Opinie o Connectis_ w Warszawa

Connectis_ jest spółką technologiczną świadczącą usługi z zakresu outsourcingu specjalistów, zespołów projektowych oraz procesów IT. Connectis_ łączy wyjątkowe doświadczenie, kompleksową znajomość branży oraz kompetencje specjalistów z klientami, aby pomóc im usprawniać projekty informatyczne i zwiększać wydajność procesów biznesowych. Współpracujemy na szeroką skalę z liderami branżowymi w całej Europie z sektora finansowego, IT oraz telekomunikacyjnego. Codziennie wspieramy ich ponad 350 specjalistami w strategicznych projektach informatycznych. Connectis_ smart way to technology www.connect.is

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectis_ w Warszawa

MarekB

Polecam firmę. Miła atmosfera,(usunięte przez administratora) Różne wydarzenia. Szef mega człowiek.

Czy Connectis_ zapewnia kartę multisportu?

Jest taka możliwość. Jest to ustalane indywidualnie :)

Unikam

Duży bałagan, ciągłe powodowanie dużej presji, stresu. Sztuczne podkreślanie wartości firmy przez zarząd "jesteście dla mnie rodziną" następnego dnia zwolnienie kilkunastu osób. Brak realnych celów. Nie polecam, jest wiele innych firm gdzie pracuje się lepiej a przede wszystkim jest KULTURA pracy i poszanowania pracowników - w connectis tego nie ma.

nodekkkk

Tak jak patrzę to każde ogłoszenie macie z perfekcyjnym językiem angielskim, Czy jest coś bez języka? Jestem w trakcie nauki języka i nie znam go perfekcyjnie. Mam jakieś szanse? słyszałem wiele dobrego od kumpla który tam pracował

@nodekkkk

Jak najbardziej masz szansę :) Projektów mamy bardzo dużo i faktycznie przeważają te ze znajomością języka angielskiego. Jednak są też takie, które go nie wymagają. Czasami nie zdążymy o nich zakomunikować w sieci :) Polecam przesłać CV. Jeśli Twoje doświadczenie wpasuje się w obecnie realizowane projekty skontaktuje się z Tobą rekruter i wszystko wyjaśni :)

nodekkk

super dzięki, rewelacyjna wiadomość!! podrzucisz jeszcze maila ? :)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Connectis_ kandydat na stanowisko Data Analyst ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Connectis_?

Nie jestem pewna czy dobrze rozumiem pytanie :) Jeśli pytasz o pracę zmianową to mamy jedną zmianę. Zespół Sales&Delivery mają elastyczny start.

Damian

Firma generalnie funkcjonuje w godzinach od 9 do 17, jednak tak jak napisał ktoś inny powyżej - część osób ma nieco bardziej elastyczny grafik i może zaczynać pracę między 7:00 a 10:00, jeżeli jest taka wola i/lub jest to uzasadnione :-)

Ktoś

Mała Polska firma zarządzana przez niekompetenych ludzi, brak elastycznego podejścia, nie ma zaufania do pracownika. Dyrektor Handlowy nie zna branży, Rekruterzy masowo odchodzą z firmy i tylko nie liczni z układami dostają wartościowe projekty.

BS
@Ktoś

Czy posiadasz więcej informacji na temat pracy w zespole handlowym?

C_
@Ktoś

Cześć Ktosiu! :) Tak, jesteśmy małą i jak najbardziej polską firmą, z czego jesteśmy dumni! Elastyczne podejście pozwala nam na zatrudnianie osób spoza branży IT. Nasz Dyrektor Handlowy ma wieloletnie doświadczenie w największych firmach z branży telekomunikacyjnej. W Connectis_ na każdą osobę z zespołu patrzymy indywidualnie, co zdecydowanie odróżnia nas od innych firm. Ktosiu! Dziękujemy za Twoją opinię! Każda jest dla nas ważna i czegoś nas uczy. :) ⬇⬇ Zachęcam Cię również do przeczytania rozbudowanego komentarza poniżej ⬇⬇

C_
@Ktoś

Twój komentarz jest bardzo surowy, jednak żyjemy w czasach, w których każdy ma prawo do własnego zdania i subiektywnej oceny. Jako osoby zarządzające Connectis_ poczuliśmy się w oczywisty sposób wywołani do tablicy. :) Bardzo krytyczny komentarz początkowo wywołał w nas chęć „odbicia piłeczki” i uargumentowania dlaczego nie zgadzamy się z Twoją opinią. Uznaliśmy jednak, że lepiej będzie dać sobie trochę czasu i spojrzeć z dystansu na obszary, o których piszesz – a nuż okaże się, że przyznamy Ci rację i szybko przystąpimy do naprawy ewentualnych błędów, które zdarzają się w każdej firmie. Nie jesteśmy aż tak małą firmą, choć jak najbardziej polską! :) Liczymy już kilkuset pracowników. Na szczęście nie jesteśmy też korporacją i na każdą osobę z zespołu staramy się patrzeć indywidualnie oraz przez pryzmat jej/jego potrzeb. Nie zawsze te potrzeby udaje się pogodzić z biznesem i wymaganiami rynku, ale robimy co w naszej mocy, żeby każdy czuł się dobrze pracując w Connectis_. Zatrudniamy ludzi z potencjałem i doświadczeniem w swoim obszarze, również tych bez doświadczenia w branży IT, co wielokrotnie przyniosło nam wspaniałe efekty i udowodniło, że najcenniejszymi wartościami, jakie nasi pracownicy wnoszą do Connectis_ są ambicje, pozytywne nastawienie i chęć wspólnego budowania firmy. Uważamy, że każda osoba w Connectis_ ma możliwość wykazania się pracując zarówno przy tych najtrudniejszych, jak i łatwiejszych projektach. Wiemy, że mało który rekruter lubi pracować przy tematach hunterskich, jednak to właśnie takie projekty w ostatnich miesiącach pozwalają nam rozwijać się i powiększać nasz zespół. Trochę się rozpisaliśmy, jednak bardzo zależało nam na tym, żeby rzetelnie odnieść się do Twojej opinii. :) Przyszły pracowniku pamiętaj, że po drugiej stronie trawa wydaje się bardziej zielona, a pas obok jedzie szybciej… :)

#$!

Nie polecam nikomu tej firmy. Jeśli ktoś szuka stabilnego środowiska pracy to nie jest to odpowiednia firma.

Jarek

Myślę, że przesadzacie z tym czarnowidztwem. Nie zawsze wszystko idzie idealnie, są słabsze momenty a czas nie sprzyja.

Karo

Jak się pracuje w dziale handlowym ? podobno (usunięte przez administratora) z nadgodzinami?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Connectis_?

xyz

Jeśli mowa o pracy wewnętrznej to oczywiście wchodzi w grę umowa o pracę - jeśli się spiszesz. Jeśli coś im nie przypasuje (nie będzie im pasowało twoje UoP), znajdą sobie 'ale', żeby przedłużyć zlecenie.

xyz

Jak radzi sobie Connectis w dobie koronawirusa? Widziałem całkiem sporo wpisów na LN, że ludzie z Connectis szukają pracy. Czy rynek IT powoli zaczyna odczuwać skutki pandemii?

mati
@xyz

Dzisiaj do mnie dzwonili po tym jak wysłałem im numer na linked in, wiec chyba tragedii nie ma.

ccc
@xyz

Jak sobie radzi? Nie radzi. Zwolnili połowę osób w firmie.

Xxx
@xyz

Nie radzi sobie. Tonie jak Titanic. Zaczęło się od zwolnień małych trybików, teraz odchodzą już doświadczeni pracownicy. Nie rynek IT, a złe podejście pracodawcy który chce ratować siebie, a nie oddanych pracowników. Zostają ludzie, którzy są w układach, a nie osoby z potencjałem. Nie polecam. Można by pisać więcej, ale chyba szkoda słów

Emil

Ciekawe projekty, pieniądze na czas, firma organizuje sporo wydarzeń. Polecam.

@Emil

Ja również polecam! Bardzo sympatyczna atmosfera

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Connectis_?

GE

Całe wynagrodzenie wpływa na Twoje konto

Qbs

Niepowazna firma, rekruter dzwoni zawraca glowe, mowi ze cos zrobi, pozniej tego nie robi i przestaje pisac.

@Qbs

Próbowałeś kontaktować się z firmą w tej sprawie? Czy byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej i jesteś w stanie podzielić się swoimi odczuciami na jej temat? Daj znać, czekam na to co mi powiesz.

@Qbs

Jak to dokładnie wyglądało?

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat stanowiska Office Managera w tej firmie? Widzę, że ta oferta pojawia się na pracuj.pl co jakiś czas. Czy na tym stanowisku jest duża rotacja? Warto aplikować?

Witam, w jakich obszarach mają Państwo specjalistów? Pozdrawiam

Ewelina
@Marcin

Firma Connectis_ działa na terenie 14 krajów na całym świecie. Swoje lokalizacje mają w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Sztokholmie i Carouge w Genewie. Na chwilę obecną firma poszukuje specjalistów do pracy w Warszawie - https://www.connectis.pl/oferty#oferty-pracy Jakim obszarem Ty jesteś zainteresowany?

Miałem ogromną przyjemność pracować w firmie Connectis. Pracują w niej świetni, przesympatyczni ludzie, co sprawia że w firmie panuje wręcz rodzinna atmosfera. Zawsze można liczyć na pełne wsparcie w przypadku jakiegokolwiek problemu. Każdemu gorąco polecam pracę w Connectis.

Tomasz
@Michał

Fajnie, że pozytywnie wspominasz okres zatrudnienia w firmie Connectis. Zastanawia mnie, dlaczego już tam nie pracujesz? Chciałeś dalej się rozwijać, dlatego zwolniłeś się sam, czy może pracodawca podjął decyzję o pożegnaniu się z Tobą? Przedstaw, proszę, jak to w Twoim przypadku wyglądało.

Nigdy więcej Connectis

Zdecydowanie odradzam bycie kontraktorem w tej firmie. Traktowany jak nie powiem co bo by admin usunął wpis. Gdy tylko powiedziałem, że nie chcę B2B tylko UoP to przez telefon krzyk, że "co ja sobie wyobrażam?" W końcu się zgodzili na UoP i obniżyli wynagrodzenie! Bo jak to stwierdzili w razie co będą przesyłać zastępstwo pod moją nieobecność. Wypadłem na 2 tygodnie i zgadnijcie jakie zastępstwo przysłali? ŻADNE! Firma kłamców i oszustów. Całe szczęście długo nie zabawiłem w tej korpo i uciekłem. Czy muszę wspominać, że owej korpo bardziej zależy na kasie z kontraktora aniżeli człowieku, który kontrakt wykonuje onsite?

@Nigdy więcej Connectis

Dobrze, że znalazła się osoba, która ma doświadczenia związane z pracą w firmie Connectis. Chciałbym dowiedzieć się, czy będzie to dobre miejsce pracy dla osób młodych bez doświadczenia zawodowego? Obecnie trwają wakacje, więc myślę, że duża liczba młodych osób chciałaby dostać się do pracy w tej firmie.

Spaz
@Nigdy więcej Connectis

Hmmm.... Patrząc na rynek to... Dali Ci tyle ile chcieli ale na UoP dali tyle samo co na b2b minus poniesione koszty. A że nie znasz prawa to inna sprawa ale nie obwinia firmy. Dobrze wspominam firmę i mówili o wszystkim wprost to inna sprawa - Twoja nieznajomość. Polecam firmę choć znam lepsze

Iza
@Spaz

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za to, że zechciałeś dodać tu coś od siebie. Jak zrozumiałam - w firmie Connectis_ już nie pracujesz, ale z pewnością posiadasz sporą wiedzę na temat jej funkcjonowania. Może nam zatem powiesz, jakie są możliwości rozwoju i ścieżka kariery we wspomnianej firmie?

Mania

Pracowałam w rekrutacji i zawsze będę miło wspominała Connectis_ ! Pamiętam jak po raz pierwszy przyszłam na rozmowę i poczułam rodzinną atmosferę. Kiedy pracowałam przekonałam się, że to jest jedna wielka rodzina. Jasne zasady, wsparcie, dobra komunikacja i wiele wiele innych rzeczy sprawiały, że lubiłam przychodzić do pracy. Właściwie to w Connectis nauczyłam się lubić swoją pracę. Mogę dużo opowiedzieć o pracy w Warszawskim biurze, jeżeli ktoś ma pytania :)

@Mania

Wysłałem CV na Młodszego Specjalistę ds. Rekrutacji do Warszawy. Jakie oczekiwania mam powiedzieć co do kasy? Chciałbym 3000 netto podstawy + ewentualna prowizja? Da radę czy bez szans?

Natka
@Mania

Cześć! Właśnie chcę aplikować na stanowisko Rekruter IT. Mogłabyś w skrócie napisać, czego się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej, czy jest rozmowa wstępna przez telefon? Jakie są początkowe zarobki dla nowicjusza w tej firmie? Z góry dzięki! ;)

Urszula
@Natka

Z niecierpliwością czekamy, aż ktoś zechce odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytania. Na stronie oficjalnej Connectis_ wyczytałam, że osobom na interesującym Cię stanowisku oferują atrakcyjne wynagrodzenie, premie motywacyjne oraz benefity pracownicze, stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy, wewnętrzne szkolenia z obszaru rekrutacji oraz techniczne z obszarów technologicznych. Takie warunki mogą zachęcać. Daj nam później znać, czy postanowiłaś aplikować! A może już to zrobiłaś?

Natka
@Urszula

@Urszula, już zaaplikowałam, ale na razie cisza... Aplikowałam ponad tydzień temu, ale u nich chyba jeszcze trwa rekrutacja, więc nie tracę nadziei. ;)

Urszula
@Natka

Ale dobrze, że podjęłaś już konkretne kroki. Tydzień to jeszcze niedużo, ale od Twojej ostatniej aktywności na forum minął już kolejny tydzień. Powiedz nam wobec tego, czy już udało Ci się uzyskać informacje o wynikach rekrutacji. Jeśli jednak tak się nie stało to może warto byłoby udać się osobiście do siedziby firmy Connectis_ i po prostu dopytać. Nie rozważałaś takiego rozwiązania?

Gracjan

Bardzo profesjonalna i sprawna rekrutacja, kompleksowy i przemyślany onboarding i przede wszystkim przemili i bardzo pomocni ludzie na pokładzie. Tak trzymać :)

Zostaw merytoryczną opinię o Connectis_ - Warszawa

• Jak się pracuje w Connectis_?

Zobacz opinie na temat firmy Connectis_ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectis_?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Connectis_
1.8/5 Na podstawie 533 ocen.

Connectis_