Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

wukone

Nie ma ukraincow widzialem dawno temu 3-4 chodzili w takich samych bluzach chyba z logo agencji pracy, ktora ich tam przyslala, mowili w jezyku naszych sasiadow ze wschodu ale byli tylko "przez chwile". Pozdrowie od razu pana kierownika Grzegorza Lewinowskiego. Musisz skonczyc odpowiednia szkole moze jakies kursy. Zycze wiecej kultury i obycia z ludzmi. Przepraszam ale wygladasz i zachowujesz sie jak lobuzy pijace pod moja klatka schodowa.

taki...

Tam już nikt nie chce pracować teraz Ukraińcy tam pracują taka firma nam nie dadzą zarobić to tania siłę zatrudniają.

wukone

1340-1370 netto picker bez nadgodzin BEDZIN premi juz nie ma. I niestety wszystko co powyzej napisano negatywnie o idl to pi razy oko smutna prawda tego dobytku znajdujacego sie w Bedzinie Doszlo do tego ze Oslowi zabrano nawet marchewke:(

tomitomi

Witam wszystkich. Chciałbym, jak już piszecie to piszcie w jakiej miejscowości pracujecie.A mój temat na temat ID: Moja dziewczyna, pracowała koło Piotrkowa Tryb. w Rokszycach. I się tak chwaliła, ponoć na delegacje do Będzina jeździła bo tam 250zł dniówki. W sumie naliczyła że jej wyjdzie ok 5000zł jak bedzie tam na delegacje jeździć :D LOL.HAHA I też to dotyczy tego co koleżanka "ONA" wcześniej na forum napisała. Otóż ta moja ,tak chciała zarabiać że jak poszła do pracy, bo była na zwolnieniu, to ją widziałem 2 razy w ciągu miesiąca.I związek poszedł się ębać...I pytanie mam do Tych osób którzy tam pracują/pracowali. Jaka w końcu jest prawda i ile tam rzeczywiście się zarabia i ile pracuje ??? Bardzo bym chciał się dowiedzieć. Nadmieniam że była pracowała na pikniku/picingu/ czy coś tam i na czymś tam jeszcze.Pozdrawiam

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
bezrobotny

Robota jak robota ale że ciężka? hahahaha nie rozśmieszaj tu nikogo. Idioci to pojmują. Łopatologia jak ch.. Chyba kolego nie miałeś okazji pracować za czasu kierowników! Teraz ściema i relaks. Fakt kasa i premia to komediodramat ale uwierz że są większe obozy. Wracasz do domu (nawet po 8h) i nie czujesz rąk i nóg albo nikogo nie interesuje - zostajesz 12h i cześć. Tutaj się jeszcze nawet pytają czy możesz zostać. Cieszcie sie że macie dach nad głową! na budowie naginasz pod chmurą i latasz do toja. Chociaż i tu prawie jak w toju. nara

Cartman

Niedawno się zwolniłem, powiem tak na dziale Fresh jest nienajgorzej, ale i tak nie zmienia to faktu że firma jest kiepska. Wyzysk człowieka, nie mają już ludzi do pracy bo nikt nie chce iść do tak ciężkiej pracy za tak marne pieniądze. Jeżeli będziecie na rozmowie i powiedzą wam że idziecie na dział Cross to odmówcie. Tam jest rzeźnia. Kierownicy drą ryja po pracownikach i się na nich wyżywają.

id będzin - OBÓZ I WYZYSK

Prawda jest taka że Z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA !!! a każdy PRACOWNIK to CZŁOWIEK a NIE ŚWINIA BEZ UCZUĆ lub KOŃ POCIĄGOWY ZA SIANO I WODĘ ( HAHAHA....TAM NAWET WODY NIE DAJĄ CZŁOWIEKOWI ZA TYRKĘ )ZERO WARUNKÓW SOCJALNYCH a co do premii to owszem wyznaczają dupowłazów!! WYMAGAŃ OD CHOLERY ZA MINIMUM SOCJALNE-CZYLI MAJĄ CIĘ ZA NIC JESTEŚ NIKIM , ZEREM ...TYLKO NORMA SIĘ LICZY

