Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

franko

dispatcher? to nierób jeden z dwiema lewymi rekami. powinni go wywalic bo sie nie nadaje w ogole do tej roboty. tym bardziej ze z takimi ilosciami dispatcher na crossie to zbedny wakat!!! pilnowac towaru moze biurowy lub dyzurny picker - codziennie ktos inny. tyle ode mnie w tym temacie.

lolek

dispatcher kiedys odwalał 70% roboty za ludzi zza biurka przy sporej ilosci ludzi i ogromnych produkcjach kierownikom i liderom zostawały pliki zjeby i spacery do kadr teraz nie wiem jak tam jest bo nie pracuje tam od ok 3 lat ale slyszalem ponoc zostal tam jeszcze jeden ze starych dispatherów też nie polecam tej pracy

Powiem tak: Obecna sytuacja w ID Logistics w Będzinie to mało przyjemna sprawa. Aby zarobić 2000zł trzeba się nieźle natyrać szczególnie na crosie, jedynie nadgodzinami można podgonić, normę ciężko wyrobić a to też ze względu na Dispatchera który stoi opierając się o wózek przez 8h nie przełoży 2-3 artykułów na jedną palete żeby można było więcej zrobić i też szybciej skończyć produkcję.. Pamiętam jeszcze sprzed 2-3 lat kiedy było dwóch innych dispatcherów którzy pomimo swojego chamstwa potrafili ogarniać 100tys kartonów, czasami nawet 160tys w weekend gdzie bazar się kumulował, ale i trzymali dyscyplinę, nie bylo mowy o wybieraniu towaru, produkcja szła pełną parą, zawsze robili wszystko, wydawka towaru i stendy rozkładali i wywozili towar wszystkiego po trochu. A teraz Dispatcher ma wszystko w nosie, nic nie robi i dostaje 1300, chociaż tyle im się należy, właściwie za nic. Co do liderów to takie pindy z wszystkich, za czasów kierowniczych, Maksia, Budynia ewentualnie Harego (bo on kierownikiem był tylko w teorii) Dispatcherowie dostawali wolną rękę do produkcji i rządzili się tak aby produkcja szła, a dzisiejszy liderzy wszystkiego się boją, trudne decyzje podejmują, a właściwie nie podejmują bo dzwonią do Managera i się pytają co mają zrobić, żenada. Podsumowanie, NIE POLECAM NIKOMU TUTAJ PRACOWAĆ I TEŻ TU NIE PRACUJĘ POZDRAWIAM

Fresz

Brakuje. Co bardziej ogarnięci ludzie uciekli. Dlatego tak trudno cokolwiek zrobić. Kiedyś 50000 ogarniało się na luzie, teraz przy takim zamówieniu trzeba ściągać krosa. A gdyby ludzie wzięli przykład z amazona to byłyby prawdziwe podwyżki a nie 100.**FAf

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
fresz

Rozwalają mnie ludzie z krosa, którzy dają sobą pomiatać. Przez nich reszta ma pod górkę

No elo.

Fajna praca polecam. Tak jak pan jezus powiedział.

mirko

najlepszy dziś

cros

ludzie uciekajcie z tej pracy hodu

facio

a co binladen robi a przyjęciach na crossie to co już nie robi tych zenujacych odpraw zapraszam wszystkich zakłamany dupek

Fresh

widzę że na crossie sami ukraincy zostają, a wszyscy Polacy na stocka

ex

a dlaczego jestes taki zdziwiony? wszystkie firmy logistyczne i wszelakie inne firmy sa nastawione na zysk ktory powinien rosnac rok w rok by zarzad dostawal premie by akcjonariusze widzieli ze ich akcje zwyzkuja :-) a na czym najlatwiej zaoszczedzic? na pracownikach :-) obciac im premie dajac groszowe podwyzki. Tak dziala kazdy magazyn logistyczny a ze traci sie pracownikow z doswiadczeniem to nic bo przeciez nadgodziny ida w koszta ktore jak zawsze mozna odpisac od podatku

Były
@ex

Dam takie małe porównanie, aby niektórych oświecić jak bardzo się mylą. Poniżej dwie oferty pracy, jedna z Anglii, a druga z Polandii. Obie oferty pracy na stanowisko pickera. W UK masz 8.20 GBP na start, po 12 tygodniach podwyżka na 9.17 GBP, a po roku czasu kolejna na 10.35 GBP, bez jakichś pół etatów z dopełnieniem czy zleceń i cholera wie czego jeszcze. http://www.cv-library.co.uk/job/202779030/Order-Picker-6AM-2PM?s=100226&utm_source=Indeed&utm_medium=organic&utm_campaign=Indeed A w Polandii proszę bardzo - 11.30 PLN, co daje jakieś może 2 GBP na godzinę, plus premia "uznaniowa" do 100 PLN, czyli maks. 17 GBP. Tak was cenią w Polsce przedsiębiorcy, a za tą godzinową stawkę w porywie może ze 3 bilety autobusowe kupicie, albo dwa i pół litra bezołowiowej. http://www.jobexpress.pl/oferta/245607/Magazynier-Picker?powiadomienie_rss=1/?utm_source=Careerjet&utm_medium=oferty_pracy&utm_campaign=standardowe Różnica? W UK tygodniówki wyjdzie Ci tyle, co w Polsce ponad miesiąc pracy. A lepsza heca - z tej tygodniówki tam lepiej wyżyjesz, niż tutaj z miesięcznej.

MG

Masz rację. Ale na takich tępych ludzi nie ma rady. Kto mądrzejszy to już dawno przeszedł do Agaty w Czeladzi

moon

moto godziny ??? czy wy ogóle zastanawiacie się co wy robicie ze swoim życiem, kto wam każe być tak bezmyślnymi istotami żeby ciągnąć wózek paletowy w XXI wieku !!! jak wam każą przyprowadzić wasze matki albo dzieci do pracy kiedy wy macie wolne - bo jak nie to was zwolnią - to też się zgodzicie ??? to możne od razu transplantacja i każdy odda po jednej nerce....pracować trzeba a nie dać się niszczyć co wy robicie ze swoim życiem, czy ktoś wam powiedział z tych naganiaczy że to taka gra komputerowa i będziecie mieć kolejne życie...

arto

Ale są przynajmniej fajne laski. W szczególności ta liderka z crosa jest zajebista, tylko zdecydowanie za rzadko się uśmiecha

gosc
@arto

dlugo juz tam pracujesz? 3 dni? tydzien? :) jeszcze cie nie nauczyli gdzie jest stock a gdzie cross? pozdrow asystentke Asie bo do liderki to jej daleko jeszcze :)

bizon

pracowałem aż dwa tygodnie ;) najlepsza praca na swiecie ale dla życiowych nieudaczników

bbbb

ja nie mogę boicie się tego binladena jakby był niewiadomo kim a to zwykły mami synek który mieszka z mamusia mamusi muminek i te jego groźne miny jak srajacy kot na puszczy koles jest słaby tylko taka maske zakłada

adi

Musisz robić ta normę bo inaczej liderka ma ciebie zakapuje a jak jesteś na crosie to Bin ciebie zniszczy

adi

ta norme na paleciakach i co fajnie się chodzi cały dzien

rambo

Mało że pracujemy to jeszcze norme robimy

franek_kimono

tak :)

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic