opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Koralgol

    24.10.2023 16:10

    Pracownik

    Wiecie ile teraz chodzom grafiki na R2. 120 zł tyle mi zaproponowali. Ale będę miał co chce.
    ReviewUserIcon
    Nick

    24.10.2023 19:28

    Pracownik

    Nie załatwisz sobie lepszego grafiku na żadnej zajezdni. Jesteś zwykłym szeregowym pracownikiem od którego strach byłoby wziąć chociaż 10zł. Zaufanie buduje się latami
    ReviewUserIcon
    CCTV

    26.10.2023 16:25

    Pracownik

    Dopiero jak popracujesz min. 10lat to może dadzą ci grafik lepszy. Tu wszystko musisz sobie wypracować
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.10.2023 13:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    CCTV

    26.10.2023 16:23

    Pracownik

    A pluskwy były? Bo ja ostatnio miałem pogryziony tyłek tak stary zapierdzialy i zapluskwiony fotel miałem
    ReviewUserIcon
    R-2 kier

    26.10.2023 15:04

    Pracownik

    Ja wiem że u nas na R2 jest całkowity zakaz palenia bo jest gaz ja to wszystko rozumiem, że kierownik powinien dawać przykład i nie chodzić po zajezdni w papierosem. Ale odkąd przyszedł nowy dyspozytor zaczęły się donosy. Już donieśli że kierownik chodzi i jara . I nie zapłaciłem za grafik to jeżdżę najgorsze linie i zmiany mam po 15:00. I wiecie co jest najgorsze że nowe dyspozytor pracował to jako kierowca a teraz tak nas traktuje.
    ReviewUserIcon
    Elektro

    26.10.2023 16:06

    Pracownik

    Bo z pracownika to kierownika nie powinni robić ale to nie tylko w waszej zajezdni jest ten problem
    ReviewUserIcon
    Autobusiarz

    26.10.2023 11:12

    Kandydat

    Lepsza robota jest na autobusie czy w tramwaju? Wiem, że część kierowców przeszło z mza do tramwajów. Raczej nie słyszałem, żeby tramwajarz poszedł na autobusiarza. No i jest więcej bab, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.10.2023 12:36

    Pracownik

    Na autobusach to masz konkretne przerwy ,( do 30 min ) a na torach to śmigasz na okrągło . Zapomnij żebyś się kimnoł choć z 8 min . Tam to jest zapierdziel . Tylko MZA - parę stówek mniej a do roboty idziesz z przyjemnością .
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.10.2023 19:25

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jankaOko

    25.10.2023 07:44

    Pracownik

    Dlaczego dyrekcja układa się z jednym związkowcem który donosi na spółkę i pozwala na takie rzeczy jak prywatna praca w trakcie oddelegowania? Dlaczego zgadza się na odlogowania w weekendy?
    ReviewUserIcon
    Malgorzata

    23.10.2023 20:49

    Pracownik

    Tutaj nawet sredniej krajowej nie zarabiam. Odpowiadac za zycie ludzi za 4800 netto, trzeba byc ?
    ReviewUserIcon
    Praca z gorączką

    22.10.2023 13:51

    Pracownik

    Apel do kierowców jeżeli macie gorączkę i czujecie naprawdę że czujecie się źle nie ryzykujcie isciem do pracy i jazda z temperaturą kaszlem katarem bo jeśli dojdzie do wypadku będzie niesympatycznie
    ReviewUserIcon
    Bbbbb

    20.10.2023 17:08

    Pracownik

    Witam Czy firma planuje jakieś podwyzki od nowego roku
    ReviewUserIcon
    Męża w gacie...

    20.10.2023 19:54

    Pracownik

    Rzucą pewnie z 200 zł do stawki i tyle premia jedna i druga skończy się w grudniu i usłyszysz że miasto nie ma kasy więc my nie mamy skąd dać więcej. Przejmie kontrakt po Mobilis i będzie dopiero zabawa
    ReviewUserIcon
    aaa

    19.10.2023 13:38

    Kandydat

    Czy na umowie zlecenie firma daje umundurowanie?
    ReviewUserIcon
    Marek

    14.10.2023 17:20

    Kandydat

    Witam. Zamierzam iść do Mza do oddziału Stalowa i mam kilka pytań. 1. Jak wygląda sprawa z urlopami, czy można coś z góry zaplanować ? 2. Kartę miejską dla mnie i dziecka dostaje za darmo czy coś płacę (syn ma 17 lat) ? 3. Czy można wybrać sobie tylko zmiany np. B, czy tylko na rano i popołudnie jak się nie ma zmiennika ? Dziękuję za szczere odpowiedzi. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Slojx8

    15.10.2023 17:28

    Pracownik

    100 zł raz na rok. Od kart dzieci nie płacisz podatku, ale musisz je ładować raz na 3 miesiące w punkcie ztm. Twoja jest ważna jeden rok.
    ReviewUserIcon
    Elektro

    16.10.2023 12:34

    Pracownik

    Wszędzie trzeba swoje wyjeździć popracujesz i swoją opinię sobie wyrobisz na 2 zm jak najbardziej mają największe braki na wszystkich zajezdniach
    ReviewUserIcon
    Malgoska

    16.10.2023 09:36

    Pracownik

    Czy zmiany w tej firmie sa mozliwe, zwiazki powinnny wziasc sie za uczciwa prace dla dobra kierowcow.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    11.10.2023 16:31

    Pracownik

    Witam. Jak to jest z premią prezesowska na koniec roku jak jesteś zatrudniony od np. połowy stycznia a nie od początku roku ??
    ReviewUserIcon
    Elektro

    11.10.2023 21:59

    Pracownik

    Jeżeli przyszedłeś do firmy od stycznia to dopiero od listopada liczy się twoja prezesowka ,i przeszeregowanie więc jeśli byłeś na zwolnieniu lub straciłeś premię to nie ma problemu do końca października cały ten okres twojej pracy do niczego się nie wlicza
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    12.10.2023 19:00

    Inne

    Od 1 listopada do końca października , więc na premię się nie załapiesz . Ale w przyszłym roku jak najbardziej .
    ReviewUserIcon
    Taki jeden z R-3

    09.10.2023 09:18

    Pracownik

    Na R-3 panuje (usunięte przez administratora) I to się kwalifikuje do sądu pracy! Nie przychodzisz z wolnego = przy najbliższej możliwej okazji dostajesz z rezerwy 116 lub 180 Nie chcesz wziąć dłużej z rezerwy tylko to co w grafiku = przy najbliższej możliwej okazji dostajesz 116 lub 180 Nie chcesz sie zgodzic na zamiane na przyjscie w tygodniu, a wolne w weekend = przy najbliższej możliwej okazji dostajesz 116 lub 180 albo inna linię, na której odechce ci sie pracy. To jest (usunięte przez administratora) i z tym można iść do sądu pracy. Bo to że firmie brakuje ludzi to nie znaczy ze Harry z Ksieciem Filipem będą robić co im się podoba.
    ReviewUserIcon
    Tendencyjny roman

    12.10.2023 01:14

    Pracownik

    Na R-4 to samo . Tylko 116 i 180 po 11 godzin . Ewentualnie inna linia gdzie po drugim przystanku masz minus 10
    ReviewUserIcon
    Rozerwana pończocha

    12.10.2023 08:04

    Pracownik

    Czyli żeby godnie zarobić trzeba nie zgadzać się na zamianę w grafiku. Wtedy dadzą 116 lub 180 po 11h no i git 250h wyjdzie
    ReviewUserIcon
    Starsza pani

    12.10.2023 07:12

    Inne

    Dzień dobry. Pragnę poinformować, że byłam dzisiaj ok 6.54 świadkiem istnego horroru. Mianowicie tramwaj nr taborowy 1417 linii 4, który skręcał w ul. 11 Listopada z Dw. Wileńskiego w kierunku Ronda Żaba pogwałcił w zasady ruchu i chciał rozjechać dzieci idące do szkoły na przejściu dla pieszych. Dzwonił dzwoneczkiem i jechał wprost na nich. Widziałam wszystko z okna bo zakładałam lokóweczki sobię. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pod celą

    11.10.2023 15:23

    Pracownik

    Wicie może kiedy będzie sprawa piszczały? Pytam bo chciałbym przyjść na rozprawę
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.10.2023 22:22

    Pracownik

    Kierowca autobusu miejskiego, najgorsza praca jaką miałem. Całe szczęście że tylko przez 1 miesiąc
    ReviewUserIcon
    Bbbbb

