Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

Niezadowolona

Nie polecam. Prawda ich w oczy kole a jeszcze niby urlop przysługuje którego dawać nie chcą bo kierowców nie ma a później twierdzą że przepadł... (usunięte przez administratora)

Konwój

Jestem pracownikiem magazynu. Gdzie mam szukać pomocy? Kierownik zmiany ciągle uporczywie mnie zastrasza i stosuje przemoc psychiczną.

Stowarzyszenie Antymobbingowe
@Konwój

Takie zdarzenie trzeba zgłosić pracodawcy (kierownik magazynu, kierownik hurtowni). To on może dokonać pierwszych działań, które zażegnają problem. Możesz anonimowo również zgłosić sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy, która skontroluje miejsce pracy i w wyniku ujawnienia naruszania praw pracowników, nałoży odpowiednie kary na pracodawcę, a sprawozdanie z kontroli będzie mocnym dowodem w sądzie, jeśli pracownik będzie np. domagać się odszkodowania. Możesz rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia z uzasadnieniem nieposzanowania dóbr osobistych i godności przez pracodawcę. Ostatecznym krokiem jest skierowanie sprawy o mobbing do sądu.

@Konwój

To czemu takie zdarzenie nie zostało zgłoszone pracodawcy?

Czym Salus International zachęcają? Jakie mają dodatki?

Ziomek

Niczym!!!

Ona

Tak mają można zostać dodatkowo dłużej w pracy 2 h lub 4 h jak kto ma siły i chęci ????

ruda baba
@Ona

za sily i checi tez trzeba zaplacic, to nie kolko zainteresowan w szkole-wykonana praca musi byc zaplacona-za darmo to ja wole polezec z gazeta i przy kawie w domu

Jaktowie

Nie polecam pracy w falusie, praca za marne pieniądze, wykorzystują pracowników, nadgodziny trzeba wybierać bo niechca płacić!!! Zero szkolnictwa!!! Co chwilę nowi przyjęci po robią chwilę i uciekają z tego (usunięte przez administratora)nie dziwię się im za takie pieniądze!!! Praca w salusie to jak (usunięte przez administratora)!!! Pracowałem tutaj i odradzam wszystkim tego syfu w tym falusie...

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
Prawda

Pracuje w tej firmie już jakiś czas i z moich obserwacji wynika, że ktoś chyba celowo chce doprowadzić do jej zamknięcia. Nie potrzebne stanowiska starszych magazynierów, którzy nic nie robią. Ukrainy, którzy SIEDZĄ w pracy po 10 godz podczas gdy Polacy po 6 godz nie mają co robić. Zero organizacji pracy. Zarobki wywołują śmiech na sali. Zakaz wbijania się na porządki uczciwie po pracy. Jednym słowem czas udać się na ul Owocową i zrobić z tym porządek

Prawdziwek
@Prawda

Zacznijmy od tego że starsi magazynierzy to powinni zacząć w pierwszej kolejności dbać o higienę osobistą, bo od niektórych tak cuchnie że aż (usunięte przez administratora) wykrzywia.

Enzo
@Prawda

Nie dziwie się za taką kasę i tylu ludzi

Mysza

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca w dziale szpitalnym? Widzę że szukają, wysłałam i nie wiem czego się spodziewać. Jak pensja, premia i inne dodatki? Praca na zmiany czy na jedną? I jak szefostwo? Pytam bo czasem nie warto chodzić na rozmowy bo coś obiecują a potem różnie bywa. Dziękuję za pomoc

Saska Uk

Super firma prawie nic nie robie a godziny i kasa lecą :-) tu pogadam tam się posmieje jak zbliża się zagrożenie tzn trzeba będzie pracować to se idę na przerwę a nawet na dwie he he nikt się nie czepia. Żal tylko polaczkow bo się niedługo pobiją za pozycję a i tak premii nie zobaczą :-D No chyba ze zrezygnują z jedzenia picia i sika nia to może... Gdybym był Polaczek to awans mam pewny wystarczy pisać maile i donosić szkoda ze juz niedługo koniec wizy bo czuję się tu jak Pan Dziękuję polaczki było warto tu "pracowac" ha ha ha