BYŁY ROBOL ID BĘDZIN

kilka uwag które mnie irytowały w tym obozie pracy : 1.jedna przerwa pół godzinna na której trzeba się najeść (nawpychać) napalić ile wlezie bo innych przerw nie ma ... 2.traktowanie pracowników jak robotów bez potrzeb fizjologicznych(ważne są normy które są tak wygórowane że pershingi na wysokości lamperii nie nadążają)zbieranie zamówień i presja przed niewyrobieniem normy na koniec zmiany w którą można trafić na jakąś CZARNĄ LISTĘ wymyśloną przez kierownictwo... 3.Brak warunków socjalnych - po zakończonej pracy nie ma możliwości wzięcia prysznica (w kiblu syf)coś tam niby jest ale to pewnie pozory przed kontrolą 4.Traktowanie pracowników jak złodziei albo alkoholików ( sprawdzanie alkomatem na wejściu jeszcze jest zrozumiałe-teraz jest tak w każdym zakładzie pracy,ale do cholery jasnej przegięcie z kontrolą już dało mi poczucie dyskryminacji,wynoszenie WŁASNYCH POWTARZAM WŁASNYCH PAPIEROSÓW CZY NAPOJÓW POWINNO BYĆ DOZWOLONE!!)Tego nie ma w innych zakładach pracy,w tym momeńcie to kierownictwo ID jest ZŁODZIEJEM pracowników,oszukuje lub pluje w twarz pracownikowi z tego co ciężko na to pracuje zwykły szary pracownik!!!! 5.MINIMUM SOCJALNE ZA TYRANIE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI (1280 ZŁ NETTO) Są niby jakieś tam dni wolne w grafiku ustalone ale to jest też przekręt abyś robił nadgodziny za setki , tyrał na kierownictwo na burżujów z biura -naburmuszonych pań czy panów WIELKICH ŁASKAWCÓW KTÓRZY MÓWIĄ ŻE MASZ SIĘ CIESZYĆ BO MASZ PRACĘ I MASZ TYRAĆ NADGODZINY BO CZARNA LISTA CZEKA... 6.PREMIA TO FIKCJA ... no może rzucają coś pracownikom ale to też pozory aby nie było,do premii wyznaczani są dupko-włazy albo ci którzy pracują dziennie po 12 godzin od poniedziałku do niedzieli nie POPEŁNIAJĄC ŻADNYCH BŁĘDÓW W PICKINGACH..(przychodząc do tej pracy masz być ROBOTEM I ROBOLEM,NIC NIE MAJĄCYM DO POWIEDZENIA) .... Jeżeli jesteś inteligentny , bystry, zorientowany lubisz pracować ponad normy wysiłek i zdrowy rozsądek człowieka przy czym masz sporo czasu wolnego - najlepiej 12 godzin dziennie od poniedziałku do niedzieli TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE-Ja naszczęście aż tak bystry i inteligentny nie jestem ,wolę pracę po 8 godzin z dwójką na przodzie i mieć głęboko ten magazyn a wszystkim pracownikom ID LOGISTIC życzę powodzenia BO JA JUŻ TAM NIGDY NIE WRÓCĘ!!!

tom2417

Ja wogóle żałuje że poszedłem do tej roboty niewolniczej,wtedy sądziłem że może nie być aż tak źle , w sumie mówili że dwójka na przodzie może być to poszedłem i ZAŁAMAŁEM RĘCE przeszukałem neta w nowych ofertach pracy i naszczęście mnie już tam nie ma...to praca dla niewolników albo naiwnych ludzi,teraz mam dwójkę z przodu i czas dla siebie - wystarczy tylko dobrze przeglądać oferty i nie dać się bałamucić oszustwem byle jakimi ofertami pracy takimi jak w ID

Myślący

Tom2417 nie irytuj sie tak bo Ci pęknie jakaś żyłka. Nie miałem zamiaru nikogo obrażać. Ale co 3 firma w Polsce ma takie forum i wygląda ono dokładnie tak samo :)Na rynku jest bardzo dużo firm ktore płacą tak samo jak id. To gdzie będziesz pracował to jest twój świadomy wybór. Każdy jest kowalem swojego losu. Ja akurat nie jestem po niczyjej stronie. Takie mamy czasy w naszym pięknym kraju. Pozdrawiam i pokój z Wami :)

Picker

Jaka fikcja??? Ja od dwóch miesięcy wyrabiam na premię. W ostatnim miesiącu nawet na tą najwyższą . Może nie jest to łatwe ale możliwe. Słyszałem od kilku osób ze tez cos dostały. Pozdr.

