Opinie o Deloitte Polska w Warszawa

„Deloitte” to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Firmy te są członkami Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnej spółki prawa brytyjskiego z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (DTTL). Każda firma członkowska świadczy usługi w określonym obszarze geograficznym i podlega prawu oraz standardom regulującym działalność profesjonalną kraju prowadzenia działalności.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte Polska w Warszawa

XYZ

Jakiś czas temu otrzymałam wiadomość o zakwalifikowaniu się na testy online. Minęły 2 miesiące, a ja nie dostałam żadnych linków (folder spam również przeszukałam). Czy taki „porządek” to norma w Deloitte?

Agata

Jeśli Twój poprzedni post został usunięty, to po prostu naruszał on w jakiś sposób regulamin GoWork.pl. Tylko w takim przypadku administrator usuwa posty. Przedstawiłeś te uwagi bezpośrednio jakiemuś Przedstawicielowi Deloitte? Jeśli tak to jestem ciekawa, jak zareagował.

Luki

Na stanowisku Consultant 1 oferuja pensje 5k brutto co przy czestych podrozach i intensywnej pracy nie jest dobra stawka. Jako ubezpieczenie oferuja tylko Inter Polska ktore jest slabe. Multisport miesiecznie 34zl. Moze kiedys oferta deloitte byla atrakcyjna ale obecnie zdziadzial.

@Luki

@Luki A czy w Deloitte Polska SA realizowane premie pracownicze? Odpowiedz proszę.

Luki
@Agata

Ponoc czasami sa ale nigdy nie wiadomo kiedy i w jakiej wysolosci

@Luki

Dzięki za odpowiedź, ale wydaję mi się to nieco dziwne, że pracownicy nigdy nie wiedzą, kiedy oraz w jakie wysokości dostaną premie. A co z pakietem socjalnym? Czy Deloitte zapewnia Wam jakiś?

Pracuje w Consultingu. Mogę szczerze polecić wszystkim. Silny zespół, ciekawe projekty i szansa na szybki rozwój.

Praktykant

Rekrutacja przebiega miło i profesjonalnie, jednak brakuje pewnej spójności. Część osób zwraca się na ty, część osób na pan. Firma sama w sobie oferuje raczej przeciętne warunki, chociaż zależy czego się szuka. Pensja w okolicach minimalnej, dosłownie o kilka złotych wyższa (nie napiszę dokładnie, bo jest to trzymane w sekrecie do samego końca ;)). Jest też problem z godzinami pracy, tak naprawdę nie ma pewności ile godzin otrzyma się w projekcie, a w konsekwencji ile się zarobi. Firma nie określa minimum godzinowego do wyrobienia. Na pewno mają duży plus za szybki feedback na każdym etapie rekrutacji. Natomiast nie podoba mi się, że za każdym razem odzywa się inna osoba, a nie ta, z którą rozmawiało się wcześniej.

Pierwszym etapem jest screening telefoniczny, podczas którego padają pytania ogólne w stylu "czemu chcesz u nas pracować?", "czym zajmuje się audyt finansowy?" itd. Dodatkowo padło jedno pytanie po angielsku. Drugim etapem jest rozmowa video, całość trwała ponad 40 minut, padło wiele pytań merytorycznych o rachunkowość i audyt, dodatkowo pytania sytuacyjne "jak się zachowasz gdy ...?" i kilka pytań po angielsku. Pytania po angielsku są proste i typowo lifestylowe, każdy spokojnie sobie poradzi, jeśli tylko nie boi się powiedzieć kilku zdań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mateusz

Hej, czy są jakieś premie dla pracowników ? Warto aplikować ?

Williama

Witam, gorąca prośba o opinię na temat pracy w dziale HR - dla mnie ważna jest atmosfera, ludzie i kadra zarządz., zarobki oraz czy często wypadają nadgodziny i czy są płatne? Ciężkiej pracy się nie boję ;)

alumn_deloitte
@Williama

Pracowałam w dziale HR przez długi czas, myślałam, że wszędzie jest tak słaba atmosfera jak w Deloitte, ale całe szczęscie myliłam się :) Praca od 9 do 18, z godzinną obowiązkową przerwą i to nie zawsze, wyjdziesz 17:45 i słyszysz komenatrze pod nosem, że pewnie się opierdzielasz i nie masz co robić skoro tak wcześnie! kończysz pracę. Jesteś chora? Zapomnij o zwolnieniu, niby się troszczą i to ok że jesteś na L4, a w drugi dzień dzwonią, jak nie odpisujesz to znajdują Cię w social media i tam atakują, że trzeba coś pilnie zrobić. Nadgodziny są, jest ich sporo, bo zespoły są za małe, ale zapomnij o ich odbiorze, bądź wypłacie, chyba że postawisz sprawę jasno, to może "na lewo" pozwolą Ci je odebrać. Liderami HR są w większości typowe korpo "bicze" - pozdrawiam ;) Generalnie jak HR to zdecydowanie bardziej polecam inne firmy :) - na pewno lepsza pensja i większy komfort pracy

Grażyna
@alumn_deloitte

Czy firma za nadgodziny wypłaca dodatkowe wynagrodzenie? To co powiedziałaś jest bardzo niepokojące. Wiedząc o procedurach jakie obowiązują w firmie musiałaś zgadzać się na pracę po godzinach? Od jak dawna nie pracujesz w Deloitte Polska? Może wiesz czy po Twoim odejściu coś się zmieniło? Bardzo ważne są stosunki między pracownikami jak również kadrą zarządzającą. Jest nam przykro, że nie doświadczyłaś wsparcia wśród współpracowników. Czy inni pracownicy również zgadzają się z Twoją opinią?

Dorka
@Grażyna

Pracowałam w innym dziale w deloitte niż HR ale potwierdzam - non stop nadgodziny, nie są oddawane czy opłacane, w umowie jest zapis o nienormowanym czasie pracy, przedstawiają to na plus, że możesz poprostu pracować w innych godzinach a to nieprawda - pracujesz od 9 tak długi jak trzeba - o 18 biurpi jest pełne i nie ma mowy o wyjściu. Absurdalna przymusowa przerwa na lunch. Słaba atmosfera, bardzo słabe traktowanie przez osoby z "topu" - na pracowników niższych szczebli patrzą jak na podludzi i tak też się do nich odnoszą - nie myslalam, że takie rzeczy są możliwe w XXI wieku. Przypadki mobbingu, choroby i poronienia że stresu - to właśnie DELOITTE. NIE POLECAM.

Aldona

Ile może zarobić starsza/samodzielna księgowa? Mgr, 5 lat doświadczenia w biurach rachunkowych, angielski biegły. Czy w Warszawie są wyższe zarobki niż w innych miastach?

IZa

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Młodszego księgowego? Chodzi Warszawę Rondo ONZ. Słyszałam raczej niepochlebne rzeczy, ale jak to jest w rzeczywistości? Czy nadgodziny faktycznie są płatne i jak jest z praca w niedziele?

Sebastian
@IZa

Jeżeli jesteś zainteresowana zatrudnieniem to wyślij CV, a na rozmowie rekrutacyjnej dowiesz się jaki warunki proponuje firma i czy Ci odpowiadają. Też chciałbym się dowiedzieć konkretów, więc jeśli będziesz mieć jakieś informacje podziel się nimi na forum.

Nobody

Nie polecam działu podatkowego w Katowicach

Grażyna
@Nobody

Dziękujemy, że zechciałeś wypowiedzieć się na forum. Może jednak powiesz nam coś więcej? Twoja opinia jest bardzo krótka i nie wskazuje nam za dużo informacji. Dlaczego wypowiadasz się tak negatywnie o firmie?

Czy w pracy często używa się języka angielskiego? Jaki poziom jest wymagany ?

Bronisław
@Ania

W ogłoszeniach pracodawca zaznacza, że język jest wymagany w stopniu dobrym. Niestety nie wiem, czy będziesz go często używała. Wszystkiego dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej o ile się na nią zdecydujesz. Może ktoś z obecnych pracowników podpowie Ci, czy podczas rekrutacji są przeprowadzane testy językowe i czy rozmowa odbywa się w obcym języku.

Ok

Dwa miesiące temu wypełniłem formularz aplikacyjny, po czym wysłałem maila z zapytaniem o status aplikacji miesiąc później. Do dnia dzisiejszego nie uzyskałem jakiejkolwiek odpowiedzi. Rozumiem, że procedury wymagają czasu, lecz traktujcie ludzi poważnie i chociaż odpowiadajcie na maile. Jeśli nie jest się zainteresowanym to wypada przynajmniej wysłać automatycznego maila zwrotnego z odmową. Dodam tylko, że od lat jestem związany z rynkiem brytyjskim więc mam porównanie jedynie do procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych w firmach Wielkiej Czwórki w Londynie (z resztą obecnie pracuje dla jednej z nich w konsultingu). Nie wiem, być może jest to normalna praktyka w Polsce? Moim zdaniem jest to brak profesjonalizmu z Państwa strony, który jedynie szkodzi dobrej reputacji Deloitte.

Abc
@Ok

Zamiast się frustrować, wyślij swoją aplikację jeszcze raz. Możliwe też, że nie ma teraz naboru więc nie rozpatruje się nowych CV.

Empl
@Ok

Są terminy rekrutacji, najwięcej z nich dotyczy rozpoczęcia pracy w październiku/wrześniu, stąd możliwy brak odpowiedzi. Dla wszystkich, którzy się rekturują, rekrutacja ma miejsce w maju/czerwcu/lipcu właśnie do zaczęcia pracy od października.

Bronisław
@Empl

Wiesz może, co jest powodem tego, że pracodawca przyjmuje pracownika od października? Ma to związek z większym zapotrzebowaniem na pracownika w okresie jesiennym aniżeli letnim? Jest to bardzo ciekawe, więc mam nadzieję, że to nam wyjaśnisz.

An An

Cześć, na jakie zarobki można obecnie liczyć w podatkach ? Czy osoba z 4-ro letnim doświadczeniem w doradztwie podatkowym (ale na stanowisku asystenta) oraz 2-letnim w dziale podatkowym firmy może liczyć na stanowisko senior consultanta?

@An An

Całkiem sporo osób wypowiadało się już w bieżącym wątku i wydaję mi się, że ktoś wspominał coś na temat zarobków. Ale oczywiście dobrze będzie, jak ktoś przekaże nam aktualne informacje. Na stronie Deloitte Polska można wiele przeczytać odnośnie różnego rodzaju benefitów, które oferują swoim pracownikom. I trzeba powiedzieć iż są na prawdę bardzo atrakcyjne: https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/careers/articles/students/benefits.html Zdradzisz nam, na jakim etapie teraz jesteś? Już wysłałaś swoje CV, czy jednak wolisz jeszcze trochę poczekać?

Martaśna

W sezonie praca przymusowa 10 godzin dziennie wraz z godzinna przerwa na obiad, której i tak nikt nie honoruje, bo finalnie idziesz na obiad z przełożonym, jecie 10 minut i do roboty. Wszystko argumentowane zadaniowym czasem pracy vel siedź póki ci każe. Nadgodziny wypłacane 50/50. Polowe możesz dostać w pieniądzach połowa do odbioru. Na każdym stopniu obowiązkowe elearningi w ilościach miliard, po angielsku, zakończone testem.

Martaśna

WWA: Praca dramatyczna. Benefitów sporo, ale to tylko dlatego, ze wiadomo od początku, ze nie będziesz mógł z nich skorzystać (brak czasu). Praca po godzinach, niekulturalne odzywki przełożonych, wyjazdy na koniec Polski, presja czasu, nikt nic nie tłumaczy a wymaga. Po każdym projekcie ocena, która i tak się nie pokrywa z ocena końcowa wynikająca ze spotkania oceniającego. Plusy to dobre wynagrodzenie oraz możliwość awansu co roku przy pozytywnej ocenie. Praca dobra dla osob, którym nie zależy na zyciu prywatnym i są karierowiczami. Jeśli posiadasz dziecko to lepiej nos ze soba zdjęcie w portfelu, bo będziesz je widywać tylko jak śpi. Jakby co to biurka własnego nie dostaniesz, wiec o ramce zapomnij ;)

Ew.

Widzę,ze pojawiło się ogłoszenie na Asystenta ds Administracji. Jakie są obowiązki i zarobki brutto na jakie można liczyć na takim stanowisku ?

@Ew.

Masz rację - w Internecie można znaleźć informację o rekrutacji na interesujące Cię stanowisko. Do głównych zadań osoby spełniającej tę funkcję należałoby: Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów wewnątrz firmy; składanie oraz odbiór dokumentów z instytucji prawniczych, urzędów, notariuszy; zbieranie podpisów pod dokumentami firmowymi, kontakt z asystentkami; dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze; archiwizacja dokumentacji firmowej; wsparcie innych działów firmy w bieżących działaniach. Niestety, nie wiem, jakie zarobki oferuje Deloitte Polska, ale zapewnia na pewno: umowę o pracę; pracę w młodym, dynamicznym zespole; rozwój kompetencji miękkich oraz szeroką ofertę benefitów pozapłacowych. I co o tym sądzisz? To wystarczy, byś aplikowała?

Xxxx

Bardzo nieprofesjonalne podejście już podczas procesu rekrutacji. Milion pomyłkowych e-maili, czy naprawdę tak trudno zrobić coś raz a dobrze? Szkoda, że niekompetentne osoby robią przedsiebiorstwu taki czarny PR. A widząc podejście do potencjalnego kandydata nie chce sobie wyobrażać jak wygląda praca w tym miejscu.

Magda

Hej! Czy ktos dostal juz zaproszenie na jakis assessment jesli chodzi o rekrutacje do audytu (entry level)? Zrobilam testy i cisza poki co.

Kama
@Magda

Niestety u mnie też cisza. Zastanawiam się czy oznacza to, że po prostu się nie dostałam.

@Kama

Podbijam. Ktos cos?

marcin
@Magda

oJa podobnie uczestniczyłem w rekrutacji i nie otrzymałem wynikow...odzewu,też brak ze strony firmy..

J.

Pracuje w konsultingu, w Deloitte Digital - super ludzie, ciekawa praca i projekty. Zdecydowanie polecam.

Ciekawski

Jak myslicie na co moge liczyc w tej firmie majac mniej wiecej takie osiagniecia: -Licencjat z ekonometrii (5 na dyplomie) -Magisterka w Szkocji MSc Investment Analysis z wyroznieniem (oceny w pierwszej trojce studentow z calego roku) (kierunek z Recognition od CFA Institute - ponad 70% materialu z 3 leveli CFA Exams) -Udzial w CFA Institute Research Challenge w UK i awans do finalu krajowego w Londynie -CFA Level I zdany - 10 miesiecy doswiadczenia w bankowosci detalicznej (ING) jak sprzedawca produktow bankowych - inne pierdoly typu konkursy na Gieldzie derywatow w Chicago, aktywnie uczestnictwo w studenckim funduszu inwestycyjnym, miesiac stazu w inwestycjach w szkocji Dziekuje za odpowiedz

Bad
@Ciekawski

Możesz liczyć na umowę zlecenie ;)

IRL
@Ciekawski

Nie zawracaj sobie glowy Big4 i probuj do PE (KKR, Guggenheim), VC albo jakiegos asset managera w Londynie :) Jak interesuje Cie dzialka credit w private equity, to bardzo polecam KKR w Londynie lub Dublinie (pracowalem tam)

Xyz

Brak jakiejkolwiek informacji odnośnie udziału w rekrutacji, słabo!

Nowa
@Xyz

właśnie też szukałam opinii, a tu zmiana nazwy... lol może zmiana nazwy wiąże się ze zmianą atmosfery pracy hahaha

@Nowa

Ty chyba także jesteś zainteresowana podjęciem pracy w firmie Deloitte Polska. To bardzo dobrze! Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale Deloitte to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług badania i innych usług atestacyjnych, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego oraz innych powiązanych usług. Aktualne oferty pracy znajdziesz z kolei tutaj: https://pl.career.deloittece.com/home?icid=top_ Szukasz jakiejś konkretnej posady?

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Deloitte Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deloitte Polska?

Kandydaci do pracy w Deloitte Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deloitte Polska

Deloitte Polska