Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

gallupout

Róbcie tak dalej z wypłatami , a liczba pracowników będzie spadać, już teraz nowi ludzie się wycofują czytając tutejsze opinie , wcale mnie to nie dziwi :)

Ajem

Rozmawiałem z Panią M i wypłat w tym msc nie będzie.

Pyton

Też wczoraj słyszałem rozmowę Marc. z kimś tam ;(((((

Rambo
@Ajem

Bzdury!!!!! Skonczcie siać ferment, ja słyszałem że D. K. Bóg się objawił i że ufo zobaczył, a P. Z. że schudnął niby, a ktoś tam ktoś tam słyszał że nadchodzi wiekopomna chwila. A Pani M wiel tyle co inni kiero i TL czyli nic

Hahah

Kto to Pani "M"?

Fugu
@Hahah

Pewno sprzątaczka

Armagiedon

Kochani pracownicy tej wielkiej pomyłki jaka jest Gallup!!!! W związku z zaistniałą sytuacją proponuję spotkanie przedstawicieli różnych projektów, z każdej możliwej lokalizacji. Postaram się na nie zaprosić znajomego prawnika, który już sprawy pracownicze zarówno w ramach kodeksu pracy jak i cywilnego ogarniał. Jesteśmy oszukiwani notorycznie nadszedł czas aby to zakończyć. Jestem w stanie zająć się tematem, mam możliwości i znajomych. Przekladalem to co miesiąc ale teraz przebrala się już miara. Proszę o propozycję jak to ogarnąć. Myślałem o jakiejś grupie na fb. Czy to dobry pomysł? Tutaj jesteśmy anonimowi ale uważam, że najwyższy czas zrzucić nicki i zmierzyć się z tym syfem twarzą w twarz. Sprawa i tak jest dla nas wygrana uwierzcie. Jak sąd przeprowadzi swoje postępowanie, przedstawimy sytuację jak to wygląda od lat, to nawet oni i ich prawnicy nie dadzą nam rady. O ile będziemy trzymać się razem. Kto jest za???

@Armagiedon

Jestem za!!! Ktoś usuwa komentarze... Jak wypłaty nie będzie pierwszym przelewem to mam nadzieję że Każdy się zbuntuje bo każdy gada a nic nie robi... Większość ludzi siedzi cicho!!

Fonfocel

W umowach mamy zapis ze wypłaty są do 21 dnia każdego miesiąca - tak jest ale nie może być tak że raz wypłata przychodzi 10 a raz 21 (o ile w ogóle dojdzie). Ustawcie zlecenie wypłat na dany dzień każdego miesiąca i tego się trzymajcie, ludzie mają swoje zobowiązania, UTRZYMUJĄ się z pieniędzy zarobionych w tych śmiesznych podfirmach a tu nagle między jedną a druga wypłatą jest przerwa ponad 40 dniowa gdzie człowiek od wypłaty do wypłaty żyje. Swoją drogą, premie również powinny być wypłacone do 21, na czacie była mowa tylko o podstawie. Ciekawa jestem ile teraz będziemy musieli czekać na premie.. czas chyba zmienić podejście do pracy i zacząć ją traktować tak jak pracodawca traktuje nas.

