Opinie o General Electric Power Controls w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie General Electric Power Controls. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w General Electric Power Controls o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Electric Power Controls w Bielsko-Biała

Co za the Bill projektował ten zakład? Hala ma pół kilometra długości a szatnie znajdują się po przeciwnej stronie zakładu niż wejście. Musisz (usunięte przez administratora) poświęcając kilka minut za które zakład nie płaci. Poza tym to "trzepanie" każdego na bramce przy wyjściu gdzie znów tworzy się kolejka w której znowu tracisz czas (nie zapłacony) jakby pracownicy byli złodziejami. Uwłaczające godności ...

The Bill

W kodeksie pracy przysługuje 15 min przerwy w 8 godzinnym dniu pracy, Ty masz 30 min, więc za te 15 min dodatkowej pracy zakład Ci płaci- informacja za free, nie dziękuj :P

Juras

Gduby pracownicy nie kradli miedzi itp to by nie sprawdzano każdego przy wychodzeniu. Proste.

@Juras

A poważnie do teraz mieliby to robić? jakieś dyscyplinarki w takiej sytuacji poleciały czy jak to Wszystko wyszło i kiedy? I tak z ciekawości to warto było? jak cenna jest ta miedź, ile mogli tego wynieść jednorazowo?

Ringo przychlastingo

"Poza tym to "trzepanie" każdego na bramce przy wyjściu gdzie znów tworzy się kolejka w której znowu tracisz czas (nie zapłacony) jakby pracownicy byli złodziejami. Uwłaczające godności ..." Jak pracownicy dają się tak poniżać to zakład skwapliwie korzysta. Gdyby się postawili (ale wszyscy a nie pojedyncze osoby) to zakład musiałby zmienić podejście.

cooper
@Juras

Ile wyniesiesz miedzi w kieszeniach? To tylko ściema z tymi bramkami żeby ludzi gnębić. Zauważ że nikt nie sprawdza samochodów wyjeżdżających że zakładu. Kierownikom nikt nie zagląda do kieszeni czy nie kradną długopisów..

@cooper

i co to ma na celu według Ciebie skoro już tak piszesz, że to nieprawda? co psucie komuś humoru mogłoby dać? swoją drogą kto jest w firmie odpowiedzialny za pełnienie nadzoru nad kierownictwem? przed kim odpowiadają?

Jestemniemczykimisieniechce

(usunięte przez administratora) Jak robota jest to się niczym nie interesują A jak roboty mało to szukają dziury w całym Jak jest dobrze to jesteśmy wielką rodzina i na zebraniach kwartalnych dziękują pracownikom i dają im nagrody Po czym chwilę później rodziny już nie ma a każdy pracownik jest najgorszy W tym zakładzie jest naprawdę fajna praca i atmosfera ale psuje to kilka osób i to tych wyżej postawionych niestety

Romanowski
@Jestemniemczykimisieniechce

Prawdę piszesz, zamiast zajmować materiałami do projektów, wydawaniem materiałów z magazynu, procesami które ulepsza i przyspiesza montaż to po co lepiej stać w oknie i patrzeć kto wychodzi nie przebrany, wogule to powinien się wstydzić żeby osoba na tym stanowisku zajmowała się takimi sprawami, czy w interesie dyrektora jest bieganie za pracownikami i upominanie ich w jakich ubraniach wychodzą to tylko pokazuje że nie ma co robić i szuka sobie zajęcia? Zapraszam na montaż tam mamy dużo pracy i na pewno się nie będziesz nudził!

@Jestemniemczykimisieniechce

Dokładnie. Firma twierdzi, że ubrania robocze pracowników są jej własnością i istnieje obawa iż pracownicy wykorzystują je do prywatnych celów... Nosz...Nie maciw większych problemów??

