Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

Łukasz

Witam, Szukam osób z którymi mógłbym dojeżdżać do pracy na magazyny w Mszczonowie. Mogę się dostosować, interesują mnie dojazdy z osobami z Sochaczewa i okolic oraz z Łowicza i okolic. Posiadam samochód więc też mogę jeździć. Jeżeli znacie takie osoby to powiedzcie im o tej wiadomości. Proszę osoby zainteresowane o kontakt ddmm@onet.pl.

op trans

jestem u nich przewoźnikiem i pracę z nimi mogę określić tylko jednym słowem TRAGEDIA, obciążają za wszystko, nie płacą w terminie i każda wymówka jest dobra np. brak przecinka w nazwie na cmr, NIE POLECAM

Gasior

Przyszedłem zobaczyłem i nadal nie wiem czemu tak uważa. Praca jak dla mnie jest dobra, pracują fajni ludzie, jeżeli się pracuje sumienie to bez problemu wyrabiasz normę, jak ktoś liczy że pójdzie do innego zakładu i będzie miał lepiej to się grubo myli. Tak więc osobiście uważam że praca nie jest zła. Tak przy okazji pozdrawiam panią (usunięte przez administratora), świetnie się z nimi pracuje :D

Zawiedziona...

Witam, ja również chcę podzielic się swoją opinią dotyczącej pracy w FM logistyc w Mszczonowie, miałam okazję tam pracowac i zaledwie kilka dni tylko pracowałam i całe szczęście zwolnili kilka osób za małą produktywnośc w co nie wierze, pnieważ te mumie chodzą i cały czas wmawiają ludzią, że nie mają wyrobionych norm najlepiej było by dobrze gdyby Ci ludzie w ogóle nie wychodzili na przerwe tylko (usunięte przez administratora). całe 8 h;(usunięte przez administratora)

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Chciałbym wziąć od nich naczepę i jaką mam tam przyszłość? Czy zarobię coś oprócz raty za naczepę?

fmemiak

OK gość idzie się dogadać

popo

jaka płaca taka praca

felek

pozdrawiam wszystkich przewoźników i kierowców w FM mszczonów szalenie in współcuje jade na tym samym wózku mam nadzieję że w końcu będzie drugi Egipt!!!

felek

wiem coś o tym teraz dostałem note , nikt nie wie za co ona jest!!! w trakcie wyjaśnień, ale kasy i tak nie ma !!! a czy oddadzą???

hirek

witajcie, powiedzcie proszę jak tam jest obecnie w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego? duża rotacja pracowników? jak warunki pracy? warto tam aplikować? pozdrawiam. hirek

a jak jest w warszawie??

jak

To musiales zle trafic ja też u niego jezdzilem i było ok, pewnie sie nie sprawdziles

Witam,zamierzam podjac prace na magazynie FM w mszczonowie,chcialbym sie zapytac o atmosfere jaka panuje,jak wyglada praca na magazynie i jakie stawki maja?? Pozdrawiam

ADI

Chyba od kilometra co ??

Ralf

Czy ktoś odpowie mi rzetelnie ile w tej firmie płacą na transporcie krajowym za godzinę.?

Rychu

Komentarze są żałosne !! Potwierdzają tylko że FM skutecznie eliminuje tych którzy zatrudniając się w tej firmie szukali ciepłej posadki... tak trzymać

spedytorka

hej, wiecie co, jestem spedytorką z miedzynarodówki. FM zaprosił mnie na rozmowę, ale po tym, co czytam, to chyba sobie odpuszczę...wolę iść do małej, ale ludzkiej firmy. pozdrawiam Koledzy!

zbulwersowany

Termin płatności w tej firmie 14 dniowy to też nie do końca a sami widzicie ile jest pozytywnych komentarzy a ile negatywnych jeden ze spedytorów tej firmy coś odpisał i to bardzo głupiego.

Pracuje w tej firmie kilka lat wiec, znam to wszystko od podszewki. (mam na mysli spedycje miedzynarodowa). Prawda, koksów nie ma, ale w obecnej sytuacji, fakt pewnej pracy i pewnych pieniedzy (po 14 dniach), bez proszenia sie po terminie faktury jest bezcenny. Jak sie pracuje rzetelnie to mozna spokojnie, po oplaceniu leasingow, miec cos dla siebie. Jest masa zadowolonych przewoznikow i niezadowolonych, jak wszedzie. A prawda jest taka, ze na forach wypowidaja sie najczesciej partacze szukajacy zemsty. Trzeba sie pogodzic z faktem, ze skonczyly sie czasy: rece w kieszeni a kasa sama leci, teraz trzeba sie angazowac i pilnowac interesu, bo nikt nikomu nie da nic za darmo. Wyzysk tez mozna miedzy bajki wlozyc, konkurencja miedzy spedycjami jest niesamowita, kazdy wyrywa sobie robote z rak, nie ma to zwiazku z nabijaniem kieszeni. Tak jak przewoznicy dostali po tylku, tak i spedycje maja z roku na rok mniejsze marze, bo wymusza to konkurencja.

anonim - 2009-04-26 18:05:10 W Fm na naszej klasie to siedzi tam każdy kto ma dostęp do komputera jakość proces kadry itd.Jakość Thomsona ma super śpią w pracy przerwy za miast 20 min mają 90 minut plus dodatkowe przerwy na kawki papieroski pozostały czas spędzają w internecie na nk pornusach itd. a palety sprawdzają tak że czasami idzie coś nie tak 8godzin a oni tego nie widzą Porażka że musimy na takich nierobów pracować Anonim powiedz kim lub czy jesteś ?skoro wiesz tak dużo i piszesz całą prawdę,hmmm.

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FM Logistic