Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

Salusowypracownik

Praca jak praca potrafisz latac z kartonikami, a nie chodzic po magazynie jak po parku, to praca dla Ciebie. Zarobki śmieszne :D za tą prace to zbyt wielkie gów.no :D obiecują podwyżki których wcale nie widać :p a chcą pracowników latami utrzymywać :) sądze że długo w tej firmie nikt nie utrzyma się dłużej niż 3 miesiące po tym jak się zatrudni póki co ekipa jest ogarnięta na komorze a co będzie gdy jej braknie :)? Ludzie będą przychodzić na kilka dni po których będą uciekali :)

Łukasz
@Salusowypracownik

Rozumiem, że Twoja wypowiedź dotyczy stanowiska pracownika magazynowego w firmie Salus International? Skoro tam pracujesz, to wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego są przyjmowane przez pracodawcę? Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

Piotrek

Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego?

oooooo

Straszenie ludzi zwolnieniami bo nie zostaja nadgodzin slabe bardzo!!!!widocznie pan kierownik ma tylu ludzi do roboty ze moze sobie pozwolic na zwolnienia!!!za niedlugo to sam tu bedzie pakowal i sprawdzal bo dyzo ludzi ma zamiar sie zwolnic po wakacjach tak wiec powodzenia!!!

Dla pracowników z Ukrainy. Nie bójcie się j.niemieckiego.Wystarczy około 200 słówek i trochę gramatyki.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
dada

Narobili kierownikow wszyscy chca rzadzic to jest jakas masakra co ram sie dzieje!!!wiecej kierownikow niz ludzi do roboty co tam sie dzieje wogole!!!Najlepsze jest to ze porobili najwiekszych nierobow funkcyjnymi gratulacje oby tak dalej niestety ale ta firma cofa sie w rozwoju!!!!

Zuzkaa

Teraz nawet już windą kur...jeździć nie można...

@Zuzkaa

i dobrze..:)

:D
@:)

Schodami ! Nóżki wyrobić ! :)

Małgorzata

Firma Salus International na swojej oficjalnej stronie internetowej twierdzi, że jej sukcesem są przede wszystkim ludzie, gdyż to właśnie dzięki nim firma należy do dynamicznie rozwijających się w Polsce spółek w branży farmaceutycznej. Czy w związku z tym przedsiębiorstwo dba o rozwój pracownika poprzez liczne szkolenia lub kursy? Jak konkretnie wygląda ścieżka rozwoju osoby na stanowisku pracownika działu stomatologii? Pytam, ponieważ obecnie trwa rekrutacja między innymi właśnie na takie stanowisko i kogoś pewnie ta kwestia bardzo zainteresuje.

@Małgorzata

Kierowniczka fajna :) kursy np. na wózki widłowe są :) ekipa w tym dziale raczej stała

Brunetka
@Anomalia

Na biurze jest Pani kierownik i kilka dziewczyn widzocznie dział się rozrasta albo ktoś się zwalnia dla tego wolny wakat kursy i szkolenia w tej firmie to fikcja na magazynie w tym dziale też słyszałam że będą wolne miejsca tylko kto tam przyjdzie pracować za te pieniądze.... Życzę Powodzenia

@Brunetka

Hej chce się dowiedzieć ile dostaje się po przejsciu pod firme.Podstawa+premia+dyspozycyjność+nocki a ile jest brane za błędy.Salus oferuje benefity świąteczne, urlopowe itp????

Brunetka
@Nowy

Kwestia tego na jakim dziale będziesz robił norma to 2 tys brutto podstawa z 600 brutto premia magazynowa i możesz wyrobić premię uznaniowa też brutto to już zależy od działu nocki zaczynasz od niedzieli do każdej groszowe dopłaty wczasy i świąteczne bony po roku przepracowany się należy i tyle decyzja należy do Was.....

dahahh
@Nowy

Ha ha tam sa same benefity????????????

Ja albo ty
@dahahh

Po przepracowanym roku,Wtedy należa się wczasy pod gruszą i bony na święta

Black

Z innej beczki w tej firmie widuje bardzo dużo ludzi którzy pracują po kilkanaście lat i się z tamtad nie ruszają tak myślę że jak ktoś jest kumaty zaradny i sprytny to pracuje i nie narzeka

ALICCE
@Black

To są ludzie ze starej gwardii za starego kierownictwa i prezesa ( normalnych ludzi) mają już lata wysokie stawki nie mają powodu się zwalniać chyba że ktoś któregoś poważnie w xxx wi.................

Alaska
@Black

W psim zaprzęgu na czela stawia się takiego który jest wierny, w środku roboli a na końcu najsilniejszego który za kawał mięsa ciągnie bezmyślnie do przodu ,tych w środku zawsze można wymienić bez uszczerbku na jeździe do przodu.

Ja albo ty
@Black

Powiem Ci określenie dużo to wyjdzie z 20 osób :p wcześniej bylo ze 100 doświadczonych którzy pracowali po 10 lat bo wiedzieli za co były lepsze pieniążki i był większy szacunek do pracownika....

Kolo
@Black

Gdzie ty tych ludzi widzisz na magzynie została tylko jedna czy dwie osoby ze stażem powyżej 11 lat.. Potem kilka koło 5-7lat desperaci.

@Alaska

Nie wiem kim jesteś, ale chyba nie masz zielonego pojęcia o psich zaprzęgach. Mówię z doświadczenia, zatem proszę nie obrażać nikogo, zwłaszcza kolejności zaprzęgowej. Akurat każdy z psów w zaprzęgu musi wykazywać się wybitną inteligencją i przypadkowe psy tam nigdy nie trafią. Może dlatego takie bzdury pleciesz.

Jedna z niewielu
@Black

To zostaly osoby za leniwe na zmiane, desperaci i tacy co im sytuacja nie pozwala na zmiane (3miech. okres wypow.), ale juz niedlugo wiekszosc z starych pracownikow ma dosc. W firmie siadly morale i to bardzo. Masakra

@Kolo

Popatrz na dział faktur, reklamacji i komory przyjęć! To stara ekipa pracująca po 10 lat i wiecej! Żadni desperaci!

Kris

Komora przyjęć najlepsza! :D

bla
@Anomalia

kto na komorze przyjec pracuje 10 lat niby????ze starej ekipy ktora tam pracowala robi tylko jesna osoba masz slabe informacje!!!

@bla

Jak już to trzy! To chyba by jesteś niedoinfornowany albo nie potrafisz czytać co napisałem. Na tych trzech działach pracuje jeszcze stara ekipa może i są nowi ale z nazwisk starych pracowników wymieniać nie będę. Zabawni są Ci co komentują że jest tak źle a nadal pracują :)

krissuu
@Black

ludzie co wy jeszcze robicie w tej pożal się boże firmie????? to firma dle ukraińców ,zarabiają więcej od wykwalifikowanych polaków z kilkuletnim stażem. co roku dają podwyżki i co rok człowiek zarabia mniej. człowiek w ochronie siedząc i nie robiąc nic zarabia więcej niż wy -śmiechu warte ha ha ha, uciekajcie stąd jak najszybciej bo w biedronce czy lidlu na kasie płacą lepiej

fadafa

Teraz wiecej kierownikow na magazynie niz zwyklych pracownikow masakra co tam sie dzieje!!!

dadada

Straszenie ukrainy ze jeski nie zostana 14 h ti ich zwolnia jest slabe i przypominamy ze musi byc 11 godzin przerwy miedzy dniowkami!!!!!i to nie wazne ze czy to polacy czy ukraincy czy umowa o prace czy zlecenie ma byc 11 godzin!!!!!