Hugo
@Jestemniemczykimisieniechce

Pracownik jest od tego żeby zrobić swoją robotę Kierownictwo jest od tego aby tą robotę zapewnić bonza to mają płacone. Jeżeli dyrekcja i kierownictwo nie mogą zapewnić pracy ludziom to widocznie nie nadają się na te stanowiska. Po drugie jeżeli nie chcecie widzieć ludzi pałętających się po zakładzie to wyślijcie połowę załogi na 2 tyg 100% płatnego postojowego a potem kolejna połowę. I idę o zakład że każdy będzie zadowolony. Tylko na najbliższym spotkaniu kwartalnym nie mówcie że jest (usunięte przez administratora) Bo taką propagandę słyszymy codziennie od "jedynej i słusznej" władzy w tym tzw. państwie prawa i sprawiedliwości

Laska

Witam, Drodzy pracownicy minął kolejny tydzień i znowu mamy nowe informacje. Uważajcie, prawdopodobnie Dyrektor patrzy na monitoring i wyłapuje osoby, które wychodzą nieprzebrane z pracy i przesyła zdjęcia Kierownikom. Czy oni mogą to robić i wykorzystywać monitoring do takich rzeczy? Ta sprawa powinna być wyjaśniona!

bezpieka

Skąd Ty się urwałeś i co jej zrobiłeś, że Ania była dla Ciebie niemiła?! Może pomyliłeś firmy??

@bezpieka

Chciałem Ci przypomnieć, że każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, czy komuś to się podoba czy też nie, ale w moim przypadku jest taka prawda.. Ty masz swoją opinie a ja swoją i to na tyle. Pozdrawiam.

MICHAŁ S.

Misiek. Może jesteś jak piszesz osobą mającą prawo do wypowiadania swojej opinii. A może jesteś jakimś byłym zakompleksionym lub może BYŁĄ zakompleksioną pracownicą, która teraz nadaje na starą firmę. Nie wiem. Ale wiem jedno. Albo pomyliły Ci się firmy, albo oddziały (bo nie "MMS" tylko MNS!) albo nie mówisz o TEJ Ani!!! Konia z rzędem temu kto by w Niej miał wroga albo niemiłą osobę. Jeżeli była dla Ciebie niemiła (co wszystkim może się zdarzyć) to musisz być wyjątkowym/wą wkurzającym/cą. Jedyne zdarzenie kiedy widziano Ją niemiłą to było wtedy, kiedy zirytowała się na swojego kierownika i to w słusznej sprawie. Miałbyś/abyś tyle odwagi??? Pracujemy z przerwami od sześciu lat. Nie jestem jej bratem ani swatem ani cichym wielbicielem. Ale oburzyło mnie to, że wiele osób zasługiwałoby na taką opinię, którą wystawiłeś, a Ty tak jakbyś walnął na oślep i baaaardzo spudłował. Życzę Twojemu nowemu pracodawcy i współpracownikom, aby nie musieli czytać Twych wynurzeń o nich kiedy już nie będziesz w ich firmie. Aha. Jeżeli ktoś się uśmiecha bez względu na to czy oceniasz to jako pozór czy szczerość, to i tak jest to lepsze od malkontenctwa i narzekactwa.. Żart i śpiew też polecam! Misiek wyluzuj!

RPS
@MICHAŁ S.

Michal masz racje.Anka dosc,ze mila i usmiechnieta to kompetentna i zawsze bardzo pomocna!!

Monter

Jakiś czas temu byłem w GE (teraz chyba już ABB) na rozmowie. W porównaniu z tym co ma miejsce w innych zakładach chciałem napisać, że przebiegała bardzo profesjonalnie. Ja ostatecznie zdecydowałem się na innego pracodawcę i po tych kilku miesiącach chyba żałuję.

Typowe dla rozmów - od ogólnych przez kilka technicznych i dot. doświadczenia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bolek1

Jakie zarobki u was przy produkcji można liczyć ?

@Bolek1

Jak Cię zatrudnią przez pośrednika to 3200 na rękę. Na więcej nie licz. bez premii kwartalnych i dodtków świątecznych.

Tadek

Dlaczego jeszcze nie została zmieniona nazwa tego profilu na poprawną ABB ?? od 2017 roku pracujemy w ABB a nie GE !! Administrator kasuje opinie albo ich część wiec niech zmieni nazwę !!

SpoconeSandaly

Czaicie? 100zl premi na swieta. 100, slownie STO! Inne zaklady 500-2000 U nas 100 i kartka ze elfy ciezko na to pracowaly xD Szkoda strzepic ryja

exABB
@SpoconeSandaly

Cieszcie się, ze swojej stówki, ja zmieniłem prawie rok temu zakład i wiecie co dostałem na pierwsze firmowe święta? Wigilijke pracowniczą i najserdeczniejsze życzenia Zarządu. To ja już wolę tę stówkę i kartkę od Elfów.

MARO
@SpoconeSandaly

Czy aby czasem tak niska premia nie zbiegła się z koniecznością wymiany floty samochodów służbowych dla kadry kierowniczo dyrektorskiej? Trochę ich przecież jest a "darmowego" paliwa też trochę przepalają.

Ex ABB 2
@exABB

U mnie prawie 4000 z nagród pod koniec roku, więc chyba jednak można :)

Diler
@MARO

Trzeba zaoszczędzić i skorzystać z noworocznych wyprzedaży, taka dobra praktyka biznesowa, reszta niech sobie nie zazdrości bo się należy jak psu kiełbasa

Kasztan
@SpoconeSandaly

100zl bylo dla wszystkich, poza tym praktycznie wszyscy czyli zarabiajacy do 6k dostali 1-2k dofinsowania do Swiąt, roszczeniowosc max

Makaron Alledente
@Kasztan

Tak. Masz racje. Dofinansowanie dla nierobow i ludzi olewajacych pracy. Masa pracownikow wypracowaly nadgodziny, soboty. Nie rzadko na prosbe pracodawcy, za co zostali UKARANI brakiem swiadczenia. A przeciez pule socjalna budujemy wszyscy (z nadgodzin najwiecej)

@Kasztan

6000? Tyle zarabiają produkcyjni i montarzowi?

Jak wygladaja dodatki typu premia swiateczna, wakacyjna, jakies inne premie, na co mozna liczyc?

Sławomir
@Kandydat

No właśnie. Też przydałoby mi się info bo nikt nie napisał jakie dają tu benefity i czy w ogóle coś jest. Mnie zależałoby na prywatnej opiece lekarskiej. Jakbyś się czegoś dowiedział na rozmowie to daj znać.

J.
@Sławomir

Są benefity.

@J.

No to super. ;) A wymienisz jakie?

A argument przy tym jaki konkretnie stawiają? Zwłaszcza w sytuacji gdy ktoś chciałby wcześniej przejść? co to za różnica?

Rozmowa o pracę

Nowy pracownik stawka 22,79 brutto przez pośrednika Manpower do pół roku (około 16 zł netto) plus premie. Po przejściu zero więcej. Starzy pracownicy którzy pracują po kilka lat ta sama stawka co nowi... W sumie średnio wyjdzie ponad 3100/3200 na miesiąc Najsłabiej płacący zakład w Bielsku-Białej

Julia
@Rozmowa o pracę

a pracując przez pośrednika to na jaką umowę się pracuje? zlecenie czy o pracę?

Julek
@Rozmowa o pracę

Wcale ABB nie jest najsłabiej płacącym zakładem w BB, uwierz. Po moich wcześniejszych doświadczeniach ja jestem usatysfakcjonowany pracą i warunkami. Może być naprawdę sporo gorzej. Co do Manpowera się nie wypowiem, bo nie wiem. Miłego dnia.

Księgowy
@Julek

No racja bo jak jesteś dyrektorem to masz +20tys

Julek
@Księgowy

Nie jestem i nie mam ;) Oby Twoje sny okazały się prorocze!

Julia
@Rozmowa o pracę

A są jakieś różnice w warunkach pracy przez pośrednika i przez przejściu pod firmę?

Joanna
@Rozmowa o pracę

Skoro ktoś tu pisał że najsłabiej płaca w tym mieście to czy inne firmy jakoś podkupują czy odbierają dobrych pracowników stąd?

Nick stały.
@Rozmowa o pracę

Szkoda, że ta stawka nie jest w Euro tylko w PLN...

@Nick stały.

Ano, chociaż wtedy to by za dużo już nie było odnosząc się do kursu? chyba, że uważasz takie stawki za adekwatne odnośnie nakładu pracy. Twój jaki jest konkretnie i ogólnie jakie tu są aktualne warunki jeśli o pracę samą w sobie chodzi?

@Rozmowa o pracę

Nie wiem, który stary pracownik pracuje za 22,79 zł brutto, lecz "stary pracownik" to pojęcie względne.

Agregat
@Rozmowa o pracę

Ten zakład to (usunięte przez administratora) Płaci grosze jak na swoje możliwości. Obraca miliardami euro i spokojnie mógłby płacić 2 razy wyższe stawki i to w walucie euro. Żal mi tych biednych fizycznych, którzy za przysłowiową (usunięte przez administratora) idą do pracy codziennie na 6 rano. i jeszcze te obowiązkowe okulary od których po 8 godzinach noszenia bolą oczy....

Jeżyna ze Szczecina

Mns to wspaniały dział , pracują na nim wspaniali ludzie , panuje wspaniała atmosfera , wiadomo ,że trafiają się malkontenty ,którzy wiecznie narzekają i szukają dziury w całym .

Mammbeppe

Jestem w temacie, i nie mierz wszystki swoją miarą sprzedawczyku. Sprzedałeś dziewczyny nie wiedząc co chcesz tym osiągnąć? Jak jesteś taki kozak to przyjdz i powiedz to prosto w oczy a nie prujesz się po internecie umęku.

Agent

Witam, mam pytanie na temat pracy przy szafach NN, pracuje tam gość ode mnie z osiedla i twierdzi żebym lepiej aplikował na Mns niż jakiś tam Plus nie pamiętam dokładnej nazwy wydziału, twierdzi że Mistrz na tym plusie to jakiś zakochany w sobie gbur chodzi wiecznie jakby go coś ugryzło w (usunięte przez administratora) taki ważny! Kto na ten temat się wypowie bo mam rozmowę w przyszłym tygodniu i chciałbym o to zapytać i ewentualnie być przygotowany na odpowiedź.

@Agent

Nie od dzisiaj wiadomo że tak jest jak na niczym się nie zna, dużo mówić, prosić jakie to jest ważne żeby zrobić, ale nic nie pomagać tylko jak jest problem to nie potrafić rozwiązać i się obrażać i pokazywać swoją słabą stronęv nerwy! zarządzenie na poziomie zerowym, oby tylko jak naj mnie robić. Pozdrowienia z słonecznego sen plusa.

Xyz

Obecnie jedna osoba ma te 2 dzialy

Tester
@Xyz

Właśnie było widać niezaradność, nieradzenie sobie z rozwiązywaniem problemów, nie panowanie nad emocjami, dobrze że wszystko się skończyło i wraca do normy. Witamy mistrzu G.

Sen +
@Agent

Mistrz na Sen plusie bardzo w porządku, zostawał wiele nadgodzin aby sprostać pracy na dwóch oddziałach, kluczowych w tym zakładzie Współpraca z nim jest bardzo dobra, zawsze można zapytać o sprawy kadrowe i związane z pracą Pracuje tam od kilku lat i Artur ma wiedzę z elektryki i mechaniki , jeździ na delegacje także wybaczcie ale "ten" majster z sen plusa jest ok hejterzy z sieci

Sen +
@Tester

Ogarnij dwa potężne oddziały sam gdzie pracuje około 200 osob, powodzenia. Aplikuje już teraz i zobaczymy

Sen o awansie
@Sen +

znam go jak się tu przyjmował i od zawsze był ważny, arogancki, po trupach, kto się podporządkowywał był traktowany jako tako, natomiast osoby na których mu nie zależało były traktowane jak śmiecie, nie mam do tej osoby szacunku nie miał nie będę! pozdrawiam

@Tester

Artur jest zaradny, lecz jedna głowa nie ogarnie 200 osób. Inni mistrzowie w tej firmie mają pod sobą 10 osób i mają takie samo stanowisko.