Enzo

Sasza jutro widzimy się w pracy koleżko ;)

Jerzy z lz
@Saska Uk

Dokladnie tak jest do starych pracownikow wieczne czepianie i pretensje o wszystko!!Ale za to nowi moga wszystko zeby tylko ich nie zrazic jak to mowi pan kierownik zenada poprostu 3/4 znich jest wogole nie wydajna i trzymaja ich niezly kabaret tam sie robi!!Za niedlugo to wiezniow beda przyjmowac w ramach resocjalizacji!!

Pracownikk

Prawda jest taka, iż łatwo jest wylewać swoje żale, bo w internecie jest się anonimowym. Osoba, która jest zadowolona z pracy nie szuka sensacji na gowork - tylko pracuje. Może i nie jest idealnie ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Firma się rozrosła i są osoby, którym jeszcze zależy i dbają żeby było dobrze. W dobie dodatków 'od Panstwa' pracować się mało komu chce! Wypłata jest na czas. Nigdy nie była później niż 9/10 na koncie. Socjal też niezły (wczasy, bony itd).

Parówka z Biedronki
@Pracownikk

Widze że osoba o wyższym stanowisku się tutaj wypowiada jestem ciekaw która praca teraz w Polsce jest tak bardzo oplacalna jak w salusie gdzie człowiek musi umieć wszystko obiecują złote góry podwyżki których wcale nie widać 1800 na ręke w tych czasach zarabia pracownik na umowie o prace... brak słów w tych czasach za takie drobne to by człowiek musiał zreć tynk ze ściany na klatce schodowej żeby mógł cokolwiek odłożyć czy tam dziecku coś kupić już nie mówie o tym że czasy są cięzkie i człowiek powinien teraz zarabiać minimum 2500 na ręke. Teraz gdzie się człowiek nie pójdzie i nie zapyta o prace to dostanie 2500 na ręke na początek co w salusie jest tylko marzeniem głupich naiwnych ludzi co tam pracują aż im współczuje :)

@Pracownikk

Wypłata na czas to jest obowiązek pracodawcy ustalony w przepisach prawnych przez Państwo zarobki są nie adekwatne do pracy i warunków, nagonka ze strony przozonych bardzo często dla tego więcej pracowników z Ukrainy Tania siła robocza to staje się już normalne.

@Pracownikk

Firma się rozrasta hahahah dobry żart!!!! Dawno już stoi w miejscu. Bony, wczasy pod gruszą... może i są jak ale po 10 latach pracy

Izabela
@Majka

Czyli na benefity można liczyć jedynie, kiedy jest się pracownikiem z długim stażem pracy. A co z pracownikami rozpoczynającymi w firmie? Czy im nie przysługują żadne dodatki? Czy mają oni możliwość zdobycia premii?

Bzdury kompletne.

Nelson Mandela
@Pracownikk

Najgorsza rozmowa kwlaifikacyjna na jakiej byłem. Pani prowadząca, chyba to, o której wszyscy się rozpisują, bardzo oschła i nieprzyjemna. Podczas rozmowy wypytauje nie tyle o kandydata ale o jego miejsce zatrudnienia. Typowe szpiegostwo. Bardzo słaba oferta "zachęcająca" kandydata. Szloda czasu na rozmowę. Wstyd, że ktoś z góry tak tę firmę reprezentuje.

@Majka

To chyba o innej firmie piszesz. Bony są na święta przy zatrudnieniu minimum pół roku i wczasy też wypłacane co rok!

@Pracownikk

Jakie Bony ??? Bzdury piszesz ??? Bon o wartości 50 zł i to wszystko od Salusa . Śmiechu warte.

Admi

A gdzie pracowałeś. Chyba nie tutaj. W tamtym roku było około 500.

