Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

Uwielbiam swoje serdeczne ,miłe i współczujące koleżanki co by cię w łyżce wody utopiły.Pozdrawiam

poirytowana jeszcze bardziej

Do poirytowana Naprawdę uważasz, że ukończenie studiów zaocznie jest łatwiejsze niż ukończenie studiów dziennie? w życiu nie słyszałam większej głupoty:) Ja wybrałam studia zaoczne, bo nie siedziałam mając 20 lat na garnuszku u mamusi i tatusia, tylko musiałam jednocześnie pracować aby się utrzymać. Płacąc za studia nie odczułam też luźniejszego traktowania i nikt też bez mojej pracy ocen mi nie wystawiał:) no ale najwyraźniej czujesz się lepsza pisząc te bzdury. Ja nie osądzam ani jednych ani drugich, ale znam też studentów dziennych, którzy nie raz opowiadali o kompletnych luzach i zdawaniu "na piękne oczy" na danym przedmiocie, więc kompletnie niepotrzebne to uogólnianie. P.s. Nie każda ponadgimnazjalna szkoła kończy się zawodem. Po liceum ogólnokształcącym nie masz ŻADNEGO zawodu. To tak tylko dla uściślenia informacji:) To forum o warunkach pracy w Salusie, ale Twojego nawiązującego do innych tematów komentarza nie mogłam zostawić bez odpowiedzi. A dla ciekawych warunków pracy w tej firmie: zwyczajne traktowanie człowieka jak śmiecia, przychodzisz do pracy nie wiedząc na ile godzin ( może na 8 ,9, 10,12? ) i nie ma, że ząb boli lub źle się czujesz, jeżeli po 8 godzinach skierujesz się do kierownika w celu zakończenia dniówki/nocki, nie wiem kto zdziwi się bardziej:) nie możesz rozmawiać w trakcie pracy, no chyba że "po kryjomu" ;) notoryczne obrabianie tyłków pośród pracowników, a to wszystko i jeszcze więcej za jedyne +/- 1200zł ! Zatem serdecznie NIE polecam:)

poirytowana
@poirytowana jeszcze bardziej

Do Poirytowana jeszcze bardziej Po pierwsze: nie wywyższam się tym, że mam studia zrobione dziennie. Za moich czasów nikt nie zdawał za piękne oczy a czasem miał wiedzę i tak nie zdał bo np. Pan Dr stwierdził, że baby są do garów a nie żeby na studia chodziły i takich przykładów było więcej. Natomiast zaocznie było łatwiej, bo wykładowcy z mojej uczelni tez wykładali zaocznie i wieczorowo i mieli całkiem inne podejście do tych studentów, nie mówię, że nie trzeba było nic robić i się zdawało, ale było o wiele łatwiej. Jak jest teraz na studiach dziennych nie wiem aczkolwiek z tego co słyszałam od kolegi wykładającego na jednej z Państwowych uczelni na śląsku i dzisiejsi studenci dają wiele do życzenia. Po drugie: jeśli mnie nie znasz to dlaczego twierdzisz, że studiując dziennie siedziałam na garnuszku u rodziców?! Tu mogę użyć twojego stwierdzenia, że to chyba Ty czujesz się lepsza, że tak szybko się "usamodzielniłaś" tylko chciałabym wiedzieć co kryje się pod hasłem "utrzymać się". W moim mniemaniu powinno to dotyczyć następujących kwestii: mieszkam sama, płacę rachunki sama, jedzenie kupuję sama, płacę za studia sama itp itd. aczkolwiek nie jestem o tym tak do końca przekonana, że tak było no ale cóż. Po trzecie: Jeśli chodzi o Twoją wypowiedź z części P.s. to jak już tak chciałaś zabłysnąć to na drugi raz czytaj ze zrozumieniem, bo ja nie pisałam, że po każdej szkole ponadgimnazjalnej masz ZAWÓD tylko pisałam o WYKSZTAŁCENIU a to są dwie różne rzeczy :) I tak np. po liceum ogólnokształcącym masz WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE OGÓLNE, po liceum ekonomicznym masz WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE EKONOMICZNE, po technikum masz WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE TECHNICZNE a po zawodowe masz WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE. I po czwarte: jak Ci tak źle w tym Salusie to dlaczego w nim jeszcze pracujesz. Salus to nie jedyna hurtownia farmaceutyczna na śląsku :)

Boloxhz
@poirytowana

Nie polecam!!!

pracownik salusa

Powiem Ci haren tak. Jeżeli nie boisz się pracować i możesz robić nadgodziny to spróbuj. Jak jeszcze do tego mówisz że potrzebujesz pracy to nie wiem na co czekasz. Jak Ci się nie spodoba i znajdziesz coś ciekawszego to zawsze możesz się zwolnić :)

xxx

Chyba jednak nie dowiem się jak na prawdę wygląda praca a tej firmie tylko dalej będę czytać wyzwiska ....

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
poirytowana

Tak czytam te Wasze wszystkie opinie obrażające innych pracowników naszej firmy a widzę, że ostatnio macie wielkie parcie na jak to piszecie S.P. i tak się zastanawiam czy zdajecie sobie sprawę z tego co robicie, bo takie rzeczy są w naszym kraju karane z art. 212 KK. Osoby, które tu wypisują te wszystkie obraźliwe teksty pewnie uważają się za osoby mądre i inteligentne ale wiecie co osoby mądre i inteligentne takimi pierdołami jak obrażanie innych ludzi na forach się nie zajmują. Jeśli chodzi o wygadywanie kto jakie ma wykształcenie to pewnie wypowiadają się ludzie, którzy nie mają nawet licencjata a jak mają to zrobionego pewnie zaocznie. Nie sztuką jest zrobienie studiów za pieniądze. Brak wykształcenia ma osoba po podstawówce i po gimnazjum każda szkoła ponadgimnazjalna czyli zawodówki, technika i licea kończą się pewnym wykształceniem. W przypadku naszej firmy to nie wykształcenie daje wiedzę dotyczącą pracy firmy tylko długoletnie doświadczenie a coś mogę w tym kierunku powiedzieć, bo sama w branży pracuję 9 lat i też mogłabym naubliżać nie jednemu z Was, którzy tu na forum obrażają, jeśli chodzi o wiedzę związaną z hurtownią farmaceutyczną bo nie sztuką jest latanie tylko po magazynie i zrobienie 13 tys. pozycji czy wykładanie towaru w półki i wypowiadanie się na temat pracy innych. Pozdrawiam.

łon

Dobrze godo polac jej a wy frajerzy podpisujcie sie nazwiskami jak jestescie tacy cwani i tyle macie do powiedzenia

-----

Do ciebie nikt się nie dowali bo jesteś osobą nudną jak flaki z oleju.

...
@-----

Wole być osobą nudną niż zakompleksioną i wylewającą swoje żale na forum w ukryciu przed wszystkimi.

....

Ludzie nie macie za grosz szacunku juz nie wspomne o poszanowaniu drugiej oaoby. Nikt z was nie pomysli o tym, ze wchodza tutaj ludzie, ktorzy chca wyczytac cos na temat przyszlej pracy a zastaja takie cos. Forum to wydaje mi sie, ze zostalo zalozone z mysla o takich wlasnie ludziach. Co do wyzwisk skierowanych w poszczegolne osoby - zenada. Podejsc powiedziec w twarz a nie zachowywac sie jak dzieci z gimnazjum bo czytajac wiekszosc komentarzy tutaj to wlasnie mozna wywnioskowac ze niektorzy z was pozostali na tym etapie. Wiem doskonale, ze w najblizszym czasie dowalicie sie tez do mnie ale szczerze mam to gdzies. A wszelkie obrazy na temat ludzi, ktorzy jakos sobie radza sa strasznie malostkowe ale rozumiemy wszyscy, ze jakos swoje ego budowac trzeba. Pozdrowienia

XXXXXXXXX

Dzień dobry ...ludzie kochani czy ktoś z Was zastanawiał się że te wpisy czytają osoby które są zbulwersowani waszym słownictwem , stosunkiem do siebie , przecież pracujecie ze sobą przez osiem godzin a może i więcej..dlaczego nie powiecie sobie tego wszystkiego , tylko wypisujecie ... przychodzicie do pracy to się szanujcie ... pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i Tych z komory przyjęć i GLP i magazynu i akwarium a jeszcze koleżanki fakturzystki i miłych Panów z komory wydań..

obserwator

Ludzie co wy tu wypisujecie!!!! Z jednym się zgadzam kierownicy (usunięte przez administratora) to jakieś nieporozumienie.

zdziwiony

Buli trzeźwy ?? To coś nowego. Dawać go z nami na nocki będzie wesoło hahahaha

kiedyś

LUDZIE WYLOGUJCIE SIĘ DO ŻYCIA LEPIEJ !!!!!!!!!!!!

Komora team

Z jednym się muszę zgodzić cwaniaczku internerowy. Tak Sylwia ma coś z faceta. Ma tupet a jednocześnie nie pozwoli krzywdzić i obrażać swoich pracowników. Co ma powiedzieć to powie prosto w oczy a nie wylewa swoich żali w internecie jak ty pizdeczko! Weź lepiej ogól se wagine i zalóż rureczki bo jesteś jak to mówią: Cwaniak w necie - Cipa w świecie!

brzoza

Nikt na komorze do gardel sobie nie skacze. Jestesmy zgrana paczka. Takie brednie może wypisywać osoba która jest z poza naszego grona i szczerze nam zazdrości najlepszej "kierownicy". Pozdrawiam ;)

xxx

Jak to w końcu jest z ta pracą? Ile dni w tygodniu, jaka płaca? 8 godzin czy więcej? Chodzi mi głównie o pracę przy pakowaniu. Da się wytrzymać? Proszę o szczere i prawdziwe opinie.

Racja jak patrzę na "pracę" niektórych pracowników to nie dał bym im nawet 500 zł tylko podziękował za współprace. Stanie i pier...dolenie zamiast pracować i narzekać każdy umie.

zadowolony

Z tego co wiem to najniższa krajowa wynosi ok 1200 zł wiec dużo mniej niż wy zarabiacie także nie wiem o co wam chodzi. To ile byście chcieli zarabiać pewnie po 2 tys.

wybraniec

proste tylko wybrańcy !

zdziwiony

mam następujące pytanie , jak to jest z tymi sobotami - czy chodzą tylko wybrańcy i kapusie? np. grubas z logistyki nie jest pracownikiem magazynowym a jest wpisany na każdą sobotę , jeśli chce to mogę się z nim zamienić.mam nadzieję że to się zmieni i tępak z góry nie będzie już blokował miejsca swoimi gabarytami.

ochrona_dragon

Dyrektora nie ma i się zaczęło.Wypłaty coraz mniejsze.Dlaczego jeszcze nie postawił się cały magazyn? Powinien pieprznąć robotą i nie wydać niczego do aptek i szpitali,może wtedy ktoś zwróciłby uwagę na nasze problemy.Za 1400 zł to można pracować wszędzie,nie ma chęci do pracy,nikt za te pieniądze się już nie stara,dlatego nieraz walimy po 11 godz.Poziom tak niski,że osoby pracujące tu kilka/kilkanascie lat, są wrzucane do jednego worka z wszystkimi.

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International