opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Michal

    17.02.2024 18:02

    Kandydat

    Dzień dobry . Jakie zarobki są na Dzień dzisiejszy dla nowego kierowcy . Tylko proszę podać netto za cały miesiąc przepracowany.
    ReviewUserIcon
    Rymas

    18.02.2024 21:30

    Pracownik

    Netto na dzień dzisieszy, czyli połowa lutego 2024 to około 5000-5100 netto do ręki. Napisałem tak, bo na surowo wychodzi 5k bez paru groszy, ale zawsze mimowolnie wpadają jakieś małe dodatki za godziny nocne (praca pomiędzy 22:00 a 6:00) i oszczędność paliwa. Nadgodzin nie brałem pod uwagę, bo z nimi logiczne że więcej. Ja za styczeń wziąłem 5300 netto, bo miałem trochę nadgodzin.
    ReviewUserIcon
    terefere

    19.02.2024 19:06

    Pracownik

    zaraz, zaraz Panowie zdecydujcie sie. Przed chwilą młody w wywiadzie powyżej napisał że jego wypłata jest między 6 tysi a 8 000pln. netto za jazdę na etacie Kierowcy autobusu miejskiego , Zajezdnia R-3, no chyba, że wywiadu udzielał Kazik lub Dyspo.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.02.2024 00:24

    Inne

    O co pytają na rozmowie? I długo trwa cała rekrutacja? Firma zostawiła poprzednia mnie bez pracy i tu znalazłem ogłoszenie na kierowcę, tylko potrzebuje czegoś tak naprawdę na wczoraj. Ktoś brał udział w rekrutacji ostatnio?
    ReviewUserIcon
    Winin

    17.02.2024 18:12

    Pracownik

    Dokładnie. Na drugiej zmianie życia nie masz .Dojazdy powodują że każdy dzień to 14 h w plecy minimum . Jak masz fajna kobitę i lubisz swoją rodzinę to szkoda czasu i zdrowia.
    ReviewUserIcon
    Bus Driver.

    18.02.2024 16:31

    Pracownik

    Sam nie wiesz o czym piszesz. (usunięte przez administratora) Napisałeś o 523 które obsługuje MZA (Kleszczowa i Ostrobramska) oraz o linii 516 (którą to obsługuje Relobus d.Arriva) Najpierw dokładnie przeczytaj co napisałeś a potem bi j pianę. Kandydat nie dostanie jednego dnia 523 a następnego 516.
    ReviewUserIcon
    Xxxxxxx

    13.02.2024 21:11

    Pracownik

    20 lat pracy i najniższa stawka. Ludzie co to jest za firma w której pracuje?!!!!! Na szczęście już ostatnie miesiące.
    ReviewUserIcon
    Kolega

    14.02.2024 11:20

    Pracownik

    Wiosna idzie. Najlepszy czas na zmiany w swoim życiu. Tutaj nie ma co liczyć na obietnice, że podwyżki od kwietnia itp..... W tej Spółce nigdy pracownik nie był szanowany. Zarobki jak na Warszawę są mizerne. Praca odpowiedzialna. Szkoda gadać.
    ReviewUserIcon
    ...4

    18.02.2024 10:46

    Pracownik

    Zwolnienie lekarskie nie jest podstawą do rozwiązania umowy lekarskiej i każdy sąd cofnie decyzję zarząd wypłaty odszkodowania przywrócenia na stanowisko pracy. W myśl prawa pracy nie jest to rażące naruszenie zasad pracy.
    ReviewUserIcon
    90000

    14.02.2024 15:54

    Pracownik

    Kiedy wrzucają kasę dla zatrudnionych na umowę zlecenie? W umowie jest do 20 czy wrzucają ja wcześniej? Jestem nowy także proszę o odpowiedź a nie hejt.
    ReviewUserIcon
    Kaczmar

    16.02.2024 15:57

    Pracownik

    15stego każdego miesiąca.
    ReviewUserIcon
    333

    15.02.2024 09:32

    Pracownik

    Wszyscy narzekają na zarobki piszą że dziadowska firma i wogóle to po co tu pracujecie skoro jest tak źle. Nikt was na siłę nie trzyma zawsze możecie sobie polepszyć zamiast wkólko narzekać
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.02.2024 13:50

