Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

Lidia

@Berbelucha, o jakich ankietach piszesz? Mógłbyś być bardziej konkretny? Jeśli jesteś pracownikiem firmy napisz o swoich doświadczeniach w tej pracy. Wiesz może, czy obecnie pracodawca poszukuje pracowników? Czy firma oferuje szkolenia, premie, pakiet socjalny? Każda informacja będzie cenna.

Nicki
@Lidia

Oprocz pensji możesz liczyć na wczasy pod grusza ( całkiem przyzwoite) i bony na święta bożonarodzeniowe . Inne premie raczej nie istnieja.

Berbelucha
@Lidia

Były ankiety "zadowolenia pracownika". Wyniki nikogo widać nie interesują, a szkoda.

Lidia

@Nicki, czy przy tak intensywnej pracy w sezonie można liczyć na adekwatne wynagrodzenie? Co myślisz o atmosferze w pracy? Jesteś z niej zadowolona, a relacje z pracodawcą są poprawne? Pakiet socjalny obejmuje dofinansowanie do wakacyjnego wypoczynku i bony świąteczne? To miły dodatek do wynagrodzenia. A czy pracownik może liczyć na szkolenia i kursy branżowe? Twoje informacje zainteresują osoby, które poszukują pracy w tej firmie.

Stefania Augustina 1
@Lidia

Zapraszam do zatrudnienia się jako "magazynier/ka" i napisać opinie o tej firmie.

Magazynierka

Funkcyjni z magazynu aptecznego! Przypominam o zakazie używania telefonu prywatnego w czasie pracy. Jeśli wymagacie przestrzegania tego zakazu od pracowników magazynowych, to egzekwujcie go najpierw u siebie. A jak wam się nudzi w godzinach pracy to zapraszam w półki do sprzątania.

Lady
@Magazynierka

Ile godzin ludzie pracują na magazynie? Jest nocna zmiana?

@Lady

@Lady Napisałam Ci wyżej,co sądzę o tej firmie..Nocna zmiana jest do 19 do 4,5 rano,popołudniówka od 12 do 20,21 ..Jak masz stalowe nerwy to możesz spróbować, pozdrawiam Aga

Nicki
@Lady

w sezonie intensywnym - praca do oporu czyli np nocka na 19 do 6-7-8 a sezonie normalnym Po 8 godzin czyli do 3. Popoludniowki 11/12/13 Po 8/9 godzin adekwatnie. jest też zmiana na 6 ale to raczej rzadkość.

Lidia

@Stefania Augustina 1, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś pracownikiem tej firmy. Może mogłabyś dodać bazując na Twoim doświadczeniu, jakie warunki pracy mogą zostać zaproponowane przyszłemu pracownikowi? Napisz coś na temat atmosfery występującej na co dzień w tym miejscu pracy? Informacje o tym zainteresują osoby, które szukają zatrudnienia.

Berbelucha
@Lidia

To jaka jest atmosfera zostało opisane w ankietach o których zapomniano. Prawda ze tak?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Lidia

@Lady, w poprzednim poście zamieściłam informacje o stanowiskach, na które poszukiwani są pracownicy. Może byłabyś zainteresowana aplikowaniem. Proszę, niech ktoś z pracowników wypowie się na temat atmosfery pracy i warunków wynagrodzenia. Zapraszam do dyskusji.

@Lidia

Ta firma to porażka, ludzie mają tam miny, jak w grobowcu. Żadnych szkoleń, rzucają cię od razu na głęboką wodę, zero pomocy robisz wszystko na własne ryzyko. Zakaz wychodzenia na zewnątrz, jak jest przerwa, bardzo mało Polaków sami Ukraińcy, gdzie Ukrainiec ci pomoże, a Polak obróci się na pięcie i się jeszcze z ciebie śmieje. Nocki po 9,10 godzin, po prostu porażka nie polecam, pracuje tam 3 miesiące i mam dosyć tej firmy i tego systemu pracy od 12 do 20 albo od 19 do 4,5 rano.

