Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

xXx

"Jeśli test pracownika na koronawirusa okaże się pozytywny, pracodawca powinien zadbać o odpowiednie zabezpieczenia miejsca pracy danego pracownika w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się wirusa. O ile to możliwe, należy wyłączyć z funkcjonowania pomieszczenie lub przestrzeń, gdzie pracował pracownik i udostępnić ponownie dopiero po dokładnej dezynfekcji. Nie należy pomijać dezynfekcji innych miejsc, w których przebywał pracownik (np. kuchnia, toaleta) i przedmiotów (np. klamki, drzwi), których dotykał. Jeśli firma, w której pracuje pracownik, znajduje się w większym budynku, odpowiednią informację powinien otrzymać zarządca budynku, który jest zobowiązany podjąć działania w zakresie dezynfekcji części wspólnych (np. windy, ogólnodostępne toalety)." Kwarantanna pracowników "W razie wykrycia ogniska koronawirusa w zakładzie pracy odpowiednia Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna przeprowadzi dochodzenie epidemiologiczne. W trakcie jego trwania wiążące decyzje dotyczące odbycia kwarantanny wydaje Państwowy Powiatowego Inspektor Sanitarny. Co do zasady, kwarantannie powinny zostać poddani pracownicy, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną. W takiej sytuacji kwarantanna wynosi 10 dni, licząc od dnia następującego po dniu styczności z osobą zakażoną. Jeśli w trakcie kwarantanny, minimum w 7. dobie, zrobiono test na koronawirusa, którego wynik jest negatywny, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny może zwolnić taką osobę z dalszego odbywania kwarantanny. Warto również pamiętać, że jeżeli pracownicy zawnioskują do ZUS o świadczenie chorobowe, nie powinni świadczyć pracy, nawet w formie zdalnej."

mam pytanie

Hej planuje zatrudnic sie na projekcie i mam pytanie czy to prawda ze rozmowy sa weryfikowane czy nie ma jąknieć szelestow albo czy zapomni się przecinka w zdaniu itp? pracowałam w innym CC i nigdy nie słyszałam by mozna było z tego powodu miec potrącenia. Prosze o odpowiedź.

Mi
@mam pytanie

Nie prawda.... Rozmowy są weryfikowane ale pod kątem jakościowym....Czy prawidłowo witasz i żegnasz się z klientem i czy Twoja rozmowa pr, ebiega w sposób miły i pomocny dla klienta

Hmmm
@mam pytanie

A o jakim projekcie mówisz? Jest ich sporo i każdy rządzi się swoimi prawami.

Projekt t
@mam pytanie

Ocena jest wystawiona po szczegółowej weryfikacji rozmowy, punkty sa odejnowane za każdy brak elementu o jaki nalezalo zapytac, , do tego dochodzą czarne zwroty np, trzeba zaplacic, musi pan, pani zaplacic,

@mam pytanie

tak, to prawda, czepiają się wszystkiego

UOKiK

czyli w skrócie spisywać - daty połączeń, godzine, nazwe firmy, jak ta sama firma zadzwoni kilka razy choć mowicie, żeby więcej nie dzwonili to skarga do UOKiK, firmy bez pomocy ludzi nic z tym nie będą robić bo to koszty, zapłaciły za bazę to chcą mieć z tego maksymalny zysk, dlatego firmy nie są zainteresowane rozwiązaniem tego problemu, dla firmy zawsze lepiej jak jest zgoda na automatyczne systemy wywołujące nawet od poprzedniego właściciela numeru a nie obecnego, dlatego jeśli to ma się zmienić na lepsze to ludzie powinni wiedzieć gdzie to zgłaszać - do UOKiK

BOOSS

Pracownik? ha ha ha tych wypocin nie da się czytać ,ale jaka firma tacy pracownicy .przecież tam zatrudniają każdego syf,kiła i mogiła .

