Opinie o Deloitte Polska w Warszawa

„Deloitte” to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Firmy te są członkami Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnej spółki prawa brytyjskiego z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (DTTL). Każda firma członkowska świadczy usługi w określonym obszarze geograficznym i podlega prawu oraz standardom regulującym działalność profesjonalną kraju prowadzenia działalności.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte Polska w Warszawa

dilot

Klienci! pytajcie managerów/seniorów z deloitte ile mają pozdawanych egzaminów na biegłego... I ile czasu na badaniu spędza biegły rewident...

xyz

Jestem zażenowana 'profesjonalizmem' osoby na stanowisku Head of Consulting Recruitment, która pisze do kandydatów na linekdin z propozycją pracy, a następnie nie odpisuje na wiadomość, kompletnie olewając osobę, którą sama na początku była zainteresowana. Jaki jest sens takiego działania?

Sceptyczny

Nie polecam pracy w tym miejscu. Pozdrawiam, były pracownik.

Edward
@Sceptyczny

Coś więcej? Cokolwiek? :D Jak zostawiam opinię na temat czegokolwiek w necie, to piszę też krótkie uzasadnienie, to mocno podnosi moją wiarygodność. Tobie też radzę podchodzić do tego w ten sposób :)

P0lak
@Sceptyczny

Dlaczego ?

Zio
@Edward

Mądry się znalazl

Taxist

Cześć! Orientuje się ktoś jak wygląda praca w podatkach we wrocławskim biurze Deloitte? Który zespół najlepszy na start? I czy ktoś chciałby się podzielić informacjami na temat wynagrodzenia dla praktykantów? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Praktykant

Rekrutacja przebiega miło i profesjonalnie, jednak brakuje pewnej spójności. Część osób zwraca się na ty, część osób na pan. Firma sama w sobie oferuje raczej przeciętne warunki, chociaż zależy czego się szuka. Pensja w okolicach minimalnej, dosłownie o kilka złotych wyższa (nie napiszę dokładnie, bo jest to trzymane w sekrecie do samego końca ;)). Jest też problem z godzinami pracy, tak naprawdę nie ma pewności ile godzin otrzyma się w projekcie, a w konsekwencji ile się zarobi. Firma nie określa minimum godzinowego do wyrobienia. Na pewno mają duży plus za szybki feedback na każdym etapie rekrutacji. Natomiast nie podoba mi się, że za każdym razem odzywa się inna osoba, a nie ta, z którą rozmawiało się wcześniej.

Pierwszym etapem jest screening telefoniczny, podczas którego padają pytania ogólne w stylu "czemu chcesz u nas pracować?", "czym zajmuje się audyt finansowy?" itd. Dodatkowo padło jedno pytanie po angielsku. Drugim etapem jest rozmowa video, całość trwała ponad 40 minut, padło wiele pytań merytorycznych o rachunkowość i audyt, dodatkowo pytania sytuacyjne "jak się zachowasz gdy ...?" i kilka pytań po angielsku. Pytania po angielsku są proste i typowo lifestylowe, każdy spokojnie sobie poradzi, jeśli tylko nie boi się powiedzieć kilku zdań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
zatroskany

Normą jest wrzucanie spotkań poza godzinami pracy, mimo że oficjalnie nie ma nadgodzin. Nadgodzin nie ma, bo już na starcie się słyszy, żeby ich nie wpisywać w system :) Wszystko w atmosferze mówienia o byciu liderem, o tym jakich to super projektów się nie realizuje. Na mówieniu oczywiście się kończy, praca do najciekawszych nie należy, chyba że ktoś lubi siedzieć parę godzin ciurkiem na spotkaniach i przeglądać setki plików dokumentacji bez żadnego konkretnego działania.Wynagrodzenie niezbyt konkurencyjne w stosunku do reszty rynku - źle nie jest, ale nie góruje nad żadną z firm, w których wcześniej pracowałem. Na plus możliwość darmowych szkoleń z Udemy i LinkedIn Learning. Poza tym raczej brak benefitów - można kupić Multisporta i jest opieka zdrowotna, ale to w zasadzie standard w każdym korpo. Wygląda dobrze w CV, rekruterzy są faktycznie zainteresowani i przekonani o wartości tej firmy, to chyba duży plus, zwłaszcza na start kariery. Jako trampolina do lepszej pracy, na pewno się przydaje. Zostać na dłużej, nie polecam.

Pan
@zatroskany

Dobra opinia. Widać,że pracownik z dużym doświadczeniem.

Grzegorz

Dzień dobry, na jakie wynagrodzenie może liczyć doradca podatkowy z ok. 10cio letnim doświadczeniem zawodowym oraz znajomością angielskiego na poziomie C1-C2 ? Czy 13.000 brutto na UOP jest osiągalne ? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

twojguru
@Grzegorz

Zerknij sobie na listę płac dla wymiataczy w korporacji - pomocna lista na bazie moich doświadczeń. Stawki tylko dla wyjadaczy: (usunięte przez administratora)

Tessa
@Grzegorz

Zależy na jakie stanowisko. 13k to dostaje senior z 6 letnim stażem w tzw. kancelarii butikowej, czyli przy 10 latach stażu to 13 brutto w wielkiej czwórce jest jak najbardziej osiągalne.

Doradztwo

Czy w doradztwie podatkowym często są nadgodziny? Na jakie zarobki może liczyć konsultant?

Tessa
@Doradztwo

Zależy od zespołu, w moim od października do kwietnia były codziennie (od 10 do rekordowych 16godzin na dzień) . Wszystkie bezpłatne.

