Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

Ewaaaa

Zmiany są dwie tzn.12.00(czasami 11.00) i 19.00.Na umowie zlecenie stawka za godzinę to dla osoby o małym stażu 10,30 brutto,niektórzy mieli 13zł brutto.Dodatek nocny to groszowe sprawy,płatne nadgodziny,które na zmianie nocnej są normą...skończysz o 4,5,6..albo później.Gratis dostajesz kondycję od biegania po magazynie i žylaki.

Ona

Bejbe tutaj jest taka rotacja ludzi poniewaz sa marne zarobki.janusz ma racje w tej firmie jest coraz gorzej,pamietam jak bylo jeszcze pare lat temu a teraz ludzie robia po 10 11 h wypłaca im za nadgodzin a wezma z podstawy lub premii tragedia zero poszanowania dla ludzi.najważniejsze to wykorzystac do maksimum ale co do wynagrodzenia to juz duzo do zyczenia.ja juz zmienilam prace i pzdr ludzi ktorzy tam robia,slysalam ze jest tak zle jest ze ostatnio związki rozdawaly ankiety ludzia do wypełnienia....

Chetny_do_pracy76
@Ona

Napiszcie cos wiecej o zabieraniu z podstawy. Jezeli czlowiek pracuje, to dlaczego odbieraja jemu pieniadze, ktore sa zatwierdzone w umowie? Dodatkowo jak to jest z nadgodzinami, ze zostaja? Skoro daja najpierw UZ, to nie maja prawa zadac swiadczenia uslugi poza godzinami pracy, gdzie w umowie UZ nie ma obowiazku pracowania od poniedzialku do piatku, ani od 8 do 16. Tyle ile zrobisz, tyle zarobisz czy tak nie jest?

Janusz

Ludzie,nie marudźcie,tylko dajcie białko ze zwolnieniem ,chyba że lubicie być ru...ni na kasie ,na czasie pracy,na rankingach,na nieterminowo wyplacacanych dodatkowych sobotach itp. ocknijcie się w każdej firmie dadzą Wam więcej za taki sam czas pracy ,jaja sobie z nas robią nic więcej, przebudźcie się .

mdm

teraz co sie dzieje to koszmar. duzo osób się zwolni..

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Jagoda

Pracowałam tam krótko i muszę powiedzieć że zmora tej firmy są pracownicy którzy są rozpuszczeni.Zwolnilam się bo nie potrafie zrozumieć jednego.Wszyscy chodzą cały dzień z telefonami po magazynie i grają lub coś innego.A pod koniec zmiany,,zostajemy''.Zostają wszyscy przez własną głupotę.Ludzie nie wiedzą po co przychodzą do pracy.Jeżeli chcesz w pracy pobawić się telefonem to polecam te firmę.

xzy

co się dzieje w salusie? czy to koniec?

xxx
@xzy

a co się dzieje?

nowa_osoba^^

Magik wybacz, że dopiero teraz odpisuję. Moja opinia dotyczy pracy na magazynie, więc nie wiem jak pracują ludzie spoza magazynu. Co do reszty, to najlepiej na recepcji prosić od razu o rozmowę z kierownikiem, wtedy na bieżąco można uzyskać sporo informacji nt. pracy. Jako były pracownik nie wypowiem się odnośnie zarobków, trybu pracy, bo takie informacje uzyskasz na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli Ci odpowiada, akceptujesz pracę, jeśli nie pasuje - odmawiasz. PS. Nie bójcie się podejmować decyzji, jeśli macie lepszą propozycję, to naturalne jest to że każdy dba o swój interes, aby zagwarantować sobie i swojej rodzinie lepsze warunki. PS2. Większość pracodawców sprawdza swoich przyszłych pracowników, więc referencje i dokument o niekaralności niezbędne :)

Inka

Aplikowałam do Salusa w Katowicach i do chwili obecnej (zgodnie z raportem) nie otwarli mojego CV. Dowiedziałam się, że jest u nich kiepsko z czytaniem aplikacji. Do kogo można osobiście dostarczyć dokumenty? Czy za rekrutację jest odpowiedzialna 1 osoba, czy jest to zespół? Może ktoś doradzić? Bardzo zależy mi na pracy....

Kaśka

Masz rację @małgosia - tylko nie chciałabym trafić "z deszczu pod rynnę". Obecnie wiem na co mogę liczyć, znam zalety i wady obecnej pracy - więc liczyłam na jakieś konkrety. Pojęcie "mało pewnie nie zarabia" - też jest opinią niestety, subiektywną.... Powodzenia - ja rezygnuję!

Daroxxx

Uwaga!Dzwonią do obecnego pracodawcy!!!Przekonałem się na własnej skórze

Kaśka

Dziękuję, to ważne, bo nie chciałabym, żeby obecny szef się dowiedział.... A co z pozostałymi informacjami? Da ktoś znać jakie wynagrodzenie i benefity?

Kaśka

Witam. Salus obecnie szuka kierowika działu przetargów. Na jakie wynagrodzenie można liczyć i jakie są dodatki - karta multisport, prywatna opieka medyczna, premie, bilety do kina, wczasy pod gruszą, szkolenia, dofinansowania nauki itp.?Jaka jest atmosfera w dziale, jcy są przełożeni itp. Napiszcie proszę, jak jest z dyskrecją - czy taka inf. nie trafi do obecnego pracodawcy? Zastanawiam się, czy składać cv.

True
@Kaśka

Powiem ci krotko w Salusie nie masz na co liczyc od wzgledem dodatków dla pracownika .W tej firmie pracownik = pomietło,atmosfera grobowa wszystko pod dyktando dyr.Swiątek(dyktator w pelnym znaczeniu,falszywa emerytka) ,Chorazewskiej(apodyktyczny choleryk ktorego zdecydowanie mozna podpiac pod mobbing),ta firm a to mokradło z chodzącymi zombi czyt. konfidentami (dzis cos powiesz,jutro wiedza wszyscy).Poczatkowo umowa zlecenie ,6mc,potem umowa na okreslony.Premie to jałmużnę .Traktowanie przypodlogowe.Odradzam w pelnym przekonaniu ...no chyba ze masz nerwy z platyny a umysl Einstaina i potrzeby Romka spod biedronki.

tom25

Witam.W piatek ma rozmwoe na stanowisko magazyniera,chial bym sie dowiedziec cos o zarobkach

nowa_osoba^^

Cześć :) Pracuję na magazynie i póki co... jest okej. Ludzie bardzo pomagają jeśli czegoś się nie wie, a kierownik czy kierowniczka też bez problemu wytłumaczy jak coś zrobić. Z tego co widzę, to jest dużo negatywnych komentarzy, najbardziej odrzucające to te, w których pisze się o donosach na swoich pracowników. Troche kiepsko, że tacy ludzie tam pracują, zamiast zawołać Ej Jurek czy Basia, to zrobiłeś'aś źle, więc zrób to tak.. Mam nadzieje, że nie spotkam się tam z obgadywaniem za plecami, bo będzie źle. Jak na razie polecam pracę w Salusie :)

kiero

Kolego nie warto ,kasa zadna jak wyciagniesz 1600 zł to max.Nowy logistyk roszczeniowy jego tłusty pomocnik to półmózg i (usunięte przez administratora)

xyz

Witam, Jak wygląda praca na magazynie, jaką umowę dają na początek, dużo ludzi z Mysłowic, jakie wynagrodzenie? Ile płacicie za błędy?

Tak to

Łubu dubu, łubu dubu ! Niech żyje nam prezes naszego klubu ... Niech żyje nam ! To śpiewałem ja. Jarząbek Stanisław. W tamtym tygodniu nie śpiewałem, bo byłem chory. Mam zwolnienie.

jak to?

Pani kierownik jest osoba z ktora zawsze mozna sie dogadac.Nigdy nikomu w zadnej sprawie nie odmowila tylko sluzy rada i pomoca chyba ze ktos ja oszukuje lub jest nie udolny to najlepiej nadawac na forum.Prawda jest jedna ze nierobstwa nikt nie bedzie tolerowal.Jestem razem z nasza Pania kierownik i nie pozqole zlego slowa na nia powiedziec.Ludzie szanujmy sie wzajwmnie bo Pani kierownik na szacunek zasluzyla.

smoczyca

Skoro tak dużo wiesz o Pani kierownik to znaczy, że jesteś byłym pracownikiem, a skoro uważasz, że premie są małe to znaczy, że słusznie się Ciebie pozbyli bo jeśli ktoś zarabia 1800zł to znaczy że robi obrót w granicach 20tys., tak to w tej branży jest- wiem bo jestem jej częścią choć nie w Salusie. Jeśli wyrobisz ok.50 tys. masz ładne pieniądze. A jest to do zrobienia z asortymentem Salusa, jeśli jesteś osobą kontaktową i obrotną. Weź się lepiej do roboty i zainwestuj w swój poziom intelektualny to nie będziesz chodzić z towarem od drzwi do drzwi zwłaszcza jako pracownik Salusa.

aaa

Nie wiem skąd masz takie info że premie sa wysokie - wiem z pewnego zródła ze nie sa.Praca ph na pewno nie wygląda tak ze chodzi sie z towarem od drzwi do drzwi.Dziwi mnie tez że kierowniczka działu stomatologi ciagle jest a, słyszałam że skład zmienia sie tam ciagle - magazyn i ph. Jeśli dzieje sie coś złego to usówa sie chory organ - kierowniczke a nie wymienia cała załogę.Zresztą słyszałam ze ta pani kierownik to niezła cwaniara,robi takie wałki że aż głowa boli.

over

Ludzie jakie szkolenia?Zapierniczasz po gabinetach z towarem niczym akwizytor za 1,8 zł zero szkoleń.Firma nie dba o nikogo ,dobrze maja tylko kapusie.Kierownictwo bez wykształcenia,żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International