Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

Klapqucjusz

Lepiej omijać szerokim łukiem po szkoleniu przepracowalem 4 dni i rzuciłem wypowiedzeniem. Ogolnie więcej potrafiłem uzebrac w weekendy niż tam zarobić w ciągu tygodnia. Na szkoleniu tak dla rozluźnienia pokazali nam jak starszym osobą sprzedaje się, bylo to obrzydliwe, dziewczyna sprzedala usługę z której na pewno nie skorzystała, wstyd że się tym jeszcze chwalą.

Gdzie wypłata

Serdecznie nie polecam, kolejny miesiąc to samo. Proszenie się o własną wypłatę. W grudniu była jedna 21 a druga 31 ( część za grudzień ale od 1 do 27 bez premii), za to w styczniu wypłacone było tylko parę groszy. Dziś 18 wypłat i informacji brak, kadry wymigują się "to nie my wypłacamy tylko poszczególne spółki" wypłata zgodnie z umową do 21. 21 w niedziela a o wypłacie ani widu ani słychu. Serdecznie odradzam

Budżetówka

Dziękuję Bogu każdego dnia za to, że znalazłam inna pracę. Marne pieniądze, bo budżetówka, ale mam spokój. A spokój jest bezcenny. Mam przerwy ile chce i nie proszę się nikogo, żeby na nią iść. Sikam kiedy chce, jem kiedy chce i ile razy chce. Zrobię, co mam zrobić i siedzę na kompie. Nikt mi nie ubliza, nie stoi nade mną. Ludzie, dajcie spokój z taką pracą. To jest (usunięte przez administratora) Tylu wyzwisk, ile usłyszałam na infolinii, to przez całe życie nie usłyszałam.

Murzyn
@Budżetówka

Naprawdę, zazdroszcze i cieszę sie ze udalo ci sie znaleźć nowa prace, ja tez prawie na wylocie, trzeba uciekac z tego miejsca, ta praca niszczy czlowieka, za marne grosze, jest sie poniżanym przez klienta

Olcialke

Zmieniaja sobie grafik jak im sie podoba, wynagrodzenie dluga sprawa, ogl ciezki kontakt z firma.

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
konsultant

LOKALIZACJA CHORZÓW Osoby wytrwałe posiadające dłuższy staż w firmie, doskonale wiedzą jak się zmieniło to miejsce. Aktualnie wprowadzony system jest beznadziejny, nic nie działa jak powinno. Jeżeli zgłaszacie błędy w systemie to dostaniecie odpowiedź co najwyżej, TRUDNO TAK TO JUZ BYWA, o ile sie tej odpowiedzi w ogóle doczekacie. Jeżeli jesteście zainteresowani pracą to obyście nie mieli żadnych problemów zdrowotnych, ponieważ zostaniecie zwolnieni. Jeden z TL z Chorzowa, owy brodacz zwolnił chłopaka z cukrzycą, bo jak mu cukier spadał to zaczynał się jąkać. Inny TL pozwolił sobie zwolnić chłopaka mającego problemy z kręgosłupem, bo za często brał L4. Nawet, jeżeli macie zapał do pracy, to nie martwcie się, nie ma to żadnego znaczenia bo system wam nie pozwoli zrobić praktycznie nic, a potem za to dostaniecie niską ocenę z rozmowy, która do tego będzie za długa, co będzie się równać brakiem premii. Osoby nie posiadające zapału też sobie poradzą, bo nawet jak jesteś kretynem, ale dobrze leadujesz odnajdziesz się niezwykle szybko. O umowie o prace możecie zapomnieć, chyba że zamierzacie tam gnić na zleceniówce przez następne pare naście lat, i wyrabiać parametry, które przy panujących aktualnie warunkach są niemożliwe do zrobienia. Po godzinach pracy nie możecie o niej zapomnieć, bo jesteście na grupie facebookowej na której nawet w sobotni wieczór TL przypomina wam jacy z was pracownicy nie do urobienia. Raz zdali sobie sprawę z tego, że raczej nie wypada to usunęli grupę, która po tygodniu była już tym samym wysypiskiem co poprzednia. Wyciek danych klientów to, także norma. Bo ktoś się zabawnie nazywa, albo nie wie co gdzie kliknąć i musi się zapytać. Codziennie TL wysyła na czas wyniki jakie osiąga, każdy pracownik. Możecie zapomnieć o indywidualnej rozmowie, bądź wypisaniu wiadomości do każdego z osobna. Jest ogólna wiadomość z nazwiskami, każdy jest wymieniony komu jak idzie w porównaniu do reszty, jeżeli jesteś tym gorszym to nawet wyróżnią cie czerwonym kolorem i drukowanymi literami, żebyś się poprawił. Indywidualna rozmowa tzw coaching odbywa się (a raczej powinen) raz w miesiącu i jest to rozmowa przy innych pracownikach o wynikach danej osoby. Gruba Justynka siedząca twardo obok team liderów, na pewno was obdarzy swoją opinią na wasz temat i uśmiechem, więc nigdy nie będziecie sami. Sama owa Pani gnije tam juz dobre pare lat i nawet w dni wolne przychodzi do pracy by powiedzieć wszystkim jakim to ona nie jest wystrzałowym pracownikiem, a wy knypkami nie zasługującymi na jej pomoc. POMOC to coś co możecie otrzymać rzetelnie jedynie od Patryka chłopaka, który ma wiedzę i skromną osobowość. Na tym możemy skończyć wymianę "lepszych" osób, oferujących pomoc merytoryczną. Plusami ogólnymi firmy jest elastyczny grafik. To by było na tyle.

