Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

Roki

Salus nie jest firmą przyjazną dla pracownika. Mam nadzieję i życzę im, aby zwalniało się stamtąd coraz więcej dobrych ludzi.

jojo
@Roki

popieram.Strata czasuNIGDY MAGAZYN

Kasek

Opinia że praca za kilkoro się zgadza. ..premię są alno nie....zapiersxielasz za kilku płaca za jedno i dziwisz się że byłeś naiwniakiem..narzekałeś na pracę w farmscolu lub neuce a tu gówno gorsze. .i szukasz znowu. ..I masz nadzieję że się wyrwiesz i się uda jak najprędzej ..czy to jest biuro czy magazyn jeden syf

Lidia

@Gqmul dziękuję za Twoją opinię na forum o pracy w firmie Salus International. Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć użytkownikowi ''ciekawa''? Czy powiecie co oferuje dział zaopatrzenia? Może ktoś pracuje w takim dziale?

ciekawa

A jak się pracuje w dziale zaopatrzenia, atmosfera,godziny pracy- czy są nadgodziny i czy premie są do wyrobienia ?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Lidia

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć użytkownikowi forum Niktwazny? Aktualnie firma Salus International poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Działu Zaopatrzenia. Z oferty pracy wynika, że zapewniają umowę o pracę, pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, długoterminową współpracę. Czy ktoś jest zainteresowany takim stanowiskiem?

babka
@Lidia

ja - wysłałam ofertę i była rozmowa - jednak 2,5 tys na rękę to dla nich zdecydowanie za dużo.Moje 3 miesięczne wypowiedzenie też się nie spodobało.

Niktwazny

Cześć , Czy możecie udzielić mi informacji jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela ds. placówek medycznych ? Ile wizyt, jaka flota, jaka podstawa, jak z premia; czy łatwo ją dostać ?

Lidia

@True widzę, że nie masz zbyt dobrego zdania o firmie Salus International , możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś? Czy można było awansować? Może na innym byłoby lepiej? Właśnie szukają Pracownika Działu Zaopatrzenia, kto aplikuje?

ona

Kogo "ponieśli" do odpowiedzialność??? Teraz noszą? hehehe

agent

osoba która to napisała zostanie poniesiona do odpowiedzialności. Pamiętaj że nie jesteś anonimowy w internecie.

pracus

Co tam słychać Saluski??

natalia

Jezu nie idzcie tam do tej pracy jedna wielka masakra tak was wykorzystaja jak nigdzie indziej . Mowia wam ze 8 godz a bedzie musieli robic Po 9-10 godz . Nie pytaja sie czy czlowiek moze zostac dluzej w pracy tylko mowia zostajesz i koniec... Chore i mowia to godz przed zakonczeniem pracy . Nie zrobili mi nawet szkolenia bhp i badania na wysokosc a trzeba sie wspinac po drabinie bo niektore leki sa wysoko. Karza wam dzwigac ciezke rzeczy ze mnie omalo co kregoslup nie strzelil. 8 godz na nogach i 20 min przerwy (nawet jak robisz dluzej). Tylko frajerzy tam pracuja i daja sie tak wykorzystywac .nie idzcie tam szkoda waszych nerwow i zdrowia bo strasznie nogi bola uwierzcie. Nic tam nie jest zgodne z kodeksem pracy

zniesmaczona

umowa zlecenie na rok. na 6mies 7.50 na rękę i 6 godz dziennie od 15 do 21 jako "pomoc" dla telemarketera. potem dodadzą premie 150 zl niezależnie od obrotów. a po roku szansa na umowę o prace. nie patrzą na doświadczenia sama odeszłam

Kierownik
@zniesmaczona

Odpowiedz dla zniesmaczonej:Pani Małgorzato nie odeszła Pani sama tylko nie podpisaliśmy z Panią umowy . Pani bardzo dobrze wie z jakiego powodu . Premia 150 zł uzależniona jest od obrotu i doceniamy doświadczenie - żeby można je było docenić pracownik musi je posiadać . Pani go nie posiada

Małgosia
@Kierownik

Doświadczenie, że niby na co? chyba tylko na to, żeby mógł Pan zabrać nam pieniądze a my się nie odezwiemy. Bo ile można robić za 1000 zł po 10 godzin dziennie.

trtrt

oj ale to chyba dawno temu musiales ta oferte pracy od nich widziesz prawda? bo akurat od dłuższego czasu się razej nic nowego nie pojaiwlo od nich na żadne stanowisko chyba ze TY gdzie indziej te ofert widziales

karolo

A jak wyglada praca na stanowisku kierowcy, bo widze ze possukiwali do dostarczania lekow? Pozdrawiam

Patryk

Pewnie, tylko w umowie mam, że dostanę 1700 zł brutto, a ja dostawałem 1000 zł. Więc to co na papierze jest to nie oznacza, że naprawdę dostanę. Tak samo mówią, że płacą za nadgodziny i niedziele. A na pasku można zobaczyć parę groszy za 30 nadgodzin.

betty

pracowałam tam prawie 8 miesięcy. Powiem tak- na początku było ok-bez nadgodzin. A teraz tyle nadgodzin i marne pensje ze aż sie płakać chce!! Nie ma czasu na życie rodzinne-szczególnie po nockach!! Zrezygnowałam z tej firmy mimo umowy o prace która dla mnie była śmieszna!!!! Dziwue się ze niektórzy tam siedzą mimo złych warunków

@betty

Po nocach nie ma czasu na życie rodzinne,a po dniówkach nie lepiej,bo jak się kończy o 20.00-21.00 plus dojazd do domu to już zostaje iść spać...

Ewaaaa

Na ogół potem dają akordówkę na kolejne 3 miesiące...

Ewaaaa

Na początek umowa zlecenie na 3 miesiące.

makabre

Wyzyskują z pracownika ile się da 1300 na rękę + cały miesiąc nadgodziny, o wolnym zapomnij a w dodatku żeby było śmieszniej na jadalni latają karaluchy (śmiech na sali).

PRACOWNIKOW_SIE_DOCENIA

SALUS NIESTETY NIE ODROZNIA UMOWY ZLECENIA OD UMOWY O PRACE. DAJE NAJNIZSZA CZYLI WYCHODZI OK. 1400 ZL ZA MIESIAC BEZ NADGODZIN. Z NADGODZINAMI KTORE NIE SA OBOWIAZKOWE BO NOWI NIE ZNAJA SWOICH PRAW I NIE WIEDZA ZE MOGA PO 8H WYJSC DO DOMU I TAK SAMO DOTYCZY TO TRYBU PRACY JESLI CHODZI O WYROBIENIE NORM. OSOBA SWIADCZACA USLUGI NIE MUSI SIE SPIESZYC I WYRABIAC MINIMUM TEGO CZEGO OCZEKUJE ZLECENIODAWCA BO NA CZAS TRWANIA UMOWY ZLECENIA, SWIADCZACY NIE MOZE BYC ROZLICZANY ZA EFEKT SWOJEJ PRACY. DOSTAJE PIENIADZE ZA PRZEPRACOWANE GODZINY. DODATKOWO JESLI CHODZI O NADGODZINY TO SA TAK SAMO PLATNE JAK ZWYKLA GODZINA. CO CHWILE KTOS SIE ZWALNIA I BRAKUJE TAM LUDZI. POLECAM WAM TAK JAK JA ZROBILEM. PO PROSTU ZNALEZC INNA PRACE I NIE DAC SIE DYMAC.

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International