Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

xxxx

Zobaczymy co zdziałają

xxx. ..

Wreszcie sie co dzieje ppowstały ZWIĄZKI ZAWODOWE dyrektor i menadżer z cross będą teraz inaczej z ludźmi rozmawiać

angel

Jesli dziś będziecie śledzić co sie dzieje na zakładzie i chcecie mieć wpływ na pozytywne zmiany nie bójcie się, od dziś jest nadzieja.

bolo

Kiedyś w Ild'u byli Kierownicy, którzy dbali o ludzi a teraz rzeczywiście każdy lider-administracja z Crossa i Stocka patrzy tylko na siebie i żeby tylko nie podpaść Dyrowi

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
jolo

jaka kadra administracyjna takie warunki - nikt nie postawi się w 'obronie' pracownika, nikt nie sprzeciwi się guru menadzerowi czy też dyrektorowi. lepiej zająć się wychodzeniem do toalety niż zapewnieniem jakichkolwiek warunków dla pracownika (syf w ubikacjach, raz na tydzień sprzątanie szatni)

dzolo

Coraz ciekawiej. Jedno wyjście do toalety, ale tylko po poinformowaniu administracji. Także na crossie gdzie jest jedna przerwa, a nie 2 jak na stocku czy freshu. W jakim kierunku to zmierza. Obozu pracy czy przedszkola dla dorosłych. I wszystko przy prawie minimalnej płacy i ciężkiej pracy. Trzeba uciekać z stamtąd. Nie polecam tej pracy na obecnych warunkach. Ciekawe czy obiecywana premia sprawi że zarobi się chociaż te 1500 ( to i tak śmieszne pieniądze ) na rękę. Jak nie to niech nowy Dyrektor da sobie spokój, bo nowym ludziom nie zależy na pracy za tak niską płacę przy coraz większych ilościach zakazów. Pewnie sobie myśli że jak ludzie będą mogli pójść raz do ubikacji to więcej zrobią. Myli się.

pan X

tylko czekac az ktos zadzwoni do PIP'u

pan k

jedno wyjście na lanie to stanowczo za mało na hali jest zimno i lac się chce prosimy o 2 wyjścia w ciągu dnia (sarkazm) jesteście głupimi (usunięte przez administratora)i tak ponizac ludzi za najnizsza krajowa a mowia ze polska to kraj katolickii tylko zysk się liczy panie menadzeze z crossa dla pana tez tylko jedno lanie na dzień

pracownik cross

zero szacunku dla pracownika! od wczoraj zostało wprowadzone JEDNO wyjście do toalety w czasie 8 godzin pracy! to jest NIENORMALNE!

nick.

A jak w id Mszczonów?

cvbx

chciałem się zapytać czy gośka z crossa robi jeszczebhpm

dzolso
@cvbx

w id juz nie, podobno robi w algidzie

cvffgbb

bilu dlaczego tak niszczysz araka wkoncu kidys byliście kumplami w ty zrobisz wszystko żeby utrzymać się jako lider ten gość ma 2 dzieci na które musi zarobić a ty jesteś sam opanuj się troche

nowy

a jak nowy nowego może przyjąć?

ogarnij czape

tak dokładnie tego z crossa , ale widac ze facet niema jaj ani swojego honoru bo gdyby mial to odrazu by sie zwolnil

xvfb

masz na myśli tego gościa z crosa a......k no do czego to doszło na jego miejscu bym się zwolił

ogarnij czape

doszło do tego że typ z administracji tyra na produkcji, takie niszczenie ludzi to tylko w ID, jak można tak człowieka poniżać był chłop w adm a teraz jak śmieć dziabie norme. ale to jest możliwe tylko w ID = dno !!

cdf

ludzie piszta co bo nuda wieje

loki

buntujcie się przeciwko tej robocie liderom itemu nowemu dyrektorowi co tylko zwalniac ludzi potrafi nie dość za robomy za tak małe pieniądze to jeszcze nas gnoja dosyć tego zróbmy wreszcie jakiś bojkot bo tak dalej się nie da robic ono zrobia z nas dziafdów dosyć tego do huja pana

olaff

Nie chcialbym nikogo tutaj obrazac i nie wiem czy przejdzie moj komentarz cenzure, wiec zapisze to tak: (usunięte przez administratora) A spedzilem tam troche czasu.

Związek Zawodowy

Witam i szczerze zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!!!Kontakt:t.cichon@solidarnosckatowice.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic