Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

lelol

prowadzą w Tricity rekrutacje na Manager Sprzedaży Usług Medycznych. W ogłoszeniu nie mam mowy o własnym aucie, kuszą ludzi i oszukują bo dopiero na koniec rozmowy Paniusia Nowy Dyr, sprzedaży informuje ze wymagają swojego auta.

pracownik cc

Kara, sugerujesz że program "500zł na dziecko" już przynosi efekty? Nic tylko się cieszyć :) PS.Pracownik Call Center w LuxMed wyciąga ok 1500zł/mies na umowie-zlecenie, po nowym roku trochę ludzi rzuciło papierem" to i rekrutują

Miś

Początkowo, jak zacząłem pracę w LUX MED, sądziłem "Wow. Faktycznie w Polsce jest cieżko z dobrze* płatną pracą". (*Dobrze - tak żeby robić dość na rachunki, jedzenie i podstawowe życie.) A muszę nadmienić, że zajmowałem normalne odpowiedzialne stanowisko na etacie. Nie pracowałem jako student na recepcji. Teraz wiem, że byłem realnie okradany z mojego czasu, a nie wynagradzany uczciwie za pracę. Nawet jak na Polskie warunki. Opieka zdrowotna i benefity to też fikcja. Szczerze odradzam pracę tutaj. Lepiej przetyrać swoje jako kelner w knajpie i poczekać na lepszą ofertę. Przynajmniej więcej się zarobi.

mariola

kara,to jest forum z opiniami pracowników a nie pań z działu HR nie oszukuj potencjalnych kandydatów. Luxmed rozwija działalność ale jak to bywa w wielkiej korporacji, na podwyżki dla pracowników nigdy nie ma środków. W większości działów z tego co się orientuję zatrudniają głównie na umowę-zlecenie a koleżanki na recepcji nadal wyciągają ok 1500zł. LuxMed nie zapewnia swoim pracownikom żadnego pakietu medycznego. Nie wiem jak jest teraz ale jeszcze niedawno mogłeś korzystać z podstawowego pakietu po przepracowaniu minimum 0,5 roku- oczywiście za konkretną dopłatą.

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

recepcjonistka

Koleżanka pracuje w małej prywatnej przychodni na Ochocie. Praca na jedną zmianę (10-18). Co miesiąc zarabia 2200zł na rękę na Umowie o pracę. Z premią kwartalną wyciąga ponad 2500. W ramach UOP benefity jak LuxMed, Multisport,płatny urlop i L4 premie kwartalne, roczne + dodatek na święta (ok 600-800zł). Ja pracuje w recepcji w jednej z placówek Luxmedu. Jedna z większych placówek w Warszawie, świetnie wypasożona. Moje zarobki: 1600-1800zł miesięcznie (maksymalnie, razem z nadgodzinami), nie płacą za urlop ani L4. Praca na 2 zmiany, także w soboty. Grafik jest "elastyczny" ale jak w miesiącu mam mniej niż 2 pracujące soboty to kierowniczka kręci nosem z niezadowolenia i narzeka, że jestem mało zaangażowana. Teraz zgadnijcie dlaczego spotykając tę koleżankę wstydzę się rozmawiać na temat mojej pracy..

mariusz434

Potwierdzam opinie powyżej. Zatrudniają tylko na umowę-zlecenie. Jak spytałem na rozmowie czy UOP wchodzi w grę to powiedzieli ze nie. Nie płacą też za urlopy ani L4. Byłem zobaczyłem i podziękowałem. W takim razie niech zatrudniają studenciaków.

gość

Potwierdzam, że zarobki niskie, ,,państwówka" w tej chwili płaci lepiej niż LUX MED. Opieka medyczna dla pracowników owszem jest, ale nie za darmo, trzeba płacić abonament. Pracownicy ,,wrzuceni do jednego kotła", nie liczą się kursy i szkolenia zdobyte poza grupą LUX MED, nie ma to wpływu na uposażenie. Osobiście nie polecam jako pracodawcy, wyzysk za małe pieniądze, dlatego myślę o zmianie pracy.

luxmedówka

Czy ktoś się orientuje, co robić, jeśli pracuję w luxmed i chodzę na tej kurs angielskiego, jaki firma opłaca, a chcę złożyć wypowiedzenie? Podobno będę musiała zapłacić za ten kurs?

Zofia

Zależy co rozumiesz przez dobre warunki. Praca jako asystent obsługi pacjenta w moim przypadku = minimalna krajowa od 3 lat, żadnej możliwości awansu, czy podwyżki. Znajomi, kiedy pytają o pracę unikam tematu, albo też ściemniam, że mam "dobre warunki" :D

pabloss

Umowy dają? Ale masz na myśli normalną umowę o pracę? Serio?? No popatrz, a w IT ciągle śmieciówki, jak odchodziłem, to cały mój zespół włącznie z kierownikiem pracował na umowie-zlecenie, bez płatnego urlopu, L4 itp. Pieniądze też dość kiepskie stąd w ogóle mnie nie dziwi że w tym roku ok 50% pracowników działu IT złożyło wypowiedzenia.

karol
@pabloss

pabloss, z ciekawości - jakie są zarobki architekta IT lub administratora IT w luxmed?

anna87

ela, czy Ty aby na pewno prawdę piszesz? Ja już prawie 2 lata u nich pracuję i nie mogę się doprosić ani umowy ani jakiejkolwiek podwyżki, choć wielokrotnie się upominałam. Może lepiej zapytaj jeszcze raz koleżanki, jak naprawdę wygląda praca na recepcji zamiast wprowadzać innych w błąd. To prawda, że LuxMed jest dużą firmą, tylko co z tego, skoro pracownik ledwie wyciąga 1700-1800zł pracując godzinowo więcej niż na pełnym etacie??

gosia

z tego co widzę pojedyncze wpisy broniące dobrej opinii o tej firmie pochodzą od osób, które słyszały od kogoś :D , że jest ok, albo opierają się na tym, że to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Trochę słabo...

Daria

Recepcja 1900 brutto, na rękę niecale 1400. A 12 godzinne zmiany są fatalne.

Aisa

To jest dodatkowo frustrujące, że ludzie myślą, że zarabiamy 2300 i więcej, a rzeczywistość jest ciut inna :]

Aisa

Cały etat. 2300 - w życiu o takiej kwocie w tej firmie nawet nie słyszałam.

Aisa

Pracownik recepcji - 3 lata pracy - do ręki ok. 1355 złotych. Na pytanie o podwyżkę dyrekcja odpowiada, że na nasze miejsce jest mnóstwo innych chętnych.

lolek

Czy ktoś z Was zna wysokość zarobków osób odpowiedzialnych za mammografy terenowe, koordynację , sprzedaż .

gosc

również NIE POLECAM

Felix505
@gosc

ponieważ często właścicielami prywatnych klinik są ludzie nastawieni tylko na pieniądze, chytrzy i byle jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Wytarczy spojrzeć na ceny zwykłych 5 minutowych wizyt - konsultacji. Dają takie ceny ludziom, jakby średnia krajowa wynosiła 6-7 tys na reke miesiecznie

Marzena
@Felix505

Mają baaaardzo wysokie ceny usług a z kolei pracowników zatrudniają za minimalne pieniądze na śmieciowych umowach, muszę przyznać że jestem mocno zniesmaczona i zaskoczona zarazem

biznesmen
@Felix505

Fakt, że nie jest idealnie, ale jak robić biznes jeżeli lekarzowi trzeba zapłacić 15 tysi miesięcznie. Przemnóż sobie to przez kilka tysięcy lekarzy, którzy tam pracują.... PRzecież to lekarze windują ceny... Na tym biznesie nie da się zarobić w tym kraju, chyba ze się ktoś urodził w rodzinie lekarskiej...

yell

LUX MED-lider rynku prywatnych usług medycznych, ale w wyzyskiwaniu pracowników - taniej siły roboczej! Zdecydowanie NIE POLECAM.

jar897

Jeśli ktoś z was szuka pracy na Recepcji to omijajcie LuxMed szerokim łukiem. Ostatnio po raz 1. udało mi się wyciągnąć tutaj 2k na rekę, ale to wszystko pracując dużo ponad 200h.... Pani prezes dumnie chwali się, jak to LuxMed jest numerem 1 na rynku i osiąga świetne wyniki a jak porozmawiam z moim kierownikiem, to co i rusz słyszę,że mamy słabe wyniki, że w związku z tym o podwyżce czy tymbardziej umowie o pracę przez najbliższy rok mogę sobie pomarzyć itp. Chyba już się nie doczekam tej podwyżki i prędzej znajdę coś lepszego.

Monia
@jar897

Z tego samego powodu darowałam sobie pracę po długiej współpracy. Wiele obietnic bez pokrycia, co miesiąc słyszałam to samo "już za miesiąc pewnie będziesz miała umowę o pracę" I tak zleciał rok... Stawka za godzinę to jakaś porażka, umowa śmieciowa i takie traktowanie pracownika.... Nie polecam....

jar897

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.