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Niezle wkurzony

To co dzieje się w ostatnim czasie to przechodzi ludzkie pojęcie! Pal sześć z wypłata... bo jak mówi polskie porzekadło prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. I tutaj przyrównuje je do podejścia naszego szefostwa do sprawy. Cieszy mnie to niezmiernie ze kierownictwo dostało wypłaty! Ale Waszym zasr.... obowiązkiem jest aby w takich sytuacjach uspokoić nas, nasze oczekiwania, i odpowiadać na nasze pytania z wyrozumiałością. A nie pretensjami za przeproszeniem „o ch..j nam chodzi”. No tak!!! Albo w ogóle pisać durne informacje na GP ze przelewy poszły... może i poszły. Ale do nas nie dotarły. W umowie jest rzekomo do 21, to po jakiego grzyba piszecie ze do 20 będzie wypłata! Piszecie to na portalu kadry, na wewnętrznym czacie. Powiedzcie wprost... ser..l się opierd.... i kasy nie ma, nie będzie ale zrobicie wszystko co w naszej mocy aby nam pomoc! Nie wiem zmienicie spółki skoro wychodzi Wam to korzystniej żeby im płacić dodatkowo kasę aby nam nie dać umów. Kadry na nasze pytania odpowiadają... „wiemy tyle co wy”. Pani A. Pisze.... przelewy poszły. A czy Panią, pani A. taka odpowiedz by satysfakcjonowała gdyby nie miała Pani wypłaty? Tez ma Pani rodzine. Należy wykazać trochę więcej „ciepła” i „człowieczeństwa”, bo to MY ciągniemy ten wózek po to aby Pani mogła pochwalić się przed zarządem wynikami. Fajnie ze proponujecie dodatkowa kasę za sobotę. Ale czy Wasze spółeczki nam to wypłaca ? Może najpierw z nimi to skonsultujcie. Doskonale wiemy ze ta sobota jest tylko po to by nas zachęcić, pokazać ze firma coś od siebie daje... ale proszę mi wierzyć... jeśli nie ma wypłaty, to nikt Wam na rękę nie pójdzie bo będzie się bal ze przyjdzie w sobotę, poświęci swój czas, dodatkowo najczęściej kosztem czasu spędzonego z dzieckiem bądź po prostu rodzina, a suma Summarum wypłaty nie dostanie. Jaki jest sens zostawać nadgodziny? Walczyć o parametry. Skoro patrząc na wyniki weźmiecie nam wszystko! Albo zmieńcie system premiowania, bo rzekomo zmniejszony próg produktywności owszem daje kasę, ale przy wyrobionych parametrach całego projektu. Albo zmieńcie te choler... spółki które są niewypłacalne. Firmy kogucik... nie jest Wam wstyd? Ze musicie się tłumaczyć z tych spółek? Ekonomista nie jestem, ani psychologiem... na TL pewnie nigdy się nie nadam... ale bądźmy poprostu ludźmi! Tylko tego oczekuje! Pracuje tu rok, wcześniej pracowałem w innej firmie dość długi czas, gdyby nie redukcja etatów dalej bym tam robił... kasa była mniejsza, ale zawsze wypłacana 10 albo nawet przed mimo ze miałem umowę zlecenie. Nasze żale wylewane tutaj i tak są g... warte. Ale pamiętajcie człowiekiem się albo jest albo bywa... w tej firmie większość ludzi pokazuje jednak ze raczej bywa i niestety chyba tylko w domu bo w tej firmie nie da się tego zaznać. Są nieliczne jednostki na które naprawdę można liczyć. Są zawsze uśmiechnięte, pomocne. Mam na myśli M. z ruchu. Nigdy nie odmówiła pomocy, a jeśli nie mogła puścić do domu wcześniej zawsze napisała konkretny argument. Bądź po prostu zawsze można się z nią dogadać w kryzysowej sytuacji. Pozdrawiam wszystkich którzy to czytają...

Bonny

Ta firma cała to #tematdlauwagi

MAŁOznaczącyGOŚĆ

Drogi Gallupie, posiadam kredyt w swoim banku, spłatę mam ustaloną jako zlecenie stałe na 13.10, od kilku dni otrzymuję telefony windykacyjne z banku który domaga się spłaty, został mi wyznaczony OSTATECZNY powtarzam OSTATECZNY termin na spłatę raty w piątek 18.10 (nieźle musiałem się nagimnastykować aby go w ogóle przesunąć). Przemiła Pani poinformowała mnie, że przez tego typu sytuacje mogę stać się klientem niewiarygodnym dla banku, bowiem spłata jest regulowana po terminie, może to mieć konsekwencje w przyszłości, gdy będę miał w zamiarze zaciągnięcie kredytu, wówczas bank może mi go nie udzielić. Pytam się na forum, KTO mi za to zapłaci? KTO poniesie tego konsekwencje, banku nie interesuje fakt, że pracodawca nie wypłacił wynagrodzenia, bowiem kredyt zawierany jest ze mną, a nie z pracodawcą! Przez takie działania pozbawiacie ludzi możliwości! Co ja mam w takiej sytuacji zrobić? Nie mam możliwości pożyczenia takiej sumy, jestem niewiarygodny dla banku, nie wiem czy będę mógł kiedykolwiek ubiegać się o kredyt. To jest po prostu nieprawdopodobne, jak można w tej sposób traktować człowieka. Wczoraj jak i dzisiaj były zapewnienia o wysyłce wynagrodzenia, na koncie nadal pieniędzy brak. Sprawa będzie zgłoszona wyżej, żarty się w tym momencie skończyły, zapewniam, że nie mam zamiaru pozostawić tej sprawy bez echa. KPINA, KPINA I JESZCZE RAZ KPINA! Człowiek pracuje, ruch jest w ostatnim okresie czasu bardzo wzmożony, cały czas utrzymuje się kolejka klientów na rozliczeniach, pracujemy jak woły i co z tego mamy? WIELKIE NIC! NIE POLECAM FIRMY. Pracuję tu ponad rok, ale nigdy nie spotkałem się z tak patową sytuacją, ogromny NEGATYW dla Gallupa, wstydźcie się bo macie czego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brawo!!!
@MAŁOznaczącyGOŚĆ