Przepraszam miałam napisać do @Lady

Stefania Augustina 1
@Aga

To po co przychodziłaś do ej firmy skoro wiedziałaś, że takie godziny pracy są? "a Polak obróci się na pięcie i się jeszcze z ciebie śmieje" Bo Ukrainy nie rozumiesz, a na pewno z 10 razy du*ę Ci porządnie obrobili :) A co do godzin to Ukraina wychodzi sobie po 8 co ma "wykon zrobiony" a Polak musi przez 2 godziny myć półki co nie powinno należeć do jego obowiązku, ale tak się ludzie dają. Za 2 tygodnie nie zdziwię się jak będą kazali WC myć.

Lady

Ile godzin ludzie pracują na magazynie? Jest nocna zmiana?O której godzinie rano zaczyna się pierwsza zmiana? 10zl netto za godzinę? Czy moge bić premia?

Lidia

Witam, do firmy Salus International w Katowicach poszukiwani są pracownicy na stanowiskach: pracownik administracyjny w dziale exportu, zastępca kierownika magazynu. Oferty ze stanowiskami i zakresem obowiązków na stronie: https://pracodawcy.pracuj.pl/salus-international-sp-z-o-o,5877. Co sądzicie o tych ofertach? Polecilibyście pracę tam komuś znajomemu?

AbcGG
@Lidia

Nie nikomu bym jej nie polecił.

Wojtek

Nie potraficie doceniać, że to jest dobra firma! Narzekanie niektórym najlepiej wychodzi.

Tanya
@Wojtek

Może po prostu nikt nie ma odwagi wszystkiego powiedzieć w prost, więc woli na forum. Tak jak pracodawca, zamiast zrobić zebranie, pisze "mejle".

Pitahaja
@Tanya

Jeśli ktoś odważy się powiedzieć cokolwiek w prost może liczyć tylko na wypowiedzenie a nie na rozwiązanie problemu.

Nadia
@Tanya

A te "mejle" tyle wnoszą, że szkoda gadać

Latający
@Wojtek

Proszę mi przedstawić argumenty, że to jest "dobra firma",bo chyba pracujemy w 2różnych???

Zosia
@Wojtek

To firma w ktorej wszyscy narzekaja a nikt nie wezmie sie do pracy.Ludzie troche pokory bo nikt za darmo nie bedzie wam placil.Schowajcie telefony ,bo to praca a nie telefoniada.

Amadeusz
@Wojtek

Wojtek widzę że ty się tam jakiś tabletek nałykałeś nie wiem co to jest ale daj trochę to też może BĘDZIEMY postrzegali tą „firmę” w takich kolorach.

On

Proszę zaktualizować opis w zakładce kariera ponieważ jest on niezgodny ze stanem faktycznym firmy. „Praca w naszej firmie jest przygodą, która daje szansę tworzenia i realizacji niepowtarzalnych pomysłów. „- to jest prawda ponieważ trzeba jakoś Zmieścić ten towar który wylewa się drzwiami i oknami. „Firma Salus International pozwala być samodzielnym, stawiać czoła wyzwaniom i doskonalić swoje umiejętności.” Sama praca w tej firmie to wyzwanie, w zimę to już cud ze ktoś potrafi siedzieć po 12 godzin przez 3 miesiące lub więcej bez przerwy bo i na sobotę trzeba przyjść jeśli chcesz mieć stałą podstawę i premie, wiec tak jak wyżej firma pozwala stawiać czoła wyzwaniom. „Cenimy ludzi ambitnych, uparcie dążących do celu, którzy z pasją podchodzą do życia i pracy.” W sektorze biurowym może cenicie ludzi ambitnych lecz nasz nowy kierownik totalnie takich olewa, rozumiem ze jest nowy i nie poją jeszcze wszystkiego ale raczej okres próbny nie powinien trwać rok i jeszcze więcej. Dodam jeszcze ze opis może kiedyś się zgadzał lub po porostu mieliście dobrego pisarza powieści sci-fi :)