@Admi

Dokładnie. Chyba zera się komuś pomylily. Ok 400-500 jest zawsze :)

Dominik Sobczyk
@Pracownikk

W tej dobie dodatków od Państwa jak to Pan ujął polski pracownik zna swoją wartość. Oczywiście jest to jeden (500+) z motorów napędowych gospodarki. I nie wszyscy pracodawcy w Polsce są zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Szczególnie Ci którzy przez lata korzystali z faktu wysokiego bezrobocia i i skromnej zasobności portfela Polaków. 1 mln 700 tysięcy pracowników którzy obecnie przebywają i pracują w naszym kraju oraz PKB na poziomie 4,5-5,5% świadczy nie o tym jak Pan napisał że ludziom pracować się chce. Świadomość własnej wartości podparta znakomitą koniunkturą gospodarczą wyrwała polskiego pracownika z jarzma pracodawców rzucających ochłapy. Przeświadczenie i stereotyp "ciesz się że w ogóle masz pracę" jest już przeszłością. Macie Państwo spory problem ze znalezieniem pracowników z umiejętnościami które by zaspakajały wymogi. I to doskonale Pan wie. Zapewne ostała się jeszcze garstka pracowników która jest filarem Państwa firmy. I tu pytanie jakie trzeba postawić to dlaczego jeszcze oni u Państwa pracują ? Powiem Panu dlaczego. Ma to aspekt psychologiczny, polegający na strachu nie poradzenia sobie w innej rzeczywistości. Jak ja sobie poradzę, czy będę będę potrafiła (potrafił), rozmowa z pracodawcą itd. Jeżeli prawdą jest że zarobki w firmie Salus są tak niskie i oscylują w granicach minimalnego wynagrodzenia w stosunku do czynności jakie trzeba wykonać, pracy w nadgodzinach, godzinach nocnych to sam dziwie się osobą które w Państwa firmie pracują. Komentarze które mogłem tu przeczytać jeżeli mają odzwierciedlenie w rzeczywistości to delikatnie rzecz ujmując zasługują na zainteresowanie się odpowiednich organów państwowych. Kiedy pisze Pan że należność za pracę jest przecież zawsze 9 czy 10 dnia miesiąca, brzmi to jak łaska. To jest ustawowy obowiązek, którego nie przestrzeganie stanowi naruszenia prawa. Polityka socjalna jest również daleko idąca u innych pracodawców i stanowi normę nie przywilej i łaskę jak Pan stara się to imputować. Proszę Państwa rynek pracy jest chłonny jak nigdy dotąd. To co tu czytam jest jest niepojące, Proszę uwierzyć w siebie. Dzisiaj to pracodawcy wyciągają rękę. Ja wiem że jest obawa. Jest rodzina, dzieci, kredyt, brak oszczędności by zrobić przestój. Rozumiem to. Pracodawcy dostosowują się do Waszych okresów wypowiedzeń. Powodzenia i dobrej nocy Państwu życzę

Dominik Sobczyk

@Pracownikk

Pisze o firmie Salus. Kierowniczka pewneo działu oszutów jest niezłą cwaniarą ...Jak wyczuje u kogoś słabość to potrafi go na maxa wykorzytać. Niezła kombinatorka.

@Pracownikk

Firma się rozrasta hahahahah Czemu takie bzdury piszesz. Zależy tym co po 20 lat pracują. Nikt szanujący się nie będzie pracował za takie pieniądze. 100 zł premii za 40 tysięcy sprzedaży co za poniżenie w dziszejszych czasach,

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Salus International?

Ona

Hmmm wystarczy trochę umieć po polsku czytać i już idziesz pracować na magazyn jest to fakt iż dużo pracowników pochodzenia ukraińskiego prawie nic nie pojmuje a pracują da sie...i jeszcze jedno obie rączki i nóżki ????

Coco jambo

Nic nie musisz spelniac wystarczy ze przyjdziesz od czasu do czasu pospacerowac po magazynie!!Pelen luz zyc nie umierac!!!

Edward
@Coco jambo

Czy starając się o pracę w magazynie trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy można je zrobić już podczas trwania zatrudnienia. Pracodawca oferuje taką opcje?

