Opinie o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LeasingTeam Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LeasingTeam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

OLA

praca cały rok jak nadajesz się do pracy,wymagania jak na te zarobki jakie oferują wygórowane! stali pracownicy powinni tam robić robote a nie ludzie pracujący przez posrednika prawda jest taka że leasing team tam robi robote i zarabia na premie DLA pracowników I KIEROWNIKÓW!!! ludzie zacznijcie coś robić dla siebie i walczyć o swoje bo dalej bedziecie wykorzystywni!!!! ŻYCZE PRZYJEMNEJ PRACY !!!

26-600

te reklamy to porażka !!!

małolat

A na jakiej umowie jesteś?w umowie masz podaną stawkę godzinową czy miesięczną? brutto czy netto? ja mam w umowie stawka brutto to ilość godzin jaką się wypracuje mnoży się przez stawke. też mam kazdego miecha inną stawke netto, mała ale jest. to zależy od ilości godzin jakie przepracujesz.zadzwon do nich jeszcze raz i dopytaj

oszukana

no wlasnie a na kazdym pasku placowym jest inna stawka za ubezpieczenia inne potrącenia(inne kwoty) .... teraz za czerwiec znowuz inne skladki ,...

Koordynator

Po wysłaniu CV - po 2 dniach tel. Wywiad tel. Po 24h zaproszenie na spotkanie. Pani Kasia J. dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega praca. Opowiedziała o zasadach rekrutacji - 2 etapy. Do kiedy decyzja. Jakie warunki zatrudnienia. Potem rozmowa. I pytanie, które wprawiło mnie w osłupienie: gdybym miał do wyboru partię szachów lub mecz siatkówki na co bym się zdecydował. Potem jeszcze sprawdzenie ref. I odpowiedź we wskazanym terminie. Nie udalo mi sie. Żaluje. ale wiem z jakiego powodu taka decyzja i ciesze sie ze mam ta informacje. polecam. widac ze pani kasia lubi swoją pracę. Dodam, że zawsze była odp w termienie i uśmiech. ps zarezerwowano mi mce parkingowe.

czy mogę jeszcze aplikować?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kinia

Oszukana, co Ty wypisujesz? jak może być stawka inna jeżeli zgłaszasz rodzinę do ubezpieczenia???? za to się akurat dodatkowo nie płaci... no chyba że to jakieś PZU czy coś w tym rodzaju...

oszukana

Hej ja pracuje w tej firmie jako kasjer na supermarkecie . (usunięte przez administratora)robią z kasa i tyle . stawka godzinowa jest jedna ii ta sama tak? no ajak ja dzwonilam do kadr zeby sie dowiedziec dokladnie jaka mam stawke netto to mi pani kadrowa powiedziala ze nie jest w stanie ocenic stawki netto bo ta stawka z miesica na miesiac jest inna!!!! zatrudniona bylam jako bezrobotna wiec zglosilam siebie i dzieci do ubezpieczenia wiec stwierdzila ze stawka z ubezpieczenie takze co miesiac jest inna.... rozumiecie cos z tego bo ja nie. jednego miesiaca odliczyli sobie 110 zl innego 101 z groszami ..... kpina jakas

henio
@oszukana

Pracuję w LT od ponad roku i jeszcze się nie zdażyło zeby kasa nie była na czas wypłata nie jest zależna od lt tylko od tego dla kogo pracujesz więc ważne jest dla kogo wykonujesz pracę a czy zadowolony jestem z kasy narazie wystarcza trochę ponad średnią krajową

henio

Jakoś ja pracuje w lt i nie mam powodów do narzekania kasa na czas na konto wpływa urlop każą wykorzystywać może to wszystko zależy dla kogo wykonuje się prace ja pracuje dla opco i mam (usunięte przez administratora)

ślepa

albo za krótko albo z długo,a może za często na palarni,he he,a pracę już mam i nie muszę do niej jeździć autobusem turystycznym

BETI

Brawo! " ślepaki " jeżeli jesteś tak dobrze zorjętowana "osobo" pracą na przed montażach to tym bardziej wiesz że to co piszesz jest oszczerstwem i niczym więcej ( anonimowo jest łatwiej, co?). Po pierwsze: na Sito, Intro czy wtryskarki koordynatorka wstawia tylko Warszawę i prawie zawsze są to imienne zamówienia.....widocznie źle ktoś Cię poinformował. Gratuluję pomysłowości i odwagi anonimowej. Po drugie: Widzę że Ty "osobo" pracowałeś na Reklamach i z jakiegoś powodu nie pracujesz!!!!! Ciekawe dlaczego???Bo od kąd ja tu pracuję to osoby często się nie zmieniają i nie odchodzą....... Brawo!!!

