Opinie o Bebiko i firmie Nutricia Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nutricia Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nutricia Polska Sp. z o.o. w Opole Marka Z Jemielnicy 1

operator

Witam, Pracuję w tej firmie od 1,5roku. Wyzysk, rotacja stanowisk bo tak się mądrym liderom podoba, idiotyczne zasady główne i jeszcze głupsze zasady kardynalne tylko po to, by w ciągu jednego dnia znaleźć powód by zwolnić robola. Masz plecy to masz względny spokój - ale do czasu, bo liderka ma swój dziwny "okres" i możesz za 2dni już nie pracować :) stres, stres i jeszcze raz stres... Nie stabilna praca... Jest to dziwna firma! To nie jest ta sama firma co kiedyś. Szczerze mówiąc to NIE POLECAM tego g...!!! Szkoda zdrowia!

pipi

Zwolnij się - jestem w trakcie, a po drugie to ta firma głównie bazuje na bezrobociu które panuje, niektórzy po prostu nie mają wyjścia i godzą się na takie traktowanie w innych państwach jak Francja Niemcy gdzie też mają swoje oddziały już nie są tacy mądrzy i muszą się liczyć z ludzmi. I w Polsce powoli zaczyna brakować dobrych pracowników, w tedy zobaczymy co zrobią.

pipi

Kolego co ty wypisujesz albo tam nigdy nie pracowałeś albo jesteś dobrze opłacany, najgorsza w tym zakładzie jest zakłamanie które tam panuje, któryś z dyrektorów miał wizje i ją wprowadza traktując ludzi jak małpy w zoo, ale ludzie w odróżnieniu od zwierząt widzą co się dzieje. Kolega pisał o zero wypadków co oczywiście jest fikcją, a wciska się ludzią że tak jest DPS to kolejne fikcja 90 a nawet 97% pracowników zadowolonych,to jedynie w KOREI jest lepszy wynik, wystarczy poczytać opinie powyżej. JUŻ całe Opole się z tego śmieje. A ta propaganda, już brakuje ścian na te plakaty i hasła mało tego to powiesili monitor na zewnątrz aby pracownicy oglądali wykłady poszczególnych dyrektorów jak to u nas jest pięknie i wspaniale. Mam pytania ty w to wszystko wierzysz? Jeśli tak to jak długo będziesz żył w tym zakłamaniu.

lolo

Ja jestem ciekawy czy gdy by prawo Polskie pozwalało postawić w tym zakładzie baraki i pracować 24 godz.czy by tego nie wykorzystali? Myślę że tak. Tam liczy się tylko zysk a nie człowiek.

Ustawiacz

Pytania o pierdoły,BHP itp. Jak sie nie spodobasz 0 pracy

Czy dziwi Pana filmik o BHP na wejsciu do firmy? Oczywiscie,robie z siebie profesjonalną firme a non stop prowadzone rekrutacje albo bezposrednio albo przez agencje Pracy i tak w kołko od kilku lat!Coś chyba jest nie tak

Mały

Mak w którym biurze pracujesz?? pracownicy nadużywają L4.... Za to ich pracodawca nie zauważa wypadków przy pracy,a L4 każe zamieniać na urlop....Żeby wykresy ładnie wyglądały i buźki były zielone i uśmiechnięte...

Mały

Ważna jest ilość dni bez wypadku na tej zakłamanej tablicy przy wejściu.Dlaczego nic nie zrobiono z wypadkiem kilkanaście dni przed 1500 dniem bez wypadku?Czeski film,na CZYJEŚ polecenie nagle wszyscy zapomnieli ze coś groźnego się wtedy wydarzyło...Dlatego potrzeba wymiany kierownictwa żeby minęło to chore zakłamanie.

Były

Dobrze piszesz o ukrywaniu wypadków,o L4 też.jedno z czym się nie zgadzam to kwestia tego że ktoś z "góry"zauważy braki kadrowe i coś z tym zrobi....najpierw trzeba byłoby cała górę na nowych ludzi,bo ci dzisiejszy rządzący głęboko w du**e mają zwykłych pracowników.liczą się ilości i zyski,a co z tego ze zamiast np.20 osób tę samą pracę wykonuje 13...ważne jest efektowne wykorzystanie ludzi na maxa za jak najmniejsze pieniądze.W nutricii opanowali to do perfekcji.

?