szef
@BOOSS

jakie szefostwo firmy tacy pracownicy

mobingstop

Zrzuty zrobione teraz ttlko wyslac wniosek

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Tauronka

Parę słów o samej pracy na słuchawce, na pewno wyczerpująca psychiczne praca, bywa dzień że przez większość dnia zbierasz pierdziel od klientów za wszystko, a to źle naliczona prognoza, a to faktura nie doszła, a to i tamto , klienci jadą po tobie jak po łysej kobyle, , od jakiegoś czasu nie kończąca się kolejka więc nawet nie ma czasu by zaczerpnąć chwilę oddechu, i ciągły strach by reklamacji nie dostać bo szlak z wyrobioną premią, ot taka rozpędzona karuzela , w poniedziałek modlisz się o piątek,

Tauronka

Dziwna logika - nie wypełniasz swoich obowiązków (nie leadujesz) i jesteś zdziwiony że kierownik cię informuje że jak się nie poprawisz to rozwiąże z tobą umowę. To tak jakbyś pracując w biedronce na kasie nie kasował części produktów „bo nie”, albo pracując w warzywniaku nie sprzedawał marchewki bo jej nie lubisz. McDonaldsów nie skomentuje bo faktycznie to przeginka. Umowę o prace może mieć każdy kto spełni warunki, które są jasno określone. No faktycznie tylko wybitne jednostki dostają umowę ???? tak naprawdę wystarczy wypełniać rzetelnie swoje obowiązki i dostajesz propozycje umowy o prace. Ale jak ktoś jest obibokiem i NIE wypełnia swoich obowiązków zawartych w umowie, narzeka że kierownik wymaga by konsultant pracował porzadnie, do tego 50 minut przerwy to dla niego za mało, to nie ma się co dziwić że umowy o prace nie dostał.

toja
@Tauronka

Chyba kpisz z tą umową o pracę :) Dostałam ją po 4 latach, mimo spełniania wymogów, bo przez 2 lata słyszałam, że 'spełniasz warunki, zgłosiłam to wyżej, ale nie mają wolnych etatów/na razie nie przyznają umów' i 100 innych rzeczy. Jak można czekać ponad 4 lata na umowę o pracę???? To podstawa podstaw, gdzie płatny urlop? No chyba że lubisz iść na urlop i dostać np. 800 zł wypłaty, to spoko, nie ma problemu. Latem osoby świeżo przyjęte wywalają do domu po 2-3 godzinach, więc też później dostajesz czasami 800 zł albo i mniej, zależy na jakie zmiany chodzisz. W ogłoszeniach o pracę i na rozmowie kwal. nie ma słowa o tym, że trzeba zbijać obiekcje, że jak tego nie będziesz robić, to wylecisz albo będziesz zbierać opr. Ktoś nie chce iść na sprzedażówkę, bo tego nie potrafi na przykład, przyjmie się na infolinię przychodzącą i... MUSI robić to samo! :/ To nie jest fair wobec nowych pracowników. @Były pracownik Z większością się zgadzam, jednak ta 'spoko stawka' to jest ile? 16-17 zł brutto za godzinę? Jeśli robisz cb albo dzwonisz do kl. żeby zebrać leady (tfu, poinformować o długu), to rośnie Ci produktywność i może dostaniesz jakąś jałmużnę za produktywność (niecałe 300 zł brutto). Gorzej jak jesteś na linii cały czas, jak większość konsultantów. Na złotówkę za obecność w pracy nowe osoby latem nie mają co liczyć, bo ich wcześniej wywalają... Dostajesz też 'premię' jeśli leadujesz bardzo dobrze i akurat nie pomylisz jednego słowa w skrypcie, kiedy ktoś Cię odsłucha. Inaczej dostaniesz reklamację i tyle będzie z kasy. A reklamacje można dostać za WSZYSTKO. Idziesz na dłuższą przerwę bez zgody? Jak ktoś Cię przyłapie - reklamacja. Nie zaleadujesz? Reklamacja. Źle zaleadujesz? Reklamacja. Przeklniesz i klient kolegi to usłyszy, a ktoś odsłucha rozmowę? Reklamacja. Źle wyślesz kz? Reklamacja! A plusów nie ma ZA NIC. Kiedyś za rozmowy mieliśmy hajs, za dobrze przeprowadzoną oczywiście. Starzy pracownicy mieli dodatek stażowy. A teraz nie ma z tego NIC, jedynie zabierają. Kiedyś dało się mieć premię i DODATKOWO +100% premii, a nawet i więcej o ile pamiętam, bo dostawaliśmy 'plusy' za dobre sprawowanie. Teraz jedynie mogą Ci zabrać. Dostałeś kiedyś minusa, to nadrobiłeś plusem. Najgorsza atmosfera jest na Rudzie - to dla nowo przyjętych informacja. Wybierzcie inną lokalizację, bez tej całej 'elity' i grupy trzymającej władzę. PS Jeść przy stanowiskach też nie można, na co koleżanka mnie kiedyś wyśmiała, bo ona sobie nie wyobraża czegoś takiego. Plusem są często współpracownicy - pomocni, można pogadać i się pośmiać, zależy jeszcze kto się trafi. Ale mimo reżimu i wszystkich obostrzeń atmosfera między pracownikami jest spoko. No i dobre jest też to, że nawet niemobilni jakoś dojadą, bo przystanek jest tuż pod nosem, prawie pod samymi drzwiami.