Ciekawa

Czy ktoś może pracuje i może opowiedzieć jak jest na infolinii połączeń przychodzących, praca zdalna związana z branżą medyczną?

gosc
@Ciekawa

nie jest zle aczkolwiek do tej pory nie podpisali ze mna umowy i kadry milcza w tej sprawie, poczekam jeszcze chwile jesli nie bedzie odzewu to raczej nie zostanę dłużej :)

Ciekawa
@gosc

Mi pani mówiła że wyśle mailem jeszcze przed rozpoczęciem pracy. A samą pracę jak oceniasz? Ludzie są znosni czy często sie zdarzają zartownisie? I jak to z przerwą wygląda na pracy zdalnej? Jest jakieś w miare dobre szkolenie przed rozpoczęciem pracy?

Kiki
@Ciekawa

Tez chętnie się dowiem jak szkolenie wyglada i praca?

Ktoś

Witam. Planuję zacząć pracę w tej firmie w rudzie śląskiej, jestem młodą mamą i poszukuje pracy takiej, która mogłaby pasować mi do Życia codziennego to znaczy planu dnia z dzieckiem. Jak wyglądają godizny pracy ? Jaką umowa? Jaka płaca?

Vvv
@Ktoś

W zależności od projektu. Są takie, gdzie sama wybierasz godziny pracy (08-16, 09-17, 10-18) wedle tego, jak Ci pasuje. Zapytaj co i jak na miejscu, a nie sugeruj się opiniami w necie, które dotyczą głównie jednego "masowego" projektu T. ;)

Ktoś
@Vvv

No rozumiem, A jak tam w ogóle wyglądają wypłaty? Wyrzyjemy z tego czy raczej jest to dla kogoś kto chce dorobić ?

R
@Ktoś

Najnizsza krajowa

Rina

Jak wyglada praca zdalna w tej firmie?natknęłam się gdzieś na oferte pracy i nie wiem czy się zdecydować...warunki przyzwoite się wydaja, ze az mi się wierzyć nie chce.

Michalina

To prawda ze wypłata codziennie jest w inny dzien?

Monijani
@Michalina

Niestety wypłata jest tylko raz na miesiąc

Magda
@Monijani

Okazuje sie ze w grudniu 2razy

Dawid

Generalnie, jeśli chcesz sobie dorobić, jeśli jesteś studentem czy tam uczniem, to bardzo fajnie. Pomimo tych opinii wyników itd. Ja jakoś nie miałem problemów typu "dręczyli mnie za brak wyników", robiłem ich bardzo mało, ale poziom rozmów miałem dobry i pomagałem klientom, za co szef mnie szanował i ja jego. Liderzy jak to liderzy. Ja trafiłem na Piotra, był bardzo fajnym czlowiekiem, miły i zawsze wszystko wyjaśniał, jestem mu wdzięczny za pracę, MB też na poziomie, śmieszek taki i prawie zawsze pozytywnie przyjmuje do pomocy(nie miał ciśnięcia na wyniki). MC też, ale czasami wygląda na zawalonego w akcji xD. No i tu się kończą fajni liderzy. TS z tym swoim legendarnym "ALE CHWILA CHWILA" potrafi chwycić za nerwy i doprowadzić cie na skraj, AB, no widać, że ma kryzys wieku średniego i chciałby być w życiu gdzie indziej, no ale los nie wybiera, chociaż czasami siedzi przy pomocy, mówi "nie mam czas", po czym jak przyjdzie ktoś z jego zespołu to zawsze pomaga. EH to już mi brak słów, przez tą (usunięte przez administratora) po czterdziestce ledwo co nie wybuchłem złością w firmie, traktuje ludzi jak idiotów jak czegoś nie wiedzą, więc jak trafiłeś do niej do zespołu, to wybacz, ale praca ci się nie spodoba. W ogólnym rozrachunku praca mi się podobała, ale potem przyszło zbyt dużo kolejek i zbyt dużo do pamiętania, no i klienci co cię obwiniają za coś, co musisz zrobić by być w pracy(to w zasadzie przez klientów odszedłem, nie przez atomsfere w pracy). A co do atmosfery, no cóż, takie typowe "korpo", w miarę pozytywnie, a jeśli jesteś uczniem, TO NAWET IDZIE SIĘ DOGADAĆ Z RUCHEM, żeby dali ci odpowiednie godziny. Do wypłat się nie przyczepiam, podpisałem umowę, że będą do 21, to nie marudze. Jeśli chcesz sobie dorobić na komputer, pomóc rodzicom w wydatkach albo sobie na coś zbierać to polecam, jeśli utrzymujesz z tego rodzinę to niestety nie pomogę ci w tym, gdyż jestem z pierwszej grupy.

nowa
@Dawid

Czesc nie zgodzie sie z tobą. Jestem nowa i zostałam przypisana do grupy Adama. nie mam z nim żadnych problemów zawsze pomoże kiedy trzeba. wręcz uważam ze jak na osobę w tym wieku swietnie dogaduje sie z młodszymi. bardzo mi sie podoba ta praca mimo ze na początku ciezko mi było bo tyle procedur programów ITD to jednak dałam rade. fakt szkolenie jest bezpłatne to minus ale powiem szczerze ze mi sie podobało osoba która je prowadziła wiedziała co robi swietnie tłumaczyła. i swoim podejściem zachęciła do pracy tutaj. i widzę ze to co mówiła o atmosferze sie sprawdziło. jest super. a tez jak mam problem zawsze mogę sie zapytać adama czy kolegów i koleżanek bada napisać do dziewczyny ze szkolenia. jest przerwa 50 minut, kasa na koncie 21 jest, ludzie fajni, nie ma problemu z grafikiem mimo ze sie uczę. i tym sposobem mam juz za sobą szkolenie z rozliczeń. co prawda trochę sie stresuje ale wiem ze dam rade. świetna okazja do tego by dorobić sobie trochę kasy na wakacje czy inne przyjemności.

Jsjs

Wiadomo kiedy wypłata? Mówili, że w grudniu może przyjść nawet 21. Strasznie tak, przed świętami.

@Jsjs

ha ha ha zal mi was pensja w grudniu 21 ? szkoda że nie 24 ważne zę prezesi. dyrektorzy tych spółeczek maja juz kase dawno kierownik też nawet smiał się w druidzie iż w grudniu wyszedł 8 tysi na projekcie .a cytat robole czekaja ;))) zal mi was serio pewnie w swieta też w pracy tak jak i w sylwestra ? chyba tam pracują masochiści normalne firmy pracują do konca obecnego tygodnia w przyszłym wigilie firmowe + koperty świąteczne a w gallupie obóz jak zawsze ;))))

@BOOSS

Ciekawe jest to co mówisz. I nie wiem po co siejesz taki ferment? Napewno sam nie jesteś żadnym kierownikiem bo gdybys nim był nie pisałbyś tutaj. Po drugie jeśli rzekomo jakiś kierownik tak powiedział to również w to nie uwierzę, ponieważ na infolinii pracują ludzie którzy maja umowy o prace i przelew dostali o czasie, jak i pracują ludzie na umowie zlecenie którzy maja termin wypłat do 21 grudnia. Myśle ze każdy już w listopadzie się nastawiał na to ze wypłata może być i 21 grudnia. Wiec po co takie komentarze które są nie na miejscu? Nikt tu nikogo za robola nie uważa, struktura jest taka sama jak w każdej Innej firmie Logicznym jest ze pracownik szeregowy generuje premie sobie bądź i może kierownikowi. Od tego jest kierownik by motywowac. A po co trzymać w pracy ludzi którzy generują straty zamiast zysków ? Zarządzanie zasobami ludzkimi się kłania. Nie jest prawda również to ze w każdej „normalnej” firmie są wigilie, i koperty świąteczne. Bo firmy należące do spółek skarbu państwa, nie maja takich profitów, a jeśli maja to nieliczne. Mam w rodzinie ludzi którzy pracują na państwowych posadkach i jedyne co to maja wolna wigilie, ale ten dzień musza odrabiać w sobotę. My sobót obowiązkowych nie mamy. Jeśli komuś ta forma pracy nie odpowiada uważam ze powinien się z tej firmy zwolnić i nie generować negatywnych komentarzy które nijak się maja do stanu faktycznego. W życiu nie uwierzę w to ze ktoś określił konsultantów mianem „roboli”, chyba nie pracujesz w naszej firmie i nie wiesz jaki stosunek maja kierownicy do pracowników i na odwrót. Polecam sprawdzić. Bo mnie właśnie te relacje trzymają w tej firmie, ten luz, zero krzyków, zero mobbingu. A kierownik, jeśli widzi ze złe pracuje powinien zwrócić uwagę. To jest jego obowiązek. Tak jest w każdej szanującej się firmie. A wypłata... po co każdy pyta kiedy będzie ? Jest w umowie wyraźnie napisane do 21. Jeśli nie będzie 21 wtedy można zacząć się pieklić. Jak w każdej firmie są lepsze i gorsze momenty, aczkolwiek ja nie dam sobie nic złego powiedzieć. Mam urlop kiedy tego oczekuje, powierzane mi są Fajne prace dodatkowe które jak mnie wczoraj poinformowano są dodatkowo premiowane przez samego koordynatora projektu, nikt nie stoi nade mną z batem, a Z kierownikami wszyscy jesteśmy na TY, zawsze można przyjść pogadać o pracy o życiu prywatnym. Atmosfera ponad wszystko! Uważam ze dla studentów jest to idealna praca, zwłaszcza jako ta pierwsza w życiu. Jak widać awanse tez są możliwe, mamy takich przykładów w firmie wiele. Nikt tu nie został kierownikiem przychodząc z ulicy. Myśle ze to o czymś świadczy...

@BOOSS

A tak w ogóle Driud z tego co mi wiadomo z powodu pandemii jest zamknięty, więc raczej nie mówisz o grudniu tego roku :)