Brawo!!! W końcu głos rozsądku!

Fladra
@MAŁOznaczącyGOŚĆ

Dlatego też zgadzam się z opiniami że należy połączyć siły i złożyć pozew zbiorowy. Opisać jak nas notorycznie oszukują. Każdy projekt powinien mieć reprezentanta i zacząć walczyć z tym syfem. Ciekawe czy największy klient Tauron wie co się tu wyprawia. Ze płaci w eter bo pieniądze znikają na kontach firm kogucikow. Powinniśmy zebrać się razem i zacząć walczyć o swoje

Kropeczka

Pracuje w projekcie T, ale w innej lokalizacji. Dzisiaj 18, wypłaty jak nie było tak nie ma. Coś myślę, że nawet w poniedziałek się jej nie doczekam. Szlag człowieka trafia, bo ma swoje zobowiązania i rachunki do opłacenia. A tu taka p. A. Powie że wypłaty będą może dziś, może w przyszłym tygodniu albo może dopiero w następny poniedziałek. Zdecydowanie nie polecam.

@Kropeczka

Również nie polecam, miała być dzisiaj, ale nadal cisza. Pozostaje nic tylko czekać niestety, w poniedziałek ostateczny termin mają

Kiełbasa
@Kropeczka

Dlatego należy połączyć siły i złożyć pozew zbiorowy. Bo takie traktowanie ludzi nie może ujść bezkarnie. Żadnych informacji i robienie ludzi w konia cały czas. Myślą że mają do czynienia z idiotami. I to się właśnie skończyło. Będzie wojna

Zniecierpliwionaona
@Kiełbasa

Myślę że pozew zbiorowy to dobra myśl. To jest kpina jak sie nie potrafi firma Se... l wywiązać. Ludzie mają kredyty, opłaty za mieszkanie, żłobki kto za nas zapłaci odsetki od opóźnienia nie z naszej winy? SKANDAL....

losowylogin

Wypłaty jak nie było tak nie ma, wczoraj była informacja, że wypłaty z Se...l będą na kontach najpóźniej dzisiaj, natomiast dzisiaj dostaliśmy ponownie informacje o że kierowniczka dostała info że wypłaty wyszły i POWINNY być dzisiaj, najpóźniej w poniedziałek. To jest jedna wielka żenada!!!!!!!! Jak można robić z ludzi idiotów, przecież to jest przegięcie po całej linii.

Hahaha

I dostał ktoś wypłatę?

@Hahaha

Nie????????????cześć dostała to jak losowanie w totolotka????????????

Maria
@Hahaha

Na umowach jest 21 dni od zakończenia miesiąca.

Garniak
@Maria

I co z tego?

Zniecierpliwionaona
@Hahaha

Ja dalej oczekuje podobno przelewy poszły ciekawe...

