne 94. miejsce w 7. kategorii zaszeregowania. Ponad nami jest multum specjalistów i głównych specjalistów, którzy zarabiają o wiele więcej, niewiele wnosząc w naszą pracę, a wręcz ją utrudniając. Problem w naszym kraju jest taki, że praca nie wymagająca odpowiednich kwalifikacji ani wykształcenia ze specjalizacją, jest obiektywie rzecz biorąc słabo płatna i ciężko się z niej utrzymać. Tymczasem dla przykładu kasjerka w niemieckim Lidlu bez problemu ze swojego etatu ma pieniądze na wynajem mieszkania oraz wzięcia korzystnego leasingu na niemiecki samochód na warunkach pracowniczych. Poza tym jak się pomyli to najwyżej wyjdzie manko w kasie. Kierowca autobusu jak się pomyli, może zacząć myśleć jakie lektury weźmie do przeczytania w więzieniu oraz nauczyć się grypsery.

    Wywiadu udzielił/aZawiedziony Kierowca

    24.04.2023 17:09

    Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?

    Chciałbym przedstawić dobre i słabe strony pracy w MZA.

    Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

    Obecnie jeszcze pracuje na stanowisku kierowcy autobusu miejskiego w Warszawie.

    Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

    Od 5600 do 6600 brutto.

    Jak długo pracujesz w tej firmie?

    Z krótką przerwą pracuje w tej firmie 7 lat.

    Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

    Żadnemu znajomemu nie poleciłbym tego pracodawcy, ze względu na brak szacunku ze strony przełożonych do pracowników niższego szczebla i brak zrozumienia ich problemów.

    Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

    Kocham prowadzić duże pojazdy i sprawia mi to wielką radość. Niestety brak szacunku i zrozumienia oraz niewielkie zarobki zniechęcają do tego pracodawcy.

    Jakie są możliwości rozwoju na aktualnym stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynika?

    Nie ma żadnych możliwości rozwoju, ponieważ wiele stanowisk obsadzanych jest "po znajomości".

    Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

    Odbywają się szkolenia podstawowe, które wymagane są przez przepisy. Niekiedy zdarzają się też szkolenia dodatkowe dotyczące bezpieczeństwa i pierwszej pomocy, ale ze względu na duże braki kadrowe zostały one wstrzymane.

    Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

    Atmosfera w pracy jest średnia. Kierowcy w większości są zniechęceni do pracy i przesiąknięci bezradnością co do warunków panujących w firmie.

    Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

    Przepisy kodeksu pracy w większości są przestrzegane. Czasem zdarzają się niewielkie naciągnięcia.

    Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?

    Chciałbym, żeby firma poważnie traktowała pracowników i zadbała o komfort ich pracy. Żeby kierowcy byli traktowani poważnie, a nie jak zabawki.

    ReviewUserIcon
    Kleszcz

    24.04.2023 16:32

    Pracownik

    Doszły do mnie informacje ,że głównym bohaterem jest dyspozytor Piotr. Jako że pracuje na Kleszczowej miałem z nim do czynienia. On u nas był kierowcom i był z nie kawal (usunięte przez administratora) ja . Jeździł na dodatkach albo siedział na dyspozytorni bo dobrze do nosił. Jak pil wódkę z kolegami to potem ich sprzedawał . Miał tam swojego brata i ten mu wszystko załatwiał.Jezdzil turystyce a potem nasłał ITD na gościa który go zatrudniał i tamten musiał zamknąć interes bo mandaty go wykończyły. Kolega mi mówił że na R3 był jeszcze gorszy. Nikt go nie lubi bo pisał raporty zresztą u nas też dlatego przeżywali go pisarz i dużo ludzi przez niego miało poważne kłopoty. Uważajcie na niego bo to dobry numer jest . Ona ma kolegów w ZTM i im donosi na swoich .
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.04.2023 16:30

    Pracownik

    Dlaczego nie dostajemy ekwiwalentu za pranie? Dlaczego nie dostałem szafki w szatni żebym nie musiał paradować po mieście w tym obciachowym stroju?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.04.2023 20:07

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karzeł

    24.04.2023 04:05

    Pracownik

    Nikt tu nikogo nie atakuje. Pisząc szczerą prawdę o jednym dyspozytorze to od razu atak? Może w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i napisał o związku Michała i tego co tam się dzieje jakie przekręty robil. To uczciwe że na oddelegowaniach prowadzi swoją firmę ? Że bawi się w knajpach za związkowe pieniądze , że nasyła kontrole na spółkę ,że sprzedaje na OLX nie swoją własność że pan dyspozytor Piotrek mu przekazuję mu informację do których nie ma dostępu i nie powinien mieć.
    ReviewUserIcon
    Wars

    23.04.2023 15:34

    Pracownik

    Dlaczego ja mam dzwonić na konsultacje do mistrza? Kto mi za to zwróci? Kto to wymyślił? W wymaganiach dotyczących umundurowania wymagane jest żeby chodzić w czarnych półbutach, a firma mi dała takie buty? Nie dość że nie ma dodatku za pranie to jeszcze takie wymagania. Kto w tej firmie rządzi? Zakłamanie, wyzysk i niekompetencje kadry zarządzającej. O związkach już nie wspomnę bo szkoda czasu żeby im poświęcać uwagę.
    ReviewUserIcon
    Nowy Rekord

    21.04.2023 11:38

    Kandydat

    Kierowca nawet przecietnie nie zarabia? Przeciętne wynagrodzenie w marcu 2023 r. wyniosło około 7,5 tys. zł brutto. To rekord — podał Główny Urząd Statystyczny. To oznacza spory skok względem lutego, gdy średnie zarobki były na poziomie 7 tys. 65 zł brutto. W skali roku podwyżki wyniosły 12,6 proc.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Rrr

    19.04.2023 21:39

    Pracownik

    Kiedy konkretne podwyżki za tą ODPOWIEDZIALNĄ służbę, bo tak mamy na grafiku???
    ReviewUserIcon
    Rrrr

    20.04.2023 21:49

    Pracownik

    Chyba nie jesteś z firmy. Na grafiku jest wyraźnie napisane SŁUŻBA.
    ReviewUserIcon
    służbista

    21.04.2023 00:03

    Pracownik

    W grafiku może być napisane santo subito. Co nie znaczy, że cię położą w tej samej bazylice z wojtyłą jak się przekręcisz na swojej "służbie"
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    19.04.2023 21:39

    Pracownik

    Dlaczego linie za inne zajezdnie na r4 jeżdżą ci sami kierowcy? Dlaczego najczęściej jeździmy za Kleszczowa? Czy dlatego że pan GD i Belka tam pracowali? Czy to celowe działanie ?
    ReviewUserIcon
    Pani Wandzia

    19.04.2023 18:46

    Pracownik

    Wszyscy w tej firmie jadą na garbie kierowcy, jednocześnie często traktując go jako zło konieczne. Mało wspomina się o tym ile z naszej codziennej pracy idzie na bezużyteczne panie Tereski, Wandzie i Danusie z biura. Cztery zajezdnie + Włościańska, wszędzie kadry, sekretariaty, kierownicy, zastępcy kierowników, zastępcy zastępców. Na to całe towarzystwo idzie multum pieniędzy. Pomijając stanowiska kierownicze, duża część "pracowników" biurowych ma tę samą grupę zaszeregowania co kierowcy autobusów lub poziom niższą.
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    18.04.2023 23:28

    Pracownik

    Tak źle w tej firmie jeszcze nie było jak tutaj pracuję od 20 lat. Kolega miał nagłe hamowanie bo ktoś mu wybiegł na ulicę i chłopak ma mega problemy. Babka złamała rękę i sprawa za sprawą. Wydał już na prawnika 14 tys.!!!! i nadal nie ma rozstrzygnięcia. Na firmę nie ma co liczyć, oni mają prawników ale przeciwko nam. Teraz dopiero się zacznie jak rowerki wyjadą, hulajnogi i rolki. Wchodzą na przejścia zza winkla, o wypadek nie trudno. Widoczność w nowych autosanach i solarisach mocno ograniczona. Będzie coraz gorzej. Szczęśliwi którzy poszli na emeryturę i stąd odeszli.
    ReviewUserIcon
    Darek B

