Opinie o Kalmet Gliwice w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kalmet Gliwice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kalmet Gliwice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmet Gliwice w Gliwice

Maniek

szukaja u was kogoś do pracy?

Maniek2
@Maniek

sorry, nie wiedziałem, że jest już jeden Maniek, ten co pisał pod spodem to nie ja wybacz, ze ci nicka zakosiłem...

D?P01
@Maniek

spawacza i montera, na str jest

M2
@D?P01

a aktualne na pewno?

@M2

Aktualne

M2

dzięki za informacje

Helmut

Nie każdy zapracował na to żeby dostać premie to nic o nich nie wie!!!

KG

Panowie jakie są mniej więcej widełki zarobków, godziny pracy u montera? Taka orientacyjna stawka, ewentualnie benefity jak macie to jakie

Maniek
@KG

widełki sa dosyć spore ale srednia to koło 4k masz jeszcze premie uznaniowe

Okej, dzięki

Baton
@Maniek

Niewiem o jakich premiach piszesz bo od roku nie ma żadnych premii tylko cięcia

Zenon
@Baton

tak to prawda

@Baton

a co macie oprócz wypłacy?

Biedny
@KG

Wypłaty też nie mamy

Kiedyś tam robilem

(usunięte przez administratora) Za chwilę nikt tam nie zostanie,(usunięte przez administratora)

Obserwator
@Kiedyś tam robilem

Widocznie więcej nikogo nie potrzeba. Po co trzymać niekompetentnych.

Fi3vhr
@Kiedyś tam robilem

Szkoda gdzie te gwiazdy trafia?

Melek
@Fi3vhr

co to za portal plotkarski z forum o kalmecie znów robicie...

K.

Polecam Kalmet jako osoba korzystająca z usług firmy, pozdrawiam

Ramzes
@K.

Pozdro ;)

...
@K.

Ale żeście go zminusowali, już nikt więcej nei napisze nic pozytywnego, bo bedzie si bał...

Monter Konstrukcji Stalowych

Głupia i jałowa rozmowa z wielką Panią Dyrektor

Kompletnie bzdurne i bezsensowne. Miała moje CV przed oczami więc 90% pytań nie powinna mieć miejsca. Pytanie o stawkę też, skoro po usłyszeniu odpowiedzi wzbrania się tabelkami i widełkami na dane stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

"NIE PODEJMOWAĆC WSPOLPRACY"...pozwól, ze ludzie jednak pozostawią to swojej ocenie i sami zadecyduja

śnij dalej

jako dostawca zapewne jesteś osobą posiadającą odpowiednią wiedzę na temat firmy i kwalifikację aby ocenić jej kondycję... zajmij się lepiej swoją żeby tobie na goworku konkurencja nie zaczęła wypisywać. Pozdrawiamy, z całkiem nieźle trzymającego się Kalmetu

pff
@śnij dalej

Taaki z niego pan dostawca wielki znawca

wewior

na ile zmian pracujecie i w jakich godzinach? (sory jak już było to pytanie nie przegladałem dokładnie)

Rolo
@wewior

3 zmiany 6-14-22

wewior
@Rolo

ok, czyli standardowo dzięki

waść

ilu mniej więcej ludzi zatrudnia Kalmet?

Ok 250 osób

@123

dziękuję za odpowiedź

Hiugo

Dlaczego pytasz?

@Hiugo

czysta ciekawość, wiedziałem, że zakład nie należy do najmniejszych, ale upewniłem się w przekonaniu

koster
@waść

Potężny moloch to to nie jest ale i tak nieźle

ppp
@waść

po samym gmachu widać przecież, ze trochę ludu musi tam być, wiec nie ma co sie dziwić?

zenek

gdzie patrzeć za ofertami, skoro te na stronie chyba sa nieaktualne? (ktos sie pytał i odpowiedziano mu, ze nei ma przyjśc, mimo, ze bylo na stronie).

OoOoO
@zenek

A pytałeś jakoś u źródła? bo to, że na goworku tam ktoś pisał to jedno, a czy faktycznie tak jest, to drugie

zenek
@OoOoO

nie, wolalelm sie najpierw tu zorientowac

abcde
@zenek

Zenek jak jest na stronie to wysyłaj cefałke i nie gdybaj niepotrzebnie

FREE

czytam te wasze bery i zastanawiam się czy pracujemy w tej samej firmie?????

Ultra
@FREE

Ulżyło mi że ktoś ma podobne zdanie co ja, bo już się zacząłęm niepokoić

Rotor
@FREE

daj pan spokój, ta strona juz bardziej przypomina bloga plotkarskiego niz opinie o pracodawcy

walus

jakiej mniej wiecej stawki moge sie spodziewac u was jako malarz kosntrukcji stalowych ? ale bez gadania, że "za mało", "nie polecam", "nie idź tam" opinii sie juz naczytalem, teraz prosze o konkretna odpowiedź

@walus

Żadnej, bo nie ma przyjść....

@walus

Chlopie o co ty pytasz za 2 dni święta A wyplat na koncie nie ma (usunięte przez administratora) mi po prostu ręce opadają

@Kadry

no na stronie stoi jak byk jako "aktualne oferty pracy" wiec jednak się tym zasugerowałem..

walus

ale ja pytałem tylko wstępnie o stawki na konkretne stanowisko a nie o opinie o wlaścicielu...to juz sobie zdążyłem przeczytać niżej, naprawde nie trzeba trąbić na prawo i lewo o tym samym pod kazdym postem

Rozek

A jakie auto, bo chętnie się dowiem? Z tego co widzę, nie ma żadnego nowego?!

Bociek
@Rozek

Wyglądało mi chyba na golfa białego

Ksiądz

Same marudy na tym forum. Nie ma wypłat na kontach to się zwolnijcie z winy pracodawcy. Warunki pracy nie odpowiadaja to ja zmiencie. Nikt was tu na siłę nie trzyma. Skąd macie pewność że szef kupił córce auto? Widział ktoś fakturę. A może córka z mężem zarabiają tyle że kupili sobie auto za gotówkę. Wszędzie tylko zawiść, zazdrość i pretensje

@Ksiądz

Jedyny głos rozsądku, chwała Panu!

Rozek

Chcesz mi powiedzieć, że osoby z rodziny mają zarabiać tyle co reszta administracji?

srutututumajtkizdrutu
@Ksiądz

Księdzu, dobrze gadasz to już się robi nudne, ciągle teraz tylko to auto i 100% przekonanie o słuszności swojej tezy wyciągniętej z...nie powiem skąd, bo nie wypada chociaż z drugiej strony większość tutaj raczej nie ma powściągliwego jęzora i tylko obraża na prawo i lewo... ehhhhh mam nadzieje, ze sobie odpoczęliście w świeta i trochę frustracja opadła

Cezik
@srutututumajtkizdrutu

Heh, dobry nick :P a tak serio to akurat sie zgadzam z toba i dziwi mnie, ze taka dyskusja rozpetala sie pod postem goscia, ktory pytal o zarobki na konkretnym stanowisku

xIgo

Chodze do pracy robie swoje wracam do domu i tyle w temacie

7elek
@xIgo

dokładnie mam takie same podejście robota jak robota nie ma co drążyc temat

Wściekły
@xIgo

Patrzę i nie widzę wyplaty na koncie ciekawe czy(usunięte przez administratora)od jutra będą sobie sami spawac(usunięte przez administratora)

@Wściekły

Masz problem to się zwolnij i idź pracować na jakiegoś Koreańczyka albo Japończyka jeśli wolisz obcy kapitał.

@Wściekły

Sprawdzasz konto 08.04 mimo, że masz płatne 10.04? Nawet mi Cię nie żal, a tak BTW, przyszedłeś w środę do pracy?

Czekamy na Twoje wypowiedzenie

I
@xIgo

Doskonale rozumiem wasze flustracjie ja też nie dostałem poraz kolejny wypłaty w terminie A skoro tak chetnie zapraszają do kadr to trzeba sie będzie udac przecież kalmet nie stoi na krawędzi (usunięte przez administratora)wszystko jest ok moze poza zawartością głów famili frosta A swietna opinia firmy na rynku pracy pozawala wierzyć że za tą pstrąg bramą bo rezta majątku wyprzedana stoją w kolejce pracownicy chetni do pracy za darmo

Daj pan spokój
@123123123

Lepiej obcy kapitał i wypłata na czas

Leon
@123123123

Ale brednie "patrioty" . Jeżeli obcy kapitał jest uczciwy , płaci na czas i szanuje ludzi, to lepiej jest pracować dla nich.

@Kadry

(usunięte przez administratora) Jak dobrze że już dla tej firmy nie pracuję. Każdy pracownik nie otrzymujący wynagrodzenia w terminie tak jak co miesiąc w Kalmecie ma prawo do porzucenia stanowiska pracy z winy pracodawcy- powód ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych, odpowiedni paragraf znajdziecie Państwo w przepisach. Ja się tak zwolniłem i dostałem wypowiedzenie za porozumieniem stron. Pracę za dobre pieniądze można teraz znaleźć pstryknięciem palca więc nie ma na co czekać. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, jednak mało gdzie będzie gorzej niż w Kalmecie

Spawacz nr-1
@123123123

Wole obcy kapitał przynajmniej kasa na czas i normalne warunki bhp i szanowanie człowieka

Spawacz nr-1

Żal mi ciebie

@I

Zapraszamy

@Michał

Składaj szeryfie

Halo

Dostał ktoś premię na święta???

Wyga

Problem jest w ludziach, którym się nie chce pracować i nic nie dają od siebie. Jeśli ktoś chce się uczyć i pracować to po prostu to robi. Zachęcam do zaczęcia od Siebie samych. Oceniać może każdy. Ktoś widział jak Pan (usunięte przez administratora)budował firmę i od czego zaczynał ? A To, że są fale czyli gorsze i lepsze miesiące to normalna kolej rzeczy. Familly Frost... słabe. Nie znam tej rodziny. Ale jeśli chodzi o szefa to takich ludzi brakuje. Którzy myślą i są przedsiębiorczy. Pytanie kupujcie dla przykładu polskie produkty czy 90 % mejd in czajna" ? Polska gospodarka wspiera polskich przedsiębiorców ? serio ? Zacznijmy od swojego podwórka. Najlepiej oblewać każdego błotem i się skarżyć. Firmę tworzą ludzie którzy współpracują ze sobą. Pracowałem w tej firmie kilka lat i patrząc na dzisiejsze pokolenie (usunięte przez administratora) na prochach wpatrzonych w komórki którzy patrzą tylko na stan konta to chciałbym żeby wróciły czasy wiadomo jakie. Macie problem- zwolnijcie się !!!!!! Jedźcie zasilać obcą gospodarkę....

Kot
@Wyga

Lata temu jak tu pracowałeś, może było dobrze. Teraz sam byś jęczał. Nie obrażaj młodych ludzi. Oni pracują na twoją emeryturkę.

Spawacz
@Wyga

Jakby szef szanował ludzi dał im dobre stawki narzędzia normalne szatnie a nie ten (usunięte przez administratora) co jest teraz to miałby najlepszych ludzi na Śląsku i następni czekali by w kolejce by pracować w kalmecie a firma by chulala na pełnych obrotach i wszyscy by byli zadowoleni a jak się ludzi nie szanuje to jest jak jest ....

K
@Spawacz

Spawacz ludzie NIGDY nie są zadowoleni choćby nie wiem co zawsze jest coś nie tak

@Kot

To nie jęcz tylko się zwolnij ..

Kot
@Xyz

I zazwyczaj taka jest odpowiedź. Nie " może spróbujemy coś naprawić , ulepszyć" , tylko " się zwolnij" . Dno dna.....

Taaaaaaa

@Kot

Codziennie obijasz kartę w tym dnie i grzecznie pracujesz . Tylko tu się uzewnetrzniasz bo co Ci innego zostało.

Wyga
@Kot

SORY, ale nikt nie musi pracowac na moją emeryturę. Lata pracy od 18 roku życia zaczynając od kopalni i lata oszczędzania mogę żyć skromnie byle mieć na opłaty i podstawowe żeczy. I nie pobieram emerytury taka moja filozofia. Młodych nie obrażam bo są tacy i tacy ale widząc co się dzieję gdy przyjeżdżam na stare śmieci to mam wrażenie że jestem na innej planecie. Jestem z pokolenia tych starych dziadów którzy po zawodowce szli do pracy w kopalni i pracowali na lepszą Polskę przez 47 lat....

Yttr

Zawsze jak są zmiany to większe to najpierw jest gorzej żeby było lepiej a jak będzie to się okaże. Karma wraca więc na spokojnie

Dafy
@Yttr

nie nam oceniac system zarzadzania ale nie wydaje mi sie zeby kelmet tak szybko klękł

Gru123

“Kierowniki” to nie mają takiej siły sprawczej, żeby komentarze usuwać...jak opinia sięga dna i łamie regulamin, to jest kasowana. Tylko tyle i aż tyle...

Gru123

Kierownikiem nie jestem, ale miło mi, że mnie za niego bierzesz, to buduje moje ego :) Mam też przyjacielską radę na przyszłość, awans się z powietrza nie bierze, czasem trzeba się jednak postarać a nie płakać w internetach

Koń

Zdrowy rozsądek i kierując się zasadami etyki kazdy pracownik administracji powinien mieć minimum zrownane stanowisko A wysokość wynagrodzenia z(usunięte przez administratora) przecież w normalnie działającej firmie kompetencjie i umiejętności i wiedza decydują o angazu A nikt w tej firmie nie prezentuje niższego poziomu Panie (usunięte przez administratora)to pana się pytam kiedy bedzie jakaś uczciwa reakcjia bo dalej jest to nie dopuszczalne

Kolejny raz czytam że wypłaty nie idą na czas ,brakuje praktycznie wszystkiego więc ludzie co wy tam jeszcze robicie? Pracy jest w brud tylko trochę odwagi teraz jest najlepszy czas na zmiane pracy (usunięte przez administratora)

Powiem wiecej nie rozumie postawy starego nie ma wyplat dalej nie zrobił pożądku z tą dwójką pracowników miesiąca szczytem bezczelności jest fakt ze wyplaty nie idą A oni dalej korzystają z przywileju jakim jest służbowy passat chyba powinien byc sprzedany A pieniądze przekazane na wyplaty dramat firma czas sie zwalniać(usunięte przez administratora)

Spawacz

Dobrrze ze ja już tam nie pracują ucieklem chyba w ostatnim momencie ale skoro (usunięte przez administratora)ti co tam jeszcze robicie ??Wy się denerwujecie a stary kasę trzepie

Magazynier

(usunięte przez administratora)Pracownicy wszystkiemu winni a kto ich zatrudnial i dobieral ?!

xxx

ciekawe co sie stanie jak teraz powiem ze mi jest dobrze??

@xxx

Jest Ci pewnie dobrze i jesteś z siebie dumny że ludzie (usunięte przez administratora)t A Ty tak gratulacjie za taką postawę czapki z głów

sp98

W radiu mowili ze dzis dzien spawacza

I
@sp98

Gdzie jest moja wyplata ja się pytam może trochę kultury i odwagi i wypadało by poinformować pracowników że nie ma kasy to chyba my pracujemy na wasze stare BMW i reszte przywileji bo wy famili frosta tylko do opowiadania bajek sie nadajecie

xxx
@I

ty nie dostaniesz

Obserwator

Firmą nie rządzą fachowcy z produkcji którzy od 3lat systematycznie uciekają tylko wy (usunięte przez administratora)

Życzliwy
@Obserwator

Jak na obserwatora to masz dużą wiedzę na temat firmy. Zajmujesz się szpiegostwem? Jeżeli jesteś zatrudniony i zamiast pracować tylko obserwujesz, to źle. Musisz też przyznać, żeby oceniać innych to należy mieć potwierdzone kwalifikacje, powiedz gdzie je zdobyłeś. Czy zbudowaleś kiedyś zakład produkcyjny od zera? Jeżeli przy pytaniach masz same minusy to siedź cicho i korzystaj z uroków Świata.

R3alista

Firmę niszczą pracownicy, którzy mają kolorowe okulary i myślenie prosto z PRL-u, czy się stoi czy się leży to wypłata się należy, czy zrobię dobrze czy zrobię źle i tak wypłatę dostanę. Spytajcie kiedyś Panią od jakości ile było reklamacji za ostatnie lata, wydaje mi się, że ani Zdzichu ani Krzychu nie spawali, montowali, malowali, erowali żadnej z tych rzeczy, także tego, UDERZCIE SIĘ W PIERŚ i miejcie GODNOŚĆ i sami odejdźcie i dajcie pracować tym co chcą! Wiecie gdzie są kadry, jeśli nie to budynek B!

Jo
@R3alista

Z tymi reklamacjami jest tak że to ma jechać i już. Byłem kilka razy przy sytuacji jak była gadka że lepiej wysłać złe niż wogole bo kary za niewywiązanie się z terminu są mniejsze niż za reklamacje. Przykład ruthmana akord i pośpiech przez miesiąc a później dwa miesiące poprawek. Na kadziach jest to samo a i na racjach odkąd pamiętam to były reklamacje i to konkretne. Prawda jest taka że pośpiech nigdy nie był dobrym doradcą. Były belki-niemiec miał 16h na jedną w kalmecie 2 na szychta i przesto były reklamacje. Pazerność zgobiła właścicieli teraz szukają oszczędności na sprzęcie, ciuchach nie wspomnę o jakimkolwiek socjalu. (usunięte przez administratora)Jeżeli ktoś naprawdę jest fachowcem to znajdzie pracę a oni niech idą z torbami tego życzę.

Budyń

(usunięte przez administratora)prawda boli???reklamacje jechały non stop wiesz ile stojaków z opla wracało???kasa ma teansport zamiast zarabiać na kursach szła w błoto

Dystans
@Budyń

proponuje wrzucić na luz bo konstruktywne to jak przeciąganie liny. Każdy od czegoś jest każdy ma swoje racje i najlepiej jak każdy zajmie się swoim

Lolo
@Obserwator

A chwast to nie fachura ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmet Gliwice - Gliwice

• Jak się pracuje w Kalmet Gliwice?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmet Gliwice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmet Gliwice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmet Gliwice?

Kandydaci do pracy w Kalmet Gliwice napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmet Gliwice
2.5/5 Na podstawie 692 ocen.

Kalmet Gliwice