sewer 0517

W tej firmie nie zarobisz tyle ile byś chciał, w tej firmie nie licz na awans, w tej firmie twa premia to fikcja, w tej firmie się nie rozwiniesz bo każdy proces rekrutacji ma już swego kandydata zanim się rozpocznie, w tej firmie poszukują ludzi z "nożem na gardle" (zakredytowanych) którym płaci się tylko tyle ile państwo wymaga, a wymaga się więcej niż byś myślał. Jeśli nie masz wyjścia i musisz coś zarobić - przyjdź, przyjmą Cię bez zbędnych pytań ... jeśli jednak chciałbyś rozpocząć jakąś karierę zawodową, szukaj dalej ...

tom2417

Myślący !!Twoje minimum ma się dość krytycznie jeśli popierasz niewolnictwo czy obozy pracy ...widocznie masz jakieś super stanowisko za lepsze pieniądze niż minimum socjalne !!mam 35 lat i wiem dobrze jak się pracuje w innych zakładach pracy a jak się pracuje w ID a wymagać od siebie będę wtedy kiedy będzie to miało sens w tym co się robi,ja za 1200 netto plus wypracowanie nadgodzin (po 12 godzin) pracować nie będę..po pierwsze Bo mam RODZINĘ którą muszę utrzymać a po drugie BO MAM RODZINĘ Z KTÓRĄ TEŻ CHCIAŁBYM SPĘDZAĆ CZAS!!Na szczęście pracy jest sporo i dość szybko znalazłem inną ofertę gdzie w ID bym musiał zapieprzać od poniedziałku do niedzieli plus nadgodziny tyrać i normy walić abym zarobił to co zarabiam teraz bez nadgodzin ,z wolnymi sobotami!!!Więc nie wciskaj kitów i nie obrażaj ludzi że są leniami ,w ID pracowników się dyskryminuje,obraża na dzień dobry jak i na do widzenia...Po za tym normy są wygurowane tylko dlatego aby udowodnić każdemu że nikt nie daje rady i aby mieć w garści KAŻDEGO jak przyjdzie do zwolnień !!Dla mnie holokaust zakończył się 70 lat temu a W Tym Faszystowskim magazynie udowodniają co i jak myślą nadal o polakach na zachodzie...więc ... nie dyskutuj i nie pisz bzdur -POMYŚl lepiej zanim napiszesz!!!Pozdrawiam.

Myślący

abc - byłeś a nawet nie potrafisz poprawnie napisać nazwy agencji przez którą pracowałeś. Brawo! Pewnie tak samo zrozumiałeś Panią na rozmowie i podpisaną umowę. Zacznijcie najpierw wymagać jakiegoś minimum od siebie! Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu pracy w której płacą za leżenie!

abc
@Myślący

Ty myślący chyba "INNACZEJ" może się przedstawisz ? , robisz sobie to rób ale jak tak zachwalasz to chyba za te 1200 zł , ja już pracuję "Myślący" gdzie indziej ,ale NIEEE za 1200 zł.... :) co mnie tylko tu podkusiło to 8h, nic więcej , a na rozmowie padła suma 1800 netto co jest KŁAMSTWEM , mój błąd że nie przeszukałem netu wcześniej ,. ...Tak że zacznij myśleć poważnie "Myślący" i zacznij szukać bardziej płatnej pracy jak się oczywiście do czego innego nadajesz............

abc

Byłem w tej Rzeźni ale krótko , przez AG Partner (masakra) , na rozmowie co innego a co innego w rzeczywistości ,ochłapy totalne , jakieś 4 zł na /h wychodzi , krew mnie zalewa za stracony czas i nerwy z tym związane. Wziąć kanister i(usunięte przez administratora)! ! .Nigdy więcej żadnych Agencji ( nie nabierajcie się !) , była rozmowa z Panią Koordynator , proponowali 100 zł od łepka jak się kogoś przyprowadzi do pracy ( widać jak jest dobrze)..............

lolo

To góra żywi sie z naszego potu wydanego bo nie ma tam czym oddychać i tylko szybko a asystentów jak mrówek to czuje sami byli robotami a teraz się ponoszą brak słów.

tom2417

Popieram cię ONA -to obozowisko należy podać do inspekcji pracy , albo nagłośnić w telewizji!!To hańba i wstyd tak wyzyskiwać czy tam ekslploatować człowiekiem!!Ludzie chcą pracować ale nie chcą czuć się obrażani czy dyskryminowani,po za tym burżujom z biura powinno się dać po łapach za węwnętrzne przepisy W ID