Konsultant
@toja

Człowieku dziwisz się że dostajesz reklamację jak przeklniesz i klient to usłyszy? To czego ty szukasz w pracy?

@Konsultant

To samo pomyślałam ???????? te przypadki które toja wymieniła za które zbiera się reklamacje śmiech po prostu. co dziwnego jest w tym ze dostaniesz reklamacje jak zle pracujesz. Ludzie to jest praca a nie przedszkole. Z innej roboty cię wyrzuca jak będziesz złe pracować a tu masz szanse się poprawić

@Tauronka

Nie mam wątpliwości, że ze swoją wiedzę o Gallup będziecie w stanie mi pomóc. Przypadkiem dowiedziałam się, iż właśnie szukają tam Specjalisty ds. wsparcia technicznego. Oferują realne możliwości budowania ścieżki kariery - nie jest to jednak jasne sformułowanie. Możecie powiedzieć mi coś więcej o ścieżkach kariery w tej firmie?

Agni.
@Marta

wszystkie konkursy ustawione- brałam udział w konkursie na lidera na projekcie t. oraz c. wybierają swoich pupilów.

ZAROBIONE PIENIĄDZE

kiedy w końcu otrzymamy swoje wypłaty ???? Ileż można czekać, żeby premia była przed wypłata to chore ;)))) naprawde dramat ... żeby pracować i nkr dostać wypłaty normlanie w jednym terminie tylko zawsze co msc inaczej

jwjwbwjw
@ZAROBIONE PIENIĄDZE

(usunięte przez administratora)nie ma czegoś takiego jak porzadek chronologiczny odnośnie wyplat a ci co pieniądze dostali zacierają łapy;)))) najgorza firma , a DZIWNE ZE SZANOWNE OSOBY Z KADR NKE ROBIA NIC KOMPLETNIE aby ppinformwkac nas kkrdy mlzna ske spodziewać pieniądzy itp. To po co oni tam są zebh posiedzieć i pogadać albo iść na fajke ?

Xo
@ZAROBIONE PIENIĄDZE

Czy ktoś dostał wypłatę spółka S?

@ZAROBIONE PIENIĄDZE

Kiedy będą wypłaty, premie i w ogóle?

To jest już nudne...

Zgodnie z warunkami umowy do 21 września będą przelewy na kontach. Ja cały czas nie rozumiem skąd pojawiają się takie pytania. Chyba w umowie jest to jasno określone... wiec po co tutaj spamować na forum?

najszczęśliwszy

Nigdy nie byłem szczęśliwszy, jak w momencie zwolnienia się z tej firmy po wielu latach :)

Hehehehehe

dzisiaj 10 , czy będą wypłaty dla osób ze zlecenia ? Hmmmm, no bo jakby nie patrzeć miesiąc od ostatniej minął? A wyplata powinna być zawsze w odstępie co miesiac .....

Dokaldnie
@Hehehehehe

Spokojnie umowy dostały kase na konto , kadry i inni Osoby na zleceniu nie są wazne Szkoda ze zawsze jak jest temat wyplat kadry nie są w stanie odpowiedzieć na konkretne pytania ... porazka !