Małgorzata
@dadada

Masz racje - każdy z pracowników niezależnie od tego, jakiej jest narodowości, powinien być traktowany w ten sam sposób, a co więcej - Kodeks Pracy jest ten sam i tyczy się w jednakowej mierze każdego z pracowników. Czy Twój komentarz ma na celu przekazaniu na forum informacji odnośnie tego, że po dniówce przepracowanej w firmie Salus International nie można liczyć na 11 godzinną przerwę? Napisz proszę coś więcej na ten temat. Jak to jest w tej firmie - jak wyglądają systemy zmianowe w Salus International?

Daniel..

Czy może ktoś się orientuje ile zarabia Regionalny kierownik sprzedaży lub przedstawiciel handlowy??

pracuś

Co tam słychać u kakasziego???? ma ktoś z nim kontakt???pracuś

D
@pracuś

Nie wiem o kim mowisz

apap

On powinien isc do mam talent jego talentem jest jego glupota!!!!!

ooooooo

Ten nowy kierownik na magazynie to jest jakis dramat kompletnie sie nienadaje!!!!Z informacji wiadimo ze w poprzednich firmach tez nic nie robil!!!

Polak
@ooooooo

Dlatego mam nadzieję że go jak najszybciej zwolnią, bo facet się nie nadaje nawet do budki z hamburgerami

DUCH

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się o wspolprasy z ta firmą jako przewoźnik?

@DUCH

Tak, jedź gdzie indziej, nie utrudniaj sobie życia. :D

DUCH

A konkretniej? Jakie stawki? Godziny pracy? Czy dużo km dziennie?

Nivea

Mam zagadkę. Jak to jest możliwe że od 1 stycznia 2019 kwota minimalnej płacy wynosić będzie 2250zł, a ja mam podstawę 1900zł. Ktoś powie że masz do tego premie, nadgodziny, itd. Tyle tylko, że składki na ubezpieczenie społeczne mam liczone od 1900zł, a nie od 2250 zł tak jak to powinno być. Pracodawca w normalnej firmie w nowym roku będzie w każdym miesiącu kalendarzowym opłacać składki na ubezpieczenia społeczne co najmniej od kwoty 2.250 zł, a ja mam od 1900zł. Z mojego niższego (nie od tego co powinno być) wynagrodzenia potrącane są składki emerytalne i rentowe, składka chorobowa, składka wypadkowa oraz składka zdrowotna. Jeśli nie mam nawet tego minimum co powinno być, to kumaci niech sobie wyliczą wysokość mojej emerytury.

Tena pants

Kiedy tego gościa wywalą?? Bo już słuchać mi się o nim nie chce :(

wujek Lagu

13/12/2018 ukrainiec Siergiej (usunięte przez administratora) mnie od najgorszych za to że nie chciałem wykonać jego czynności, która do mnie nie należy, później podstawił mi nogę, gdybym nie ogarnął równowagi to wywaliłbym się szczęką o wózek. Ten typ jeszcze bezczelnie do mnie parsknął "uważaj jak łazisz!". Zdecydowanie to był ostatni dzień mojej pracy w tym (usunięte przez administratora).

lalalaa
@wujek Lagu

Ten Siergiey za duzo sobie pozwala ale spokojnie juz mu sie to skonczy za niedlugo!!!Przyjechal wiesniak i bedzie kozaczyl!!!!

Kobec

(usunięte przez administratora). Prawda.. Zarząd ma gdzieś te opinie. Myślą tylko o sobie...szkoda że dawne opinie o Salusie jako o super pracodawcy poszły w niepamięć.. Ciekawego co zrobią w styczniu jak Ukraina ucieknie do Niemiec.. Biurowi pójdą po godzinach na magazyn? A kiedy oni spierdxielą?

Naiwny

Ta firma to porażka.. Czy to magazyn czy biura to to samo.. Ludzi brak.. Płaca niska a nikt z góry nie myśli o przyszłości. Dajemy rok dwa i padnie lub ich inni wchłoną ale wtedy ludzie polecą bo inni już mają swoich sprawdzonych których trzymają bo się nauczyli na swoich wcześniejszych błędach.

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International