Opinie o General Electric Power Controls w Kłodzko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy General Electric Power Controls. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w General Electric Power Controls o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Electric Power Controls w Kłodzko

Czy General Electric Power Controls zapewnia kartę multisportu?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu General Electric Power Controls?

Hugo Nowy wpis

Jak jakie ... Przynosisz CV do Mainpower agencji pracy tymczasowej albo wrzucasz do skrzynki podawczej na wejściu do zakladu

Patka

Czy poszukują do pracy młodą osobę? Poszukuję pracy od jakiegoś czasu, chciałabym nabrać doświadczenia a także zawrzeć nowe znajomości, nie szukam spin i problemu. Mam 21 lat i skończyłam szkołę :)

Adp Nowy wpis
@Patka

CV można złożyć na portierni, teraz będzie znaczny wzrost produkcji, każde ręce przydadzą się do pracy, zapraszam na szafy tylko nie do Mistrza G.K.

Od jakiego wieku przyjmują do firmy?

As
@Ania

Od 18lat

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Kłodzko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kłodzko
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
Nina

Nina Nowy wpis 28.11.2019 08:59 Witam wszystkich co mi pomogli a wszczegulnosci paniom Małgorzatę . K. Co pracuje na testerze za ogromnym pomoc. Zniszczeniu Pana. Dariusz. Nie sondziłam że tak łatwo da się pani zniechęcić i pozbyć kurwiaża powinna pani być wdzięczna za otwarcie oczu i uchronienia przed błędem życiowym . Pa co chciał . A ja jestem szczęśliwa i rozpoczęłam nowe życie zwartościowym człowiekiem a nie takim czymś jak Pan Dariusz pozdrawiam wszystkich co mi pomogli . PS. A pani Małgorzato życzę prawdziwego faceta co jest kimś i zadba o paniom . A prezenty co pani od niego dostała to odesłała pani pod zły adres śmietnik to miejsce dla takich szmat.

Xxx
@Nina

Zaproś paniom małgosie na kawę jeszcze a my spotkamy się w sondze

Xxx

Proszę o usunięcie dwóch wpisów z dnia 28. 11. 2019 od Niny treśc nie zawiera informacji o firmie tylko osobistą w dodatku jest nieetyczna

Nina

Witam wszystkich co mi pomogli a wszczegulnosci paniom (usunięte przez administratora) Co pracuje na testerze za ogromnym pomoc. Zniszczeniu Pana. Dariusz. Nie sondziłam że tak łatwo da się pani zniechęcić i pozbyć kurwiaża powinna pani być wdzięczna za otwarcie oczu i uchronienia przed błędem życiowym . Pa co chciał . A ja jestem szczęśliwa i rozpoczęłam nowe życie zwartościowym człowiekiem a nie takim czymś jak Pan Dariusz pozdrawiam wszystkich co mi pomogli . PS. A pani Małgorzato życzę prawdziwego faceta co jest kimś i zadba o paniom . A prezenty co pani od niego dostała to odesłała pani pod zły adres śmietnik to miejsce dla takich szmat.

Bartosz

Jest tak dobrze pracować, że przestaliście korzystać z forum? Szkoda

Rock
@Bartosz

Zależy na jakim dziale, na montażu spoko, praca siedząca... ale jak pójdziesz na obsługę maszyn to jedna wielka tragedia, firma nie inwestuje w maszyny, które użytkuje się na bieżąco, zamawia detal niskiej jakości przez co maszyny się zacinają, jeśli masz mocne nerwy to wytrzymasz, poza tym widać, że z dnia na dzień więcej tam nadzorujących niż pracowników, a robić nie ma komu.

Agnieszka
@Rock

Praca na różnych stanowiskach może się rzeczywiście różnić pod wieloma względami. A jak oceniłbyś firmę General Electric Power Controls pod kątem wynagrodzenia, systemu pracy, dostajecie jakieś benefity? Będę wdzięczna za odpowiedź!

Mysza)00

Witam a ja nie narzekam na ta pracę może z jednego powodu o wyplatach 1700 ale nie jest aż tak źle. Mili ludzie miła atmosfera polecam :)

w.