@Dokaldnie

Proszę wejść na stronę firmy gdzie pojawiają się informacje kiedy wyszły przelewy - nie wydaje mi się, że kadry dostały

@Dokaldnie

przeczytaj umowę i do kiedy ma byc wplata, pozniej pajacuj

Prawda
@pocotencyrk

jakby nie patrzeć wyplate powinno się dostawać co miesiąc w tym samym odstępie czasowym a nie raz 10 raz 8 a raz 17 a potem 21 :) Takie firmy powinni zamykać które nie potrafią przelewać wypłat na czas. Dobrze ze sie zwolniłem z tego (usunięte przez administratora) :)

@Prawda

a na umowie sadze, ze masz "wyplata do dn..." każdy widział co podpisywał

gorrl
@Hehehehehe

I tutaj się mylisz., Aktualna interpretacja PIP jest taka, że wynagrodzenie z zlecenia masz otrzymać 1 raz w miesiącu. W jednym miesiącu może być 1, w następnym 30. :-)

xXx

"Poleciłem wszystkim okręgowym inspektorom pracy, aby w strefach, w których wprowadzono zwiększone obostrzenia sanitarne oznaczone kolorem czerwonym i żółtym, podlegli mu inspektorzy pracy przeprowadzili po 10 kontroli" - powiedział Łyszczek. Wskazał, że inspektorzy w szczególności będą sprawdzać, czy przedsiębiorcy dokonali oceny ryzyka zawodowego związanego z możliwością zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 przy wykonywanych pracach, zastosowali niezbędne środki profilaktyczne zapewniające zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników, w tym wyposażyli pracowników w odpowiednie, dobrane do zagrożenia środki ochrony indywidualnej, płyny dezynfekujące, maski, rękawice i przyłbice, a także zapewnili możliwość zachowania bezpiecznego odstępu 1,5 m między stanowiskami pracy. Do dn.12.08.20.:"Podczas kontroli ukarano 1974 osoby mandatami karnymi na łączną kwotę 2 mln 400 tys. zł oraz zastosowano 2064 środki oddziaływania wychowawczego. Ponadto w wyniku ujawnienia istotnych naruszeń prawa skierowano 139 wniosków o ukaranie do sądów oraz 96 zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa."

X

Zeby co miesiac sie prosic o swoje zarobione pieniadze to nie jest normalne

Beka
@X

skoro kady dostały swoja kase itp To nie interesuje ich to czy ludzie ze zlecenia też dostana a agdybh sytuacja była odwrotna .... wtedy byls by wielka obraza majestatu strajki itp Ale ludzie którzy pracują ucziccwie Nie dostają swojej wyolaty tylko w jakiś (usunięte przez administratora) ostępach.... powinien tym się zająć PIP :) ale to kwestia czasu i ta firma poplynie ;) nie pozdrawiam

h4h5b5v5 4mm4

kiedy będzie konktetna informacja o wyplate????

po
@h4h5b5v5 4mm4

sadze ze jak kazdy pracownik ma napisane do danego dnia w umowie

Pierd*olenie o Chopenie
@po

ale nie powinno być tak ze nie wiesz kiedy dostaniesz pieniądze.... bo dostając wyplate raz 10 raz 21 to chyba nie normalne:) oczywiście w kadrach nic nie widzą bo po co ...mogliby się chociaż zorientować w tej kwestii bo albo niech wyolaty wychodzą regularnie tefo samego a nie w kartkę:) a ludzie których się zatrudnia na ROZMOWIE mowi sie ze wyplata 10 :)(usunięte przez administratora)

Nbjjn

skoro kadry maja takie informacje o przewlach czemu nie moga konkretnie dowiedzieć się kiedy będzie nasza wypłata? Jak można zarządzać swoim budżetem skoro nie zna dnia ani godziny wypłaty w następnym miesiącu?

Wyplafa

Dziwi mnie ze kadry nie sa juz zniesmaczone tymi wpisami I zamiast wyslac wyplaty to sie wyklocaja. Wystarczy przelew I po problemie.

student

praca ok, mozna pogodzic prace ze studiami, dobre warunki pracy - latem chlodno, cieplo zima, mozna sie dogadac z kazdym, CC naprawde ok.

Wyplafa

Hejkiedy bedzie wyplata?