Marcel
@Agent

Czas w ktorym pisales ten komentarz to czas kiedy na tych 2 oddziałach byl jeden majster. Wiec kolega Cie chyba w kulki robi. Obecnie jest ich dwoch i zapewniam. Oboje sa bardzo spoko do ludzi

Xxx
@bezpieka

Jeśli jesteś poukładany to nawet i dużo więcej zrobisz a w tym przypadku nawet przy tych 10 była by katastrofa i widać to na każdym kroku.

mns

nie da się ukryć, szefowa jak powie tak musi być! zobaczcie jak ona pracuje? no sorry ma na szkoleniu pracownika ale nie zwalnia ją to z pracy, a spróbuj się sprzeciwić będziesz miał tak cztery litery obsmarowane że ciężko będzie ci je umyć. powiem tylko tyle miałem osobę na szkoleniu i zasuwałem tak samo jak wszyscy! mam nadzieje że przekaz pójdzie do kierownictwa i coś z tym zrobią!

elektryk jak każdy jeden

tak Danka nauczyła!

bezpieka

Widzę, że sprzedałbyś kolegów nawet w niedziele niehandlową... Może Panie się wyrabiają ze swoją pracą, pomyślałeś o tym? Czy wolałbyś, aby zasuwały tak jak na mikuszowicach i jedna drugiej cały czas podnosiła normę, kosztem nawet swojej przerwy, czy wcześniejszym przychodzeniem do pracy? Dla Ciebie to zdrowe podejście?

@mns

Dokładnie, masz w zupełności rację, zgadzam się z Tobą w 100%. Zyczę wytrwałości w pracy.

@bezpieka

No coś podobnego..... powiem Ci coś, nie każdy ma na tyle tupetu żeby sobie wychodzić ot tak w trakcie pracy, jedni wychodzą a drudzy nie bo szanują swoją pracę i zrozum to. Jeśli tak piszesz tzn. że Ty też tak robisz i nie ma o czym mówić.

Mekambe

Misiek, On jest dla mnie najlepszy, w dodatku jest młody i ciągle się rozwija.

Hans Klos

Co tam w kwadracie na depresji?

Product manager

Why that factory is still under former company name instead of ABB one. Big miss and unconformance.

Makaron Alledente

Wczasy pod grusza? Nieeeee, na co to komu. Będzie dofinansowanie do wycieczek gdzie tylko czesc pracownikow skorzysta (zwiazki Metalowcy) Masakra.

@Makaron Alledente

a druga część dlaczego nie skorzysta? i w sumie skoro tak to czemu każdy nie ma swojego ekwiwalentu na głowę po prostu? ktoś o taki prosił?

Zielony

Kiedy wreszcie zostaną zainstalowane panele słoneczne i pompy ciepła żeby odzyskać ciepło z produkcji? Tak duża hala i parking i nic się nie dzieje a firma się deklaruje do zmniejszania emisji CO2.

No Spoko

Czy praca jest cieżka do opanowania dla nowych pracowników ??

@No Spoko

pewnie może to zależeć od stanowiska, na które aspirujesz.. i umiejętności, jakiekolwiek doświadczenie masz?

Tadek

Jak na tak duży zakład to robota całkiem spoko. A obserwując niektórych to nawet lajtowa. Niektórzy przychodzą do pracy odpocząć. Internet w telefonie, papierosek co 30min na 15nim i wychodzi że pracują 4 na 8h. Więc stawka jest adekwatna do wykonanej pracy. Jest premia kwartalna, absencyjna i indywidualna. Karta Multisport

@Tadek

Czyli wygląda jak taki full pakiet, to miło. ;) A zahaczając jeszcze o jakiś fundusz socjalny? Grusza np?

Zostaw merytoryczną opinię o General Electric Power Controls - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w General Electric Power Controls?

Zobacz opinie na temat firmy General Electric Power Controls tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w General Electric Power Controls?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Electric Power Controls?

Kandydaci do pracy w General Electric Power Controls napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Electric Power Controls