A mnie oszukali w wynagrodzeniu o około 300 zł. Naliczałam kiedyś wynagrodzenia pracowników i nie mylę się. A miałam jeszcze umowę słowna z brygadzista tak jak każdy na moim dziale , za przyjście do pracy w dzień świateczny każdy miał otrzymać 100 zł dodatkowo ,tego dodatku też nie otrzymałam.

Diuna

Dzień dobry. Proszę o informacje czy zakład obecnie prowadzi rekrutację na pracowników produkcji?Jakie są warunki i system pracy? Jakie wymagania stawiane są osobom chcącym podjąć pracę? Czy preferowane są osoby silne fizycznie, czy nie ma to znaczenia?

@Diuna

z tego co wiem to cały czas są przyjęcia. System pracy 3 zmiany ( ale można się dogadać) a fajna praca polecam.

Patrycja
@Kama

A wiesz może gdzie General Electric Power Controls publikuje swoje aktualne oferty rekrutacyjne? Przejrzałam kilka portali rekrutacyjnych, ale niestety nie znalazłam aktualnych ofert do General Electric Power Controls. Mogłabyś napisać nieco więcej informacji przydatnych dla potencjalnych kandydatów do pracy?

Sylwia z

Witam chciałabym przeprosić wszystkich kierowników oraz patrycję za moją lekkomyslnosc za to jak napisałam opinie moja głupota byłam zła nie myślałam co pisze i wiem jakie zrobiłam sobie problemy teraz zdaje sobie sprawę ... jeszcze raz przepraszam. Jest mi strasznie wstyd tego jaki wielki błąd popelnilam napisać takie coś.

Niunia :)

Mnie dziwi jedna rzecz . Osoba chce się tam zatrudnić wszystko w porządku testy zdane i pytanie takie czy mam dojazd ja mówię że mam . I że nie mogę rowerem tylko autem a czy to jest ważne zeby mieć dojazd ? To chyba ważne że pracuje non stop ??? Nie rozumiem ich .... Patrzcie proszę na to że nie ważne czy ma dojazd czy nie ale ważne że jest w pracy i zależy na komuś tej pracy . :)

Wiktor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

rozczarowana GE
@Wiktor

Tak. Nic pozytywnego, bo aby tam się utrzymać musisz być nieuczciwy, zakłamany, oszukiwać każdego i przeklinać wtedy jesteś cenionym pracownikiem. Jak pokażesz że zależy ci na pracy pójdziesz na nocki, będziesz pracować za trzech i nikt nie będzie cię szanował.

@rozczarowana GE

kobieto, jak jesteś rozczarowana to nie znaczy że każdy musi być! Pracuje tam jakiś czas i nikogo nie oszukuje

Znajoma

Nie ma to jak pod anonimowym kogoś oczerniac. Nie wiem, czy wiesz, ale to co robisz jest karalne. Poza tym, przypomnij sobie zasady ortograficzne i interpunkcyjne, bo robisz straszne błędy. Może zamiast Patrycją zajmij się nauką.?

Kama

Ludzie, ci wy gadacie?! Pracuje tam już jakiś czas i jakoś nie zauważyłam żebym musiała oszukiwać innych pracowników czy dać się wykorzystywać! Pracowałam w różnych miejscach i uwierzcie - nie ma na co narzekać. No wiadomo, że wszędzie są jakieś zgrzyty, ale wcale nie jest tak źle jak wszyscy piszą.

Anka

Pracowałam tam jeszcze niedawno i mogę stwierdzić, że praca nie jest zła. Wystarczy że robisz swoje. Najgorsze są te stare baby z SVC. Interesują się wszystkim. Plotkuja i nic więcej.

@Anka

Długo tam pracowalas

Gutek

Może podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje pracownika ? Jakieś informacje przydadzą się na wstępie.

taxi klodzko

Zawsze mogło być gorzej Taxi Kłodzko

Wiktor

Czy potrzebni są w firmie nowi ludzie?

Zostaw merytoryczną opinię o General Electric Power Controls - Kłodzko

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Electric Power Controls?

Kandydaci do pracy w General Electric Power Controls napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Electric Power Controls