Ujdzie

P(usunięte przez administratora) Komentarz poniżej to pewnie lider albo ktoś podobny Liderzy to nie są profesjonaliści tylko osoby znające jakieś tam zasady sprzedaży. Jeżeli chodzi o znajomość projektu, to zazwyczaj rzeczy, które sami szybko poznacie, albo znajdziecie w skryptach. (usunięte przez administratora) Liderzy w większości to w porządku ludzie, też mają swoje cele i prace do wykonania. Jest taki z którym uwierzcie mi nie chcecie mieć do czynienia. Kilku z nich ma też dosyć wybujałe mniemanie, ale taka praca lidera - prezentować się, być charyzmatycznym, mieć jakieś pojęcie i tyle. (usunięte przez administratora) to bardzo miły facet i jak macie jakiś problem to najlepiej podejść właśnie do niego. Sprzęt jest słaby, ale wystarczający do prawidłowego wykonania swojej pracy. W żadnym CC nie znajdziecie nawet średniej klasy sprzętu, wszystko będzie poleasingowe za parę złotych. Jak ktoś tego nie rozumie, to nigdy nie zostanie przedsiębiorcą. Warto zaznaczyć, że słuchawki mimo, że są lekkie potrafią ciążyć na uszach - dosyć dziwne. Stanowiska pracy są w porządku; miejsca całkiem sporo, oddzielone ściankami, krzesła w większości wygodne. Kuchnie są okej - mikrofalówka, automat, lodówka, czajnik. PS. bułki w automatach są super Łazienki to łazienki - zależy po kim wejdziesz XD Premie są bardzo dobre, naprawdę. (usunięte przez administratora) Podstawy to się pewnie domyślacie. :) Są dwa wskaźniki jakości wykonywanej pracy, które zazwyczaj nie zależą od Ciebie - czy klient oddzwoni i jak wypełni ankiete (to jest w ogóle żart, nie powinno mieć miejsca), ale te dwa czynniki nie są zależne od Gallupa tylko (usunięte przez administratora). Zabierają z premii za niezasadne umawianie serwisów co jest zrozumiałe. Jak ktoś pracował na CC to dobrze wie, że w tego typu pracy nie można mieć kręgosłupa moralnego wobec klienta, więc to pominę. Dużym problemem jest też kontakt z działami typu H(usunięte przez administratora) gdzie Ci ludzie odbijają Ci zgłoszenia pod pretekstem "Nie wypełniłeś całego", gdzie sami dobrze wiedzą, że wcale nie jest im to potrzebne do zrealizowania zlecenia. Czy będzie Ci się podobać ostatecznie sprowadza się do tego na jakiego lidera trafisz. Każdemu z was życzę, żebyście trafili do (usunięte przez administratora)., bo mimo, że czasami ma humorki to jest zdecydowanie najbardziej uposażoną w wiedzę liderką na tym dziale, a i przez większość czasu jest bardzo miła. (usunięte przez administratora)też jest bardzo w porządku, ale bardziej neutralny. Reszta liderów to tak na prawdę loteria; sprzedajesz? jesteś super! nie sprzedajesz? no to szykuj się na pałowanie XD Generalnie praca jest w porządku, do liderów trzeba podchodzić z dystansem i trzymać język za zębami, bo czasami na prawdę się coś sunie z ust, gdy brak kompetencji lidera wylewa się litrami. Ostatecznie są to Ci sami ludzie co my, nie którym po prostu uderzyło do głowy od liderki. Warto zrobić anonimową ankietę dla konsultantów Panie kierowniku, to zaraz się Pan dowie jak traktowani są konsultanci przez niektórych. :)

boss
@Ujdzie

Wiekszych bredni nie czytałem CC to (usunięte przez administratora) kopletne pracowałem w latach 2004 do praktycznie 2008 od słuchawek po kierowników ,eldorado dla zarobków CC skończyło się w latach 2007 /08 teraz minimalna krajowa i nędzne premie może tys ,,, w gallupie tez pracowałem w 2006 na paru projektach.. CC to praca dla os którym wystarcza pensja minimalna -obecnie .kiedys premie były po 2 tys w CC ja juz z CC nie mam na szczescie nic wspólnego i kasa pracujac od 7-15 bez wwekendów swiat i innych dupereli 5286,00 zł brutto plus premie od wyceny projektu premie od 1500 w górę ,,,,

Głogów

W ostatnich dniach pojawił się negatywny komentarz o głogowskiej placówce. Czemu został usunięty? Nie ma informacji o wykasowaniu przez administrację, komunikat zwyczajnie zniknął. Czy treść nie spełniała warunków serwisu, czy może osoba która wystawiła tamten komentarz sama go usunęła, w obawie przed odzewem w pracy? Teoretycznie temat dotyczy samej Rudy Śląskiej, ale przecież niżej wypowiadają się też inne placówki.