@BOOSS

Dla osób które szukają zatrudnienia! Uważam ze to świetne miejsce i mogę odnieść się smiało do negatywnych komentarzy: - wypłata na czas, a nawet przed czasem, ustalono do 21 każdego miesiąca i tak jest, owszem kiedyś było inaczej, ale co to zmienia? Jest napisane do 21 i tak po prostu jest. - jeśli ktoś chce pracować może dorobić sobie DODATKOWO sobotami, nadgodzinami, nawet jesli jest się osobą która ma małe możliwości leadowania - praca zdalna uważam że pomimo początkowego bałaganu nasza firma bardzo szybko ogarnęła ten temat i tym sposobem od końca marca siedzę w domu na pracy zdalnej, a i mam wrażenie że w domu jestem bardziej produktywna bo nie rozpraszają mnie ludzie wokoło i bardziej mogę skupić się na tym co robię i mówię, dodatkowo pomoc merytoryczna na telefon jest świetnym rozwiązaniem, - rzekomo stary sprzęt... nie wiem jak reszta ale ja mam już wymieniony komputer na nowszy, który chodzi ciszej, zabiera mniej prądu i się nie tnie. A awarie jakie mogą wynikać to z systemów na których pracujemy, a nie z samych komputerów. - pracująca wigilia i sylwester, o tym był informowany każdy na początku swojego zatrudnienia, jesli komus nie odpowiadało nie powinien podejmować tej pracy, a i uważam że w kwestii wolnego na te dni również można się z dziewczynami dogadać, a nie strzelać fochy że trzeba przyjść do pracy i pisać te żałosne komentarze, poza tym jest wiele innych projektów/firm które pracują 24h/7dni w tygodniu. Naprawdę az tak bardzo ciezko przyjśc na chociaż jeden dzień typu wigilia/Sylwester? - atmosfera genialna, przyjazna, możliwość zdobycia nowego doświadczenia. - godziny pracy wg grafiku, który również można modyfikować. - że niby brud na sali i w toaletach? Jeśli przychodzę na swoje stanowisko i widzę stos papierków po batonikach to raczej nie jest to wina Pań sprzątających, a raczej osoby ktora siedziała wcześniej na tym miejscu i nie posprzątała, jeśli sami nie będziemy dbali o porządek to nikt za nas też tego nie zrobi. Toalety po przyjściu na godzinę 7 są czyste, jeśli po tej godzinie są brudne, to myślę że odpowiedz nasuwa się sama z czego to wynika. Sale są klimatyzowane, są wykonywane przeglądy. - młoda kadra kierownicza - nikt się nie wywyższa, nie ma rozkazów gróźb, są najwyżej prośby, propozycje. Dopiero jeśli się nie dostosujesz do poleceń, mogą być wyciągane konsekwencje w postaci indywidualnych rozmów, które są na zasadzie wyjaśnienia nad czym należy popracować. - każdy indywidualny problem jest rozwiązywany na bieżąco, a kierownik staje w obronie pracownika bo sam wie na czym ta praca polega. - przed pandemią, były spotkania integracyjne

bosss
@Konsultant

ha ha to ty nie wiesz o czym piszesz ja w gallupie pracowałem w latach 2008-do 2012 nie na słuchawkach za ,,starego zarządu wygilia była w Warszawie .itd pozniej waszą smieszną infolinijkę (usunięte przez administratora)sprawdzałem jako klient zewnętzny ;)) raporty odsłuchy itd .a masz rację pracuję w zupełnie innej branży i wygilie firmowe mimo pandemi są organizowane wieć ty nie wylewaj zali

BOOSS

Przecież to ewidentnie jest wpis osoby z pseudo liderek ;)) a nie pracownika:)) jakieś bajki o ,,zasobach ludzkich itd próbóje być ach i och ;)) oraz wybielić tą nędzną firmkę twierdząc iż pensja 21 oraz praca w wigilię oraz sywestra to normalne ;)) pisze o super atmosferze itd pomocy ,,liderów i głupiutkich liderek a sama siedzi na home office . mnie rozbawiła częsć o nowym komputerze nie grzejącym się ....)))))) ... jedno prost pytanie a w sumie 2 dlaczego jest zakaz podawania nazwy pracodawcy podczas rozmowy rekrutacyjnej? i czy skoro liderzy i liderki są tacy och oi ach to czy mogli by opracować własne ogłoszenia rekrutacyjne a nie korzystają z starych ,,jeszcze od anety itd - te same pytania ta sama rozmowa ;))) ????? a 2 pytanie ...... czy osoba o nicku -,,konsultantka'' ma trochę empatii -pisząć te głupoty kazdy jkto przewinoł sie przez gallupa wie jak tam jest /// wiec po co te wypociny a co do smiesznych liderek oraz zniewieściałych lidreów -to jako ,,Tajemniczy klient -firmy tauron będąc kilkakrotnie -rekrutowany ;)) bez sprawdzania -- to z tego co wiem paru poleciało