    Inne

    5400 netto plus wysługa
    ReviewUserIcon
    333

    16.02.2024 12:28

    Pracownik

    Chodzi mi o to że cały czas wszyscy narzekacie zwalniacie się a później wracacie jak bumerangi. Skoro pracujesz tu tyle czasu że zostało Ci trochę do emerytury to widocznie nie było tak źle. A jak było to trzeba iść do prywaciarza dostaniesz 8 tys na rękę z czego 5 pod stołem a później emerytury 2 tys i wraz będziesz narzekał. Niektórym nigdy się nie dogodzi
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.01.2024 01:22

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    RobertoR1

    06.02.2024 15:26

    Inne

    Starsza wersja działała chwilę, teraz nie działa już żadna a powrót do najnowszej skutkuje logowaniem z komunikatem, że są błędne dane logowania. (usunięte przez administratora)na kółkach.
    Company logo
    MZA

    14.02.2024 14:30

    Pracodawca

    Nowa aplikacja, która zastąpi livebus zostanie udostępniona w ciągu kilku-kilkunastu dni. Prosimy jeszcze o chwilkę cierpliwości
    ReviewUserIcon
    Kurczak pieczony

    09.02.2024 05:49

    Pracownik

    Wydrukowałem pasek. Panie prezesie czy nasza gwiazda telewizyjna któha płakała ,że ma najniższą stawkę opluwala naszą firmę w telewizji dostała 200 zł podwyżki ? Na pewno tak . Dostała nagrode za to że siedziala na zwolnieniu. Dlaczego nagradza się nieróbstwo ? Jak się czuja kierowcy którzy pracują uczciwie a mają wyższe stawki i nie dostali podwyżki. Gratuluję strategii. Brak słów. A takich kierowców co dostali 200 zł podwyżki za nic jest bardzo dużo. Wytłumaczcie to ludziom którzy naprawdę się starają co właściwie chcieliście tym uzyskać.
    ReviewUserIcon
    Matka Teresa

    10.02.2020 23:28

    Inne

    Przykład że związki nic nie robią. Np linia 518 , brak toalety na placu trzech krzyży, jak się nie odlejesz na Nowodworach to zostaje Ci park z drzewem CENTRUM WARSZAWY.!!! Facet to ostatecznie pod drzewo się odleje a kobieta, też?? Ludzie jak bardzo jeszcze damy się sponiewierac, tak się zastanawiam czasami gdy chce zrobić siu.siu w pracy a nie mogę. Myślę że właśnie od takich przyziemnych problemów związki powinny zacząć swoją prace by coś zmienić na lepsze dla nas Kierowców.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.02.2024 07:57

    Pracownik

    Przecież to jest kpina żeby pracownik musiał się upominać o dostęp do sanitariatów!!!!!!, chyba zapomniałeś że to obowiązek jest pracodawcy zapewnić pracownikowi dostęp do nich !!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.02.2024 15:16

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.02.2024 14:26

    Pracownik

    Kto by tam zastanawiał się nad moim wychowaniem :P, Działania wykonywane przez przedstawicieli spółki świadczą tylko o tym co spółka może, tu na portalu nic nie może wykonać posiada niekimpetentne osoby do tego. Więc pytanie co może realnie zrobić?
    ReviewUserIcon
    Walduś

    09.02.2024 13:15

    Pracownik

    Mam pytanie . Dlaczego kierowcy chętni dorobić do pensji chcąc przychodzić z dnia wolnego do pracy są pomijani ,a w pierwszej kolejności zatrudniani są kierowcy na umowę zlecenie ? Trochę słabe to jest .....
    ReviewUserIcon
    Aaa

    30.01.2024 18:17

    Pracownik

    A ja chwale sobie komunikację miejską zarabiam jako kierowca autobusu w Warszawie na rękę 12 tys zł co miesiąc i mam takie nadwyżki ostatnio że zaniosłem księdzu 80 tys zł żeby coś z tym zrobił. Ja mieszkam z rodzicami oni mi za wszystko płacą i nawet gdybym zarabiał 2 tysiące to bym tu pracował bo kocham tą pracę, rodzinną atmosferę i ten cudowny spokuj gdy prowadzę ukochane 16 metrów mojego szczęścia. Polecam wszystkim
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    04.02.2024 14:24

    Pracownik

    Nie rozumiem tych narzekań większości na godziny pracy. Nawet dziecko wie że komunikacja jeździ i wcześnie rano, i w dzień, i bardzo późnym wieczorem. Więc jak ktoś przychodzi do tej pracy nawet z innej branży i nie zna realiów to chyba chociażby z własnych obserwacji komunikacji miejskiej powinien być świadomy że to nie jest praca od 8 do 16.
    ReviewUserIcon
    terefere

    06.02.2024 22:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)Kiedyś nocni jeździli dłużej i pomiędzy zmiany całodniowe był wprowadzany dodatkowicz lub zasilak na trzeciego( nie było maratonów) . Bo kiedyś opłacało się dorabiać, dzisiaj brak Kierowców i nie dodaje się środkowego, brakuje też nocnych, nastąpiły zmiany eksploatacyjne, tak by koszty pracy były niskie i zbytnio się nie zarobiło.
    ReviewUserIcon
    Tomasz A

    04.02.2024 17:31

    Pracownik

    Zarabiam 9k. Jestem na najwyższej stawce. Zawsze wszystkie premie i dodatki + 2 dni z wolnego biore. Starajcie się tak jak ja, to też tyle zarobicie.
    ReviewUserIcon
    terefere

    06.02.2024 22:33

    Inne

    Odpowiedział ktoś z Biura przy Włościańskiej? No bo Kierowca powyżej 6 netto nie podskoczy
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    27.01.2024 22:49

    Inne

    Dlaczego nie działa tą(usunięte przez administratora)aplikacja livebus? Po co ona komu skoro w większości przypadków to nie działa. Jak nie GPS szwankuje to teraz grafiku nie można podejrzeć. Ta aplikacja jest jak ta firma i te ich elektryki i gazowce. Szukają ludzi do pracy którzy zgodzą się podjąć odpowiedzialność i ryzyko jazdy tym elektro-złomem.
    ReviewUserIcon
    Rafałr1

    29.01.2024 13:42

    Były pracownik

    Ja to już mam wywalone w tą firmę, muszę chory jeździć bo jak nie przyjdę do pracy to mnie zwolnią. Jak się (usunięte przez administratora)na mieście to powiem wszystko jak to wygląda.
    ReviewUserIcon
    ratata

    02.02.2024 17:55

    Pracownik

    otwierasz drzwi od przedziału pasażerskiego , wychodzisz przed szoferkę i proponujesz że z chęcią podejmiesz przewodnika. Nie każdy musi znać wszystkie linie i objazdy. Nie martw się trochę odwagi i współpracy z pasażerstwem, a dojedziesz. Nawet nikt na Ciebie nie wywali skargi, gdyż wszyscy w tym uczestniczą i każdy ci zakibicuje. Najlepsze są Babcie jadące do kościoła w Ursusie linia 187 GPS i live bus wysiadają. Jeszcze całuski dostaniesz i cukiereczka, żadna nieletnia Ci przy nich nie podskoczy. Kibicuje temu kto dzisiaj robił 187/1. Wszystkie babki mu kibicowały, żadna poniżej 60roku życia nie była dopuszczana do szoferki, bo mu nie przeszkadzać i nie rozpraszać
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    02.02.2024 12:14

    Pracownik

    Witam kiedy będzie wrescie podwyżka??? Bo w kazdej branzy od stycznia sa podwyzki, tylko nie unas! Ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    Malgoska

    28.01.2024 13:06

    Pracownik

    Poczatkujacy kierowca ma na start 6900 brutto plus premie i dodatki, kierowca juz zatrudniony ma np. 6300 brutto plus dodatki.
    ReviewUserIcon
    Zbigniew

    31.01.2024 17:55

    Pracownik

    Mobilis 4600 zł za nominał
    ReviewUserIcon
    1802

    01.02.2024 09:58

    Pracownik

    Chyba przy 20 nad godzinach:-) 30.80 brutto za godzinę+ premia 10 proc i dodatek za godziny nocne na tym się kończy lista płac Mobilis
    ReviewUserIcon
    Oooo

    01.02.2024 09:07

    Pracownik

    Informacja dla kandydatów na stanowisko kierowca autobusu. Mza daje możliwość swoim kierowcom możliwość skorzystania z urlopu wypoczynkowego w pełnym wymiarze na zasadach określonych przez mza. To znaczy ty piszesz kiedy chcesz a mza daje kiedy chce. Bo to nie jest koncert życzeń. Następnie mza grzecznie cię prosi żebyś zrezygnował z urlopu. Bo po co ci urlop w marcu albo w listopadzie czy tam jakimś październiku. Oczywiście jak się będziesz zwalniać mza wypłaci ci ekwiwalent za niewykorzystany urlop.
    ReviewUserIcon
    Nex

    27.01.2024 14:38

    Inne

    Witam, czy ostatnia podwyżka dla kierowców nie posiada znamion nierównego traktowania w pracy? Mam na myśli podniesienie pensji osób które przeszeregowanie na kwotę 6000 brutto otrzymały pod koniec 2023 i pominięcie wszystkich osób które otrzymały takie przeszeregowanie w latach poprzednich?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.01.2024 11:07

    Pracownik

    Wszystko prawie zgodnie z przepisami, wyrównanie wynagrodzenia pracowników do najwyższej stawki zaszeregowania, "prawie" stawka zaszeregowania jest wyższa niż 6 tyś zł.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.01.2024 11:14

    Pracownik

    Przepisy KP mówią o wyrównaniu wynagrodzenia do najwyższej stawki jaka obowiązuje w zakładzie pracy, a nie wyższej.
    ReviewUserIcon
    Super firma

    03.01.2024 18:57

    Inne

    Pracuje miesiąc i mam 6900brutto + dodatki i premię. Wychodzi ładna pensja, jeszcze więcej pieniędzy dla kierowców w nowym roku. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.01.2024 07:50

    Inne

    Informacje wynagrodzenia obecnych pracowników gdzie można znaleźć?, Są informacje żeby zgłaszać się do kadr, podpisać nowe angaże zatrudnienia, wydawało mi się że wszelkie umowy powinny znać obie zaintetesowane strony a nie tylko jedna.
    ReviewUserIcon
    Da

    28.01.2024 09:15

    Kandydat

    A mnie powiedzieli że 6900brutto i w tym już jest premia i dodatki
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.01.2024 07:54

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.01.2024 21:08

    Pracownik

    Pomysł na co?, ominięcia przepisów Ustawy?, przepisy jasno określają jak można przewozić rowery w KM, to że mówią w wyznaczonym miejscu nie oznacza że miejsce może być dowolnie i sposób przewożenia rowerów też
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    26.01.2024 14:10

    Pracownik

    Ile będą wynosiły podwyżki które są zapowiedziane od kwietnia? Czyżby kolejne 200 zł. jak to miało miejsce od stycznia?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.01.2024 12:24

    Inne

    Koledzy kierowcy, a pracuje ktoś z was na zleceniu? Mi by pasowała taka forma, a w ofercie napisali ze to możliwe. Jeździ się w weekendy i święta. Mają jakiś minimalny próg godzin do wyrobienia w miesiącu? Czy to zależy od kierowcy? Czytam co piszecie o dodatkach, faktycznie i w ofercie wymienili ich sporo:) Na zleceniu tez obowiązują te świadczenia dodatkowe? Czy tylko uop?
    Company logo
    MZA

    26.01.2024 13:09

    Pracodawca

    Dzień dobry, jeżeli ma Pan pytania dotyczące warunków umowy zlecenia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 568 77 65.
    ReviewUserIcon
    Mobilisiak

    24.01.2024 19:52

    Kandydat

    Witam. Czy w mza można zatrudnić się na 0.5 etatu?
    Company logo
    MZA

    25.01.2024 12:24

    Pracodawca

    Dzień dobry, każdą osobę zainteresowaną pracą, zachęcamy do wysłania CV na maila [email protected], zapraszamy również do rekrutacji przy ul. Woronicza 29.
    ReviewUserIcon
    Nowy kierowca

    24.01.2024 19:57

    Pracownik

    @PRACODAWCA Z jakich powodow praca kierowcy nie jest wynagradzana jednakowa stawka zaszeregowania dla wszystkich kierowcow?
    ReviewUserIcon
    Kolega Bus Dziennika

    24.01.2024 19:50

    Pracownik

    Ariva vel RelloBus na dzień dobry daje 6500 brutto podstawy + 300 premii motywacyjnej . A u nas kierowca na dzień dobry dostaje podstawy 5800 brutto. Wydaje mi się ,że co raz gorzej w tej naszej firmie niestety
    ReviewUserIcon
    Pasażer

    15.01.2024 20:45

    Inne

    Jest 15.01.24 w całej Warszawie są bardzo trudne warunki atmosferyczne w związku z czym powstają duże opóźnienia. Jest to jak najbardziej zrozumiałe. Jadąc autobusem lini 125 z kierowcą z przystanku Trawiaska do przystanku Płowiecka toczyłam się godzinę. W między czasie minęło nas kilka autobusów lini 525, 702, 521 oraz 125, które jechały lewym pasem. Powodem dla którego ten konkretny autobus nie mógł jechać był często zakorkowany pas zjeżdżający z ronda w ulicę Marsa. W/w linie autobusów mimo takich samych warunków potrafiły w miarę możliwości przyspieszyć podróż pasażerom. Szkoda, że kierowca (4754) lini 125 (8827) nie wykorzystał takiej możliwości zmiany pasa i w konsekwenji uwięził swoich pasażerów w pojeździe. Człowiek widząc mijające go autobusy, które swój odjazd miały znacznie późnij, a jednak wyprzedzają autobus którym jedzie jest niezwykle wściekły, w dodatku zmęczony dniem jak i podróżą. Gula sama rośnie przy gardle. Mam nadzieję, że ta informacja trafi do kierowcy i rozważy na przyszłość bardziej szczegółową analizę sytuacji wokoło, może wpadnie na rozwiązanie, które zadziała. Jeśli chodzi o dalszy styl jazdy to kierowca jechał naprawdę w porządku dostosowywyjac prędkość i odległość do warunków na drodze. Nie mniej jednak bardzo duży niesmak pozostaje
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.01.2024 13:25

    Pracownik

    Winą takiego zachowania kierowcy jest różnica wynagrodzenia jaka jest w MZA, mogę przypuszczać że kierowca był zatrudniony na najniższej stawcie wynagrodzenia i nie stać go na płacenie mandatów karnych za łamanie przepisów ruchu drogowego żeby pasażerom zapewnić komfortową podróż. Wyżej wymienieni kierowcy widocznie posiadają większe wynagrodzenie i swoje zachowanie mają wliczone koszty wykonywania pracy jakim są mandaty karne otrzymywane za nie przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.01.2024 00:30

    Inne

    Od czego są zależne te wszystkie premię regulaminowe i tego typu rzeczy? Mam na myśli to ogłoszenie, co się teraz ogłaszają, na kierowcę autobusu. Bez konkretów tak trochę jest napisane o tych premiach i nagrodach właśnie, dlatego pomyślałam że tutaj spytam.
    ReviewUserIcon
    KAMAMAMA24H

    19.01.2024 23:28

    Inne

    Przecież to jest jakaś porażka, w tej pracy chorzy ludzie przychodzą i zarażają innych żeby tylko dostać premie za wszelką cenę, narażając nawet życia ich i innych osób.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.01.2024 21:29

    Pracownik

    Premia motywacyjna przyznawana jest za osiągane wyniki w pracy. Premia frekfencyjna ma motywować pracownika do znacząco zmniejszenia nieobecności w pracy. Czy widzisz różnicę czym różnią się premię o których piszesz że jest ona jedna i ta sama?
    ReviewUserIcon
    Oooo

    19.01.2024 19:54

    Inne

    Informacja dla każdego kto chciałby zatrudnić się w mza jako kierowca. Jesteś tylko numerem twoje wszelkie prośby spotkają się z zdecydowanym sprzeciwem spółki. Ty natomiast masz wykonywać wszelkie prośby pracodawcy . Twoje życie rodzinne nas nie interesuje ty masz pracować.
    ReviewUserIcon
    Nowy kierowca

    18.01.2024 22:44

    Pracownik

    @Pracodawca Z jakich powodow praca kierowcy nie jest wynagradzana jednakowa stawka zaszeregowania dla wszystkich kierowcow?
    ReviewUserIcon
    Prowadzący

    11.01.2024 11:48

    Inne

    @Pracodawca proszę o odpowiedź na 2 pytania: 1. Czy jest możliwość pracy na b2b czy tylko umowa zlecenie (nie jestem zainteresowany uop)? 2. Czy na elastycznej umowie (zlecenie ew. b2b) jest minimum godzin do wyjeżdżenia? Pozdrawiam Prowadzący
    Company logo
    MZA

    17.01.2024 15:16

    Pracodawca

    Dzień dobry, zatrudniamy kierowców tylko w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie. W przypadku umowy zleceniu nie mamy minimalnej ilości godzin do wyjeżdżenia. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 22 568 77 65 lub mailowy [email protected] – zachęcamy również do wysłania aplikacji CV.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.01.2024 18:19

    Pracownik

    Dlaczego w przypadku zatrudnienia kierowcy na umowę zlecenie pomija się fakt że UoCPK ogranicza ilość przepracowanych godzin?
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.01.2024 20:35

    Inne

    Można aplikować na mechanika samochodowego. Jaka jest atmosfera na warsztacie? Gonią z robotą czy nie trzeba wyrabiać więcej jak etat ? Ile na start płacą ?
    Company logo
    MZA

    17.01.2024 15:10

    Pracodawca

    Prowadzimy rekrutację na stanowisko mechanika - jeżeli jest Pan zainteresowany ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres [email protected]. Zachęcam również do kontaktu telefonicznego 22 568 77 65. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    15.01.2024 09:26

    Kandydat

    Witam. A jak wygląda praca jeśli chodzi o czas pracy? Ile dziennie jazdy, przerw ? Od której od której są zmiany? I ile godzin w miesiącu robicie?... U mnie w małej miejscowości w komunikacji miejskiej, robimy po 200godzin, w tym dziennie mamy nieplacone ok 30 min za sprawdzanie OC, tankowie itp, bo się nam nie należy i tyle! Zarobki za te godziny na rękę to ok 3800zl. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Wstyd

    16.01.2024 23:02

    Pracownik

    W ReloBus lepiej płacą niż w Mza, 6500 brutto za nominał na start. Plus premię 400 i 300 i reszta dodatków. Jedna linia 240h bez proszenia się, dobra kasa, lepsze linie
    ReviewUserIcon
    Marek

    17.01.2024 11:14

    Inne

    Jak z 33 zł brutto/h wychodzi 6500.brutto. Rozumiem że powyższa kwota miała by być za nominał godzin.
    ReviewUserIcon
    fan

    11.01.2024 16:12

    Kandydat

    Witam, a co jeśli chciałbym podjąć pracę, ale mam tylko kat B? Wyczytałem że MZA pomaga w uzyskaniu odpowiednich uprawnień (finansuje je?) Ile trwa takie szkolenie? Czy będąc na szkoleniu na odpowiednią kategorię, jestem już zatrudniony w MZA?
    ReviewUserIcon
    adamoszR1

    13.01.2024 13:26

    Pracownik

    to prawda, poświęcasz tej pracy prawie całe swoje życie a (usunięte przez administratora) z tego masz bo kasa nieadekwatna. Dodatkowo kasują tutaj komentarze o prawdzie bo nie chcą żeby ludzie się dowiedzieli prawdy.
    Company logo
    MZA

    17.01.2024 09:12

    Pracodawca

    Zapraszamy osoby posiadające kat. B prawa jazdy do udziału w szkoleniu w ramach: 1. Projektu Dofinansowanie, polegającego na udziale w szkoleniu przed zatrudnieniem w Spółce. Po zatrudnieniu Kandydat na kierowcę pracuje przez okres 2 lat, opłaca tylko 1% kosztów szkolenia z 1-go wynagrodzenia. 2. Programu "Szkolenie w Pracy" - pracownik podejmuje pracę i w okresie 5 miesięcy uzyskuje prawo jazdy. Tym osobom proponujemy odpracowanie przez okres 3 lat bez konieczności potrącania kosztów szkolenia w okresie zatrudnienia. Przed rozpoczęciem szkolenia kierujemy na badania lekarskie i psychologiczne. Kandydat składa dokumenty z wydziale komunikacji i przekazuje do naszego Ośrodka dokumenty niezbędne do udziału w szkoleniu na kierowcę autobusu.
    ReviewUserIcon
    Zleceniak

    11.01.2024 01:49

    Pracownik

    Nowe aneksy do umowy zlecenie dostałem z podwyżkami kar:)chyba sami będą sobie jeździli (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    23.01.2024 15:52

    Pracownik

    Brutto, brutto, więc realnie nie jest to 55/h
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    23.01.2024 15:52

    Inne

    I to w weekendy i święta na zleceniu. Zapomniałeś dodać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2024 18:32

    Pracownik

    Nadal jesteś chętny do tej tyry z prorokiem na plecach gdzie wstajesz o 2 i przez 10 godzin gonisz rozkład bez przerw? a jak uda się złapać piętnastkę to zamiast odpocząć robisz reset 10 awarii na komputerze? Potem jesz kanapkę w tojce sikając i jedną ręką trzymasz kanapkę a drugą (usunięte przez administratora). Normalnie praca cud miód i orzeszki. Desperacja level max
    ReviewUserIcon
    rafałr1

    15.01.2024 11:21

    Były pracownik

    przecież te 200 od nowego roku to jest jak plunięcie w twarz
    ReviewUserIcon
    Milosnik

    12.01.2024 16:05

    Pracownik

    Świetna praca i dobre zarobki. Ludzie polecam MZA jako bardzo dobrego pracodawcę, który dba nie tylko o to abyś Ty żył godnie, dba również o Twoją najbliższą rodzinę
    ReviewUserIcon
    Malgoska

    08.01.2024 13:25

    Pracownik

    Kiedy jedna stawka zaszeregowania dla kierowcow? Premie, nagrody tymi instrumentami pracodawca nagradza wklad i zaangazowanie ale za jednakowe obowiazki powinno byc sprawiedliwe wynagrodzenie.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.01.2024 14:10

    Pracownik

    Już zatoki jednych kierowców zostały zrównane z innymi, tylko dlaczego innym nie zrównano wynagrodzenia do drugich?
    ReviewUserIcon
    Milosnik

    09.01.2024 20:17

    Pracownik

    Cieszę się , że jest cenzura na Goworku dzięki temu nasi kierowcy moga przeczytać pozytywne opinie na temat naszej pracy. Drodzy kierowcy! Apeluje o natychmiastowe zapoznanie sie z ,,Poradnikiem kierowcy dotyczącym bezpieczeństwa w transporcie publicznym” Dzięki temu nasi kochani pasażerowi będą jeszcze bardziej bezpieczni a to dzięki oczytanym kierowca , którzy ambitnie czerpią informacje oraz nakazy od naszych przyjaciół z ZTM
    ReviewUserIcon
    Bbbbb

    09.01.2024 15:40

    Pracownik

    Czy będzie dziś wypłata
    ReviewUserIcon
    2218

    06.01.2024 11:10

    Pracownik

    Związek jedzie sobie 18 stycznia do Zakopanego za nasze pieniądze i nie walczy o poprawę jakości pracy i wynagrodzenia. Najwyższy czas by każdy się wypisał ze związków
    ReviewUserIcon
    Raftrans w r1

    06.01.2024 23:25

    Były pracownik

    Po co wy się zapisujecie do tych skompromitowanych związków? Serio nie szkoda wam waszych pieniędzy? To nie są małe sumy. Oni żyją z was, nic dla was nie robią a wy nic z tego nie macie tylko tracicie.
    ReviewUserIcon
    srutututu

    07.01.2024 15:42

    Pracownik

    Zawsze jeżdżą na skoki . Kierowcy kręcą fajerą ,Lepsi jadą pod skocznie . Czasem nawet na fejsie publikowali zdjęcia. Według mnie jest to zachowanie naganne . Wszak piętnuję sie zachowania, gdy kierowca idzie na L-4 - nie dawano premii Prezesa, a Tu można wiele i wiele więcej. Po prostu wstyd , gdybym był Związkowcem, nie spojrzałbym Kolegom w oczy. Jako Związkowiec winien bym mieć tyle, ile najsłabszy z moich płatników składki.
    ReviewUserIcon
    Mariisz

    06.01.2024 15:53

    Pracownik

    Zarabiam tutaj ponad 6700 zł na miesiąc, stać mnie na wszystko. Dziękuję codziennie mojemu pracodawcy MZA , że mnie przyjął do tej pracy

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.