Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

magda

witam:)jak można dostać sie do pracy Salus na magazyniera?dzięki za wszelkie info:)

ona

Jestem pracownikiem magazynowym i jak najbardziej mogę polecic pracę w tej firmie. Wynagrodzenie zawsze jest na koncie do 10-tego.Praca nie jest ciężka natomiast trzeba się swoje nachodzić. Zmiany różne ale grafik zrobiony na cały miesiąc więc spokojnie można sobie wszystko zaplanować.Nie ma problemu z urlopami. Nocna zmiana zaczyna się od niedzieli i zaraz po tym przysługuje dzień wolny.Pracodawcę oceniem pozytywnie.

meg

Heheheh widzę, że w salusie nic się nie zmieniło :] a czy zamiast narzekać, żalić się, kolejny raz robić z siebie barana próbując coś wywalczyć bez skutku nie lepiej po prostu zmienić pracę? parę osób zmądrzało( lepiej późno niż wcale :] ) ale starzy widzę dalej dają robić się w konia...to po co narzekać? widocznie wam dobrze:)

Salusowicz

To firma gdzie 90% zalogi jest zarazona nierobstwem.Czekaja tylko na 10 kazdego miesiaca i narzekaja a robota sie sama zrobi.W zadnej innej firmie nikt sobie na to nie pozwoli.Jak komus nie pasuje to prosze sie zwolnic i nie blokowac etatu ludziom ktorzy chcieli by pracowac.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Administrator danych osobowych

Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

Administrator danych osobowych

Cyberprzemoc-czyny te mogą być zakwalifikowane jako przęstępstwa z artykułów:Art.216kk (zniewaga).Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność ,lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Szanowni Państwo w internecie nie jesteśmy anonimowi!!!

wesoły

Widzę że kolejny komorzak ma wyższą szkołę , szkoda że w tej firmie nic nie osiagnie - bo brygadzistką na komorze jest osoba o inteligencji ameby i wyglądzie pitekantropa - ale podobno dobrze strzela z ucha na piętrze w akwarium.

musze się zwolnić

Cała ta firma jest żałosna, ludzie im wyższe stanowisko tym bardziej popier...ony, zwlaszcza jak kolega wyżej pani ola s. życia poza firmą nie widzi. i pseudo kierownicy zaczynając od smutasów przy stołach który całe 8 godzin pierdzą w stołek i piją kawkę po drubasów w akwarium. W sosnowcu też mają ponoć wesoło na magazynie z tym dziadkiem/komuchem

kreff

Do grupy glp,po co wam taka brygadzistka(zwykły fizol,który uważa się za kierownika),która nic nie pomoże ,a tylko sra we wlasne gniazdo.

xxxxx

po mojemu to pakujący powinni więcej zarabiać

tak właśnie

Jak to zostało wyżej napisane Wielkie Panie sprawdzające chociaż coś robią a pakujący pier..... w regałach jak to im źle a nic z tym nie robią w tej firmie trzeba walczyć o swoje bo nikt za ludźmi nie stanie. Bardzo chętnie chce zobaczyć jak jeden z drugim pakujący stoi 10h przy stole i wtedy zobaczymy czy dalej będzie twierdził że mu tak dobrze a sprawdzającym tak źle...

wlasnie tak jest

To ze nie zgadzamy sie żeby zarabiac takie pieniądze to źle?porównajcie ilosc naszych pozycji a wasze.zreszta to chdzi o nas wszystkich ale dla jasności walczymy o swoje niepowolujemy sie na zwiazki.wiem ze panujący zarabiają wiecej poza tym zaduza grupa żeby sie dogadać nas jest mniej ale damy rade

tak jest

Ciekawe co sie stanie jak wielkie panie sprawdzające zrobia rewolucje znowu im sie dzieje źle.i tak nic niewskuraja ale jedyne trzeba im przyznac ze chociaz próbują

xxxx

coś dla grupy glp i jej wybitnej brygadzistki ....Międzynarodowa Organizacja Pracy definiuje pojęcie mobbingu następująco: mobbing to obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników (...), którzy stają się przedmiotem psychicznego dręczenia. Innymi słowy, mobbing to działania lub zachowania dotyczące pracownika, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną samoocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika

wkurzona

Ludzie co tu się dzieje.Chciałam sie zapisac do pracy w sobotę bo jest dodatkowo płatna.Usłyszałam że jest brak miejsc, bo zapisali sie pracownicy magazynowi.Ja to rozumiem byli szybsi.Ale k...a dowiedziałam sie że był ten grubas z logistyki.Czy on jest pracownikiem magazynowym ,chyba nie.Nie dośc że gościu jest chamski i w ogóle mało przyjemny to jeszcze donosi.Ja tej sytuacji tak nie zostawię i ta sprawa pójdzie dalej - wyżej.No chyba że chce pracować na magazynie to proszę bardzo.

Iwona

Czy jest tu ktoś kto pracuje na stanowisku Magazyniera w tej firmie? Na czym ta praca dokładnie polega?

Czy jest tu ktoś, kto pracował w PGF K-ce, a teraz pracuje w Salusie? Jak porównanie?

lenka

Konkrety sa takie ze nie moze byc dobrze w firmie w ktorej konkurs na najlepsza kontrolujaca wygrywa oszustka Judyta S. ktora slynie z podrabiania podpisow i delegacji.A szanowny pan dyrektor M. każe brać przyklad z takich ludzi. Gora przyzwala na ten chory wyscig szczurow wiec nie mozna miec pretensji do innych ze uczciwa praca próbują dogonic kogos kto gra nieuczciwie. Nie marnujcie czasu na ta firme- gorzej bedzie wam ciezko trafić.

Sprawdzajaca
@lenka

Widzę, że ktoś ma problem z konkursem sprawdzających, skoro wyciąga stare brudy. Być może i kiedyś popełniłam błąd ale za, który zapłaciła. A dla osoby, podpisując się „lenka”, która to napisała, konkurs wygrałam UCZCIWIE i nie brałam udziału w „wyścigu szczurów”, jak to nazwałaś. Bo można to zauważyć po wynikach sprawdzonych pozycji, przed i po konkursie. Ale nie mam ochoty wchodzić w dyskusję z kimś kto woli obgadywać niż powiedzieć coś w twarz. A jeśli dla Ciebie uczciwa praca to gadanie przez godziny stojąc w półkach i obgadywanie ludzi w pracy to gratuluję wyboru. Ale raczej nic takim postępowaniem nie osiągniesz. A jak ktoś lubi oceniać kogoś niech zacznie od siebie czy jest takim idealnym pracownikiem. Może nie mówi się o tym głośno i nie robi się z tego plotek ale na pewno, ma coś za plecami.

przeciwobludzie

Jakby ktoś nie wiedział to to forum nie jest od zdawania relacji z 5-ciu lat studiów tylko do wyrażania opinii na temat firmy Salus International ewentualnie pisania o tym, co się w niej dzieje i jak wyglada praca. A teraz mała dygresja co do ludzi, którzy w niej pracują a przede wszystkim uprzejmych koleżanek i przełożonych, którzy potrafią w 5 minut zmienić scenariusz rozgrywających się wydarzeń. Takie trzy ważne terminy jak : donosicielstwo (tylko jak nazwać coś donosicielstwem skoro nie przedstawiają prawdy), krzywoprzysięstwo (fałszywe zeznania) oraz obłuda (fałszywe intencje wobec innych ludzi ). Mam nadzieję, że dotrze to do tych ludzi co powinno aż zanadto. A tymczasem kierownicy są naszym przykładem, a koleżanki życzliwymi i pomagającymi osobami (nim obrócisz się na pięcie masz już tyłek obrobiony) , serdeczne pozdrowienia

salus to syf

nikomu nie polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International