NICK
@Jsjs

Wszyscy z Serwola mają już na koncie, tylko mały szczegół, czy ten finansista ma na względzie tych, którzy nie mają konta w ING, chyba nie bo po co, to przecież nie on dopiero w poniedziałek na konto dostanie (usunięte przez administratora) jeden kasę....

@Jsjs

No i tak będzie wysłali wczoraj, tylko KRETYN wysyłający zapomniał, że pieniądze wysłane po godz 14, ksiegują w banku na następny dzień roboczy, czyli w poniedziałek, życzę temu łajzie skończonemu, nieudanego, niesmacznego, śniadania, obiadu, kolacji CAŁY WEEKEND

Antonim

Hej! Widziałam ofertę pracy na infolinie przychodzącą (usunięte przez administratora), ktoś się wypowie o warunkach, czy warto czy sobie darować?

@Antonim

Ogólnie DAEUJ SOBIE. ..

kto normalny pracuje w jakims CC? za najniszą krajową? ja z cc rostałem sie dawno ( w gallupe pracowałem 2010/212 chebzie dział kafauz dopiero sie rozbudowywał wypałata do 10 była 5 6 najpózniej 10 daanego miesiaca /i premie przez 6 miech pensja ok 3 tysi m wpadała na tamte czasy całkiem ok bez sobót itd teraz nie ma juz CC z taką kasa wszystko się zmienia przyjmuja jak leci /a wiem bo po gallupie byłem w konkurencji kierownikiem min S8 zabrze/ orange katowice =-upc katowice itd to nie jest praca na stałe!!!! a 2 sami dajecie się robic /// gdyby nikt nie aplikował to takie firemki juz nie istnieja ..proste ...serio ktos chce pracować za najniszą krajowa? plus moze ok 1000 tys premi

Aaa

1000 tys. to milion... Jak masz takie kompetencje, jak ortografie i zdolnosc pisania, to nie zdziwilbym sie, gdyby pogonili cie z wszystkich tych miejsc.

Kierownik? To jestem pod wrażeniem, zważywszy na poziom i styl pisania. Widać nigdzie już nie mają wymogów, i u konkurencji również biorą "jak leci" skoro kierownik, czy też eks kierownik tak się wypowiada. I po co?

Rzeczywiście, Twoja elokwencja i wysoka kultura osobista robi wrażenie. Do tego niesamowity zmysł obserwacji, pewno wynikający z bogatego doświadczenia. Gratuluję tej firmie pracownika tak wysokich lotów. Jesteś prawie że ideałem. Piszę prawie, ponieważ do idealnego obrazu całości brakuje mi jeszcze wzmianki o nienagannym wyglądzie i rozległych zainteresowaniach. Życzę Ci sukcesów w Firmie w której pracujesz za te 5tys. Mam nadzieję jedynie, że nie masz wśród rodziny i znajomych nikogo z Rudy Śląskiej - takie geny i powiazania nie przystoją osobie z takimi horyzontami. Koniecznie tylko musisz uważać, żeby nie zmiażdżyło Cie własne ego. Już pewno masz plaskostopie. Żal mi Cie, biedaku

BOOSS

A mnie jest żal ciebie ;)) normalną praco można nazwać pracę od 8 do 16 .lub 9-17 max ;)) wolne soboty święta jedna zmiana i wyobraź sobie iż pensja 3 lub 5 umowa o pracę z wynagrodzeniem 5286,00 zł.;)) + premię ;)) a nie co tu ludzie wypisują gallup się skończył w 2010 roku tak jak wiekszość CC ...ale co ty możesz o tym wiedzieć ?

