opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Malgoska

    29.11.2023 06:53

    Pracownik

    Podwyzek od stycznia nie bedzie, premia + za przychodzenie do pracy bedzie rozliczana razem z ta pierwsza anty l4.
    ReviewUserIcon
    KieroR4

    25.11.2023 17:57

    Kandydat

    Czy regulamin wynagradzania i awansu płacowego kierowców autobusów jest zgodny z kodeksem pracy?
    ReviewUserIcon
    Rachuba

    25.11.2023 23:30

    Pracownik

    Taniej wychodzi płacić kary za łamanie przepisów niż je przestrzegać
    ReviewUserIcon
    @Szmeki

    24.11.2023 10:39

    Kandydat

    Witam, Czy zastanawiam się nad pracą jako kierowca,jest się nad czym zastanawiać czy dać sobie spokuj?
    ReviewUserIcon
    Rymas

    23.11.2023 19:49

    Pracownik

    Do wszystkich tych co robią tu sobie prywatne wojenki: jedynie co możecie, to pożalić sięna kogoś w necie:D. I nic więcej! Zwykłe pi z dy!
    ReviewUserIcon
    Kiero.

    23.11.2023 16:58

    Pracownik

    W Arivie płacą stażowe tak jest w ogłoszeniu na olx czym większe doświadczenie tym lepszy pieniądz może ktoś zna temat?
    ReviewUserIcon
    Jan Bezdomny

    23.11.2023 11:40

    Pracownik

    Mieszkanie na start Problem z brakiem kierowców jest tak duży - tylko w warszawskim MZA brakuje ponad 100 pracowników – że miasto kusi kolejnymi bonusami. – Zapewniamy mieszkanie dla osób, które do nas przychodzą – mówi Adam Stawicki, rzecznik MZA w Warszawie. Na mieszkanie mogą liczyć osoby spoza Warszawy. Oczywiście nie na zawsze. – Zapewniamy ten lokal na 15 miesięcy. Tak, żeby pracownik mógł się zorganizować na nowym miejscu pracy – precyzuje Stawicki. Zrodło TVN 24
    ReviewUserIcon
    Michał probierz

    23.11.2023 11:59

    Pracownik

    Dziennikarz tvn24 niech zda najpierw prawko i sam się zatrudni nagrywając ukrytą kamera swój pierwszy miesiąc pracy .Jeśli oczywiście po jeździe z patronem nie zostawi autobusu na jednym z krańców informując dyspozytora o rezygnacji . Ta robota już jest koszmarem kierowcy ,bo nigdzie gorszych warunków nie ma.Pensja 500zl więcej niż sprzątaczka w szpitalu,więc na co liczą ci ludzie .? Stawicki ma minus 100 a w radiu miesiąc temu miał minus 150. Po karpiowce i premii już będzie minus 250.Szkoda zdrowia
    ReviewUserIcon
    Szef Mafi

    23.11.2023 10:53

    Pracownik

    Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że w źle zarządzanej firmie może dochodzić do wielu toksycznych działań pracowników i przełożonych. Jednym z nich jest tzw. (usunięte przez administratora) nadgodzinowa. Jest to możliwe w firmach, w których obowiązuje wypłacanie dodatku za nadgodziny swoim pracownikom. W takim wypadku kilku pracowników tworzy pewnego rodzaju nieformalną grupę, której celem jest uzyskanie jak największej liczby godzin przepracowanych poza podstawowym wymiarem czasu. Mimo że zjawisko to może być kojarzone z zakładami przemysłowymi, może mieć miejsce w każdej firmie. (usunięte przez administratora) nad godzinowa powstaje między innymi na skutek zaniechań pracodawcy
    ReviewUserIcon
    BUSDZIENNIK

    22.11.2023 19:44

    Pracownik

    OŚWIADCZENIE Chciałbym podkreślić, że nie mam nic wspólnego z wpisami na facebooku ZTM Warszawa. Ktoś podszywa się pode mnie pisząc jakieś bzdury i wpisując jako nazwę użytkownika "Paweł Cz...". Nie będę komentował kłamstw na mój temat tam pisanych bo nawet szkoda na to czasu. Pragnę jednak podkreślić że nigdy tam nic nie pisałem i nie będę pisał więc nie wierzcie w nic co tam jest. ???? Pozdrawiam serdecznie, BUSDZIENNIK
    ReviewUserIcon
    driver

    19.11.2023 23:44

    Pracownik

    Witam, ja was nie rozumiem. W mza jeździ się 168h tak jak na każdym innym etacie a się czyta o tym jak to zmęczeni jesteście życiem i po 10h jeździcie każdy piątek i świątek nigdy nie wpomnicie o tym, że co drugi weekend jest wolny i że w tygodniu są oddawane dni wolne oraz o tym, że macie dodatek po 3 4 lub 5h pracy, pieniądze marne, dla jednego 5k na rękę wystarcza dla drugiego nie, to jest każda inna praca dostępna zabrać papiery to nie problem. Może to że jak się pójdzie na L4 dłuższe i zabierają roczną premię nie jest w porządku, ale jak się jeździ normalnie albo pójdzie się na urlop zaplanowany to nie ma żadnych potrąceń trzeba wstać o 3 czy 4 ale pracę się kończy najczęściej o 12 lub 13 no czasami 14.Jak ktoś się nie umie przestawić na tą godzinę to jeszcze raz proponuję iść do korpo pracować 8-16 i wtedy zobaczymy jak tam będzie fajnie. Jeśli chodzi o drugie zmiany mogą być uciążliwe jak się ma rodzinę. Praca jest w porządku dla tych co lubią jeździć i potrafią pracować w niestandardowych godzinach pracy. Jakoś nie ma tutaj pozytywnych komentarzy bo ten kto chce jeździć i uczciwie podchodzi do tematu to sobie jeździ i nie wylewa swoich żalów a tutaj każdy jest ofiarą losu pękniętego kondoma. NIe podoba się to zabrać papiery i tyle. Gdzieś indziej będzie lepiej, a tym kto chce czegoś się ciekawego dowiedzieć albo zadać pytanie dotyczące pracy zostawcie miejsce, będzie lepiej.
    ReviewUserIcon
    2235

    20.11.2023 18:55

    Inne

    Widać że ktoś z włościańskiej napisał żeby podwyższyć szansę przyjścia nowych kierowców. Spokojnie nowi koledzy są na każdym oddziale szybko poinformowani o tej pracy o podejściu pracodawcy o karaniu za zwolnienie lekarskie ( bo przecież nie masz prawa zachorować więcej niż 7 dni) ale za to pan prezes dostaje piękna pensje wraz z zarządem oraz pozostałą elita w centrali. Ty masz 6100 brutto z premia + 400 motywacyjnej prezes z nagrodami podejrzewam że ok 30-40 tys brutto miesięcznie. Także tam się super żyje. Tu masz pracować na wąsacza i jego (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    21.11.2023 10:49

    Pracownik

    Problem to nie 10 godzin pracy tylko rozklad gdzie jeździsz po mieście 9:15. To nie trasa tira gdzie wrzucasz tempomat i opierasz się o kierownice. Przeszedłem do prywaciaza i pół dnia stoję na krańcu a po 6 dniach pracy jestem bardziej świeży niż w mza po dwóch . Ps: kasa na konto ta sama z nominału
    ReviewUserIcon
    BUS DZIENNIK

    19.11.2023 16:37

    Pracownik

    Uprzejmie proszę o nie hejtowanie mnie na tym forum . Przechodzę ponownie do Mza jako doświadczony kierowca który ma już stażu ponad 6 lat i proszę o kulturę wypowiedzi na mój temat . Trochę szacunku do doświadczonego kolegi bo mogę was sporo nauczyć i podpowiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    19.11.2023 19:19

    Pracownik

    Komu jak komu ale tobie należy się hejt jak nikomu innemu. Za wszelką cenę próbujesz zwrócić na siebie uwagę. Uwagę na którą nie zasługujesz.
    ReviewUserIcon
    Snikers

    19.11.2023 19:52

    Pracownik

    Wszędzie cię pełno, za wszelką cenę wszedzie wtrącasz te cztere swoje tłuste litery .Zjedz snickersa albo siedem snickersów . Do tych wszystkich atencjuszy i atencjuszek co cię bronią pytanie .Za kogo wy się uważacie, że Wszędzie was pełno,Wszędzie te same paskudne ryje
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.11.2023 09:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    R1-2-3-4

    19.11.2023 09:33

    Inne

    Lata 90' się skończyły gdzie ludzie nie mieli wyboru i MZA było ziemią obiecaną,w mza zostali jeszcze starzy kierowcy którzy utrzymują tą firmę a młodych widać jak na lekarstwo.Małe pieniądze,kiepskie warunki pracy za bardzo dużą odpowiedzialność
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2023 20:37

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zdziwiony

    18.11.2023 00:50

    Pracownik

    To do grudnia KM w Warszawie będzie jeszcze istnieć?
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    18.11.2023 14:20

    Pracownik

    Firma kompletnie zeszła na psy skoro zatrudniają z powrotem taki element
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.11.2023 11:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jestem gejem

    13.11.2023 19:56

    Pracownik

    Cześć misiaczki, mam zamiar do was aplikować, może poznam jakiegoś brutala. Słyszałem że u was dużo fajnych i tolerancyjnych ludzi jest. To prawda że płacą bardzo mało jak na Warszawę przystało takie bogate miasto
    ReviewUserIcon
    Gryu

    12.11.2023 14:01

    Pracownik

    Czy jak chce się zostać na umowę zlecenie nie przedłuża się umowy o pracę to trzeba pisać podanie w kadrach?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.11.2023 14:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tom

    12.11.2023 11:23

    Pracownik

    Ta firma próbuje zniewolić swoich pracowników. Mam jutro zawieść chorą matkę do lekarza rano i musiałem wziąć urlop na żądanie i cyk po premii 400 złotych. Tak to ma wyglądać? Kto zarządza tą Spółką? Tfuuuuu!!!!!
    ReviewUserIcon
    Kaczor

    12.11.2023 12:51

    Pracownik

    Podziękuj związkom zawodowym za chore zasady premiowania
    ReviewUserIcon
    Marek

    08.11.2023 09:57

    Kandydat

    Jak wygląda social tj. Czy to w jakiejś wysokości jest dofinansowanie do wakacji jak tak to do jakiej kwoty , czy jest to jakaś stała kwota ?
    ReviewUserIcon
    Rymas

    08.11.2023 12:55

    Pracownik

    Wiesz dlaczego nikt ci nie odpisuje? Bo nie wie. A dlaczego nie wie? Bo tu nie pracuje, albo pracował, ale na tyle krótko, że nic o tym nie wie. Tutaj tylko lecą oszczerstwa jeden na drugiego, prywatne wojenki, albo ktoś coś nabazgra tak nieudolnie, że dziecko z pierwszej klasy podstawówki lepiej by ułożyło. Jednym słowem masakra, wejdź na grupę FB i tam pytaj. Ja z "wczasów pod gruszą" nie korzystam tylko z "karpiowego" więc się nie wypowiem ile jest zwrotu.
    ReviewUserIcon
    Aa

    10.11.2023 10:13

    Pracownik

    Dofinansowanie zależy od dochodu na członka rodziny. Od 70 do 40% ale też jest górna stawka, że nie więcej niż na głowę. Np przy 40% max na głowę to 1400, przy 70% 2400. Idź do kadr to się dowiesz.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.11.2023 20:32

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    terefere

    09.11.2023 21:15

    Pracownik

    ależ to jest (odmowa i zasady) to wszystko masz w Ustawie. Zatem nikt Cię nie może ukarać za odmowę przewożenia pojazdu w autobusie. Jeżeli zaś zechce, masz ustawowo dwa tygodnie na odwołanie. Później sprawę kierujesz do sądu pracy. Jeżeli argumentem jest Ustawa oraz zapewnienie bezpieczeństwa innym podróżnym. Nie ma co się siłować, tylko od razu albo podjeżdżasz pod patrol Policji lub SM pokazujesz piktogram nad głową gdzie nie ma roweru( tam jest info , wyciąg z homologacji) i masz wyciągniętego kierowcę wraz z pojazdem.pzdr
    ReviewUserIcon
    Pewex

    01.11.2023 08:49

    Pracownik

    W tym roku premia prezesowska ma być rekordowo wysoka, a wiem z pewnego źródła. Ponoć zostało mało osób które się kwalifikują i z tego względu przelicznik procentowy jest wysoki. Nie będę pisał kwoty bo nie chcę wywołać zamętu. Jednak warto było się starać.
    ReviewUserIcon
    Rymas

    05.11.2023 16:39

    Pracownik

    Nie dajcie trollom i maruderom wmówienie sobie ściemy! Premia prezesowska będzie w wysokości takiej jak zawsze i nic ponad to! Im chodzi aby podburzyć i skłócić załogę, żeby zdezorientowani kierowcy chodzili do kadr z głupimi pytaniami (robiąc z siebie wiecie kogo)! To kłamstwa! Prezes jest w takiej samej wysokości co rok temu! Nie uda wam się trollowanie! Pozytywni miłośnicy czuwają! [siła] Aaaauuuuu!!!
    ReviewUserIcon
    nonono

    09.11.2023 16:57

    Pracownik

    Idą wybory Samorządowe, wszelkie nadwyżki dochodowe, trafią z powrotem do miasta. Jedno słowo jest tu kluczowe-------------------zapomnijcie o ekstra kasce.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.11.2023 17:06

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    09.11.2023 16:37

    Pracownik

    Maszynista drezyny to akurat jedna z najlepszych fuch jakie może się trafić. Więcej się stoi niż się jeździ i nie trzeba użerać się z pasażerami. I kasa zdecydowanie lepsza
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.11.2023 17:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    R2noc

    09.11.2023 07:59

    Pracownik

    To jedna klika z kierownictwem R2,może robić co chce bo kierownictwo trzyma ze związkami.Obecne kierownictwo na tej zajezdni nic merytorycznego sobą nie reprezentuje.Nigdy nie potrafili mi wprost odpowiedzieć na pytanie służbowe,tylko : "Idź Pan tam i się zapytaj " .Za te stołki oddali by wszystko.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.11.2023 09:14

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Hehe

    08.11.2023 11:34

    Pracownik

    Dadzą radę skróci się przerwy albo brygady łaczone. I wio. Na 112 czy 116 macie mniej brygad a kursy są realizowane pasażerowie nie zauważyli różnicy. Zamiast 10 będzie 11 godzin w pracy.
    ReviewUserIcon
    jankaOko

    06.11.2023 10:25

    Pracownik

    Święta zbliżają się dużymi krokami. Czas na świąteczne porządki. I dlatego nasz gwiazdor związkowy związkowy Michał Nowacky od 1 listopada jest już na dwutygodniowym zwolnieniu. Jak co roku przed świętami kiedy zaczyna się gorący okres prania sprzątania Michał musi rozwijać swoją firmę, a do tego ma przyzwolenie naszej dyrekcji. Panie krupczatka czemu pan mu podpisuje od delegowania? Dwa tygodnie oddelegowania a potem dwa tygodnie zwolnienia. A pensję i tak bierze większą niż my z nadgodzinami. Kiedy to się skończy ? Panie Krupczatka niech pan nie będzie miękka faj a tylko zrobi z tym porządek. A może pan się czegoś boi bo wszyscy wiemy że Michałek pana też nagrywał .
    ReviewUserIcon
    Marek

    06.11.2023 01:31

    Kandydat

    Witam. Gdzie teraz wykonywane są badania lekarskie medycyny pracy , dalej pzu czy coś się zmieniło?
    ReviewUserIcon
    Miki

    06.11.2023 10:07

    Pracownik

    Dalej PZU. Badania masz wszędzie tam, gdzie dana przychodnia ma podpisany kontrakt z PZU, czyli "wszędzie" w Warszawie. Dzwoń do PZU i ustalaj
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.11.2023 16:41

    Pracownik

    Bardzo mi się podoba ta praca i wypłata, nawet jest za duża za tak łatwą i lekką pracę. Mogę nawet za 3 tys pracować jako kierowca autobusu miejskiego w Warszawie. Juz bardzo dużym plusem jest ze dostaje się ubranie firmowe za darmo i można w nim paradować po mieście i wszyscy ci zazdroszczą i cie podziwiają jak pilota samolotu. Bardzo bym chciał aby ludzie bili brawo przy każdym zatrzymaniu na przystanku, wtedy to było by cud miód napewno nie było by takich braków kadrowych i kierowcy byli by uśmiechnięci, szczęśliwi słysząc takie owacje, alleluja i do przodu na służbę bo to jest właśnie służba narodowi a nie praca. Jestem taki dumny ze mogę ją wykonywać.
    ReviewUserIcon
    Malgoska

    05.11.2023 07:22

    Pracownik

    Pracujac w tej firmie musisz przychodzic z wolnego. Wyplata netto nie wystarczy na skromne zycie.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    04.11.2023 10:28

    Były pracownik

    Zwolniłem się i przyszło wezwanie do dobrowolnej zapłaty za ciuchy, bo inaczej sąd. Ale oni są (usunięte przez administratora) grożą od razu a chciałem zapłacić już w magazynie to nie. Z ostatniej pensji też nie potrącają tylko przysyłają pismo z groźbami.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.11.2023 16:07

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    03.11.2023 23:38

    Pracownik

    Niestety wymagania dotyczące przyszłych kierowców zostały już obniżone do całkowitego minimum. Można już nawet być karanym pod warunkiem że przestępstwo nie dotyczyło ruchu drogowego. Niestety ma to swoje konsekwencje tak jak w przypadku piszczały który będąc karanym doprowadził do śmierci 87 letniej pasażerki
    ReviewUserIcon
    Bbbbb

    03.11.2023 14:24

    Pracownik

    Witam 400+ jest tylko do końca roku czy wiadomo coś czy będzie przedłużone od stycznia czy może coś dadzą do stawki
    ReviewUserIcon
    Yobo

    03.11.2023 17:35

    Pracownik

    Ponoć jedno 400 ma iść do stawki ale nic pewnego. Tak naprawdę to powinni dać przynajmniej z 800 do stawki żeby zachęcić młodych do zostania jeśli pójdą droga hytrości to od stycznia będzie problem z wykonywaniem planu
    ReviewUserIcon
    RafałKama r1

    03.11.2023 18:51

    Pracownik

    Kierowcy pójdą na l4 bo nie będą rady już dawali walić dla tych 400 plus a jeszcze jak nie będzie większych podwyżek od stycznia, to mnie w pracy nie zobaczą. Podwyżki to będą dla nas rachunków.
    ReviewUserIcon
    Malgoska

    02.11.2023 12:35

    Pracownik

    Premia prezesa w tym roku to 15 tys netto dla kierowcy, tyle co premia prezesa miesieczna.
    ReviewUserIcon
    bbbbb

    31.10.2023 13:32

    Kandydat

    Jak wygladaja teraz badania lekerskie w mza po tych zmianach
    ReviewUserIcon
    Kamdydat

    20.10.2023 23:32

    Inne

    Cześć w komentarzach wyczytałem ,że w grafikach są zmiany na 3 rano. Możecie mi powiedzieć czy te grafiki są tak robione ,że na przykład tyrasz tak dwa tygodnie czy zdarza się to sporadycznie ,że na przykład z dwa, trzy razy w miesiącu musisz się tak przemęczyć w inne dni na przykład na 5?
    ReviewUserIcon
    Bobo

    27.10.2023 21:43

    Pracownik

    Oczywiście że są ludzie na samych drugich zmianach jest dużo ciężej ale chociaż się wysypiam
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.10.2023 05:19

    Inne

    A ja lubię zacząć przed 3 - do 8 mam już 5 godz pracy a czuje się jakbym dopiero zaczynał pracę .
    ReviewUserIcon
    Hugo

    30.10.2023 19:54

    Pracownik

    Czy jak nie napiszę się podania to nie przedłużają umowy? Czy jak się było na zwolnieniu lekarskim powyżej 7 dni przedłuża umowę?
    ReviewUserIcon
    ZZ Kątra

    29.10.2023 19:31

    Pracownik

    Związki zawodowe nigdy nie działały, nie działają i nie będą działać w interesie pracowników. Ich działacze mają wiele przywilejów, których nie ma zwykły pracownik. I oni doskonale wiedzą, że każde działanie, które jest wbrew interesowi zarządu spółki może skutkować tym, że mogą je utracić. Doskonałym przykładem jest wielokrotnie tu opisywana sytuacja w której działacz związkowy w czasie oddelegowań zajmuje się rozwijaniem swojej własnej firmy, która nie ma nic wspólnego z autobusami. Niestety kierownictwo nie może po prostu dać takiemu działaczowi pliku banknotów bo byłoby to przestępstwo. Ale przymykanie oka na jego działalność oraz przyznanie oddelegowań w niedziele gdzie dostanie za to spory bonus do wypłaty jest już w porządku. Bo gdy tylko zrobi coś nie tak to skończy się prywata i oddelegowania w niedziele na czym może naprawdę sporo stracić
    ReviewUserIcon
    Rafał r1

    29.10.2023 13:07

    Pracownik

    To jest nie do pomyślenia żeby tak kierowców robić w (usunięte przez administratora), rzucają im dwie premie groszowe i myślą że będziemy się zabijać za te śmieszne grosze. Oni myślą że kierowcy chorzy będą jeździć żeby tylko ich premie dostać to jest działanie narażające kierowców, bo na pewno znajdą się tacy co będą jeździć z gorączka i różnymi bólami.
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    29.10.2023 07:01

    Pracownik

    Witam wszystkich Zobaczcie ile tramwaje dostają kasy!!Juz mają zagwarntowane podwyzki w noym roku, jest pismo!! A nas rólują na kazdym kroku, i tylko mówią ze nie ma kasy Jak to jest możliwe ze firma będzie dopłacać do zakwaterowania ludziom z poza Warszawy - przeciez to są ogromne koszty-a jednak kasa na to jest!!
    ReviewUserIcon
    Malgoska

    29.10.2023 09:24

    Pracownik

    Wiesz kto reprezentuje zaloge do rozmow z zarzadem?
    ReviewUserIcon
    Martin

    21.10.2023 10:40

    Pracownik

    Siemka. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak działa obliczanie urlopu kto w jakim okresie będzie miał słyszałem coś o siedmiu miesiącach do przodu lub do tyłu.
    ReviewUserIcon
    Taki jeden z R-3

    23.10.2023 22:48

    Pracownik

    Zajezdnia jak każda inna z MZA ma plusy i minusy. Zależy na co zwracasz uwage?
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    27.10.2023 13:48

    Inne

    Przeczytaj sobie kodeks pracy odnośnie urlopów. To, co się dzieje w MZA to łamanie prawa. Co to znaczy obliczanie urlopów, kto i kiedy ma dostać? O urlop wnioskuje pracownik i pracodawca ma obowiązek wziąć pod uwagę takie wnioski. I nie ma prawa narzucać terminów, chyba, że zbliża się termin wykorzystania zaległego lub pracownik jest na wypowiedzeniu. A okresami urlopowymi są okresy letnie, o czym też chyba przełożeni w tej instytucji zapominają.
    ReviewUserIcon
    Kiero R-2

    18.10.2023 08:10

    Pracownik

    Wcześniej czytając co tu się wypisuje nie wierzyłem. Ale odkąd mamy nowego dyspozytora jestem zniesmaczony. Otóż Pan Piotr proponuje grafiki ale odpłatnie. Nawołuje żeby zapisać się do jego związku sugerując ,że nic nie załatwisz odmawiając. Zastanawia mnie dlaczego tak wulgarnie wypowiada się na temat byłego kierownika oraz na temat Piotrka R który przeszedł na Stalową. Chwali się ,że jego przewodniczący przyjaźni się z dyrektorem ,że z prezesami chodzi na papierosa. O co tu chodzi ? Skąd ta nienawiść
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    27.10.2023 13:42

    Inne

    Wg mnie kierowcy powinny zgłosić taką sprawę do Inspekcji Pracy. To jest (usunięte przez administratora) i łamania prawa. Tak jak wymuszanie urlopów wbrew woli pracownika. Przestańcie być frajerami i zawalczcie o swoje prawa z tymi dziadami !!!
    ReviewUserIcon
    jankaOko

    27.10.2023 12:23

    Pracownik

    Panie Krupczatka czy pana przyjaciel Michał Nowacky przychodzi 1 listopada do pracy? A może z wolnego zostanie zatrudniony? Czy może dostanie oddelegowanie? Dlaczego pracując raz w tygodniu bierze większą wypłatę niż my mając nadgodziny. A może przyjdzie 1 listopada z wolnego zrobić sobie dobrą średnią do oddelegowań. Dlaczego pan na to pozwala, niech pan się nie zasłania brakiem kierowców.
    ReviewUserIcon
    Bbbbb

    27.10.2023 11:51

    Pracownik

    Witam Czy coś wiadomo odnośnie podwyżek od nowego roku A może premia 400+ będzie przedłużona Ile będzie wynosić godzinową na tw podobno 1.20 zł za godz przepracowana a ile u nas ???
    ReviewUserIcon
    Ja

    27.10.2023 09:52

    Były pracownik

    JEZELI SZUKASZ PRACY 7/24h ,za małe pieniądze i duża odpowiedzialność...W Święta,majówkę,Nowy Rok ect ....SERDECZNIE ZAPRASZAMY MZA,TW!!!!!!! Dlaczego non stop jest rekrutacja w TW,MZA w Tramwajach już zaczęli banery jak MZA po płotach wieszać....PONIEWAZ PRACA JEST NIEADEKWATNA DO ZAROBKOW!!!! .....tu nie ma żadnej nowości.....na dyrektorów,kierowników,PREZESA ect .....ogłoszenia nie ujrzycie publicznie .....poczytajcie jakie pieniądze ci ludzie zarabiają.....I zrozumiecie jak wygląda proporcja pracownik-kierownik,dyrektor ect .... KM - nie jest atrakcyjna FINANSOWO DLA PRACOWNIKA Z święta,noce,weekendy ...nic nowego

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.