ferbisss

Gratuluje ! Głupoty oczywiście. 1. O warunkach pracy decyduje pracodawca a nie pośrednik. Jeżeli dla przykładu Kupuje sie auto używane z niemiec, to kto jest odpowiedzialny za jego stan techniczny ? Handlarz, czy niemiec ktory nim jeździł? Pracowałem dla OCS, pośrednikiem był leasing. Zakonczylem prace 18.03 a kasa spływa mi do teraz. Podstawa w terminie, prowizja z poślizgiem, i to nawet dosc solidnym. Co do pana wyżej, jeżeli ktoś pracuje miesiac, to firma ma 21 dni pozniej zeby ci zaplacic na zleceniu. Jest to normalne, i jak komus nie odpowiada pracowac nie musi

aga

Kto pracował albo pracuje na reklamach w Willsonie dobrze wie że na montażach nie pracuje się 16 h tak jak to jest opisane....hahaha, więc jakaś ściema to jest..tylko po co. Ja jak tam pracuje to widzę co jest grane czyli to nie koordynatorka daje nam pracę tylko sami kierownicy nas wybierają.....zapytajcie ich, a nie ślepakami strzelacie. generalnie praca bardzo fajna, a ludzie jeszcze fajniejsi. a najważniejsze że praca jest cały rok a nie sezonowa,wypłata na czas.....no

Anka

Hej, A kontaktowałeś się z centralą w Warszawie? Martyna ma rację, u mnie też tak było. Dopiero jak napisałam maila na kilka róznych adresów to okazało się, że kilka osób niezależnie do mnie dzowniło i przepraszało. Okazało się, że koordynator zawalił.... Ale, co ciekawe dostałam również oficjalne przeprosiny z adresu reklamacje@leasingteam.pl - napisz do nich na ten adres, może ktoś zareaguje.... Powodzenia

jurek

LeasingTeam Praca w tarczynie w przetwórni nie wypłacalni czekam na kase trzeci miesiąc

Zdystansowany

A gdzie pracowałeś? Może to jest kwestia kordynatora? Skoro jedni są zadowoleni a inni nie....

Zdystansowany

Pracowałem przez wiele różnych agencji i mam porównanie. LeasingTeam wcale nie jest gorszy. Pieniądze wypłacają zawsze zgodnie z terminem zawartym w umowie - przynajmniej ja tak miałem. Oczywiście fajnie jest otrzymać kasę wcześniej ale nie możesz mieć pretensji, że ktoś nie wyplaca Ci pieniędzy przed terminem. Jeśli nie dostałeś kasy to należą Ci się odsetki i spokojnie możesz się ich domagać. Policz jaka to kwota i zwróć się do nich. Masz do tego prawo. Nie myślcie, że gdzieś indziej jest bardziej kolorowo. Przynajmniej takie jest moje doświadczenie....

ostrożna

Tak standardowo chwali się sobą firma LeasingTeam, w ogłoszeniach o poszukiwaniu pracowników: \\\\\\\"LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2004 r, jako licencjonowana Agencja Pracy Tymczasowej i Agencja Doradztwa Personalnego. Wysoka jakość usług świadczonych przez firmę LeasingTeam została w roku 2007 potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001 :2000. Na Wielkiej Gali Mazowsza „Samorząd i Przedsiębiorczość” w roku 2010 LeasingTeam otrzymała II miejsce w kategorii Pracodawca w konkursie Mazowiecka Firma Roku 2010. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym dla naszych Klientów i przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Pracowników. \\\\\\\" Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi, to wniosek prosty, że w swoim liście pochwalnym firma ta nie zawarła ani słowa prawdy. Jakim cudem te nagrody? I czy one faktycznie zostały przydzielone i za co?

gogo

wiecie może w jakich firmach Leasing Team zatrudnia Pracowników Tymczasowych?

sc

pracuję za pośrednictwem Leasing Team Katowice, za godzinę płacą 9,38 brutto, więc stawka śmieszna. Praca w Telekomunikacji w Sosnowcu na ul. Grota Roweckiego. Trudno mi się określić na chwilę obecną co to LeasingTream, ale będę wiedział po pierwszej wypłacie( na dniach). Praca taka jak płaca, tzn ja osobiście się nie stresuje, bo szkoda tego przy takiej kasie:) Gdyby płacili więcej to mój stosunek do tej pracy byłby lepszy. Takie czasy.

Jaro

hehehe jak to łatwo się zorientować że jesteś pracownikiem tej "firmy".

kamil

bardzo dobra firma, godna polecenia, co wy gadacie, chodzicie na kuroniowke, robic wam sie nie chce i tylko narzekac potraficie. glupki, glupki, glupki

Zostaw merytoryczną opinię o LeasingTeam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LeasingTeam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LeasingTeam Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LeasingTeam Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LeasingTeam Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 222 ocen.

LeasingTeam Sp. z o.o.