Opinie o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aptiv Poland S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aptiv Poland S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Anonimowo

Cześć chcę się dowiedzieć jak wygląda praca w Aptiv. Jakie są zarobki i atmosfera..?

Jullia Belan

Wymuszony??? Czy wiesz, jak to się nazywa? Jeśli chcesz awansu, przyjmij ofertę po pracy, a wtedy będzie gwarantowany awans i przedłużenie umowy. Rozumiesz, co ci mówię. Mam bonus, że dobrze wyglądam.

A czy u nas w zakładzie stawka godzinowa wzrosła wraz z nowym rokiem?. Czy jak to bywa Aptiv poza kodeksem pracy. (usunięte przez administratora) do przodu normy w górę;)

Franio

Meme

Też się zastawiam niby ma być 18 zł na godzinę teraz

Kaziu

Noi drodzy koledzy i koleżanki. Jubileusz 30 lecia zakladu minął. Póki co żaden z nas oprócz góry tego nie odczuł. Nie ma żadnych informacji czy cokolwiek dostaniemy bo jak sami wiecie na nic nie ma pieniędzy. Brawo dla prężnie działających związków w tym zakładzie.

@Kaziu

Sierpień 80 sam nie wiele zdziała

@Tyco

Super że nasz związek w tym roku dał upominki świąteczne bez żadnych dodatkowych bombek czy czekoladek niech żyje nam związek zawodowy sierpień '80

@Tyco

Sietpień! To raczej nic nie zdziała ! Czy to sam, czy z kimkolwiek ! Napiszcie tu w punktach ! Co Sierpień załatwił ! Będzie prościej ????

Ferdynand Kiepski
@Kaziu

Racja

Inżynier Procesu

Rozmowa na wysokim poziomie - nie dostałam się (widocznie jestem za słaba - nie mam o to pretensji) ale zirytował mnie brak jakiejkolwiek informacji o wyniku rekrutacji. Doszłam do II etapu a o tym że się nie dostałam wnioskuję tylko po upływie czasu od rozmowy - 0 odpowiedzi

Typowe HR-owskie II etapy

Stary pracownik.

Paczkami żywnościowymi ( czytaj wigilia zakładowa) pobili chyba wszystkich- Bezdomni dostają lepsze - ten kto to wymyślił powinien zostać bohaterem roku.Brawo HR- y

@Stary pracownik.

Bardzo fajne paczki świąteczne były w tym roku rozdawane kto nie chciał to mógł nie brać wielkie brawa dla HR oby tak dalej

@Stary pracownik.

Bardzo fajny pomysł z tymi paczkami w tym roku kto nie chciał mógł nie brać wielkie brawa dla HR

Nowe motto zakładu.,,doceniamy ale nie nagradzamy,, I wszystko w temacie co tu jeszcze więcej pisać. To chyba Andrzej P. to wymyślił.

Nie nagradzamy... A wynagradzamy? Nie rozumiem sensu dosłownego Twojego komentarza. Są jakieś problemy z wynagrodzeniem i jego wypłacaniem, czy chodzi o coś innego?

Jozek a co z tymi Twoimi postulatami ?. Wszyscy z niecierpliwością oczekują finału twoich starań. Ale chyba to taki fek news co :)

wszyscy by chcieli a jak co to wszyscy trzepia portkami przed dyrekcja i odpowiadają że się im świetnie pracuje i dobrze zarabia taka prawda . na hali szumią wiele gadają a potem głowa w dół.najlepiej wiele gadać ..... A odwagi nikt nie ma powiedzieć dyrekcji co myśli .najwięcej mają do gatki niezwiazkowcy

MTA
@pracownik

Taka prawda. W momencie kiedy trzeba otwarcie coś powiedzieć to większość ludzi chowa głowę w piach, bo boją się utraty pracy lub innych nieprzyjemności. A jak niektórzy świadomi wiedzą, raz - nie jest to takie proste, dwa - wszelkie zastraszanie czymkolwiek i inne postawy, to tylko psychologiczne zagrywki i nic więcej. ZAWSZE tak było.

Mika

Witam też nie polecam pracy. W każdym zakładzie był dodatek inflacyjny u nas cisza ...

Rex

Kochani ludziska zapytam was czemu tam jeszcze pracujecie takiego biadolenia to się już nie chce czytać , moim zdaniem to jesteście bardzo nieporadni tyle wokół jest pracy można sobie wybrać i być szczęśliwym , smutne to że swoj nieszczęśliwy los obarczacie innych , każdy jest kowalem swego losu !!!

Wrażliwa

Co można powiedzieć to że inni zapierdzielają na innych w pocie czoła a prawa ręka jednej z liderek pani Katarzyny S chodzi i spaceruje i przeciąga się tylko żeby 8 godz zleciało po co pomoc liderom skoro jest ta mały zakład pytam się kto na to daje pieniądze ? Skoro pieniędzy nie ma Mam nadzieję że Pan Andrzej P zrobi z tym w końcu porządek

@Wrażliwa

Obie panie się nie przepracowywują widocznie są nie tykalne nie lepsza jest Pani J.K z zakładu C pieski za nią robią a ona na L4 ciągle 2 dni pracy 5 miesięcy odpoczynek "zdrowotny" czasami dziwnie pachnie od tej pani i często chodzi do szafki odzieżowej w wiadomym celu czemu dyrektor nie zainteresuje się tą panią

Juliia Belan

Przez cztery miesiące pracy w Aptive nie widziałem żadnych pozytywnych zmian, które wpływają na produktywność i stosunek do zwykłych pracowników.Każdy jest jak roboty, nie ma zachęt, żadnych premii, postępów, zarobki są niższe od innych. Nie wierz w to, co obiecują koordynatorzy, zamieszkasz w hostelu na farmie, nie będzie żadnych promocji i bonusów, a będziesz traktowany jak (usunięte przez administratora) Nie idź do pracy dla Aptive Jelesnia.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Aptiv Poland S.A.?

Janek

Atmosfera jest świetna, widać to po uśmiechniętych pracownikach.

Grażyna
@Janek

Ja chciałam dopytać, czy ta atmosfera jest też dobra w dziale utrzymania ruchu? Bo szukają teraz Technika do tego działu i mnie to ciekawi, czy aplikować.

Janki i Boliki. Hura dyrekcja chce dać bony 350 zł.Cos niesamowitego z ich strony. Jesteście wspaniali :):):):)

Tak dużo???

Do związków przy zakładzie Aptiv. Co w kwesti dalszych rozmów z dyrekcja w kwestii obecnej sytuacji zakładu i ewentualnych rozmów dot. podwyzszki. Bo jakoś nic o tym nie slychac. Rzekomo miały być we wrześniu. Chyba już nieaktualne Pani przewodnicząca.

Janek

Wrzesień się skończył chłopie. Piszesz o tym 28 go??. Trzeba było przypomnieć na paczadku września a nie końcem. Teraz jest PAŹDZIERNIK.

Dorota

No tak, z pewnością tego typu odpowiedź od dyrekcji to by padła... ;) To jak teraz się przypomnieli to od listopada można tu na cokolwiek liczyć?

Juliia Belan

Nie chcesz podnosić pensji kosztem liderów, trenerów itd., którzy po prostu chodzą i nic nie robią.Gdzie szuka związek?Ile niepotrzebnych ludzi. Prezydent i twoja świta mogą zacząć patrzeć trochę poza własne kroki i myśleć poza sobą.

Remik

Pan Andrzej.P powinien poddać się terapii-to już ostatni dzwonek!!! Lider kadry kierowniczej goni jak pies po hali-zenada-nie przystoi!różni byli dyrektorzy-ale bije na głowę wszystkich -(usunięte przez administratora) i prostactwem!!!

Praca w w Dlephi teraz Aptiv to każdy chciał pracować. Po 17 latach pracy już 4 lata nie pracuję i o obecnej sytuacji ciężko pisać jak się nie pracuje. Ale zawsze zarobki nie były jakieś wysokie w stosunku do naprawdę ciężkiej pracy ja osobiście 12 lat na linii. Moje przemyślenie jest takie że zawsze ludzie bali się o pracę i jak pamiętam zebrania z dyrekcją to zawsze były dwie -trzy osoby które coś miały do powiedzenia ,reszta milczała. Ale z tego co czytam zakład jeżeli chodzi o nastroje ludzi nieciekawie to wygląda. Ale racja za taką pracę jak ja wykonywałam na linii to nawet 5 tyś na rękę mało. Ale nie wszystko było złe. Teraz 5 lat za granicą oczywiście pieniądze nie te ale zapewniam robić ciężko też trzeba ale człowiek wie za co robi. A liderki cóż ja chyba miałam jedną z najgorszych jakie można było mieć . Chociaż reszta też nie była lepsza. Czerwone a raczej bordowe fartuchy źle się mi kojarzą

bk

co ty pier.. 5 tyś za co chyba liderką byłaś kiedys i to dawno. Na linii 7gr więcj niż najniższa krajowa, o czym my tu mówimy

@bk

Ona konkretną stawką nie rzuciła chyba tylko w ramach zobrazowania chyba to padło. A Ty tak obiektywnie ile uważasz, że powinni za to płacić?

Helenka
@bk

Wy tępe strzały jedyne co potraficie to żreć się między sobą zamiast walczyć o podwyżki.

@Helenka

No w sumie... A co byś sugerował, jak je wywalczyć?

Janek

W jaki sposób Aptiv zachęca nowych pracowników do podpisania umowy???.Prosze, o ile to możliwe merytoryczną odpowiedź. Dziękuję.

jo tu godm
@Janek

Nowym długopisem

Absolwent

Witam na jakie zarobki może liczyć absolwent studiów po Inżynierii Produkcji z półrocznym doświadczeniem zawodowym ?

20+ lat temu bym polecił

Co tu dużo gadać Brak kultury ze strony kadry menadżerskiej Brak szacunku dla pracownika Brak docenienia pracownika za dobrze wykonywaną prace za to nie zapomina się o ganiania za popełnione błędy Praca ciężka manualna fizyczna Typowa korporacja po trupach do celu Zarobki minimalna krajowa plus pare groszy można powiedzieć za dodatki startowe jakość Podwyżki marne inne zakłady już dawno wyprzedziły Aptiv

Edek
@20+ lat temu bym polecił

Jaka może być kultura osobista personelu kadry i wszystkich pracujących w biurze skoro dyrektor idąc przez halę trzymie ręce w kieszeni. Robiąc zebrania jest to samo. Jego priorytetem są liderki nawet one nie mają skąd brać przykładu skoro przykład idzie z góry. On po prostu chyba bardzo lubi ludzie którzy nic nie robią skoro ich dalej trzymie. A wręcz przeciwnie daje im ludzi do pomocy a wtedy one mają czas żeby pół zm przesiedzieć na stołówce i obgadac ludzi.

@Edek

To ja mam inne pytanie - skoro jest tak źle i macie tyle "ale", to czemu tam siedzicie? Pytam poważnie

@20+ lat temu bym polecił

Wszystko dla Ukrainy. Noclegi transport do pracy i wyżywienie. A wy pracujcie za tyle co 20 lat temu. Myślę że już na dniach personalny wyleczy się z ukraincow

Koszarawa
@Piotr

Na browary starca, biedronka nieopodol, na tartaku 6 tke dodam i mom.

Sova
@Edek

Ma trzymać ręce w kieszeni bo jest królem wsi.

@Koszarawa

Wciąż z tym żartujesz czy serio to dla Ciebie takie wartości z otoczenia firmy są?xd

taka prawda

@pracownik

I co, jak tam z tym zapowiadanym "wyleceniem"?

@Dorota

Wyleczenie a wylecenie to są dwa różne słowa analfabetów!

Dorota

Ano literówką chyba każdemu może się zdarzyć? ;) Czyli odp brak?

Zostaw merytoryczną opinię o Aptiv Poland S.A. - Jeleśnia

• Jak się pracuje w Aptiv Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aptiv Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aptiv Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aptiv Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Aptiv Poland S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aptiv Poland S.A.