Czy możecie podpowiedzieć czy warto aplikować na kierowcę ? Rozumiem że etat w Salus : Zatrudnię kierowcę na busa kat. "B" z doświadczeniem. Etat lub własna działalność. Kontakt tel. 607 143 258 lub mail : bozena.antoniewicz@gmail.com

Lidia

@Oburzony Rejestracja czasu pracy, pomaga także pracownikowi. Możesz w razie potrzeby, łatwiej wskazać ilość przepracowanych godzin. Ochrona w firmach, także służy zapewnieniu odpowiedniego bezpieczeństwa pracowników. Może warto popatrzeć na to z tej strony? Jeżeli nie jesteś zadowolony z przestrzeni socjalnej w firmie Salus International, może warto o tym po prostu porozmawiać z przełożonym? Obecnie firmom zależy na podnoszeniu komfortu pracy pracownika.

JA

HIPOKRYTA

Pawel

Oburzony

Jest rejestracja czasu pracy, jest ochrona może zrobić kontrole, czemu nikt nie postawi wiadra na pety przed ochronę ludzie, co to ma być ?

Stefan
@Oburzony

Sa osoby ,ktore wychodza na papierosa...

Oburzony

Nie ma możliwości podczas przerwy zapalić papierosa, wyjść do sklepu lub zamówić jedzenia w dostawie. Zostaje jedynie śmierdząca szaynia, wszystko ponieważ ktoś kiedyś przeginal, ciekawe czy toaletę zamkną wszystkim jak się tam zamknę na godzinę

Poganin

Zostawię tutaj tylko kropkę swojej dzisiejszej obecności.

Lol
@Poganin

W jakim celu

Tymoteusz
@Lol

Proponuje zabrać się do pracy bo widzę że tam w biurze macie za dużo czasu wolnego i nie ma kto tam was kontrolować co innego jeśli chodzi o pracowników magazynu...

Blabla
@Tymoteusz

W biurze taki sam zapierdziel jak i ja magazynie... Dlatego też i do biura ludzi brak... Robisz za kilku brak określonych procedur co do kogo należy o tyle a pensje jak i na magazynie... Brutto poniżej a premia??? Tylko od widzi mi się szefa

Lidia

@Pracownik Jeżeli oskarżasz kogoś o kradzież, to powinieneś mieć na to odpowiednie dowody. Jeżeli byłeś świadkiem takiej sytuacji, to czy zgłaszałeś to do przełożonego? @Amadeusz Napisałeś w swoim komentarzu o mobbingu. To poważny zarzut w stronę firmy Salus International. Należy mieć na to odpowiednie dowody. Mobbing to na przykład uporczywe lub długotrwałe nękanie pracownika. Jeżeli byłeś świadkiem takich wydarzeń powinieneś zgłosić to do organów państwowych.

Marek1
@Lidia

Oczywiście a w tym samym dniu wręczą ci wypowiedzenie (bo ta firma tak działa). Masz extra pomysły więcej prosze takich...

Heniek
@Lidia

Po wypowiedzi, mogę się domyślać jaką Pan/i pełni funkcje. Ta firma zniża się do poziomu zero od 2 lat. Zamiast zrobić dla Polaków lepiej to wszystko idzie na gorsze. Oby tak dalej to ta garstka też się zwolni. A co do dowodów to nie pierwsza taka sytuacja, więc wyciągnijcie z niej wnioski.

Ukraińcy wyczyszczą tą firmę do zera -kradną na potęgę-kiedy w końcu zarząd zrobi z tym porządek (może jakieś kamery?).

