Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

jar897

Jeśli ktoś z was szuka pracy na Recepcji to omijajcie LuxMed szerokim łukiem. Ostatnio po raz 1. udało mi się wyciągnąć tutaj 2k na rekę, ale to wszystko pracując dużo ponad 200h.... Pani prezes dumnie chwali się, jak to LuxMed jest numerem 1 na rynku i osiąga świetne wyniki a jak porozmawiam z moim kierownikiem, to co i rusz słyszę,że mamy słabe wyniki, że w związku z tym o podwyżce czy tymbardziej umowie o pracę przez najbliższy rok mogę sobie pomarzyć itp. Chyba już się nie doczekam tej podwyżki i prędzej znajdę coś lepszego.

Yoga

Firmy Lux med to nic nie obchodzi. Przeczytaj wyżej co mi odpisali.

Yoga

Dzisiaj złożyłam zawiadomienie na policji. Dołączyłam screen ogłoszenia, wydrukowałam wszystkie maile. Dowodu zmieniać nie muszę. Pani na policji powiedziała że jedyne co może zrobić z danymi to je sprzedać, ale kredytu nie weźmie. Zgłaszajcie wszystkie tą sytuację na policję. Jeśli coś zrobi z danymi choćby jednej z nas sprawę połączą z całej Polski.

bezrobotna

Widzę że gość szukał całej ekipy a nie tylko dwóch osób na recepcję. Też dostałam meila żebym podała dane do umowy itd. Nie odpisałam i mam spokój. Zastanawia mnie czy na podstawie danych z cv jest w stanie coś wykręcić i mam nadzieje że nie. Oglądałam dzisiaj ogłoszenia i na jednym z portali jest mega podobne ogłoszenie.

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Arda

Dziewczyny, ja zgłosiłam już na policję , opowiedziałam po kolei jak było, podałam tą stronę i jego maila. Strony z ogłoszeniem już nie ma jak i jego konta, zdążył wszystko usunąć. Jestem zła, że dałam się tak nabrać... Teraz trzeba wyrobić nowy dowód, 2 tyg się czeka a potrzebny jest w razie jakiś rekrutacji :(

Yoga

Moim zdaniem trzeba wydrukować maile na potwierdzenie, ogłoszenie jeśli masz chociaż screena. No i mówisz tak jak było

Anka

Dziewczyny ja jestem w tej samej sytuacji i podałam te wszystkie dane, ale co mam powiedzieć na policji????

Yoga

Z samymi danymi nic nie załatwi. Żeby cokolwiek zrobić np w banku musi mieć dokument ze zdjęciem. Ja podjadę jutro na policję i zgłoszę. Lepiej dmuchać na zimne

Arda

Dowodem jest choćby to , że było takie ogłoszenie z jego imieniem i nazwiskiem i mamy przecież od niego maile , myślę, że to jest duży dowód ... ja zgłaszam to bo nie wiadomo co będzie kombinował z tymi naszymi danymi ... sam fakt , że je ma powinien być zgłoszony bo nigdy nie wiadomo ...

kati266

Z tym zastrzeżeniem dowodu osobistego to jest dobry pomysł, ale jeżeli chodzi o zgłoszenie tego na policję to będzie mu to bardzo trudno udowodnić, często takie sprawy są umarzane z braku dowodów (radziłam się znajomego w tym fachu) dlatego ciągle się zastanawiam czy to zgłosić. Zgłaszacie to?

Arda

DZIEWCZYNY!!! te które podały dane dowodu osobistego i nr konta bankowego dzwońcie do swoich banków bo trzeba zastrzec dowód osobisty gdyż istnieje ryzyko transakcji na wasze konto !!!! niestety trzeba potem wyrobić nowy dowód osobisty :(

Arda

DZIEWCZYNY !!! przez przypadek znalazłam w sieci ,że ten gość jest poszukiwany przez policję ! ja też się nabrałam , idę dziś to zgłosić bo on ma dane mojego zamieszkania i inne a nie wiadomo gdzie przebywa bo zgłoszenie policyjne jest z Warszawy ! radzę wam też to zgłosić , jestem podłamana :(

Monika666

Jestem za .

Yoga

Może zgłośmy to na policję? Tylko im nas więcej tym lepiej i trzeba poinformować że proceder był stosowany w całej Polsce

Monika666

Widzę, że sporo nas naiwnych jest.Też wpadłam z danymi, ale nie przelewałam kasy. Nie wiem, jak chłopak do którego też mail był zaadresowany. Mam nadzieję, że nie wykorzysta naszych danych.

kati266

Cześć. Ja podobnie jak Wy również otrzymałam informację, że chcą mnie zatrudnić jako rejestratorkę medyczną w Lux Medzie w Katowicach. Wszystko fajnie umowa o pracę, jednak nie dało mi spokoju, że jest aż 14 zł na godz. netto i jaki pracodawca chce kogoś zatrudniać nie przeprowadzając rozmowy kwalifikacyjnej, dlatego weszłam sobie na internet poszperać opinie i natknęłam się na wasze informacje, które mnie zszokowały. Dodam, że e-maila dostałam od pana Jacka Sternika (tak się podaje w e-mailu, a któż to jest naprawdę nie wiem sama). Nie naciągał mnie na szczęście na żadne wpłaty i przelewy, ale boje się o swoje dane osobowe, które może wykorzystać w różnych celach. Myślę, że trzeba to zgłosić na policję. Pozdrawiam ;)

Lolika

Okej rozumiem, czyli jeszcze pewnie sie odezwie. Jakim gnojem trzeba być żeby ludzi bezrobotnych jeszcze naciągać. Chociaż mnie bardziej wkurza to, że narobiłam sobie nadziei.. brzmiało tak idealnie, że sie chciało aby to była prawda..

@Lolika

Słuchajcie jest to próba wyłudzenia. Mamy firmowe maile i nie wysyłamy takich próśb. Jak pisaliście powyżej tak nie działa profesjonalna firma jaką jesteśmy. Zgłoście to na policję. Jest was coraz więcej, więc powinni się sprawą zainteresować.

Yoga

Ja tez podałam, bo podobnie jak Ty byłam w euforii ;) Następny mail jest z wiadomością że jeśli wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe, to proszą o przelew na ich rachunek w celu utworzenia jakiegoś konta technicznego i potwierdzenia danych

Lolika

Tylko, ze mnie nie prosil pan jacek sternik o przelew.. tylko o dane.. i co mam na policji powiedziec? Ze jestem glupia i podalam..

Yoga

Napisałam do Lux-medu i otrzymałam od nich taką informację: "Witam, Dziękuję za zgłoszenie. Grupa Lux Med. w procesie rekrutacji postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy, i nie żąda przekazania danych osobowych, oprócz tych określonych w przepisach prawnych, nie ponosi odpowiedzialności za rekrutacje wykorzystujące adresy naszych przychodni. Osoby, które czują się w jakiś sposób poszkodowane mogą zgłaszać indywidualnie swoje zdarzenia na policji. Kandydatów zainteresowanych naszymi ofertami pracy, zapraszamy do zgłaszania się przez ogłoszenia publikowane w zakładce Kariera, na naszej stronie www.luxmed.pl" Jak widać zupełnie się tym nie przejmują. Jeśli chcemy coś zrobić to na własną rękę zgłosić to na policję

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.