@Zniecierpliwionaona

Skąd masz taką informację, że przelewy poszły? Kadry oczywiście zniknęły jak szczury na tonacym statku, ani zapytać ani nic. Dzień wolny bo nawet na GP ich nie ma

mufasa

Witam aktualnie pracuje na projekcie Tauron i nie Rozumiem nie których waszych komentarzy. 1 Wypłaty w umowie jest że do 21 więc to jest ich dobra wola że wypłacaja 10 Po.2 Jeżeli uważacie że pomoc nic nie robi... to zastanowić się proszę kto tak Zwane trudno rozmowy wykonuję za was. Pomóc nie tylko pomaga ale też ma obowiązki wyjaśniania spraw które często są błędne z winy konsultanta. Skoro pomoc jest dla Was tak straszna i nie pomaga według was to sprawdzające w procedurach. BO PIERWSZE CO POWINNIŚCIE ZROBIC TO SPRAWDZIĆ W PROCEDURZE A NIE ODRAZU DO POMOCY. To nie boli... A kolejki będą napewno mniejsze.

@mufasa

40% konsultantów nawet nie wie co to procedura. Zawsze jest łatwiej iść się kogoś zapytać, bo jak wiemy myślenie boli. Chciałabym żeby pomoc wycofana została całkowicie i żeby TM udzielał pomocy tylko w sytuacjach krytycznych. Ciekawe co wtedy byście czuli. Robicie niepotrzebny kwas. A jeśli chodzi o to co robi pomoc, to podejść do nich i zapytać zamiast snuć jakieś chore teorie.

Hahah
@Ona

Dajcie sobie ludzie już spokój! Pomoc nie jest ważna, ważne jest to ze nie ma wypłaty..........

Ona 2
@Hahah

W konsekwencji uznać należy, że przy umowach zlecenia zawieranych na okresy dłuższe niż miesięczne wypłata wynagrodzenia ustalona może być na kolejny miesiąc kalendarzowy. Warto jednak tak ustalić termin płatności, aby nie był on oddalony zbytnio od zakończenia rozliczanego miesiąca (wskazany w pytaniu 10 dzień kolejnego miesiąca jest w pełni racjonalnym terminem). Podstawy prawne art. 744 ustawy z 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (j.t. Dz.U. z 2017 r. poz. 459; ost.zm. Dz.U. z 2017 r. poz. 933) art. 8a ustawy z 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (j.t. Dz.U. z 2017 r. poz. 847)

Truteń
@Ona 2

Nic z tego nie wynika. A tak nawiasem, dostał ktoś umowę zlecenie na kolejne miesiące? Bo kończyły się chyba w lipcu?

Còrcia
@mufasa

No i wyszło zamieszanie którego dało by się uniknąć gdyby nie kolejna akcja z wypłatą wynagrodzenia. Nerwy nakrecaja chyba każdego-mnie tez???? Ok nie spojrzałam na to ze strony osoby udzielającej pomocy. Nie chciałam nikogo urazić ale czasem odnosi się wrażenie ze pomoc udzielana jest tak oschle w sumie kilka razy tłumaczyć jedno i to samo - fakt męczące! Z mojej zaś strony idę zapytać klient czeka akcja hold znowu na topie i znowu brak leada... No cóż nikt nie ma łatwo. Pozostaje czekać na pieniądze????

Hih
@mufasa

Ty pewnie wypłate dostałaś więc w d.u.p.i.e masz że ktoś do dnia dzisiejszego nie ma pieniędzy! I łatwo Ci się mówi o zapisie w umowie..

mufasa
@Hih

Również nie otrzymałam i cierpliwie czekam.

Krecha
@mufasa

Bo pewno siedzisz na garnuszku mamusi, pod nos masz wszystko podane i rachunków płacić nie musisz. Jak ktoś sam utrzymuje siebie, opłaty miał do 10go to jest w czarnej d...e. Więc mordeczka w kubelek

@mufasa

Procedury? Jestem dość "świeżym" pracownikiem, a zarazem taką osobą, która większość rzeczy próbuje załatwić sama i to z prostej przyczyny - ogarnę sama, sama się nauczę, więcej zapamiętam SAMA. Jestem dorosła, więc i staram się być samodzielna. Pierwszą rzeczą - choćbym miała gadać przez 40 min z klientem - jest zajrzenie w procedurę. Co tam widzę? PUSTĄ STRONĘ! Szybko wepchnęli mnie w rozliczenia, gdzie mam robić korekty, "przeszkolili" - dobre sobie, bo osoba, która szkolila moja grupę sama powinna iść na szkolenie, bo my niestety po nim "nie rozumimy i nie umimy". Chcialabym żeby procedura wyglądała tak, jak powinna. A nie, że wchodzę, np. W korekty i widzę pustą stronę z kolorowymi strzałkami w eter. Wtedy wszystkim żyłoby się lepiej, a i Twoj komentarz miałby rację bytu.

Hmmmmm
@Bomberka

Kto taki ?

@Hmmmmm

Czy to jest naprawdę ważne kto? nie chcę jej robić tutaj antyreklamy. Odniosłam się tylko do Twojego wpisu, że nie każdy problem i niewiedza konsultanta, to jego wina, bo nie zagląda w procedury.

@Hmmmmm

Przepraszam, nie Twojego tylko mufasy

Hdhdhdh

Podobno wypłaty miały być wypłacone do końca tygodnia, coraz bardziej zbliżamy się do weekendu, a ich nadal brak. Ciekawe czy już wiadomo coś w tej kwestii

Hih
@Hdhdhdh

Wątpię że wypłaty będą do końca tygodnia...

Kuklok
@Hih

Jeśli wypłaty nie będą do dnia określonego w umowie, wtedy następnego dnia należy w kadrach złożyć pismo w którym określi się maksymalny czas oczekiwania na zapłatę, tzw ponaglenie np do 7dni. Jest to podstawa do domagania się odszkodowania i zapłaty przed sądem, aby tam taki wniosek złożyć, warto powołać się na odpowiednie zapisy kodeksu cywilnego. Zleceniobiorcy pamiętajcie że umowa zlecenie zawierana na dłuższy czas i z wynagrodzeniem wyplacanym cyklicznie ma znamiona umowy o pracę i przed sądem tak też jest traktowana. Od stycznia tego roku zmieniły się przepisy, które w znacznie szerszym zakresie chronią zleceniobiorców którzy mają takie właśnie umowy. Przy naszej pracy, gdzie mamy grafik, przełożonych i ewidencjonowane godziny pracy, do tego cały czas zmianę firm - aby umów o pracę nie dostać - taka umowa przed sądem będzie traktowana jako umowa o pracę. Nie jest tak, że można smieciowo traktować zleceniobiorców. Warto o swoje powalczyć. W internecie jest wiele materiałów, również prawnicy udzielają bezpłatnych porad w tym temacie. I gdyby działania nasze były bardziej skoncentrowane to na pewno, takie sytuacje i sposób w jaki nas się traktuje nie miałyby miejsca.

Cela

Czy jest tutaj mozliwosc dostania umowy onprace czy tylko zleceniowka?

PickNick
@Cela

Oczywiście, że jest. Na niektórych projektach liczba osób na etacie jest w przedziale 30-50% całego składu. Sam zresztą na takim pracuję.

Johny
@Cela

Niestety bardzo ciężko jest o taką umowę. Pracując tam widziałem jak moi znajomi po około 3 latach dopiero dostali umowę o pracę.

PickNick
@Johny

Nie dotyczy projektów sprzedażowych. Ja dostałem po trzech miesiącach pracy. :)

@Johny

3 lata czekania na umowę pracę to jednak już naprawdę sporo. A powiedz mi jeszcze, bo to ważna kwestia, czy osobom zatrudnionym na zlecenie, przysługują w Gallup jakieś podstawowe świadczenia?

Johny
@PickNick

Jeżeli tak to okej, 3 mies to nie tak źle, nie pracowałem na sprzedaży ;) jeżeli o świadczenia chodzi to z tego co wiem to ludzie z zlecenia sami sobie wszystko załatwiali. Mnie to nie dotyczyło bo byłem uczniem.

Oczekująca

Witam i co z wypłatą? Ktoś dostał? A swoją drogą ciekawe co będzie z premią?

Co za zazdrość w ludziach się gotuje.. przejdź wszystkie szkolenia ... i bądźcie pomocą. Zobaczycie jak to (usunięte przez administratora) jest. Jak ktoś przychodzi po pomoc z tym samym pytaniem 5 razy w ciągu dnia. BAA WIĘCEJ. Według was taka niesprawiedliwość. Czasami nie ma kiedy za przeproszeniem iść się wysilać zjeść w w spokoju. Zajmujecie się swoim statystykami i praca A nie glupotami bo czas na pierdoly macie a później czemu reklamacja. Czemu mało punktów na teście. Pierw popatrz na siebie czy jest ok później na innych

Gjgjl

Niech mi ktoś wytłumaczy jak można dać w dzień wypłaty informacje ze wypłata będzie za 10 dni?

Mycha
@Gjgjl

Tego się nie da wytłumaczyć, to się nie powinno zdarzyć! Nie ogarniam tego cały miesiąc pracy, nadgodziny, soboty i co... Łudzę się że może jutro jeszcze będzie ta kasa.

@Gjgjl

A kto i gdzie napisał że bedzie za 10dni. Macie w umowie że do 21. W info z kadr pisze że w przyszlym tygodniu A nie konkretnie że 20go. W poprzednich umowach poślizg w wyplatach miała umowa o pracę, gdzie o wiele istotniejsze jest regulowanie wypłat w terminie. Lekcję z tego pobrali i w tym miesiącu w terminie wyplacili pracownikom na umowie. Ciezzcie się bo w przyszłym tygodniu Ci z umów już zapomną że mieli kasę

Udjgfh
@Wykop

Serio kto pisze takie głupoty ? Wypłata 10tego to wypłata 10tego. Według ciebie jest to normalne ze raz jest 9 dnia miesiąca a raz 20tego?

@Udjgfh

Masz datę określona w umowie. I tego się trzymaj, zarzucajac czy jest w terminie czy nie.

Patti
@Wykop

Ależ oczywiście, niech wynagrodzenie będzie i nawet 21dnia każdego miesiąca, ale niech to będzie systematyczność przede wszystkim! O to tutaj chodzi.. A nie, raz wcześniej niż dziesiątego a raz wsumie nie wiasomo kiedy bo informacja jest zbyt ogólna pisząc, że w przyszłym tygodniu, równie dobrze według nich może to być piątek!

@Patti

Z tym oczywiscie nie sposob się nie zgodzić. Powinna być systematycznie . Ale na to w tej firmie jak widać liczyć nie można

Kobieta

Ciekawe kiedy wypłata będzie? Dzisiaj?

Menszczyzna

Nie będzie . Wątpię

Córcia
@Menszczyzna

Miałeś rację .. Wypłata będzie za tydzień... Szkoda słów.. Też zależy z jakiej kto firmy ma wypłacane..

@Kobieta

Sorry ale to jest (usunięte przez administratora) 10- go info ze wypłata za tydzień,? Czyli firma plajtuje nie ma na wypłaty? PRZERABIALAM taki scenariusz, PLAJTA i tyle nikomu nie polecę firmy która zostawia swoich pracowników w dniu wypłaty z tekstem

@Kobieta

Najpierw zatrudniali osoby, które nie miały pojęcia, o pracy którą miały wykonać, co za tym idzie obniżenie poziomu i ostatecznie PLAJTA....

Kluseczka
@Kobieta

Niezły dowcip w dniu wypłaty takie info. Przecież była informacja że wypłaty na 10 a premia na 20 i co (usunięte przez administratora).... I co teraz kogoś obchodzi co z ludźmi się dzieje... nieeee eeee tu pracownik się nie liczy przecież tyle zarabiam że z poprzedniej wypłaty mi jeszcze zostało! Dobrze ze jest 500+!!!!

wkurzona
@Kobieta

Nie wiem już jakich użyć słów w odniesieniu do tej sytuacji, powtarza się ona poraz kolejny, poraz kolejny robicie z ludzi idiotów! Zatrudniacie nowych pracowników a ludzie którzy pracują po kilka lat nie mają nawet umowy o pracę! To jest jedna wielka kpina, brak szacunku dla pracowników! Ciągle zmiany spółek. Firma wychodzi z założenia "dużo wiesz=mało zarabiasz". Ludzie mają do zapłaty rachunki, niestety wynagrodzenie w tej firmie nie należy do wysokich, co za tym idzie trudno jest cokolwiek odłożyć. Żart i do tego mało śmieszny, każdemu odradzam podjęcie pracy w gallupie!!!!!

