Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

pasibrzuszek

a ja tam dostalem tyle wyplatki ze sie tak najadlem ze mnie teraz boli bardzo brzuszekkkk :P :)

Widzę że wiele osób jest w błędzie.Postaram się to wyprostować - dyr. fin. tylko akceptuje listy płac , a ciecia robi pani dyrektor Ś. tylko że ona tego nie firmuje swoim nazwiskiem. wszystko w temacie.

pakowacz

Szanowny Panie M. -Dyrektor finansowy , ciekawe, ile pan zarabia, że nie ma pan skrupułów z miesiąca na miesiąc ucinać coraz bardziej wypłaty ? Wyobraża sobie pan przeżyć cały miesiąc za 1400 zł ? Większość ludzi to są osoby które niestety nie mieszkają w wilii tylko wynajmują mieszkanie, płacą rachunki , np. 500 za wynajem + media to jest jaieś 1000 zł- zostaje 400, przyżyjesz pazerna świnio ? Jakim prawem zabierasz nam podstawy, które mamy na umowie określone stałą kwotą, dodatek magazynowy, który też jest stały (o premii nie wspomnę, bo jakoś na przelewie już nie ma dla niej miejsca). A może zamienimy się stanowiskami i popakujesz chociaz dzień? Zobaczysz jak to jest w biegu przez 8-10 godzin, dźwigając na popołudnówkach szpitale i promocje, a ja usiądę za Twoim biurkiem i zajmę się z chęcią Twoim wynagrodzeniem. W ogóle nie wiem dlaczego teraz takie zwroty jak Ty i Twój itp. piszę z dużej litery, na to jednak też trzeba zasłużyć. Wszyscy narzekali na pana Sz. tylko ja już widzę różnicę 10-ego między tym panem a teraz tym..... PANEM. HAHA żałosne. Dalej nas (usunięte przez administratora), a spodziewaj się PIP-u (jak kiedyś), strajku ludzi (będziesz wtedy sam pakował, sprawdzał i zwoził wózki windą), bo niestety to prowadzi tylko do tego. + puenta: Budujmy dalej nasz kraj poprzez wyzysk człowieka przez człowieka (każdy patrzy tylko do swojego koryta- bezwzględna rzeczywistość)

pracownik magazynu

Burdel na polkach (usunięte przez administratora) w towarze GLP grupa logistyczna porzadkowa tylko z nazwy Po odejsciu pana S. jeszcze wiekszy (usunięte przez administratora) i jeszcze mniejsze wyplaty do czego doszlo by czlowiek z 4 letnim doswiadczeniem w tej firmie dostal 1490 zl na reke a pracownik na godzinowce 1600 co za firma. Do kierownikow zmiany nie mam nic za to ludzie z akwarium to inna historia skad oni i po co tego chyba nawet oni nie wiedza

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
andrzejek

@xoxo: Żwirki i Wigury ileś tam. Hale po Hydrobudowie. Nie wcześniej jak za 100 (słownie: sto) lat.

xoxo

Czy ktos moze wie gdzie do Mikołowa, tj jaka ulica, przenosi sie z Katowic Salus international i kiedy?

rozśmieszony

Praca w Salusie jest śmieszna tak jak wynika z mojego nicku... Płaca śmieszna równie jak mój nick, ale to już nawet nie o to chodzi. Atmosfera jaka się stwarza to już nawet nie jest śmieszna, tylko żałosna. Ciągłe zebrania i to tylko z jednym kierownikiem czyli kierowniczką, która tak naprawdę boi się, że jak newsy dotrą do Dyrektora, to może ona mieć w gruncie rzeczy najbardziej przechlapane. Ale tak to jest jak trzyma się tylko z kontrolującymi, które mogą wszystko prosto w oczy przy ok 100 osobach wygarniać jakieś brudy i to jest w porządku, ale jak Ty masz swoje zdanie to lepiej je zachowaj dla siebie, bo Cię wysmieją tylko przy takim samym składzie, albo wręcz wydrą buzię (nie chcę usunięcia przez moderatora). Najlepiej właśnie się wydrzeć, wyżyć i popisać. Nie wspomnę już jakie są wielkie paczki porobiły, wielce trzymające razem. Tylko tak serio to nawet nie wiecie z kim się zadajecie i jakie rzeczy wygadują za waszymi plecami!!! Kolejna sprawa: Salus to jedna wielka MODA NA SUKCES!!! Każdy z każdym, romanse, flirty, skandale!!! Wyjazdy, na których jest grubo. Boisz się, czy możesz się do kogoś odezwać, bo nie wiadomo, czy ten ktoś nie ma czasem w tej firmie siostry, brata, szwagra, chłopaka, narzeczonej, syna brata córki itp, której ta rozmowa miałaby dotyczyć. Takie rzeczy wychodzą później i okazuje się dopiero potem kto z kim szwagierką, siostrą czy żoną... ŻAŁOSNE!!! Są jeszcze w ogóle takie skupiska, że pracuje tam prawie cała familia. To jest dopiero ogniwo kariery rodzinnej, hahaha. A jeśli chodzi o Pana Dyrektora, to poza anemicznymi wypłatami nie mam absolutnie nic do człowieka. Z tego, co wiem to jest w porządku, co też widać i słychać choćby na zebraniach. Może jakby trochę pozmieniał stanowiska a niektórym dał chociaż stopień w dół to by przypomnieli sobie jak wół cielęciem był. Tyle w temacie. Na szczęście mam już nową pracę, którą niedługo zacznę i nie będę czuł się jak na planie serialu, który ma 20578631 odcinków :)

ruben345

hej mam pytanie jak to jest z pracą w sobotę na 3 godziny bo w najbliższym czasie mam iść w sobotę. ile za taką sobotę płacą i ile jest wtedy osób na magazynie ?