    10.10.2023 14:57

    Pracownik

    Niby dali tą podwyżkę 400 a na pasku nic nie widać nie ma różnicy Pytanie czy związki coś negocjują odnośnie podwyżek od nowego roku bo jak nie to porą z tad uciekać za takie marne grosze nikt nie będzie pracował
    ReviewUserIcon
    Www

    07.10.2023 16:09

    Pracownik

    Jaki jest cennik rzeczy jak się zwalniam? Wiem, że to chore. Proszę o konkretne odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    09.10.2023 09:12

    Pracownik

    Kurtke cenia 1500zł, a ona nie jest warta 300zł W zime w niej zimno, a liczą jak za zboże.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.10.2023 17:40

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kolo

    08.10.2023 23:50

    Były pracownik

    Jeszcze raz powtórzę - kasa w MZA jak za tak prostą pracę jest naprawdę niezła. Narzekają ci, którym nie chce się pracować, albo miękiszony. Jak nie macie siły, to było się uczyć i iść do biura.
    ReviewUserIcon
    Trafi

    08.10.2023 18:30

    Pracownik

    Pytanie jak nie przedłużam umowy a nie zwalniam się to też liczą za ubrania?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    JBB

    06.10.2023 21:06

    Pracownik

    Wystarczy tylko przyciąć staruszkę, żeby się przewróciła i złamała np. kość udową. I już zarzuty prokuratorskie.
    ReviewUserIcon
    Elektro

    07.10.2023 10:58

    Pracownik

    Stare lewatywy metrem nie jeżdżą bo schodów za dużo do pokonania mają i dlatego do autobusu wszyscy się pchają a najlepiej na 1 siedzenie
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2023 01:02

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JBB

    07.10.2023 01:59

    Pracownik

    Młodziak tylko wrzuca fotki jak ma przerwy po 45 minut na Bokserskiej albo znad Zegrza. I tak przedstawia naiwnym te fałszywy obraz tej pracy. Takie przerwy się zdarzają ze dwa razy w miesiącu w grafiku. Na co dzień jest wstawanie o 3 lub praca do 1, korki, spaliny, pyły z klocków hamulcowych, brudne kabiny, ciągłe awarie drzwi, peda.larze pchający się do wózków, piesi lezący pod koła, ubery zajeżdżające drogę, strach żeby mocniej nie zahamować i ciągłe opóźnienia.
    ReviewUserIcon
    Miłośnik18cm

    06.10.2023 20:40

    Pracownik

    Jeżeli nie jest się pasjonatem, miłośnikiem komunikacji kochającym ludzi i motoryzację to nie powinno wykonywać się tego szlachetnego, dobrze jak na polskie warunki płatnego zawodu. Po 11h zmianie wracam spełniony i zrealizowany, że dzięki mnie tysiące ludzi mogło dotrzeć do miejsca przeznaczenia. Właśnie opracowuje z młodziakiem za sterem solarisa nowy układ choreograficzny, który wkrótce opublikujemy w mediach społecznościowych. Buziaczki kochani, cieszmy się, że możemy się uszlachetniać naszą pożyteczną pracą
    ReviewUserIcon
    Objaśniłam

    04.10.2023 08:48

    Pracownik

    Plusy oraz minusy pracy jako kierowca autobusu: Najpierw minusy: - Wstajesz o 2 w nocy ( niektórzy o dziwo na to nie narzekają i podoba im się ta pora ) - Na zmianie B gonisz za zmianą często na drugi koniec Warszawy potem kończysz na zajezdni około 1:00 ( Jak masz kobite to zastajesz ją w nocy w łóżku i to tyle z waszego pożycia ,bo potem znowu się widzicie po północy ) - Dyspozytorzy są wypaleni ( Często buraki, nie ma żadnej atmosfery) - Korki , spaliny i smród do tego narzekający pasażerowie którzy traktują Cię jak ich małpę. - Wieczny stres by zdążyć na przerwę , bo jak zginiesz w korkach to jej nie masz. - Wieczny stres , bo jeździsz na zmęczeniu po 10 godzin ogromnym ciężkim pojazdem i cały czas uważasz by nie zahamować gwałtownie, bo coś Ci wyskoczy na drodze. A teraz Plusy: -Brak
    ReviewUserIcon
    Łakomczuch

    04.10.2023 10:27

    Pracownik

    Niestety to wszystek prawda. (usunięte przez administratora) Przerwy są, ale na papierze - wpisane w kartę drogową. Miasto rozkopane i zakorkowane, czasy przejazdu trudne do zrealizowania. Trzeba wydzwaniać do CR i upraszać się o przerwę, co ci się powinno należeć (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JBB

    06.10.2023 03:39

    Pracownik

    Trzaskowski rozkopał Warszawę niemiłosiernie. Nie da się jeździ. A jak zaczną robić remont linii średnicowej to połowa kierowców ucieknie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.10.2023 12:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Elektro

    05.10.2023 12:36

    Pracownik

    To kierowców brakuje a nie ludzi na warsztacie lub w biurze
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.09.2023 17:43

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jarek

    29.09.2023 18:22

    Inne

    Mój ojciec po 28 latach pracy w MZA 3 lata temu przeszedł na emeryturę. W wieku 68 lat trudności sprawia mu chodzenie i cały czas uskarża się na bóle pleców. Z mieszkania wychodzi tylko gdy naprawdę musi.
    ReviewUserIcon
    Nick

    05.10.2023 08:43

    Były pracownik

    Po 10 h zmiany ( z dojazdem, powrotem to i 12h) masz 2 godziny czasu wolnego i 8 godzin na sen, powodzenia jeszcze siłownie czy inne biegania ????????
    ReviewUserIcon
    O co chodzi

    02.10.2023 19:34

    Pracownik

    Nie rozumiem, dziala system polecen, premia 300, nagroda 400, nagroda plus 400 i nadal brakuje kierowcow do jazdy po stolicy?
    ReviewUserIcon
    Pieniążki

    03.10.2023 02:44

    Pracownik

    Wode też nam zabrali bo za dużo piliśmy,umundurowanie to jedna koszula z długim i jednaz krótkim na cały rok a brak umundurowania to kara pieniężna(brak jedzenia) (usunięte przez administratora) W 2023 ROKU
    ReviewUserIcon
    terefere

    04.10.2023 17:27

    Pracownik

    Młody jesteś , nie pamiętasz biletów dla rodziny oraz dodatku węglowego, nie wspomnę o dodatku miesięcznym do wysługi lat ,13 pensji ,nagrodzie jubileuszowej dodatkowo powiem:pamiętam herbatę,cukier i środki czystości. I tak co rok za zgodą Związków mniej i coraz mniej za chwilę ze zdobyczy socjalnych zostanie jedynie pasek do spodni
    ReviewUserIcon
    Nowy

    03.10.2023 08:15

    Pracownik

    Ktoś się powinien zainteresować tym systemem premiowania w państwowej spółce.To jest chore że nie możesz wziąć na żądanie,opieki nad dzieckiem,zwolnienia na chore dziecko,siły wyższej,Itp żeby dostać premię motywacyjną!!!GDZIE SĄ ZWIĄZKI ZAWODOWE!!!CIEKAWE CZY PAN TRZASK.NIE DOSTNIE PREMII ROCZNEJ LUB MIESIĘCZNEJ JAK SIĘ DZIECKO ROZCHORUJE!!!
    ReviewUserIcon
    Elektro

    03.10.2023 10:19

    Pracownik

    Nie jestem pewien ale chyba coś kombinują z naszymi premiami bo informacji na dyspozytorni już nie ma jest wszystko zdjęte z gazetki
    ReviewUserIcon
    Piter

    03.10.2023 11:42

    Były pracownik

    Tyle lat zaniedbań jest w tej firmie że z dnia na dzień sytuacje kadrową raczej ciężko będzie poprawić.Bardzo dobre podwyżki mogą jedynie to zmienić i regulamin wynagradzania ale raczej mało to prawdopodobne.Ogólnie bardzo dużo jest do zmiany,kto tu pracował ten zna temat
    ReviewUserIcon
    Wypalony

    02.10.2023 15:06

    Pracownik

    Jak czyta się te pozytywne komentarze(usunięte przez administratora) albo ludzi z centrali to się śmiać chce. Zmiany od 3 rano po 10.5 h traktowanie kierowców jak zło konieczne brak warunków sanitarnych. Młodzi uciekajcie z tej firmy. Niech mza szuka ludzi z Bangladeszu wtedy będzie pięknie i tanio
    ReviewUserIcon
    Nowy

    02.10.2023 15:14

    Pracownik

    MZA już współpracuje z firmami sprowadzającymi cudzoziemców z zagranicy więc tylko patrzeć jak będą jeździli goście z Bangladeszu itp.MZA=UBER
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.09.2023 05:34

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MarnyGrosz

    02.10.2023 04:33

    Inne

    Ciutke ponad minimalną krajową za pracę gorszą od kopania węgla a gorszą ze względu na bat w postaci prokuratora za minimalny nieświadomy błąd w zmęczeniu i śmieciowe wynagrodzenie z koszmarnymi wręcz warunkami pracy w samym centrum Europy, Polski w Warszawie.
    ReviewUserIcon
    Młody

    29.09.2023 09:13

    Pracownik

    Ciekawe jak MZA chce przyciągnąć tymi premiami ochłapami młodych ludzi którzy mają małe dzieci,j przecież jak pójdziesz na zwolnienie na dziecko to nie dostaniesz żadnej z tej premii a żeby dostać przeszeregowanie (podwyżke) to musisz przez 2 lat nie chorować ty i twoje dziecko,CHORY SYSTEM!!! A stare dziadki z MZA i tak będą chodzić na zwolnienie bo mają najwyższe stawki.KIEROWCY I ICH RODZINY Z MAŁYMI DZIEĆMI SĄ W MZA TRAKTOWANI JAK SZKODNIKI!!!
    ReviewUserIcon
    terefere

    29.09.2023 20:08

    Pracownik

    Jak widzisz ludzie wciąż mają nadzieję że coś Związki Zawodowe zmienią -wciąż płacą składki( niczym krew w piach).
    ReviewUserIcon
    Michal

    01.10.2023 16:40

    Pracownik

    Nie rozumiem co wy tak się tej premii miesięcznej czepiacie że niby tak łatwo ją stracić. Za niewinność nikt ci jej nie zabierze, zapewniam. Czwarty rok pracuję w tej firmie i z tych 300 zł jeszcze ani razu nie straciłem chociażby złotówki. No ale wykonuję swoją pracę uczciwie i sumiennie, nie jestem typem wiecznego kombinatora.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    31.07.2023 14:21

    Pracownik

    Oto zmiany które wprowadził zarząd tej firmy w ostatnich latach: 1. Zniesienie wysługi 2. Likwidacja trzynastej pensji 3. Zlikwidowanie dodatku za pranie 4. Likwidacja cukru, herbaty, mydła itp… 5. Woda dla pracowników tylko na liniach ekspediowanych i na zajezdni. Osoby przychodzące na drugą zmianę nie mają dostępu do wody na liniach nieekspediowanych 6. Wprowadzenie niesprawiedliwego regulaminu wynagradzania. 7. Wprowadzenie zmian ponad 10 godzin i drastyczne skrócenie przerw na krańcach. Co jeszcze chcecie Państwo wprowadzić aby zachęcić zarówno obecnych pracowników do pozostania w zespole firmy jak i kandydatów do podjęcia pracy w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Kolo

    18.09.2023 23:07

    Pracownik

    No właśnie. Młody spowoduje kolizję i zostanie ukarany i pieniądze wracają do kasy miasta. Może o to im chodzi. No ale na dłuższą metę to nie wypali, tym bardziej że młodzi nie chcą za bardzo się przepracowywać.
    ReviewUserIcon
    Rocky

    01.10.2023 15:18

    Pracownik

    Kiedyś ludzi trzymała przy tej firmie wysługa i trzynasta pensja a teraz odchodzą stąd z 20 letnim stażem bez wahania.
    ReviewUserIcon
    Taki jeden z R-3

    30.09.2023 09:16

    Pracownik

    Mam dowody na to ze niektorzy kierowcy z R-3 maja sredno po 4 razy w miesiacu 115,183 i 146 co daje 12 dni pracy a wiec polowa grafiku na w miare lajtowych liniach. A inni jada te najgorsze w korkach. STOP kolesiostwu na R-3!
    ReviewUserIcon
    Małolepszy

    30.09.2023 19:07

    Pracownik

    Gdybyś był dyskryminowaną w tej firmie kobietą mógłbyś złożyć pismo ,że chcesz jeździć tylko te 3 linie i tylko te linie byś jeździł
    ReviewUserIcon
    Amigo