Efekt domina.
@Kobieta

Etaty w większości mają już wypłaty od wczoraj. Zlecenia oczywiście traktowane jak śmieci ale to nic nowego. W zapisie umowy zlecenia jest informacja że wynagrodzenie do 20 dnia każdego miesiąca. Niestety są zabezpieczeni zapisem w umowie, to że wypłacane wynagrodzenie było do 10 (podstawa czy też premia) było ich dobrą wolą i danym słowem. To że w firmie istnieje ok 10 różnych spółek które wypłacają wynagrodzenia już jest dziwne i powinno wzbudzać podejrzenia. Ktoś dąży do tego aby jak najwięcej pracowników wykurzyć. Już samo przenoszenie jednego z działów na projekcie Tauron tłumaczy wszystko, jeśli chodzi o ten projekt to stopniowo jest on przenoszony i ma zniknąć całkowicie z Niedurnego oczywiście z częścią grupy z Chorzowa, jest to kwesia czasu. Do końca roku infolinia 555 a po nowym roku czas na IO, sprzedaż i działy z nią związane. Problemy z wypłatami to jeden z etapów a przenoszenie ludzi na zleceniach z normalnych spółek do spółek "no name" które po "researchu" okazują sie spółkami które istnieją od 3-4 miesięcy, serio? Niektórzy dostawali wypłaty z jednej spółki przez prawie 3 lata, prawie bo przed upływem 3 lat zostajesz zmuszony do przeniesienia do spółki "no name", dlaczego? Bo po 3 latach powinno się dostać umowę o prace. Podsumowując projekt Tauron od dłuższego czasu przynosi same straty, pseudo program naprawczy wprowadzony przez naszego nowego kierownika nic nie dał. Nawet zamknięcie lokalizacji na Dworcowej nic nie dało. Radzę po prostu rozglądać sie za nową pracą. W ostateczności zmienić projekt.

Córcia

" Sprawa rozwojowa ""

Poszukuję pracy

A co sądzicie o Grudziądzu?

Julia
@Poszukuję pracy

Trzymam kciuki za to, by ktoś jak najszybciej postanowił Ci odpowiedzieć. Widziałam, że Gallup zatrudni teraz: Specjalistę ds. Obsługi klienta niemieckojęzycznego, Konsultant infolinii przychodzącej oraz Specjalistę ds. wsparcia technicznego. Jesteś zainteresowany właśnie którąś z tych ofert?

FrancPosypa

Nie rozumiem tych anonimowych negatywów w stronę grupy TL. Droga sfrustrowana "KOBIETO" jeżeli masz aż taki problem to czemu nie zmienisz miejsca pracy ? Branża Call Center nie jest łatwa. Najprościej jest oceniać pracę innych z góry. Przypomnę, że przed podpięciem kolejki jesteś szkolona (szkolenie płatne, przerwa do wykorzystania). Jeśli sobie nie radzisz masz rownież dostęp do procedur, wystarczy posiąść umiejetność czytania ze zrozumieniem. Droga Pani Liderzy mają inne prace do wykonania niżeli pomoc osobie, która idzie na łatwiznę i pokazuje w swojej pracy zero zaangażowania. Nikt na umowie nie posiada zapisu o obowiązku uśmiechu do konsultanta, który enty raz przychodzi z jednym i tym samym pytaniem. Zarządzanie ludźmi to ciężki kawałek chleba ale Ty jako pracownik szeregowy nie pojmujesz tej kwestii. Jeśli jesteś tak zażenowana pracą trenerów, liderów itd to podejdź i wyraź swoja opinie bo anonimowe wiadomości są brzydko mówiąc dla (usunięte przez administratora) i ludzi z trzęsącą pupcia. Zapraszam rownież do złożenia swojej kandydatury na stanowisko koordynatora projektu Tauron, zobaczymy jak się wykażesz na takim stanowisku. Z wyrazami szacunku Francik Posypa :) kmwtw

