Opinie o Aptiv Services Poland S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aptiv Services Poland S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aptiv Services Poland S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptiv Services Poland S.A. w Kraków

Klara Nowy wpis

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko category leader . Czytam , że w tej firmie obowiązuje pracy hybrydowa . Możecie podać obłożenie , to znaczy , ile dni można pracować z domu , a ile razy należy pokazać się w firmie ? Poza tym , na czym polegają elastycznie godziny w tej firmie ? Jest totalny wybór jeśli chodzi o pracę w tym miejscu , czy trzeba się wpasować , w jakieś ramy czasowe ? Zastanawiam się nad aplikacją ;)

Julia

Jaką ścieżkę rozwoju oferują ludziom bez doświadczenia? Szukam pozycji jako junior analyst, na stronce mają takie aktywne ogłoszenie. Zależy mi na możliwościach realnego awansu, a co za tym idzie podwyżek i dodatkowych szkoleń. Można u nich liczyć na coś takiego? Jakie są wzrosty stawek między juniorem a midem? I może ma ktoś podpowiedzi w jaki sposób sprawdzają znajomość excela na rozmowie? :) Jakichś konkretnych zadań się spodziewać?

Aptivian Nowy wpis
@Julia

Szczerze mówiąc nie warto - różnica między juniorem, a midem to 2k... Tylko sporo osób odchodzi przed dejunioryzacja - bo ta dejunioryzacja wedle wewnętrznych informacji i tego co wmawiają menago powinna być po 12 miesiącach, w rzeczywistości są ludzie którzy pracowali półtora roku i dłużej i nie dostali dejuniorki mimo braku jakichkolwiek zastrzeżeń co do wykonywania pracy, jedyne uzasadnienie to 'higher menagement zablokował awanse'. Ciągle brakuje ludzi(w projekcie przewidzianym na 12inzynierow, pracuje 6-7... Oczywiście trzeba zrobić całość i wyrabiać się z terminami, organizacja pracy jest średnia, często brakuje narzędzi i na byle pierdolke za 50pln czekasz półtora miesiąca (oczywiście 'wykombinuj coś, nie wiem kiedy będzie'). Jeśli liczysz na pracę zdalną, to daj sobie spokój, max to 2dni zdalnej tygodniowo... chyba, że masz dzieci, najlepiej chore, wtedy dostaniesz 4/tygodniowo). Zasadniczo APTIV= Agencja Pracy Tymczasowej I Volontariatu. To jest 100% smutna prawda. Jak chcesz tam pracować, to spoko, aplikuj, ale i tak dalej szukaj pracy, poprzeczka dla konkurencji jest niewysoka.

Zostaw merytoryczną opinię o Aptiv Services Poland S.A. - Kraków

Firma Aptiv Services Poland S.A. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Stażysta/Stażystka - Dział Inżynierii ds. Industrializacji, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • Analityk Finansowy, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • OPERATOR/KA, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH - WSPARCIE TECHNICZNE, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • MAGAZYNIER, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • OPERATOR - SAMODZIELNE STANOWISKO LUTOWANIA I NAPRAW, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • Operator/ ka, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • Inżynier Procesu Produkcji (produkcja elektroniki, SMT/THT), Gdańsk - Kwiecień 2024

Czy pracujesz w firmie Aptiv Services Poland S.A. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Aptiv Services Poland S.A.