Delphi Poland S.A.

Jeleśnia

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 218 ocen.

Opinie o Delphi Poland S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delphi Poland S.A.

Babuko

Nie martwcie się, tak samo popieprzone wszystko jest w Hutchinsonie i Cabinie. W tym rejonie Nie ma gdzie uciec a winni są tylko i wyłącznie ludzie którzy pracują w tych zakładach. Te walnięte w mózgi wiejskie dziewuchy i stare baby gdy mają zrobić 100% robią po 200% mimo że nikt im za to nei płaci, gdy mają przyjść do pracy na 14 przychodzą o 13 by więcej zrobić. To chore, to patologia jakiej nie widziałem przez 30 lat Nigdzie, nawet za granicą ! Powalone jakieś audyty, idiotyczne nazewnictwo, w Hutchinsonie zmuszanie do znania na pamięc ze zdjęć stanowisk, nazwisk i imion wszystkich z biura. Wielkie mowy na temat bezpieczeństwa, jakości, zagrozenia życia kierowców ... a w żeczywistości kary po przez zabieranie premi wydziałowi za wyrzucanie wadliwych czy podniesionych z podłogi komponentów. Więc ludzie albo wynoszą je z kieszeni i wyrzucają poza zakładem albo wrzucają spowrotem i z nich produkują. Dyrektor, szefowa wydziału Kabaty Zeman, inżynier jakosci ... wszyscy o tym wiedzą ale liczy się oszczędność i norma wiec wszystko mają w 4literach. Kierowniczka zmiany Stasia i jej liderka rządzą jak wystraszone o własne stołki boginie. Kto im się nie spodoba bo nie liże im 4liter zostaje przydzielone na zepsute stare maszyny na których nie da się wyrobić normy i na tej podstawie potem jest zwolniony. Tak zwolniły sobie 4 mężczyzn od 20-50 lat. Na leśniance w tym większym zakładzie jest wszystko jeszcze bardziej popaprane. Zdecydowanie nie polecam, sama pracuję bo na razie nie mam wyjścia, do Bielska za daleki dojazd, drogo i dużo czasu pochłania. Ale nie mogę nadziwić się ludziom którzy pracują w tych zakładach po 10-14 lat i nie tylko godzą się od początku na takie wypaczenia ale jeszcze sami je popierają a nawet dokładają nowe. Należało by to potopić w sole.

Gaba

Prosze o kontakt .

Anastazja
@Gaba 21.03.2018 21:00

880908411

pseudo katolik

ja to postęp, ja to prawo i sprawiedliwość, każę litość i premiuję chciwość, wyścig sprytów, tanich chwytów, chytrych typów

Wzorowy Pracownik

Banda złodziei i oszustów. Jak wampiry żywią się krwawicą ludzką.

Karolina

@Obserwator, rozumiem, że możesz mieć jakieś obiekcje względem pracy w Delphi Poland S.A., ale przekazuj je proszę w sposób merytoryczny i nie obrażający nikogo - nasz regulamin dokładnie określa zasady, jakie panują na forum, zachęcam do przeczytania: https://www.gowork.pl/regulamin @pracoholik, naprawdę? Czy takie podwyżki zostały już zatwierdzone?

Jla
@Karolina 18.03.2018 16:18

Ty weź nie podpuszcaj ludzi bo tam robisz a podszywasz się pod kogoś kto rzekomo chce się tam przyjąć co do regulaminu to nie masz tu nic do gadania , od tego jest administrator a że prawda po tylu latach wychodzi na jaw to masz pecha

Stary

Co sądzicie o propozycji dyrekcji aby podwyższka dla pracowników wyniosla w tym roku 15 groszy brutto .Wedlug szefostwa nic wiecej nie mozna zaoferowac z powodu trudnej sytuacji zakladu jak z zresztą co roku.

Obserwator
@Stary 05.02.2018 11:40

W jelesni lancia stoi nie wiedzą co z ludźmi zrobić a w zywcu na turbo dziewczyny tyraja jak roboty za równo a nie kasę żałosne!!!! Podwyżki więcej dac nie mogą i straszą zwolnienia i jeśli będą się jej słusznie domagać ale plakaty o przyjęciach wiszą wszędzie. Prostactwo,chamstwo, i brak szacunku bo zbierają śmietanę za ciężka krwawice!!! Gratuluję bezmozgowcom.to że macie kasę to nie znaczy że jesteście lepsi od nas pracowników fizycznych w zupę nam wchodzić powinniście bo dzięki nam to istnieje!!!

