Opinie o Bebiko i firmie Nutricia Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nutricia Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nutricia Polska Sp. z o.o. w Opole Marka Z Jemielnicy 1

ŁadneButy

Pszenny bochen od rolnika, port trącany modrą falą,huta spływająca stalą mruczy więc Polak potrafi, zadziwiona europa patrzy jakich cudów dokonują ręce robotnika oraz chłopa, Gospodarzu tych dorzynek twoja to zasługa ze dzień w dzień rośnie Polska druga !!!!!!!

Ziutek Balcerek

Klimat na zakladzie niczym Alternatywy 4 w których to cieć Stanisław Anioł wierny pies komuny szczuł ludzi. To samo nutricia tylko cieci paru..inny system..lecz te same metody.."Nad wszystkim czuwa gospodarz domu,nie da on krzywdy zrobić nikomu, zawsze pomoże, o każdej porze , O mój Boże !!!! " taką o to pieśń kazał śpiewać na swoją część. Pracownicy nutrici po robocie na próbę chóru !!!!!

nick sloter

A to kaliciak tam gada na tym nagraniu ??

Szacun Prawda

Szacun kolego dla Ciebie !!!!!

Ustawiacz

Pytania o pierdoły,BHP itp. Jak sie nie spodobasz 0 pracy

Czy dziwi Pana filmik o BHP na wejsciu do firmy? Oczywiscie,robie z siebie profesjonalną firme a non stop prowadzone rekrutacje albo bezposrednio albo przez agencje Pracy i tak w kołko od kilku lat!Coś chyba jest nie tak

Nie szukaj tam pracy

W tej firmie nie ma nic normalnego. Chora psychoza !!! Korba totalna !!! Czy produkcja czy logistyka rycie beretu maksymalne. Pracowałem tam trzy lata. Zmienilem prace i poczułem się naprawde jakbym wypłynął na powierzchnie wody po głębokim nurkowaniu i nabrał do płuc powietrza !!! Nigdzie tak naprawde nie jest super praca i pieniądze, ale Nutricia przechodzi sama siebie !!!!!

hui pei

stare chińskie przysłowie mówi: "jak najdalej od ulicy marka z jemielnicy" i coś w tym musi być...

szukam pracy

jest przynajmniej jeden normalny wydział w tej firmie gdzie warto pracować? pytam poważnie bo szukam czegoś innego na chwile obecną?

waldemar wspaniały

a znacie madame Blaut? jakie wrażenie ?

Leszek Chmielewski

Leszek tam był , zobaczył i odszedł spragniony wrażeń gdzie indziej....Dziękujemy Ci Leszku

bozka
@Leszek Chmielewski

pochwalam zmiane pracy ,ci co tam pracuja mysla ,ze na Nutricii swiat sie konczy

Ryszard Ochódzki

Przeniosłem się z logistyki w nutricii do hurtowni mat. budowlanych w Opolu jako kierowca kat. C i operator wózka widłowego. 2765 brutto za prace od poń. do piątku od 8 do 16. Czasem dluzej i w soboty ale za dodatkowe siano i 100 % stawka za sobotę. Ha Ha Ha a do tego normalna ekipa w firmie i wózkiem można latać paląc sobie szluga Ha Ha Ha obszczana nutricia !!!!!!

Leszek Chmielewski

Leszek powiedział jak jest "Tylko ci o charakterze szmat są w tej firmie za Pan brat"...Dziękujemy ci Leszku

Lider

Nutricia to jedna wielka lipa !!!! Gówniane siano 2300 brutto za prace na trzy zmiany czterobrygadowe czyli non stop w robocie w atmosferze gorszej niż psychoza. Francuskie koncerny to najgorsze co może być. Ludzi traktuja jak szmaty a sami nimi są. Panie drosik won do żabojadów!!!!