Gustaw
@Edward

Jakie wózki? Tu ręce trzeba mieć sprawne do noszenia.. Automatyzacja niemile widziana..

Kazka

Apteczny? W innych działach jest to samo..dziwna umowa podstawa poniżej minimum plus premia która zależna od szefowej lub szefa. Nowi dostają więcej niż starzy którzy siedzą bo.. A nowi (usunięte przez administratora) robią i nikt im nic nie powie bo się boją że się zwolnią bo nikt nie chce przyjść. A ci co przychodzą to uciekają jak widzą w jaki wpadli (usunięte przez administratora) A starzy co się zwolnią to za karę dostają samą podstawę i tak masz1500 lub coś koło bo ktoś ma w du.. Twoją pracę jaką wcześniej skrupulatnie wykonywałeś. Ta firma niestety idzie na dno. Kasę ma zarząd i ktoś tam a ty rób za grosze i się ciesz że pracujesz w takiej super firmie z tradycjami. Premie wcielone do pensji i nic dodatkowego nie dostaniesz a na bony i wczasy zabierają z twojej pensji cały rok więc żadna łaska że dają

Stoperan

Teraz przyjmuja kazdego nawet tych co po drabinie nie moga chodzic ha!!Strszych pracownikow maja za nic a tych nowych wielbia chociaz to jak pracuja to jakas kpina!!tak zle to jeszcze nie bylo czy sie stoi czy sie lezy 15 zeta sie nalezy!!!

Majka

Ta firma to porażka.... (usunięte przez administratora) z zarobkami. Najśmieszniejsze prowizje w dziale stomatologii. Wystarczy tylko się podlizać przełożonej i ma się większą i szybszą sprzedaż.

Kwiatek
@Majka

Chcę zaznaczyć, iż przełożona pomaga tylko i wyłącznie osobom chętnym i zaangażowanym w pracę.Jest po prostu sprawiedliwa.

Edyta
@Kwiatek

W takim razie dobrze jest wiedzieć, że Ci zaangażowani pracownicy mogą liczyć na pomoc i wsparcie ze strony Przełożonej - to bardzo ważne. Słyszałam, iż w Salusie szukają kilku nowych pracowników, dlatego jestem ciekawa, jak przebiega tam rekrutacja. Powiesz mi coś na ten temat?

@Edyta

Mogą liczyć na wsparcie przełożonej ale, najpierw sama musi mieć z nich jakąś korzyśc.

@Kwiatek

Hahahaha sprawiedliwa... Wprowadza niezdrową rywalizację. W sumie jej się nie dziwię. Im większa rywalizacja tym większa sprzedaż i tym samym jakoś ciągnie ten dział żeby go nie zamkneli

Maciej
@Majka

O jakiej korzyści ze strony przełożonej mówisz? W jaki sposób pomaga pracownikowi zwiększyć sprzedaż? Mogłabyś proszę opisać ten wątek?

@Kwiatek

Kierowniczka jest cwana, "przełożona pomaga tylko i wyłącznie osobom chętnym i zaangażowanym w pracę." hahahah aż się popłakałam ze śmiechu. Nie chce na poczatku niekogo zrazić do tego działu ponieważ, dziewczyny non stop się tam zmieniaja. Nikt nie chce pracować za marne pieniadze i smieszne prowizje od sprzedaży. \

Kakadu

To się śmiej,ale z własnej głupoty.A na magazynie ludzie się nie zmieniają?Takie czasy,a tym komu nie pasuje niech sie zwolni i nie wypisuje .A jak maja na tyle czasu żeby wypisywac na forach nie stworzone rzeczy i narzekac to proponuje może poszukac dodatkowe zajecie.

Izabela
@Kakadu

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Zwalnianie się wszystkich, którzy dostrzegają jakiś problem w miejscu pracy, raczej nie rozwiąże problemu. A po ile godzin pracujecie w Salus?

Parlament niemiecki uprościl nowe prawo emigracyjne dla Ukrainy. Po nowym roku. Będzie to szok dla kierownictwa. Kto, będzie pracować 14 godzin. Nikt.

Nieważny

A czemu Ty nie wybierasz się do tego dobrobytu? tam będą płacić za nic ?wystarczy być ?

@Nieważny

Dla pracowników z Ukrainy.

Lalala

Ta firma cofa sie a nie rozwija!!!to kogo tam przyjmuja jakas zenada!!!

Witam śmiechu warte jak można dać nowemu pracownikowi szafkę z innym??? 0 Zero szacunku więcej Ukraińców niż Polaków i ciekawe kto nowe komentarze usuwa

@Nowy

Pracodawca preferuje zatrudnianie osób z Ukrainy? Jest to związane z tym, że trudno jest znaleźć pracowników z Polski? Ciekawi mnie w takim razie, jak wyglądają warunki zatrudnienia, ponieważ może to jest głównym problemem, przez który ciężko znaleźć chętne do pracy osoby. Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

FafiShy
@Łukasz

Jako były już pracownik mogę tylko powiedzieć że oczywiście iż to problem zarobków, plus jakieś firmy zewnętrzne, do tego wszystkiego dochodzą osoby prowadzące magazyn, zamknięci na opinie ludzi pracujących wiele lat na danym stanowisku, po za tym jaki Polak będzie pracował po 12-14 godzin co noc?

@Nowy

Twoje wpisy są homofobiczne, trzeba je usuwać. Poczytaj co to jest tolerancja, poczytaj o pracy Polaków za granicą, a wtedy może uszanujesz pracę Ukraińców. Poza tym jeżeli podejmujesz pracę dla własnej szafki to sobie kup do domu własną, bo coś mi się wydaje, że przy takim podejściu to pracy na stałe nie znajdziesz.

@Nieważny

A czemu bo mówi prawdę..... Nikt nie ma zamiaru trzymać swoich rzeczy (ubrania portfel telefon rzeczy osobiste prywatne ) z obcą osobą do tego w szafce 50cmx30 coś tu jest nie tak Jak sądzisz Nieważny ???

Jan
@Ona

Trzymanie prywatnych dokumentów we wspólnej szafce z kimś obcym jest faktycznie niedogodnością. W większości firm pracownicy mają osobne miejsce do przechowywania osobistych rzeczy. Znasz warunki zatrudnienia w firmie i mogłabyś o nich napisać? Ciekawi mnie jak oceniasz poziom wynagrodzenia i atmosferę w pracy. To ważne informacje dla przyszłych pracowników, więc fajnie by było gdybyś się nimi podzielił.

Hahaha
@Nieważny

A z Jakiej Racji taka duża hurtownia farmaceutyczna ma taki przemiał sprzedaży a nie jest w stanie zapewnić pracownikom własnych szafek? Po to żeby Ulraińcy mogli kraść rzeczy ? Ile razy było mówione że ktoś ukradł rzeczy buty i co z tym zrobiliście ?

Życzliwy

Podobno znajdujecie dużo pustych opakowań po lekach i nie macie sprawców kradzieży ich zawartości. Proponuję kontrole osób i szafek tych tzw. funkcyjnych, a gwarantuję ze bedziecie (nie)mile zaskoczeni...

@Życzliwy

A może po prostu weźmiesz "sprawy w swoje ręce" i podasz nazwiska tych Osób do ochrony? poza tym nie jest miłym zaskoczeniem złapanie złodzieja, to zawsze jest przykre i obrzydliwe. Fajnie jest tak pisać i oskarżać anonimowo, prawda ?

Jan
@Nieważny

Czy proceder o którym pisze Życzliwy rzeczywiście ma miejsce? Jeśli tak, to czy pracownicy są pociągani do odpowiedzialności i płacą kary za braki w asortymencie? Jako osoba znająca firmę od środka może powiesz mi też jaka panuje atmosfera w zespole i czy warto myśleć nad zatrudnieniem w Salus International? Liczę na Twoją odpowiedź.

Zachęcam do działania

Pracodawca może pracownika zmusić do nadgodzin tylko w sytuacji, gdy: -zachodzi konieczność prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia, - zachodzi konieczność usunięcia awarii, art. 151 § 1k.p.). Pracodawca nie może godzin nadliczbowych planować, oraz nie mogą one wynikać z braków kadrowych. RZECZĄ ISTOTNĄ JEST FAKT ŻE NIE MOGĄ ONE WYNIKAĆ Z WINY PRACODAWCY ( CO W PAŃSTWA PRZYPADKU JEST RZECZĄ OCZYWISTĄ). Proponuję by Państwo na spotkaniu ( z państwa inicjatywy) uświadomili o tym pracodawcę. Firma w której zła organizacja pracy spowodowana jest przez kadrę zarządzającą nie może obciążać nią podległych pracowników. Macie Państwo do dyspozycji instytucję takie Jak PIP którego siedziba mieści się przy ulicy Owocowej 6-6a, 40-158 w Katowicach. Pod numerem telefonu 32 604 12 08 uzyskacie Państwo potrzebne informacje. Możecie również osobiście udać się do wyżej wymienionej placówki. Anonimowość będzie Państwu zapewniona. Drugą instytucją jest GIF Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny który również mieści się w Katowicach przy ulicy Raciborska 15. Numer telefonu 32 208 74 68. Jeżeli chodzi Główny Inspektorat Farmaceutyczny jest to instytucja która Państwa firmę w niedalekiej przeszłości kontrolowała. Proszę udać się tam z paroma pracownikami. Gwarantuje anonimowość. Warto jest przytoczyć na takim spotkaniu ten fakt. Przypomnieć jak to się skończyło. Z ważywszy że taki asortyment jak leki powinny być przechowywane w sposób określony ustawą. Zapytajcie państwo czemu zdjęte zostały rejestratory temperatury na magazynie. Przetrzymywanie w sposób niewłaściwy leków stanowi naruszenie prawa karnego. Macie Państwo pole do manewru. Działajcie śmiało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciekawostka
@Zachęcam do działania

Kiedy na magazynie zostały zdjęte rejestratory temperatury? Wiesz coś o tym i sama nie dajesz znać o tym do WIFu?

Noname
@Zachęcam do działania

Zmieniono stary system rejestracji na nowy (radiowy), tylko ślepy nie dostrzega, że zostały zamontowane nowe urządzenia!

@Zachęcam do działania

Człowieku , z taką wiedzą i potencjałem Ty zaledwie gdzieś tam w magazynie? A załóż hurtownię farmaceutyczną, pokaż wszystkim jak to ma działać, a zatrudnij ludzi pokaz że można dużo zarabiać! znasz tyle fajnych instytucji. A dopisz sobie jeszcze urzędy skarbowe i biuro śledcze, też mają interesujące skróty a dane też są na stronach inetrnetowych !!!1

@Ciekawostka

Problem w tym, że rejestratory zostały zdjęte i zastąpione innymi,czego już ten światły i wszystkowiedzący człowiek nie zauważył!!! Zachęca wszystkich działania, to może tak by po prostu "wziąć się do roboty"? a potem oceniać innych ?

apap

Tak a najwiekszym jest ta pseudo kierowniczka (usunięte przez administratora)ktorej glownum zajeciem jest pastwienie sie nad pracownikami z ukrainy!!!Nawet oni zaczeli sie zwalniac i to glownie z jej powodu!!Jedynym czym umie sie wykazac to strasze ludzi ze ich pozwalnia bo pracą to raczej nigdy nie umiala sie wykazac raczej nierobstwem!!!!

@apap

Wiesz, że oskarżanie kogokolwiek na publicznym forum Gowork.pl jest sprzeczne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin Rozumiem, że atmosfera w pracy jest według Ciebie mało sprzyjająca, ale zawsze można próbować ja poprawić. Czy spokojna rozmowa z przełożoną mogłaby zmienić te relacje na bardziej poprawne? A inne aspekty zatrudnienia? Widzisz jakieś plusy, takie jak premie lub dodatkowe benefity?

apap
@Łukasz

Nie badz smieszny to nie zadne oskarzenia tylko sama prawda i nie myl pojec!!!!