Ktoś

Jakie kamery?!?! Im szkoda kilkudziesięciu złotówek na zakup kilku dodatkowych zszywaczy, a Ty mówisz o kamerach. Idąc ich tokiem "myślenia" zatrudnią nowych Ukraińców, w miejsce tych, których zwolnili za kradzież, no i tak to się będzie kręcić, itd.

Krzysztof P.

Zapraszam pracowitych zawodników do grupy glp.

@Krzysztof P.

nigdy w życiu..

Zenek

Podpowiecie coś nowemu chętnemu jak się dostać do pracy w firmie?

Kliku84
@Zenek

Od buta dostaniesz tam robotę ;) Tam jest tylu Ukraińców a tak mało Polaków że jak przyjmuje się jakiś Polak to straszliwie są uradowani ;) Nie polecam ci tam iść, spójrz po samych komentarzach niżej ;D

Zen

Nie wiem w czym problem. Jątrzenie na tym forum woła o pomstę do nieba. Wiem o czym piszę. To jest praca, swoje trzeba pracować, ale jakoś nie widzę, żeby było tragicznie, bilety, bony, nagrody dla pracowitych - zatem Ci co tu tak złośliwie piszą to lenie. Weźcie się do pracy, a nie piszcie bzdur. Szkoda słów.

Mania
@Zen

Podaj kwotę netto bez nadgodzin, jestem zainteresowana pracą,a ta premia dla pracowitych ile wynosi i co to są za bony

Zen
@Mania

pensja jest uzależniona od lat pracy, od doświadczenia, idź na rozmowę, zapytaj, a temat wynagrodzenia to nie jest kwestia upubliczniania, a premię bardzo różne. Rozumiem, że cokolwiek i tak napiszę to spożytkujecie to przeciwko firmie, w której już trochę czasu pracuję. Zapraszam, nikt mimo opowieści nie gryzie.

Jan
@Zen

Bilety????bony???? Premie?????? Tak są. A biorą je tylko kierownicy. (usunięte przez administratora)

Tupac

Tak , "na porządku dziennym" W czwartki gwałty, w piątki macanie, a przez resztę tygodnia inne molestowanie. Lecz się.

Omeg546
@Zen

Co to za bełkot? "Pęsja uzależniona od lat pracy, doświadczenia" nowa osoba na umówię zlecenie dostaje więcej niż osoba po 10 latach pracy w tej firmie. 1600brutto + premia która alb jest albo nie ma jak masz za dużo nadgodzin to dadzą ci tyle premi żebyś za dobrze nie wyszedł na tym tylko firma. A na UZ za każda godzinę ci musza zapłacić 10,50zł netto (na nockach jest jeszcze dodatek nocny) w sumie ponad 2100 - 2200 zł netto jak masz trochę nadgodzin sami oceńcie kto lepiej wychodzi finansowo.

Jorguś
@Omeg546

Jak może być 1600brutto, przecież najniższe wynagrodzenie to 2100brutto,u was tego nie ma na umowie o pracę

lysy
@Zen

Wynagrodzenie powinno być tajemnica a i tak wszyscy na magazynie wiedzą ile zarabiasz

Omeg546
@Jorguś

No i według nich jest bo 1600 zł brutto masz i do tego do 500 zł premi i jakaś premia uznaniowa (której nie ma wlg oczywiście) niby masz te 2100 brutto ale te premie tam tak wyglądają że szkoda się wypowiadać(masz więcej nadgodzin to ci wezmą z premi) Ogólnie ich umowy są strasznie skomplikowane, niejasne. W wieszoszci takich firm masz te 2100 i premie a tu coś + coś i wychodzi nic.

Julek
@Omeg546

Czyli 2100brutto to podstawa z premierą,czysty wyzysk

@Julek

Nie wyzysk - to jest czyste niewolnictwo.

Laborant79

Dokładnie jedynymi funkcyjnymi którzy naprawde pracowali i dobrze prowadzili zmiane byli(usunięte przez administratora) reszta nie nadaje sie wogole na te stanowiska!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International