BOOSS

ponad 4 lata na umowę o pracę???? To podstawa podstaw, gdzie płatny urlop? No chyba że lubisz iść na urlop i dostać np. 800 zł wypłaty, to spoko, nie ma problemu. Latem osoby świeżo przyjęte wywalają do domu po 2-3 godzinach, więc też później dostajesz czasami 800 zł albo i mniej, zależy na jakie zmiany chodzisz. W ogłoszeniach o pracę i na rozmowie kwal. nie ma słowa o tym, że trzeba zbijać obiekcje, że jak tego nie będziesz robić, to wylecisz albo będziesz zbierać opr. Ktoś nie chce iść na sprzedażówkę, bo tego nie potrafi na przykład, przyjmie się na infolinię przychodzącą i... MUSI robić to samo! :/ To nie jest fair wobec nowych pracowników. @Były pracownik Z większością się zgadzam, jednak ta 'spoko stawka' to jest ile? 16-17 zł brutto za godzinę? Jeśli robisz cb albo dzwonisz do kl. żeby zebrać leady (tfu, poinformować o długu), to rośnie Ci produktywność i może dostaniesz jakąś jałmużnę za produktywność (niecałe 300 zł brutto). Gorzej jak jesteś na linii cały czas, jak większość konsultantów. Na złotówkę za obecność w pracy nowe osoby latem nie mają co liczyć, bo ich wcześniej wywalają... Dostajesz też 'premię' jeśli leadujesz bardzo dobrze i akurat nie pomylisz jednego słowa w skrypcie, kiedy ktoś Cię odsłucha. Inaczej dostaniesz reklamację i tyle będzie z kasy. A reklamacje można dostać za WSZYSTKO. Idziesz na dłuższą przerwę bez zgody? Jak ktoś Cię przyłapie - reklamacja. Nie zaleadujesz? Reklamacja. Źle zaleadujesz? Reklamacja. Przeklniesz i klient kolegi to usłyszy, a ktoś odsłucha rozmowę? Reklamacja. Źle wyślesz kz? Reklamacja! A plusów nie ma ZA NIC. Kiedyś za rozmowy mieliśmy hajs, za dobrze przeprowadzoną oczywiście. Starzy pracownicy mieli dodatek stażowy. A teraz nie ma z tego NIC, jedynie zabierają. Kiedyś dało się mieć premię i DODATKOWO +100% premii, a nawet i więcej o ile pamiętam, bo dostawaliśmy 'plusy' za dobre sprawowanie. Teraz jedynie mogą Ci zabrać. Dostałeś kiedyś minusa, to nadrobiłeś plusem. Najgorsza atmosfera jest na Rudzie - to dla nowo przyjętych informacja. Wybierzcie inną lokalizację, bez tej całej 'elity' i grupy trzymającej władzę.(usunięte przez administratora)

BOOSS

:)) nie wierzysz? oj tyam chyba jesteś w gallupie od nie dawna .słynne imprezki w gliwicach .(stare czasy .kieronik o wielkim ego oraz panie kierownik .każdy wiedział a raczej każda jak można powiedzmy wypracować sobię lepszą pozycje .haha na słuchawkach typowe coś za coś /ekstra godzinki do wypłaty (np konsultantka w sobotę .wolne a w grafiku obecność ;))tak samo jak tydzin przed końcem miesiąca wiadomo iż na premie się nie łapała .... a tu niespodzianka nadgodzinki+(usunięte przez administratora)

@BOOSS

Masz rację taka. Prawda, jak można kogoś ponad 4 lata na UZ trzymać.....

Już wiem dlaczego niektóre firmy nie podają swojej nazwy w ogłoszeniu o pracę. Dopiero po umówionej rozmowie można się było dowiedzieć co to za firma po adresie. Szukam stałej pracy. A takie miejsca pracy nie powinny istnieć. Dobrze, że osoby które pracowały poświęcają czas, żeby napisać opinie.

Rolnik
@Kandydat

Opinie tutaj to opinie frustratów... lepiej przyjdź sam i sprawdź.