@apap

Próbowałeś wyjaśnić tę sytuację i zgłosić swoje spostrzeżenia do przełożonego? Takie zachowania nie powinny być akceptowane i należałoby coś z tym zrobić. Jak myślisz? Pojawiło się kilka ogłoszeń rekrutacyjnych na stanowiska: przewoźnik, konsultant do spraw obsługi telefonicznej. Można aplikować bezpośrednio na stronie http://www.salusint.com.pl/dane-firmy

@apap

No niestety takie oskarżenia wymagają już dowodów, nie można tak po prostu oczerniać ludzi. A może o Tobie można powiedzieć że jesteś leń albo leser, podoba się ? prawda czy fałsz? jak się obronisz anonimie ?

Kot

Naprawcie windę! Za co wy pieniądze bierzecie?!

@Kot

To szanujcie to co nie jest wasze ! a posłuży dłużej ! wystarczy nie kopać w drzwi, nie obijać wejścia i nie walić wózkami po ścianach !

Karol

A jak wygląda praca w dziale sprzedaży? Bardzo proszę o opinie

TN
@Karol

Praca na dziale sprzedazy aptecznej - omijać szerokim łukiem.

Karol
@TN

A coś więcej możesz napisać na ten temat? Jak wygląda typowy dzień pracy? zarobki, atmosfera, dodatki w stylu multisport itd? i czy dział sprzedaży szpitalnej się czymś różni?

@TN

Dlaczego sugerujesz, aby unikać dział sprzedaży aptecznej w firmie Salus International? Masz jakieś negatywne doświadczenia związane z tym działem, czy może z zupełnie innego powodu tak uważasz? Proszę, abyś sprecyzował swoją opinię na ten temat.

Loustick
@Karol

Zarobki coraz mniejsze. Atmosfera? Nie zartuj.

Maryna
@Karol

Praca w dziale szpitalnym – zdecydowanie nie polecam, chyba że chcecie się przenieść w czasie 20 lat wstecz – pracownicy siedzą upchani jak śledzie w beczce, na podłodze jest odpadająca płatami wykładzina a aparaty telefoniczne są rodem z początku lat dziewięćdziesiątych. Posiłki mimo że to jest niezgodne z kodeksem trzeba jeść przy biurku bo jest tyle pracy (lub tak mało pracowników) że nie można sobie pozwolić na chwilę przerwy. Do tego nieustannie ktoś się zwalnia nie widząc perspektyw naprawy tej sytuacji.

Lidia
@Loustick

Atmosfera to bardzo ważny czynnik w pracy, który wpływa na wiele rzeczy - między innymi na naszą wydajność. Dlatego szkoda, że w Salus International według Ciebie atmosfera daleka jest od ideału. Wspomniałeś też o niskich zarobkach. A czy składa się na nie sama podstawa, czy także i jakieś dodatki?

Mała czarna
@Karol

Jak najdalej trzymajcie się od pracy w dziale stomatologii!!! Co chwile zmieniają się dziewczyny. Zarobki marne, prowizja śmieszna. Fałsz, obłuda, zakłamanie, lizusostwo to podstawa tego działu.

Duży żółty
@Mała czarna

Chyba aptecznego nie widziałaś!

@Mała czarna

Skoro rzekomo panuje tak duża rotacja w dziale stomatologii, to może przedstawisz nam warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Wspomniałaś, że zarobki są marne, a prowizja śmieszna, więc chciałbym poznać szczegóły oferowanych warunków. Możesz to sprecyzować?

@Loustick

Nie słyszałem o obniżaniu zarobków. To są tylko wymysly.

Noname
@TN

Atmosferę tworzą tylko i wyłącznie sami Pracownicy!

@Karol

Każda praca ma minusy, praca z klientem przez telefon tym bardziej, dużo stresu, a atmosferę tworzą sami Pracownicy i to niezależnie gdzie pracują , czasem wystarczy jedna niemota i nie da się pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International