Opinie o Bebiko i firmie Nutricia Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nutricia Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nutricia Polska Sp. z o.o. w Opole Marka Z Jemielnicy 1

misio

O takich ludzi tam potrzebują którzy całkowicie poświęcą się pracy a jak się pojawi dziecko albo się wypalisz to ci podziękują.

kasia86

Też zwróciłam uwagę na ofertę pracy asystentki ds. komunikacji z konsumentem, Ty już tam inka pracujesz? Jakie wynagrodzenie i pozostałe warunki?

Bez entuzjazmu

Maria,atmosfera,benefity...tak myślących ludzi jak ty im potrzeba.wiesz w życiu tak jest ze dzieci ani atmosfery,ani benefitów z talerza nie jedzą....

kebAb

mikka 1600zł to nie jest źle? To jest tragicznie! wypłaty na poziomie 1950zł netto za 3 niedziele, wszystkie weekendy pracujące, nocki... żenada! Ludzie się nie postawią, bo mają kredyty, ja osobiście nie mam zadłużenia więc sram na tą robote, już niedługo i mnie nie będzie ;)

bozka1

odezwal sie pewnie Jakis lider albo lizus bo ludzie ktorzy musza pracowac w piatki swiatki i niedziele zarabiaja o wiele wiecej niz w tej prestizowej firmie Danone

bolek

Jeśli to taka prestiżowa firma to dla czego tak nie prestiżowo płaci zobacz też opinie.Prestiż nie da mi chleba.A ty kolego jeśli prestiż jest dla ciebie taki ważny to może zrezygnuj z swego wynagrodzenia na rzecz firmy,na pewno dostaniesz ocenę powyżej oczekiwań.

Ustawiacz

Pytania o pierdoły,BHP itp. Jak sie nie spodobasz 0 pracy

Czy dziwi Pana filmik o BHP na wejsciu do firmy? Oczywiscie,robie z siebie profesjonalną firme a non stop prowadzone rekrutacje albo bezposrednio albo przez agencje Pracy i tak w kołko od kilku lat!Coś chyba jest nie tak

Spiący za begami z C2

3x NIE. Kasa nie adekwatna do pracy i obowiązków. 1600 zł za każdy weekend w pracy, nocki itp - no ale przecież 50 zł (brutto) ekstra za prace w niedziele dają hahahha. Zastanówcie się zanim zdecydujecie się podpisać umowę z NUTRICIA. Najstarsi pracownicy z którymi rozmawiałem nie pamiętali aż takiej rotacji ludzi jaka miała miejsce w 2015r. Z pozdrowieniami dla zasypu C2 i poganiaczy od śpiącego za begami :D

qwerty

Podwyżka??? Dobre sobie. HAHAHA

bez entuzjazmu

Alan-będziesz chciał coś z tym zrobić,to cię wywalą na zbity pysk.tam jesteś dobrym pracownikiem kiedy się nie odzywasz i robisz co ci każą. a uwierz mi ze nauczą cie mówić że deszcz pada,kiedy ktoś na ciebie pluje.

bozka1

ja rowniez bylam w takiej sytuacji mialam wypadek w pracy i pomimo ze mialam noge w gipsie mowili mi zebym nie zglaszala wypadku i przyszla do pracy.Nie zgodzilam sie na to ,lecz po jakims czasie mnie zwolniono.Ale nie zaluje tej pracy w tej firmie jestem szczesliwa ,ze tam juz nie pracuje.

Harnaś

Mario,masz rację ta ocena pracownika to porażka,największą głupotą jest to ze sam siebie oceniasz....śmiech na sali.Uważam ze po to są liderzy,czy jakiś chłopek roztropek kierowniczek żeby to oni widząc twoja prace cie oceniali.ale o tej firmie to można książkę komedio-dramat napisać,no może bardziej dramat.

Mario

W nutricii funkcjonuje system ocen pracowniczych,przeciez to jest porazka zeby co roku pracownika oceniac w zadnej firmie w Opolu tego typu rozwiazan sie nie stosuje,ktos to wymyslil w biurowcu i wzial za to gruba kase,pozatym jest to idealne narzedzie dla pracodawcy do zwolnienia pracownika,gdzie motywuje sie to tym iz pracownik utracil zaufanie,pzeciez to jest paranoja jakas.

hujpol

uczą jeszcze profesjonalnej gały dzięki której ścieżka kariery stoi przed tobą otworem i kurewsko się uśmiecha

kapitan bomba

w ten sposób nic się zmieni każdemu coś się nie podoba ale nikt się nie odzywa to jest droga do nikąd jeśli chcecie poprawy MÓWCIE O TYM GŁOŚNO i nie bójcie się wszystkich was nie (usunięte przez administratora)

Norek

Szanuj lidera swojego,bo możesz mieć gorszego:)np.osobnik który już odszedł do lamusa-zakończył swoją błyskotliwą ścieżkę kariery (pseudo żołnierzyk miał) ,ale jego poziomu inteligencji chyba nikt do tej pory nie przebił,podobno go szukali ze świecą;)

Lady lAla

Liderzy to ciecie !!!

Leo

Ty mówisz o strajku,ciekawe kto niby miałby strajkować ,jak tam co jeden to bardziej zastraszony.Każdy(usunięte przez administratora) trzęsie żeby go nie zwolnili za jakąś pierdołę,a tobie strajki w głowie.Czyli jak widać nic się nie zmieniło,w szatni i jadalni każdy narzeka na firmę i prace,płace.a po wyjściu z szatni głowa w dół sztuczny uśmiech na twarzy i cała naprzód...

mahatma gandi

ZASTRAJKUJMY NIECH WSZYSTKIE ZMIANY STANĄ I ŻĄDAMY PODWYŻEK , DYREKTOR I JEGO PRZYDUPASÓW ZAMKNĄĆ W KIBLU I WYPUŚCIMY JAK COŚ WYNEGOCJUJEMY !!! MÓWIĘ POWAŻNIE W INNY SPOSÓB NIC SIĘ NIE ZMIENI !!! STOP WYZYSKOWI PRACOWNIKÓW :)

maka
@mahatma gandi

Potwierdzam w 100%: zwolnionym można być łatwo w każdym dziale bez wyraźnej przyczyny, za byle błahostkę i nieobiektywną ocenę.

lempik przemysław

nutricia to PORAŻKA , najgorsze jest to jak się tam traktuje pracowników jak bydło , można bezkarnie ludzi zwalniać za błahostki, oceniać w sposób całkowicie nieobiektyny.Wyobraźmy sobie taką sytuacje są tam pracownicy którzy pracują tam LATAMI i nagle przychodzi ocena pracownicza i okazuje sie że nie spełniaja oczekiwań! co to (usunięte przez administratora) jest ?? pracownik ze stażem 10 lat lub 8 nie spełnia oczekwiań.Kim są ludzie którzy decydują o tym ?? banda niekompetentnych, małolatów , pseudo inteligentów po studiach którzy srają wyżej niż maja (usunięte przez administratora) br /> Obowiązkowo wysłał bym kadrę kierowniczą, cały HR i inne (usunięte przez administratora) z biur na szkolenie z ETYKI I PODSTAW PSYCHOLOGII.Nagany za niezałożenie kasku, kamizelki, zwalnianie za drobnostki,to ma być powazny zakład pracy mleko i smoczek!!! czy tzn liderzy lub inne ambitne (usunięte przez administratora) nigdy się nie mylą? idealny zarząd idealni kierownicy ten zakład to kpina.Sama organizacja pracy tez pozostawia wiele do zyczenia są zakłady na opolszczyźnie z 4 brygadówką gdzie grafik otryzmuje się na rok z góry,a zmiany trwają 2 dni i przejście na koneic 2 dni wolnego.Lepsze rozwiązanie, zdecydowanie tak !!! ale po co coś zmieniać przecież jesteśmy nutricia jesteśmy zajebiści, nie mam wypadków , produkujemy dużo, oszczędzamy energię tylko ludzie nie chcą tam pracować ale (usunięte przez administratora) z tym!!!

zaintersowany

OK wszyscy piszą o dziłach które mnie nie interesują . Ma ktoś jakąś opinię o pracy biurowej? byłbym bardzo wdzięczny

leet-2300brutto to chyba nie jest szczyt marzeń za pracę w cztero brygadówce...chyba ze jest się kawalerem/panną i mieszka u rodziców,wtedy na przyjemności wystarczy.Druga kwestia chorych zasad-wskaż chociaż jeden zakład gdzie np.za przekroczenie czerwonej linii wyzwalają z pracy,za nie podłożenie klina pod koła zresztą też.Dużo tego za co ludzie stąd wylecieli z pracy,a ty to nazywasz"normalnymi zasadami"Haha dobre.uważaj wiec pracując, żeby żadnej "normalnej"zasady nie zlamac,bo wtedy -papa najlepsza firmo w regionie.

shutzstaffeln

lett to chyba pracownik tej firmy. Marna kasa to 2300 brutto za prace na czterobrygadówce. Zasady code i wise nazywasz normalnym regulaminem pracy ??? Upominanie pracowników którzy nie trzymają sie poręczy podczas zachodzenia schodami nazywasz normalnością ??? Wyrzucanie z pracy pod byle blachym powodem jak wyrzej wymieniony jest normalne ???? Zastanów sie lett

Zostaw merytoryczną opinię o Nutricia Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nutricia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nutricia Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 403 ocen.

Nutricia Polska Sp. z o.o.