Opinie o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SIM Gdynia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SIM Gdynia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Widać po nicku, ż eat a dick chyba ma coś z głową nie tak, może otarł sie o frezerkę heh. Coż głupota nie boli.

dawnotemu

Z tego co czytam to pan SZ... poprawia wam humory że sami z sobą się nie potraficie dogadać BARANY HEHEHE.Pozdrawiam Pawle.R. Jak się domyślam.

Paweł R
@dawnotemu

Niestety źle się domyślasz.

Ej dziadek nie czas pojsc po leki do lekarza bo znow czache masz cos ciezka :-D

Ej dziadek nie czas pojsc po leki do lekarza bo znow czache masz cos ciezka :-D

@Paweł

To ma byc twoja riposta ? Thats it ? Tylko tyle ? Bicz pliz...

simowiec

jak co roku o tej porze. słabszych się zwalnia bo nie wyrabiają normy a na ich miejsce przyjmuje nowych bez doświadczenia, a lepsi sami się zwalniają bo nie chcą pracować za grosze

@simowiec

To z kąd on ma chętnych do tej firmy? Z łapanki???

it ej dik
@Paweł

Twoja pisownia jezyka ojczystego . Urywa glowe . Ale twoje pokolenie tak niestety ma ...

@it ej dik

Ty pseudo inteligencie jestes dziadkiem 100 letnim ze tak gadasz??? :-D a moze ty masz cos z glowa nie tak? Jakie bledy koles weź idź do okulisty bo słabo widzisz.

@Paweł

Moj ty smutku . Czy chlopczyku tego nadal nie widzisz? " Z kad " powiadasz ? I to jest poprawna pisownia chlopcze ? Zal mi ciebie

@eat a dick

Ty dziadek idz sie lecz na nogi bo na glowe juz za pozno chyba jest dla ciebie :-D

@Paweł

Pchasz sie na afisz bo nic wiecej nie potrafisz ... ogarnij jezyk ojczysty chlopczyku . A pozniej wez sie za swoje wypociny na forum bo inaczej to INFAMIA

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SIM Gdynia? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta
Chwaszczyno
Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa
logo firmy KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
Chwaszczyno
Max Xavier 1 Sp. z o.o.

fala zwolnień czy ludzie sami odchodzą ?

??????

Sa tam wolne miejscu u was w simie? ile mozna zarobic? bo mnie interesuje zarobek od 3000zł na reke w zwyz. Na powaznie pytam.

@Paweł

Dostaniesz ponad 3 na reke ale kwartalnie:))))

@simowiec

Takie grosze?? Ale na powaznie teraz to na iesiac ile mozna tak zarobic jak sie robi nadgodziny czy weekendy?

Edi

SIM to porażka kiedyś tam pracowałem i nie polecam tam pracować chyba ze ktoś lubi tyrać za grosze .

@Edi

To napisz cos wiecej.jak dawmo twmu pracowales tam?jaka jest stawka na godz?czy jest szansa dostac umowe na stale?wiesz moze ile.dostaje uzg4stawiacz?

USTWIACZ MA JAKIES 16ZL I 50%DODATKU.A NADGZIN JEST ILE ZECHCESZ

bezrobotny

Myslalem zeby sie zatrudnic w simie ale po tym co piszecie to chyba dam sobie spokoj:/ Mam troche pojecia o ustawianiu i obsludze maszyn cnc to sprobuje gdzie indziej tylko prosze jesli ktos wie czy sa podobne firmy w okolicy ktore zajmuja sie tym samym to niech powie gdzie bo ja nie znam zadnej i nie wiem gdzie uderzyc:/ Dzieki

FANSIM

Zamiast nieustannie lamentować na forum i nawoływać do buntu, który realnie nigdy nie nastąpi bowiem familia S działa metodycznie i z pełną premedytacją – dlatego też nieustannie zatrudnia oraz stosownie szybko zwalnia kolejne tabuny frajerów zanim ci zdąża się zorientować się o co tu realnie biega karmiąc się nadziejami o premiach itd. Można zadziałać w pełni legalnie przeciw tym praktykom które są starannie skrojone dla hasła „Kasa dla nas na pohybel frajerom” . Trzeba zadziałać metodycznie i z głową oraz co najważniejsze postawić familię S przed faktem dokonanym bez zbędnego ostrzeżenia. Tak się składa że ta firma zatrudnia parę osób i ma w temacie traktowania pracowników oraz respektowania BHP sporo za uszami. Jak ktoś ma w tej firmie resztki inteligencji to będzie wiedział co robić bo i tak ma niewiele do stracenia zanim wyleci jako kolejny frajer. Krótki cytat - „Jeśli związek zawodowy działa na terenie zakładu pracy, to ma możliwość wytypowania osób prawnie chronionych przed zwolnieniem. Osoby chronione przed zwolnieniem muszą być wytypowane przez Zarząd struktury zakładowej związku w formie uchwały na określony okres, przy czym po upływie tego okresu są one nadal chronione przez połowę okresu wyznaczonego w uchwale, nie dłużej jednak niż rok po upływie okresu ochrony. W myśl przepisów "Ustawy o związkach zawodowych" osobą prawnie chronioną jest pracownik, któremu pracodawca nie może bez zgody zarządu zakładowej organizacji związkowej wypowiedzieć ani rozwiązać stosunku pracy ani też zmienić jednostronnie warunków pracy lub płacy (art. 32 punkt 1,2).

@FANSIM

Hej fansim Moze ty wiesz ile dostaje ustawiacz cnc i czy jest sporo nadzgodzin? Dzieki

pit

Witam A jest mozliwosc pracowac tylko nocne zmiany? Bo w dzien musze sie zajac dzieci jak zona jest w pracy.dzieki i pozdro.

pp

Hej.A jak jest z nadgodzinami,sa czesto czy tylko czasami?Wie moze ktos ile dostaje ustawiacz cnc?

ex simowiec

Taka kasa to sie nazywa wyzysk w biały dzien!!!

.........

stawka 9zł brutto na start + 50% premii uznaniowej wypłacanej według własnego widzi mi się. napisz lepiej gdzie pracujesz to ja chętnie się tam wybiorę ;)

Witam, Pytanie mam czy nocki płacone są lepiej? Pytam bo rozważam zatrudnienie sie w tym zakladize ze względu na duzy park maszynowy. Warto? Jakie wynagrodzenia? Dodam że obecnie jestem ustawiaczem cnc w przyzakładowej narzędziowni i dostaje niecałe 3k na rękę.

??????

ex simowiec

I jak tam jedzonko w restauracji tegorocznie wypadło? :) Mozna było sie najesc po uszy? A.S: spiewał koledy? :)

.........

na 20% zniżki, dzisiaj taki sam rozdawali w jednej z galerii.

@.........

20% to jest nic hehe.

.........

już dali, 4 wypasione kupony zniżkowe na buty i torebki do ccc ;) (ważne do końca roku więc trzeba się spieszyć)

@.........

Niezle a kupon na ile Złotych? to bedzie istna walka w sklepach CCC :-D

Zostaw merytoryczną opinię o SIM Gdynia - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w SIM Gdynia?

Zobacz opinie na temat firmy SIM Gdynia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIM Gdynia?

SIM Gdynia