Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

Ika

Nie wiem skąd czerpiecie te informacje? Ja tu pracuję już trochę czasu i muszę zdementować te głupoty. Bzdury do "n" potęgi.

Alex
@Ika

Proponuje wrócić do biurka i kawę dopić a potem zająć się pracą u was w biurze. Informacje są prawdziwe proszę się wypowiedzieć osób z Ukrainy bo widziałem niżej że takowe osoby się udzielały jak i pracowników z Polski, niech opowiedzą o ostatnim zebraniu pana D.

Roksana

Zgadzam się ze wszystkim w 100% jest dokładnie tak jak napisał. Nie polecam tej firmy. Lepiej szukajcie czegoś innego.

Ze starych pracowników też się naśmiewają.

Abc
@Kasia

Ludzie to po co tam robicie, pracy dzisiaj nie brakuje,tylko chęci więcej na poszukanie, zmieniać a nie narzekać

Amadeusz
@Abc

Każdy ma różną sytuacje życiową i nie każdy może sobie pozwolić na zmianę pracy. Powinno się rozwiązywać takie problemy raczej a nie teksty typu: Jak ci się nie podoba to się zwolnij bo to kompletnie nie rozwiązuje problemów. No ale najlepiej komentować komuś kto nie ma nawet najmniejszego pojęcia o tej pracy, nie wiem kto takie durne komentarze daje pewnie te pańcie na obcasach z wygodnym fotelem biurowym!!

Wolf
@Amadeusz

Widzę człowieka w pełni spełnionego w tym co robi, gratulacje,w końcu ktoś zadowolony

@Amadeusz

Każdy jest kowale swojego losu

Ala
@Amadeusz

Czyżby ktoś miał problem z czytaniem ze zrozumieniem

Nie polecam. Szkoda czasu i zdrowia.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
iman

Nasmiewaja się bo tylko tyle potrafią.

iman

Jeżeli interesuje cię prosta praca to jest to dla Ciebie. Jeżeli chcesz czegoś więcej to nie tutaj.

Xcvb

A jak wyglądają zmiany na magazynie tzn o której się zaczyna i o której kończy? Chodzi mi o osoby które pracują przy kompletacji leków Jakie są zarobki?

Kanior
@Xcvb

Zmiany są trzy, zależy jak Ci pasuje. Zarobki zależą od Twojej wydajności. Najlepsi kompletujący mają pod 3 tysie na rękę. Przeciętni jakieś 2. Do tego płatne nadgodziny. Da się żyć jeśli chcesz zarobić

Amadeusz
@Kanior

Poproszę o tytuł fimu bo niezłe science fiction chętnie obejrzę :] Jak ci się gościu chyba grubo firmy pomiliły...

izolda
@Amadeusz

Ten tekst kaniora to już gdzies tu niżej na forum był kropka w kropke te same słowa ???? - prawdopodobnie jakaś z tych ich nierozgarniętych pańć dostała przykaz z gòry żeby takie farmazony tu wklejać.

Swietłana

jeden fragment z .......ROZPORZĄDZENIA MINISTRA PRACY I POLITYKI SOCJALNEJ z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy § 23. Pomieszczenia pracy, w których przebywają pracownicy, nie mogą być zamykane w sposób uniemożliwiający wyjście z pomieszczenia. Jeżeli istnieją względy wymagające zamykania pomieszczeń w czasie pracy przed osobami nieupoważnionymi, należy stosować przy drzwiach zamki uniemożliwiające wejście z zewnątrz, a jednocześnie umożliwiające wyjście z pomieszczenia bez użycia klucza. W takiej sytuacji należy przewidzieć możliwość powiadamiania pracowników znajdujących się w takich pomieszczeniach o niebezpieczeństwie grożącym z zewnątrz. https://porady.pracuj.pl/panstwowa-inspekcja-pracy-sprawdz-kiedy-mozesz-ja-wezwac/ No to przyjmujemy zakłady kiedy przyjdą do nas jakieś Pip-y :) ? w sprawie pilota

Xxx
@Swietłana

Czy można przez to rozumieć, że magazyn jest zamknięty bez możliwości wyjścia?A co to za nowe rozwiązanie, czyżby pracownicy uciekali z pracy?

Sasza
@Xxx

Pip juz wie o pilocie i pomyslach pana (usunięte przez administratora)

робітник
@Sasza

Ну, з нетерпінням чекаю відвідування чиновників від на Піп

Ola

Najlepsze co można zrobić w tej firmie to napisać szybko wypowiedzenie :d Bardzo szkoda starych doświadczonych pracowników, że pracują za takie pieniądze - to wstyd dla zarządu. (usunięte przez administratora) Ludzie szkoda waszego czasu na Salusa

Jagoda

lepiej nie zawracać sobie głowy salusem.Krótko i na temat.

one1

Jak czytam to co tutaj ludzie wypisują to mam wrażenie, że rozmawiają o innej firmie. Jakie 10 godzin pracy, jakie wykorzystywanie i mobbing? Jak macie łezkę w oku gdy ktoś wam zwróci uwagę i zaraz zbulwersowani lecicie złożyć wypowiedzenie to gratuluję dojrzałości.

Wiele lat pracująca

LUDZIE! Czytam to i nie wierzę. Ludzie tu pracują latami, zdarza się, że zachęcają do pracy krewnych. Skąd taka niechęć? Ja rozumiem, że może się zdarzyć, że ktoś przyszedł i mu się nie spodobało, ale bez przesady. Jak by na to nie patrzeć, to firma terminowo płaci wynagrodzenie, jak bardzo Ci zależy to są szanse rozwoju. Zdarza się, że z pracownika magazynowego stajesz się pracownikiem biurowym. Firmę oceniam na +4 i to z dużym plusem.

@Wiele lat pracująca

Napisała Pani "jak komuś bardzo zależy" - bardzo dobrze Pani wie, że to brednie.... ponad do - terminowe płacenie wynagrodzenia to nie przywilej pracodawcy lecz jego obowiązek. Ponad to - dlaczego mię napiszę Pani ile trwa umowa zlecenie dla nowo przyjmowanych osób????? 6 miesięcy czy lat???? Kierownictwo to pomyłka.....od przeklinania i wulgaryzmów w kierunku podległych pracowników do jawnego mobbingu. Czas niewolnictwa się kończy i kończy się i tą firma.

Eh
@Wiele lat pracująca

Szanse na awans?? Haha brednie! Żal patrzeć bo pracuje już dłużej niż 3 miesiące ale z dnia na dzień coraz gorzej. Codziennie zastanawiam sie co ja tu jeszcze robię... Pociesza mnie tylko fakt terminowych wypłat. Jedyny plus!

Coraz więcej firm płaci terminowo wynagrodzenie, a jak nie płaci to pracownicy biorą i się zwalniają bo znalezienie takiej pracy jak w tej firmie to naprawdę nie problem na dzień dzisiejszy. Większośc magazynów farmaceutycznych w okolicach aglomeracji to takie bardziej lub mniej oboziki jak ten w którym pracujecie :)

santananowak@gmail.com

Witam, proszę o kontakt e-mailowy osoby, która współpracuję z firmą Salus International w Katowicach i która mogłaby się wypowiedzieć w kwestii dotyczącej zatrudnienia cudzoziemców chodzi przede wszystkim o Ukraińców, na jakiej podstawie są zatrudnieni,czy jest to umowa zlecenie czy umowa o dzieło, jakie są warunki zatrudnienia, jaka wysokość wynagrodzenia za pracę. E-mail: santananowak@gmail.com

Olek

Ideałów nie ma ale słyszałem o firmie , że ma opinię dobrego pracodawcy .

@Olek

Słyszeć a pracować i widzieć ten styf i bałagan bo inaczej nie da się tego nazwać to dwie różne sytuacje praca po 10 h to standard nietety pracodawca słabo placi nie chce dawać podwyżek wiec 3/4 doświadczonych pracowników poszło do innych firm kwestia zarobków

Mgr

Co się dzieje w Salusie podobno oszczędności i wyjazdy raz dziennie?

honorowy

A co sądzicie na temat kontroli przez tą śmieszną ochronę ?

Adi

Witam co wiecie o pracy kierowcy chodzi mi o godziny zarobek czas pracy i atmosfere w pracy czy warto starac się o to stanowisko pracy Adi

Adi

aż tak powiedz coś wiecej bo mogę sie w to wpakowac

chop ze slaska
@Adi

ja współpracuję z Salusem jako kierowca już szmat czasu - jak to w pracy czasem są różnice zdań, ale póki co nie szukam nic innego

Brandonblack

Fajna firma bardzo dobre zarobki ciekawa perspektywa rozwoju

!!!
@Brandonblack

Chyba Ci sie człowieku firmy pomyliły.....

Ole!

Ile razy pojawia się w komentarzach opinia o toksycznej pani R. to tyle razy znika. Prawda w oczy kole?

Nicola

Witam, czy znajdzie się osoba która pracuje w biurze tej firmy, jestem ciekawa opinii min atmosfera, zarobki czyli standardowe pytania. I jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko administracyjne.

ZAWIEDZONY

(usunięte przez administratora)Prawda jest taka ze doswiadczeni prawocnicy a jest juz ich coraz mniej (duza ilosc odeszla i dalej sie zwalniaja) robia 2 razy wiecej i szybciej niz 90 % ludzi z ukrainy ktorzy poprostu nie umia sie odnalesc zazwyczaj .... place stoja w miejscu tylko obiecanki, zeby zatrzymac reszte nie polecam pracy na magazynie warto szukac czegos innego poprostu.

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International