Opinie o SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni w Gdynia Rewerenda 7

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni w Gdynia Rewerenda 7

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czym w SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Czy poziom wynagrodzeń w SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 4 lipca.

SIM Gdynia Nowy wpis

Prosimy o wyjaśnienie tej opinii, żebyśmy mogli się do niej odnieść.

Czy rozmowa rekrutacyjna w SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni odbywa się również w języku angielskim?

Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna w SIM Gdynia nie odbywa się w języku angielskim. Wyjątkiem jest sytuacja, w której kandydat aplikujący do pracy nie zna języka polskiego.

W Simie pracowałem ponad 4 lata. Niestety większość rzeczy które tu panowie piszą potwierdzam. Niska płaca na początek, później nieco większa, ale i tak bez kokosów. Normy rzeczywiście niewyrabialne. Chcąc wyrobić normę musisz cały czas stać przy maszynie, nie masz czasu nawet skontrolować detalu. pozostaje modlić się żeby narzędzia trzymały, a wymiary sie zgadzały. Jeśli nie, pożegnaj się z premią. Nie wyrobisz normy? Z wypłaty utną Ci piękny kawał mięsa. Majster do którego trafiłem na szczęście porządny facet, któremu zależy na dobrym pracowniku. Gorzej jeśli trafi się na nową halę. Obecnie większość tamtejszej solidnej załogi już opuściła firmę lub jest na wylocie. Próbuje się tam przerzucać ludzi z hali starej ale każdy zapiera się rękami i nogami i stara się omijać ten scenariusz jak gniazdo zarazy. Od liderów firm oczekuje że będą mówili swoim ludziom, że wszystko jest ok, ale już średnio kumaty operator widzi że zarówno z zasadami normy jak i samą robotą jest coś nie tak. Efektem tego jest sytuacja, gdzie mamy obiecujących pracowników , którzy po kilku miesiącach stwierdzają, że nie dadzą się obrabiać i niestety jednostki beznadziejne które siedzą w firmie bo i tak cieszą się, że mają zatrudnienie. O rotacji ludzi dzięki takim zabiegom nawet nie wspomnę. Kierownictwo obiecanki wypracowane ma do perfekcji a hasło "za jakiś czas będzie jakiś dodatek" jest tak samo częste jak niewiarygodne. Ciekawą sytuacją był pomysł gdy pracownicy mieli dostawać dodatki od zarobku firmy i wyrobionej normy. pojawiły się one przez miesiąc lub dwa po czym dziwnym trafem na kartach produktywności normy się zwiększyły i nie było podstaw do żadnych dodatków. I w ten sposób pracownik sie zajeżdża a pieniądz i tak zostanie w kieszeni. Wisienką na torcie w moim przypadku były słowa kierownika, który przed moim odejściem życzył mi jak najlepiej, żeby ostatniego dnia stwierdzić że niewdzięcznie robię firmę w c..ja skoro ona tak we mnie zainwestowała a ja mam czelność odejść. I obym nie wracał. No i nie mam zamiaru. Podsumowując. Sim Gdynia niestety nie jest dobrym pracodawcą. Próbuje się tam osiągnąć europejskie standardy przy wykorzystaniu typowo polskich januszowych metod. Jeśli ktoś rozważa aplikowanie to polecam potraktować to jako przeszkolenie z obróbki cnc z dodatkiem finansowym a nie rzecz na stałe. Przeszkolić się, obcykać programy narzędzia i korekty po czym z takim bagażem doświadczeń próbować gdzie indziej.

Maciej

Hej, dzięki za wpis ale może coś więcej napiszesz? Jak oceniasz pracodawcę - dobrze płacą, są jakieś dodatki, warto ogólnie zostać na dłużej? Daj znać :)

@Maciej

Dzień dobry! Zachęcamy do odwiedzenia naszego głównego profilu SIM Gdynia: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,286374 Tam znajdzie Pan odpowiedzi na wiele pytań dotyczących pracy w naszej firmie. Pozdrawiamy!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Miło nam powitać wszystkich Użytkowników serwisu GoWork poszukujących informacji o SIM Gdynia. W związku z dużym zainteresowaniem postanowiliśmy wykorzystać nową platformę komunikacji, gdzie podejmowane są tematy związane z firmą i jej zespołem. Tym samym chcemy dać możliwość zainteresowanym osobom poznania rzetelnych informacji na temat warunków zatrudnienia i rekrutacji, a także przybliżyć, jak wygląda praca w naszym przedsiębiorstwie.

SIM Gdynia jest synonimem solidnej firmy nie tylko w oczach klientów, ale także pracowników. Osoby dołączające do nas mogą liczyć na stabilne zatrudnienie oparte na jasnych zasadach (konkretnie przedstawianych w procesie rekrutacji i konsekwentnie realizowanych po zatrudnieniu) z przejrzystym systemem płac i benefitami. W ten sposób staramy się, by etat u nas był dla wszystkich satysfakcjonujący.

Zdanie pracowników jest dla nas ważne. Zachęcamy do głośnego mówienia o problemach czy wątpliwościach, a także zgłaszania wszelkich spraw wymagających rozwiązania. Nie zawsze jednak tak się dzieje, bo łatwiej anonimowo zabrać głos w Internecie. Nie chcemy, by mijające się z prawdą opinie zaczerniały obraz SIM Gdynia. Cenimy konstruktywną krytykę, jednak nie możemy biernie przyglądać się nieprawdziwym informacjom na temat funkcjonowania naszej firmy.

Pamiętajmy, że wolność słowa ma swoje ograniczenia. Wszystkich nas obowiązuje prawo, które nie zezwala na naruszanie czyjejś godności, dobrego imienia oraz dóbr osobistych. Zabronione są wypowiedzi kłamliwe, szkalujące czy obraźliwe. Dlatego treści niezgodne z prawem oraz regulaminem forum będą moderowane i usuwane przez administratora.

Zachęcamy do merytorycznej dyskusji dotyczącej konkretnych problemów do rozwiązania, ale też naszych sukcesów czy mocnych stron. Postaramy się na bieżąco odpowiadać na pytania i wpisy, aby także osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu mogły lepiej poznać możliwości związane z pracą w naszej firmie.

Pamiętajmy jednak, że forum nie jest dobrym miejscem do rozmawiania o wszystkich sprawach, dlatego w kwestiach wymagających wyjaśnienia zawsze zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której prezentujemy wciąż zwiększające się możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół SIM Gdynia

Powaznie

Witam,ile zarobi osoba ze statusem ucznia w tej firmie?

Były pracownik majstra Błażeja

A bony do CCC -20% na drugą parę butów jako prezent na święta ktoś pamięta?

Czy SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni zatrudnia studentów?

Sitro23

Studentów to nie wiem ale frajerów w każdej ilości.

stary pracownik

kiedys ponad 9 lat temu pracowalem w tej firmie jak byla swiezo otworzona druga hala pracowalem rok i szczerze nie polecam :) nie kiedy spotykam ludzi którzy aktualnie tam sie zatrudnili i zwolnil mowią że gułag jaki był taki jest tylko troszke lepiej płacą za moich czasów było to 2500 na reke przy ostrym oraniu do normy teraz to jest 2800 ale po tygodniu nie czujesz nóg.. nie polecam i odradzam jest wiele konkurencyjnych firm z branży CNC które zapłacą dwa razy więcej i nie robisz za czterech, wystarczy sie oberzec w promieniu 5km

Jakie wartości są cenione w SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni?

Naczelnik Simu

Masz robić więcej za mniej????

3 zasady

1. (usunięte przez administratora) szybciej 2. (usunięte przez administratora) taniej 3. Czcij dynastię panującą.

Dawid

@ktoś co masz na myśli?

Jaki jest wkład kierownictwa SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ktoś

Żaden.

ssd

w zasadzie chciałem aplikować ale aż tak to mi na zmianie pracy nie zależy a większość raczej negatywnych opinij więc coś na rzeczy jest

Obserwator

Nie macie za grosz wstydu, zwabiając ludzi do waszej firmy. Powinny zająć się wami organy władzy. Plantacja bawełny.

Kami

Jak kobiety na magazynie? Ciężko ?

Witam jak wygląda praca na magazynie w sim gdynia.Płaca i atmosfera.

Pod żadnym pozorem nie polecam zaczynać jakiej kolwiek pracy w tej firmie... To jest wyzysk normalnie za jałmużne... Śmieszne wypłaty, wystarczy przeczytać opinie, to wszystko to prawda..

Na jakie benefity można liczyć w SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni?

Pfff...

Benefity?! Gdzie są premie za listopad? Przedświąteczna wypłata była tak marna, że ludziom ledwo na rachunki wystarczyło. Rozumiem, nie dać premii sprzedażowej w każdym innym miesiącu, albo cały rok dawać mniejszą, żeby na święta pracownicy coś dostali. A tak wigilia się zbliża, a tu NIC.

Człowiek

Wszystkie firmy dają pracownikowi premię na święta a w Simie szef zamiast dać coś dodatkowego to zapierdzielił pracownikom premię a sam burak bezczelnie pojechał sobie na narty. Nie dość, że człowiek musi(usunięte przez administratora)na 3 maszynach i wiecznie im mało to jeszcze w nagrodę pojechali po premii. Jak ktoś się zastanawia który szef to największy (usunięte przez administratora)o zapraszam do SIM Gdynia. GRINCZ w czystej postaci. Najgorsza (usunięte przez administratora) Trzeba jeszcze dodać, że normy są wymagane takie jakie były ustalone gdy pracownicy pracowali na 1 maszynie. Teraz są 3, a co za tym idzie, traci się swoją premię za brak normy. W cywilizowanym świecie wymaganie czegoś co jest niewykonalne nazywa się mobingiem. W Simie jest to na porządku dziennym...(usunięte przez administratora)

Heheszki

Cześć, mam nadzieję że rozwieje wszystkie wątpliwości czytających ta stronę ludzi. Oczywiście NIE POLECAM wolę napisać to na początku gdyby komuś się nie chciało czytać całości. Pracowałem w simie 3miesiace, na początku praca mi się mega podobała ale to chyba dlatego że majster jeszcze stwarza pozory, zacznijmy od warunków zatrudnienia umowę próbną dostałem na 3miesiace, stawka pożal się Boże 13 brutto +13% premii więc nie wierzcie w bajki z ogłoszeń, najniższa krajowa za pracę na 3 zmiany. Jak trafisz na hale do Jarka to dziękuj Bogu bo w porównaniu z tym co się dzieje u łba na drugiej hali co zaraz opisze to mają tam całkiem spoko, mimo że mają mniejsze zarobki. Praca na drugiej hali u łba to praca na 3-4 maszynach jak robot, maszyny z cyklami sekundowymi gdzie normy do wyrobienia sa tak wygórowana że nie masz szansy jej wyrobić, więc obcinaja Ci premię, co do majstra łba rano dostajesz pochwałe i jest miły a chwilę później jak sypia się płytki, wiertła itp (które swoją drogą są tymi najtańszymi z najniższych półek ) i leci norma to już jesteś najgorszy zero profesjonalizmu. Jak łeb ma zły dzień to przygotuj się na wieczne czepianie się i zjebki za wszystko, premia przyznawana jest tak tego lubię, ten najwięcej donosi a ten jest pupilkiem majstra to dostaje najwięcej a ty jak już coś dostaniesz to ochlapy. Co do starego i mlodego(właściciel firmy i jego synek) jak z młodym nie miałem za wiele do czynienia to na temat starego napisze tylko że to zwykły prostak w rozmowie z pracownikiem, już nie wspomnę o odzywkach do kobiet, liczy się sztuką maszyna ma robić detale i (usunięte przez administratora) mimo że nie ma pracowników bo nikt poza ukranicami za te pieniądze nie będzie robił na 3zmiany. Stary myśli że rzuci ochlapy i będzie miał pełna hale ludzi do pracy, dla niego ważne że nowe BMW zamówione, maserati pod firmą a merc w garażu. Powiem tam na podsumowanie jest to firma w której mają Ciebie zwykłego pracownika za (usunięte przez administratora) zwykły robol a to ty na nich wszystkich pracuje, w biurze rączka, rączke myje na Święta koperki i kolacje w hotelu a ty robolu czekolada za złotówkę i (usunięte przez administratora)

Ambiwalentny

Sopoko... Widzę, że Marksa i Engelsa masz w małym palcu :)

Zbigniew
@Ambiwalentny

Firma SIM Gdynia na oficjalnej stronie internetowej umieściła informację, że zatrudni pracowników na stanowisko operatorów obrabiarek CNC. Widnieje również informacja, że nie trzeba mieć doświadczenia zawodowego. Wiecie może, czy szkolenie wprowadzające jest wystarczające, aby załapać wszystkie kwestie związane z wykonywaniem obowiązków na tym stanowisku?

Pfff

Sąd pracy? Nie jeden już próbował. Lepiej się zwolnić i szukać uczciwych pracodawców.

stefan

Witam Mam pytanie : czy hale produkcyjne są zimą jakoś ogrzewane? Pytam o to, ba chciałbym spróbować tam pracować, ale mam słabe zdrowie. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

Maja
@stefan

Na ogół na halach nie ma ogrzewania, ale nie wiem, jak to jest w SIM Gdynia. Mam nadzieję, że ktoś odpowie. A jaki system pracy by Ci odpowiadał?

Pracujący
@stefan

Niby jest ogrzewanie ale nikt nie widział jeszcze jak działa :)

PracujacyDwa
@stefan

A po za tym szefostwo tak o nas dba że nie damy rady zmarznąć bo leci z nas od biegania na 3-4 maszynach :) Zapraszamy Panie Stefanie jest dużo wolnych miejsc bo 90% załogi się zwolniło.

Innol

Nie zgadzam się z opinią. Ideałów nie ma ale jak się dobrze pracuje to firma będzie dobra!!

Zyga

@Dzik@

Lubię to

Jeszcze inny dzik
@Inny Dzik

Jak nie pokryje w czyimś odbycie to dzień stracony , łeb wystaw zad

Zostaw merytoryczną opinię o SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni - Gdynia

• Jak się pracuje w SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni?

Zobacz opinie na temat firmy SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

SIM Gdynia - Chwaszczyno k.Gdyni