Rocky

Taka jest prawda ,że w Idlu zostali sami frajerzy . Pracy na rynku jest sporo i nie trudno znaleźć coś innego

ONA

Chyba będę pierwsza.... szkoda , że żadna żona , kobieta czy narzeczona pracownika ID w Będzinie się tutaj nie wypowiedziała... Ja dałem mojemu facetowi ultimatum - albo praca w ID Logistics Będzin , albo JA !! On tam pracuje kilka miesięcy a ja się zastanawiam gdzie jest Jego dom , w pracy czy przy mnie... Praktycznie Go nie widuję. A wypłata też jest taka , ze ledwo ją widzę.. MASAKRA !! Dlatego postanowiłam poszukać cos na temat tej firmy i poczytać . To co czytam, jeży mi włosy na głowie !!! I zgadzam się z przedmówcami krytykującymi to coś zwane w skrócie IDL... :/ Wstyd się może przyznać ale..... ja osobiście zaczęłam podejrzewać mojego faceta , że mnie zdradza!! Dlaczego ?? A dlatego.. dość , że jeden weekend w miesiącu wolny , to jeszcze informuje mnie we czwartek lub piątek , że MUSI iść do pracy z wolnego bo Mu grafik zmienią , bo Go zwolnią , bo niewydajny i takie tam...I ze wspólnego, wolnego od x-czasu, weekendu nici...hmmm dalibóg nie uwierzyłam , bo nie spotkałam się w życiu z tak bezczelnym i jawnym mobbingiem !! inna sprawa.. Widzę grafik , cały tydzień drugich zmian czyli od 14-22 . I oki. Ale nieeee za pięknie by było zjeść przygotowaną przeze mnie kolację , czy chociaż film obejrzeć.. cholera czy ch*j wie co, byle razem !! Dzwoni mój ok.21.00 i mówi , że do 24-tej zostaje bo... booooo... przyszli kolega lider i kazali !!!!!! taaaaaaa.. może się nie zgodzić ale na czarną listę trafia bez pardonu... Ja na serio nie wierzyłam , że coś takiego jest możliwe , że tyle lat po wojnie a istnieją w Polsce obozy pracy !! XXI wiek a mamy do czynienia z pracą feudalną !! Na nieszczęście tej żałosnej firmy jestem oblatana w kodeksie pracy i prawie pracy... Może mój facet do dupa wołowa i daje się wykorzystywać... Ale ja tego tak nie zostawię :) oj będzie się działo ;) poruszę niebo i ziemię i wszystkie media , żeby zajęły się tym holocaustem. Gdybym nie doczytała się , że to firma francuska to bym pomyślała , że Hitler forever.. I'm sorry , tyle mojego...

tom2417

Ludzie!!Omijajcie tą(usunięte przez administratora) firmę szerokim łukiem!!Magazyny , te 3 działy to typowe obozowisko pracy dla ludzi pozbawionych celu i sensu w życiu!!Ta firma ma do zaoferowania najniższą krajową plus nadgodziny do 13 godzin - czyli jakieś 1600-1700 zł !!Premii wogóle nie ma !!to tylko podpucha aby wyeksplatować człowieka do maksimum!!Dyscyplina jak w wojsku!!Na wejściu jesteś alkoholikiem ,na wyjściu jeste (usunięte przez administratora) W pracy NORMY ponad zdrowy rozsądek człowieka na stocku 160 kartonów na godzinę do ułożenia na palecie z różnych lokalizacji - czyli rzecz praktycznie nie do wyrobienia a tylko wyścig szczurów rozpoczynający pracę z wielkim hukiem!!Kierownictwo (Burżuazja) naburmuszona na pracownika i wciąż z czegoś nie zadowolona!!co skutkuje na premiach i dodatkach!!nie ma żadnych napoi podczas pracy,jedna przerwa na papierosa , zero jakiegokolwiek zrozumienia !!Burdel , syf , kiła !!Ustalane zmiany są nagle bez konsultacji z pracownikiem czyli nagle ktoś z kierowników wymyśli sobie zmianę od 15 do 23 w niedzielę :-) gdzie najlepiej chcą aby pracownik dojeżdżał samochodem do pracy tylko na ten samochód jak i benzynę należy dać także zarobić co po tej firmie można się spodziewać ... Zupełnie nie polecam , praca dla desperatów z najniższej półki ustawionych społecznie ludzi którzy albo stracili sens życia albo po prostu nie mają innego wyboru ..

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic