CEWAR Więch Spółka Jawna

Opinie o CEWAR Więch Spółka Jawna

W

Firma słaba we wszystkich aspektach - od zarządzania po wynagrodzenia. Nie polecam.

Oni
@W

Ma swoje słabe strony ale bądźmy uczciwi i ta wypowiedź jest przesadzona. Może tak mówić tylko osoba w czepku urodzona która zawsze miała z górki. Znam wiele gorszych firm a tych lepszych stosunkowo znacznie mniej, więc nie jest to najniższa półka.

@Oni

To w czym oni sa niby tacy dobrzy? Az jestem ciekawy, bo jeśli chodzi o sytuację to bardzo dużo ludzi składa tam wypowiedzenia i zastępstwa nie widać. Finansowo jest bardzo słabo, a to jest jedna z podstaw oceniania firmy. Tylko nie mów ze wyplata na czas i atmosfera jest na plus bo wybuchnę śmiechem :D

Ciekawy

Jak tam sytuacja w firmie ? Warto aplikować na frezera lub tokarza cnc ? Można więcej szczegółów nt warunków pracy ? Pozdrawiam serdecznie

bimbo
@Ciekawy

Czyli chyba nie warto xD

My
@Ciekawy

Pracuje się dobrze, jest całkiem czysto a czy warto zależy od doświadczenia. Jeśli jesteś doświadczonym pracownikiem i szukasz adekwatnych zarobków to trzeba szukać dalej..... Ale jeśli pieniążek do drugorzędna sprawa a wystarczy Ci stabilna posada, wypłata zawsze na czas i w miarę możliwości spokój to spoko jest to odpowiednie miejsce.

Magdzik

Bardzo dobra firma. Nie ma co narzekać. Trzeba pracować ale bonusy są o pracodawca dba . Są parownicy którzy pracują od 5 do 25 lat to chyba o czym świadczy

Marianek
@Magdzik

Takich pracowników jest garstka, większość tych z dużym stażem chce dobić do emerytury, młodzi przychodzą, popracują maksymalnie rok i odchodzą. Jakie bonusy i dbanie o pracownika? Takie „bonusy” jakie są to jest podstawa w każdej innej firmie. Zabranie socjalu i brak podwyżek, przepis na sukces. Wypadałoby zapytać ile osób się zwolniło w przeciągu dwóch lat, najlepszy wyznacznik dbałości pracodawcy o pracowników.

Ukraincami was zastąpię
@Marianek

Podwyżek nie ma i ucina sie socjal, ale za to jak sie bryluje na fb, #cewarsponsoruje, #cewarpomaga :) szkoda ze sie nie chwala jak traktują pracowników, pamietacie jak prezes raz zwolnił pracownika po zabiegu na kolano, i wyskoczył do z ryjem "ile mozna byc na chorobowym?", albo jak powiedzial tekst z mojego nicku? Do tego dodajmy groźby zabrania części pensji narzędziowni mimo ciągłej, normalnej pracy i widać jak sie traktuje pracownika. Ale w internecie pozuje sie na dobrych wujków i filantropów. Koronawirus uratował trochę Cewar, bo odeszłoby nie 10 osób w tym roku, ale o połowę więcej. A w przyszłym kolejne, bo juz nawet firma ze Świdnika która tak wyszydzają na zakładzie proponuje teraz lepsze warunki niz "najlepsza firma w regionie" :)

@Magdzik

Jakie bonusy? W życiu żadnego nie widziałem a pracuje tu "kilka" lat. Jest jak jest przynajmniej stabilnie. Bonusów nie ma i nie wymagam, ale uczciwe podwyżki co roczne wraz ze wzrostem inflacji byłyby bardzo wskazane. Wtedy bym złego słowa nie powiedział. Minimalna krajowa rośnie a nasze pensje stoją. Już nie wspominając o średniej bo przecież minimalnej nie zarabiamy.

Tutaj trzeba by oddzielic gruba kreska dział produkcji i handlowy. Niby jedna firma a jednak to dwa różne światy. Jeśli chodzi o produkcję to bym tak podsumował...mają dobrych pracowników i są możliwości, niestety nie docenia się ich a brak kasy na podwyżki nie jest ich wina tylko zbyt nisko wycenionym produktem. Żeby nie wiem ile zasuwać to gdy będziemy się tak nisko cenić nikt nie zarobi na chlebek z masłem i mielonką, tylko na suchy chleb dla konia. Pieniądze są rozpuszczane a nikt nie słucha próśb i rad szeregowych pracowników, ktoś wyżej sterują tą łajbą trochę na oślep i nie wiadomo czy w ogóle ma wyznaczony jakiś cel. Byle utrzymać się na powierzchni.

A najlepsze że sam "król" nie ma pojęcia co tu się dzieje.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie CEWAR Więch Spółka Jawna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Cewar Sp. z o.o. sp.k.?

Worker

A konkretniej którego zespołu ????? Handel, produkcja, pracownik której specjalizacji?

Gruby 1987

Cześć mam pytanie jak zarobki na lakierni i jaka panuje tam atmosfera ?

Adrian
@Gruby 1987

Masz jakieś doświadczenie w pracy na lakierni, czy byłaby to Twoja pierwsza tego typu praca? Myślę, że doświadczenie może mieć kluczowy wpływ na wysokość wynagrodzenia, które pracodawca ten oferuje. Napiszesz, jak to w Twoim przypadku wygląda?

Podejscie do pracownika

Dlaczego potrzebujesz znać się na hodowli małp❓ . ???? Małpy mogą być na co dzień sympatycznymi i zabawnymi zwierzętami. Jednak jeżeli nie znasz zasad postępowania z nimi, to mogą sparaliżować szefa, zespół, a przez to całą firmę. W organizacjach mamy setki małp! Małpa to po prostu zadanie do wykonania (określenie od Ken Blanchard) Małpy lubią się wspinać do góry – na najwyższy szczebel. Jeżeli kadra kierownicza, nie umie z nimi postępować, to za chwile sparaliżują pracę osób, które są na najwyższych szczeblach. - ???? O czym musisz pamiętać przy zarządzaniu małpami (zadaniami): ▶️ Każda małpa musie mieć swojego właściciela. ▶️ Małpa powinna się znaleźć na najniższym organizacyjnym poziomie, który może się nią zająć. ▶️ Należy pilnować zdrowia małp – menedżer musi zadbać o karmienie i okresowe monitorowanie. Praca z małpami to ważny element moich procesów zmiany prowadzonych z menedżerami – tak jak z liderami w firmie CEWAR (zdjęcie). : Tak naprawdę małpy są wszędzie, również w domu. Najbardziej znane: ???? „zrobienie zakupów”, „zmywanie”, wyniesienie śmieci”. : ❓Jak u ciebie z małpami❓ Czy masz takie, które chociaż nie twoje - wchodzą Ci na głowę❓ ???? #PewnośćSiebie #PoczucieWłasnejWartości #MentorPewnościSiebie

Hmmm
@Podejscie do pracownika

Widzę zarząd dobrze się doszkala traktując pracowników jak małpy, dobrze to świadczy o firmie, która jest tak długo na rynku i nie jedna rzecz sponsoruje...

Marcysia

A ile jest oddziałów tej firmy ?

G
@Marcysia

W Lublinie dwa, Handlowy i Produkcyjny.

Jak wyglada praca w kontroli jakosci w Lublini?

M.

Stanowisko operator: Praca na 3 zmiany, obsługa 2 maszyn (3 czasami) bez dodatku za dodatkowe maszyny. Brak szkoleń (jedynie te obowiązkowe), niezbyt jasne rozliczanie nadgodzin. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć i jest to Twoja pierwsza praca to wystarczy, jeżeli chcesz zarobić uczciwie, szukaj gdzie indziej. Swiadczenia socjalne zabrane w tym roku, mimo ciągłości pracy podczas pandemii. Najbardziej rzucają się w oczy duże braki w zarządzaniu kadra błądzi jak we mgle, chaotyczne ruchy, które odbijają się na pracownikach. Mimo hucznych planów rozwoju firmy przy obecnych warunkach oferowanych przez Cewar ciężko im utrzymać tych pracujących od lat. Dosyć dynamiczny zespół, co roku rekordy zwolnień.

Sąsiad

Na jakie zarobki może liczyć tokarz/frezer z doświadczeniem. Jakie godziny pracy? Serie czy produkcja jednostkowa?

P
@Sąsiad

Na start dostaniesz moze z 2400, jak sie sprawdzisz to może podniosa do 2600-2800. Do tego tam sie zawiera w tym premia 20% wiec w razie nadgodzin odejmij sobie 20% od pensji i wtedy wyjdzie Ci ze złotówka moze więcej na godzinie przy sobocie. To pewne, w tej firmie kokosów nie zarobisz. Praca bardziej jednostkowa, czasem cos trzeba samemu napisac z pulpitu maszyny.

z

Cewar to taka super firma ze ludzie odchodza nawet w czasie koronowirusa mimo grozb dyrektora o nadciagajacym bezrobociu do tego jest taki szacunek do pracownika ze straszy sie go ucieciem pensji mimo normalnej pracy i zabiera fundusz socjalny jednoczesnie chwalac sie w internecie w wywiadach ze obroty w stosunku do poprzedniego roku wzrosły. Podwyzki mierne po 100-200 zlotych były w tamtym roku, w tym nie bedzie i za rok pewnie tez nie juz teraz ludzi brakuje i niedlugo pewnie nie bedzie mial kto robic. Ale to dobrze oby jak najmniej takich firm na rynku hehe. Ci co tu pisza ze dobra firma i ludzie pracuja po 25 lat to chyba szefostwo i maja na mysli takich ktorzy sa przed sama emerytura i pracuja aby tylko dociagnac mlodzi pracuja tak do dwoch lat i odchodza do lepszych firm

Bella

to wiem napewno Nie polecam

Tymon

Mam nadzieję, że dobra atmosfera i praca to przyczyny takiego spokoju na forum?

v
@Tymon

Nie, po prostu każdy kto mial się wypowiedzieć już się wypowiedział. Rotacja jest duża, ostatnio więcej osób odchodzi niż przychodzi.

kudłaty

czy jest montaż struktur lotniczych ?

kudłaty

hej,czy w cewar jest produkcja aerokonstrukcji lotniczych ?

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

sss

Ile zmian?

@sss

Na produkcji 3 zmiany.

Filip

Dla mnie firma jest dobrym pracodawcą a generalnie to mają dobre opinie w internecie

POWER

Nie zgodzę się z tym , praca jak każda ciężko, szkolenia są inwestują w pracowników, jesli ktoś chce pracować to pracuje i za wyniki są bonusy. Co do kadry wprowadza zmiany ale jest to proces długofalowy, pracują osoby kompetentne. Jest umowa o prace i wszystkie bonusy jak i premie , nie słuchajcie głupot, najlepiej narzekać.

niekompetentna;-)
@POWER

Hehehe - "Pleyer" to motto już gdzieś słyszałam ;) praca bardzo ciężka, co do kadry zarządzającej to niestety prawda

Zostaw merytoryczną opinię o CEWAR Więch Spółka Jawna - Lublin

• Jak się pracuje w CEWAR Więch Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy CEWAR Więch Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEWAR Więch Spółka Jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CEWAR Więch Spółka Jawna