@Rolnik

Praca jest dla PRACOWNIKA, to jest umowa zlecenie, czyli Firma Firmy Tauron kręci walki zatrudniając na UZ, przez 4 lata lub w niektórych przypadkach więcej, WSTYD,

XYZ

Ja się pytam gdzie jest wypłata Jak można być tak skończoną świnią i imbecylem aby tak urządzić ludzi przed samymi świętami Nie wyobrażam sobie jakbym miała pracować w tym ściepie razem z moim partnerem Byśmy siedzieli przy świetle pustej lodówki i bez choinki i prezentów dla rodziny Mówienie wypłata ,,powinna,, być do 16stego w grudniu a tu zaraz się okaże, ze (usunięte przez administratora) wigilię bez grosza przy duszy spedzimy Śmiecie z was a nie ludzie.

40latek

Gallup chyba nie lubi zatrudniać pracowników po 40ym roku życia? Pomimo doświadczenia są chyba za starzy... Prawda to?

Rolnik
@40latek

Nie. To nie jest prawda. Mój tata ma ponad 50 lat i pracuje na jednym z projektów. Jest zadowolony. Aktualnie pracuje zdalnie :-)

40latek
@Rolnik

Dziekuje za pomocna opinie :-)

Monijani
@40latek

Nie prawda,ja mam ponad 47 lat i nie miał nikt z tym problemu, atmosfera jest bardzo sympatyczna, każdy pomaga jeśli potrzebujesz i naprawdę jest bardzo przyjemnie

Zainteresowana

Hej, gdzie na codzień odbywa się praca i czy jest możliwa praca zdalna na infolinie przychodząca? Widziałam ogłoszenie i chce wiedzieć czy warto próbować.

BOOSS

Odpowiadając ..zależy jak pierwsza praca ..i chcesz powiedzmy mieć jakieś doświadczenie to idź ale kokosów nie ma minimum krajowe .mooże pare zł premi ;)))) w tej firmie w 2010 jako CC na tauronie lokalizacja chebzie dworcowa pensja do 10 danego mieśiąca (na konćie czesto (usunięte przez administratora).itd) bez nadgodzin itd na rok 2020 - dostawałem (usunięte przez administratora) . obecnie brak porównania - z tego co czytam ;))) są lepsze firmy a po 2 praca w CC to już nie opłacalne ...(usunięte przez administratora)

!!!!

czy wiadomo kiedy mniej więcej będzie ta wypłata? To trochę nie fajnie ze każdego miesiąca wyplata jest w inny dzień tak nie powinno być!!! To albo trzymać się jednej daty np 21 a nie skakać i, to chyba nie loteria czy ruletka :)

yoylyoyl
@!!!!

Proszę sobie zobaczyć, sądzę ze na umowie kazdy ma do dnia 21... to pozostawia otwartą furtkę pracodawcy, a przecież Państwo podpisywali umowę.... chyba kazdy widzial co podpisuje,.

Woes
@yoylyoyl

ale to nie zmienia faktu aby wyplata była w kartkę, jako sznaujaca się firma powinni trzymać się jednego terminu :) a nie zależy jak im pasuje I szkoda ze nikt w kadrach sie nieinteresuje wypłatami z innych firm

yoylyoyl
@Woes

prosze sprawdzic strone kadr i nie gadac glupot informacje byly zawsze jak pracowael, a dwa jest do 21 jest. Moglo nie byc wcale, naprawde nie ma co narzekac, bo moglo byc gorzej.

@

Wiadomo! W sierpniu!!!

Tauronka
@yoylyoyl

Co ty bredzisz mogłoby nie być wcale?,a co to wolontariat!

@!!!!

Ciekawe w tym. Miesiącu kiedy będzie wypłata? ????

@yoylyoyl

Ty tak serrio?? w każdej firmie (normalnej firmię jest kasa do 10 ;)) czy to umowa o pracę czy zlecenie ja czytam te wpisy i mam bekę dajecie sie jak dzi...robić ja pracowałem w gallupie ok 2012 i było nawet ok ale nie tak jak teraz czytam...

J....

To prawda że zamykają kolejne projekty?

tak
@J....

Nie kolejne. Ale to prawda zamykają 1 projekt. ps. otwierają 3 nowe. :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 20 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska