Opinie o Kalmet Gliwice w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kalmet Gliwice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kalmet Gliwice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmet Gliwice w Gliwice

samotny

tylko obiecuja premie a ja juz to dają 200zł a potem zdziwienie ze ludzie nie chca przychodzic omijaja firme szerokim łukiem a zs nadgodziny masz gołe niema 50 tek ani 100 TEK ciekawe co PIP na to ????połozyc trzeba uciekac

papa

Rodzina Adamsów liczy na kumulację i obiecuje. A wynik znowu ujemny. Szóstka padła w Suwałkach i premii nie będzie i tak bez końca. Na Śląsku są jeszcze grube tysiące chętnych do nabrania. To jeszcze trochę potrwa.B

jegor

jakbyście ludzie nie mieli mentalności polaczków to już dawno całą halą byście złożyli wypowiedzenia i może wtedy by krwawaty oprzytomniały że to nie dzieki nim jest dochód w firmie a tak macie gołe godziny w weekendy i za zostawanie dłużej

ford

remik jak masz na 6:00 to przychodzi się przed6;00 a nie jak ty 6:20 remik wchodzi na chale wita sie z kazdym po kolei potem robi kawe i spokojnie pije 7;10 zaczyna prace

tigowiec
@ford

ta on jest jak dyrektor a spawac nie umie

Monter Konstrukcji Stalowych

Głupia i jałowa rozmowa z wielką Panią Dyrektor

Kompletnie bzdurne i bezsensowne. Miała moje CV przed oczami więc 90% pytań nie powinna mieć miejsca. Pytanie o stawkę też, skoro po usłyszeniu odpowiedzi wzbrania się tabelkami i widełkami na dane stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wieciekto

To racja, przy 220 (i wiecej) godzinach potrafią powiedzieć że premi nie zrobiliście sobie bo macie ją w godzinach, takze jeszcze miesiąc, i jak sie nie doliczymy, to trzeba bedzie odejsc grupą i moze wtedy zaczną myslec. Za borubara bańka trzysta urobku i po 10-15 proc premii a terraz półtorej bańki przerobu na wydział i : premie zrobiliście se w godzinach... śmiech na sali. Moze jednk za dużo krawatów jest co biorą grubą kase za nicnierobing, ew. za to zeby wymyśać nowe ściemy jak ludziom nie zapłacić.

popus

Ja juz (usunięte przez administratora) ten KOŁCHOZ i jade do NL. w kalmecie nie zarobisz nawet po ponad 200 h miesiecznie :)

toczo

hahaha zostawcie już tego remika bo nerwicy dostanie

spawaczzzz

potwierdzsm remik sciemniaa

opserwator

remik ciekawe czy łysy i łukasz wiedzą jakie głupoty wygadujesz na nich albo ekipa z ruthmana wszystko i wszyscy cię interesuje ile zarabiaja stawki premie tylko nie robota która robisz albo sciemniasz 12 godz:-)

jurek warga

są przyjęcia, spawaczy monterzy wyslij cv do kadr, maja duzo roboty kasa srednia ale tez nie wymagaja rolki drutu na 8 godz....

ile tej premi mają?

kolec
@Marcin

remik wie

opserwator
@kolec

Na ruthmana nic nie robią pija kawę w kącie godzinę żeby ich kamera nie widziała albo przy szafce jak Seba Z Adamem sobie godzinę rozmawiają bo mogą łysy jest Adama Kolegą najlepszym

JJJJ

NA RUTHMANIE TYLKO MAJĄ PREMIE 5 CIU WSPANIAŁYCH

spawacz

święta prawda najwięcej nierobów siedzi na piętrach-zapraszamy na parter

Marko
@spawacz

no nie wiem, ilość psycholi w tym rejonie ograniczona

ok

Dawno mnie tu nie było, ale jak widze - żadnych zmian. Dalej nieroby wywalają swoje żale. Może lepiej do konfesjonału, albo telefon do przyjaciela, tam przynajmniej może ktoś wysłucha i pogłaszcze, a tu się nierobów sprowadza do parteru, a nie żałuje. DO ROBOTY albo do widzenia! Znajdą się inni na wasze miejsce! Wiekszość tylko sapać umie i narzekać.

toczo

hehehe no niektórzy myślą że jak sie nauczyli spawać to wygrali los na loterii "wybitni fachowcy" bo umieją położyć lage dwie blachy ze sobą pospawa i już wybitny fachowiec ten kalmet to rzeczywiście szczyt marzeń życze powodzenia:)

czarny
@toczo

a o kogo chodzi???? ;)

krzysztof

nadgodzin jest dużo, cały tydzień ściema to potem pozwalają pracować w nadgodzinach

heban
@krzysztof

ty w kalmecie robisz czy ino opinie czytasz ? myślisz ze jak sciemniasz w tygodniu to nikt tego nie widzi i tak po prostu zaprasza cię potem na pracę w nadgodzinach? może zebys zaś posciemniał ? A reszta co pracuje będzie rypać na twoją premie czy jak ?

tacieszów
@heban

ile miałeś godzin w grudniu? za dużo roboty czy zła organizacja?

gino
@krzysztof

ja pracowałem w kalmecie 8 miesięcy w tym czasie tylko 2 razy mi sie przydażyło że nie było weekendu ale jak wspominają inni nie ma żadnych bonusów a mistyczna premia o której też wspominają jest chyba tylko wymyślona bo ja nigdy nie dostałem wiekszej wypłaty niż to co wychodziło mi z godzin zaraz ktoś powie że pewnie byłem (usunięte przez administratora) ale od razu mówię że nie nigdy nie musiałem przyjść poprawiać po sobie ( jest stosowana taka taktyka oczywiscie za darmo) zawsze wyrabiałem ponad normę i chodziłem dodatkowo ,jeden kolega studiował więc nie zawsze mogł być w pracy w weekend i jemu brak przyznania premii argumentowali że własnie nie przychodzi co weekend

Oczywiście że nie. Co prawda wyplaty na czas ale nie koniecznie zgodne z umową. Nadgodziny oraz weekendy platne po normalnej stawce, zdarza sie ze nie wyplacone. Bardzo zle podejscie do pracownika i nie mila atmosfera. Wiec jak można chcieć pracować w takim zakladzie???? Chyba tylko desperaci ciągle tam się męczą. I ja juz niebawem spadam z tad bo juz psychicznie nie daje rady w tym domu wariatów.

jegor
@Marcin

a (usunięte przez administratora) mnie obchodzi zaspakajanie potrzeb klienta motto pracownika kalmetu : za tą kase to je dobre

KOT

My pracownicy onkologii wybitni fachowcy gardzimy wami amatorami ruthmanowcami.

Ta firma to jedna wielka nieprawidłowość. Podwyżka w ciągu roku nie możliwe. Karol chcesz dobrą prace to omijaj ten zakład szerokim łukiem.

bobo

Co do kota śmierdziela to by mógł się wrescie ustatkować i założyć rodzinę,całe życie nie będzie od łysego konia bił i bykom jaja bujał

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmet Gliwice - Gliwice

• Jak się pracuje w Kalmet Gliwice?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmet Gliwice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmet Gliwice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmet Gliwice?

Kandydaci do pracy w Kalmet Gliwice napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmet Gliwice
2.5/5 Na podstawie 692 ocen.

Kalmet Gliwice