FrancPosypa
@FrancPosypa

Swoją drogą, ja jako pracownik szeregowy potrafię docenić pracę w jakiej sie znajduje. Są o wiele gorsze zakłady pracy, wasza chciwość nie zna granic...za siedzenie na (usunięte przez administratora) z możliwością 50minutowej przerwy chciecie otrzymywać 5k miesięcznie najlepiej przed 10 dniem miesiąca to jest żenua. Co jak co wszędzie znajdą sie czarne owce, którym nic nie pasuje. Ludzie, troche zaangażowania i wkładu własnego...nie zaszkodzi a ułatwi Wam prace :) Jeśli mam jakąś extreme sprawę, sztuką perswazji potrafię uspokoić klienta. Jeśli mam przekroczony hold jest on uzasadniony, nigdy nie było z tym problemu. Parametry mam wyrobione każdego miesiąca mimo posiadania wszystkich kolejek + obsługi działu 555.

nerd
@FrancPosypa

Twardy, a nie ciężki kawałek chleba.

XD

Odrazu wiadomo który TL to pisze XD

nerd
@XD

Co znaczy "odrazu"? Nie, nie jestem TL.

Franc
@nerd

Szkoda strzępić buzie na takie osoby, akurat ja moge sie przyznać z imienia i nazwiska bo nie mam z tym problemu. Pamiętaj, że za pomównienia można ponieść niezłe konsekwencje :)

Mima
@nerd

Jedna i druga forma prawidłowa, jak już...

@FrancPosypa

Przerwa należy się, ponieważ pracujesz przy komputerze, więc żadna łaska, wypłata do 10- wy sumie, gdyby była w innym terminie, to NA PEWNO bym tu nie pracowała, praca CC, trudna zgadza się, to niech będzie odpowiednio opłacona, szkolenia, są też po to, żeby mieć ludzi dobrze przygotowanych, a co za tym idzie po szkoleniu może by dać temu nisko opłacanemu pracownikowi podwyżkę? Bo czym różni się osoba, która przyszła do pracy ima tylko jedna kolejkę? A pensje taką samą? No tak w/g ciebie więcej będzie bakac za te same pieniądze i ma być szczęśliwa że czasem posiada większe umiejętności niż co niektórzy ?

@FrancPosypa

Drogi negatywny kolego nie mam żadnego problemu, naświetliłam fakt, jeśli jesteś szkolna (y), to ma się to odzwierciedlać w twojej pensji, taka kolej rzeczy, przynajmniej tak było, tam gdzie pracownik był ważny, bo dzięki jego dobrze wykonywanej pracy, kierownik miał premie, dyrektor nagrody, ale pracownik też był wynagradza odpowiednio do kwalifikacji które posiadał, więc nie mam problemu z flustracją, bo takowej nie mam, dlaczego tak bardzo, próbujesz komuś wmawiać rzeczy, które go nie dotyczą, zamiast skupić się zmotywiesniu wyszkolonych już pracowników?

@FrancPosypa

2500 zł netto, tyle chciałabym co miesiąc na konto otrzymywać, wtedy oprócz, problemów typowych dla CC, nie miałabym innych związanych z co miesięcznym dylematem, dam radę, czy znowu trzeba, coś przemyśleć. 5000 zł, skąd ta kwota? Zarabiasz tyle?

@Kobieta

Sorki literki mi się poprzestawiały w niektórych słowach....

@Kobieta

Zgadza się też mam wszystkie kolejki A płacą tak samo jak konsultanci z jedną kolejką,

Witam. Zamierzam się zatrudnić w Sosnowcu na projekcie Tauron. Powiedzcie mi proszę, jak to jest z tą wypłatą, czy zawsze jest wypłacana w terminie z premią, czy zdarzają się opóźnienia? I ogólnie, czy polecacie tą pracę?

Ciekawa
@123

Już po wcześniejszych wpisach można wywnioskować, że nie, wypłata nie jest zawsze na czas.

Słuchawa
@123

W umowie jest inf.że kasa jest do 20 czy 21 ale dużo ludzi jak dostanie 11 zamiast 10 twierdzi że wypłata jest po terminie bo się przyzwyczaili że do tej pory była 10 max.

tu jo
@Słuchawa

nie, umowy z HR są to umowy o pracę, wypłata do 19ego

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 20 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska