Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie APTIV SERVICES POLAND S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Kraków

hmm

@Taco a to tu nie ma darmowej kawy czy herbaty dla pracowników?

Curious

Jak wyglada praca na stanowisku (junior) accountant in internal controlling. Oferty na takie stanowiska pojawiaja sie non stop od ponad roku? Spada tylko zakres wymagan od kandydata i troche zmienia sie nazwa stanowiska- raz junior raz po prostu ksiegowy. ciezka praca, nadgodziny ? co jest powodem takiej rotacji?

Mmmm

Witajcie, czy ktoś mógłby odpowiedzieć na kilka moich pytan? -jak wyglądają pensje w dziale finansów na stanowiskach seniorskich? - Czy w tym dziale możliwy jest home office? -Jak wygląda sytuacja z pracą w polskie święta? -Czy godziny pracy są stałe?

@Mmmm

Wszystko zależy jaki dział finansowy? AP, AR, Treasury, Controlling, GL? Między działami finansowymi jest duży rozrzut, więc musisz bardziej doprecyzowac pytanie... Home office nie jest problemem, przynajmniej koło 4 dni w tygodniu, ale wszystko zależy od dogadania z szefem i danego działu

OMG

Nie polecam. Bałagan organizacyjny presja ze strony managerów, zero wsparcia podczas problemów(radź sobie sam bez szkoleń a jak sobie nie radzisz to twoja wina bo jesteś za mało mądry efektywny , za mało pracujesz z domu po pracy itp. ) . Ocena managera polega jedynie na ocenie efektów pracy bez brania pod uwagę innych czynników ( wszak to oni organizują pracę). Mierni managerowie olewają projekty by później mówić ze to wina szeregowca .Firmę naprawia się od ludzi co nie maja na nic wpływu a mózg ( kierownictwo) na końcu... (coś tu nie współgra z logiką). Dziwi mnie ze jest zero reakcje ze strony HR na presje , pracownicy nie maja żadnych ankiet oceniających prace przełożonych a wiec robią oni co im się podoba. Zagrywki które nie powinny mieć miejsca w 2019 roku są na porządku dziennym. Nawet jak jest afera to HR znajdują się w innym budynku i nawet o incydencie nie dowiedzą. A nawet jak co, to i tak przymkną oko bo po co aferę robić przecież APTIV jest super ( kłamstwo powtarzane ..) . Ludzie są super ale na wykończeniu. Większość myśli jak uciec z tego piekła. Biuro jest na poziomie ale chyba tylko dlatego ze Aptiv go nie robiło ;). Rada zanim przyjdziesz podpytaj jakie opinie ma przełożony byś później nie żałował. Są tacy co cisną i jak robisz po godzinach to udają ze nie widza i są zadowoleni ze się starasz zapominając ze jest coś takiego jak kodeks pracy a za nadgodziny się płaci. Jak sie upomnisz o swoje powiedzą ci ze sobie nie radzisz i ze to twoja wina bo jesteś za mało efektywny. Jedyne wyjście wtedy to robić wolontariat .... Przykro mi ale większość negatywnych ocen tutaj pokrywają się z moimi odczuciami. Rada by zaczęto stanowczo reagować na patologie bo jest jej coraz więcej. To ze jest tyle ludzi nie znaczy ze można mówić że jak 5 osób odejdzie to się nic nie stanie. przyjdzie student..... Zarządzanie poprzez sztab kryzysowy . Problemy nie robią na ludzi wrażenia i wszystko się wali a każdy patrzy z uśmiechem ze może ta ściana nie zawali się na niego . Płace naprawdę niskie jak na firmę która chce być IT. Dużo negatywów ale taka jest przykra rzeczywistość.

Realny

Przesadzasz kolego.

Matthew

Konkretnie i na temat.

alu
@OMG

zgadzam się ze wszystkim co przedmówca przedstawił ,nowe porządki czas rozpocząć od niekompetentnych menagerow to przez nich cały ten (usunięte przez administratora) pozdrawiam

umcia
@Realny

przesadzać to można drzewa,taka jest prawda.

@OMG

Czy atmosfera w firmie się poprawiła w 2020 roku? Obserwuje ciekawe oferty ale jak wiadomo wielu pracodawców obiecuje gruszki na Wierzbie. Prosił bym o jakąś konkretną odpowiedź pracowników . Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie ?

Staż

2 etapy - wstępna rozmowa przez telefon, następnie właściwa rozmowa. Dość wysoki poziom - szczegółowe i dociekliwe pytania.

Po polsku - masz projekt, kolega miał zrobić część, ale nie zrobił, jak z tego wybrniesz? Pytania z rysunku technicznego, projektowania Po angielsku - wolisz pracować sam czy w zespole, co wiesz o firmie?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Koordynator serwisantów - praca biurowa
Automat Spec
Penetra

Moja opinia nie tyczy się bezpośrednio głównej siedziby firmy APTIV, a drużyny, która pracuje w Centrum Energetyki AGH. Zdecydowanie odradzam szukać sobie zatrudnienia w tym miejscu, a jeżeli już to na maksymalnie 2/3 miesiące. Ekipa zatrudnia oczywiście tylko studentów żeby zminimalizować wszelkie koszta po swojej stronie. Sama stawka jest tego idealnym odzwierciedleniem. Naprawdę lepsze warunki można dostać nawet w gastro. Oczywiście zatrudnienie studentów, którym brakuje odbycia zawodowego pozwala również na tworzenie obrzydliwych warunków pracy. Śmieszny program komputerowy, który liczy czas pracy i pozwala na maksymalnie 5 min nieaktywnosc. Potem program się wyłącza żeby przypadkiem nie wypłacić pieniążka za tą dodatkowa minute spędzona w łazience. O jakiejkolwiek przerwie na lunch/obiad można również zapomnieć. Zachęcano do jedzenia przed komputerem byle by nie tracić czasu i patrzeć w monitor. Tak, specjalnie mówię tu o patrzeniu w monitor, bo efektywność dla ekipy ma znaczenie tylko wtedy gdy jest za niska. Jeżeli robisz za mało to wtedy możesz liczyć na zainteresowanie. Liczy się tylko to by przypadkiem nie oderwać wzroku od monitora. Towarzyszy temu ciągłe uczucie patrzenia przez ramię czy aby na pewno pracujesz. Finalnie praca sprowadza się do znalezienia minimalnej efektywności, która jeszcze jest akceptowana, bo więcej niż to nie opłaca się robić. Jeżeli o formę samej pracy chodzi to jest ona równie obrzydliwa. Projekty są monotonne i często sposób samej pracy jak i narzędzia do jej wykonania są nieprzemyślane i nieefektywne przez co praca wykonywana jest 5 razy dłużej niż być powinna. Gwoździem do trumny wydaje się być pani szefowa K. Typ człowieka, który wpada na open space żeby spędzić pół godziny na bezsensownej rozmowie z kolegami i przy okazji aktywnie pilnować czy pracujesz na jej wypłatę. Na korytarzu nie potrafi nawet odpowiedzieć "cześć", bo prawdopodobnie w jej oczach jesteś niczym więcej niż zwykłym robakiem. Ah i na dokładkę warto też wspomnieć o wypłatach, które potrafiły przychodzić nawet 20+ dnia kolejnego miesiąca :).

Banan
@Penetra

To jaki człowiek jest naprawdę wychodzi dopiero jak dostanie jakąś władzę nad innymi. Pozdrowienia dla zdrowych i szanujących ludzi.

bejbi
@Penetra

pracowalam tam troche i wszystko co mowisz faktycznie sie zgadza. Od siebie dodam tylko ze co pol roku wysylaja maile dotyczace efektywnosci i brzmi to mniej wiecej tak: dwie osoby dostaly bonus za wysoka efektywnosc, starajcie sie to moze i wy dostaniecie. Smiech na sali. Zero informacji za jaka produktywnosc za jaki okres jakie bonusy. Mail wyslany tylko po to zeby wszystkich bieda studentow zmotywowac do pracy i jednoczesnie nic konkretnego nie obiecac zeby mozna sie bylo w kazdej chwili wycofac bez slowa. Zalosne dzialanie szefowej. Niestety na studentow dziala taka tania sztuczka i pani szefowa zadowolona ze niskim kosztem moze podniesc produktywnosc na miesiac czy dwa zalosne...

PRawo i lewO
@Banan

Zgodnie z prawem pracownik na stanowisku kierownik ni ema żadnek władzy nad kimkolwiek w tym nad rozdzielaniem obowiązków bo rozdzielać to on co najwyżej może włos na czworo. Rejestrować, raportować przekroczenia, pozywać, poprawiać i zmieni się firmę wymieniając miernoty bez kompetencji

Oferta

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku inżyniera do spraw testu w centrum technicznym Aptiv? Czy jest dużo obowiązków, jak wygląda sprawa szkoleń i nadgodzin?

były
@Oferta

nie polecam

Oferta
@były

Możesz powiedzieć coś więcej?

max
@Oferta

firma bez etyki człowiek się nie liczy

Karol
@max

Czy byłeś świadkiem jakich niepokojących sytuacji w Delphi Poland? Skąd opinia, że nie liczą się z ludźmi? Powiedz proszę coś na ten temat.

wladek
@Karol

bylem świadkiem,wszystko to prawda,zero etyki i czlowieczenstwa

Pracownicy firmy aptif delfaj szpiegują ludzi po mediach społecznościowych. Niedawno byłam na chorobowym, wrzuciłam na Facebook zdjęcia ze spotkania ze znajomymi i po powrocie z urlopu obrzydliwe kierownictwo próbowało mi sadzić uwagi, że nie pracuję tylko imprezuję. Po wspomnieniu, że takie teksty to mobbing oraz, że wszystko jest jakby co zarejestrowane o mało co nie popuścili w spodnie tak jak stali. Póki co szukam innego zatrudnienia bo w takim miejscu nie ma sensu pracować. 2019 rok a metody jak z głębokiej komuny.

@Karolina

znam takie akcje dobrze,na dodatek ktoś sprzedał do visiora moje poglądy na rożne tematy i już tam nie pracuje,dzięki takiemu co to gumowe ucho na niego wołają,i nie tylko tak

puf
@Karolina

Managerowie to prostacy. Nie myślałam że historie ze od władzy może komuś odbić to prawda ale w Aptiv to istnieje. W żadnej firmie nie zdarzyło mi się żeby managerowie tak nie pomagali w realizacji projektów. Wymagać to pierwsi ale nadać sensowny kierunek wyszkolić i pomóc w problemie to zapomnij. Tłumaczenie ze mam tyle do roboty to jak przyznać się ze jestem beznadziejny i złe zorganizował prace całego zespołu w tym własną. Jak się nie wyrabia bo jest tyle pracy to Menager ma zadecydować i zatrudnić nowych ludzi halo od tego jesteście. Ale jak się robi Managera z Kowalskiego co nawet nie poszedł na szkolenie za Free na temat co powinien robić na swoim stanowisku to takie efekty.

Mikołaj
@puf

Święte słowa

@Mikołaj

sama prawda o aptivie,pozdrawiam

Mirek
@Karolina

Prawda, prawda. Za takie rzeczy są bagiety a po korytarzach chodzą słuchy o oddolnej mobilizacji:)

Ona

Jak nazywa się wysoki, szczupły ciemne włosy mężczyzna? Często przyjeżdża na Żywiec bądź Jeleśnie :)

Bari Bari

Dobra miejscówka dla 40 letnich pań żeby znaleźć chłopa. Śpieszcie się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny.

Angie
@Bari Bari

Gdyby płacili za ilość romansów, to większość byłaby już milionerami. Ciężko znaleźć kogoś kto z kimś się już nie przespał.

Hot Guy
@Bari Bari

A jakieś gorące wolne laski 25-30 to tam u was są?

alu
@Hot Guy

są są i czekają, no chyba ze już ktoś wziął

@alu

managerowie wszystko już wzięli

Cezary
@as

To pewnie dziewczyny dostaja ekstra premię za dodatkowe usługi. ;)

jasne ze jasne

Kam
@Bari Bari

Równiez dla 40 letnich panów. W Aptiv pracuja najladniejsze dziewczyny jakie widzialem w krakowskich firmach :)

...
@Kam

Naprawdę jest to najważniejszy z pkt by wybrać pracę. Tylko zdesperowani zbocz.... chyba idą do pracy by znaleźć dziewczynę/chłopaka . Ogarnijcie się i piszcie konstruktywnie a nie jakieś pierdoły o dużych balonach , długich nogach wieku itp mało interesujące nic nie wnoszące.