odpowiedz Tołdi

Pracowałem z lukaszem na zmianie u tej wieśniaczki. Znam historie ktora krąży po zakladzie i znam wersje lukasza. Wierze w ta druga. Zawsze mowil ze ta (usunięte przez administratora) mu się podoba, ale nie wierze żeby w to ze zadzwonił i niby podal się za swojego ojca i powiedzial ze się powiesił, za to wierze w to ze to intryga osób trzecich. Bo ten który powiedzial kierownictwu firmy ze do niego dzwoniono to niejaki Artur z. Kolega Jasińskiego których lukasz nienawidził...dziwny zbieg okoliczności ze telefon o rzekomej śmierci lukasza jak to nazywasz dostal akurat Arturek...czego przed inspekcja pracy firma nie potrafila udowodnić ze w ogóle ktos do kogoś dzwonił....ze niby lukasz dzwonił do czyrkowej na numer prywatny i cos tam mowil !!!!????? Pani Joanno więcej godności ze opowiada pani takie bzdury o jakiś telefonach. Zalosna ohydna intryga ludzi którzy tam pracują wiele lat i zrobia wszystko żeby człowieka oczernić i zmieszać z błotem takich jak lukasz który tam pracowal za trzech i bardziej kumaty niż oni wszyscy razem wzięci. Jedyny gościu z jajami który się postawił ekipie starych pracowników i żaden z nich nawet nie burknął w jego towarzystwie. Nie wierz Tołdi w to co usłyszysz w nutrici. Domyślam się ze tam pracujesz lub pracowales niewiem jak długo ale jezeli wierzysz w to co mówi kierownik lub jego liderzy albo pracownicy typu Jasiński zabludowski franczyk zajac slabski slupczynski itd. To się przekonasz kiedys ile to warte i mam nadzieje ze nie spotka cie podobna historia....

belberith
@odpowiedz Tołdi

(usunięte przez administratora) przestań wypisywać bzdury i udaj się do lekarza specjalisty który może jeszcze ci pomoże, jak nie czujesz się już na siłach to masz jeszcze tylko jedno wyjście

Tołdi

"A czy dalej pracuje w nutricia opole niejaka pani Dziunia Ksiezniczka z zimnej nóżki ????? Jak tak to pozdro niunia!!!!" A ty co się zakochałeś w niej,że ciągle o niej wypisujesz?a może jesteś tym, który rzekomo się powiesił z miłości???

Konrad

Masz takie uprawnienia i siedzisz w tym syfie za taką marna kasę to sam sobie jesteś winien,wiec nie narzekaj.

UWAGA!!

jak najdalej od tego zakladu .... pracuje w nim i chce sie wyrwac bo psychika niszczy sie w nim bardzo szybko najgorsze jest to jak cie traktuja jezeli ulegniesz wypadkowi 0 chorobowego 0 wypadku oni nie uznaja wypadku i zawsze jest wina pracownika a jezeli sie zglosi wypadek to odrazu wypowiedzenie rotacja jest bardzo duza

ponk

lukaszek

Mam prawko kat. B, C -E, kurs na przewoz rzeczy, wozki widlowe, windy towarowe, wciagarki, ADR , HDS . Suwnice.Nutricia w logistyce wycenia to na 2300 brutto. Tyle samo dostają swiezaki co nie potrafią obsługiwać paleciaka. Wszystkim którzy potrafią śmigać na różnych sprzętach i nie po to tak jak ja wydali duza kasę na różne uprawnienia zeby pracować w tym zakladzie za grosze nie polecam gorąco. Pozdro dla trakerów. Omijajcie ten syf !!!!

roman

Ja mam rybki :)

bozka

ja tez tam kiedys pracowalam i nie chcialabym za zadne pieniadze tam wrocic atmosfera odrazajaca zmiana na zmiane patrzy wilkiem za chorobowe lecisz z pracy za zle zwiazany but lecisz z pracy regulki bhp trzeba wykuc na pamiec ocena pracownika co pol roku spelnia oczekiwania czy nie jezeli nie tyrasz za te same pieniadze jezeli tak dostaniesz pare groszy podwyzki

Zostaw merytoryczną opinię o Nutricia Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nutricia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nutricia Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 403 ocen.

Nutricia Polska Sp. z o.o.