misiu yogi

Jaki olej? W jakiej głowie?

dupowłaz

To nie jest popularne i lubiane wśród innych "pilnowanie nierobów" ale nie każdy ma olej w głowie jak Nasza Pani Brygadzistka:)

niezorientowany?

Pracuje w Salusie od niecałego miesiąca i jak na razie pracuje mi się ok, szału nie ma, tylka nie urywa, ale ludzie pomocni i mili, nie ma zadnych naciskow i poganiania : ) Moja opinia to pierwsza pozytywna chyba tutaj, hehh Ale powiem Wam, ze prawda jest taka ze jak chceszi musisz pracować to będziesz pracować wszędzie, a jak chcesz narzekac to będziesz tez to robil wszedzie, zarówno miedzy regalami na magazynie, jak i na forach, czyz nie? Pozdrawiam!

joanna
@niezorientowany?

czy tam dalej pracujesz ? jak jest ktoś krzyczy ,wyzywa mobing

zdziwiona że zdziwiona

eee tam miłe towarzycho:}

Dalej zdziwiona
@zdziwiona że zdziwiona

Tak, rzeczywiście ludzie są kulturalni, przyjemni, chętnie służący pomocą - tutaj ok. Praca nie jest ani skomplikowana ani jakoś specjalnie stresowa. Niestety, trafi się przełożony, którego niereformowalność niweluje wszystko. Nie ma sensu, nie za tą kasę. Jednak każdy musi sam spróbować i podjąć decyzję, czy chce tam pracować. Ja nie polecam.

Zdziwiona

Pracowałam w Salusie jakiś czas temu. W moim dziale było tak: huk roboty, atmosfera napięta jak wrzód na (usunięte przez administratora) mile widziane codzienne zostawanie po pracy - za darmo, przełożona nie uznaje dialogu. Za wysokie wymagania w stosunku do kasy. Niestety nie polecam.

jonny

Minął miesiąc po renamencie pieniedzy nie widać, choć miały być wypłacone po 2 ch tygodniach tak obiecywało kierownictwo . Szkoda że sanepid nie sprawdził nigdy firmy po godzinie 19 stej . Toaleta męska zajszczana bo jest tylko jedna na parter i 1 wsze piętro papieru nie ma nigdzie . Już nawet nie mówie o magazynie i osobach które są kierownikami zmiań sprawdzającymi i pakującymi bo nie mam czasu i chęci o tym pisać

?

Powiedzcie mi czy prawdą jest iż w "waszej" firmie premiuje się osoby kontrolujące (sprawdzające) za wyłapywane błędy pracowników kompletacji ?????? Bo jeżeli to prawda prawda to logistyka na magazynie kuleje, żeby nie powiedzieć jej nie ma wcale. Kreatywność głównego logistyka jest proporcjonalna zatem do pani układającej kwiaty w kwiaciarni. Pracownik kontrolujący winien być premiowany za ilość "linii" sprawdzonych w danym odcinku czasu. Nie che formułować tez iż z pewnością jest to bardzo nieuczciwe, ale to fakt. To tak jakby rzucić portfel na chodnik i oczekiwać że znalazca nam go odda. Jest to bardzo krzywdzące dla pracownika kompletacji. Brak kompetencji głównego logistyka na takim przykładzie może nasuwać całą falę złych decyzji jakie negatywnie wpływają na waszą pracę. Wy jako magazyn stanowicie całość. Poczytałem parę tych postów i jestem zszokowany. Ale nie relacjami wyssanymi z palca, ale brakiem powagi państwa. Dorośli ludzie skaczący sobie do gardeł, ubliżający wzajemnie sobie. Część z was posiada rodziny, które siedzą za waszymi plecami albo w drugim pokoju gdy wy wypisujecie żałosne teksty. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

bleble
@

Są i błędy są i linie.. ):

hihi

Gratuluję nowemu panu kontrolującemu degradacji:) no w głowie mi się to nie mieści :)

mkk

Przykra prawda :)

On :)

Anonim - 2013-08-12 11:15:05 Ile średnio wyniesie podstawa z prowizją?Jak ktoś lubi pływać w [usunięte przez moderatora] i bagnie to serdecznie polecam :) tylko można się tym [usunięte przez moderatora] bardzo sybko zadławić :)

aha

no to na co czekasz? [usunięte przez moderatora]

heheheheheh

[usunięte przez moderatora] mistrzostwo swiata...

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International