Opinie o Perfetti Van Melle Polska w Tarczyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Perfetti Van Melle Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Perfetti Van Melle Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfetti Van Melle Polska w Tarczyn

ja 116

Ja pracuję już prawie rok plany mam ok 100 tys i zrealizowane co miesiąc na poziomie 110-130%, ale trzeba jeżdzić minimum 9-10 godzin.Na moim terenie też wcześniej się NIE DAŁO .Jest to ciężka praca,ale można zarobić 3000 miesięcznie+konkursy za które też można wyciągnąć fajną kase. Aut prywatnie nie używamy, jeździmy fiat cubo podstawa 2500 brutto i porządne narzędzia do promocji.Presja jest straszna to prawda ,że ryją berety,ale można zarobić.Ci co robią plany krzywdy nie mają.

pavulon

tak możesz używać prywtnie.....umyć,posprzątać i to co najważniejsze zamknąć drzwi od zewnątrz również te od pasażera....z pilota;)

tiki

A jakimi autami jeżdżą PH I ASM. Mają GPS\\\'a, mozna je użytkować prywatnie?

iti

kto jest czołowym dystrybutorem?? Kramel?? ile punktów dziennie odwiedzacie Panowie?? i na jaki poziomie są targety??

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Perfetti Van Melle Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta wydawały Ci się najkorzystniejsze?
anonim2

Anonim jak myślisz, w jaki sposób zareaguje firma na długi pana [usunięte przez moderatora] ?. Bo to, że jest zadłużony u większości dystrybutorów i nikt z nim nie chce już rozmawiać to nic nowego (pewnie już niedługo w Nowych okolicznościach to wyjdzie), ale dług u czołowego dystrybutora pana A[usunięte przez moderatora] . sięgnął 150.000,00 !!!. Pewnie już ma miękkie nóżki i zastanawia się co z tym fantem?!.

anon

Lepiej się dobrze zastanów, zasięgnij opinii.Tu się ludzi nie szanuje. PH- traktują nas jak mięso armatnie.

q

witam, czy ktoś mógłby mi podać adres e-mal gdzie mogłabym się ubiegać o pracę?

firma jak firma, nigdzie teraz lekko nie jest

atmosfera fatalna, ale tak to juz jest, kiedy \"gora\" nie jest zainteresowana rozwiazywaniem problemow, tylko szukaniem kozlow ofiarnych

Łódź SR

Pracuje i nie polecę tej firmy nikomu jedynie wrogom, plany wygórowane, ludzie zwalniają sie z miesiąca na miesiąc, zapytacie czego tu pracuje jeszcze bo nie znalazłem na razie innej pracy a nie zamierzam znowu wrąbać się w ttaki syf jak tu jest. Fakt Maga z HR bardzo sympatyczna ale co po niej jak nie ona jest odpowiedzialna za targety i zarządzanie zespołem, plany wyssane z palca. Strzeżcie się.

nie nie,troche pracowałem jako ph,wyżej widzą [usunięte przez moderatora] co niektórzy to...porażka,chcą dać pomoc,ale czekają na rozwiązanie problemu a nie pomogą,wymogi za duuuuuże,a żeby coś dać dla ludzi to "kombinuj". nie polecam

rotacja.......nie bierze sie sama z siebie....łubudubu.....

sieciówka

chciałem pogratulować pewnemu Panu Awansu "wstecznego'. Brawo - przyszła i na Ciebie kolej..... Nareszcie !!!

Marco

do Obecny PH a PH jak duży ma teren?? ile dziennie punktów?? Na pierwsze zarobki może liczy w jakiej kwocie? możesz podać do siebie gg??

Pracowalem z Waldkiem :)

Waldek [usunięte przez moderatora] . jest super gościem! Ambitny i pracowity, oraz potrafi pomóc przedstawicielowi. Nie wiem co miałeś na mysli pisząc czy jest normalny. Ja osobiście załuje iż nie ma go juz w PVM.

jack

moze ktos Mi powie jezeli pracowal z Waldkiem [usunięte przez moderatora] ,czy to normalny czlowiek jest?

hahahaha

proszę Cie kolego pracujesz juz 5 lat a nakręcasz się jak ludzie z amwaya nie wiesz o wielu rzeczach jakie mają miejsce w terenie i z pewnością nie pracujesz w tym samym regionie , nie rozpisuj się proszę o słabych wynikach bo mnie rozśmieszasz, nie tylko pracuje się dla wyników ... jak atmosfera jest podła to poprostu kładziesz papier pozdrawiam i życzę błyskotliwej kariery w PVMP

Nie wiem co ktoś chce od Magdy ale moim zdaniem to ona wiele więcej załatwi niż jej poprzedniczka. Magda jeżeli mozna tak napisać jet "ludzka" i jak jest problem próbuje go pozytywnie dla pracownika rozwiązać. Ogólnie praca PVMP oceniam pozytywnie.

Dyzmen

Nie pracuje już w firmie ale mogę powiedzieć iż kiedy przyszla p Magda praca to czysta przyjemność jak również współpraca z nią!

frutti

Tutti, a Tobie w ogóle chce się pracować? Jak kadrowa może zdemotywować do pracy? Ja tam sobie cenię P. Magdę - przynajmniej wygląda na to, że uporządkowała wiele spraw i szanuje ludzi i ich pracę'.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfetti Van Melle Polska - Tarczyn

Perfetti Van Melle Polska