A o co chodzi z tymi numerami??

supply chain

Nie będę pisał o warunkach pracy bo już wszystko napisano, ale wspomnę o ważnym fakcie. Jeżeli zależy wam na zdrowiu, to firmę mijajcie szerokim łukiem... Ukrywanie wypadków to codzienność...a jak chcesz nagłośnić sprawę to na 2 dzień wypowiedzenie, a wypadek z Twojej winy, bo łamiesz zasady... które są tak skonstruowane, żeby każdą czynność można było podpiąć pod nie... PIP nie reaguje.. pewnie mają tam plecy... przyniesiesz L4 to dają Ci do zrozumienie, że działasz na szkodę firmy.. nawet opiekę na dziecko, czy macierzyński jest dla nich problemem. Pracownicy sami sobie szkodzą, bo zezwalają na taki traktowania, które jest w ocenie prawa, przestępstwem. Promyk nadziei jest, braki kadrowe sięgają już kilkunastu procent. Może ktoś z góry zauważy, że coś w firmie jest nie tak. Jak macie pytania to piszcie, odpowiem tutaj. Pozdrawiam

Haha

"Dobry Januszek i lotos" pewnie w biurze pracujesz ze takie bzdety piszesz...

jak tak jak nie
@Haha

Pewnie masz rację. Ale co z tego!

staś
@jak tak jak nie

Jak to co z tego punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Dobry Januszek

Ty Janusz a ile kaski wtopiłeś w ten biznes (takie emocje). Tobie herbata czy owoce już chyba nie pomogą - czarna otchłań. BRRR....

Janusz

W Nutricii nie liczą się umiejętności oraz co sobą reprezentujesz o Twoim byciu albo nie byciu zadecyduje lider,jeżeli nikogo tam nie masz nie wybieraj się tam zostaniesz zjedzony przez piranie i oskubany do reszty,fałsz i obłuda towarzyszy na każdym kroku wszędzie widać sztucznie poprzyklejane do ust uśmiechy ludzie którzy najciężej tam pracują zachowują się niczym czopki gdy tylko widzą cień szansy aplikują się sami czy tego sobie życzy przełożony czy nie...Strach towarzyszący ludziom wyzbył z nich poczucie wartości i człowieczeństwa zaczęło liczyć się tylko przetrwanie...Szkoda mi osób którzy poświęcili życie dla pracy w tej firmie a teraz są w takim wieku że muszą tam pracować na stare lata są gnojeni przez gówniarzy którzy nazywają się liderami są to ludzie bardzo często ograniczeni nie mający pojęcia o zajmowanym stanowisku,dlatego jeżeli jesteś osobą młodą nie mającą żadnych zobowiązań omijaj ten zakład dobra okładka książki nie jest gwarantem treści w niej zawartej...

lotos

sądzę, że herbatka, owoc zdrowy, odrobinę relaksu... spowoduje odrobinę łagodniejszy ton. czytam i generalnie nie wiem o co chodzi?

wiki
@lotos

fakt, jest chłopczyna zadufany w sobie no i.. niewysoki, ale jaką ma szefową :)))))

Sylwek

Net-dobrze napisałeś o tym małym zadufanym w sobie osobniku.Na każdego patrzy z "góry",bez uśmiechu i jakichkolwiek emocji.

Sylwek

Dokładnie Bożka, firma nie ma wogóle szacunku do ludzi.Nie spodobasz się kierownictwu,albo liderowi i wylatujesz.Obojętnie jak by się nie poświęcać i tak możesz prace stracić w tym samym dniu( przychodzisz do pracy i dostajesz wypowiedzenie)Szkoda tylko że klika liderów,kierownictwa jest nie do ruszenia.Omijać tę firmę szerokim łukiem.Pracy w Opolu jest dużo,za lepszą kasę i bez nocek i 4 brygadówki.

Hehe

Jak tam wasze podwyżki?? Rozmawialiście już z kierownikiem kamienna twarzą? pracować macie i się nie odzywać,bo jak nie to na wasze miejsce 10 za bramą czeka;)

Hehe

mike
@Hehe

Jak 10 czeka to niech iz sobie bierze

AnA

Kolega: aż tak źle z pensja? Mickiewicz: do mnie twoja wypowiedź skierowana?

AnA

A próbowałeś rozmawiać z kierownikiem żeby dali podwyżke?

AnA

Jeżeli chodzi o pracę przy maszynach to nie będzie z tym problemu, bo mam doświadczenie i lubię produkcję :) bardziej chodzi mi tu o relacje między pracownikami, bo to jest bardzo ważne. Pracowałam w jednej dużej firmie produkcyjnej jako operator maszyny, praca ciekawa ale ludzie już nie. Jeden na drugiego co chwilę do biura, jak hieny czekali aż Ci się noga powinie żeby tylko zakablować. Zamiast jeden drugiemu pomagać.. Polaki cebulaki.. Zależy mi na dobrej współpracy co by do pracy jechać z dobrym nastrojem a nie jak na ścięcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Nutricia Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nutricia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nutricia Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 403 ocen.

Nutricia Polska Sp. z o.o.