Zdziwniony

Czesc czy ktos sie orientuje co sie stalo na projekcie T chodzi o Gaz juz 2 osoby sie zwolnily

@Zdziwniony

Wiem co sie stalo, zmądrzaly i odeszly

Niechętny

Choćbym słyszał kierownika, nie szanuje nikt tutaj ludzi i zamiast coś pozytywnego tylko jak ci nie pasuje coś możesz iść,(usunięte przez administratora) Dlatego nie dają umowy o pracę by każdy się bał i mogli zwolnić w każdej chwili. Gdyby nie anonimowość Goworka robili by wszystko by się pozbyć chwastów. Szkoda gadać.

Niechętny

Widać kadra zarządzająca już się broni przed prawdą i jasno kłamie, dobra atmosfera to jest jak się śmiejecie z konsultantów przy biurku i ich braku wiedzy którą to wy powinniście uzupełniać w razie problemów. Pozytywne komentarze nagle pojawiły się lawinowo co oczywiście ma poprawić wizerunek firmy, ale prawda zawsze jest po środku. Jednym słowem jak siedzisz cicho i osiągasz wyniki dają ci spokój. No to powodzenia każdemu kto chce pracować zdalnie od 7-11 i od 16-20. To praca dla was by dawać się upodlić.

Bjj
@Niechętny

Ogórku. Przecież to jest rozwiązanie na tydzień! W kolejnych tygodniach będzie w ten sposób pracować następna 15-stka, więc (w tym momencie jest 150 osób na pracy zdalnej) żebyś następnym razem pracowałą w takich godzinach musi minąć 10 tygodni. Serio to taki problem? Nie płacisz za paliwo, siedzisz w domu od marca na (usunięte przez administratora) i jeszcze nie pasuje?

AlfaiOmega
@Niechętny

Potwierdzam.Niestety tak jest w tej firmie.Osoby co ogarniały zostały wywalone za byle co (dosłownie).Chore to jest grafik 7-11 bądź najlepsza opcja 10.30-11.00....MASAKRA ! Niestety będzie już tylko gorzej.Uciekajcie stąd !

Żart

i kolejne pytanie na dziś , czy będzie wypłata czy nie hmmm Okres wakacji ludzie wyjeżdżają a oni znowu pewnie wyślą dwa dni przed 21 ... szkoda , że wykonując tak beznadziejną pracę pod presja i notorycznym mobbingu nawet nie można dostać godnie wypłaty na czas ... dziwne ze osoby z kadr w czasie " wypłacania środków " nagle znikają z GP jako osoby niewidoczne??? Aby nie musieć odczytywać masy wiadomości od ludzi .... naprawdę praca w tym miejscu jest powoli do porzygu.... uważam , że takie firmy jak ta powinni masowo zamykać, dodatkowo apropo negatywnych rzeczy , to notoryczny brud ,kurz, brak papieru a co najlepsze miały być srodki do dezynfecji? I gdzie one są??? A tej pracy nie ma nic pozytywnego, chyba że przerwa która nam przysługuje... ale swoja droga wrzucać i wykorzystać swoja przerwę gdy idzie się do toalety ? Trochę mało przemyślane:) to kwestia czasu zanim ktoś się zajmnie tym miejscem i polityka tej firmy . Serdecznie nie pozdrawiam!!!!

Zdziwiona:)
@Żart

Długo jeszcze będzie ta nudna gadka o wypłacie??? 21 to 21 a tu 10 pytanie? Bo co bo ludzie wyjeżdżą??? Było sobie wczasy po 21 wykupić jak masz problem!

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 20 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska