opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ktoś

    06.01.2024 12:54

    Pracownik

    Dlaczego Spółka MZA stosuje niezgodny z prawem regulamin wynagradzania? Dlaczego nie można pobrać regulaminu wynagradzania z kadr? Macie coś do ukrycia? Boicie się konsekwencji?
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.12.2023 00:22

    Inne

    Na czym polega ta nagroda motywacyjna 400 zł, o której piszą w ogłoszeniu na kierowcę? Próbuję sobie wyliczyć z tego co napisali orientacyjnie, na ile mogę liczyć łącznie. Pytanie, na ile właśnie te niektóre premie są tutaj osiągalne. To też ma znaczenie, bo z poprzedniej pracy wiem, że niektóre to na papierze głównie istnieją.
    Company logo
    MZA

    04.01.2024 11:34

    Pracodawca

    Wypłata jednorazowej kwoty nastąpi z wynagrodzeniem w styczniu 2024
    ReviewUserIcon
    pararara

    05.01.2024 20:32

    Pracownik

    Ja bym się zapytał osoby udzielającej mediom wywiadów. Pan Rzecznik na pewno ci ,,powie prawdę,, nie będziesz musiał się dopytywać na forach. Nie wiem czemu się śmiejecie? czy taki przepływ informacji jest wesoły?
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.01.2024 21:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MZA Brygadier

    05.01.2024 16:15

    Pracownik

    wszystko masz na pasku dzieciaku. Nie pracowałeś u Janusza to nie wiesz co to znaczy nie zapłacić pracownikowi za pracę.
    ReviewUserIcon
    Malgoska

    30.12.2023 14:12

    Pracownik

    Czy nagroda motywacyjna 400 brutto wprowadzona od 1 wrzesnia funkcjonuje nadal od stycznia 2024, nie pytam o ta druga motywacyjna plus.
    Company logo
    MZA

    04.01.2024 09:05

    Pracodawca

    Po 1 stycznia 2024 r. obowiązuje: bezterminowo nagroda motywacyjna w wysokości min 400 zł oraz w okresie do 31.03.2024 r. dodatkowa nagroda motywacyjna plus w wysokości 400 zł
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    03.01.2024 17:17

    Pracownik

    Drodzy starsi kierowcy Mza. Apeluje: Proszę okazywać szacunek młodym kierowcą To oni są przyszłością firmy lojalnie zwiazani do końca. Przypominam , że na szkoleniach mówiono nam, że to służba i mamy być gotowi nawet w dni wolne! Kosztem życia czy spędzenia czasu z rodziną! Praca w tej firmie to dla mnie ogromny sukces
    ReviewUserIcon
    Elektro

    04.01.2024 06:30

    Pracownik

    Dziecko ty to chyba gorączkę masz i już bredzisz. Na szacunek to ty musisz zasłużyć zachowaniem ,podejściem do starszych noi samom pracą.to tak samo jak byś powiedział że kierownictwo ma ci się kłaniać w pół i najlepiej żebyś sobie posiedział w domu ,bo deszcz pada.
    ReviewUserIcon
    Hehe

    04.01.2024 08:40

    Pracownik

    Młody kierowców tylko nie czuj się dyskryminowany, że za tą samą pracę masz najniższą stawkę zaszeregowania. I musisz 2 lata pracować nawet chory a i zapomnij o urlopie na na telefon by nie stracić premii i dostać 200 zł podwyżki. Nie dziękuj to my starzy kierowcy zgodziliśmy się na ten wspaniały system, ze stawkami zaszeregowania i dziwnymi premiami.
    ReviewUserIcon
    Tygrys 2000

    29.12.2023 20:24

    Pracownik

    Apeluję aby zaprzestać prowadzenia tutaj prywatnych wojenek i wzajemnego wyzywania się. To jest forum o spółce MZA, a nie prywatne forum folwarczne i rynsztok. Jak chcecie sobie coś wyjaśnić to spotkajcie się w cztery oczy, a nie jak dzieci piszecie tu wulgaryzmy i tanie pomówienia.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.01.2024 16:34

    Inne

    A se ino pisz
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.01.2024 21:55

    Pracownik

    Słuchaj MZA to spółka miasta możesz pisać tylko to na co władze miasta pozwalają, to nie Ameryka gdzie wolność slowa jest normą
    ReviewUserIcon
    Kierman

    28.12.2023 14:36

    Pracownik

    „Zarząd Transportu Miejskiego informuje o wpłynięciu pisma z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji dotyczącego wykroczeń popełnionych przez kierowców autobusów komunikacji miejskiej kursujących na terenie aglomeracji warszawskiej polegających na przekraczaniu dopuszczalnej prędkości, przewożeniu pasażerów w liczbie większej niż dopuszczalna, niestosowania się do lini ciągłych oraz jazda po powierzchni wyłączonej z ruchu. W związku z tym prosimy o przypomnienie Państwa pracownikom o konieczności przestrzegania przepisów Prawa o Ruchu Drogowym oraz podjęciu innych działań, które będą miały na celu zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym”. Pismo o takiej treści zobaczyli na tablicach ogłoszeń pracownicy kilku warszawskich zajezdni autobusowych. Mimo, że zależy nam także na bezpieczeństwie ruchu drogowego, to właśnie w kompetencji Policji jest dyscyplinowanie kierowców, nie tylko samochodów osobowych ale także wobec innych kierujących, a nie zrzucanie tego na inne instytucje lub pracodawców.
    ReviewUserIcon
    18 metrów szczęscia

    02.01.2024 13:27

    Pracownik

    Może już czas urealnić rozkłady jazdy zwłaszcza, że są linie gdzie dają minutę na obsługę 2 przystanków. Z tym liczeniem pasażerów na przystankach ciekawe jak ma to zrobić kierowca i może jeszcze ma tych nadmiarowych wyrzucić z Autobusu. To była by co przystanek awantura albo jeszcze bójka.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.01.2024 21:51

    Pracownik

    Jakie dzialania prewncyje wykonuje pracodawca żeby zwiększyć bezpieczeństwo transportu?
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    01.01.2024 16:47

    Pracownik

    Cieszę się , że jest cenzura na Goworku dzięki temu nasi kierowcy moga przeczytać pozytywne opinie na temat naszej pracy. Drodzy kierowcy! Apeluje o natychmiastowe zapoznanie sie z ,,Poradnikiem kierowcy dotyczącym bezpieczeństwa w transporcie publicznym” Dzięki temu nasi kochani pasażerowi będą jeszcze bardziej bezpieczni a to dzięki oczytanym kierowca , którzy ambitnie czerpią informacje oraz nakazy od naszych przyjaciół z ZTM
    ReviewUserIcon
    BUS DZIENNIK

    31.12.2023 22:16

    Pracownik

    Szczęśliwego Nowego Roku 2024 dla was wszystkich . Przypominam ,że szukam chętnych kierowców do wywiadów na mój nowy blog ,który będę prowadzil od Nowego Roku .
    ReviewUserIcon
    Łysek z pokładu idi

    01.01.2024 14:49

    Pracownik

    Ile płacisz za wwiad ?
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    31.12.2023 09:07

    Pracownik

    Czy pierwsza premia motywacyjna 400zl brutto bedzie wyplacana w nowym roku?
    ReviewUserIcon
    Elektro

    31.12.2023 23:41

    Pracownik

    Tak zostają wszystkie premie kolego na razie przedłużone zostają na kolejne 3 mc
    ReviewUserIcon
    2216

    28.12.2023 14:33

    Pracownik

    I odliczamy do 31 i koniec pracy w tej firmie która przypomina pracę w Korei północnej gdzie jesteś numerem. Młodym zalecam to samo uciekajcie stąd
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    31.12.2023 07:28

    Pracownik

    Najpierw rozliczymy poniesione straty w Sądzie Pracy za nierówne traktowanie, a później, a nawet w międzyczasie cyk wypowiedzenie i bezpowrotne odejście z tej dziadowskiej firmy.
    ReviewUserIcon
    sratatata

    31.12.2023 15:58

    Pracownik

    My o zupie, Ty o o dxxxx. Są dwie Koree , PŁN i PŁN wedle rozejmu granica przebiega Południkiem . I Jemu nie chodziło o tę z Kijanką tylko o tę gdzie walczą o komunizm.
    ReviewUserIcon
    Tomek 1968

    30.12.2023 22:21

    Kandydat

    Dziadki ile zarabia kierowca autobusu w MZA.Proszę o prawdziwe historie.
    ReviewUserIcon
    sratatata

    31.12.2023 15:56

    Pracownik

    Nielat, jak dostaniesz 5000 netto na rękę to bądź szczęśliwy
    ReviewUserIcon
    Kumaty

    31.12.2023 14:03

    Pracownik

    I jak zwykle usuwane są merytoryczne komentarze. Administratorku tego śmieciowego portalu schowaj się z tym goworkiem bo nawet ofert pracy nikt tutaj nie chce przeglądać, a co mówić o rzetelnych wpisach na temat Pracodawców.
    ReviewUserIcon
    Cris 1953

    31.12.2023 08:50

    Pracownik

    Ostatni kontrakt dla Mobilis jest oparty na stawce za kilometr prawie 14 zł. Zawsze jechaliśmy za większe pieniądze niż ajent. Pytanie za ile teraz jedziemy
    ReviewUserIcon
    Robek

    31.12.2023 08:34

    Pracownik

    Najpierw piszą zostawiajcie merytoryczne wpisy a jak napiszesz prawdę to usuwają.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.12.2023 23:35

    Pracownik

    ,,O dzięki panie ,, że zabrałeś to chore linie 185 i 131 od razu nowy rok jest przyjemniejszy
    ReviewUserIcon
    Tomek1968

    30.12.2023 18:38

    Były pracownik

    Bardzo ucieszy to kierowców z Mobilis Warszawa
    ReviewUserIcon
    Mario

    30.12.2023 17:16

    Pracownik

    Najgorsza praca którą miałem , a pfuuu
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.12.2023 00:34

    Inne

    Cześć, na początku rzuciła mi się ta stawka 6900 w ogłoszeniu na kierowcę autobusu, ale potem patrzę, że to już z podoliczanymi dodatkami różnego rodzaju typu nagrody motywacyjne i premie regulaminowe, na czym to w ogóle polega i jaka szansa jest, że to się w ogóle otrzyma? Zwłaszcza na starcie.
    ReviewUserIcon
    terefere

    30.12.2023 13:00

    Pracownik

    Zagraj w Totka , to Ci się rozjaśni. Rzecznik lubi podawać tak okrągłe kwoty BRUTTO. Chcesz znać prawdę to podejdź, do Kierowcy na Pętli i się zapytaj, jakie bierze 10tego paski z wypłaty
    ReviewUserIcon
    BUS DZIENNIK

    29.12.2023 15:42

    Pracownik

    Chciałem się odnieść do ostatniej mojej rzekomej awarii rzołądkowej . Owszem zdarzyło się. Był zjazd przymusowy . Panowie kierowcy trochę wyrozumiałości bo czy wam nigdy taka sytuacja się nie przytrafiła. Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich .
    ReviewUserIcon
    KAMAMAMA

    29.12.2023 16:27

    Pracownik

    Normalna rzecz zdarza się, też kilka razy zjechałam
    ReviewUserIcon
    Obserwator MZA

    28.12.2023 09:50

    Pracownik

    Ostatnio widziałem jak do tojki biegł spocony kierowca z nadętym kałdunem. Czy to był osławiony bus dziennik?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Rzuciłem

    27.12.2023 23:35

    Pracownik

    Rzuciłem te robotę rok temu od tej pory jeżdżę bmw i lexusami , powodzi się mam czas na życie , kobietę , rozrywkę
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    28.12.2023 09:48

    Pracownik

    ja jeżdżę punto i z zajezdni kradnę papier toaletowy. Należy mi się.
    ReviewUserIcon
    Optymista

    22.12.2023 19:08

    Pracownik

    Panie Krupczatka czy pana przyjaciel Michał Nowacky przychodzi w święta do pracy? A może z wolnego zostanie zatrudniony? Czy może dostanie oddelegowanie? Dlaczego pracując raz w tygodniu bierze większą wypłatę niż my mając nadgodziny. A może przyjdzie w pierwszy dzień świąt z wolnego zrobić sobie dobrą średnią do oddelegowań. Dlaczego pan na to pozwala, niech pan się nie zasłania brakiem kierowców.
    ReviewUserIcon
    Terminator T-800

    27.12.2023 17:25

    Pracownik

    Nie dwie grupy tylko jedna. Ci co mają najniższą podstawę 5800 (będą mieć 6000) oraz ci co mają również 5800 ale teraz w listopadzie udało im się przeszeregować na 6000 (będą mieć 6200). A reszta bez zmian. Obie dodatkowe premie 400 zł zostają przynajmniej do marca.
    ReviewUserIcon
    Jan

    22.12.2023 18:21

    Były pracownik

    NIE NARZEKAC A UCIEKAC POZDRAWIAM Z DREZNA!!!! IDZCIE DO NIEMCA BEZ JEZYKA I ZARABIAM.NO ALE KAZDY MA WYBOR
    ReviewUserIcon
    Jas

    27.12.2023 14:39

    Były pracownik

    Dostałem służbowe mieszkanie mamy mieszkanie 3 pokojowe ,każdy ma swój pokój.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.12.2023 09:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gość weselny

    27.12.2023 14:03

    Pracownik

    Masz na to jakieś twarde dowody, czy tylko próbujesz oczernić człowieka?
    ReviewUserIcon
    Klara Sobieraj

    27.12.2023 10:57

    Pracownik

    Dlaczego kasujecie opinie co boicie się prawdy bo jest niewygodna. Robicie kierowców w xuja na każdym kroku taka jest prawda.
    ReviewUserIcon
    18 lat pracy w MZA .

    23.12.2023 07:54

    Pracownik

    Super prezent na święta. Jestem bardzo szczęśliwy, że firma mnie doceniła nie dając mi podwyżki 200 brutto od Nowego Roku tylko dlatego bo jestem na najwyższej stawce zasadniczej czyli 6500 brutto. W taki sposób firma docenia kierowców którzy pracują w tej firmie już tyle lat .
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    27.12.2023 08:46

    Pracownik

    Żalisz się że po 18 latach pracy firma nie dała ci podwyżki? a co mają powiedzieć ci co pracują 18 lat i są na stawce 6000? Zarząd napluł im bezpośrednio w twarz i powiedział: do roboty marsz!!!!!!! Kto będzie mądry to pokaże zarządowi jak się pracuje po takim potraktowaniu.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    27.12.2023 10:53

    Pracownik

    coś będzie, jak w zeszłym roku. Sprawdzona informacja.
    ReviewUserIcon
    Poirytowany

    23.12.2023 09:32

    Pracownik

    Panie Janku i panie Kupczatka za to co zrobiliście jak potraktowaliście kierowców niech wam świąteczna sałatka w (usunięte przez administratora) Od stycznia sami sobie będziecie jeździć. Gratuluję . Dalej trzymajcie stołki obiema rękami. Zastanawiam się tylko czy spokojnie bez wyrzutów sumienia usiądziecie przy stole wigilijnym. To się nadaje do telewizji. Zawsze w tej firmie było że byli równi i równiejsi i właśnie to pokazaliście. A ch$j z wami.
    ReviewUserIcon
    3557

    23.12.2023 09:21

    Pracownik

    Związki zawodowe jak zawsze dbają o siebie w nie o wszystkich kierowców. Zdelegalizować wszystkie związki zawodowe.
    ReviewUserIcon
    Pasażer

    22.12.2023 17:03

    Inne

    Dzisiaj kierowca jechał z żółta kontrolka a potem zaświeciło mu się STOP i kontynuował jazdę mimo , że w kabinie było bardzo głośno. zgłosiłem sprawę do ztm oraz chciałem od kierowcy numer do dyspozytora niestety odmówił. Zrobiłem zdjęcia i nagrałem filmik nieodpowiedzialnemu kierowcy
    ReviewUserIcon
    3756

    20.12.2023 20:25

    Pracownik

    Karpiówka w piątek dopiero pewnie. Firma ma w nosie pracowników ze związkami zawodowymi. L4 do 1 stycznia i papa. Niech wąsacz się jara nowymi autosanami
    ReviewUserIcon
    Rymas

    20.12.2023 21:37

    Pracownik

    Był przelew koło 18:00. Ten sam bank co ma MZA. 1400zł. Nie siej zamętu
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.12.2023 16:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.12.2023 12:08

    Pracownik

    A od kiedy tu liczą się kompetencję? Ważne jak kto posłuszny jest
    ReviewUserIcon
    ZwiązkowiecR1

    15.12.2023 00:30

    Pracownik

    Co z podwyżkami od stycznia? Co taka cisza nic nie będzie?
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    10.12.2023 22:16

    Pracownik

    Witam A gdzie jest premia,? Ta która była w tamtym roku-czyli za 2lata bez podpadki przy najwyzszej stawce-było jakies 2700 brutto! A w tym roku juz nie dali!! (usunięte przez administratora) ludzi na kazdym kroku non stop!! Ktoś coś wie??
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    08.12.2023 19:27

    Inne

    Coś słabe wypłaty przyszły? Czyżby nie dali naprawde premii prezesowskiej? Ma ktoś jakieś potwierdzone informacje?
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.12.2023 12:54

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Boluś

    08.12.2023 15:48

    Pracownik

    Tylko godzinówka 2000 tysiące brutto podwyżki nazwą premia roczna na pasku . Byłem czysty przez cały rok . Masakra . Nie warto się starać.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.12.2023 15:52

    Inne

    6 tyś zł premia
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    06.12.2023 11:39

    Inne

    Owszem dali podwyżkę 1500 brutto w ostatnim czasie około 18 mcy. I co z tego skoro wypłata bez premii to około 4700. Kosztem tych podwyżek jest: Praktycznie jazda bez przerw. Jeżeli masz przerwę to resetujesz albo pilnujesz ładowania elektryka. Wprowadzenie jakichś (usunięte przez administratora) premii które bez problemu można stracić- wystarczy wziąć urlop na żądanie. Jeżeli chcesz zaparkować na obiecywanym w ogłoszeniu bezpłatnym parkingu mza to tylko poza godzinami szczytu. Szanowny Zarządzie MZA, czy w taki sposób chcecie zachęcić pracowników do pracy w Spółce? Obawiam się że będzie ciężko.
    ReviewUserIcon
    Stary

    29.11.2023 13:06

    Pracownik

    Zderzenie BMW z autobusem w Warszawie już druga osoba nie żyje (wina BMW) Przy takich rozkładach jakie nam serwują i jazdą po 10godz.50min. pracy może się zdarzyć że to będzie nasza wina a wtedy już tylko kraty i to wszystko za 4800 netto:)
    ReviewUserIcon
    Marek

    30.11.2023 15:43

    Pracownik

    Pozatym mam urlop dofinansowanie do wypoczynku. No i urlop zdrowotny kiedy chcę. No i jeszcze urlop na żądanie no i na siłę wyższą.
    ReviewUserIcon
    Rafał Pałka

    29.11.2023 10:53

    Pracownik

    Tak narzekacie na tą firmę na zarobki . Zwolnijcie się przegrywy będzie spokój.
    ReviewUserIcon
    Aa

    29.11.2023 10:39

    Pracownik

    Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w komunikacji miejskiej, smród, bród i ogromna odpowiedźialność za marne grosze. Tyle w temacie tej pracy
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2023 08:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    RudyLis

    28.11.2023 14:39

    Pracownik

    5200 netto. Wiem z potwierdzo ego źródła plus godzinówka jakieś 2500.
    ReviewUserIcon
    Umysłowy

    29.11.2023 10:16

    Pracownik

    Brawo! Aby jak najwięcej zostało w kieszeniach zarządu i pracowników umysłowych.Wszelakich specjalistów i mistrzów z klucza rodzinnego i politycznego.Kierowcą nie są podwyżki potrzebne - wiadomo to od dawna.Bez kierowców ta forma się wyżywi-miasto płaci,bo to pieniądze miejskie czyli niczyje.Brawo !

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.