    19.04.2023 13:49

    Pracownik

    Zapisz się do związku. Mnie namówił Piotrek i nie żałuje. Zaszeregowanie mi załatwili chociaż byłem na zwolnieniu bo miałem dobrą fuchę . Nagrody dostaje. A papugę dobrego ma Michał nie jednemu dawał namiary. Do tego mam bardzo dobre linie ograniczenia do 12:00 i jeżdżę swoim wozem. Mnie Mirek nigdy nie ukarał nawet jak coś zrobiłem więc luz.
    ReviewUserIcon
    Grucha77

    19.04.2023 14:52

    Były pracownik

    Depnij hamulce np. w Solbusie przy 30 km/h i 4 karetki do poszkodowanych to będzie mało...
    ReviewUserIcon
    Karol Czwartek

    19.04.2023 04:37

    Pracownik

    Żądam wyjaśnień dlaczego dyspozytor Belka udostępnia nagrania z odpraw przewodniczącemu swojego związku Michałowi N.Dlaczego donosi na włościańską i dlaczego sugeruje żeby nie chodzić z wolnego a jak idziesz to wóz zabiera.
    ReviewUserIcon
    Konrad

    19.04.2023 07:23

    Pracownik

    I dlaczego namawia młodych kierowców żeby przystąpili do związku Michała, czy to służy do obowiązków dyspozytora, przecież taki młody świeży kierowca zapiszę się chociażby ze strachu. Dlaczego nikt z tym nie robi porządku?
    ReviewUserIcon
    Roman

    18.04.2023 22:29

    Pracownik

    Dmuchanie w alkomat w czasie wykonywania kursu w tych solarisach CNG to jest przegięcie (usunięte przez administratora). Nie dość, że jest to denerwujące to z pewnością uwłacza jakiejkolwiek godności. Dmuchanie na środku ulicy na światłach lub na przystanku. Dajemy sobie pluć w twarz i mówimy, że deszczyk pada. Niedługo z alkomatem będzie nadzór ruchu wchodził do plastikowego kibla na krańcu razem z kierowcą, żeby go przebadać na zawartość.
    ReviewUserIcon
    Mlody

    18.04.2023 13:25

    Pracownik

    Dziś po porannym dodatku oddając dokumenty pytałem się belki czy może jeszcze pojechać coś innego to powiedział mi że on nie będzie ratował planu i łatał dziur za to co na górze zepsuli. Po co taki dyspozytor który nie działa dla dobra spółki. I słyszałam jak naśmiewał się do innego kierowcy z młodziaka z solarisa. Może to nie jest praca moich marzeń Ale staram się o wykonywać jak najlepiej potrafię a pan Belka jak jest niezadowolony z pracy niech poszuka innej albo zatrudni się u Michała przy praniu dywanów i przestanie obgadywać innych.
    ReviewUserIcon
    Byłyprac

    18.04.2023 14:19

    Były pracownik

    Kolego. Nie rób więcej niż musisz. Tu nikt nie doceni zaangażowania. Za to najmniejszy błąd z Twojej strony urośnie do absurdalnych rozmiarów. Rób tyle ile musisz nic ponad. Bo to się na Tobie zemści prędzej czy później. W Mza jesteś nikim. Tylko zwykłym marnym kierowcą którego się wymieni jak się zużyje. Rób tyle ile masz zrobić. Ambicje na bok. Nie ten adres. Pojmij że wg Zarządu, kierownika itp. jesteś nikim, małpą...Ewentualnie możesz donosić to wtedy będziesz miał lepiej. Tyle. Smutna prawda.
    ReviewUserIcon
    Młody

    18.04.2023 16:30

    Pracownik

    Takie myślenie jak twoje ma większość pracowników i właśnie jest jak jest. Przyszedłem tu bo chciałem ,nikt mnie nie zmuszał. Nie jestem belka czy koń żeby donosić i gadać na innych lub mieszac ich z błotem. Miłośnik podjechał do baru i wielka afera . On został ukarany bo z nim gadałem więc po co wracać do tematu ale pan dyspozytor musi szukać tematu do sensacji. Mój ojciec pracował 35 lat jako kiero i kiedyś nie było czegoś takiego jeździło się dużo więcej ale atmosfera była lepsza.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.04.2023 12:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Okoń

    02.04.2023 13:39

    Pracownik

    Wszystkiego najlepszego panie dyspozytorze! Oby mógł pan jak najwięcej zasilać ku chwale miejskich zakładów autobusowych
    ReviewUserIcon
    Osiedle derby.

    18.04.2023 14:17

    Pracownik

    A teraz chodzi i do wszystkich ją obgaduje. A nawet linie specjalne jej dawał z innych zajezdni Zresztą ten typ tak ma gada z tobą a za plecami opowiada wymyślona historie. Na dyspozytora Jacka też A to koledzy z R3. Nie zakisił ogóra to się mści. Zresztą często sprzedaje informacje które są niesprawdzone. Młodziaka z solarisa równa z ziemią aż przykro słuchać. Ściągnęli go z nocy bo był bardzo złośliwy i kierowcy chcieli mu obić facjatę.Chulajnoge też widziałem kilka razy na górze ale akurat wychodziła z pokoju związkowego a przekonany byłem do tej pory że ona jest w związku barona dywanowego Michałka ale chyba jest u cebuli. Dziwię się że ktoś jeszcze chce należeć do związku banda (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Świeżak

    06.04.2023 15:11

    Pracownik

    Czy to normalne, że jako świeżo przyjęty pracownik, po jeździe z patronem, dostałem do jeżdżenia linie, na których wcześniej w ogóle nie jeździłem z patronem? A zamiast rezerwy mam wbitą zmianę na linii ponad osiem godzin? Na dodatek zmianę kierowcy mam na drugim końcu miasta. Dojazd mi zajmuje z przesiadkami prawie godzinę! A z grafiku, który dostałem od planistów to mam dwa razy pod rząd ponad dziesięć godzin pracy. To jakoś się normuje później? Masakra. Na każdej zajezdni tak jest?
    ReviewUserIcon
    Elektro

    07.04.2023 09:36

    Pracownik

    Związkowcy biorą te linie gdzie ma zmianę pod blokiem
    ReviewUserIcon
    Pap

    18.04.2023 11:59

    Były pracownik

    Kolego. Tu tak jest i wuja zmienisz. Jesteś tylko numerem. Nikim więcej. Panem kierowcą to byłeś w latach 80/90. Teraz masz (usunięte przez administratora) Szlachta jest na górze a Ty wyrabiaj plan. Jesteś tylko numerem! Nie Ty to inny naiwny się złapie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.04.2023 08:36

    Pracownik

    Z dobry źródeł wiem od osoby bliskiej miękkiemu mirkowi, że on dobrze kombinuje razem ze związkowcem M.N daje mu informację do których nie powinien mieć dostępu. Co się dzieje w tej firmie. Przychodzę do roboty ,pracuje uczciwie zmiany (usunięte przez administratora) wie gdzie ok 15 albo i później żadnego kumoterstwa i traktują cię jak popychadło. Czy muszę zapisać się do związku żeby być szanowany przez przełożonych. Jak masz dobrą linię to ci ją bez słowa zabierają i dają jakieś odpadki których nikt nie chce jeździć. A ja nie zapłacę nawet złotówki dla tych nierobów którzy zamydlają nam oczy . Stop nieuczciwym związkowcom . Stop kumoterstwu. Przestańcie im płacić składki to się wezmą za robotę
    ReviewUserIcon
    Łysy z Malborskiej

    17.04.2023 18:53

    Pracownik

    Pracuję na drugie zmiany i większość dni kończę po północy a zmiany na drugich krańcach Warszawy. Też bym pojeździł inne linie nawet z innych zajezdni a z tego co zaobserwowałem to za inne zajezdnie jeżdżą ciągle ci sami ludzie z grona pana belki. Co trzeba zrobić żeby być wyróżnionym? Może jak będę przesiadywał w pokoju GD tak jak pan belka i przewodniczący związku tak zwany Michałek to wtedy dostanę coś lepszego. Tak patrząc z boku to wygląda na to że na zajezdni ruchem kieruje dwoch panów jeden dyspozytor i przewodniczący związku a pan GD tylko wykonuje ich polecenia To nawet za czasów Marleny nie było takiego kolesiastwa . I jeszcze ten Hubcio co nie odbiera telefonów i wygląda jakby mu coś wsadzili.
    ReviewUserIcon
    Poinformowany

    16.04.2023 06:54

    Pracownik

    Czy to jest sprawiedliwe że przewodniczący jednego ze związków który w trakcie oddelegowań prowadzi swoje prywatne interesy A tych oddelegowanie jest bardzo dużo praktycznie codziennie dostaje wysokie nagrody. Za co za (usunięte przez administratora) za nasyłanie kontroli na spółkę za przedstawienia w telewizji. Jeżeli zależy mu na dobru spółki i kierowców To niech zacznie jeździć linie całodzienne po 11 godzin a potem świadczy usługi dla związku. Panie Michale może wystarczy już tego opier.alania. A czy płaci pan podatki za swoją firmę v cleaner i złotą rączkę? Dlaczego wszyscy to tolerują i nikt nic z tym nie zrobi. Zadymiarz który pod zasłoną pomocy kierowcą działa na szkodę spółki. Dlaczego broni pan pijaków? Dlaczego belka panu wynosi wszystkie informacje których nie powinien pan mieć? Dlaczego małe związki zaczynają się od pana odsuwać? Dlatego że pan jest tym co GD ma miękkie w rozporku.
    ReviewUserIcon
    Informujący

    16.04.2023 18:59

    Pracownik

    Gdybyś ty pracując na pół etatu zarabiał tyle samo co teraz za cały etat to czy nie podjąłbyś dodatkowej pracy? Jak widać nikt związkowców nie rozlicza z rzeczywistego czasu pracy na oddelegowaniu więc mogą sobie na to pozwolić
    ReviewUserIcon
    Wielki brat

    17.04.2023 07:02

    Pracownik

    Oni są wszyscy siebie warci. Wszyscy wiedzą co robi na oddelegowaniach i nikt z tym nic nie robi. Dobre ma plecy
    ReviewUserIcon
    Woytek Fan

    15.04.2023 06:26

    Pracownik

    Witam Miło nam, że interesujesz się sprawami grupy PRACOWNICY R-4 "STALOWA" Zależy nam, żebyśmy byli w " naszym - pracowniczym" gronie. Bardzo proszę o zidentyfikowanie się imieniem, nazwiskiem i numerem służbowym. Jeśli jesteś pracownikiem biura lub zaplecza proszę o imię, nazwisko i stanowisko. W przeciwnym razie pożegnamy się. ????Pozdrawiam Honorata -Administrator siemanko. ponieważ się nie zgodziłem na podanie swojego numeru służbowego i podania jakichkolwiek danych osobowych pisząc "To żegnam ozięble" ADMINISTRATOR Honorata {wywaliła} mnie z grupy "PRACOWNICY ZAJEZDNI STALOWA R-4" Tak się zachowuje babochlop któremu brak (usunięte przez administratora).Szok i niedowierzanie. Najpierw biegała do kierownika A robiła mu makramki i jakieś inne (usunięte przez administratora) a teraz to. Nie dość że jest brzydka to jeszcze goopia.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.04.2023 06:16

    Były pracownik

    Kierowca komunikacji miejskiej, najgorsza robota jaką miałem za psie pieniądze w porównaniu do ryzyka i pracy jaką się wykonuje.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.04.2023 11:09