@Cezary

Nie lubią dawać za darmo

Jaki
@Kam

Naprawdę jakiś renomowany krakowski (usunięte przez administratora) powinien zainteresować się pracowniami, żyła złota.

@...

no jak nie ,jak tak

@Piotr

za wino daja

@...

konstruktywne pisanie,tez mi coś w robocie ma być ubaw a nie sztywniactwo

Kąty
@as

Są przybydki, gdzie ubaw też jest a nawet jest obowiązkowy. To tzw. B****L. Kolejna patologia na mapie Krakowa

mig
@Kąty

to co się tam dzieje dodrze zostało przez ciebie opisane,gratulacje

Bzyk
@Hot Guy

Nie ma! Same ryczące 38-40

Bzyk
@Kam

To nie widziałeś chłopie ładnych dziewczyn chyba nigdy

Bylypracownik

Pracowałam ponad 3 lata w osławionym Process Center jeszcze w Zabierzowie, i z takim "zarządzaniem" jak tam to sie ani wcześniej ani później nie spotkałam!. Przychodzily osoby po studiach bez doświadczenia. My starsi stażem pracownicy uczyliśmy je procesu, pomagaliśmy i wprowadziliśmy do firmy itp a po pół roku one JAKIMŚ CUDEM awansowaly na seniora i kontrolowały nasza pracę i raportowaly nasze rzekome błedy! kpina! Ale Big Brother patrzy..i zarządza. Z tego co wiem do dzis. Nie polecam ;(

Mem
@Bylypracownik

To było jakies 7-10 lat wstecz. Długo to w sobie trzymałaś.

Bylypracownik
@Mem

No trochę temu to było ale nie aż tyle co piszesz. Fakt siedzi to we mnie nadal. Zwłaszcza że słyszałam ze oprócz nazwy nic się tam nie zmiemilo. Teraz wypisują do mnie z Aptiv i zapraszają na rozmowy. Myślą że się człowiek nie pozna ;)

qna
@Bylypracownik

aptiv to (usunięte przez administratora) jeden drugiego sprzedaje,po to żeby awansować i przypodobać się kierownikowi, bo on jest z wiochy i ma ambicje,u siebie jest nikim to chociaż tu będzie kimś, bo nic innego nie potrafi, a no i już mówi wszystkim ze jest z Krakowa a słoma z botów wystaje ,wszystko i na temat,wstyd

Ananas

Ktoś coś może powiedzieć o pracy w Aptiv jako kontraktor w softwarze? Bo oferują sporo kasy i się boję gdzie jest haczyk ;)

Int
@Ananas

Jako kontraktor nie jestes zatrudniony w Aptiv, tylko w firmie X. Z tego co wiem Aptiv nie zatrudnia konstruktorów bezpośrednio. Jako SW kodujesz zazwyczaj w C lub C++, zależy gdzie trafisz.

Zaintersowany

Sporo to znaczy ile?

Matthew
@Ananas

Zdziwiłbym się gdyby sporo oznaczało 10k na łapę.

Janusherka

Drugi raz zostałam odrzucona ze wzgledu na zbyt wygorowane oczekiwania finansowe xD Oczywiscie nie powiedziano mi tego wprost, no bo jak to tak, jeszcze zaczna pomawiac Aptiv, ze firma jest biedna. Gdy zapytalam o widelki wynagrodzenia na poszczegolne stanowiska wielka pani HRuwna przemilczala moje pytanie. Czego wy sie spodziewacie, ze zmienie prace na mniej platna i bede zyla splendorem? Czy w tej firmie w ogole ktos zarabia wiecej niz 4k brutto?

Grażyneria
@Janusherka

Ja miałam 12k brutto. Dział informatyki. Słyszałam ze inżynierom nie-IT płacą mniej ale nie myślałam ze aż tak malo.

Ggood
@Grażyneria

@Grażyneria masz na myśli kwotę dla software developera? Zastanawiam się nad testami albo elektroniką, słyszałem że nikt tam nie ma mniej niż 5k brutto, może ktoś potwierdzić? I jakie są perspektywy?

byly
@Ggood

potwierdzam, elektronika, software, testy, na dzień dobry (jeśli masz wiedzę, nie koniecznie doświadczenie) powinno być brutto 5k++, w tych działkach z rozsądnym doświadczeniem 5 cyfrowe kwoty to nic nadzwyczajnego, zacznijcie się cenić, nie psujcie rynku, jakoś te kredyty trzeba spłacać ;) !!

Technik

Od pewnego czasu pojawia się ogłoszenie firmy APTIV (Pogórki Tynieckie 2. ​) o poszukiwaniu pracownika "Technik Elektronik (Prototypownia) "Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na ten temat?

qna
@Technik

to jakaś lipa jest, tyle razy tam aplikowałem i nic żadnej odpowiedzi. szkoda czasu na taka niekompetentna firmę, są lepsze pozdrawiam poszukujących.

malp@

zobaczycie wszystkich nas zwolnią

woda
@malp@

pójdziemy na bramkę do energy,he he he

Developer

Bardzo szybki czas odpowiedzi na wysłane CV. Rozmowa na miejscu składała się z dwóch częściej HR / techniczna. Wszystko ok, poza zapewnieniem feedbacku w ciągu 2 tyg. Minęły 3 tygodnie i brak jakiejkolwiek odpowiedzi, to już dużo świadczy o tej firmie.

ania

czy warto pracować tam w systemach/ jako audytor ? czy nadal są zwolnienia ( dotyczą one pracowników fizycznych czy biurowych)?

Niestety jakakolwiek kultura organizacyjna w tej firmie spadła do zera... Przepraszam za uogólnienie, ale niestety duża część pracowników nie ma za grosz kultury, wychowania, ani jakiegokolwiek obycia... Wystarczy spytać ludzi z innych firm na terenie Enterprise parku co sądzą o sąsiadach z Aptiv! Od lat był problem chociażby z parkingiem, gdzie pracownicy Aptiv non stop parkowali na miejscach wykupionych przez inne firmy, mimo, żeby doskonale wiedzieli, które są miejsca wyznaczone dla Aptiv. Pominę juz temat, ze non stop ginęły w kuchni sztućce, talerze itp... Jeśli chodzi o team leaderów i managerów, to tutaj niestety tez coraz gorzej z poziomem zarówno wiedzy, jak i kultury. Niestety powtarzające się skargi na określonych przełożonych m.in. na tzw. exit interview poskutkowały w przyszłości AWANSAMI tych ludzi!! Niestety dużo kompetentnych ludzi odeszło już z firmy, przez co współpraca od jakiegoś czasu, czy załatwienie czegokolwiek w HRach to droga przez mękę. Ogólnie niestety po wielu latach świetności tej firmy, w tym momencie nie polecam jej nikomu, kogo razi brak kultury w firmie.

uuuuaaaa
@Marek

zgadzam się z przedmówcą Markiem wszystko co napisał w tym artykule o firmie aptiv to niestety ala szczera prawda.Coraz więcej ludzi nastawionych jest na robienie kariery po trupach do celu idąc ,im bardziej donosisz i kablujesz na współpracowników tym szybszy awans może cie spotkać.Jednym słowem firma zeszła na psy delikatnie mówiąc ,pozdrawiam życzliwych ludzi.

Igor

A dlaczego są te zwolnienia? Miałem zamiar aplikować stąd moje pytanie.

JuCo

Szykują się zwolnienia, na początek 20osób.

toja

W jakim dziale?

Leo
@toja

Pdepne sie pod pytanie.

Won
@JuCo

Jak już rzucasz takie teksty, to fajnie byłoby uściślić gdzie! Delph czy Aptiv przede wszystkim ...

Blekitneniebo
@JuCo

Ilu kierowników poleci? Czy znowu sami żołnierze padną na placu boju ale kierownicysa gotowi na takie pocwiecenie?

Łader

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku Asystent Inżynieryjny? Jak wyglądają obowiązki i jakich zarobków można oczekiwać?

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 9 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.