Band

Hej, jestem tydzień po rozmowie kwalifikacyjnej i dalej czekam na ostateczną odpowiedź. Możecie mi powiedzieć, ile mniej więcej czasu zajęło to w waszym przypadku? Zdaję sobie sprawę, że w przypadku korpo trwa to o wiele dłużej jednakże zaczynam się niecierpliwić.

@Band

Do mnie się odezwali po prawie 2 tyg.

Bonus

Cześć! Czy w Deloitte są bonusy świąteczne?

Rozczarowana...

Bralam udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko suportowe. 30 min rozmowy, potem testy które trwały w sumie ok 2h i....cisza. Cisza jest oczywiście odpowiedzią...ale czy rekruterzy w Deloitte nie dbają o candidate experience, o szacunek do kandydata, o podejście partnerskie? Prowadziłam dziesiątki procesów rekrutacyjnych, informacja zwrotna jaką by nie była jest podstawą. Można wydawać miliony na kampanie employer brandigowe ale jeżeli obietnice nie są przestrzegane, to niestety nic nie da...

Hmm

Rekrutują jeszcze do audytu na asystenta 1 lub praktyki?

Iza

jakies opinie o deloitte digital? jakiego wynagrodzenia mozna sie spodziewac na stanowisku konsultanta?

Hhgh

5500 brutto

@Hhgh

Spodziewałam się co najmniej 5500 zł, ale netto...

fifi

Wydaje mi się, że więcej, stażysta w DD zarabia 5k brutto

Ala
@fifi

A stażyści nie maja stawki godzinowej 25?

Intern
@Ala

Tak, mają. Przy pełnym etacie wychodziłoby około 4500 brutto.

osoba z DD
@Iza

Zależy do jakiego działu w Digitalu aplikujesz, ale od tego roku minimalna widełka na Consultanta to 7000/7500pln brutto na UOP.

kandydat

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko do działu Data Analytics & Cognitive. Po teście technicznym oraz 2 rozmowach technicznych nie otrzymałem żadnego odzewu przez 2 miesiące. 1sza rozmowa z Managerem i osobą z zespołu - widać było, że osoby mają niewiele doświadczenia w działce do której szukają. 2ga rozmowa z Partnerem i Senior Managerem - prowadzona w ogóle w obszarze niezwiązanym z ofertą, więc nie wiem do końca kogo szuka firma. Po 2 miesiącach kolejni rekruterzy na Linkedin z Deloitte wysyłają tą samą ofertę i zachęcają do rekrutacji... Serio? Czy Wy macie w ogóle jakąś bazę kandydatów i wiecie do kogo piszecie? Najpierw zadbajcie o swój proces rekrutacji i informowanie kandydatów o finalnej decyzji. A nie zespół HR wysyła masowe oferty na Linkedin do kogo się da. Jak dla mnie szkoda czasu na rekrutację do nich.

Osoba aplikująca

Aplikowałem do Deloitte we Wrocławiu w tym roku, po miesiącu braku odzewu poprosiłem o status aplikacji, później po ponad kolejnym miesiącu i całkiem niedawno ponowiłem prośbę o status, ponieważ na stronie dalej widzę, że status aplikacji się nie zmienił. Ostatecznie przez 5 miesięcy nie zdecydowano się nawet na napisanie informacji o braku kontynuacji dalszego procesu rekrutacji. Szczerze - to żadna firma do której aplikowałem w ten sposób mnie nie potraktowała.

zainteresowany

widziałem ogłoszenie na koordynatora szkoleń. czy możecie mi powiedzieć jaka jest orientacyjna pensja na tym poziomie stanowiska? czy te wszystkie historie o nadgodzinach są prawdziwe? mam rodzinę i nie praca jest zdecydowanie dla życia a nie życie dla pracy

Ile sie tutaj zarabia?

Jakie są teraz realne stawki na pozycje seniorską? Jakie są widełki max, min? Czy nadgodziną sa bezpłatne? Pytam o Warszawę i Kraków

@Ile sie tutaj zarabia?

Ma senior analysta ok 7200 brutto a na senior consultanta ok 9500 brutto

Ciekawy

Czy asystenci w audycie dostają telefon służbowy?

@Ciekawy

Nie dostają

Czy nowo zatrudnione osoby w Deloitte Polska otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mo

Tak, już na wyjezdzie przed pierwszym dniem poważnej pracy

Kandydat do Audytu

Czy do działu Audytu w Warszawie był ktoś po rozmowie z managerem na praktyki/asystenta i dostał ofertę w drugiej połowie lipca na ten wrzesień/październik? Rekrutują jeszcze? Bo ogłoszenia wiszą do sierpnia, a słyszę o braku odzewu po rekrutacji też od znajomych.

Yyyyyyyy

Omijać szerokim łukiem. Pensje są takie, że można się czuć jak bieda-sponsor tego francuskiego G. Beznadziejna robota. Wyzysk i zawracanie D.

PwC porażka
@Yyyyyyyy

W PwC nie lepiej. Po awansie na seniora czasem trudno wyciągnąć 3,5 tys. zł brutto. Wszędzie głodowe pensje.

Lol
@PwC porażka

Człowieku senior w big4 zarabia minimum 7k brutto, do tego nadgodziny i bonusy. Skończ siać herezje. Seniorem to Ty byłeś…

Kandydat1234
@Lol

Senior w PWC zarabia min. 7k brutto? A jakie są górne widełki? Czy nadgodziny są płatne?

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Deloitte Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deloitte Polska?

Kandydaci do pracy w Deloitte Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deloitte Polska

Deloitte Polska