Adam

witam.co z podwyzkami????

pracoholik
@Adam 10.03.2018 15:04

15 gr / godz. - tyle jest podwyżki, przecież to jest kpina i śmiech na sali

bajdoni wawicz

DNIA 22.12.2017 LIDER LINII PRODUKCYJNEJ SKODA JADWIGA K. NA OCZACH PRACOWNIKÓW PRZYWŁASZCZYŁA SOBIE CUDZE MIENIE. TAKI CZYN TO KRADZIEŻ, ZA KTORY NALEŻY SIĘ ZWOLNIENIE DYSCYPLINARNE. MIMO PRÓB I STARAŃ PRACOWNIKÓW O ODDANIE RZECZY, LIDER NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBI. PRZESTRZEGAMY PRZED TĄ OSOBĄ INNYCH. UWAŻAJCIE!!!! SĄ LUDZIE W ZAKŁADZIE DELPHI, KTÓRZY MYŚLĄ ŻE WSZYSTKO IM WOLNO PRZEZ CO ZAKŁAD ZYSKUJE NEGATYWNĄ OPINIE WŚROD PRACOWNIKÓW I OSÓB Z ZEWNĄTRZ.

M

Panie tak zwane liderki - za moich czasów (2000-2009 r.), to były zwykłe wieśniaczki żywcem oderwane od pługa, z których większość miała skończoną podstawówkę albo zawodówkę. Niektóre nie potrafiły się nawet wysłowić w języku polskim, nie mówiąc już o pisaniu. Jedna z liderek - Staska - pytała pracownice, jak się pisze słowo buty - tzn. jakie u - więc jedna z pracownic doradziła jej, żeby napisała klapki. No niestety poziom wiedzy i inteligencji u tych pań był znikomy, ale za to mordę wydzierać i szantażować potrafiły dobrze. Ale takie właśnie matołki były im potrzebne, żeby norma była wyrobiona. Nie wiem jak jest teraz, ale wydaje mi się, że lepiej nie będzie, bo dyrekcji takie właśnie bezmózgowce najbardziej odpowiadają. A może ktoś wie co się dzieje z tą liderką, która naprzeciwko Delphi mieszka, to dopiero była zaraza.

Mizia
@M 27.01.2018 20:32

Robiła w sklepiku. Teraz pewnie siedzi...

Robert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka jest atmosfera?

Pracownik
@M 21.01.2018 20:03

Praca jak za taka kase nie warta, trzeba sie mega u robić, silna psychikę mieć bo niektóre osoby rządzące traktują cie jak bys od (usunięte przez administratora) im odpadł.... Jak masz racje to nie masz racji w oczach innych i pierwsze zjebe dostajesz.

I Love delphi
@M 21.01.2018 20:03

Mo brawo że się domysiles, to wszystko co napialem było ironiczne, delphi to jedna wielka gowniana porazka

Karolina

@Delphi dział sekcji buraków, dziękuję za odpowiedź. Dobrze wiedzieć, że liczą się Twoje umiejętności, co do awansów to może nie pracowałeś aż tak długo, żeby się zorientować tak do końca jak to z tym w Delphi jest? @W-gg, wysokość pensji na pewno jest subiektywną kwestią, to zależy tak jak pisaliśmy powyżej od tego co potrafisz i czego oczekujesz od pracy.

wspóczesny_system_prania_mózgu
@Karolina 01.10.2017 22:29

ODP - Karolina: myślę ze zamiast się wymądrzać i prowadzić tą swoją polemikę idź tam na kilka miesięcy to się dowiesz a takie gdybanie sobie daruj

ZosiaSamosia

Zapomniałam dodać, że w tym roku dopłaty do wczasów nie było. Także nie kuście się na hasła - dopłaty do wczasów i wycieczek. W tamtym roku wczasy pod gruszą dostaliśmy po ok 270,00 zł. Jak to dopłata. Jak jedziesz na wczasy z 4 osobową rodziną - nawet gdzieś do Polski to musisz wydać ok 3000,00 zł i to skromnie. A tu dopłata ogromna 270,00 zł . W zakładach w Bielsku wczasy po gruszą to ok 2000,00 zł. W tym roku nie było także paczek na dzień dziecka. Był festyn dla dorosłych a dla dzieci nic. Nawet kart nie dali. W tamtym roku była też karta sodecco na rozpoczęcie roku szkolnego w tym roku też już ją zabrali. Widać, że to tylko jest tak jednorazowo wszystko. Jak są jakieś przyjęcia na lepsze stanowiska to też tylko swoich zatrudniają.

ZosiaSamosia

Na początku zarobki rzędu 1400,00 zł. Po dwóch latach ok 2100 zł na rękę. Bardziej w Delphi opłaca się chorować niż pracować. Zawsze jak ktoś ma w miesiącu L4 to ma wyższą wypłatę o jakieś 100/200 zł. od innych(mniejsza ściągalność składek). Moim zdaniem powinny wprowadzić premię za niechorowanie. Bony na święta 270,00 zł . Mikołajki dla dzieci karty Sodecco 100,00 zł. Kpina. Liderki rządzą. Jak im podpadniesz to lecisz. Nie równy podział pracy. Niektórzy mają lżejsze zadania a jeszcze korzystają z pomocy skoczków a inni (usunięte przez administratora) na rozkładaniu i nie ma że boli. Bardzo duży nepotyzm połowa Delphi to rodzina. W tum roku był przypadek że był ślub pary która jest spokrewniona z Lidreką. Zamiast kupic jakiś symboliczny prezent to liderka kazała się poskładać od Karuzeli po 30,00 zł os osoby. Osób na karuzeli ok. 30. Sami policzcie jaką grubą kopertę dostali. Non stop jakieś głupie składki. Jak zarobisz 2000,00 zł odliczysz 200,00 na benzynę lub busa to naprawdę śmieszne pieniądze zostają. A Panowie mechanicy i inżynierowie (usunięte przez administratora) robią. Jak się coś spieprzy to naprawiają godzinę i jeszcze czasami nie naprawią. Starsze pracownice zapierd... na ciężkich stanowiskach a młode siksy mają lżejszą robotę . Chory zakład. Nie polecam.

Bor

Podobno od stycznia przejmuja nas chinczycy , a w miare pewna praca jest tylko do 2018 .

Nom
@Bor 04.10.2017 11:46

Pomalu wszystko przeniosa do serbi i na ukraine. Nie ma nowych projektow dla jelesni.

W-gg

Witam pracowałem długo i zwolniłem sie zarabiałem 2100zł to śmiech na sali. Jak są przyjęcia na leprze stanowiska to tylko po znajomość ,fikcyjne stanowiska są robione, liderki rządzą nawęd kierownik nie ma nic do gadania .Pracownik po18 latach pracy zarobi 2800zł bo ma stażowe 500zł długo by pisać nie polecam tam pracy bo to jak obóz pracy ,jak jesteś czegoś wart to w bielsku już znajdziesz prace dobrą płatną .

Karolina

@Delphi dział selekcji buraków masz na myśli naukę języka angielskiego? Obecnie jest sporo ofert pracy do Delphi Poland S.A - większość posiada informacje o benefitach typu multisport i pakiet medyczny. A czy funkcjonuje w firmie jakiś socjal?

Delphi dział selekcji buraków
@Karolina 15.09.2017 08:40

to jest zwykła ściem z tym angielski, możesz próbować ja oczywiście nie zniechęcam, miałem 2 znajomych na linii po studiach może nie umieli perfect angielski ale na pewno średnio-zaawansowany w stopniu komunikatywnym i myślisz że ktoś się nimi zainteresował?? klepali jedno i to samo pod presją czasu na produkcji ale podkreślam nie zniechęcam, opisuje bo kilka miesięcy tam pracowałem i nie wyssałem tego z palca tylko miałem z tym bezpośrednia styczność, jeśli masz prawo jazdy to znacznie lepsze płace i większy wybór ofert znajdziesz w bb ale to też zależy od Twoich kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia aczkolwiek z tym ostatnim teraz nie jest to warunek konieczny Pani Karolino :)

300_spartan

pracujecie na dyrektorów a oni wszyscy was w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają i traktują jak zwierzęta, oczywiście wszystkie mocne w gębie a później jak przejdzie pan dyrektor to z podkulonym ogonem, obóz pracy,banda pazernych świń które kierują beduinami w niebieskich fartuszkach, śmiech na sali rok 2017 a dalej koko-dżambo, druga strona medalu to niestety ale większość pracowników na linii to niewykwalifikowani pionki i dzień jak co dzień - kali jeść, kali pić, kali robić, najwięcej do gadania maja a w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byli i gówna nawet nie widzieli, prostaki, buraki, tyle z życiu maja co napierdalaj a innych, nie polecam tego wariatkowa które zwie się Delphi

Krycha

Ma ktoś porównanie Delphi z Hutchinsonem ?

Karolina

@Dave, odnosiłam się tylko do opisywanej sytuacji, z której tak wynikało, nie miałam na względzie obrażenie kogokolwiek, jeśli tak to przyjąłeś to przepraszam. W takim razie skoro pracuje tutaj tyle świadomych osób, to warunki pracy, na które się godzą podpisując umowę, powinny być dla nich jasne i akceptowalne od samego początku pracy w Delphi Poland S.A.

Marysia

Co z tego, że są wykształceni. Wykształcenie typu: marketing i zarządzanie, albo szwarka sekretarka, to żadne wykształcenie, a takich "wykształconych w Delphi jest dużo. Teraz jest tyle uczelni zaocznych, które kształcą "pseudomatołków", że każdy baran skończy takie studia. Te uczelnie, żeby się utrzymać, przyjmują każdego buca. Ja kiedyś też pracowałam w Delphi i znałam dziewczynę, która studiowała i nie umiała tabliczki mnożenia. Dlatego nie opowiadajcie głupot o wykształceniu. Gdyby Ci wykształceni ludzie mieli skończone dobre kierunki, to nie musieliby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Delphi. Widocznie nikt takich orłów nie potrzebuje.

Karolina

@Damian, najczęściej jeśli ludzie nie mają wykształcenia i szans na zdobycie go, muszą zadowolić się pracą jaka jest dostępna w pobliżu miejsca zamieszkania. Nie ma co się dziwić w takim razie osobom tutaj zatrudnionym i temu, że narzekają na warunki pracy, które im nie odpowiadają. Może warto w takim razie zapoczątkować jakieś zmiany w Delphi Poland?

Damian
@Karolina 23.08.2017 11:40

Karolina, przecież jest wiele perspektyw na zmianę. Darmowe szkolenia, kursy, doradztwo zawodowe. To naprawdę istnieje, funkcjonuje dobrze, jest bezpłatne i pomaga w zmianach życiowych. Potrzeba tylko odwagi, odrobiny determinacji i... aspiracji? Nie wiem czy istnieją realne szanse na zmiany w Delphi. Pamiętajmy, że miejsce pracy tworzą ludzie. Jestem gotów podjąć ryzyko i stwierdzić, że gdyby osoby z linii montażowej znalazły się na wyższych stanowiskach, to nic by nie uległo zmianie. Zawsze jest ciśnienie z góry, kolejny szczebel naciska na kolejny i najbardziej obrywają Ci najniżej. Albo to akceptujemy, albo gnijemy w gęstej atmosferze i za psie pieniądze. Umówmy się, to nie przedszkole, tylko świat ludzi dorosłych. Nie możesz mieć Pracowniku pretensji do przełożonych o to, w jakim punkcie życia jesteś. Wszystko zależy od Ciebie. Trudno, czasem trzeba zaryzykować, a my mamy zakodowaną w naszych głowach służebność i szeptanie po kątach.

Dave
@Karolina 23.08.2017 11:40

Oj tutaj nie mogę się zgodzić z twoją opinią , ponieważ w tej firmie pracuje bardzo wiele wykształconych osób. Więc jeżeli nie wiesz jacy ludzie tam pracują proszę nie wypowiadaj się na ich temat!!!

Damian

Trafiłem tu zupełnie przypadkowo. Zauważyłem jak znajoma na FB "ironicznie" komentuje sytuację w swojej pracy wraz z innymi osobami i po przeczytaniu wszystkich waszych wpisów zadałem sobie kilka prostych pytań: Dlaczego nie robicie nic by zmienić swoje życie? Dlaczego ograniczacie się? Dlaczego tylko narzekacie? Dlaczego nie zmienicie branży? Dlaczego pozwalacie na takie traktowanie? Czego oczekujecie po pracy na linii montażowej? Dlaczego nie chcecie sięgać po więcej? Przecież mamy tylko jedno życie, jedno zdrowie, a wy marnujecie swój cenny czas na miejsce pracy, w którym nie jesteście szczęśliwi.

Karolina

@Marcin a na jakim stanowisku pracujesz? Możecie napisać, czy wraz ze wzrostem stażu pracy istnieje możliwość większych zarobków? Aktualnie Etoll prowadzi sporo rekrutacji, więc takie informacje pomogą wielu zainteresowanym.

Niebyły

Dajcie sobie na wstrzymanie panowie Każdy wie jaka jest rzeczywistość i nie oszukujcie się tym kto i co jest lepsze. Bo prawda jest taka, że nikt tutaj prawdy nie napisze. ,,Ja " to pewnie zagorzały związkowiec i musi bronić swojego tyłka (bo gdzie mu będzie lepiej? ) a, ,Były " po prostu ciekawski. Imprezy są? Są Podwyżki są? Są Wycieczki są? Są To nie narzekać i tyle. ...

Ja
@Niebyły 04.06.2017 07:46

Przeczytaj że zrozumieniem moją odpowiedź do "Były " A potem nie wypisuj "Zagorzały zwiazkowiec "

af

Szkoda gadać. Normy, krzyki, atmosfera zła.

Ja
@Były 01.06.2017 21:56

To po co pytasz o Związki Zawodowe? Sumienie i sumienność nie mają tu nic do rzeczy. A w moim przekonaniu Związki wypełniają swoje zadanie w 100%

yeabac_delphi
@af 09.04.2017 03:02

potwierdzam, banda nieokrzesanych ciuli

fifi

Ten zakład to całkowita porażka w ostatnich latach....ludzi traktuje się byle jak.Skoczkowie a zwłaszcza faceci mają lajty a kobiety mają na nich zapie....I gdzie to równe traktowanie facet się mniej narobi,zwłaszcza jak jest pupilkiem liderki.A to bardzo częste zwłaszcza odnośnie skoczków ze skody fiata.Ostatnio koleżanka będąca w ciąży chciała pracować w zakładzie,gdyż czuje się doskonale,ale szanowne panie nie miały stanowiska.Gdyż wszystkie odpowiednie dla niej sa zajete.A przez kogo....przez kobiety które już powinny na emeryturach siedzieć lub skoczkach co się migaja od roboty...

Lea

A o co chodzi z tym jezykiem angielskim, czy na prawde można dostać się do biura po jakimś czasie czy to tylko ściema na zachęte?

Delphi dział selekcji buraków
@Lea 29.01.2017 20:16

gówniana ściema z tym angielskim, obiecuja żeby zamydlić Ci oczy, tak samo jak piszą w tych swoich żałosnych ofertach i tu cytat jednej z nich "... miła atmosfera..." ta jasne, jako szambo-nurek czuł bym lepsza atmosferę tarzając się po uszy w gównie

zainteresowany pracą

SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA W MATERIAŁY -- takie ogłoszenie widziałem do Jeleśni, czy ktoś może napisać coś więcej. SAP, logistyka, kontakt z dostawcami to w tej chwili dla mnie chleb powszedni. Obecnie zarabiam 4800 brutto. Chciałbym zmiany ale nie wiem czy warto. Może ktoś ma styczność z tym stanowiskiem i napisze parę zdań?

Powinno tak być.

Jak tak mówicie że wszystko jest nie dobre to powinniście zrobić żeby zakład upadł i byłby święty spokój będzie sprawiedliwiej.

skoda

Nick zgadzam się z Tobą, jeden zapierdziela jak głupi a drugiemu by pasowało krzesło przynieść żeby sobie usiadł. Chociaż czasami się znajdą osoby które chętnie pomogą ale tych można policzyć na palcach jednej ręki.

Nick

Na dużej skodzie atmosfera już też jest całkiem do dupy kiedyś ludzie po sobie nie warczeli a nawet pomagali Obecnie jedna gówniana nerwówka.

Pro

Śmieszny jest ten "zakład" szkoda o nim gadać bo po co człowiek ma się denerwować nie polecam go poszukajcie lepiej czegoś innego

lesna

jeśli ci nie odpowiada praca zawsze możesz złożyć CV do CRSU

Nick Nick

W kilku miejscach już pracowałem - ale Delphi Jeleśnia to największa patologia pracownicza w mojej karierze :-) Zastraszanie, ogłupianie pracowników, nie można wziąć urlopu kiedy się potrzebuje, liderki dają nagrody swoim pupilom (i tak na prawę nie wiadomo za co dostają nagrody), wszechobecny stres i strach, poniżanie pracowników. Najgorsze jest to, że kierownictwo o wszystkim wie i zwykłych pracowników ma głęboko w poważaniu, nie robi nic żeby zmienić sytuację i atmosferę na linii - bo liczy się norma i zadowolenie klientów. Mam nadzieję, że młodzi ludzie w przyszłości będą się potrafili docenić i bedą szukać i pracować w pracach "normalnych"! - co w konsekwencji doprowadzi do mniejszego zainteresowania pracowników na tego typu prace . Następnie w zakładzie zacznie brakować rąk do pracy na produkcji. I tu pojawiają się dwie możliwości - zmian w postrzeganiu pracownika produkcji przez firmę Delphi itp. albo ona upadnie i zniknie - ale na to trzeba jeszcze długich lat. Firma może sprowadzić pracowników np. z Ukrainy - ale ilu można - w końcu tanie będzie się przeprowadzić.

NIE

NIe poszukaj lepiej czegos innego

Nowy

Polecacie ten zakład.

Marysia
@Nowy 18.11.2016 12:34

Jak chcesz się nabawić nerwicy i innych chorób, to polecam.

xx
@Marysia 21.11.2016 20:54

monotoniczna praca pod prasa czasu w masakrycznym cieple, buraki z koszarawy i z przyborowa bez perspektow po podstawówkach i zawodówkach cisna sie tam bo sie podniecaja 2000 zł/ msc - porażka , mobbing, nepotyzm, kolesiostwo, ja nie wiem jak cos takiego wogole mozę przejść , banda gnoji i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jedna wielka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] patologia , nie polecam!

erf

no tak tak to prawda że na chwilę obecną mają oferty

Roma

Słyszał ktoś o planowanych zwolnieniach w Delphi Jeleśnia . Ponoć część produkcji przenoszą do Serbii i na Ukrainę.

anonim

(usunięte przez administratora)

Denny

tak, w robieniu kawy i herbaty oraz na kserokopiarce

Roman

A Siemensa też podobno mają się pozbyć.

Max

Wiadomo już coś o przenoszeniu lini Fiata z Jeleśni .

Mark

Jeśli ktoś ma chętnie kupie koszulki robocze "Delphi"-rozmiar xl. Najlepiej nowe-albo w dobrym stanie. Kontakt- tytusowy40@wp.pl

anonim

(usunięte przez administratora)

Pracownik

Przez 3 miesiące masz najniższa potem przez 18 miesięcy 1500 zl za cały miesiąc nie słuchaj na rozmowie jak ci laska obieca jakąs premie po 3 miesiącach bo żadnej premii nie ma to tylko bajka szału nie ma

czystaciekawosc

Wlasnie przeczytalem Wasze opinie odnosnie Delphi w Jelesni. Szczerze mowiac nadal sie zastanawiam dlaczego nikt nie wyslal jeszcze listu/maila do Delphi. Na ich stronie http://delphi.com/ zakladka ethics point mozna wypelnic formularz i dopisac ze sparaw zostanie rozglosniona z mediach i odpowiednich instytyucjach. Jesli trafi to zagranice do centrali oni sa bardzo uczuleni na takie sprawy. OD 8 lat pracuje za granica i nie spotkalem sie z czyms takim. Zaciekawil mnie ten temat bo chcialem wyslac aplikacje do Jelesni i sprawdzic czy sa jakies szanse na prace w okolicy w "porzadnej" firmie. Po tych wszystkich komentarzach stwierdzam ze nie warto sie rozgladac i lepiej zostac tu gdzie sie jest. Powodzenia wszystkim i oby ta sytuacja sie zmienila na lepsza.

Monter

Monterek a pytałeś co z wczasami i z naszą kasą?

nowy

Wiadomo że nie Delphi ,ale powstanie konkurencja dla Delphi i wszystkie osoby pracujące w Delphi za stawkę 12,78 się tam przeniosą.Oby więcej nowych zakładów to skończy się wyzysk.

nowy

Słyszelisćie o nowym zakładzie ,który ma powstac w gminie Radziechowy-Wieprz.Tam znajdziemy nową pracę.Stawka godzinowa ma tam wynosić 15 zł.

hit
@nowy 15.06.2016 16:40

kto ma tam stawiac zaklad chyba nie delphi.

Sylwia
@nowy 15.06.2016 16:40

Ti Automotive

Monterek

Troche z innej beczki. Mamy w zakładzie związki zawodowe-działają jak działają-podwyżki są,obrona pracowników itd.,pomijam fakt wczasów i utopionych -chyba bezpowrotnie pieniędzy.Ale wycieczki które ostatnio zostały wywieszone-TO KPINA!!!Dla kogo one są?Tatralandia-jadąc 3 os rodziną-350zł po odliczeniu dopłaty,a na jedzonko trzeba jeszcze wziąć!!!Chyba te imprezy są dla singli?

adm

Niestety, ale cała"administracja" jak to zostało napisane też lekko nie ma. Dużo obowiązków, presja czasu, stres i ciągłe problemy. Nie myślcie, że tylko na produkcji ciężka praca i że musicie na administrację "robić". Każda praca ma swoje minusy i plusy...

Młody pracownik

To że miałeś 450 za początku pracy nie znaczy, że dzisiaj też tyle mamy mieć. Niech Pan/Pani przeanalizuję wzrost wskaźnika inflacji na przestrzeni lat oraz od to, że od wstąpienia Polski do EU płaca minimalna z roku na rok wzrasta. Jeżeli patrzymy na wynagrodzenie musimy mówić o sile nabywczej pieniądza(według wiki w 2000 r. minimalne wynagrodzenie BRUTTO wynosiło 700 co daje około 480 na "rękę", wiec myślę, że w 1997 minimalne wynosiło ok 370-420). Odnośnie zwolnienia zgadzam się z Panem, nikt Nas w zakładzie siłą nie trzyma, ale każdy ma prawo do wyrażenia swoje opinii. Jeszcze w kwestii szacunku według mnie szanowanie innych powinno działać w dwie strony zarówno do młodych jak i starszych. Jeżeli ktoś jest starszy i zachowuję się jak człowiek, to młodzi też go tak traktują i darzą szacunkiem, natomiast jak ktoś jest prostakiem i chamem, niech nie liczy, że 22 letnia dziewczyna będzie go szanować. Proszę nie obwiniać dzisiejszej młodzieży bezstresowym wychowaniem, ponieważ to WY NAS WYCHOWALIŚCIE - i jeżeli obwiniasz kogoś za błędy w wychowaniu to nie dziecko - TYLKO ICH RODZICÓW.

pracownik z 20 letnim stażem

A ja Wam coś powiem " młodzi" - 1997 roku jak się przyjmowałem za stawkę około 450zł na miesiąc ani nie pisnąłem czy mi się to podoba czynie. Starszych pracowników szanowałem i się pierwszy kłaniałem. Teraz z perspektywy czasu zmieniło się to nad czym " Nasze" pokolenie pracowało - a więc " bezstresowe wychowanie w szkole" - to Ono doprowadziło do braku szacunku do kogokolwiek, nie szanowaniu innego człowieka. To przez takich jak Wy Nasz kraj stacza się na dno... czytam wcześniej 2050 netto to jakaś masakra - pisze to osoba 22 letnia. Coś ci powiem kobieto - NIE PODOBA CI SIĘ TO SIĘ ZWOLNIJ - NIKT NIKOGO W TEJ PRACY NIE TRZYMA, TO WOLNY KRAJ

Ed
@pracownik z 20 letnim stażem 21.05.2016 12:13

Tak ale w 1997 były inne czasy niż teraz...

Marcin
@pracownik z 20 letnim stażem 21.05.2016 12:13

Zarobki słabe koło 1800 a trzeba się urobic. Jeszcze ciągle coś dodają do pracy ludzi odbierają a i tak ciągle mało... Gorzej się urobisz niż na budowie.

Zostaw opinię o Delphi Poland S.A. - Jeleśnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delphi Poland S.A.