    30.09.2023 20:04

    Pracownik

    To prawda. Zawsze zgadzałem się na zamiany, a gdy sam potrzebowałem zamienić dni bo musiałem załatwić bardzo ważną sprawę to dowiedziałem się że muszę wziąć urlop na żądanie
    ReviewUserIcon
    Kryptogej Kaczyński

    01.10.2023 12:32

    Pracownik

    Żądamy 35h systemu pracy w tygodniu. Normalności w komunikacji miejskiej godnych pensji zmian w normalnych godzinach. Praca w święta tylko do 19 tak samo w wigilię premii kwartalnej bez względu na wszystko oraz darmowych biletów dla żony i dzieci tylko i wyłącznie dla członków rodziny komunikacji miejskiej. Na każdym krańcu ekspedycji z toaleta i dostępem do napojów zimnych i ciepłych. Przerwy na przystankach technicznych bez pasażerów.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    28.09.2023 19:02

    Pracownik

    MZA staje się atrakc pracodawcą. Po tych podwyżkach z nominału, premiami motywacyjnymi i dodatkami wyjdzie 6 tys netto przy kilku godzinach nadliczbowych, które zawsze się uzbierają. Ale bez przychodzenia z wolnego.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    29.09.2023 10:30

    Pracownik

    Wystarczy przedłużyć rezerwy, nawet nie trzeba z wolnego przychodzić. Dojdą setki, godziny nocne, dwie premie motywacyjne i premia regulaminowa to wyjdzie ponad 6 na rękę. Przestańcie narzekac, nikt wam tyle nie da. Prywaciarze nadal dają 300 za cały dzień.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    29.09.2023 13:26

    Pracownik

    Czym różni się przedłużanie rezerw od przychodzenia z dnia wolnego? To i to przecież jest pracą w godzinach nadliczbowych.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    29.09.2023 12:57

    Pracownik

    Tylko ta premia 400 brutto plus co dali to jest na 3 miesiące chcą przetrzymać ciężki okres bo nie mają ludzi do pracy a później na sprowadzają kierowców cudzoziemców i pokażą tobie środkowy palec i przestań gadać o 6000 netto za nominał bo to jest prawdziwe kłamstwo,chyba naprawdę jesteś człowiekiem prezesa
    ReviewUserIcon
    Milosnik

    29.09.2023 11:30

    Pracownik

    Mozna przeciez zwiekszyc limit nadgodzin do 1500 rocznie i bedziemy smigac po stolicy z radoscia.
    ReviewUserIcon
    Mza w gacie

    24.09.2023 19:02

    Pracownik

    Jaka jest najgorsza linia na R3?
    ReviewUserIcon
    Wff

    26.09.2023 20:35

    Pracownik

    Dla pasażerów są autobusy a nie kierowcy
    ReviewUserIcon
    @ja

    28.09.2023 23:49

    Pracownik

    151,ale idzie się przyzwyczaić , wszystkir są ok jak przychodzisz wypoczęty i z uśmiechem
    ReviewUserIcon
    wachfucha

    28.09.2023 22:31

    Pracownik

    myślą że jak rzucą takie grosze to kierowcy będą się zabijać i jeździć do granic swoich możliwości, to już lepiej siedzieć na l4
    ReviewUserIcon
    Michal

    28.09.2023 11:49

    Pracownik

    Nastepna premia motywacyjna od 1 pazdziernika TYLKO dla kierowcow. Jeden dzien urlopu wyklucza z tej premi. Rozwiazaniem powinno byc stazowe i zrownanie zarobkow za ta sama prace.
    ReviewUserIcon
    Milosnik

    28.09.2023 12:49

    Pracownik

    Postepowanie zarzadu jest nie zrozumiale, jezeli nie chce pojsc na L4 i zloze prosbe o jeden dzien urlopu a oczywiscie nie ma takiej mozliwosci, to nawet jezeli dostane ten jeden dzien urlopu to wykluczy mnie to z miesiecznej nagrody PLUS do 1 Pazdziernika., jest ona rozliczana calosciowo za miesiac.
    ReviewUserIcon
    JBB

    28.09.2023 15:34

    Pracownik

    Czytajcie ze zrozumieniem, urlop grafikowy nie wyklucza z premii. Jedynie urlop na żądanie, siłę wyższą i L4.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.