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Parówka70

    14.04.2023 16:38

    Pracownik

    Przecież można rozmawiać na słuchawce bt w trakcie jazdy, jakieś wyssane to pod media mocno. Ciekawe też jak ma obserwować to co zachodzi przy ostatnich drzwiach wagonu jeśli udowodniono w przypadku tego składu, że nic nie widać w lusterkach z tego co się dzieje w nich i okolicy bo tramwaj ma "ścięty" bok. Cóż...w tej robocie, powożącego w komunikacji miejskiej jak popełnisz błąd to idziesz do odstrzału zawsze Ty co widać na powyższym wpisie. Okrutne(usunięte przez administratora)ale tak to wygląda. Do tego najgorsze w tym wszystkim jest to, że takie krzaki oferujesz sobie za totalnie zjazdowy menelski pieniądz.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.04.2023 18:32

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kumaty

    11.04.2023 21:15

    Pracownik

    Pewnie masz rację ale jak wytłumaczysz to że sprzedaje kierowców i dyspozytorów. Też z lojalności do kogo? A sprzedaje i to wielokrotnie.. W nagrodę nie przyszedł na tą zajezdnię.
    ReviewUserIcon
    Gwiezdny pył

    13.04.2023 09:59

    Pracownik

    Wszystkich sprzedaje jak leci. Udostępnia dokumenty których nie powinien udostępniać. A kto na grupie r4 udostępnił kartę informacyjną z CR . A kto ma kilka fejkowych kont? Pan dyspozytorek straszy krokami prawnymi hahahaha Kroki to w kierunku najlepiej bramy
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.04.2023 10:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Adam Strzała amora

    14.04.2023 11:04

    Pracownik

    U nas na zajezdni jest taki jeden dyspozytor belka który nie ma kręgosłupa moralnego i niby przyjaźni się z GD a za plecami śmieje się z niego że mu nie staje i wszyscy dookoła mówią na niego miękki Mirek albo sflaczały Mirek. A biedny chłop w rozporku ma makaron i dzięki belce wszyscy o tym wiedzą.
    ReviewUserIcon
    Robix

    14.04.2023 10:11

    Pracownik

    Tramwajarz z zarzutami ,czyli witamy w komunikacji .Jak masz sluchawke w uchu to jest twoja wina i elo .Najlepiej gdyby co przystanek wysiadać i obchodzić autobus/tramwaj dookoła dla pewności . Bądź skoncentrowany 9 godzin i nie popełnij błędu .A co ma powiedzieć kierowca autobusu jak gdybym chciał to 20 razy dziennie mogę mieć dzwona nie ze swojej winy i 5 razy z mojej bo chce mieć choć 4 minuty postoju . (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kolo

    14.04.2023 04:53

    Pracownik

    Dlaczego ekspedytorzy palą w ekspedycjach? To jest pomieszczenie dla mnie żebym mógł zjeść posiłek to muszę jeść z pasażerami w autobusie, bo w ekspedycji nakopcone jak w gabinecie (usunięte przez administratora). Niech Spółka zrobi z tym porządek!
    ReviewUserIcon
    ...

    14.04.2023 05:48

    Pracownik

    Buda na Gocławiu woła o pomstę do nieba.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.04.2023 13:32

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.04.2023 14:03

    Pracownik

    Jeszcze się pytasz w stolicy przy takim naterzeniu ruchu jeżdżąc takim gabarytem nie jest trudno o wyrwanie 10 pkt za kolizję i 1500zł
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.04.2023 12:41

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Letni grzmot

    12.04.2023 06:18

    Pracownik

    Panie Michale a czemu pan pracy związkowej nie wykonuje po pracy tylko bierze pan oddelegowania? Wszyscy wiemy dlaczego. Dobrze jest zrobić dodatk a potem mieć oddelegowanie w czasie którego prowadzi się firmę złota rączka czy pranie dywanów. Tak bardzo wymaga pan uczciwości a czy sam jest pan uczciwy ? Nie wydaje mi się. Ma pan bardzo dużo za uszami i lubi pan robić zamęt. Niech pan zrezygnuje z oddelegowań i po 10godzinach za kółkiem jak zmęczeni kierowcy bez przywilejow zabiera się za sprawy związkowe,może wtedy uwierzę w pana dobre intencje.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.